VIDEO: Vakcinace nepomáhá, virus se neustále vrací! Izraelský premiér odpálil večer v...

VIDEO: Vakcinace nepomáhá, virus se neustále vrací! Izraelský premiér odpálil večer v televizním vystoupení šokující zprávu, že Izraelci se mají připravit na černý scénář opakovaného celoplošného očkování každých 6 měsíců! Benjamin Netanyahu přitom před týdnem sliboval Izraelcům v reklamním šotu návrat k normálu a utahoval si z konspirátorů, teď ho přešel humor! A izraelskou kampaň Česko okopíruje, bude v médiích propagovat očkování! Proč studenti škol zřizovaných Ministerstvem spravedlnosti nemusí nosit roušky a respirátory? Budete zvracet, až si přečtete odpověď tiskového odboru!

VIDEO: Vakcinace nepomáhá, virus se neustále vrací! Izraelský premiér odpálil večer v televizním vystoupení šokující zprávu, že Izraelci se mají připravit na černý scénář opakovaného celoplošného očkování každých 6 měsíců! Benjamin Netanyahu přitom před týdnem sliboval Izraelcům v reklamním šotu návrat k normálu a utahoval si z konspirátorů, teď ho přešel humor! A izraelskou kampaň Česko okopíruje, bude v médiích propagovat očkování! Proč studenti škol zřizovaných Ministerstvem spravedlnosti nemusí nosit roušky a respirátory? Budete zvracet, až si přečtete odpověď tiskového odboru!

Pokud někdo ze Svědků Covidových očekává, že vakcinování populace vrátí svět do normálu, potom je na krutém omylu. V úterý se o tom mohli přesvědčit Izraelci, když premiér Benjamin Netanyahu vystoupil večer v televizi v projevu k národu a šokovaným divákům potvrdil jednu z údajných konspiračních teorií, která se již asi měsíc šíří v Izraeli na sociálních sítích.

Konspirační teorie tvrdí, že izraelská armáda začala připravovat nový kontingenční plán na další celoplošné očkování Izraelců, a to již někdy na sklonku léta tohoto roku. Začali unikat informace, že izraelská vláda autorizačním pokynem zablokovala dodávky vakcín pro 27 zemí Evropské unie, zastavila příkazem veškeré dodávky a přesměrovala produkci vakcín čistě židovských firem Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson přednostně do Izraele, a to v obrovském objemu přes více jak 30 milionů dalších dávek vakcín. Tato divoká konspirační teorie byla v úterý večer de facto potvrzena přímo ústy Benjamina Netanyahua.

Izraelský premiér ve večerním vystoupení v televizi nejprve našlapoval okolo horké kaše a hovořil o tom, že dosud není jasné a nikdo neví, jak dlouho bude vakcinace u očkovaných lidí fungovat, že prý to může být rok, případně i více, ale do Zelených pasů je preventivně uváděno, že 100% ochrana vakcíny trvá po dobu 6 měsíců. A potom to přišlo. Benjamin Netanyahu připustil, že v případě nejhoršího scénáře bude muset Izrael očkovat 9 milionů svých obyvatel 2 dávkami vakcíny pravidelně každých 6 měsíců, tedy dvakrát za rok. A že se nejedná jen o teoretickou úvahu, to potvrdilo další Netanyahuovo prohlášení, že jeho vláda právě zajišťuje 36 milionů vakcín pro další kolo očkování.

Izraelský premiér přiznal pravdivost konspirace o hromadění více jak 30 milionů vakcín pro očkování Izraelců každých 6 měsíců

Tím došlo k potvrzení konspirace, která hovořila o tom, že Izraelská armáda začala letadly přivážet z ciziny tisíce a tisíce palet krabic s vakcínami, které byly původně určeny pro Evropskou unii. Vyvolený národ má vždy ve všem absolutní přednost, naprosto a absolutně ve všem, v privilegizaci i v likvidaci. Co to znamená pro procesy řízení, to je naprosto jasné, pokud čtete moje články a posloucháte mé pořady na SVCS.

Proces trvalého a nikdy nekončícího Total Control řízení populace pomocí očkovacích pasů, databází, průkazů, aplikací, kamer a skenerů kontrolujících pohyb, vstup obyvatel a dělení populace na dvě kasty, na držitele pasů a na ty ostatní. Informace z Izraele ukazují, že vakcína nepomáhá ve smyslu, jaký byl očekáván, protože virus se pořád vrací a vakcíny virus nezabíjí, přesně jak jsme na Aeronetu upozorňovali, vakcíny nevytváří imunitu, ale pouze rezistenci, a to na omezenou dobu.

