VIDEO: V německém Heidelbergu útočil autem a nožem zřejmě Němec tureckého původu....

VIDEO: V německém Heidelbergu útočil autem a nožem zřejmě Němec tureckého původu. Policie nezná totožnost, ale současně tvrdí, že nejde o migranta. Duševně nemocný prý není!

VIDEO: V německém Heidelbergu útočil autem a nožem zřejmě Němec tureckého původu. Policie nezná totožnost, ale současně tvrdí, že nejde o migranta. Duševně nemocný prý není!

Německá policie je opět v nejvyšší pohotovosti, a to zejména na německém Facebooku. Média se snaží všemi prostředky bagatelizovat teroristický útok v Heidelbergu, který v sobotu odpoledne provedl muž, jehož identitu policie dosud prý nezná, zato ale zná jeho věk (35 let) a stejně tak ví, že prý nemá uprchlický původ [1]. Muž najel autem získaným z půjčovny do davu lidí na Bismarckově náměstí v Heidelbergu, které bylo v té době zcela zaplněné. Těžce přitom zranil 3 lidi, kteří byli převezeni do nemocnice. 73-letý muž na následky zranění zemřel, další dva jsou v kritickém stavu [2]. Útočník z místa nehody začal utíkat a byl dostižen o v ulici jen nedaleko od náměstí, kde ho obklíčili policisté. Muž z místa útoku totiž prchal s nožem v ruce, se kterým následně policistům vyhrožoval. Jeden z nich na něj posléze vystřelil. Muž přežil, je v nemocnici a hlídá ho police.

Nabourané auto útočníka na Bismarckově náměstí v Heidelbergu.

Divadelní komedie v podání Frau Merkel ovšem naplnila zpravodajství ihned poté. Nejprve německé zemské velitelství policie v Mannheimu uvedlo na svém Twitteru, že identitu muže policie zatím zjišťuje. Současně ale uvedla, že muži je 35 let a nemá uprchlický původ. Němci na Facebooku ihned začali tento výrok ironicky komentovat, že policie zná věk, i původ, ale jaksi nezná totožnost, protože křestní jméno Muhammad nebo Jasir by mohlo v Němcích před nadcházejícími volbami vyvolat xenofobní nálady. Ihned poté německá televize N24 přinesla informaci, že muž je duševně nemocný a za útok nemůže. Policie v Mannheimu ovšem toto ihned dementovala, že nemá tyto informace k dispozici, opět kvůli tomu, že nezná totožnost pachatele. Němci opět na Facebooku si klepou na hlavu, že tohle už vláda Angely Merkel opravdu přehání, protože z Němců dělá nesvéprávné idioty.

Útočníka známe, ale neznáme, tvrdí policie

Zároveň se na internet dostala tři celkem zásadní videa z celé akce policie, které vám nyní přinášíme v tomto článku. První video zachycuje palbu policisty na útočníka, který stojí u dveří obchodu, má roztažené ruce a v jedné drží nůž. Německý policista s typicky tureckým přízvukem ostře volá na člověka s mobilem v ruce, který stojí za rohem, aby zalezl. Poté zazní výstřel a útočník padá na zem a naříká bolestí. Druhé video, které přinášíme níže v článku, je natočené právě tím druhým svědkem, který stojí za rohem domu s telefonem a policista na něho volá, aby zalezl. Toto video je velmi cenné v tom, že zachycuje z profilu tvář útočníka. Je vidět, že se jedná o typického Turka. Tedy abychom byli korektní, o Němce, který má původem turecké rodiče. Třetí video je natočené ze shora z bytu a ukazuje na zemi postřeleného útočníka.

Kromě této fotografie byla ještě v neděli ráno na internetu fotografie s blízkým záběrem do obličeje, bez rozmazání. Německá cenzura fotografii z internetu dokonale vymazala. Zůstala jen tato.

