VIDEO: V USA se schyluje k revoluci, v Oregonu vypuklo ozbrojené povstání!...

VIDEO: V USA se schyluje k revoluci, v Oregonu vypuklo ozbrojené povstání! Operace Jade Helm byla jasnou přípravou na tuto situaci. Bude se opakovat Waco masakr? [CZ Titulky]

VIDEO: V USA se schyluje k revoluci, v Oregonu vypuklo ozbrojené povstání! Operace Jade Helm byla jasnou přípravou na tuto situaci. Bude se opakovat Waco masakr? [CZ Titulky]

Nový rok nezačal v USA vesele. V Oregonu vypuklo ozbrojené povstání proti federální vládě. Přibližně 150 ozbrojenců okupuje federální budovu ve Federal Land at National Wildlife Refuge ve městě Burns v Oregonu. Celá krize vypukla kvůli soudnímu bezpráví a letitým sporům o pozemky, které si federální vláda v Oregonu přivlastňuje na základě půdního zákona na ochranu přírody i v takových situacích, kdy nejde o ochranu přírody, ale o zájmy businessmenů a lobbistů z Washingtonu. Ozbrojené povstání vypuklo ale z jiného důvodu. Dva farmáři likvidovali ohněm náletové plochy z neudržovaných federálních pozemků, ze kterých jim na jejich pole vítr zanášel plevel a bodláčí.

militia.jpg
Víte, co odděluje svobodu země od tyranie? Zbraně v rukách občanů!

Farmáři provedli kontrolovaný výpal federálních pozemků, ovšem federální vláda je obvinila ze žhářství. Místní soudce státu Oregon je nejprve odsoudil k několikaměsíčnímu trestu odnětí svobody. Když si ale svůj trest odseděli, zasáhl federální soudce, kterému se trest nezdál dostatečný a vynesl další rozsudek s tím, že další trest si oba odsedí ve federální věznici v Kalifornii ve věznici Terminal Island. To vyvolalo v Oregonu pozdvižení a ozbrojené povstání, protože za jeden již odseděný trest nesmí být udělen další. Jde o odepření práva na spravedlivý proces.

Jenže federální soudce námitku zamítl, protože oba dva farmáře odsoudil podle protiteroristického zákona, který nemá pojistku práva na spravedlivý proces, podle něho může být totiž člověk odsuzován znovu a znovu, pořád dokola, za pořád jeden a tentýž trestný čin. Stejný zákon funguje i v Norsku a podle něho byl odsouzen Anders Breivik k 20 letům. Poté, co si trest odsedí, ho může norský soud znovu odsoudit, na dalších 20 let. A tak pořád dokola. Není bez zajímavosti, že stejně mohou prodlužovat tresty a opakovat staronové rozsudky i britské soudy, ovšem pouze s požehnáním královny, ale přistupuje se k tomu jen výjimečně. Takže, jakápak vyspělá demokracie, když jde jen o její “demo” verzi, to znamená ořezanou verzi demokracie. Taková ta demokracie “vocuď pocuď…”

160103133315-oregon-ranchers-take-over-wildlife-building-00034027-exlarge-169.jpg
Režimní CNN informuje o události v Oregonu jako o “útoku”…

Trpělivost v USA se zločinnou Obamovo loutkovou vládou přetekla a tátové od rodin vzali do ruky zbraně, vyšli v Oregonu do ulic a obsadili federální budovu správní budovy federálních pozemků v Oregonu. Vyzývají všechny patrioty z Ameriky, aby si přivezli zbraně, munici a připojili se k nim k ozbrojenému odporu. Chtějí osvobodit území a pozemky, které nyní vlastní v Oregonu federální vláda, vláda vyslala do Oregonu FBI, její zástupci mají s milicemi teď vyjednávat.

Situace může skončit i ozbrojeným útokem armády proti milici a může dojít k masakru podobně jako ve Waco v Texasu v roce 1993. Nedávné celostátní cvičení Jade Helm v USA bylo právě přípravou ozbrojených sil USA na vypuknutí revoluce a občanské války v USA. Odpor vůči federální vládě by se ve všech 50 státech USA dal doslova krájet. Z USA za poslední rok emigrovalo do Ruské federace už 2,419 Američanů, většina z nich jsou obchodníci a podnikatelé, kteří již měli vybudované kontakty v Rusku, včetně obchodních vztahů. To je ovšem nic ve srovnání se 72,000 Američany, kteří požádali o trvalý pobyt v EU jen za rok 2015. Jde o lékaře, právníky, doktory, učitele, inženýry. Nejvíce Američanů emigruje do Francie a Německa. Refugees from USA, welcome?

