VIDEO: Uprchlíci v Kolíně nad Rýnem okrádali a znásilňovali na Silvestra stovky...

VIDEO: Uprchlíci v Kolíně nad Rýnem okrádali a znásilňovali na Silvestra stovky Němců! Policie a úřady to tajily pět dnů, aby neutrpěl novoroční projev Angely Merkel! [CZ Titulky]

VIDEO: Uprchlíci v Kolíně nad Rýnem okrádali a znásilňovali na Silvestra stovky Němců! Policie a úřady to tajily pět dnů, aby neutrpěl novoroční projev Angely Merkel! Jak zamezit nalifrování uprchlíků do vaší obce? [CZ Titulky]

V Německu se provalil obrovský skandál. Státní a zemská policie tajila pět dnů mohutnou vlnu organizovaného zločinu páchaného uprchlíky. Ti totiž během oslav Nového roku okrádali v Kolíně nad Rýnem a v Hamburku stovky Němců, ale nezůstalo jen u toho. Mladíci osahávali německé dívky během oslav příchodu nového roku na intimních místech a v jednom případě došlo dokonce ke znásilnění, oběť leží s otřesem mozku v nemocnici v Kolíně nad Rýnem a policie obšancovala vstup k nemocnici, aby novináři nemohli dovnitř.

Cologne_CentralStation.jpg
Nádraží v Kolíně nad Rýnem, kde došlo k útokům
Hrozba intifády a strach policie?

Policie vůbec nezasáhla! Celou dobu byla schovaná a řádění davu migrantů přihlížela z povzdálí. Němci nechápou, proč policie nezasáhla. Podobně se schovává i policie v Belgii. To není náhoda. Začínají se šířit zvěsti, že policie má v Německu tajné nařízení ze shora, aby se migrantů nedotýkala. Podle odborníků by totiž hrozilo vypuknutí intifády v Německu, tedy svatého povstání Arabů. Hrozba intifády je všudypřítomná, přiznal nejmenovaný policista zády ke kameře a s počítačově změněným hlasem na ZDF. Zatím měl s intifádou zkušenosti pouze Izrael na palestinských územích, ale byly to zkušenosti pokaždé krvavé.

Rozmlátit hlavu, bezvědomí a potom sex!

Dívka je prý pořezaná (jinde se uvádí poškrábaná) v obličeji a pachatel jí několikrát praštil hlavou o obrubník nebo o zeď, a poté jí znásilnil, když byla v bezvědomí. Německá televize informaci popřela, že dívka má jen “lehká zranění”, ale co to znamená lehká zranění, to ARD neupřesnila. V Německu je 1 milion uprchlíků, kteří přišli do země jen za rok 2015. Mnoho z nich je negramotných, nikdy nechodili do školy. To se týká především migrantů z Afriky, kde školní docházka neexistuje v moha zemích. Prakticky 75% migrantů nemá cestovní pas. Pasy migranti zahazují poté, co dorazí na pobřeží Itálie a Řecka. Proč to dělají, to je jasné. Nechtějí buď být identifikování kvůli spolupráci s Islámským státem, anebo nejsou ze Sýrie a bojí se, že by je v Evropě nepovažovali za uprchlíky před válkou.

Útok v Německu přišel jen pár minut po odvysílání novoročního projevu Angely Merkel. Někteří svědci dnes na německé televizi tvrdili, že útoky v Kolíně nad Rýnem probíhaly zrovna ve chvíli, když Angela  Merkel děkovala dobrovolníkům v projevu. Bizarní situace, že? Policie se proto rozhodla, že celý incident utají, média dostala “gag order” (soudní zákaz na vydání informace), takže celá kauza se provalila až pět dnů poté.

Dva na jednu!

