VIDEO: V pátek večer kroužilo nad Moravou dopravní letadlo Aeroflotu a na...

VIDEO: V pátek večer kroužilo nad Moravou dopravní letadlo Aeroflotu a na plánované trase z Ostravy do Ostravy mu to trvalo dvě a půl hodiny! Stroj za tuto dobu spálil nad územím Moravy několik tun kerosinu a poté se v klidu vrátil na letiště v Mošnově! Proč česká vláda umožňuje v rámci Covid Compensation Flight Program renderování prázdných letů cizích aerolinií nad územím ČR? Stroj několikrát a zbůhdarma přelétal nad 3 moravskými vodními nádržemi s pitnou vodou! Bude Lubomír Volný interpelovat vládu?

VIDEO: V pátek večer kroužilo nad Moravou dopravní letadlo Aeroflotu a na plánované trase z Ostravy do Ostravy mu to trvalo dvě a půl hodiny! Stroj za tuto dobu spálil nad územím Moravy několik tun kerosinu a poté se v klidu vrátil na letiště v Mošnově! Proč česká vláda umožňuje v rámci Covid Compensation Flight Program renderování prázdných letů cizích aerolinií nad územím ČR? Stroj několikrát a zbůhdarma přelétal nad 3 moravskými vodními nádržemi s pitnou vodou! Bude Lubomír Volný interpelovat vládu?

Redakce Aeronetu byla upozorněna tento víkend hned od několika čtenářů na další podivný let velkého dopravního letadla nad územím Moravy. V pátek 9. července 2021 krátce po 18. hodině večerní odstartoval z ostravského letiště v Mošnově dopravní letoun Airbus A320-214 ruského Aeroflotu s registrační insignií VQ-BIR a číslo letu SU7684 mělo naplánovanou trasu z Ostravy… do Ostravy. Celý let zaznamenala aplikace FlightRadar24 [1].

Ano, to není legrace nebo vtip, letadlo odstartovalo krátce po 18. hodině a vydalo se na okružní trasu nad Moravou, kde kroužilo na trojúhelníku mezi Kroměříží, Žďárem nad Sázavou a Ostravou. Během letu stroj celkem 4x přeletěl vodní nádrž Vír I. Na této nádrži je vybudována přehrada s hydroelektrárnou, ale hlavní funkcí nádrže jsou dodávky pitné vody pro Brněnsko.

Lidé nám napsali do redakce, že nad přehradou je od minulého roku vedeno mnoho letů dopravních letadel, které tam dříve před rokem 2020 nelétaly. A to není všechno. Stroj rovněž 4x přeletěl nad vodní nádrží Kružberk a 1x přeletěl nad vedlejší vodní nádrží Slezská Harta. Nádrže Kružberk a Harta pro změnu zásobují pitnou vodou Ostravu a celý region Ostravska. Naše redakce se obrátila na odborníka na letectví, aby nám potvrdil či vyvrátil, jestli tyto lety jsou nebo nejsou podezřelé, protože se všichni shodneme, že létat z Ostravy do Ostravy letadlem je tak trochu na hlavu a nesmysl, zejména v okamžiku, kdy taková cesta letadlem trvá dvě a půl hodiny a spálí se přitom několik tun kerosinu nad územím Moravy.

VIDEO: Kompenzační bezcílné lety cizích aerolinií nad Moravou, stroj Aeroflotu letěl z Ostravy do Ostravy dvě a půl hodiny

Podle názoru odborníka se s vysokou pravděpodobností jednalo o tzv. kompenzační let v rámci evropského programu na podporu a udržení leteckých spojů v době koronavirové výluky a omezení spojů, který se nazývá jako Covid Compensation Flight Program. Tento program [2] subvencuje prázdné lety aerolinkám v USA i v Evropě, na pomoci se podílí vlády jednotlivých zemí a dokonce i samotná Evropská unie, která udělila výjimku na subvence pro letecké společnosti. Jedinou podmínkou je, že aerolinka musí udržet v provozu daný spoj a musí létat, i když nejsou pasažéři.