Twitter a Facebook začaly ve spolupráci s německým útvarem pro potírání xenofobie a rasismu (který řídí Aneta Kahane) mazat fotografie a videa, jmenovitě fotografii útočníka, jak má roztažené ruce a v jedné drží nůž. Fotografii přinesl německý Bild, redakce Bildu útočníkovi zakryla oči černým pruhem, jinde je použito rozmazání tváře, k dispozici ovšem byla i fotografie focená s objektivem z protějšího domu, ta však záhy zmizela z Facebooku i z Twitteru. Zůstal jenom záběr z dálky, viz. foto výše. Úřad Anety Kahane tak úspěšně moderuje mediální prostor, aby se co nejméně informací o tomto teroristickém útoku dostalo na veřejnost. Je to jen další den, další epizoda z německé turecko-islámské republiky. Muž se rozhodne spáchat teroristický útok, asi bez jakéhokoliv dokladu si půjčí auto v půjčovně (všimněte si, policie prý nezná jeho totožnost, ale k půjčení vozu v Německu potřebujete doklad, to policie neví?), vezme nůž, nastoupí do auta, přejede na náměstí lidi, dá se na útěk. vyhrožuje nožem.

Nic nesmí proniknout na veřejnost!

Vyrazí k němu policejní sbory, které se skládají z poloviny z policistů tureckého původu. Typicky stejně tak tureckou němčinou potom policisté mezi sebou pokřikují a domlouvají se, jak zabránit čumilům v natáčení videa, to je jejich jediná starost, ne útočník s nožem. Servilní německá média okamžitě vyjedou teorii o duševním postižení útočníka, kterou ale vzápětí policie odmítne [3]. Česká mainstream média ale dál točí dezinfo o duševním postižení pachatele. Viz. TV Nova. Policie usilovně pátrá po identitě muže, ale zároveň perfektně zná jeho věk a ví, že nemá migrantský původ. Když se objeví videa a fotografie, Anetka Kahanů hned volá Zuckerbergovi a do Twitteru, aby vymazali fotky a videa, která toho ukazují až příliš mnoho.

Německo-turecká smíšení hlídka policie, multikulti a genderově vyvážená, na místě činu.

Němci jsou zalezlí za okny a dívají se na poloturecké ozbrojené policisty na ulici, jak se snaží domluvit soukmenovci s dranžírákem v ruce. Policie Mannheim není žádná Kriminálka Anděl, tam kluci musí našlapovat jako v minovém poli mezi profesní profesionalitou a politickým befelem z Berlína na eliminaci negativního mediálního obrazu a dopadů neuvážené migrace do Německa. Angela Merkel hraje o svůj politický důchod, ale Martin Schulz jí skvěle nahradí, ten má naprosto jasno, že Evropa nemůže mít 27 různých vlád a přitom společný trh nebo pohyb osob. To prý už není udržitelné. Čeká se na volby, v Německu i ve Francii. V tomto období každý velký teroristický útok může převrátit výsledek voleb. Začneme se brzy modlit? Otázkou je, jestli k Bohu, nebo k Alláhovi. Sice to prý je jedno a totéž, říká to Angela, ale moc lidí jí už nevěří. Už zbývá jenom čekat, kdy se podobné scény z Německa přenesou i na východ do bývalých zemí východního bloku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Murkoslav
Návštěvník
Murkoslav
.B.
Návštěvník
.B.

Dnes jsem šel kolem okénka s kebabem a burgery. Před ním stojí chladírenská dodávka s drážďanskou(!!) značkou a Arab či Turek z ní vynáší pytel masa na kebab. A to prosím několik set kilometrů od Drážďan.
Lidi možná podpoří džihád a ani to neví, prodávají tam jen Češi.

4321
Návštěvník
4321

Nebude-li Směr přímé demokracie na podzim dostatečně silný, může být tohle jednou častým jevem i v Praze a nejen v Berlíně.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/430663-berlin-desi-serie-utoku-kdy-cyklista-nastrika-zene-kyselinu-do-tvare.html

Orbán má jasno.

http://www.hlavnespravy.sk/orban-musime-si-zachovat-etnicku-homogenitu-miesanie-etnik-prinasa-tazkosti/912993

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/02/27/babis-vsech-starosti-a-problemu-se-s-nim-zbavis/#more-948629
Bureš hodlá být kápo di tutti kápo. Vlastně už v ANOfertu je!
A koblihočehůni ho udělají kápem i v nebohé ” ČR”.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Obdivuhodné od Vlka, že absolvoval Stranický Sjezd ANOfertu, a díky za cenné zpravodajství.
Koblihářovy proklamace , uvedené v závěru článku, jsou jako vystřižené z Komunistických Sjezdů Totáče…. – je vidět, že se soudruh Agent Kobliha vzorně učil.
A zajisté i špionské rodinné zázemí odvedlo skvělou práci, a dodalo ideologický a materiální základ do života tohoto VELIKÁNA….