Došlo k mnoha nepřímým pokusům o znásilnění, jedna dívka uvedla, že ji dva mladíci strhli na zem a chtěli jí stáhnout legíny, ale její přítel zavolal na kamarády a Araby zahnali. Jiná oběť uvedla, že dostala ránu po hlavě rukou, něco na způsob pohlavku a mladík, který vypadal jako z Afriky, jí řekl lámanou němčinou, že je coura / flundra a ukázal na její těsné rifle ve smyslu, že chodí vyzývavě oblečená.

Cologne-Mayor-Henr_3542111i.jpg
Starostka Kolína nad Rýnem Henriette Reker, zastánkyně migrantů, schytala za celou kauzu smršť nadávek od Němců. Od včerejšího večera má proto ochranku od policie… že by strach z voličů, že jim natahala do města migranty?

Server AE News už několik měsíců varuje, že stejná situace čeká i Českou republiku a Slovensko, protože současná uprchlická vlna je řízenou invazí podle direktiv světových elit v rámci implementace III. kroku instalace Nového světového řádu v Evropě s cílem demografického překreslení mapy Evropy s cílem likvidace křesťanství a zchudnutí západní civilizace. A pozor, nezapomínejte a neberte na lehkou váhu varování, které teď v Německu, hlavně v bývalé NDR, zaznívá všude a platí i pro naše země: Každý uprchlík, který vstoupí na území (ČR nebo SR), je potenciální terorista, násilník, kriminálník nebo i vrah. Vždy se chovejte tak, abyste měli prostor pro útěk. Nevystavujte se zbytečně riziku. Nejde o předsudky, jde o konstatování skutečnosti. Uprchlíci nemají co ztratit. Jdou a půjdou přes mrtvoly. Chtějí auto? Vezmou si ho na ulici. Chtějí sex? Odchytnou si vaší dceru, udeří ji hlavou o zeď, aby ztratila vědomí a nevzpírala se (Arabové toto mají z domova nacvičené, protože to je tradiční způsob styku s nezadanou ženou) a poté s ní vykonají sériovou soulož.

Z Itálie jsou zaznamenány případy, kdy jednu omráčenou ženu postupně znásilnilo 11 uprchlíků. To je samozřejmě extrém, ale i kdyby šlo jen o jednoho muže, je to otřesný zážitek pro dívku a jde doslova o život. Pokud se dívka brání a nepodaří se jí omráčit, Arabové mohou ženu až utlouct.

I zvěř se chová lépe, než migranti?

Křesťané jsou jinověrci a pro Araby jsme pod-rasa. Jejich víra jim umožňuje křesťany i zabíjet a pokud tak učiní, nemají výčitky, naopak, jsou na to hrdí. Arabové mají jiný žebříček hodnot. V roce 2016 se chystá podle prognóz Eurostatu do Evropy až 8 milionů běženců, z toho 5 milionů jich bude mířit do Německa. Německo takové počty nezvládne a migranti tak zůstanou v tranzitních zemích natrvalo. V zemích po celé trase pochodu. Česko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Albánie, Řecko, Itálie.

635876041351035333-EPA-GERMANY-WOMAN-VIOLENCE.1.jpg
Kolín nad Rýnem je na nohou… pohádka o hodných migrantech vzala za své…
Kolik uprchlíků pojme ČR, když nemá ani na obědy pro chudé školáky?

Jakmile Německo vyhlásí stop-stav, může v Česku naráz, ze dne na den, zůstat i několik desítek tisíc migrantů. ČR ani Slovensko nemá ubytovací kapacity pro takové objemy uprchlíků a současné plány na výstavby stanových měst nemusí situaci vyřešit. Česko nemá peníze na školní obědy pro chudé české děti. Ale na migranty bude muset peníze najít. Je třeba se už dnes připravit na proces invazivního osidlování ČR migranty. Informujte se na svých obcích, jaký postoj zaujímá zastupitelstvo k případnému zřízení uprchlického stanového města. Požadujte ostré odmítnutí migrantů, přichystejte protestní akce, navezte na vytipované pozemky prasečí hnůj, vepřové vnitřnosti a další osvědčené metody, které tady v Německu doporučuje Pegida.