Benjamin Netanyahu v propagačním videu na očkování, které natočil minulý týden před svátkem Purim

A ta doba, jak se ukazuje, je omezena opravdu hodně, není to podle všeho ani rok, je to pouze půl roku. A vzhledem k tomu, že naočkování zhruba 10 milionů obyvatel i v zemi jako je Izrael trvá až půl roku, potom to znamená jedinou věc, že očkování se nezastaví po celý rok. Jakmile bude populace naočkována jarní dávkou, už se bude stát fronta na podzimní dávku, aby se stihla naočkovat do jara příštího roku.

Ve společnosti, kde virus nemizí a pořád se vrací, nebude nikdy už bezpečno. Stejně jako sezónní chřipka, která asi podle všeho zmizela nebo umřela na koronavirus, se novou sezónní nemocí stane Covid a lidé se budou očkovat. Kdo se nebude očkovat, nebude mít covidový pas, bude se muset nechat testovat každé 3 dny, zhruba 2x týdně. A kdo se odmítne i testovat, ten to bude mít tvrdé.

Kdo nebude mít Zelený pas, stane se odpadlíkem v populaci. První věc, kterou ztratí, bude zaměstnání

V první řadě bude izolován od společnosti. V ideálním případě ho zaměstnavatel nechá pracovat na Home Office natrvalo, prostě napořád. Jenže, to se nebude týkat profesí, kde Home Office práce nepřipadá v úvahu, práce u výrobního pásu, v montovně, v podniku ve výrobě atd. A kdo se nenechá očkovat a ani špejlovat, přijde o práci, bude vyhozen pro absenci, protože covidová hlídka u dveří fabriky ho nevpustí na pracoviště. A když se nedostaví na pracoviště, dostane áčko. Zaměstnanec se bude bránit, že do práce chtěl přijít, sekuriťáci na bráně ho ale nevpustili. Zaměstnavatel řekne, že pracovník měl mít test.

“Zelený pas” v Izraeli se vyslovuje v hebrejštině podobně jako Zelený drak. Netanyahuovo propagační očkovací video

Pracovník řekne, že strkání špejlí mu poškozuje sliznici nosohltanu. A zaměstnavatel řekne, že pokud má pracovník tyto zdravotní problémy, v podniku u nich už prostě pracovat nemůže. Pracovník se bude moci obrátit na právníka, protože jednání zaměstnavatele zjevně porušuje článek 19 Charty lidských práv OSN, který zakazuje páchání újmy na komkoliv pro jeho přesvědčení [1]. Nesouhlas osoby s očkováním či testováním, což jsou zásahy do lidského těla, jsou nesouhlasy odvozené od přesvědčení osoby o škodlivosti takových zásahů, a tudíž se na ně vztahuje ochrana článku 19 Charty.

VIDEO: Bibi propagoval v televizi očkování a vysmíval se konspiracím. Jenže teď se jedna z nich stala znovu skutečnosti a Bibi ji musel přiznat, Izraelce budou očkovat dvakrát ročně

Přesto však česká vláda hodlá kopírovat izraelskou cestu a po vzoru Benjamina Netanyahua dojde od 11. dubna ke spuštění mediální a hlavně televizní kampaně na podporu očkování v ČR. Kampaň bude slibovat lidem privilegia a výhody, obrázky zachycují plné hospody lidí s covidovými pasy, plné stadiony a koncerty, hokejové a fotbalové zápasy, divadla a kina, všechno dostupné pro lidi, kteří se nechají očkovat. Mediální kampaň má trvat do konce září [2] a bude na ni ze státního rozpočtu vynaloženo 50 milionů korun, což jsou drobné a podle všeho nepůjde o nijak vážně myšlenou kampaň. Netanyahu v Izraeli natočil přesně před týdnem na svátek Purim propagační očkovací video, kde si utahoval z údajných konspirací. V úterý večer mu ale už v televizi do smíchu nebylo. Jakou formu tedy bude mít česká kampaň, to se teprve uvidí.

Každopádně reklama bude lákat lidi na privilegia spojená s covidovými pasy a s dělením obyvatelstva na 2 kasty, na očkované osoby a na ty ostatní. Česká republika podle informací nehodlá vytvářet vlastní covidové pasy a čeká na zavedení evropských Green Pass aplikací pro mobilní telefony. Brusel tlačí na spuštění projektu ještě před začátkem léta, ale zatím prý neexistuje ani protokol, ani API rozhraní, ani smluvený formát národních databází. Ovšem i v době covidové hysterie v ČR existují rovní a rovnější. Neuvěříte, že v ČR právě teď existují školy, které mají otevřeno, studenti a žáci do nich neustále chodí, a to dokonce bez roušek a respirátorů. Ne, není to vtip!