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Ještě bych si dovolil vrátit se k tomu začlenění celé poloviny z armádních brigád ČR pod velení Bundeswehru, neboli postupnému předávání suverenity celého našeho státu Sobotkovo vládou do cizích rukou, část po části, nepozorovaně, pomalu, ale jistě. V dokumentu o přidružení je tento bod, který mne zaujal:

“Analýza, zpracování a výměna minulé a současné doktríny”

Paní Merkelová zkrátka pokračuje v tom co Hitler nestihl dokončit. Vadí jim Rusko proto, protože tady mělo být hotovo už v roce 194*, a ono nebylo a není. Oni zřejmě usilují o stav, který popsal Einstein: Nevím s jakými zbraněmi se bude bojovat v 3. světové válce. Ale vím jistě, s jakými v té 4. S kameny a klacky.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Ajnštajn toho naprášil…

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Večerní zprávy na TV Prima dne 27.2.2017
,, možná se vám zdá, že nehod s vozidly a najetí do davu přibývá. Zmíněno Německé, Ruské a ještě jedno město. Vše jako nešťastná náhoda. Pak byly krimi zprávy. Krádež ve večerce, útok se slzným plynem. Řečeno pachatelé měli bílou pleť.
Tak se mi zdá, že budou zprávy objektivní. Teda podle mě, když se začíná říkat, že pachatel byl bílí. Ale je možné, že tím skončí škála barev. Budeme si muset počkat zda někdo řekne, byl bílí, černý, hnědý, červený.

suchoj
Návštěvník
suchoj

Pokusím se o co nejstručnější sdělení,

VK vážím si Vás, Pozorovatelko taktéž,

je smutné, když pročítám komenty, až to bolí nicneříkající bláboly. Nicméně jenom díky vám jsem našel cestu a za to moooc děkuji, je nechutné co se zde v poslední době píše – myšleno v komentářích, já když vypěním a nikdo u mne není, taky tu jedovatou slynu pustím …

Jsem pouze člověk, bohužel/ či dík?

Pozorovatelko nenechte se odradit od dalšího psaní zde, rádio ne to nedělejte … Kapal hlavně chce zjistit zda jste on či ona , moje zkušenosti s rádiem Svobodný vysílač, jsou následující dříve jsem volával do studia a jedinkrát jsem se zmínil o něčem jiném co se jako nehodilo a p.Kapal mě utnul, takže o svobodě se v tomto rádiu nedá mluvit a je mě líto, že si to p. VK neuvědomuje, možná si uvědomuje?jeden veliký problém nastal při tom, když VK nemohl vysílat a namísto něho nastoupil VLK a Bohužel už nevím kdy to bylo, ale těsně před odchodem či po odchodu Kapala z SVCS a já to tenkrát poslouchal a celou dobu byl VLK v klidu a Kapal narážel, protože nejel jeho notu, nu skončilo to tak, že do dnešních dnů SR VLKA pomlouvá, přitom stačí poslechnout záznam, dá se dohledat a já si z toho pamatuji nejvíc, VLK odpovídá Kapalovi ” Co si to pane dovolujete????”

No nic je to možná trochu překotně napsáno, ale snad to pochopíte, přeji celému Aeronetu jen to nejlepší,

Suchoj

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Vůbec nevím, co se v těch rádiích v minulosti dělo, ale narazil jsem třeba na tohle 🙂
https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=11&t=207
https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=11&t=238

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Co by se dělo, kapalovština…

mantid
Návštěvník
mantid

@Suchoj:

Výstižné a podnětné. Každý takový příspěvěk je hodnotný, za sebe díky.

Jinak současný trolling zde má poměrně agresivní expanzi, ale po přečtení, co mi k tomu napsali např. Pozorovatelka nebo Vabio jsem usoudil, že má jen takovou sílu, jakou mu diskutující dávají. A jsem si jist, že mezi Pozorovatelkou, panem VK a administratorem k žádnému definitívnímu rozkolu nedojde, ačkoliv se právě i to trollové snaží. Jsou to tři velice inteligentní lidé a osobně nevěřím, že by případné profesní neshody přepadly trvale do osobní roviny.