Pokud není ani jeden pasažér, potom aerolinka nemusí letět do cílové destinace, ale může pouze naletět ve vzduchu odpovídající trasu vzdálenosti a poté se vrátit na letiště odkud vzlétlo. Podmínkou subvencí je udržení linky v provozu, udržení pracovních míst spojených se strojem a jeho provozem a údržbou, takže letadla létají, ale protože se často nenajde žádný cestující, ani jeden, tak prostě stroj pouze obkrouží ovály, propálí několik tun kerosinu, v atmosféře se naprodukují mohutné kondenzační stopy nasáknuté chemií, které zůstávají na obloze mnoho hodin, a stroj se potom vrátí na letiště, odkud odstartoval.

Kdo uděluje z vládních orgánů souhlas pro renderovací prázdné lety a spalování tun kerosinu nad ČR? A kdo povoluje trasy nad vodními nádržemi s pitnou vodou?

Toto je ve skutečnosti ten největší ekologický masakr motorovou pilou, jaký si dokážete představit. Zatímco globalisté lidem vyčítají plastová brčka, plastové tašky a emise z úsporných spalovacích motorů, které už skoro ani žádné emise nemají, jak jsou ořezané a zinženýrované, tak naproti tomu nikdo neřeší, že už rok a půl nad Evropou létají jen tak naprázdno dopravní letadla a spalují kerosin. Ovšem má to jeden zásadní háček. K takovému provozu letadel musí být vydán souhlas orgánů, letového provozu a v konečném důsledku vlády dané země. Nelze prostě kroužit nad územím státu cizím dopravním letadlem, jen tak a bezcílně, propálit kerosin a znovu přistát na letišti.

Trasa letu

Tady nemluvíme o malých letadlech a vyhlídkových letech, kdy si pán v kloboučku zakoupí vyhlídkový let na okruhu mezi hrady a zámky a pilot ho potom ve výšce cca. 1,5 až 2 km nad zemí proveze nad krajinou a rámus z pístového letadla probudí i mrtvoly. Tady mluvíme o strojích, které po startu naberou běžnou vysokou letovou hladinu okolo 10 000 metrů nad zemí, kde se rozhodně žádné vyhlídkové lety nekonají, stroj potom dvě a půl hodiny krouží a potom znovu přistane na letišti, odkud stroj předtím vzlétl.

Někdo prostě umožňuje, aby velké airlinery nad Čechy a Moravou tzv. renderovaly prázdné lety, přičemž se nejedná o české stroje, nejde o ČSA, ani o české charterové spoje, ale o cizí stroje cizích aerolinií. A je úplně jedno, jestli jde o ruský Aeroflot, nebo švýcarský Swiss Air, případně další cizí aerolinky, které taktéž provádí kompenzační covidové lety nad ČR. Největším problémem je zde zvolená okružní trasa.

Je normální spalovat kerosin kvůli prázdným letům nad vodními nádržemi na Moravě?

Jestliže renderovací letový okruh je veden jako “u blbých” a nad vodními hladinami 3 vodních nádrží s pitnou vodou pro Brněnsko a Ostravsko, někdo by měl v Praze přijít o místo. Kdokoliv je zodpovědný za povolení těchto tras, měl by skončit ve funkci, protože spalování kerosinu zbůhdarma nad vodními nádržemi s pitnou vodou, to není nejen ekologické chucpe, ale je to vrchol cynismu a diletantismu.

Přelety stroje nad vodní nádrží Vír I.

Samozřejmě, že letová výška 10 km je obrovská a vzdušné proudy za normálních okolností kondenzační stopy rozeženou do velké dálky. Ale my tady nemluvíme o normálních okolnostech, ale o okolnostech zcela nenormálních, kdy lidé vybíhají z domů na Brněnsku [3] a fotí si oblohu, kde letadla pokládají křížem krážem chemtrailové koberce, které se nerozpouští ani po hodině, ani po 2 hodinách, ale vydrží na obloze i celé 2 dny a dvě noci, než ty rozpatlané chemtrailové pruhy úplně spadnou na zem se vzdušnou vlhkostí. A to je ten problém!

