VIDEO: V amerických městech se začaly formovat po zuby ozbrojené milice na...

VIDEO: V amerických městech se začaly formovat po zuby ozbrojené milice na ochranu černochů, ale v jejich řadách pod šátky, rouškami, brýlemi a klobouky je možné spatřit šokující odhalení. Drtivá většina ozbrojenců jsou běloši, zjevně zaplacení žoldáci a černoši mají pouze loutkové role mluvčích, aby to nevrhlo stín podezření na to, že za těmito milicemi stojí George Soros a americký Deep State v čele s Demokratickou stranou, která koordinuje revoluci v USA! Americká republika se probouzí do Druhé občanské války a místo voleb prezidenta v listopadu možná čeká USA stanné právo, barikády v ulicích a vznik městských států odtržených od USA a federální moci!

VIDEO: V amerických městech se začaly formovat po zuby ozbrojené milice na ochranu černochů, ale v jejich řadách pod šátky, rouškami, brýlemi a klobouky je možné spatřit šokující odhalení. Drtivá většina ozbrojenců jsou běloši, zjevně zaplacení žoldáci a černoši mají pouze loutkové role mluvčích, aby to nevrhlo stín podezření na to, že za těmito milicemi stojí George Soros a americký Deep State v čele s Demokratickou stranou, která koordinuje revoluci v USA! Americká republika se probouzí do Druhé občanské války a místo voleb prezidenta v listopadu možná čeká USA stanné právo, barikády v ulicích a vznik městských států odtržených od USA a federální moci!

V americkém státě Georgia se v sobotu 4. července na Den nezávislosti objevily ozbrojené milice, které pochodovaly směrem k monumentu Stone Mountain [1]. Toto pamětní místo je vyhlášené reliéfním obrazem 3 nejvyšších představitelů Konfederace na koních, který je vytesaný do místní mohutné skály tvořené jedním kompaktním balvanem o hmotnosti několika stovek milionů tun. Na reliéfním skalním obrazu je Jefferson Davis, Robert E. Lee a Stonewall Jackson, trojice nejvyšších představitelů a vůdců Konfederace a toto pamětní místo bývalo v minulosti destinací častých setkání členů Kukluxklanu (KKK).

V sobotu se však k památníku vydalo několik stovek po zuby ozbrojených členů milice zvané NFAC (Not Fucking Around Coalition), která je oficiálně milicí na ochranu černochů. Jenže, jak zachytilo několik svědeckých videí, drtivá většina členů NFAC, která v sobotu pochodovala směrem ke Stone Mountain, byli běloši, kteří se v černých uniformách maskovali šátky, rouškami, brýlemi a klobouky, ale přesto bylo jasně vidět, že většina z nich jsou běloši. Černoši mezi nimi také byli, ale rozhodně ne ve většině.

“Černošská” milice NFAC

Ve videu, které jsem otitulkoval, si můžete poslechnout mluvčího této milice, který je skutečně černochem a do amplionu si stěžuje, že na místě pod Stone Mountain nejsou žádné bílé milice, ani Boogey Boys, ani skupina Three Percent, což jsou dobrovolnické bělošské milice se silnými vazbami na konfederační tradice a historii. Místní návštěvníci parku byli touto ozbrojenou skupinou překvapeni, protože jich bylo opravdu hodně, podle odhadů od 400 mužů, až po informace, že jich je skoro tisíc, protože další ozbrojenci neustále přicházeli. Jak potvrdili svědci, i přes maskování a černé taktické uniformy bylo vidět, že drtivá většina z nich jsou běloši. Skupina NFAC je úzce spojována v USA s hnutím Antifa, protože se často objevuje na jejích akcích, ovšem v mnohem menším měřítku a počtech. Takovýto obrovský objem ozbrojenců NFAC ještě nikdo na veřejnosti neviděl.

V amerických ulicích se objevili žoldáci maskovaní za členy černošských milicí

Alex Jones k tomu přinesl komentář, že se jedná o snahu o rozpoutání občanské války a zažehnutí jiskry ozbrojeného střetnutí. Kdyby v sobotu pod Stone Mountain opravdu byli bělošské milice, je vysoce pravděpodobné, že by došlo k ozbrojenému střetnutí, k zahájení palby a k vypuknutí občanské války v celých Spojených státech. Jakmile by se začalo střílet, okamžitě by se tato válka přenesla do dalších měst, a v tom okamžiku by celá americká republika zabředla do dalšího válečného konfliktu občanské války.

