VIDEO: Už toho mám dost! Již nemáme kam ustupovat! Pokud USA nepřestanou...

VIDEO: Už toho mám dost! Již nemáme kam ustupovat! Pokud USA nepřestanou s nasunováním zbraní na Ukrajinu, odpovíme vojenskými prostředky, i když do poslední chvíle prosazujeme diplomacii! Vladimir Putin v emotivním projevu k velitelům a náčelníkům generálního štábu sdružených ozbrojených sil Ruské federace obvinil USA z bezpečnostní eskalace v Evropě a z plánu na rozmístění raketových prostředků na Ukrajině a v zemích skupiny V4, včetně hypersonických zbraní! Projev ke generálům je považován za poslední varování Západu!

VIDEO: Už toho mám dost! Již nemáme kam ustupovat! Pokud USA nepřestanou s nasunováním zbraní na Ukrajinu, odpovíme vojenskými prostředky, i když do poslední chvíle prosazujeme diplomacii! Vladimir Putin v emotivním projevu k velitelům a náčelníkům generálního štábu sdružených ozbrojených sil Ruské federace obvinil USA z bezpečnostní eskalace v Evropě a z plánu na rozmístění raketových prostředků na Ukrajině a v zemích skupiny V4, včetně hypersonických zbraní! Projev ke generálům je považován za poslední varování Západu!

Situace nadále dramaticky eskaluje. Ruský prezident Vladimir Putin včera 21. prosince svolal zasedání generálního štábu sdružených ozbrojených sil Ruské federace. Pronesl projev ke všem složkám ruských ozbrojených sil a v naprosto nezvyklém a velmi emotivním projevu pronesl k Západu něco, co ruští pozorovatelé označili jako poslední varování a poslední důraznou výzvu k diplomacii před použitím procesů řízení na 6. prioritě.

Připravil jsem pro vás titulkované video v sestřihu vystoupení Vladimira Putina, abyste sami pochopili, do jaké situace jsme se v Evropě dostali. Vladimir Putin doslova řekl, že už toho má dost, že už ho nebaví úskoky a triky západních partnerů a požaduje od této chvíle písemné garance zajišťující bezpečnost pro všechny, tedy nejen pro Rusko, ale pro všechny země v Evropě. Znovu zopakoval, že oba dva písemné návrhy [1], které Moskva zaslala do Bruselu NATO a do Washingtonu, jsou myšleny vážně, přičemž jsou naprosto klíčové pro ruskou bezpečnost.

V dokumentech se požaduje, aby se NATO zavázalo, že nebude rozmisťovat zbraně, základny a vojenská tělesa na územích těch států v Evropě, které nebyly ke dni 27. května 1997 členy NATO. Tento požadavek znamená, že státy ve Střední Evropě, které vstoupily do NATO v roce 1999 a později, nesmí mít na svém území vojenské základny NATO, ani žádného jiného členského státu NATO, nesmí mít na svých územích rozmístěné jednotky spadající pod NATO, a nesmí na těchto územích být rozmístěny zbraně a zbraňové komplexy NATO, ať už rozmístěné, nebo nerozmístěné ve skladech.

A právě se všemi těmito podmínkami je v ostrém rozporu právě včera odtajněná mezistátní smlouva [2] mezi Slovenskem a USA o rozmístění amerických základen a rovněž o rozmístění zbraňových prostředků a komplexů bez limitace a omezení typu či určení zbraní. Včerejší reakce Kremlu na odtajnění smlouvy byla patrná z projevu ruského prezidenta. Slovensko si doslova zadělalo na nukleární malér, protože je jasné, že právě Slovensko se má stát hlavním logistickým uzlem pro dodávky amerických zbraní na Ukrajinu.

Pařížský summit v roce 1997 byl bodem zlomu, kde bylo Rusko podvedeno, a kde se rozhodlo o masivním rozšíření na východ

Rusko je vybaveno hypersonickou střelou Zirkon, jejíž obdobu Američané ještě nemají a zatím pracují na vlastním technickém řešení, ale dříve či později budou USA mít funkční hypersonickou zbraň a nasadí ji na Ukrajině, anebo v některých státech Východního bloku. Tady si musíme vysvětlit, proč Rusko do návrhu smluv s USA a NATO dalo ten termín 27. května 1997 jako hraniční termín. Ten den se konal v Paříži vrcholný summit NATO – Rusko, který stanovil rozvoj mírových vztahů mezi tehdy Jelcinovým Ruskem a NATO, přičemž ruská diplomacie dnes tento summit považuje za největší zradu v ruských dějinách.