Studenti na školách zřízených Ministerstvem spravedlnosti nemusí nosit ani roušky, ani respirátory

V prosincovém nařízení Ministerstva zdravotnictví o pandemických opatřeních [3] je totiž uvedeno několik výjimek, přičemž jedna z výjimek platí i pro školy zřizované ministerstvem spravedlnosti. Studenti škol zřízených pod tímto ministerstvem nemají povinnost nosit ani roušky, ani respirátory. Když se lidé z ANS písemně obrátili na tiskový odbor ministerstva zdravotnictví, aby vysvětlil, proč tyto školy a jejich studenti mají výjimky, tak se jim dostalo neuvěřitelné odpovědi.

Tyto školy mají totiž výjimky proto, že se jedná o ucelené a neproměnlivé kolektivy stále stejných lidí, a proto nemusí nosit roušky! Ano, čtete správně, to není aprílový vtip, tohle opravdu v odpovědi napsal tiskový odbor ministerstva zdravotnictví. Týká se to třeba Justiční akademie v Kroměříži a jejích poboček v regionech [4], jejímž zřizovatelem je Ministerstvo spravedlnosti. Škola vzdělává vyšší soudní úředníky, soudce a státní zástupce, kteří na akademii studují. Nemusí nosit roušky, ani respirátory. Dále se to týká škol zřizovaných v rámci věznic, které také spadají pod Ministerstvo spravedlnosti.

Odpověď tiskového odboru

Také vám to hlava nebere? Proč soudci, státní zástupci a další nemusí na školách při studiu nosit hadry a dusítka na ústech? Nechápete to? Nejste sami. A co ten popis o ucelených skupinách lidí? Ano, tušíte správně, tento popis uceleného a neproměnlivého kolektivu přece platí na všechny školy, všech zřizovatelů, platí i na mateřské školy. Tam všude jsou přece ucelené a neproměnlivé kolektivy stále stejných lidí po celý školní rok. Panečku, to je chucpe! Školy pro soudce, státní zástupce a další pracovníky v justici po studentech roušky a respirátory nepožadují!

A proč? Protože v ČR jsou lidé a lidé, tedy rovní a rovnější. Zajisté se to bude týkat i očkování v budoucnu. Na goyim musí být přísnost, ale papalášské stavy jsou symbolem privilegií. Kolaborace s globalistickým nepřítelem má mnoho podob a právě papalášství je jednou z poznávacích značek. A Bibi v Izraeli už své ovečky připravuje na další kolo celoplošné jehlovačky. Brzy se i toto okopíruje do ČR, vakcinace 2x za rok je realita!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Symbolika na fotce v článku

https://www.rekonstrukcestatu.cz/archiv-novinek/pandemicky-zakon-vs-nouzovy-stav-jak-se-ma-zmenit-boj-s-koronavirem

Taková nahodicka – Covid Test Centrum a vedle kamion Evergreen

Tak se s nimi seznamte 🙂🙂👍

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Proboha on je opravdu někdo tak hloupý , že by si mohl myslet, že nějaké biologické roztoky patogenů , míchané firmami jako Pficer, AstraZeneka, Moderna a dalšími, drze vydávané za nějaké “vakcíny”, by pomohly “pomoci” populaci napadené tím sprostým útokem biologickou zbraní? Sračky od firem které jsou spřažené s tím magorem Gatesem a Faucim? Ti přece mají úplně jiné cíle a vůbec se tím netají. Gates už opakovaně vyslovil zklamání nad tím, že vir nepůsobí jak si představovali a mají připraven už další. Oni mají přece úplně opačné cíle, proč by oni a na ně navázané firmy najednou chtěly pomáhat? Gates po zjištění , že slunce až 8x zkracuje životnost viru v prostředí a na předmětech, dokonce nabídl Oxfordské univerzitě,že bude financovat projekt na zacloňovaní slunce. Bylo to odmítnuto, protože to už opravdu hraničí s chováním šílence a Gates byl označen za nebezpečí pro lidstvo. A někdo si myslí, že tenhle totálně vypatlaný a umanutý magor by investoval do něčeho co by mělo pomáhat? Jak může být někdo tak naivní? A ti co to propagují a organizují moc dobře vědí, která bije a přesto se k tomu msvinstvu připojili v marné nadějí , že oni budou za “zásluhy” ušetřeni “vyvolenými” a vzati na milost. To by byl Gates naprostý schizofrenik , ale to on není, je to magor posedlý vyvražděním až 2/3 světové populace a vůbec se tím netají. A ty sračky co se snaží narvat do lidí , mají někomu pomoci? Každý kdo tomu věří , je jen k politování.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

jí úplně opačný zájem. Gates dokonce nabídl Oxfordu, že bude financovat

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

“Národ nezabíjí bomby nepřítele, ale nezájem obyvatelstva o budoucnost vlastních dětí a rodiny. Neochráníš své dítě, obětuješ vlastní národ! Konceptuální gramotnost je podmínkou k přežití!”
Jo, to je pravda. Jenže většina lidí vidět a slyšet nechce. A to změní jen velké, ale opravdu velké nepohodlí.