Vodní nádrž Kružberk

Lidé na Brněnsku nám píšou, že v sudech na dešťovou vodu mají duhové a jakoby olejové skvrny na hladině. Z nebe prší olej, poznamenal vtipně náš čtenář pan Zdeněk ze Znojma. Podle našeho názoru nejde o olej, ale o chemické látky z leteckého kerosinu obsažené v atmosféře, které potom déšť smyje a spadne to na zem, resp. do sudu na dešťovou vodu na zahrádce. A nejen v sudu. Dokonce i v kalužích na zemi jsou tyto duhové olejové skvrny k vidění.

Vodní nádrž Slezská Harta

No, tomu se nemůžete divit, když nad Brněnskem letadla na okruzích spalují tuny leteckého kerosinu. Jenže, když takové lety probíhají i nad vodními nádržemi, lidem už pomalu zatrne. Naše redakce by tímto ráda požádala poslance Volného Bloku, pana Lubomíra Volného, aby v poslanecké sněmovně interpeloval někoho ve vládě, kdo je zodpovědný za letový provoz v ČR, i když v redakci nevíme, pod koho tato otázka spadá.

Kdo povoluje přelety prázdných letadel, kdo měří emise letadel a kdo povoluje trasy pro spalování kerosinu?

Mohlo by to být Ministerstvo dopravy, logicky se to nabízí, ale možná, že to bude mít v kompetenci i Ministerstvo životního prostředí. Proč je dovoleno cizím aerolinkám provádět nad územím ČR tzv. renderovací lety prázdných letadel, které vyletí z moravského letiště, dvě a půl hodiny spalují nad Moravou a nad vodními nádržemi kerosin a potom znovu přistanou, odkud stroje vzlétly? Neustále se občanům ČR cpe do hlavy ekologie, ale tyto spalovací lety nad ČR zjevně nikomu nevadí. Kdo povoluje tyto trasy? Kdo je zodpovědný za měření emisí letadel v ČR? Proč se v poslední době za letadly nerozpouští a nemizí tzv. kondenzační stopy?

Tahle svinstva zůstávají po letadlech, nejen nad Brněnskem

Proč čáry za letadly zůstávají nehybně na obloze, odmítají zmizet a rozplynout se, a proč se čáry pouze roztečou a rozmažou do stran pomocí větru, takže dojde k vytvoření umělé oblačnosti a nastane polojasno?  Kdo k tomuto dává v ČR souhlas ze strany státních a dozorových orgánů? Lidé na Brněnsku už toho mají dost, to je pořád něco. Buď to jsou chemtrails, že ráno vyjdou ven, jasná a krásná obloha, ale najednou kvůli čarám na obloze zataženo, resp. polojasno. Anebo to je tornádo. Anebo je to zničující sucho. Pořád něco.

Potom začnou létat letadla cik-cak, položí koberec z čar, které se roztáhnou a roztečou do stran, takže vznikne deka jako z mraků a rázem je polojasno. Proč nám letadla ničí jasné počasí, ptají se lidé na Brněnsku? A my se ptáme spolu s nimi. Co se to děje v Česku za podivné lety a za podivné zatemňováni oblohy čarami, které zůstávají po letadlech? Kdo za to nese zodpovědnost? Interpelace na někoho z vlády by v této situaci byla opravdu na místě, i když si neděláme iluze, že odpovědí na interpelaci bude jen mlžení a popírání.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bobo
Návštěvník
Bobo

,,a přišla tvá vlastní zloba, a soudcovská rozhodnutí, aby byli zničeni ti, kteří ničí zemi,,. Biblický slib o potrestání těchto úchylů.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Jaké mňamky na nás “zase” sypali se dovíme např. zde:
“Geoengineering Watch Global Alert News, July 10, 2021, #309 ( Dane Wigington )”
https://www.youtube.com/watch?v=9hKQcvdQ8GM