Není divu, v USA je už 106 miliónů Američanů na potravinových dávkách, ale nikoliv ve stavu nezaměstnaných. To je tragédie. Znamená to, že Američané, i když pracují, nestačí jim výdělek na to, aby dosáhli na nezbytné minimum, a proto žádají navíc o welfare dávky. Samozřejmě, že potravinová podpora se netýká jen dospělých, ale i dětí. Každopádně, Obamova vláda zcela logicky usiluje v USA o omezení držení zbraní, protože tento případ z Oregonu jasně ukazuje, že když tyranie v podobě zvlčilé federální soudní moci začne odpírat občanům právo na spravedlivý proces, je zbraň v rukách muže (a klidně i ženy) jedinou obranou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Veronika
Návštěvník
Veronika

To je to, na co upozorňuje i David Icke, že federální vláda USA postupně zabírá věškerou zemědělskou půdu pod různými záminkami, včetně vypalování a zaplavování půdy zemědělcům. Důvodem je znemožnit jednotlivcům jakékoliv pěstování a chov, neboli soběstačnost v produkci potravin. Cílem NWO je kontrola vlády nad konzumací veškerých potravin, samozřejmě GMO a jinak upravených nezdravých potravin, které vyvolají ještě větší epidemii civilizačních chorob, nemluvě o závislost občanů na korporacích, které potraviny dodávají. A kdo bude neposlušný, nedostane najíst.:(

Murkoslav
Návštěvník
Murkoslav

Som dnes nahodou pozeral mainstreamove televizne noviny. A bol tam sudruh Obama ako mal prejav ohladom sprisnenia kontroly zbrani. Normalne spravil dramaticku pomlku a tvaril sa ze vyronil slzu. Aj ebenovou rucickou si oko posmatral. Melodramatik jeden… No des. Iste som naplasil mojich susedov, ked som sa pri tom brutalne nahlas rehotal.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Vzpoura v USA je už naplánována. Jen to někdo popostrčil aby ty zemědělce skutečně naštval. GP chce zlikvidovat ameriku tak jako tak a jde mu jen o to, aby vzniklo co nejvíce podobných konfliktů.

Je to smutné, že ti zemědělci ani netuší jak špinavou hru s nimi politici hrají a jak je rádi obětují.

žitník
Návštěvník
žitník

a tady se mluvilo o nějakých patriotech z čech! 😀 Tady není ani jeden.Respektive Pravý-Nefalšovaní Patrioti tu jsou,ale nikdo je fakticky nezná.Ti patrioti nemají čas na vysedávání u PC a neustálýmu žvanění!Patriotismus je to, co předvedly v Oregonu. Patriotismus je to, co musely udělat Syrští občané – Ti jsou skutečnými hrdiny.. A teď moje hypotéza k našim Patriotům. : Tady se totiž člověk, jenž zaregistroval na československý patrioty-byl automaticky dán na seznam lidí, kteří mohou být eventuálně škodní režimu,kterej tu panuje a tím vystavily obrovskému nebezpečí jak sebe , tak i své rodiny. Bůhví, kolik z nich dělalo -dělá pro vládu těch, co ná sem sunou ”běžence”. Protože pokud se o nich vědí na netu, tak si je už dávno zajisdtila rozvědka a kontrarozvědka. Taková organizace nikdy vneudělá vůbec nic pro náš lid. A dost možná vznikly jen za jediným účelem, aby se tak stát zajistil proti lidem ”patriotického” smýšlení. Tak třeba mě nelze přes net vyhledat. A jakýkoliv příspěvky pokaždý odesílám z jinýho serveru. Nikdy né z domu. Tady už to mělo být dávno. Ale lidi sou posraný až za ušima,Páč tady záleží každýmu jen na sobě samém.Není ani schopen přemýšlet tak sáhle, že si bude plně uvědomovovat, že někde támhle kousíček od našich domovů můžou dostat signál buňky těch hajzlů z afriky a středního východu-naše vláda dá pokyn šéfíkům buňek-šéfíci buněk zformují akce , tak, jak to DAEŠ ukázal na desítkách míst.Doufám že lidi chápete, že DAEŠ je vládní nástroj proti nám lidem!! Oni nás zde mají začistit. Tady situace tak špatná, že to může přijít kdykoliv.A přesto zde vlády trpíme ať tam dělají cokoli a ať to znamená cokoli.Jinej dojem mi situace bohužel nevytváří. A vzpomeňte si na Rusko.Putin jasně řekl, že hodlá pomoci státům, jenž se vzepřou.Ale musí to začít sami a ukázat tak vůli-ukázat tak zájem o změnu. Cože? Sem moc radikální?? No promiňte-vláda je agresivní od svýho vniku.Což nikomu nevadí jinde než na netu.Obama dal signál lidem.Aby vyšly do ulic a jednaly. Sice nepřímo-ale lidi nejsou dementi a pochopily to! Tady u nás se taky jedná o zákoně o omezení vlastnictví zbraní-což je signál k tomu, aby ”patrioti” činily.Že teď je ten čas. Né že by to patrioti nepochopily. Oni žádní zde nejsou.Když jo, tak jsou to ti neoficiální lidé-kteří chápou, že přece nepovedou něco rok veřejně a pak nepůjdou do akce. Můžu vám říct, že nevěřím už ani jednomu z webů.Počítejte sami-čr je o polovinu chudší než jakýkoliv jiný stát EU.Co na to patrioti? Nic.Vláda odstraňuje konkurenci, jež chápe situaci.Co na to patrioti? Nic.