Kontaminované pozemky totiž pro výstavbu stanových měst pro uprchlíky nelze použít. Nejlépe, pokud koordinujete tuto činnost s místním zastupitelstvem. Problémem mohou být soukromí vlastníci pozemků, které stát uplatí, aby za velký peníz svůj pozemek pro stanové město poskytli. I tady v Německu je toto problém, že někteří Němci od zemských vlád akceptují platby za pronájmy soukromých pozemků, nebo dokonce domů a hal.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Ptat se proc s tou babou Nemci neco neudelaji je jako ptat se jak si mohli amis podruhe zvolit G W Bushe.

Majk
Návštěvník
Majk

Co jste cekali? EU je davno valcovana Kulturnim Marxismem, ktery lidem vygumoval mozky. Prejemela feminizovana spolecnost, kde byt chlap je pomalu urazkou, armady statu minimalizovany, vsude nalezle neziskovky – trojsti kone US elit. Kulturni marxiste pochoduji institucemi…

A ted kdyz spolecnost takto hnije, globaliste typu Sorose pripravili a spustili invazi nesourode kultury prevazne patriarchalni. Takze do prefeminizovane, teple spolecnosti buzerantu a fetek vypustili ultrapatriarchalni kritou stredovekou zver. Ted se vsichni divi, ale Soros a globaliste si mnou ruce. Jejich plan panevropy zacal. Slabe kusy se vybiji na ulicich, zbytek se spoji a vytvori misenou rasu, ktera bude mit IQ dostacujici na manualni praci, ne na premysleni o totalite ve ktere bude zit. Tato rasa nebude mit ani zadny vztah ke sve domovine. Muze to znit silene, ale pohodlne se usadte a cumte, uz to zacalo a nasledujici roky budou vyzivne.

P.s.:
A ze policie nezasahla? Jak by mohla-neustale ji drzi v sachu levicove instituce a vyhrozuji ji rasismem, kdyz zasahne, je to spatne, kdyz nezasahne, tak je to zase spatne.

Vit Jahoda
Návštěvník
Vit Jahoda

Já to nechápu, většina Němců je proti činnosti Merkelové, a přece nejsou schopni se jí zbavit!!! Proč?? Je to Hitler v sukních, kterého se celá Evropa bojí??
Již to tady někdo napsal “chce to dobrého odstřelovače” a bude pokoj!!!

Peter Zivot
Návštěvník
Peter Zivot

Angela len plni rozkazy. Mozeme len polemizovat, koho. Nakoniec tuto situaciu bude musiet riesit sam lud. Az sa bojim vyslovit, co bude nasledovat… 🙁

Pavel
Návštěvník
Pavel

Pěknej mazec. Bojím se vyslovit,že takový je scenář?!!

Frr
Návštěvník
Frr

ju obesia a minister dopadne najlepsie ked mu odrezu gule a hodia medzi prasacie hovna aby sa nemnozil

wiKing
Návštěvník
wiKing

Německo: Trestní zákoník § 130 pobuřování byl k 1.1.16 rozšířen takto:

1) Každý, kdo bude narušovat veřejný klid tím, že bude 1) podněcovat nenávist proti národnostní, rasové, náboženské nebo jiné skupině určitého etnického původu, proti vrstvám obyvatelstva nebo proti jednotlivci z důvodu jeho členství ve skupině výše uvedeného zaměření, nebo bude vyzývat k násilným nebo svévolným opatřením, nebo bude 2) napadat lidskou důstojnost druhých z výše uvedených skupin obyvatel nebo proti jednotlivci kvůli jeho příslušnosti k výše uvedené skupině nebo části obyvatelstva urážlivé napadne, potupí nebo zhanobí jejich čest, nebo bude tyto zlomyslně a opovržlivě pomlouvat, bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY od tří měsíců do pěti let…!!!