Největším šokem i pro americkou alternativu je zjištění, že v řadách černošských milic jsou běloši, což podle mnoha pozorovatelů i na americké alternativě má jediné možné vysvětlení, jedná se o žoldáky zaplacené Georgem Sororsem, aby tyto jednotky v USA rozpoutaly Americkou barevnou revoluci. To je přesně to, k čemu se v USA den za dnem schyluje a je pouze otázka času, možná i jen několika dnů, než dojde k ozbrojeným střetům, střelbě, ke stavění válečných barikád a k rozpadu funkcí americké společnosti.

Stone Mountain reliéf 3 vůdců Konfederace

Všechno, co v USA probíhá, má zcela zjevné parametry barevné revoluce. V této situaci bych si ani nevsázel na to, že se vůbec nějaké prezidentské volby v listopadu uskuteční, protože takto rychlá eskalace bezpečnostní krize v USA není samovolná, není to proces, který by byl objektivní a vycházel by ze stavu věcí v americké společnosti, že by černoši chtěli dělat nějaké povstání. To je prostě nesmysl.

Od samotného počátku jasně vidíme, že všechno násilí, všechny demonstrace, všechno strhávání soch a pomníků, to všechno provádí bílí demonstranti, levicová neomarxistická chátra, která ale je natolik militantně naladěna, že nejde už o protesty, ale o regulérní povstání. A ve chvíli, kdy ulicemi pochodují po zuby ozbrojené milice na obranu práv černochů, ale ve skutečnosti za tato jejich práva v uniformách bojují běloši a zjevně zaplacení žoldáci, tak potom je naprosto zjevné, že jde o zcela zjevně konceptuální proces řízení na 6. prioritě v USA.

Polovina Američanů se odmítne podřídit novému prezidentovi v listopadu, cesta zpátky pro USA už není, rozpad USA bude probíhat podle modelu Barevné revoluce

Pokud se nepodaří situaci nějakým zázračným mechanismem uklidnit během letních prázdnin, potom v září můžeme očekávat nikoliv předvolební kampaně a televizní diskuse mezi kandidáty na prezidenta, ale budeme spíš očekávat vyhlašování výjimečných stavů, zákazů vycházení a velmi pravděpodobně i stanného práva, protože policie a soudy v té chvíli budou naprosto paralyzovány, systém společenského zřízení a bezpečnosti se zhroutí. A nedojde k tomu zvenčí, dámy a pánové.

Systém se nezhroutí kvůli tomu, že někdo by na něj útočil zvenku, ale kvůli tomu, že bude ničen a likvidován politickými elitami a liberálním Deep State přímo zevnitř. Už to totiž začalo ve všech městech, které jsou pod kontrolou Demokratů na radnicích. Tam všude starostové podporují demonstranty, zakazují policii zasahovat, davy shazují pomníky, sochy, zapalují auta, rabují obchody a policie nesmí zasahovat. Lidé jsou odkázáni pouze na obranu vlastní silou, vlastní zbraní.

Členové NFAC

Mezi liberály a konzervativci, tedy mezi demokraty a republikány, je v USA vykopána tak hluboká propast, že bez ohledu na to, jaký by byl nebo nebyl zvolen prezident v listopadu, jedna polovina národa se s tím nikdy nesmíří a bude na cestě k odchodu z americké unie. Rozpad USA právě začal, jenom to mnozí zatím ještě nezaregistrovali. Všechny procesy proti svobodě slova, proti držení zbraní, proti lidu a národu, to všechno jsou jasné signály globalistů, že nikdo nebude brát ohledy v USA na tu druhou polovinu amerického národa. A bez ohledu na to, jestli bude prezident liberál nebo konzervativec, polovina národa nikdy nepřijme světonázor té druhé poloviny, která zrovna bude u moci, a to je jedno, jestli v Bílém domě, v Kongresu, nebo někde jinde.

Zhroucení civilizace nastává v důsledků zničení pilířů, na kterých civilizace vyrostla

To, co probíhá v USA, to nejsou protesty. To je regulérní Barevná revoluce s placenými žoldáky v ulicích, ať už je to Antifa bez střelných zbraní a jenom s bejzbolkami a molotov koktejly, nebo milice s útočnými puškami, protože všichni jsou placeni z fondů globalčiků, Georgem Sorosem a dalšími organizacemi. Když se bourá Amerika, nebourají ji černoši, rudoši, Asiati, ani nikdo další, ale bourá ji sám bílý člověk, lépe řečeno jeho zdegenerované, bílé, sójové dítě, které nejprve začne útočit na symboly státu, na sochy a památníky, ale skončí to útoky proti těm, kteří nesdílí jeho neomarxistické hodnoty. Policie nepomůže, nikdo nepomůže, protože při procesech autogenocidy si každý musí pomoci sám. A přesně proto chtějí v EU vzít lidem zbraně, přesně proto se zakazují i v ČR domobrany, a to s tupým souhlasným hýkáním poslanců SPD a dalších. Protože funkce domobran je potřeba právě pro případ, kdy policie nemůže, nechce nebo nesmí pomoci.