How bad does the climate chaos have to get before populations are willing to face the fact that climate engineering is a core part of the equation? Waves of new variants just keep coming exactly as Fauci and friends said they would, further fueling the frantic push for official protocols. Are all of the issues just mentioned, in fact, completely connected? Is total collapse now imminent on our near term horizon?
All are needed in the critical battle to wake populations to what is coming, we must make every day count. Share credible data from a credible source, make your voice heard. Awareness raising efforts can be carried out from your own home computer.
Dane Wigington

999
Návštěvník
999

Myslím, že budou Českou republiku ještě hodně potřebovat. Takže by tu nepořádek dělat neměli. Ale to oni nepochopí, ať už jsou to Němci nebo Rusové a další. Budou to prostě muset zažít na vlastní kůži. V pořádku, tak to zažijí…

max
Návštěvník
max

Zmetkové.

Josef
Návštěvník
Josef

Lidi podávejte na ně normálně trestní oznámení. To přece není možný co se děje, kdy to markantní práškovaní skončí?! Přál bych si ty piloty dostat do ruk, to bych se vyřádil..

Prodost
Návštěvník
Prodost

Ježíšmarijá Josefe, to je marný, marný, marný, marný. Pokud bude zájem justičních zločinců, aby byl nedotknutelný třeba i vrah, tak to tak bude. Není nad empirické zjištění. Proto pravím – Spravedlnosti, Tvé jméno je Kalašnikov.
“Závěrem nutno zdůraznit, že samotné trestní oznámení nemá podle českého právního řádu charakter nástroje k ochraně subjektivních práv fyzické či právnické osob, protože v zásadě se jedná o formu účasti občanů při prosazování veřejného zájmu na potlačování kriminality /srov. § 1, odst. 2 trestního řádu/. Subjektivní právo fyzické nebo právnické osoby, a to ani osoby, jíž v trestním řízení náleží postavení poškozeného podle § 43 a násl. trestního řádu, na to, aby byla trestně stíhána jiná osoba, ústavní ani jiné zákony nezaručují. V rovině základních práv není garantováno jakékoliv základní právo na zahájení trestního stíhání vůči třetí osobě. Toliko stát je nositelem monopolu trestního stíhání a pouze orgány přípravného řízení trestního rozhodují o tom, zda trestní stíhání konkrétní osoby zahájí, či nikoli”
Toliko citát z usnesení Krajského státního zastupitelství ve věci trestné činnosti jistého po(b)litika, kde důkazy byly předloženy na stříbrném podnosu.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Lety na horní hranici troposféry (10 000 m) zanášejí kondenzační jádra s tunami CO2 do té nejcitlivější oblasti pro tvorbu dešťových mraků a skleníkového efektu. Příliš mnoho příliš malých kondenzačních jader tvoří příliš malé kapky vody, které nespadnou, ale vítr je odvane kamsi a příliš daleko, (slovo příliš jsem nadužil záměrně).
CO2, který je těžší než vzduch do těch výšek stoupá skutečně obtížně, letadla ho dopraví přesně tam, kde je jeho skleníkový efekt nejúčinnější.
Omezení letů díky pandemii nám vrátilo déšť a houbařům do lesů houby. Úlovky jsou rekordní )))
P.S. Nad severozápadním Atlantikem už pár týdnů probíhají masivní letecké “manévry” Kondenzační stopy tam někdy tvoří, jindy rozpouštějí mraky ovlivňující počasí nad Evropou: https://eumetview.eumetsat.int/static-images/MSG/RGB/AIRMASS/WESTERNEUROPE/index.htm

Luděk
Návštěvník
Luděk

§ 3

Zřízení Úřadu pro civilní letectví
(1) Zřizuje se správní úřad Úřad pro civilní letectví se sídlem v Praze (dále jen “Úřad”) pro výkon státní správy ve věcech civilního letectví. Úřad je podřízen Ministerstvu dopravy.
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1997-49
Odpovědnost nese globalista ministr Havlíček.