(2) Trest odnětí svobody až na tři léta nebo peněžitým trestem bude uložena tomu, kdo 1) rozšiřuje spisy, nebo tyto zveřejní nebo osobě mladší osmnácti let nabízí, přenechá nebo zpřístupní, které a) podněcují k nenávisti proti osobám a skupinám nebo proti vrstvám obyvatelstva nebo jednotlivcům vedených v odstavci 1)) bod 1), kvůli jejich členství ve skupině uvedené v odstavci 1)) bod 1), b) kdo bude vyzývat k násilným nebo svévolným opatřením v bodě a) zvaných osob nebo většin, nebo bude c) urážet lidskou důstojnost osob nebo skupin lidí, kteří jsou vyjmenovány v bodě a) tím, že je bude urážet, nebo zlomyslně pomlouvat, kdo bude 2) rozšiřovat a zveřejňovat obsahy uvedené pod číslem 1), písmeno a-c rozhlasem nebo telemedii, nebo tyto bude zpřístupňovat osobám mladších osmnácti let, nebo 3) takovéto dokumenty sám vystaví, vytvoří, objednává, vlastní, dodává, dělá snadno dostupnými, rozmnožuje, podporuje rozšiřování, importuje nebo exportuje, pobírá, skladuje nebo inzeruje …
a) zvaných osob nebo většin, nebo bude c) urážet lidskou důstojnost osob nebo skupin lidí, kteří jsou vyjmenovány v bodě a) tím, že je bude urážet, nebo zlomyslně pomlouvat, kdo bude 2) rozšiřovat a zveřejňovat obsahy uvedené pod číslem 1), písmeno a-c rozhlasem nebo telemédii, nebo tyto bude zpřístupňovat osobám mladších osmnácti let, nebo 3) takovéto dokumenty sám vystaví, vytvoří, objednává, vlastní, dodává, dělá snadno dostupnými, rozmnožuje, podporuje rozšiřování, importuje nebo exportuje, pobírá, skladuje nebo inzeruje .

******
Totéž má údajně být v ČR protlačeno do poloviny tohoto roku. Bude to větší duchovní útlak, než byl za bolševiků! Neomarxistický teror v praxi. Jinými slovy: držte hubu proti invazi a útlaku, nebo vám ji zavřeme násilím!
Pokud si tohle nechají občané líbit, nezbývá nám nic než emigrace (zřejmě do Ruska na dálný východ, jinam už se dnes nedá).
Globalisté si připravují půdu pro zlomení národního odporu proti invazi vetřelců.

Majk
Návštěvník
Majk

Celej narod nepozaviraj. A pak zacne mela.

B
Návštěvník
B

Vtipné je, že 4 dny PO se ZDF na Twitteru ptá, JAK tedy má o události informovat…..

Zdeněk
Návštěvník
Zdeněk

A je to tu a bude hůř.Zajímalo by za kolik se ti z Bruselu zaprodali,protože se mě nechce věřit,že by byli tak hloupí.Jak Klause nemusím,tak v tom má pravdu aby jsme opět vyšli do ulic a nenechali se nynější garniturou oblbovat a nechat si sem zavléct jinou kulturu která veřejně vyhlašuje likvidaci té naši.

opus
Návštěvník
opus

Buď je to celé “fake” nebo se děje něco opravdu velmi zvláštního. To si ti příslušníci policie, kteří údajně nezasahovali myslí, že oni své manželky, dcery, přítelkyně, že tyto si oni ochrání?

