VIDEO: V Berlíně najel útočník s kamionem do lidí na vánočním trhu!...

VIDEO: V Berlíně najel útočník s kamionem do lidí na vánočním trhu! Už 12 mrtvých, desítky zraněných. Za útokem stojí zřejmě Islámský stát! Další Arab skopl v Berlíně ze schodů ženu! Počátek islámské intifády v Německu?

VIDEO: V Berlíně najel útočník s kamionem do lidí na vánočním trhu! Už 12 mrtvých, desítky zraněných. Za útokem stojí zřejmě Islámský stát! Další Arab skopl v Berlíně ze schodů ženu! Počátek islámské intifády v Německu?

Dnešní den 19. 12. 2016 je ve znamení 3 událostí. V USA se sešel sbor amerických volitelů, aby zvolili prezidenta USA, resp. aby potvrdili jeho vítězství z 8. listopadu. V Ankaře v Turecku zastřelil člen turecké tajné služby ruského velvyslance, video máme zde. A do třetice, poslední událost přišla z Berlína. Útočník a zřejmě člen ISIL v Německu najel kamionem mezi lidi na vánočních trzích [1]. Policie zatím hlásí 9 mrtvých a více než 50 lidí je zraněno. Německá policie zasahuje podle zpráv i v berlínské ZOO, jedná se zřejmě o koordinovaný útok Islámského státu. Zatím nejsou k dispozici videa přímo z útoku kamionu, takže připojujeme zatím video, které zachycuje až následek útoku. Souhra tolika událostí dnešního dne je více než symbolická.

Berlin%20truck%20(Reuters).jpg
V Berlíně útočil terorista s kamionem.

Dnešní den je výročím impeachmentu Billa Clintona z roku 1998, kdy bylo americkým Kongresem zahájeno vyšetřování s cílem odvolání Billa Clintona z funkce prezidenta. Symbol? Útok v Berlíně také opakuje útok z francouzského Nice, kde útočník a člen Islámského státu usmrtil desítky lidí. Podle posledních zpráv byl řidič kamionu v Berlíně nalezen mrtev v kabině, ovšem předchozí zprávy policie uváděly, že je na útěku. Za pozornost stojí doporučení německé policie, aby lidé v Berlíně nevycházeli ven a aby “nerozšiřovali klepy”. Výzvu okamžitě odsoudila německá AfD, která obvinila vládu Merkelové z nasazování náhubků obyvatelům Berlína, kteří jsou podle AfD masakrování arabskými teroristy a Merkelová občany nutí mlčet a zůstávat doma.

Další útok je hlášen z berlínského metra, ale stal se už koncem října, protože německá policie incident tutlala na příkaz berlínského policejního prezídia. Migrant zjevně arabského etnického původu s občanstvím Bulharska, kterého německá policie identifikuje jako Svetoslava Stojkova, skopl ze schodů v metru ženu, útok zachytila kamera. V Bulharsku dodnes žije 11% obyvatelstva arabského původu, pozůstatek Osmanské říše. Zákeřný útok si mladík spolu s kamarády vychutnal, zjevně šlo o nějaký druh zábavy a projev pohrdání evropskými ženami. Tato videa prosím šiřte po sociálních sítích a nezapomeňte je zasílat svým poslancům a senátorům v ČR, aby viděli, jak vypadá situace v Německu a jak vypadá multikulturní obohacování ze strany Arabů. Ani jeden arabský migrant do ČR! Předsevzetí nejen do Nového roku!

[VIDEO] Bulharský etnický Arab v berlínském metru skopl ze schodů německou ženu. Policie nahrávku utajovala téměř 2 měsíce.

Tuto kauzu budeme spolu s událostmi v turecké Ankaře rovněž sledovat. Německo v hrůze očekává letošní Silvestr. Vláda Merkelové vyšle do německých měst podle ARD na 100,000 policistů, v Berlíně a Kolíně nad Rýnem dokonce bude vypomáhat i Bundeswehr. Největší obavy jsou z pogromů na arabské migranty, protože na sociálních sítích se už od podzimu formují skupiny Němců, které se informují o tom, jak se bránit v případě dalších incidentů znásilňování německých žen nebo útoků na ně, podobných, jako byl ten z metra v Berlíně.