Helena
Návštěvník
Helena

Pro pana CZkotas- jsme zdravotní sestry,nechaly jsme si po očkování nabrat protilátky a samozřejmě nemáme žádné,o umírajících ve světě po vakcíně se jaksi nemluví,a v roce 2023 už nebude mít kdo diskutovat..

qipeorm
Návštěvník
qipeorm

To by vysvětlovalo, proč někde kvůli očkování hromadně chcípou lidi a jinde je nebolí ani hlava ani nemají teplotu. Nesjpíš se očkuje placebem, což je fajn.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Volejte Smejkalovi, že kecá, ať zavře tlamu, dobytek.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Helena
každý ví. ,že ty biologické roztoky, které jsou drze vydávány za “vakcíny” neposkytují žádné protilátky, imunitu ani rezistenci a ve vztahu ke covidu nemají naprosto žádný pozitivní vliv. Za to spin proteiny které obsahují naprosto spolehlivě zahájí sebezničení organismu, poškození tkání a orgánů ave “finále” vyvolají naprosto neúměrnou imunitní reakci. Jako zdravotní sestry byste měli vědět , že vzhledem k tomu, že nikde ve světě nebyl dosud purifikován, tedy izolován vir covid 19, ostatně ani nemohl být když jde o syntetický produkt z laboratoře a tudíž nemohla být vyvinuta žádná vakcína, protože to je možné jen právě s použitím izolovaného viru. A jestliže jste byli k “očkováni” donuceny či jen nuceny , pod pohrůžkou ztráty zaměstnání měli jste okamžitě podat společné trestní oznámení pro trestný čin vydírání.

4fun
Návštěvník
4fun

To vypadá …
… že doktory, policajty, poblitiky a fuckcionáře, …
… očkují jen kecama …
… a placebem 🙂

Nebo D-čkem …
… s Ivermectinem/Chloroquinem? 😐

raspberry
Návštěvník
raspberry

Tupac se také pokusil varovat.

Tupac byl v roce 1994 falešně obviněn fanynkou ze znásilnění, které popíral. Bez důkazů, za pravdu mu dala i lékařská zpráva. Přesto ho soud odsoudil do vězení na čtyři a půl roku, byl ve věznici Clinton Correctional Facility v New Yorku. V říjnu 1995 byl propuštěn na kauci 1,5 milionu dolarů, kterou zaplatil šéf nahrávací společnosti Death Row Records Suge Knight, výměnou za smlouvu s Tupacem.

Tupac si změnil jméno na Makaveli. “Cítil, že se mu přihodí něco zlého, byla to paranoia. Stačí shlédnout videoklip k I Ain´t Mad At Cha, ve kterém je Tupac zastřelen a dostane se do nebe. Bylo to jako proroctví. Pro případ jeho skonu se uzavřel do nahrávacího studia a začal nahrávat třeba i tři songy za den. Čas byl pro něj luxusem. Jeho den vypadal asi tak, že ráno byl na natáčení filmu a po zbytek dne rapoval ve studiu s Outlawz. Posledních pár měsíců svého života prospal pouhé čtyři až pět hodin denně. Texty psal rovnou za mikrofonem.” Neznámý pachatel ho zastřelil v pátek 13. září 1996 v Las Vegas. Za dva měsíce vyšlo Tupacovo album, stalo se 7x platinovým.
https://cs.wikipedia.org/wiki/The_Don_Killuminati:_The_7_Day_Theory

Makaveli: Don Killuminati The 7 Day Theory
comment image

Tupac chtěl říct, že ilumináti zneužívají Afroameričany k rozvratu USA a on byl toho nevědomky součástí. Tupac: “I’m putting a K on that Illuminati shit ’cause that’s what I’m doing, I’m killing that shit,” “If these motherfuckers wanted to kill you, why would they tell the Nation of Islam, why would they tell people in jail, how did they know? We just need to get the money, I don’t give a fuck whose face is on there.”