veteranb
Návštěvník
veteranb

S obsahem lze ve většině souhlasit. Ale, vy patriote, ta čeština, to je děs. Ve slovesech “jednaly, pochopily, vyšly” atd. když už neumíte rozlišovat rody, tak pište měkké i. Budete mít minimálně o 80% hrubek méně.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

A je to tady! Obama se chysta obejit kongres. aby jeste stihl prosadit “svuj” plan na kontrolu strelnych zbrani v USA. To vse smrdi zamernou provokaci k soucasné ozbrojené akci v Oregonu!

https://ca.news.yahoo.com/gun-measures-obama-kicks-off-final-white-house-204628710.html

Administrator
Admin

Obama dostal od páníčků (NWO Globalists) jasný rozkaz před koncem svého volebního období. V listopadu tento rok jsou v USA prezidentské volby a Bombama se bude snažit většinu svých cílů a slibů prosadit přes exekutivní prezidentské dekrety, které nemusí zůstat dlouho v platnosti, v závislosti na tom, jak bude vypadat složení Kongresu po doplňovacích volbách v listopadu, které proběhnou souběžně s prezidentskými, a také podle toho, kdo bude zvolen v listopadu novým prezidentem. Donald Trump chce např. zrušit většinu omezení týkajících se zbraní. Hillary Clinton by je naopak zase nejraději kompletně zakázala.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Obama je v casové tisni …o tom neni pochyb. Prave proto si myslim, ze “nepochopitelné” navrseni trestu dvoum farmarum federalnim soudcem prislo na objednavku z Bilého Domu. Ja v tom citim zamernou provokaci, ktera mela odstartovat ozbrojenou akci rozlobenych farmaru.

albatros
Návštěvník
albatros

K článku, myslim, že tohle není jediný případ, kdy skupina občanů vzala zbraně a postavila se úřadům. Těch případů bylo víc. Další amerikáno divokej západ zvyk. Morálka stojí na straně občanů, zákon na straně šmejdů. Samozřejmě, že člověk nemůže být souzen jen tak pro legraci znova a znova jak se kdo vyspí.
No uvidíme, vláda nebude chtít dát tenhle případ zadarmo, pak by si každá skupinka farmářů vyskakovala a to oni nebudou chtít, na druhý straně pokosit 150 lidí taky není úplně mediálně OK a ten kdo vydá rozkaz bude mít minimálně profesní život dost nelehký 🙂

xerox
Návštěvník
xerox

,, Víte, co odděluje svobodu země od tyranie? Zbraně v rukách občanů! ,,

tak tohle heslo může dneska v době všech možných a nemožných psychopatů , kriminálníků a teroristů hlásat jedině pomatenec …
pokud se někdo cítí nesvoboden nebo v nebezpečí mezi neozbrojenými lidmi , těžko se bude cítit svobodněji a bezpečněji mezi lidmi ozbrojenými …
každej tejden je v americe vystřílená škola , kino nebo sámoška a banda bláznů tady řve jen tak dál …

Administrator
Admin

Ty školy nebo sámošky v USA jsou vystřílené ne kvůli tomu, že v USA jsou zbraně. Ale kvůli tomu, že ty zbraně nejsou k dispozici lidem v těchto jmenovaných Gun Free zónách a útočníci to moc dobře vědí. Nikdo nemůže říct o Švýcarsku, že by to byla násilnická země, nebo že by tam neměli demokracii. A přitom zbraní, a zejména těch “full automatic”, tam mají v domácnostech více, než mají v USA.

