VIDEO: “USA nikdy nedopustí spojení Německa a Ruska”. Ukrajina jako prostředek a...

VIDEO: “USA nikdy nedopustí spojení Německa a Ruska”. Ukrajina jako prostředek a Holandsko jako velitel, který v referendu Ukrajinu právě odepsal. A papež s vlajkou Ukrajiny

VIDEO: “USA nikdy nedopustí spojení Německa a Ruska”. Ukrajina jako prostředek a Holandsko jako velitel, který v referendu Ukrajinu právě odepsal. A papež s vlajkou Ukrajiny

Ke vložení úvodního videa z roku 2015, které jsem kdysi vložila do článku zde, mě motivoval článek s názvem “Expert: Vlivné lobby v USA vráží klín mezi Evropu a Rusko”, který se v překladu právě objevil zde a z nějž cituji:

“Jak řekl francouzský generál a odborník v oblasti geopolitiky Jean-Bernard Pinatel v rozhovoru pro list Atlantico, aby si Spojené státy udržely světové prvenství, tyto lobby brání Rusku a Evropě k vytvoření strategického partnerství. Za tímto účelem provedly převrat na Ukrajině a „dostaly na kolena” Francii a Německo, uvedl expert pro Atlantico.”

Podle Pinatela, je prvořadým cílem americké zahraniční politiky zabránit vzniku Eurasie, tj. zřízení unie nebo strategického partnerství mezi Evropou a Ruskem, a tento úkol je v zájmu všech lobby. Psal o tom i Zbigniew Brzezinski ve své knize „Velká šachovnice”:„Ztráta Ukrajiny byla geopoliticky důležitá kvůli značnému omezení geostrategického výběru Ruska … Nicméně, bez na Ukrajiny a jeho 52 miliony slovanské populace, by jakýkoli pokus ze strany Moskvy znovu vytvořit euroasijskou říši, přispěl k tomu, zdá se, že by se izolované Rusko zapletlo do vleklých konfliktů při obraně svých národních a náboženských zájmů s neslovanskými národy.

Aby se zabránilo euroasijskému svazu, a udrželo se světové prvenství, Spojené státy a NATO hrají na nedůvěru zemí východní Evropy vůči Rusku, uvedl odborník.„Je politováníhodné, že Angela Merkelová a  Francois Hollande si pokořeně poklekli před požadavky USA,“ konstatuje Pinatel. „Třebaže každý nezávislý analytik na základě faktů dospěje k závěru, že akce USA vedly k převratu na Majdanu 20. února 2014. A to vedlo k rezignaci proruského prezidenta Viktora Janukovyče, který byl následován odvetným krokem Putina na Krymu a atmosférou studené války, která je využita Washingtonem k nasazení obrněné brigády ve východní Evropě.”

Konfrontace s Ruskem je pro Spojené státy nezbytná také proto, že splňuje požadavky vojensko-průmyslového komplexu, který se snaží neustále zvyšovat obranný rozpočet, zdůrazňuje expert. Nicméně, tato situace se může brzy změnit, protožeČína začala představovat pro ekonomické a strategické zájmy Spojených států ještě větší ohrožení. To je důvod, proč američtí experti napjatě sledují vývoj rusko-čínských vztahů: USA nemohou dovolit strategickou spolupráci mezi oběma zeměmi.”

Konec citací z článku.

 
Ukrajina
Zpět k úvodnímu videu, ve kterém George Friedman, americký zpravodajský expert a odborník na národní bezpečnost, zakladatel a šéf přední americké soukromé konzultační zpravodajské agentury Stratfor, formou odpovědí na kladené mu dotazy velmi přehledně vysvětluje, o co do třetice v Evropě jde, vysvětluje, jak „morální“ jsou úmysly USA (VB) s Evropou a v neposlední řadě popisuje území, které má tvořit zónu ovládnutí. Jak je z obrázku níže zjevné, do tohoto pásma spadá (a v minulosti vždy spadala) především Ukrajina (nemluvě o Polsku, Československu a dalších zemích):
Dnes lze říci, že po 89. se pásmo vlivu USA velmi posunulo – zahrnuje nejen takřka celou Evropu, ale i pobaltské země, přičemž na těch kolem Černého a Kaspického moře se pracuje (Turecko/Kurdistán, Čečensko, Gruzie, Ázerbájdžán, Arménie). V hledáčku zájmů je stále i Bělorusko, ale tím hlavním územím je tak či tak Ukrajina s hlavním městem Kyjevem, původně hlavním městem Kyjevské Rusy, nejstaršího slovanského útvaru, který vznikl po porážce Chazarů. Zde stojí za zmínku, že zakrátko na to došlo v roce 1054 k tzv. schizmatu, tzn. k rozkolu mezi západní římskou a východní pravoslavnou církví, jehož výsledkem je nejen tisíc let trvající nepřátelství Západu proti Rusku, ale v současnosti i to, že papež František a patriarcha Kirill se nedávno poprvé po tisíci letech setkali.
Nepřátelství Západu vůči Rusku trvá tisíc let a co nezvládly křižácké výpravy a Poláci a Osmani, to měl zařídit Napoleon, po něm Marx a Lenin, po nich Hitler a nově EU