Záběr z auta na jednotku NFAC

Civilizace nezanikají do chvíle, kdy si uchovávají obranu tradiční rodiny. Jakmile se na tradiční rodinu začne útočit, důsledkem je zánik civilizace, protože civilizace přežívá na pilířích jazyka, tradic, kultury, paměti (t.j. historie) a státnosti (resp. životního prostoru). Pokud dojde ke zničení minimálně 3 z celkem 5 těchto pilířů, civilizace zaniká. A podívejte se, jak se útočí proti křesťanským tradicím, proti naší kultuře, jak se přepisuje historie a vše, co připomíná paměť dějin, jako třeba sochy, podívejte se, jak mizí státní hranice. Celkem 4 pilíře jsou tak narušeny, že ten poslední, pilíř jazyka, ten to nezachrání. A i ten se postupně hroutí, stačí se podívat do diskusí a komentářů na tu gramatiku, slovosled, pokřivování větných vazeb atd.

Čeština je složitá, těžká, nahradíme ji angličtinou, navrhují studenti českých gymnázií. Maturitu z matematiky se jim již podařilo zrušit, tak teď ještě tu češtinu. Amerika zaniká, ale otázkou je, jestli v Evropě je ten proces stále pozadu, anebo už dávno vepředu před USA. Někdy je těžké uvěřit tomu, že Evropa se s Amerikou vzala za ruce a společně se oba kontinenty rozhodly pro konceptuální sebevraždu a hned poté pro autogenocidu národů. Naše děti totiž za posledních 30 let vychovával nepřítel, Dům Sion. A ty děti nám právě začaly kroutit našimi krky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Historik
Návštěvník
Historik

Trochu bych to odlehčil starým známým citátem, o zemi, kde nemůže proběhnout převrat, protože tam nemají americkou ambasádu, který většina zná, ale který už evidentně neplatí.

jorg
Návštěvník
jorg

trochu mimo:
tohle je logo kampane proti otroctvi z r.1787 jisteho josiaha wedgeooda. zajimavy je, ze se na ni take kleci, akorat ze tady je to opacne.
comment image

http://www.bbc.co.uk/history/british/abolition/abolition_tools_gallery_06.shtml

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Josiah_Wedgwood

pan wedgwood byl anglican. jeho motivaci bylo podle jeho slov zjisteni, ze britove jsou vlastne krestani a nemeli by si tak kupovat a pouzivat jiny lidi jako otroky.
zvlastni je,ze v americe k temuz zhruba ve stejne dobe dospeli take, asi shoda nahod.
ono to takhle skoro az vyzni, ze sli britove po par stoletich “do sebe” ale on pan wedgwood byl taky pan tovarnik a mozna jenom potreboval volnou pracovni silu.
totez se delo i u nas – zruseni nevolnictvi.
nebot cim vic lidi se uchazi o praci v me tovarne,tim vic klesa “jejich cena”, takze dostanou mensi mzdu.

sajgon
Návštěvník
sajgon
Teodor
Návštěvník
Teodor

Psonkove se rozhodli pro americky analni alpinismus. Dojde-li opravdu k zhrouceni SSA, tak splacou nad vydelkem. A jen doufam, ze se Putin na Psonky zvysoka vykarasi, zaslouzi si to.
Situace v SSA muze zpusobit fasistickou diktaturu “demokratu” s cilem likvidace konzervativcu, mensina je schopna se zbranemi utiskovat vetsinu, to bylo v CS za socializmu a dnes to neni lepsi, spise jeste horsi. Buzerace a zlodejny ktere se provadi dnes, v socialismu zdaleka nebyly (zlodejske exekuce, buzerace policie, mega zlodejny jako OKD a pod.).