Boris Jelcin a šéf NATO Javier Solana na summitu NATO – Rusko v Paříži dne 27. května 1997

Ihned po tomto summitu totiž ruská rozvědka GRU zjistila, že NATO začalo schvalovací proces přijetí Polska, České republiky a Maďarska do NATO. Důvod pro tuto hranici je geografická otázka časové prodlevy letu hypersonické zbraně. Hranice NATO tehdy končily na východní hranici Německa, tedy dostatečně daleko od Ruska a od Moskvy.

Připojení ČR, Polska a Maďarska přiblížilo dolet hypersonických střel velmi výrazným způsobem a pozdější přijetí pobaltských států potom vytvořilo přímé ohrožení ruské bezpečnosti. Jenže plán na nasunutí amerických zbraní na Ukrajinu znamená, že NATO se může se svými zbraněmi dostat z Ukrajiny až na hranice Krymu na jihu a na hranice Ruska z východu Ukrajiny.

Jak se postupně NATO rozšiřovalo v Evropě

Procesy v Bratislavě nemají nic společného s NATO. Paradoxně jde totiž již o první fázi amerického projektu Trojmoří v Evropě, jenom veřejnost na Slovensku o tom ještě nebyla informována. Včera se česká mainstreamová média pozastavila nad tím, že Kreml nechce o bezpečnostní situaci jednat s Evropskou unií, ale chce jednat pouze s USA. Tohle je naprosto nejlepší vysvětlení toho, co se vlastně děje.

Evropská unie nemá naprosto žádnou kontrolu nad operacemi americké armády v Evropě a vyděšení Slováci hlásí v noci podivné přelety letadel, které budí lidi ze spaní. Transportní letouny americké armády již zahajují své přesuny a reakce Kremlu tomu odpovídají. Američané zkrátka už nepočítají s NATO jako kolektivním útvarem, ale začali vyjednávat bilaterálně napřímo s jednotlivými post-komunistickými státy o rozmístění základen a zbraní. A to je projekt Trojmoří.

Doletový čas jaderného úderu na Moskvu chtějí Američané z území Ukrajiny zkrátit na méně než 5 minut! To nedovolíme, prohlásil Vladimir Putin

Rusko nebude čekat, až Američané rozmístí svá “obranná zařízení” na Ukrajině stejně, jako to udělají v blízké době na Slovensku. Vladimir Putin zopakoval, že snahou Kramlu je diplomacie a politické řešení, ale Moskva si rezervuje právo odpovědět na pokračující americkou agresi z Ukrajiny všemi prostředky, včetně vojenských a technických. V případě rozmístění hypersonických zbraní by se doba letu takové zbraně zkrátila na pouhých 5 minut, což je hluboko pod hranicí reakčního času ruské armády a systémů obecné ochrany na přijetí opatření a na odpovídající reakci.

Hypersonické zbraně nesoucí jadernou hlavici tak mohou proniknout přímo do Kremlu a explodovat, přičemž rychlost takového úderu bude tak značná, že ruská armáda nebude schopna nikoho ani v dostatečném předstihu varovat. Ruská armáda za bezpečnou hranici odezvy při zahájení útoku na Rusko považuje čas 30 minut. Během této doby lze stihnout přesuny procesů řízení, vydat příslušné rozkazy, přesunout vybrané lidi do bunkrů atd.

Velitelé a členové generálního štábu ruských sdružených ozbrojených sil

Američané nás dostali před Vánoci 2021 na pokraj 3. světové války. A namísto deeskalace konfliktu šílená slovenská vláda oznamuje na tiskových konferencích smlouvy o rozmístění amerických základen a zbraní na Slovensku. A česká vláda jako spolek tupých naivů posílá do Polska české ženisty s těžkou technikou, pod záminkou ochrany polské hranice před skupinami migrantů. Ano, ženijní technika proti migrantům v teniskách. Samozřejmě, že je to záminka.

Neposíláte ženijní techniku na migranty, ale posíláte ji tam kvůli minovým polím běloruské armády, která v minulých letech zaminovala kompletně celé své hranice s Polskem. A prostor na běloruské hranici s Polskem je plný mokřadů a bažin, nezpevněných cest, kudy těžká technika neprojede, utopí se v bahně. Utopily se tam tanky Wehrmachtu za II. sv. války, utopí se tam i americké tanky. Takže k překročení brodů při invazi budou potřeba pontonové mosty.

