VIDEO: Ústavní soud v Německu se postavil na stranu odsouzeného džihádisty a...

VIDEO: Ústavní soud v Německu se postavil na stranu odsouzeného džihádisty a zamítl jeho deportaci do Turecka! Politická a humanistická korektnost dosáhla v Německu dalšího vrcholu, ve prospěch džihádisty lobovaly u soudu Amnesty International a Human Rights Watch neziskovky! [CZ Titulky]

VIDEO: Ústavní soud v Německu se postavil na stranu odsouzeného džihádisty a zamítl jeho deportaci do Turecka! Politická a humanistická korektnost dosáhla v Německu dalšího vrcholu, ve prospěch džihádisty lobovaly u soudu Amnesty International a Human Rights Watch neziskovky! [CZ Titulky]

Federální ústavní soud Německa rozhodl těsně před začátkem našich českých prezidentských voleb, že v Německu narozený 30-letý turecký občan, který byl v roce 2016 odsouzen ke třem a půl letům za podporu a financování Islámského státu v Sýrii, nesmí být deportován ze země do Turecka, protože by mu tam mohlo hrozit nelidské zacházení nebo mučení. Soudní kauzou jsme se nezabývali, protože přednost měly prezidentské volby v ČR, ale je potřeba se nyní k tématu urychleně vrátit. Německý soud tak vydal zlomové rozhodnutí, které se do budoucna stane precedentem ve všech podobných kauzách v Německu. Všichni cizinci, kteří se dopustí na území Německa jakéhokoliv teroristického činu, nebo pokud budou podporovat nebo financovat terorismus z Německa v některé třetí zemi, nebudou nikdy deportováni do země svého původu, protože ve všech zemích, ze kterých pochází, jim teoreticky může hrozit nelidské zacházení nebo mučení. A v souvislosti s Dublinem IV si sami spočítejte, co to bude znamenat pro ostatní země v EU. Ústavní soud tak definitivně a nadobro zabetonoval právní stav, kdy Německo si od této chvíle bude muset hýčkat své vlastní teroristy, kteří budou útočit proti německým občanům a tzv. západním hodnotám, ale nikdo nebude moci tyto teroristy deportovat.

Federální ústavní soud v Německu zrušil deportaci tureckého džihádisty.

Maximální obranou bude uvěznění těchto teroristů v německých věznicích a jejich vydržování na účet německých daňových poplatníků. Německý ústavní soud tak de facto zcela rezignoval na ochranu veřejné bezpečnosti německého obyvatelstva a upřednostnil humanistickou nadnárodní klauzuli o ochraně lidských práv, která je podle všeho nově nadřazena i zájmům bezpečnosti, suverenity a svrchovanosti jednotlivých států a národů. Pokud někdo podporuje teroristickou organizaci, odcestuje do Sýrie a tam pomáhá a dokonce financuje bojovníky Islámského státu, tak se nemůže potom odvolávat na lidská práva garantovaná pouze a jedině civilizovanými zeměmi v Evropě a dalšími zeměmi tzv. západního světa. Politická a humanitní korektnost tak dosáhla dalšího vrcholu a opět to potvrzuje procesy autogenocidy německého národa, který už nenachází zastání nejen u své vlastní vlády, která mu nasunuje do životního prostoru arabský Islám, ale nenachází oporu už ani u Ústavního soudu.

Džihádista získal právní pomoc od dvou sionistických neziskovek

Čeho je důležité si povšimnout, to je úloha nadnárodního neziskového sektoru v celé kauze. Amnesty International (neziskovka sponzorovaná rodinou Rockefeller) a Human Rights Watch (neziskovka sponzorovaná rodinou Rothschild) poskytly tureckému džihádistovi právní pomoc u německého soudu, protože kauzu si obě neziskovky přivlastnily a udělaly z ní politickou otázku v Německu. Soudy se tím dostávají do mediálního tlaku a jednotliví soudci přestávají vykonávat svoji úlohu nezávisle, protože se bojí odvety neziskového a globalizovaného nadnárodního lobbingu. Jakýkoliv rozsudek, který by byl namířen proti Arabům, Turkům nebo obecně migrantům, by se okamžitě redukoval do mohutných pouličních demonstrací německé Antify, která funguje jako ozbrojená pěst neziskového sektoru, a to nejenom v Německu. Antifa je ozbrojeným křídlem NGO organizací i v USA, kde se v poslední době aktivizuje především na demonstracích proti lidem, kteří si připomínají padlé vojáky Konfederace.