Jakub
Návštěvník
Jakub

Polský ministr zdravotnictví už to dnes taky řekl natvrdo – nikdy se nevrátíme do stavu před pandemií. Dnešní čtyřicátníci a padesátníci už budou podle něj do konce svých životů žít ve stavu epidemiologického nebezpečí.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koniec-pandemii-minister-zdrowia-nigdy-juz-nie-wrocimy-do-swiata-sprzed-pandemii/9esmv46

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Poláci si s timto zjebancem poradí raz dva, to se nebojte.
Kecat si může co chce, ale jak ho chytí dav, který pravidelně kráčí po Warszave, tak dozpival svou sion koledu. Poláci se totiž umí sesikovat a to do hojneho počtu.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jakube
To se jeste uvidi kdo z koho. Vse muze byt uplne jinak. Vetsinou to tak byva.

Martin23
Návštěvník
Martin23

Jen bych vás chtěl upozornit, že školy Ministerstva spravedlnosti jsou pouze pro vězně. Proto mají výjimku.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

To izraelské ušaté torpédo, kterého už dvakrát u voleb nakopli a ne a ne aby táhhl do řiti, protože ani izraelští semité na něj nejsou zvědaví a má triku spoustiu zločinů, by si měl v první řadě uvědomit , že všechny ty patogenní biologické roztoky od Pficra, AstraZeneky, Moderny a dalších nejsou žádnou “vakcinací” a tudíž nemohou “pomáhat” a virus se “nenevrací” , ale prostě setrvává protože ty šmejdy jsou prostě k ničemu. Jeninná opravdu jako vakcína vyrobená je ruský Sputnik který už vyrábí i další země po dohodě s rusy. Ale i tady souzhlasím , co je níže řečeno. Nejpší “výběr” je žádná vakcína. Jednak “očkovat” se proti něčemu, co mi není je hovadina šmejdem který není ani “vakcínou” ,tuplovaná. Mnohem účinnější udržovat si a posilovat ,přirozenou imunitu.A “doktor smrt Blatný” tvrdošíjně to co skutečně pomáhá, pomlouvá a odmítá a tím, že nakupuje neúčinné šmejdy, ohrožuje životy a zdraví populace země. Činí tak i odmítání léty vyzkoušených relativně levných léků, které užívá běžně a s velkým úspěchem celý svět a zjevně si libuje v udržování stavu, panikly a šíření strachu v zálmu podpory sprostých kšeftů se šmejdy.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hledámodpovedi,
samozřejmě! Jednak bez souhlasu rodičů nebo osoby jíž je dítě svěřeno do péče, nesmí na něm být proveden žádný “zdravotnický úkon”. Pokud by škola chtěla použít jakýkoliv duh testu nakoupená “doktorem smrt Blatným” a které jsou jasně ounačeny výrobcem na obalu , že obsahují Gthylenooxid / a to jsou právě ty které ten gauner nakoupil pro testování ve školách, podat okmažitě trestní oznámení na státní zastupitelství pro trestný čin “úmyslného ublížení na zdraví” i třeba jen ve fázi pokusu. Orgány činné v trestním řízení jsou povinny na základě §168 tr.řádu se tímto podezřením zabývat a prověřovat jej. Žádný zdravotník , tedy ani Blatný, nemůže být až tak hloupý, aby si nedokázal přečíst parametry toho co nakupuje a varování před riziky . Je tedy zřejmé, že tak jsedná zcela vědomě a úmyslně a dopouští se tak útoku na zdraví a život Vašiích dětí. V případě,že bylo dítě podrobeno testu bez Vašeho souhlasu, podat i občnaskoprávní žalobu na náhradu následků z užití těchto vysoce karcinogeních testů, které způsobují krvácení do mozku, rakovinu uzlin a krve, před čímž varuje na obale i sám výrobce ,mimo jiné vedlejší účinky které jsou rovněž fatální. “Mengele českého zdravotnictví tvrdošíjně odmítá výrobky našich zdravotníků, které jsou kvalitní, levné,spolehlivé, neinvazní achle vyhodnotitelné, o čemž si lze myslet jediné. Že je “zaháčen” ve špinavém kšeftu s těmi šmejdy které nakupuje za naše peníze, za porušení platných předpisů, jakl se vyjádřil NKÚ ve své zprávě a zjevně tak posluhuje tomu špinavému kšeftu kolem toho sprostého biologického útoku na populaci.