Aktualizace 22:58 – Kamion na polských značkách, majitel v obavách o řidiče a závozníka

Německá police informovala, že kamion je registrovaný v Polsku. Majitel spediční firmy v Polsku potvrdil, že s řidičem kamionu a jeho závozníkem (který je jeho synovcem) nemůže navázat kontakt už od oběda. V kabině kamionu policie nalezla mrtvého muže, ale policie odmítá určit, jestli jde o útočníka anebo o zabitou oběť z původní polské posádky kamionu. Ariel Zurawski, majitel polské firmy, uvedl pro polskou stanici TVN24, že jeho synovec rozhodně žádný teroristický útok spáchat nemohl. Policie stále tvrdohlavě zdůrazňuje, že počítá se dvěma scénáři, že šlo o terorismus anebo o nehodu. Podle svědků kamion najel na třídu s chodci plnou rychlostí, ale zastavily ho stánky a kusy železných traverz ze stánků, které zablokovaly kola. ARD dokonce raději ukončila rozhovory se svědky v půlce pořadu, protože někteří z nich uváděli, že slyšeli volání “Alláhu Akbar” a poté se měl ozvat výstřel. Televize v Německu mají od ledna tohoto roku příkaz nevykreslovat migranty v negativním světle.

Aktualizace 23:27 – K útokům v Ankaře a Berlíně se hlásí Islámský stát

Americký server Breitbart Jerusalem získal prohlášení ze zdrojů Islámského státu, že v Ankaře a Berlíně dnes zaútočili tzv. “osamělí vlci kalifátu” a mnohem více jich je připraveno v Evropě a v USA během Vánoc [2]. Podle zdrojů jde ale o výroky nižších důstojníků Islámského státu, vedení IS je však v současné době na útěku a skrývá se před postupující frontou koaličních a ruských sil v Sýrii a Iráku, takže je velmi pravděpodobné, že načasování útoku v Berlíně může mít s Ankarou spojitost.

20. prosince
Aktualizace 14:20

Zástupce německé AfD Marcus Pretzell z útoku obvinil Angelu Merkel, že ona nese vinu již za 12 mrtvých a další desítky zraněných Němců. Ve svém tweetu se ptá: “Kdy německý stát práva vrátí úder? Kdy toto prokleté pokrytectví konečně skončí? To jsou mrtví Merkelové!

Marion Le-Pen uvedla na Twitteru: “Solidaritu s německou veřejností, která byla tvrdě zasažena islámským terorem.

Svůj názor připojil na Twitteru i Nigel Farage, bývalý šéf UKIP a hlavní strůjce Brexitu. Na Twitteru uvedl: “Strašné zprávy z Berlína, ale žádné překvapení. Události jako tyto budou odkazem Merkelové.

Aktualizace 14:40

Německá policie už pracuje pouze s jedinou verzí, že šlo o teroristický útok. Došlo již k zatčení pachatele útoku, kterým je podle informací německých médií 23-letý Pákistánec, který do země přijel na konci minulého roku. Potvrzuje se tak obava německých úřadů, že za útokem opravdu stojí uprchlík. Mrtvola v kabině kamionu je nakonec polský řidič, kterého Pákistánec podle informací zastřelil při únosu kamionu. Informace o osudu závozníka a synovce majitele polské spediční firmy, které kamion patří, nejsou známy.

Aktualizace 22:15 – K útoku se oficiálně přihlásil Islámský stát, policie propustila Pákistánce

Islámský stát se večer přihlásil k útoku na berlínském tržišti [3]. Původní podezření se tak naplnilo a Německo má před sebou ještě Vánoce a Silvestr. Opět se uvažuje o dalším posílení policie během svátků a na Silvestra, jenže kapacity policie jsou i v Německu již vytížené na maximum. Berlínská policie oznámila, že původní pachatel, který z místa činu utíkal a svědci ho viděli vyskakovat z kamionu, byl propuštěn. Policie odmítla zdůvodnit, proč Pákistánec utíkal a co je pravdy na tom, že byl viděn v kabině kamionu. Německá policie mlží způsobem, který vyvolává v Němcích znepokojení, že Berlín opět něco tají a tutlá.