S panem Jedovatá slina beze cti jste uhodil hřebíček na hlavičku.

Insomnia
Návštěvník
Insomnia

Bohatě by stačilo, kdyby si svoje neshody řešili soukromě přes Skype nebo email a nezatahovali do toho veřejnost.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo téma….volal mi kolega,,,asi jsou soudruzi z CTHH v práci a zkoušejí opět na internetu , který je na státních úřadech blokovat různé servery a k tomu přidali cca 80% stránek co jsou k nám posílány z východu…sputnik a spol…

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Pokud se rychle nezmeni politické klima a neustoupi od totalizace zapadni civilizace, tak nejvetsi pozornost bude v nasledujicich letech venovana vyvoji technologii, které omezi tok informaci po internetu. Prezidentské volby v USA znovu potvrdily, ze mocnarské elity jsou primo zdeseny dusledkem lepsi informovanosti v nizsich vrstvach spolecnosti. Internet se stal jejich nocni murou! Takze uz ted lze predpokladat, ze v blizké budoucnosti vynalozi veskeré prostredky na vyvoj blokujicich tecnologii, aby drasticky zamezili tok pravdivych informaci po internetu.

Insomnia
Návštěvník
Insomnia

To moc dobře nejde jen tak jednoduše udělat. Jedině vypnout komplet celý současný internet a rozjet jiný, nový, neanonymní a plně kontrolovaný. K tomu by se ale musel rychle změnit celý systém k plně přiznané fašistické diktatuře a korporatokracii. Jenže rychlá změna tohoto typu = na 100% živelná lidová revoluce typu Velké francouzké: popravy bez soudu přímo na ulicích, vyřizování osobních účtů a zabíjení jen tak na potkání, znásilňování a rabování. Kolaps a rozvrat řádu na hodně dlouhou dobu. A to současná deprivovaná “elita” nechce v žádném případě riskovat. Ale času mají hrozně málo a odletět není kam.

janca
Návštěvník
janca

Protesty proti Le Penové. Jsou to vůbec ještě homo sapiens ?
https://cz.sputniknews.com/videoklub/201702254820151-protest-lepenova-nantes/

lenka
Návštěvník
lenka

Technicky je nemožné nás izolovat. Žasnu nad tím pokrokem a co se v poslední době děje. Včera jsem pozdě večer nakoupila a mířila na skoro neosvětleném parkovišti k autu a fakt si to užívala, ten klid a bezpečí, které jsem dosud vnímala jako samozřejmost a nyní… co je asi před námi? Doufám, že zůstaneme zaostalí za západem, ke kterému jsme kdysi vzhlíželi v obdivu jako idioti. No žel, někomu to zůstalo a tak se v tom budeme ještě chvíli plácat.

RRR
Návštěvník
RRR

Hlavně nikomu tehdy nepřišlo divné, proč si ty lidi okolo Flašky ten západ finančně vydržuje

konzerva
Návštěvník
konzerva

Bohužel je to tak kdo si chce na státních úřadech..přečíst sputnik tak to nejde…a řada dalších serverů…asi se dá na sputniku hrát ruleta….potvrdil mi to opět kamarád….

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

no comment-tafft s fotkou němcova v ulicích Moskvy!
comment image
Proč si rusové nechávají takhle srát, s prominutím, na hlavy? Jedna dobře mířená kulka by stačila, rusové by řekli, sorry jako, nechtěli jsme…

janca
Návštěvník
janca

Srát na hlavu ? “Sorry, to jsme nechtěli” funguje jen pro “vyvolené”, pro Rusko ne. To snad dnes vidí už i školáček. Nebo snad toužíte zažít počítačovou hru na vlastní kůži ?
Sledujte raděj dění na naší politické scéně, aby jste nezaspal a nedivil se, že už žijete ve spolkové zemi Czechie, rohožce SRN, kterou Němci použijí jen na špinavou práci. Zdá se, že o nás už bylo rozhodnuto ve všech směrech.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Typický sovětský cccp papaláš….

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

A s rabínským klobókem, jak ten Kohn-Gorbachow.