Brzy se dočkáme vojenských misí AČR a ASR na Ukrajině

V nadcházejících dnech se česká i slovenská média budou snažit vykreslit Rusko jako agresora a podněcovat obyvatelstvo do války proti Rusku. Začne to nejprve v televizích, kde začnou být vypouštěny balónky o potřebě bránit demokracii a bezpečnost, přičemž jedním dechem se bude doporučovat, aby EU a NATO vyslaly Ukrajině na pomoc nejen techniku, zbraně a peníze, ale i vojáky, z počátku označované za instruktory a poradce. Později to již nebude nutné, prostě půjde jen o vojáky.

Ukrajina se stane novým Afghánistánem pro AČR i slovenskou armádu. Brzy přistane v českém Knessetu i ve slovenské Národní radě návrh na schválení zahraničních misí vojáků na Ukrajině. A je úplně jedno, jestli to budou mise pod hlavičkou NATO, nebo na základě bilaterálních smluv s USA, nebo na základě přímé prosby a žádosti Kyjeva.

Zasedání genštábu bylo telemostem propojeno s velitelstvími v celé Ruské federaci

Vojákům totiž chybí Afghánistán, chtějí znovu mise a Ukrajina tak přijde vhod. Jenže válka v Afghánistánu byla selankou, zatímco válka na Ukrajině budou hotová jatka. Není divu, že Vladimir Putin se do poslední chvíle snaží tomuto vývoji zabránit. Jenže se zdá, že jde pouze o odkládání něčeho, co nejde odložit natrvalo. Igor Strelkov to řekl jasně, že v roce 2014 byla možnost juntu v Kyjevě pozatýkat a nedovolit majdanizaci Ukrajiny, jenže z Moskvy přišel zákaz od Ruského židovského kongresu.

Zásah na Ukrajině v roce 2014 by překazil plány oligarchů na privatizace ukrajinského národního majetku a na oškubání Ukrajiny. Dnes proto hrozí válka, protože Moskva dovolila Kyjevu celých 7 let nacifikace procesů tamního řízení. A 7 let, to je prakticky přesně tolik, kolik Adolf Hitler od nástupu k moci potřeboval k rozpoutání 2. sv. války.

Neonacistický projekt Trojmoří je novodobý revival Hitlerových programů Drang nach Osten a Generalplan Ost

Těch 7 let umožnilo Ukrajině přeskupit síly, vyzbrojit se a přivést do armády nové vojáky, ideologicky již zpracované. Rusko tak v roce 2014 válce nezabránilo úplně, pouze zařídilo odklad války. Američané neskončí a budou dál a dál podněcovat krizi, dokud někdo v Evropě neskončí s Američany. Tento proces Drang nach Osten je tím původním nacistickým procesem oživeným v rámci neonacistických procesů řízení v Evropě maskovaných pod projektem Trojmoří. Nejde o nic jiného, než o dobytí a obsazení Ruska a jeho zdrojů v poválečném modelu Generalplan Ost. A to znamená ukořistění zdrojů ruských Židů, jejichž majetky mají převzít a ovládnout po obsazení Ruska právě světoví sionisté, tedy Dům Rothschild.

Děsivá fotografie závěrečného focení při summitu NATO – Rusko v Paříži. Můj soukromý název pro tuto fotografii: “Všichni Rotshchildovi muži”

Válka mezi ž a Ž jako vyšitá. Teprve ve chvíli, kdy ruským Židům, tzv. oligarchům, hrozí ztráta majetků v Rusku kvůli invazi a válce iniciované z Ukrajiny, teprve poté Halachim dovolují Putinovi přijmout vojenská opatření na Ukrajině a proti tamním podpindos. Ukrajina již je totiž oškubána. Je hotovo! V roce 2014 hrozba Rusku ještě nebyla na stole, proto zásah na Ukrajině tehdy nebyl Putinovi ze strany Ruského židovského kongresu dovolen. Jsou to jednoduché a přitom hrozivé počty. A nejhorší na tom je, že Američané na tento útok proti Rusku nejsou sami, mají hordy ochotných kumpánů z NATO. Tak ochotných, že i bez referenda a bez optání se občanů píšou zvací dopisy a rozmisťují americké základny a úderné komplexy na vlastním území. Jak v Polsku, tak na Slovensku. A tak i brzy v ČR a jinde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Bezpečné Vánoce a Klidný Nový rok