23. prosince
Aktualizace 02:15 – Šok v ČR! Mezi obětmi je i jedna Češka!

Ministerstvo zahraničí ČR oznámilo, že mezi obětmi pondělního masakru v Berlíně je i jedna Češka, která dlouhodobě žila v Německu [4]. Oběť byla tak znetvořená kamionem, že ji museli identifikovat jenom podle DNA příbuzného, kterého policie vyhledala podle dokladů, které žena měla u sebe. Testy skutečně identitu potvrdily. Česká vláda se tak dostává do velmi nepříjemné situace, jak vysvětlí svým občanům půlmiliardový tendr na integrační služby pro běžence v ČR. Více info zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bezmocná
Návštěvník
bezmocná

Lidé dojíždí a hrozí, že i dojedou na to, že nedávají na své svědomí (bez ohledu na náboženství).
Svědomí mi položilo jedinou otázku (a víc jsem nemusela ani hledat):
OBRAŤ SI TO: DOKÁŽEŠ SI PŘEDSTAVIT SCÉNÁŘ, JAK BY SE ZACHOVALI MUSLIMOVÉ K ŘIDIČI KAMIONU, KDYBY NAJEL NA TRHU DO DAVU LIDÍ? NEVYŠEL BY ŽIVÝ – ZLYNČOVALI BY HO.
To na tom vánočním trhu nebyl nikdo, kdo by se vrhl na řidiče a minimálně ho zneškodnil? Ani návštěvníci trhu, ani kolemjedoucí auta na silně frekventované silnici bezprostředně projíždějící kolem kamionu? Vždyť měl stačit pohled a určitě by pochopili, co ten řidič udělal?.

Lidé nedávají na své svědomí. Kdyby ano, museli by si položit stejnou otázku.

A museli by z odpovědi na tuto otázku vyvodit důsledky (požadovali by zveřejnění videí kamer, kolemjdoucích) a VYVODILY by DŮSLEDKY z toho, zda by byly dodány či nikoli. HLEDALI by pravdu, NEZASTAVILI BY SE PŘED NIČÍM, DOKUD BY TU PRAVDU NEODHALILI. TLAK VEŘEJNÉHO MÍNĚNÍ JE OBROVSKÝ… ALE TO BY LIDÉ MUSELI BÝT STMELENÍ A SVORNÍ VE SVÉM HLEDÁNÍ PRAVDY, V DOŽADOVÁNÍ SE DŮKAZŮ (kdy by přesně poznali, co je smyšlený důkaz a co ne – svědomí by jim bezpečně napovědělo).

LIDÉ NEHLEDAJÍ PRAVDU. Lidé čekají, až jim ta pravda bude přinesena na podnose (a je jedno, že ten podnos je pochybný, stejně jako ta předkládaná pravda).

LIDÉ NEDÁVAJÍ NA SVÉ SVĚDOMÍ – proto se tyto a podobné pochybnosti dějí… Kdyby dávali na své Svědomí, tak by se podobné útoky nemohli stát. Už jenom proto, že by se lidé NENECHÁVALI obelhávat… A konali by zásadněji, než pasivně čekali na pochybnou pravdu, pochybné vyvození zodpovědnosti a pochybná opatření upevňující totalitu.
Jestlipak policie zveřejnila, zda byla zbraň, kterou zastřelil Tunisan Poláka, registrována? No nic, škoda slov… Je obrovská bezmoc vidět, jak se lidé nechávají opíjet rohlíkem, věří lži i útoku kamionem a ještě si myslí, jak jsou dobří a citliví, že truchlí s pozůstalými…

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

DIVEJTE JAK TY PR……. LŽOU LIDEM A VEŘEJNOSTI NJN NOTIČKY OD BRUSELU
Hrdina z Milána. Vraha z Berlína zlikvidoval nováček ve zkušební době
Mladý strážce zákona Luca Scatà, který dopadl strůjce berlínského masakru, je v milánském policejním sboru nováčkem ve zkušební době. Přesto v kritickém okamžiku zachoval chladnou hlavu a poté, co byl jeho kolega postřelen, dohonil a zlikvidoval tuniského teroristu Anise Amriho. Evropa si oddechla a Itálie oslavuje svého hrdinu.
https://www.novinky.cz/diskuse?id=469775&articleId=/zahranicni/evropa/424561-hrdina-z-milana-vraha-z-berlina-zlikvidoval-novacek-ve-zkusebni-dobe.html&sectionId=742