Zabavené zbraně a vlajky Islámského státu.

Úloha demokracie v globalistickém pojetí spočívá v prosazování protinárodních zájmů proti vůli lidu a proti zájmům jednotlivých národů. Jednotlivé volené subjekty, politické strany a politici, zneužívají demokracii k demontáži národních států a k instalaci globalizovaných nadnárodních struktur řízení. Bez demokracie by tyto procesy byly nemyslitelné. Do značné míry se dá tvrdit, že demokracie je nejnebezpečnějším společenským systémem, který dokáže legitimizovat a uzákonit i ty nejbrutálnější protinárodní teze a zájmy, které by v jiném společenském systému nejen neměly šanci projít, ale byly by trestně stíhány jako vlastizrada nebo velezrada. Demokracie tak paradoxně v rukách všehoschopných politiků představuje legitimizační nástroj pro ustanovení teroru proti vlastnímu obyvatelstvu a proti vlastnímu národu.

Demokracie je v západních zemích nástrojem pro likvidaci národních států

Samotná demokracie není zdrojem těchto procesů, je to pouze zneužitý nástroj demokracie. Proto americké elity, ale nejen ony, nýbrž i globalisté, se neustále zaklínají potřebou exportu a šíření demokracie. Nikoliv pro blaho lidu jednotlivých národů, kterým je tato demokracie servírována na zlatém podnose jako svatý grál veškerého humanismu, ale kvůli tomu, aby skrze zkorumpované politické strany a politiky mohlo být skrze pokřivenou demokracii prosazováno v dané zemi portfolio politických kroků, které vedou proti zájmům a blahu národu. Kroky vedoucí k rozkradení národního majetku pod krycím označením “privatizace”, vytunelování majetků do zahraničí, ovládnutí veřejného mínění v médiích, které následně legitimizuje a zakotvuje veškeré kroky v rámci a obrazu nedotknutelné demokracie. Tyto procesy by přitom nikdy nemohly být zneužity, pokud by lid nerezignoval na správu věcí veřejných.

Afghánští migranti v Německu čekají na deportaci.

V každých volbách do parlamentu je účast ve volbách zhruba na polovině až dvou třetinách. Ovšem u voleb do krajů nebo místních zastupitelstev je účast daleko nižší a v případě voleb do Evropského parlamentu je účast u voleb někde okolo 18% nebo dokonce ještě méně. Toto je doslova zlatý sen pro řídící elity. Takto zmrzačená volební účast umožňuje unést volební proces v demokracii elitami, které řídí a financují politické strany jako loutkové nástroje. Když skoro nikdo nechodí k volbám, politici se v nich zvolí sami, za pomoci rodinných příslušníků a členů politické partaje. Potom se někdo diví, že se do EU parlamentu dostávají individua, jako je např. Jaromír Štětina nebo další protinárodně nastavení politici, kteří potom prosazují protinárodní a protilidovou politiku. Rezignace na volební proces potom umožňuje ovládnout veškerou moc a demokratické procesy v zemi úzkou skupinou lidí, kteří pracují v žoldu nadnárodních skupin.

Nebojujeme s globalizací, naše Generace X vede boj s Mileniály a Generací Z. Školství je strategický resort, který politici dosud nevidí jako zbraň hromadného ničení!

Skončily volby prezidenta a česká zpravodajská alternativa slaví vítězství. Miloš Zeman jako prezident bude mít silný vliv a páky na Andreje Babiše a jeho vládu. Bude tím otevřen prostor k tomu, aby vláda ČR odmítla ty části Dublinského protokolu IV, které by nutily přijímat migranty z ostatních zemí EU. Nejprve musí být zajištěny hranice Schengenu a taktéž by měl existovat způsob, jakým ukončit participaci evropského neziskového sektoru na importu migrantů do EU. Jedná se o sérii komplexních kroků, kterou musí Babišova vláda iniciovat v Evropské unii jako vedoucí země protimigračního odporu v Evropské unii. Tato role je silně posílena re-elekcí Miloše Zemana do funkce prezidenta.