Režim v demokracii může být účinně regulován občany zezdola pouze zbraněmi a vědomím politiků, že občané se nebudou bát ty zbraně použít, protože volby jsou v demokracii pouze iluzí občana o demokracii, že má vliv na politický proces, ale ve skutečnosti ho nikdy nemá a mít nebude v systému NWO. Ne v dnešním světě. Ne v dnešní Evropě. Případ z Oregonu ukazuje, jak režim může svévolně držet ve vězení libovolně jakéhokoliv občana a odsuzovat ho pořád dokola. Ozbrojená milice je tak jedinou pojistkou, která v současné chvíli stojí mezi zbytky svobody v USA a plnou instalací NWO v USA. Náš šéfredaktor bude mít na toto téma v pátek na Svobodném rádiu o tomto pořad, tedy kromě jiného. Berte toto jako předběžnou pozvánku.

albatros
Návštěvník
albatros

Oba mluvíte trochu o něčem jiném. xerox mluví o kriminálních činech a admin o politice. V případě kriminality zbraně opravdu nic neřeší, protože jíst se musí a ghetta, která produkují lidi bez šance na uplatnění nezrušíte ozbrojeným obyvatelstvem. Prostě kriminálník to riskne, protože jedinou další alternativou je most a smrt hlady.

V případě politiky je to o něčem jiném a tam to vliv už má.

Jana
Návštěvník
Jana

Ale xerox dával za príklad strieľanie v školách, a ako VK napísal, práve v týchto no gun zónach k tomu dochádza, pretože tam nie je žiaden učiteľ, zriadenec a pod., ktorý by tú zbraň mal a mohol zasiahnuť. Ináč , ako je možné, že keď sú školy vyhlásené za no gun zóny, tak sa tam dostane hocikto so zbraňou? Buď je to areál zabezpečený proti vniknutiu cudzích a s kontrolou vstupujúcich, a potom vyhlásim no gun zónu, alebo na to rezignujem, a zabezpečím zbrane a výcvik pre personál.

nojs
Návštěvník
nojs

MK Ultra…

Avari
Návštěvník
Avari

nojs: Konečně to někdo napsal.

albatros
Návštěvník
albatros

Těch útoků ve státech byly desítky a v rámci menších počtů tisíce. Pochybuju, že za vším stojí MK ultra 😉

albatros
Návštěvník
albatros

Útočník, který se rozhodne postřílet lidi a na konci se zastřelit, bude střílet všude.
Jeho výhodou bude to, že bude znát poměry v oblasti kam de, např. jeho škola a první věc co udělá, tak zastřelí toho, kdo zbraň má, bez varování.
Pokud bude oblast nadmíru nebezpečná, tak tam naplánuje bombu anebo pude někam, kde je riziko menší, např: mateřská školka.

Ve výsledku nikdy nemůžete zabezpečit všechny místa tak, aby střelec nezpůsobil významné škody.

Mimochodem, všechny anebo 90% těchto sebevražedných útoků bylo spácháno legálně drženou zbraní. Kdo nevěří, ať zagooglí. Breivik jel do ČR pro zbraně, protože máme na západě pověst divokého východu, ale nakonec tu našel akorát chlast a prostitutky 😀 Útok nakonec provedl legálně drženou zbraní, kterou dostal na lovecký lístek. To samý v SSa. Útočník totiž postupuje nejsnažší cestou a tou je koupě legálně zbraně. Tito útočníci nejsou žádní kriminálníci se záznamem a proto nemají problém takové zbraně získat.