Vážení čtenáři Aeronetu, máme tady závěr roku 2021. Po celý rok jsme vám přinášeli články, analýzy, videa a páteční pořady. Pokud máme v naší práci pokračovat i v novém roce, potřebujeme vaši podporu. Pokud se vám líbí naše práce, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím do konce roku na naší obvyklé darovací stránce zde, podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 69% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 8 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu, kterou jste nám celý rok poskytovali, vám moc děkujeme! A přejeme Vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Evropská unie požádala Rusko, aby zaplatilo odškodné ve výši 290 miliard eur za „diskriminaci“ evropského zboží pomocí politiky nahrazení importu. Uvádí se to v prohlášení na webu WTO???? No to se z těch” YNTELIGENTU Z eu” se na vánoce asi PO..RU

lentak
Návštěvník
lentak

Už toho mám dost! Již nemáme kam ustupovat! Pokud USA nepřestanou s nasunováním zbraní na Ukrajinu, odpovíme vojenskými prostředky, i když do poslední chvíle prosazujeme diplomacii!

Asi slova ruskeho zidovskeho kongresu tlmocene prostrednictvom Putina.

lentak
Návštěvník
lentak

V roce 2014 hrozba Rusku ještě nebyla na stole, proto zásah na Ukrajině tehdy nebyl Putinovi ze strany Ruského židovského kongresu dovolen.
To skutocne su ti ruski oligarchovia tak sprosti, ze nevidia dopredu s moznymi nasledkami svojich cinov? Ci si mysleli, ze su nedotnutelni? Ze sa najprv “napasu” na Ukrajine a potom Putin vsetko zahasi? Moc panazi velmi omamuje mozgy.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Davam to sem, abyste videli dalsi kvet infovalky:
https://www.youtube.com/watch?v=WqlZLRAxZfg

Dan2
Návštěvník
Dan2

Dobrovolne se chazari a DS nevzdaji. Neverte tomu. Chteji stale jednat a skutek utek, protoze jenom sonduji. Stale doufaji na prevrat v Rusku. Tentokrat ale Rusove jsou na pozoru.
Asi budou muset zase Rusove sami to zlo znicit a to uplne!

lentak
Návštěvník
lentak

Rusi jednaju az ked ruskym oligarchom tece do bot!

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Války .byli, jsou a budou co lidstvo existuje !!!
když někdo s hromažduje a vozí dříví na otop ,tak ten ohen založí . Tak to je a bude
ted záleží na V.V.Putinovi jestli jim první přitopí nebo ustoupí!! Držím všechny palce našim slovanským bratrum Je třeba vytrestat ty, kteří stále rozdmýchavájí zlo ,bídu války po celé planetě.
ZLO VŽDY PŘICHÁZÍ Z PRAVA

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

ted si to po sobě přečti jakou kktinu jsi napsal v té poslední větě a nafackuj si.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Toto chci z článku vypíchnout na prvním místě:

Teprve ve chvíli, kdy ruským Židům, tzv. oligarchům, hrozí ztráta majetků v Rusku kvůli invazi a válce iniciované z Ukrajiny, teprve poté Halachim dovolují Putinovi přijmout vojenská opatření na Ukrajině a proti tamním podpindos. Ukrajina již je totiž oškubána. Je hotovo! V roce 2014 hrozba Rusku ještě nebyla na stole, proto zásah na Ukrajině tehdy nebyl Putinovi ze strany Ruského židovského kongresu dovolen. Jsou to jednoduché a přitom hrozivé počty. A nejhorší na tom je, že Američané na tento útok proti Rusku nejsou sami, mají hordy ochotných kumpánů z NATO. Tak ochotných, že i bez referenda a bez optání se občanů píšou zvací dopisy a rozmisťují americké základny a úderné komplexy na vlastním území. Jak v Polsku, tak na Slovensku. A tak i brzy v ČR a jinde.

Tak to je, týká se to i nás!!!