Musíme si ale uvědomit, že uvnitř ČR probíhá nebezpečný proces na 1. prioritě v oblasti školství, které produkuje nebezpečnou Generaci Z, která v budoucnu se bude snažit zakroutit krkem naší vlastní zemi a její suverenitě. Prezidentské volby odhalily, že těchto mladých voličů už bude brzy více, než té generace, která vyrostla ještě v systému předlistopadového školství, které s určitým zpožděním trvalo ještě zhruba do konce 90. let. Tato generace, která se v USA nazývá jako “Generace X” a v Československu jako “Husákovy děti”, je poslední generací v globálním světě, která byla vychovávána k pronárodním tezím a ochraně národa. Tzv. genereace “Mileniálů” (označovaná i jako Generace Y) a Generace Z už jsou vychovávány s globálním a kosmopolitním uvažováním. Veškeré projevy lásky k národu jsou příslušníky těchto generací považovány za prvky extrémismu a nacionalismu.

Miloš Zeman, Michal Horáček a Jiří Drahoš. Zleva: Kandidát lidu České republiky, kandidát Pražské kavárny a kandidát Zdeňka Bakaly.

Všichni si všimněte, jak volila Praha, ale už i pás regionů, jako jsou Střední Čechy nebo Liberecko. Postupně dorůstají noví voliči z generace Mileniálů, ale hlavně lidé Generace Z, kteří mají ze systému školství potlačené pudy k ochraně rodiny a národa, ale i pohlavní identity. To se týká především Generace Z, děti narozené spolu s Facebookem a iPhonem, tzn. okolo let 2005 až 2007 a později. Tato generace doroste do volebního věku právě okolo prezidentské volby v roce 2023. Už dnes generace Mileniálů prosazuje multikulti, ale stále mají v sobě zakódovaný mechanismus ochrany rodiny a vztah k rodině. Proto i Jiří Drahoš si nedovolil příliš v kampani mluvit a podporovat homoagendu, operace a změny pohlaví u dětí, pro-choice gender témata a další globalistické teze, které ovládají dnešní mládež v USA, která nenávidí americkou historii (bourání pomníků Konfederace), nenávidí prezidenta, ale obdivují migranty, LGBT, změny pohlaví podle pocitů dítěte atd. Jakmile ale doroste v ČR Generace Z, tato témata se otevřou a budou ovlivňovat volby. Server Aeronet se bude v následujících týdnech a měsících pravidelně věnovat strategickému resortu školství v ČR a budeme probírat bezpečnostní hrozby, které představuje současný model školství pro budoucnost národa.

Školství je strategickým resortem, který má charakter zbraně hromadného ničení

Jiří Drahoš má úzké napojení na židosionistické struktury v ČR, na jaře minulého roku vyzval George Sorose, aby přestěhoval svoji Středoevropskou univerzitu z Budapešti do Prahy. Nabídl Sorosovi dokonce spolupráci s Českou akademií věd [1]. Úzké napojení Jiřího Drahoše vidíme i na Zdeňka Bakalu, který mu ve svých médiích vydavatelství Economia poskytuje mohutné PR a mediální podporu. Pokud bychom měli charakterově hodnotit Jiřího Drahoše, je to česká varianta slovenského prezidenta Andreje Kisky. Mají stejné názory na migraci, mají stejné názory na Rusko, podporují je stejné média se stejným židosionistickým kapitálem. Pražská kavárna a její havlérka vidí v Drahošovi nového koně, který jako prezident měl přivítat v Česku migranty s podobnou servilní pózou, jako bohužel čeká Slovensko, na které Evropská komise nepodala žalobu kvůli nepřijímání migrantů, jako na jedinou zemi V4, protože Slovensko již potichu souhlasilo s kvótami, jenom slovenští voliči to ještě neví.

Generace Z spolu s Jiřím Drahošem. Foto nepotřebuje další komentář.

Aby se tento proces nezopakoval v ČR, podařilo se nám s obrovským úsilím zvolit a protlačit na způsob mediálního buldozeru našeho kandidáta Miloše Zemana opět do funkce prezidenta a je nutné mu vyjádřit podporu i nyní po volbách. Neziskový sektor se v ČR pokusí použít v roce 2023 rakouský model prezidentské volby, dorostenecký přebor prvovoličů ze středních škol, kterých bude v roce 2023 odhadem půl milionu, může vyhrát volby, protože každý rok vyprodukuje české školství přes 100.000 středoškoláků, kteří ihned mohou jít volit. Chápete už, proč Miloš Zeman v roce 2013 zvítězil nad Karlem Schwarzenbergem o půl milionu hlasů, ale o 5 let později o víkendu už jenom o 150.000 hlasů? Chápete tu korelaci mezi počty dorůstající mládeže a úbytkem hlasů pro prezidenta, který prosazuje v ČR pronárodní zájmy? Proto je školství strategický resort a z pohledu nepřítele jde doslova o zbraň hromadného ničení národních zájmů. Lidé z Generace Z nebudou mít problém vítat džihádisty stejně, jako je dnes vítá německá politická reprezentace.