Podezřelý z berlínského útoku byl zastřelen v Itálii. Tunisan slíbil věrnost IS
AKTUALIZOVÁNO Před 1 hodinou Berlín
Tunisana Anise Amriho, který je podezřelý z útoku na vánoční trh v Berlíně, v noci zastřelili na severu Itálie nedaleko Milána. Jeho identitu potvrdily úřady na základě otisků prstů. Amri se dostal do přestřelky s italskými policisty poté, co jej chtěli legitimovat. Do Itálie přijel vlakem přes Francii. Agentura Amak zveřejnila video, na němž Amri přísahal věrnost Islámskému státu a vyzýval k útokům v Evropě.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1991734-podezrely-z-berlinskeho-utoku-byl-zastrelen-v-italii-tunisan-slibil-vernost

znechucený
Návštěvník
znechucený

Zákeřné útoky na ženy jsou zřejmě novým způsobem odreagovávání “frustrovaných”, zbabělých “chudinek”:
http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1852328_na-internete-sa-objavilo-video-dalsieho-brutalneho-utoku-na-zenu?utm_source=markiza.sk&utm_medium=article&utm_content&utm_campaign=share

random
Návštěvník
random

Nam budou snimat biometricke udaje, implantovat chipy a tihleti si budou cestovat jako by se nechumelilo? Jak to, ze i kdyz maji problemy ze zakonem si jen tak cestuji po Evrope? Odpoved zname vsichni. Jdou po nas.
Mimochodem kdyby jste zili ve velkomeste ve Francii, Nemecku- sli by jste silvestr slavit do ulic? No tak ja ani omylem. To nesouvisi se strachem, ale se zdravym rozumem. Prazdne ulice by byly taky jasnym vzkazem, ze toho mame plne zuby. Proc chodit nekam, kde se to rovna tomu, kdyz vas nekdo streli ze zalohy. S tim nenadelate nic. A pokud se nekdo nepoucil z minuleho roku, je idiot. I kdyz uz jsou mozna policajti pripravenejsi a nemusi se nic stat, je to spis zbozne prani.
Nikdo nevi, jakou taktiku letos zvoli.

znechucený
Návštěvník
znechucený

Masový vrah Anis Amri byl údajně zastřelen u Milána. Je zajímavé, že se dostal až do Itálie, přes Francii, kde je výjimečný stav. Zajímavé je také, že všichni teroristi, nejen, že nechávají doklady na místě, odkud vraždí, ale také to, že je nikdy nemůžou vyslechnout, protože se jim je nepodaří zadržet živé:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muz-podezrely-z-utoku-v-Berline-byl-zastrelen-v-Milane-468351

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/177766-berlinu-se-ulevilo-terorista-amri-je-po-smrti-nemecko-dekuje-italii/

Administrator
Admin

Tohle je drsný: Mezi obětmi útočníka s kamionem je i jedna Češka. Tak, a co na to sluníčka? A co na to řeknou pozvaní “odborníci” na ČT? Uslyšíme, že je to vina alternativy, která píše proti migrantům a oni potom se začnou mstít?

http://zpravy.idnes.cz/nemecko-berlin-kamion-ceska-dfz-/zahranicni.aspx?c=A161222_233516_zahranicni_aha

Pozorovatelka
Autor

To je s křížkem po funuse
Cyril Svoboda už se vyjádřil, že Merkelovou jednou historie ocení, protože nepanikaří a drží strategii
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare

Ve stejném duchu Telička
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24

A vrchol všeho
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11412378947-90-ct24
kde sice dostal prostor i Okamura, ale kde ve výsledku za všechno může Rusko

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Naše alternativní sluníčka jsou taky v pohodě a klídku, protože čtou a věří blábolům pošahané staré báby Orgonetky z Českých Budějovic:
http://orgo-net.blogspot.cz/
Vše je divadlo a vše bude dobré!
Chcípni ty kurvo!