Nejhorší je to, že nejsme schopni se domluvit, chytit pod krk ty debily, co nás tahají do války proti Rusku. USSráči, kteří by si bez zatažení druhých zemí do válek ani neuprdnou .Tak to viditelně je. Stáváme se tím ale spoluviníky! A znovu připomenu náš podíl viny na bývalé Jugoslávii a BV! Občas čtu diskuzní příspěvky lidí na BV, co podporují emigraci (invazi) do Evropy s tím, že jsme jim rozbili země, tak se o ně musíme postarat. Vůbec je nezajímá, když jim napíšu, ať jdou tedy do USA, to je hlavní organizátor a ten, kdo z toho profitoval, ne my. Ale spoluvinu ze sebe nemáme jak sejmout, a v tom jim v rámci spravedlnosti nemohu oponovat.

A teď si sečtěme: Neudělali jsme nic proti špinění našich osvoboditelů od fašismu, neudělali jsme nic, aby nás USA nezatáhly do svých válek naším členstvím v NATO ( tady podotknu, že mne dost překvapilo, že lidi z Libye viní více NATO než USA, asi jsou chytřejší, než si myslíme, mluví o britských a francouzských bombarderech). A co teprve Sýrie? Co my jsme měli z krádeží ropy v té zemi? Tam to celé šéfoval Izrael a i podle toho vypadalo chování Putina. Izrael se nikdy nevzdal myšlenky Velkého Izraele, a proto organizuje sběrné tábory a vystěhování zbytku lidi na BV do Evropy. Zabije dvě mouchy jednou ranou, protože se zbaví i nás.

Pořád v lidech přežívá pocit, že nás může Rusko zachránit, to je blud. Putin není Stalin, a je úplně jiná situace. Není žid jako žid …

Мордехай Леві
Návštěvník
Мордехай Леві

S Lybii nemaji USA nic společného. Je to práce Francie a UK. Tsheschiche untermensch by si to měli konečně uvědomit než dokola bučet nesmysly.

Pamětník
Návštěvník
Pamětník

To byste se divil… Vzpomente si na vanoce 88…

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Aha!
A ty tisíce bomb z letadel tam naházela na Libyi Evropa, nebo americká letadla?

aamater
Návštěvník
aamater

Ako sa zdá tak čaša trpezlivosti sa naplnila po okraj. Stačí teraz už iba kvapka a čaša pretečie. Uvidíme či to teroristi a fašisti z USA a EU pochopili. Lebo je dosť možné, že to nechápu. A domnievam sa to na základe toho, že u nás v liberálno-fašistickej vláde sedí kopa ľudí ktorí neboli schopní ukončiť vysokoškolské vzdelanie bez toho aby neboli s nich usvedčení plagiátori!!! A čo na to mainstream? Ten to v tichosti prehliada. To znamená, že tu nastúpil súmrak západnej civilizácie ako takej. Média by mali byť strážcami práva a poriadku a tu jasne môžete vidieť, že zlyhali na plnej čiare. Preto mi napadá. Boh ochraňuj Slovensko a rodu verných Slovákov.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

“Ukrajina již je totiž oškubána. Je hotovo! V roce 2014 hrozba Rusku ještě nebyla na stole, proto zásah na Ukrajině tehdy nebyl Putinovi ze strany Ruského židovského kongresu dovolen.”
-VK-

“Oba dva představitelé (Biden a Putin) se setkali ve vile La Grange jako svobodní zednáři na 33. stupních. Vladimir Putin je bývalým kádrem atlantické lóže Royal Arch, ale v současnosti je velmistrem Velké lóže Ruska, která je označována jako Lóže Chrámové hory. Jejími členy jsou všichni Putinovi muži, naprosto všichni jsou oddáni Izraeli a ochraně Jeruzaléma. Jedná se čistě o židozednářskou lóži…”
-VK-