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Nebezpečný a ozbrojený militant z Řeporyje, permanentně pod silným vlivem drog (6 dávek LSD ++ další látky ??!), kandidát na místopředsedu ODS – v akci: střílí na lidi na ulici, a už má 2 trestní oznámení! Co dělá policie ?
https://www.arfa.cz/to-uz-je-moc-waffen-ss-novotny-ods-pod-vlivem-drog-postrelil-z-okna-muze-odstrelovaci-puskou-poridil-si-ji-na-udajne-nepratele-paranoia-politik-je-ted-tez-dvakrat-trestne-stihan-kvuli-vyhrozovan/#.XwUgEJ1R3IU

Sevak
Návštěvník
Sevak

to je děs

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

Tenhle sajrajt zachytili v Itálii. Komu to bylo určené se neví, nebo možná i ví, ale občan se to dozví jen stěží.
Vůbec, k jakému účelu je to vyrobené a pašované do Evropy?

Co by asi tak nastalo, když by se to dostalo do USA a nepochybuji o tom, že to není žádný problém tam pár tun takového sajrajtu propašovat.

Ví se, zda bojůky Antify tuto drogu nepoužívají, když jdou demonstrovat a metají molotovy, láhve a kamení na policisty a své odpůrce? Zjišťoval to někdo, stará někdo o to, co se chystá, že je potřeba do Evropy tahat takovýto svinčík?

Ví se, že armády dostávali před útokem alkohol, tedy pokud ho ještě měli. Tohle je nejspíše o mnoho levnější a účinnější, jak na výrobu, tak na distribuci a dopravu. Nikde není uvedeno, jak dlouho to působí. Osobně mám z takové chemie vážné obavy.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-italii-zabavili-14-tun-drogy-dzihadistu-pro-evropu-z-lidi-dela-krvelacna-monstra-40329372

Petan23
Návštěvník
Petan23

Tyhle milice mi právě náramně připomínají přesně ty samý bandy z ISIS…Náhoda?

Miš
Návštěvník
Miš

Taky mě to napadlo….

juro782
Návštěvník
juro782

cikády sa premnožili, mravce sa odsťahujú, cikády skapú
hashtag mravce a cikády
no a teraz hlúpy HONZa nech skúma myšlienkové pochody

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Je vidět, že poradci CIA pro ISIS jsou už v bezpečí domova v USA a Sýrie si může oddechnout.

Na druhou stranu – USA už může Trump zachránit jen tak, že jako nejvyšší velitel stáhne okamžitě ze světa veškerou armádu, aby ji použil pro udržení pořádku doma a chlapci budou mít konečně užitečnou práci.

Jinak je to labutí píseň… a konec molocha, který nás roky přesvědčoval v Hollywoodských filmech, jaká krásná harmonie vládne v USA po stránce multi-kulti společnosti, a jak vše zachrání nejlepší specialisté v oboru zdravotnictví – Dr. House, experti z Chicago hope, Scrubs – doktůrci, a jiní specialisté na epidemie.
Ovšem jen na plátně..!
Zhasne světlo a USA jsou v prdeli! : DDD

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
https://www.breitbart.com/politics/2020/04/29/flashback-fbi-agent-used-briefing-with-trump-to-spy-on-mike-flynn/amp/comment image
Ted Cruz opouští Demokraty v Kongrese a hovoří o tom, jak za bývalé garnitury, Barack Obama a Joe Biden nechali odposlouchávat své politické oponenty: https://youtu.be/zMba2pFuzAM

Remus
Návštěvník
Remus

Tam to dopadne jako v Zimbabwe. Dneska už je bělochů do 16 let v USA menšina. Barevný pak přečíslí bělochy podle očekávání během 30. let 21 století. To samý proběhne v Británii. Multikulti má jediné řešení, likvidace bílé rasy. Pojem multikulturalismus je pouze ideologický eufemismus pro genocidu bílé rasy!
Tady dostala bílá matka slušnou nakládačku od černošky:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cernoska-serezala-bilou-matku-Vsichni-stali-a-koukali-Na-pomoc-pribehlo-sotva-petilete-dite-Nepochopitelne-video-znovu-micha-kartami-629822

Počet obětí řádění BLM už jde do stovek! Na černých životech záleží pouze tehdy, pokud jsou do toho zapleteni běloši.

https://www.arfa.cz/zoufala-matka-holcicky-†8-zavrazdene-stoupenci-black-lives-matter-zabijite-vlastni-deti-jeji-dceru-strelili-do-hlavy-pred-vypalenym-obchodem-s-rychlym-obcerstvenim-je-tohle-konec-reb

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Amíci to ještě neví, ale díky míšencům jsou už dávno menšinou.
Ti se totiž počítají taky.