VIDEO: V Německu začal zátah na internetu proti projevům nenávisti. Německá vláda...

VIDEO: V Německu začal zátah na internetu proti projevům nenávisti. Německá vláda maže komentáře z Facebooku, Googlu i Twitteru! [CZ Titulky]

VIDEO: V Německu začal zátah na internetu proti projevům nenávisti. Německá vláda maže komentáře z Facebooku, Googlu i Twitteru! [CZ Titulky]

Německo nenechává nic na náhodě. Vláda začala ve spolupráci s největšími světovými provozovateli sociálních sítí mazat desítky tisíc příspěvků německých uživatelů. Podle německého zákona se musí řídit všechny sociální sítě a weby a jakékoliv projevy proti uprchlíkům jsou bez milosti ihned mazány. Německo ale čeká zatěžkávací zkouška, protože za měsíc začne v Kolíně nad Rýnem pětidenní karneval a policie bude mít doslova manévry.

AngelaDolfie.jpg
Angela Merkel vnučkou Adolfa Hitlera? 😉 Děkujeme za vtipné foto od našeho čtenáře…

Poslanec za britskou stranu UKIP Stephen Woolfe jasně shrnul, že Německo se na základě současné imigrační politiky změní. Odpor proti uprchlíkům je v Evropě obrovský, ale jak připomíná Woolfe, lidé se bojí o migrantech mluvit. Lidé mají strach. A tento strach je posílen represivními zákony, cenzurou a mainstreamovou propagandou, která vykresluje migranty i nadále jako oběti, kterým je třeba hlavně pomáhat. Tato propaganda naráží na odpor a je předmětem potom demonstrací (Pegida v Německu) anebo internetových diskusí, které se německá vláda snaží novým zákonem potlačit.

-VK-

Šéfredaktor AE news

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ivana
Návštěvník
Ivana

Nepochopím,že je v Evropě taková fanatička! Co je horší,že ji není schopen nikdo sundat a nejhorší je ,že ostatní země jen přitakávají a na tom fanatismu se ještě podílejí s tou nejmasovější vražedkyní!

A JE TO VENKU!
Návštěvník
A JE TO VENKU!

Merkelová….s Israelským pasem….
https://youtu.be/4VOnf8c3Rek

Patrman
Návštěvník
Patrman

Mate pravdu – jednani Merkelova muze mit dva duvody – jeji oblibenost v Izraeli anebo
je dusevne narusena a neni svepravna.Ten prvni duvod sama nekolikrate potvrdila-
Nemecko ruci za bezpecnost Izraele vsemi prostredky a k tomu jiste patri zeslabit
silu Arabu na Blizkem vychode za cenu, ze velky pocet muzu-budoucih vojaku- prevezme
Nemecko a tato oblast se vylidni na ukor Evropanu.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Nemohla jsem dlouho pochopit tu zradu Angely Merkelové na německém lidu.
Teď jsem narazila na článek publikovaný v roce 2013.
Vypadá to, že se leccos vyjasňuje: , “.. .die Mutter, eine polnische Jüdin aus Galizien…”
Jak všichni víme, Merkelová vyrůstala ve východním Německu a byla aktivní komunistka,- a studovala i Marxismus-Leninismus.
Oba její rodiče však byli původně z Polska. Pokud článek je přesný, tak Merkelová je Židovka (po matce) a Polka ( možná i bez jakékoliv německé krve).
To by zřejmě vysvětlovalo její chování, a vítání milionů muslimů do Německa: ona rozhodně není loajální k německému národu. Zde je odkaz:
http://www.mmnews.de/index.php/politik/12984-merkel2

Možná by to někomu, kdo umí lépe německy, stálo za hlubší analýzu…:-)

Martin
Návštěvník
Martin

lidi pochopte prosím konečně že islamizace Evropy je záměr dlouhodobě plánovaný, Merkeltová není neschopná… ona přesně ví co dělá… likvidaci lidské svobody… je to zrádkyně lidstva

Martin
Návštěvník
Martin

Islamizace Evropy je dlouhodobě plánována služebníčky NWO a Vatikánu alias šelem z Janova Zjevení.

Nemám nic proti solidaritě, ale lidské emoce soucitu tu jsou zneužívány k manipulaci stáda směrem k NWO… lidičkové prosím začněte uvažovat v souvislostech a nenechte se už manipulovat tlakem úmyslně zavádějících a manipulativních emocí na lidské ego:

Pár důkazů, cituji: 29.6.2015, Irsko — Po setkání s papežem Františkem šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg, Peter Sutherland prohlásil v rádiu RTÉ, že Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie. Nestyděl se ani lhát o jejich přínosu pro ekonomiku…

http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-zakladni-principy-islamu-jsou-neslucitelne-s-nasi-spolecnosti-islam-se-nachazi-v-podobne-fazi-jako-krestanstvi-ve-stredoveku-kazdy-muslim-je-proto-potencionalni-terorista/

http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-umele-a-zamerne-prizivena-islamska-imigrace-do-evropy-je-prostredkem-likvidace-narodnich-statu-a-manipulace-lidi-ke-globalni-vlade-najde-se-alespon-7-statecnych-kteri-nas-zachrani/

ouissi
Návštěvník
ouissi

Tak to je opravdu SUPER-ODKAZ!
Blahopřeji, paní kolegyně.
Takže Angela Dorothea Kazmierczak… To jsou mně věci (=novinky)! Pročpak si její otec nenechal po sňatzku své příjmení, ale převzal příjmení manželčino? Že by se za své styděl?
Proč si paní Kazmierczak po rozvodu ponechala příjmení po manželovi, když žádné děti neměli (to by to snad mohlo trochu odůvodnit)?
Moc zajímavé počtení!
Ještě jednou moc děkuji!

dyk
Návštěvník
dyk

Tak. Toto je fašizmus.
Niekde som čítal, že príde obdobie, keď na komunizmus budeme spomínať ako na PRECHáDZKU RAJSKOU ZáHRADOU. A je to tu. O chvíľu to bude aj u nás.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Asi má pravdu slovenský bloger Rudo Vasky, že to bude chcieť novu revoluciu, ale žiadnú zamatovou, ale riadně krvavú a ubiť tie hovadá roksorovými tyčami.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Zdá se, že nejen v Německu. Už i u nás jsem zaregistrovala, že chtěli nahrát video ze silvestru v Německu na youtube a že jim ho youtube bloklo. V počítačích, internetu apod. se nevyznám. Ale je do očí bijící, že většina lidí funguje na oknech popř. jablkách, naprosto odkázáni na jejich tvůrce a poskytovatele. Ti, když jim to vypnou, tak co bude? Totálně je odstřihnou od nemainstreamových informací. Šlo by udělat nějaké záložní/alternativní zdroje, internety, počítačová prostředí apod.? Popř. se domluvit na způsobu komunikace a sdílení informací, pokud by k něčemu takovému došlo? Protože pokud by se tak opravdu stalo, tak bude pozdě se něčím takovým zaobírat.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Ano, začalo to likvidací telefonních budek, pokračuje dostupnými telefony, tarify, PC, NTB aTBL s různými “sociálními aplikacemi”, SMS a MMS, a “pohodlím domova”, a my se přestáváme potkávat a přirozeně komunikovat, a v případě nouze ( zatím myslím třeba že dojde baterka v mobilu), ani nevíme, kde náš PŘÍTEL bydlí..a kde ho najít.
Zbývá telepatie 🙂 (viz nádherná Zelená Planeta).
ps. PAPÍR nám zachoval haldy historie.

Martin
Návštěvník
Martin

Je to jednoduché!!! nedávejte videa na Youtube!! ale přímo na svůj web! Protože omezování svobody se děje a je naivní si myslet že na globálních webech jako YouTube, nebo Facebook budou kritické příspěvky tolerovány… naopak. totalita se blíží mílovými kroky… odejděte z FB i z YT…

Jinak si pak nestěžujte.Varoval jsem vás.

Patrman
Návštěvník
Patrman

Hitler chtel take ovladat svet a chteli i dalsi na pr.Napoleon,Stalin a ta hnusna touha je dnes na vrcholu.Je to tim, ze kdyz papalasi maji vse od krasnych zen, luxusnich vila jachet tak chteji jeste vladnout svetu.Rusove to byt nemohou -tam maji jine sarosti,ale ta banda zlocincu ano a jiz vladnou v USA a ted chteji vladnout v Evrope a k tomu jim pomuzou utecenci.

oklamany
Návštěvník
oklamany

Pre Patrman.
Koho napadol Stalin,alebo si iba nevedko?

Moog
Návštěvník
Moog

Čeká se na prvního mrtvého,jedno na které straně. Nebo jen na vypuštění zprávy o prvním mrtvém.Martin Šmíd taky žádnej nebyl a co udělalo s do té doby ,,mlčící většinou to,že režim nejen mlátí ale už i zabíjí děti.Pak teprve uvidíme to ,,Dojčland,Dojčland ýbr ales !

Brody
Návštěvník
Brody

Dokud se tady nestane opravdu obrovský průser, dokud nezařve opravdu hodně lidí, tak všichni sluníčkáři v čele s tou ču..ou Abú Merkel budou všechno bagatelizovat. Začalo to směrnicí pro veřejnoprávní media zveřejňovat pouze kladné zprávy a hodnocení, pokračuje nařízením o represích proti demonstracím a projevům proti musulmanům a importu jejich vraždící víry a pokračuje to zákazem a cenzurou názorů v sociálních sítích. Prognóza? Deportace osob, které se nepřizpůsobí muli-kulti. No ale kam, že jo? Rusové jim Sibiř asi nepronajmou..