V ČR můžeme děkovat, že máme zodpovědnou vládu, která tento problém řeší zcela nekompronmisně. Pan Chovanec zapojil jak policic, tak také s panem Stropnickým v součinnosti zapojili armádu a uprchlíci se ČR vyhýbají velkým obloukem. Vláda ČR si určitě zaslouží uznání a naší podporu.

pavjan
Návštěvník
pavjan

Pane, ti policisté si nemyslí nic – dělají to, co mají nařízeno. A jesti jste unešenej z naší vlády, tak se neukvapujte, ještě uvidíte pěkný divadlo.

tomax
Návštěvník
tomax

Asi máte zvláštní smysl pro humor nebo jste byl rok v komatu. Uprchlíci se ČR vyhýbají díky postoji prezidenta a veřejnosti, bez ohledu na proradnost vlády. Taky nejsme tak bohatí jako německo. Což je důležitý faktor, vzhledem k tomu, že se jedná většinou o ekonomické migranty (slušně řečeno).
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2168-sobotkovy-hacknute-maily-soudruzi-se-radi-jak-zmasirovat-mineni-naroda-jak-umoznit-premierovi-otevrit-dvere-migrantum-a-nevyvolat-revoluci-jsme-pry-tupci-spiknuti-a-velezrada-v-primem-prenosu.htm

Jaris
Návštěvník
Jaris

A vetsina lidi si opet rekne: “Mne se to netyka”. Cela Evropa je jako kdyz ji nekdo uhranul. Stoji nevericne vuci nejvetsi hrozbe ve sve historii a neme zira na svou vlastni genocidu. Dneska je treba v Evrope nosit sebou zbran a takove nasilnicke bestie namiste zastrelit. Je treba se branit, to mi nikdo nevymluvi. Jak je vubec mozne, aby se takove kriminalni ciny kryly jen proto, aby havarie Merkelova mohla v klidu prednest v TV projevu sve vanocni zvratky o lidskosti a sympatii k emigrantum!!! Proklinam tu babu a vsechny ty, kteri tohle svinsto nevzrusene podporovali. Uz davno se mel najit sikovny sniper, aby tu babici sejmul jednou pro vzdy. Co se to jen s Nemci stalo, ze zapomneli strilet? Co to, ze si neumeji poradit s jednou starou babou a primitivnimi vetrelci? Ne nadarmo se rika, ze lid ma takovou vladu, jakou si zaslouzi.

Pozorovatelka
Autor
pavjan
Návštěvník
pavjan

No dobře, ale pokud ji spolustraníci tleskají několik minut ve stoje a pokud voliči milují svoji Mutti, tak se nic neděje.

Jaris
Návštěvník
Jaris

…taky pravda, bohuzel…

Jára
Návštěvník
Jára

Jakože v Česku je to v pořádku, že?, co tak “sikovny sniper” pro sebranku ovládajíci českou politickou scénu?

pavjan
Návštěvník
pavjan

Co se to jen s Němci stalo? Tohle: Individuum nebo skupina je těžce hendikepována, pokud se setká se spiknutím tak monstrózním, že se zdráhá mu uvěřit.

pavjan
Návštěvník
pavjan

Co se to jen s Němci děje? Tohle: Nemohou uvěřit tomu, že se jejich vláda spikla se stůjci NWO proti vlastnímu národu.

Majk
Návštěvník
Majk

Co se s Nemci stalo? To co s ostatnimi narody Evropy. Prejemela feminizovana spolecnost je na rozkaz gobalistu valcovana stredovekou kulturou. Jedna strana-domaci – je neustale hendikepovana pri snaze se branit neziskovkami a jinou levicovou verbezi – soudy i policie ji slapou na krk. Druha strana -hoste- jsou levicaky podporovani, jejich agrese omlouvana a soudy i policie privira oci, jak jen to jde.
Nemcum pomuze pouze radikalizace a to naprosta. Ale nemaji moc casu, kazdym dnem je jejich protivnik pocetnejsi. V sazce je vse, jejich zivoty a jejich rodin, majetek, budoucnost, narod a historie.

A tak je to i ostatnich statech.

amd123
Návštěvník
amd123

V momente, keď polícia prestane chrániť občanov, prestáva byť štát štátom. Nemci by mali prestať platiť dane.