*České titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CML
Návštěvník
CML

Porovnej hábity soudců s hábity inkvizicecomment image

Tyto lidské zrůdy jsou přímo i nepřímo zodpovědné za:
http://horriblevideos.com/video/isis-slaughter-house-650.html

CML
Návštěvník
CML

Ta barva je znamení nevěstky:
comment image

Hestie
Návštěvník
Hestie

Po celodenní diskusi jsem se přesvědčila, že sice probereme co se dá, všiml si někdo co naše děti nejvíc ovlivnuje?, ptala jsem se o něco dole, samozřejmě, že s mínusem
tedy
podívejte se na foto Drahoše s mládeží
můžeme jim doma říkat tisíckrát pravdu a upozornovat, pokud jsou ale v takovéto masáži, není to lehké
Drahoš, z jedné strany dívenky a brýle stejné jako on, vedle něho jeden malý, zatím nic moc běloušek a z druhé strany sebevědomý barevný”muž” se sebevědomou bílou dívkou

já tedy být klukem před, nebo v pubertě, tak se necítím dvakrát dobře
a děvčata?, co ta vidí?
ovšem přešlo se to tady naprosto totálně, to nejdůležitější nás nezajímá a nebo to dokonce už ani nevnímáme, tak bravo

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No ten frnak co se tam nasunuje v pravem dolnim rohu fota naprosto komentar nepotrebuje. Takova mlada Allbrightova. Dostatecne varovani !

M.C.
Návštěvník
M.C.

To tedy jo, úplně stejný. Pánbu s námi a zlé pryč.

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

“Do značné míry se dá tvrdit, že demokracie je nejnebezpečnějším společenským systémem..”

Naprosto přesně, tzv. demokracie jsou v podstatě diktatury sionistické židovské moci, která
především prostřednictvím zednářských lóží určuje v tomto systému politiku jednotlivých států!

Je to logické, že takto soud rozhodl, protože zednářskými lóžemi (za kterými stojí sionistické Židovstvo) řízená islamizace Evropy má zničit evropské národní státy!
A zednářstvo, které v každém evropském státě řídí politiku atd., má samozřejmě podstavenou i justici!
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

pzv
Návštěvník
pzv
Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

http://pravyprostor.cz/soumrak-nad-kavarnou/
Soumrak nad ” kavarnou”. Doporucuji precist. Tak nejak to asi bylo ?

heron
Návštěvník
heron

Perlicka z prace. Riti se ke mne borec se sazkovym tiketem a uz z dalky na me hulaka, ze vyhral, tak at se podivam. Na Zemana vsazeno kolem triceti litru. Vyhra. Rikam: A volils ho? (Vim totiz, ze ho nesnasi). Jasne ze jsem ho volil, to jsem musel, kdyz jsem si na neho vsadil. Tak kazdy k tomu pristupujeme nejak. I takovi lide ziji mezi nami. Ja fakt z tech lidi nemuzu. Takovej imbecil

Iva
Návštěvník
Iva

Každý hlas se počítá.
Drahoše taky volili lidi, co nejsou zrádci ani hajzlové, jen proto, že nemají dost informací a netuší, kdo a co za ním skutečně stojí.
Tak proč by někdo nemohl volit Zemana jen kvůli sázce.? Já s tím problém nemá, jsem ráda, že si vybral, volil a pan Zeman vyhrál.