Hledámodpovedi
Návštěvník
Hledámodpovedi

Ahoj všichni, prosím .. máte tedy někdo nějaký nápad jak ochránit své dítě. Nechci ho nechat špejlovat každné dva dny, ale zase pochopte.. do školy musí. Co s tím? Mohu se nějak bránit? Dík

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Můžete se bránit soudně

Zde je návod

https://stavbeznouze.cz/blog/do-skoly-nepujdes-aneb-co-delat-az-se-bude-testovat/

Nebojte se, a braňte se.

S tím, že domluvit se s ředitelem že jedině testy ze slin, ale ne olizovaci, jinak prostě žaloba.

Je to nezákonné, a “rodiče” co nechají své děti včetně “učitelů” spejlovat rakovinou nemám slov., i když mne to nepřekvapuje.

A vše si nahrávat.

Dodatek mimo:

Hamáček: Vydržte do 12. dubna, pak rozvolníme

Opět spouští hru na rozvolneni

Do 31.8 2021 pak poslední srpnový týden bububu, čísla, chřipka, chtěli jste rozvolneni a teď zase pandeeemiiieee a od 1.9 2021 lockdown a nanovo, do konečné ekonomické likvidace.

Hamacku, žádný rozvolneni nebude, ale konec Vaší plándemie včetně testování, roušek, a nesmyslů, dáte lidem volný přístup k lékům jako je Ivermektin, isonoprosine, hydroxychlorin a hotovo, nemocnice budou prázdný a nebudou Vám tam ležet lidi, co mají plné plíce chlamýdii, mykoplazmat,plísní z těch Vašich zrudnych roušek, chápeš to? Mě nezajímá co ti říkají tvy páni!!! A ani národ to nezajímá.

A těm zasrancum ve vládě a v nemocnicích, už jen žaloby za falsovani /zkreslovani lékařských zpráv, genocidu, a srani na lege artis. To samé pro Vás Hami, neboj.

Iva
Návštěvník
Iva

I když soud rozhodne, že je to protiprávní, vláda si s rozsudkem akorát vytře zadek. Např. já dala žalobu ohledně testování v soc. službách, vyhrála, a testuje se dál. Na podzim byly žaloby ohledně náhubků, dopadlo to stejně. Co se týká rozvolnění, nevím sice, jestli už se vyjádřili, co uvolní (sračkomety nečtu, TV nesleduju), ale vzhledem k tomu, že si šikovně připravili půdu a s omezeními postoupili o schůdek výš než loni, tak ten jen sundají a přes léto nechají roušky místo respirátorů. V lepším případě alespoň v budovách. Cestování je pro ně další zásadní věc – proces odnaučování je třeba provádět déle než měsíc nebo dva a aby lidi sami začali považovat svá auta, chaty, zahrádky za zbytečná, a začali se jich zbavovat, je třeba drtit déle. Do zahraničí vás pustí, ale čekejte takový opruz, že se vám ani chtít nebude.

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

Domácí výuka. Na fb profilu Lubomíra Volného je video, kde o tom paní mluví – pár základních informací a na koho se příp. obrátit. Nejde mi zkopírovat přímo odkaz na video, tak jen odkaz na daný profil, kde to najdete. https://www.facebook.com/Mgr-Lubom%C3%ADr-Voln%C3%BD-Jednotn%C3%AD-193203844428379
Vypadá to, že se dostáváme do doby, kdy pokud chce člověk pro své děti dobré vzdělání, tak se musí zařídit sám. 🙁

senkie3
Návštěvník
senkie3

Ani ho tými posratými špajlami testovať nikdy nedaj…

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Vypadá to, že 53% občanů žije samo v bytě se psem a nemá žádný kontakt, řekl Blatný

https://tv.idnes.cz/domaci/neohlasene-kontakty-blatny-svrcinova.V210401_163159_idnestv_heli

Ano Blatný je to tak?. Máš s tím problém? Pokud ano, běž se léčit. A dám ti takovou radu, neser se lidem už nikdy do soukromý ty drzý dobytku.

Musíme je vyvést z omylu zákonnými normami že nejsou chráněni ve své funkci a nikdy před pravém nebudou, že zaplatí za své zločiny.