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

vždit jim nic nehrozi plati to G.Soros a jen se čeka na povel Halifat a ještě nam chtej udelat ČRcelou oplocenou a ješte nas chcou načipovat přitom jsme Vlastenci a chlebodarci oni zase porusuji Ustavu je čas už si pro ty ……… vyjit dřiv než nas zabiji jak je to v Matouš 24,a Zjevení Janovo,12-13 ohledně RFIDčipu ještě natvrdo řekli v Událostech a Komentářich že je budou nastřelovat do čela čipy!!!NWO doktrinace Evropy jede podle Satanova plánu má už malo času

Ochotnické divadlo
Návštěvník
Ochotnické divadlo
.lak
Návštěvník
.lak
onetimenick
Návštěvník
onetimenick

Zatím jsme neviděli žádný záběr z jízdy kamoinu, což je při hustotě kamer ve městě nepravděpodobné. Možná by se ukázalo, že kabina byla prázdná. Tedy možná tam seděla mrtvola Poláka (což podle Orgo-Net je jediná oběť – bezcenný Slovan) nebo tam dělal spolucestujícího i ten Paki, který po zastavení vyděšeně mizel.

Kamion byl řízený dálkově. RC není použit poprvné, krátce to zažili cestující letu Germanwings 9525 s Andreas Lubitz (Airbus A320-211, krásná práce). Později jsme to mohli vidět na videu vraždy Putinova řidiče, kde moderní M-B CLS přejel pruh a chirurgicky přesně narazil do dveří protijedoucího BMW řady 7.

BND nemůže přižnat, že je vodí Mossad/CIA+NSA a musí hrát jejich hru. Alespoň to hodili na jiného přičmoudlého, opravdového kriminálníka.

Následovat bude v postupných krocích: 1. utažení držení zbraní, 2. utažení hotovostních plateb, 3. čipování skotu, 4. válka -> redukce obyvatelstva, vynulování dluhů, přesun bohatství.

Administrator
Admin

Útočník je stále na útěku, ale Berlín už žaluje Pretzella z AfD za jeho tweet o mrtvých Merkelové… http://zpravy.idnes.cz/nemecko-pretzell-policie-prosetrovani-twitter-f5o-/zahranicni.aspx?c=A161221_164226_zahranicni_bur

Němcům už vážně není pomoci. Ten národ zdegeneroval.

raumer
Návštěvník
raumer

Spise pokracuji ve starych zabehlych kolejich, a sice totalniho podlehnuti vudci az na hranici sebezniceni.
Oni to maji tak zarizene normalne a prekvapuje nas to jen proto, ze to vidime v primem prenosu a v realnem case a na pomerne nezretelnem prikladu jakychsi uprchliku. Tentokrat Nemecko neni nikym utiskovano, nikdo ho zakerne nenapadl a ani nepotrebuje novy lebensraum, takze to klame, ale podstata sebeobetovani se za kazdou cenu a pod libovolnou ideou, ta zustava.
Normalne by uprchlici nebyli zadny problem, proto to prekvapeni. Stacilo by, kdyby stat vykonaval jednu jedinou svoji funkci a sice ochranu hranic a bylo by po uprchlicich.
Psychologicky je situace podobna jako pred IIWW: Z pohledu souseda nelze delat nic jineho, nezli se s mirit s tim, ze Nemci to opet dotahnou do konce a zacit se pri tom pripravovat na valku, ci nejakou podobu valecneho konfliktu. Jsem zvedav, jestli se bude opakovat paralela Mnichova, to by byl gol!
Pocitam s tim, ze Nemci Merkelovou opet zvoli a kdyby nahodou ne, zaskoci za ni Schulz. Musi to tak dopadnout, protze volby jsou uz za par mesicu a zadny jiny kandidat neni v dohledu. A ani sami Nemci (volici) o jineho kandidata nestoji, tohle jsou aktualne jejich Nejvetsi Nemci a jsou jimi zcela hypnotizovani.