Především čtvrtá křižácká výprava byla namířena proti východním křesťanům, ale když si to shrneme, v základu byla vedena proti Rusku. V její čele stála Benátská republika, která verbovala k tažení proti muslimům, ale ve finále vraždila východní křesťany. Zakrátko na to do hry vstoupilo Polsko, po jehož okupování Ruska nastalo v Rusku období smuty (viz film Rok 1612) a když se Rusové nedali, nastoupili Osmani a přišly rusko-turecké války. Rusové se opět nedali a přišel Napoleon a Hitler, ale to už všichni znají, že ani tam se Rusové nedali.

Co se však od křižáckých výprav změnilo, bylo to, že centrum tažení proti Rusku se přesunulo z Benátské republiky do Holandska/VB. Mezitím tyto země (a nelze nezdůraznit, že královské země) vytvořily USA, ze kterých učinily svaly/policajta své světové moci.

Holandsko – naslouchejme tomu, co se děje v Holandsku

Holandskem, přesněji Nizozemskem, se dostáváme k tomu, jak porozumět dění ve světě nejen v minulosti, ale i v současnosti. Bylo to Holandsko, kde vznikl plán, jak poté, co to nevyšlo přes Hitlera, vytvořit velkou evropskou říši opětovně, opětovně ovšem s velkým Německem v čele, tentokrát ovšem “sametově”, tzn. především poté, co dojde k novému sjednocení Německa ihned, jakmile se zapomene na zvěrstva fašismu (a jakmile se Německo světu dostatečně omluví). Už když Hitler prohrával válku, byl právě v Holandsku vytvořen plán, jak dojde k nové realizaci velké evropské říše (více zde).

Ale stejně jako v minulosti, i tentokrát se opět počítalo s tažením na Rusko (což tentokrát měl jistit Gorbačov a Jelcin). Ale protože přes Putina (a jeho návrat ke stalinismu) to ani tentokrát s Ruskem neklaplo, byla do hry vtažena Ukrajina/fašismus/ vraždění Rusů/Boeing nad Ukrajinou  

A jak píšu v úvodu – naslouchejme tomu, co říká Holandsko. Protože EU má kořeny v Holandsku (o významu Holandska často hovoří i Pjakin) a nyní si k tomu přidejme, že Holandsko právě hlasovalo proti asociační smlouvě Ukrajiny s EU. K tomu si přidejme, že je to stejné Holandsko, které má vynést verdikt nad sestřelením Boeingu nad Ukrajinou a že je to právě Holandsko, které Ukrajinu posílá do pryč. A k tomu si přidejme, že Ukrajina je hlavní území, kterým má být ovládnuto/pokořeno Rusko a že najednou Holandsko ukazuje, že Ukrajinu nebrat. Hm, to je přinejmenším zvláštní…

K tomu si přidejme, že papež se nechal fotit s dětmi s Downovým syndromem, ale na svůj instagram si vybral foto s holčičkou, která drží ukrajinskou vlajku:


více zde. Z toho se dá usuzovat, že Ukrajina nemá dobré dny, obzvláště, když signály vycházejí z Holandska a od papeže.

Na druhou stranu – papež navštíví 16. dubna ostrov Lesbos a podpoří uprchlíky a k tomu dodejme, že Downův syndrom je geneticky podmíněné onemocnění, způsobené poruchou 21. chromozomu.

No, to jsem odbočila, ale fakt je takový,  že nevím, co v souvislosti s tím, že Holandsko odmítlo připojení Ukrajiny,  chce papež sdělit –  možná to, že Ukrajina je blbá, možná to, že debilizace Evropy (omlouvám se všem s Downovým syndromem i těm, kteří o tyto lidi pečují) proběhne přes uprchlíky (a přes inkluzi ve školství).

Ale mým pohledem mi z toho vychází, že pokud Holandsko i papež takto pohřbily Ukrajinu, je to signál, že pokoření Ruska se opět nekoná.