Řešení je jinde a je mnohem složitější. Nakonec i divoký západ, kde byl ozbrojený úplně každý, byl jeden velký bordel a žádný mír a láska tam nepanovala.

tomax
Návštěvník
tomax

Není to úplně pravda, útoky v Paříži, předtím Charlie Hebdo atd, atd. byly provedeny nelegálními (mnohdy automatickými) zbraněmi. A většina útoků spáchaných legálně drženými zbraněmi jsou “false flag op.” právě aby ruzní obamové, klintonky atp. měli argumenty pro odzbrojení veřejnosti.
Nehledě na to, když se nějaký magor “rozhodne” zabíjet, ikdyby to mělo být automobilem, uneseným letadlem, tak se o to pokusí…Zakážete legálně vlastněná auta, letadla? Nebo zakážete psychické poruchy?
Dovolím si Vás citovat: “Ve výsledku nikdy nemůžete zabezpečit všechny místa tak, aby střelec nezpůsobil významné škody.” Ale to je právě argument ty “no gun zóny” tam nevyhlašovat, ale mít tam vyzbrojený prověřený personál (školník), rodiče…
http://zbranekvalitne.cz/clanky/2013/01/zbrane-v-rukou-slusnych-lidi-mohou-zachranovat-zivoty/

albatros
Návštěvník
albatros

Tomaxi, mluvil sem speciálně o veřejných střelbách na školách apod. a tam to pravda je. Ty mluvíš o terorismu. Pokud potřebuješ abych ti polopaticky vysvětloval každý jeden případ jak dítěti, tak si di na Iděs nebo tam někam, protože tam si takový lůmeny jako ty dobře pokecáte.
Další píšeš, že ten kdo chce zabíjet bude zabíjet třeba autem nebo letadlem. Tak mi vysvětli jak ti zrušená gun free zona zachrání narvaný tramvajový ostrůvek plný lidí, kam se v plné rychlosti přiřítí Liazka anebo jak ti gun free zona zachraní fotbalový stadion, kde ze střechy někdo spustí lehkým kulometem palbu do sedících diváků anebo jak ti gun free zona zachrání výbuch bomby ve frontě na slevy a můžu pokračovat na 100 stran.

Kdyby to bylo na mě, tak bych vám ty gun free zony zrušil a kulomety rozdal dětem už na školce a pak bych se vás za rok zeptal, proč ty atentáty neskončily. Oni by totiž neskončily. A opět říkám podívej se na divoký západ, kde měl bouchačku každej a jak to tam vypadalo.

aaa
Návštěvník
aaa

Divoký západ poznáš len zo spaghetti westernov, však? Lebo v skutočnosti boli ozbrojené potýčky v tom období veľmi zriedkavé.

albatros
Návštěvník
albatros

aaa: No to je hloupej komentář 😀 Jo máš pravdu, divokej západ má svou pověst kvůli tomu, že to byl kraj míru a lásky 😀

xerox
Návštěvník
xerox

admin … ,, Režim v demokracii může být účinně regulován občany zezdola pouze zbraněmi .. ,,
… :–)

každý malé dítě ví , že právo vlastnit zbraně vzniklo při dobývání ameriky když ještě neexistovala moc soudní , policejní atd. … a příchozí co se potulovali svévolně amerikou obývanou bránící se mi domorodými indiány a nemožností kdekoliv cokoliv koupit protože walmarty nebyli ještě postavené , takže se muselo lovit aby nekručelo v bříšku …

v tomto duchu bych doporučil vynechat vysílání vedoucího a přečíst si nějakou dobrodružnou knížku , třeba bílý tesák … líp se to pochopí , špatné by nebylo se koukat na bednu až budou po 256-té opakovat starýho vinětu a oldu šetrnejch …

motat do toho švýcarsko , jako jedinou civilizovanou zemi na světě kde se spí legálně s požehnáním státu s bambitkou pod polštářem je nesmysl , protože toto pravidlo tam má svůj osobitý historický důvod nepřenositelný stejně tak jako referenda …

Roflmao
Návštěvník
Roflmao

A jak to pěkně podají na novinkách 🙂 http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/390869-obama-zprisni-drzeni-a-prodej-zbrani-kongresu-navzdory.html

Demokrat je stejně jen vyčůranej republikán. Demokrati neexistují!

Petr K.
Návštěvník
Petr K.

Je třeba zlikvidovat americké politiky ve vládě, hlavně Obamu.

jozef
Návštěvník
jozef

som za ozbrojeni prevrat proti us vlade…treba obcanov usa podporovat nech vezmu zbrane a zlikviduju americke vladu a teroristicke organizacie ako cia, nsa, fbi…