Nebyl prezidentské loutce v rukou židovské moci v Rusku dovolen! Toto konstatování by samo o sobě stačilo. Ale jsou zde další skutečnosti (níže). Rusko nikdy nebude svobodné a nezávislé, pokud bude na jeho těle odvěký židovský parazit, který rozhoduje o jeho osudu! A to se samozřejmě týká celého světa, který je sevřený v kleštích organizované mocenské židovské mašinérie. Čím je rádoby „katolíkům“ všech odstínů jejich „papež BENEDIKT XVI.“ – ve skutečnosti katolicismus jen předstírající vysokostupňový zednářský potomek s devíti rabíny v rodokmenu –, tím je pro nesčetné, většinou bezvěrecké odpůrce židovsko-zednářského „Nového světového řádu“ jejich domněle světlá postava PUTIN – ve skutečnosti rovněž pravoslavné křesťanství jen předstírající vysokostupňový zednářský talmudista, a kvůli zdání pokřtěný stoupenec pseudomesiáše JAKOBA FRANKA (1726 až 1791). Nikdo se bohužel ve své fanatické náklonnosti nedá odvrátit od toho či onoho idolu a ve svém vzdušném zámku se nenechává rušit ani tak drtivými fakty. To nám však nesmí ani v nejmenší bránit v prokazování cti pravdě, a v představování PUTINA takovým, jakým skutečně je, tedy talmudistickým superoligarchou, který se sice nyní s ROTHSCHILDEM a jeho stranou hašteří o kontrolu nad obrovským přírodním bohatstvím Ruska (a o svůj „soukromý“ podíl na něm), přesto ve všem ostatním s nimi cílevědomě pracuje na příchodu „mesiáše“…
Wolfgang Eggert, Erst Manhattan – Dann Berlin. Messianisten-Netzwerke treiben zum Weltende, München 2005, str. 198 ad., pozn. 261: „Prezidentova matka je rozená Shelomová. Sám Putin se narodl v židovské osadě, kde také vyrůstal. Eduard Hodos, bývalý představený reformní židovské obce v Charkově píše: „Poprvé jsem o budoucím ruském prezidentovi slyšel roku 1997 během jeho oficiální návštěvy v Izraeli. Na pozvání izraelského ministerstva zahraničí jsem tam byl po boku tehdejšího viceguvernéra vládní oblasti Charkov, Leonida Stasevského, jemuž byl přidělen program pro ‚hospodářskou spolupráci‘ obou našich zemí. (…) V rámci mítinku bylo i setkání s prezidentem New Entrepreneurs‘ Association of Israel, Yitzhakem Radoshkovichem, emigrantem z Leningradu, který měl tenkrát velký vliv ve Světové bance. (…) V průběhu rozhovorů mimochodem zmínil, že jeho bratranec druhého stupně (s nímž má společné prarodiče), Vladimír Putin, má nejlepší vyhlídky udělat kariéru v politické elitě Ruska.“ Eduard Hodos, Evreiskii Sindrom-3, Charkov (Ukrajina), Svitovyd 2003.“ – Srv. také „PHI“, 5. 7. 2009, str. 256: „V Německu je velmi málo známo, že současný ruský státní prezident Putin i jeho následovník Medvěděv pocházejí ze Židů, přestože se hlásí ke křesťanské víře. Bylo to však zmíněno již před deseti lety v německých týdenících (např. Der Fritag z 3. 3. 2000). Znalost toho je v Německu rozšířena více v levicových kruzích, zatím co pravice tuto skutečnost potlačuje, protože má pro Putina silné sympatie. […] Jako takový byl pak také získán pro zednářství (Royal Arch). Ihned po odchodu ze školy dal najevo zájem o činnost v tajné službě. O Žida, který byl současně zednář a člen rozvědky, se zajímala britská tajná služba, a Putin se stal dvojitým agentem. Získal tak hluboký vhled do činnosti tajných služeb obou národů i do působnosti zednářstva.“
(Catholicus; Talmudismus arcinepřítel lidstva – Židovstvo a světovláda peněz, svazek 3, díl 2)

Vladimír Putin je rovněž nejvýše zasvěcený zednář superlóže “GOLDEN EURASIA”! Jde o jednu z 36 zednářských superlóží, které řídí veškeré světové zednářstvo. Viz:
Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

Toto unikátní odhalující dílo, je výjimečné.
comment image comment image

Dan2
Návštěvník
Dan2

Podle vas to ma zustat jako to je a poradek maji udelat Gojimove. Jak ale? Byl bych rad, kdybyste zde nepapouskoval. Je to vsechno jinak, jak rekl stary Zid na smrtelne posteli…

Nertl
Návštěvník
Nertl

Dan2
Ne, pořádek udělají Židé, debile! To máš asi na mysli, Táhni trolle!

Ivo
Návštěvník
Ivo

Ten blbeček Dan2 si asi idealizuje Putina. Takových tupanů jsou kvanta.

Huta
Návštěvník
Huta

Tentokrát se ruská technika zastaví až v domě Rotshchild a bude pokoj od jejich bank, médií, neziskovčíků a zkorumpovaných vlád.