heron
Návštěvník
heron

tak naopak. Predstav si, ze by volil drahose jen proto, ze si mysli, ze to vyhraje a on vydela penize. Pritom jinak by to pral zemanovi. Je to na hlavu a hotovo

heron
Návštěvník
heron

Ty woe ty cerveny talary pisou. Mi to pripomina film v hlavni roli s Jeremy Ironsem, kde hral chirurga a reziser pouzil rudou barvu pro doktory na sale, kdyz operuji. Bylo to dost pusobive. Si proste vzali priklad z barvy krve ty ludry. Film je to lepsi od Cronenberga mimochodem a doporucuju. https://www.csfd.cz/film/1784-prilis-dokonala-podoba/prehled/

snehurka
Návštěvník
snehurka

Dne 25.1.18 jednal Tomáš Hüner, ministr průmyslu v demisi za ANO, s EMH a její dceřinou firmou Geomet o uzavření dodatku k memorandu ve věci lithia. Velmi se nad tím pozastavil až rozčílil jak Filip, tak i Chovanec. Jakýpak dodatek, když předešlou sněmovnou bylo memorandum odsouzeno. Babišovi se jednání ministra nelíbí, měl prý nejdříve o právní analýze informovat vládu. Takže Huner druhý Havlíček. To jsem zvědav jak se s existencí dodatku k něčemu, co sněmovna neuznala, Babiš vypořádá. To, že přednostní právo k těžbě vzniká na základě povolení ke geologickému průzkumu a ne memoranda, to bylo známé i v r. 2017. Jsem tedy zvědav, co nového ministr v demisi vlastně pro ochranu zájmů ČR udělal.

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Asi by mel vedet, ten novy pan Ministr, jiz v demisi, ze ohledne teto sporne otazky je jiz pro jistotu podan podnet k prosetreni 😉
Uvidime, jak se s tim dotycne strany popasuji…

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Mimochodem ten pás okresů od jižních Čech přes Prahu až na Liberecko a Královehradecko je tady už od 90.let, stačí se podívat na libovolné volby…tradičně pravicovější regiony…

M.C.
Návštěvník
M.C.

To je starý způsob chápání politické scény, jejíž změny bohužel voličům nikdo nevysvětlil.
Dneska se agenda politiky přeskládala natolik, že z Miloše Zemana, kterého má většina z nás zařazeného jako socdemáka, čili levičáka, se postupem času stal konzervativní politik.
Ne proto, že by se tak moc posunul Miloš Zeman. Ale posunulo se složení politických problémů.
Nikdy předtím politická scéna neřešila takové šílenosti jako teď, šílenosti trockistického charakteru.
Kdo neví kdo byl L.D. Trockij (Bronštejn) – on si představoval lidskou společnost jako mraveniště, v porovnání s ním byl J.V.Stalin (který před ním zachránil národy SSSR) liberální politik.
Na západě tyto zvěrstva prosazují politici, kteří vyšli z líhně ultralevicových seskupení. To neudiví.
To, že tuto agendu u nás prosazují politici, kteří se vydávají za pravicové svědčí o tom, že nikdy nepochopili, co to vlastně pravicový politický postoj je a nacpali se tam jenom kvůli korytům a když chytili vítr zleva, tak obrátili a snaží se zalíbit vrchnosti. A myslí si, že jako věrní služebníci budou z toho marastu svými páníčky vytaženi a zachráněni. Vytaženi budou, někteří, aby byli znovu vrženi jinam do ještě většího marastu, viz Michail Saakašvili. Ve finále budou všichni ponecháni napospas vlkům.

CML
Návštěvník
CML

Trochu si zavěštím: nebude to trvat dlouho, ale ještě za našeho života se bude opevňovat hranice ve směru Štětín- Odra -Nisa- Šumava- Alpy-Terst. U rakouska si nejsem jistý, něco mi říká že, až přijde na lámání chleba přidá se na stranu Vigradu (neboli se přimkne +-k území bývalé monarchie) nikoliv k Berlínu.

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Vzhledem k tomu, ze to Rakousko ma z jihu pomerne nastvanou Italii, kde hvezda Salviniho (Anti EU) strme stoupa, tak to neni vylouceno….
I kdyz par slunickarskych Austria magoru a vitacu tam, bohuzel, osobne znam … 😉

M.C.
Návštěvník
M.C.

Nejenom za našich životů, já bych řekl, že ploty podél cyklostezek bychom měli začít budovat hned jak se u nás stabilizuje vláda, ještě letos. A přemýšlet o tom, jak a čím je zajistíme a čím je budeme bránit.
Protože to je poučka z první stránky jakékoliv ženijní učebnice – zátaras musí být proti odstranění nebo prolomení zajištěn minami a musí být krytý palbou.
Hranice je pořád tam kde byla před 80 lety, většina bunkrů je stále na místě.
Naprosto bez legrace, začal bych na tom dělat ještě letos. Kdo je připraven, nebývá překvapen.

Tato země je naše – už více jak 1000 let. Není a nemůže být pro všechny. Tečka.