A že možná i ti, kteří dnes do čela světa vedou Čínu, budou nuceni přijmout fakt, že Euroasie má navrch před atlantickou kulturou. A že i Německo, které dosud lavíruje mezi tím, jestli se přidat k USA či k Rusku a Číně, přes Holandsko právě pochopilo, že správný směr je Východ. Ale i tento směr vyžaduje volbu: „Má si svobodná Evropa připojit Německo? Německo je srdcem Evropy a její údy se musí uspořádat kolem srdce a ne srdce podle údů.”

Můžeme se tedy ptát, co má Německo slíbeno za roli, kterou opět plní v tom, aby se Evropa nespojila s Ruskem a že bude stát v čele nové říše (a zřejmě je celkem jedno, s jakým obyvatelstvem, hlavně že opět dojde na Slovany).

Zdroj videa  zde

-Pozorovatelka-  7.4.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kruton
Návštěvník
kruton

Tu je vysvetlenie k tym farbam ukrajinskej vlajky:

Pápež František vyhlásil celoeurópsku zbierku v kostoloch pre ľudí na Ukrajine
http://www.hlavnespravy.sk/papez-frantisek-vyhlasil-celoeuropsku-zbierku-v-kostoloch-pre-ludi-na-ukrajine/765937

Predstierana uprimnost a falosna solidarita, je to hnus, teda..

lenka
Návštěvník
lenka

To je překvapující vzhledem k jejich ekonomické situaci, že ve své samolibosti nepolevili. Dokonce Clintonová přislíbila, bude-li zvolena, že přinutí Čínu poslouchat na slovo.

sensitiv
Návštěvník
sensitiv

Tento článek vydává pozitivní vibraci.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Varování amerického novináře: CIA připravuje falešné teroristické útoky v České republice mezi 4. a 11. dubnem 2016http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/4180-varovani-americkeho-novinare-cia-pripravuje-falesne-teroristicke-utoky-v-ceske-republice-mezi-4-a-11-dubnem-2016

lmimkac
Návštěvník
lmimkac

Admin, uz niekolkokrat mi nepresiel komentar a nemyslim, ze som napisal nieco vynimocne… Je nejaky problem?

Administrator
Admin

Ve frontě nic nevidím. Nic tam není zadrženého. Neblokuje vám provider náš web? Píšou nám lidé z různých státních úřadů, že jim režim brání ve vstupování do diskusí. Odešlou něco v diskusi, ale nic k nám nedorazí, my nic nevidíme, že by něco komentovali. Blokování diskusí je teď velkým trendem i v Německu, oni nezablokují stránku, aby to nebyla jako cenzura, ale znemožní vám posílat komentáře do diskusí. Prostě na úrovni operátora se zahodí pakety a hotovo. Zkuste použít VPN a poslat něco do diskuse.

lmimkac
Návštěvník
lmimkac

Vdaka, skusim pouzit iny browser…

Jan Novák
Návštěvník
Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Nesmysl. Vždyť je to dobře. Kdo se tady znemožňuje? Oni nás? Nebo oni sebe? 🙂

kruton
Návštěvník
kruton
Slavík
Návštěvník
Slavík

Pozorovatelka si to určitě nějak zdůvodní:) Asi to bylo způsobeno polohou Pluta v opici:)

rakos
Návštěvník
rakos

Po roce 2014 si pres 90% lidi v zemich, kde maji televizi a internet, bude spoojovat tuto modro-zlutou barevnou kombinaci prave s Ukrajinou. Tech verzi stuzek DS je vice a papez urcite mohl zvolit stuzku tak, aby jeho umysl byl jasnejsi. Z te fotky s holcickou se to dost tezko poznava. Kdo vi, jak to doopravdy myslel.

comment image

comment image

comment image

Ivanamigo
Návštěvník
Ivanamigo

Veď si otvorte tento link, ktorý tu hore dal “kruton” a nemusíte nad tým ďalej bádať.
http://sputniknews.com/europe/20160408/1037675564/ukrainian-media-flag-mistake.html

Amus
Návštěvník
Amus

Německo je odepsaná země. S takovým množstvím parazitů na sociálních dávkách z Afriky půjde jejich životní úroveň a celkově ekonomika, sice rovněž parazitující, velmi rychle ke dnu. Obzvláště, pokud se jim postaví jejich východoevropské kolonie. To nezvládnete, Makrelo a myslím, že to moc dobře víš. Nemluvě o dluhu, který rovněž, stejně jako USA, nejste schopni splatit. Už žádné spolky, unie s Německem. Kdy pro nás udělali něco pozitivního?