Lolo
Návštěvník
Lolo

Jackson, Lenon. ..detto

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Čest jeho památce!

r.m.
Návštěvník
r.m.

Nejvíc se bojí, že by se bílí, hnědí i černí chudí spojili, proto ta rozeštvávací kampaň financovaná židovskými finančními elitami.

Ludan
Návštěvník
Ludan

Vsiml si dnes večer někdo pozice měsíce na obloze?
V pul jedenácté večer byl už na západě nasvicený v poslednich červáncích od slunce.
Docela mně to překvapilo. Logika mi říká, že to neni v půl jedenácté možné.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ludan
To jste měl asi nějakou vlčí mlhu. Desátého bylo novoluní, dnes fáze cca 4%, to jste mohl sotva vidět. Navíc má v současné fázi Měsíc denní provoz, vychází kolem šesté ranní, místním poledníkem prochází asi ve 14 hodin a zapadá ve 22 hodin. Časy uvádím v SEČ. takže přičtěte jednu hodinu na letní čas. V půl jedenácté letního času byl nejspíše již téměř pod obzorem nebo na jeho hranici a ještě jen nepatrný srpeček, spíše pouhým okem neviditelný.

Ludan
Návštěvník
Ludan

Diky anonymko za odpověď. Vlčí mlhu jsem neměl a viděl jsem právě ten srpecek nasviceny od slunce pod obzorem. Překvapilo mně, v tuto hodinu tak daleko na západě.
Takže ze diky za info, ze tam v tuto hodinu měl být.

Artemis
Návštěvník
Artemis

Měsíc – dnes je dorůstající, písmeno D, vychází v 8.22 ráno (cca na východě) a zapadá ve 23.22 (cca na západě).
https://pocasi.idnes.cz/?t=sun

iQLANDIA Živě: konjunkce Měsíce, Venuše a Marsu 12. 7. 2021 od 21:30
https://www.youtube.com/watch?v=Cae-uDJRaoQ
Viz 9:50 minuta: “Já se teď pomalu přetáčím k severozápadu, doufám, že tam asi bude. Samozřejmě, vyčuhuje měsíc.”

Slunce, Měsíc a všechna tělesa vycházejí na východě a zapadají na západě.

Ve skutečnosti Slunce vychází každý měsíc někde jinde. Přesně na východě a západě vychází a zapadá Slunce pouze na jaře a na podzim při rovnodennosti. V létě jsou tato místa posunuta k severu a v zimě k jihu. Snímek ročního posunu východu Slunce.
https://twitter.com/Otakar_Brabec/status/1351257183846019072/photo/1
https://app.project-stars.com/kapitola2-cz/teoria/pohyb-nebeskych-telies

Budeme-li někdy sledovat místo východu nebo západu Měsíce, všimneme si naopak v rámci několika málo dnů výrazných rozdílů. Měsíc nezapadá ani nevychází na stejném místě jako včera. A ani zítra nebude vycházet a zapadat tam, kde dnes. Předpovědět, kde bude dalšího dne vycházet Měsíc, není vůbec jednoduchý úkol.
“Blízká Země a vzdálenější, ale hmotnější Slunce působí gravitačními silami na Měsíc a neustále mění parametry jeho oběžného pohybu. Mění se rychlost pohybu Měsíce, tvar a rozměry oběžné dráhy a její orientace vzhledem ke hvězdám. Přesný popis pohybů Měsíce proto patří k nejobtížnějším úlohám teoretické astronomie.”
Antonín Rükl
https://violet-planet.webnode.cz/mesic/

Surikata906
Návštěvník
Surikata906

Měsíc chodí hodně skokově, taky nás to někdy překvapí, ale pochybuju že by to byli schopní ovlivnit, jestli myslíte na tohle.