VIDEO: Uniklé nahrávky Johna Kerryho odhalují naprostou zoufalost americké administrativy z úspěchů...

VIDEO: Uniklé nahrávky Johna Kerryho odhalují naprostou zoufalost americké administrativy z úspěchů Ruska v Sýrii! [CZ Titulky]

VIDEO: Uniklé nahrávky Johna Kerryho odhalují naprostou zoufalost americké administrativy z úspěchů Ruska v Sýrii! [CZ Titulky]

Americký list The New York Times uveřejnil přepis uniklých nahrávek [1] z rozhovoru amerického ministra zahraničí Johna Kerryho se syrskými opozičními aktivisty, který se uskutečnil během valného shromáždění OSN minulý týden v New Yorku. Zástupci syrské opozice a aktivisté ze syrských sociálních sítí s ním hovořili přes 40 minut a z Kerryho začaly padat neuvěřitelné informace. Kerry nejprve na sebe odhalil, že před třemi roky chtěli on a několik dalších lidí v americké vládě prosadit vojenský útok proti vládě Bašára Asada, který by byl ospravedlněn vlastnictvím chemických zbraní na straně Damašku. Jak v rozhovoru ale dodal, věci se potom zvrtly a nabraly jiný směr, to když Rusko vstoupilo do hry a vyjednalo zničení syrských zásob chemikálií. Tím USA ztratily záminku pro invazi NATO do Sýrie, ke které byla připravována i česká protichemická jednotka, jak uvedlo ruské ministerstvo obrany v komuniké adresovanému nejvyššímu sboru velitelů ruských ozbrojených sil, že členské země NATO byly v té době připravovány k invazi do Sýrie!

Kerry_and_Abdullah,_2014.jpg
John Kerry na audienci u saúdského krále Abdulláha.

John Kerry si dále povzdechl nad tím, že USA nemohou za současného stavu poslat více vojáků, protože USA nikdo do Sýrie nepozval, na rozdíl od Ruské federace, která má pozvání od syrské vlády. To znovu ukazuje na to, že Američané jsou si vědomi, že jejich operování v Sýrii bez pozvání vlády a bez mandátu OSN odporuje mezinárodnímu právu a USA by dokonce mohly být žalovány za mezinárodní agresi. To má velkou spojitost s jinou událostí, která se stala před pár dny a přinesli jsme o ní video zde, kdy americký kongres zamítl veto Baracka Obamy a američtí občané tak budou moci žalovat Saúdskou Arábii za podíl na útocích z 11. září 2001. Problém je v tom, že tím vzniká precedens, kdy recipročně cizí občané jiných zemí mohou potom u svých soudů žalovat USA za svá utrpení. A to je dlouhý a nekonečný seznam dekád a dekád amerických rozbrojů a válek ve světě. Agrese a invaze do Iráku, do Afghánistánu, Panama, Grenada, Vietnam a celá řada nepřímých operací, skrze CIA, státní převrat v Chile, podporování Contras v Nikaragui, operace v Salvadoru, v Hondurasu v 80. letech.

Americká administrativa začíná mít strach z mezinárodních žalob

Dále zločinné zahájení útoků proti Jugoslávii bez mandátu OSN jako další přímá agrese. Agrese proti Libyi, nyní podpora teroristů v Sýrii. Obavy, že by americká administrativa mohla být jednoho dne obžalována u mezinárodních soudů, nahánějí americkým elitářům opravdu husí kůži. A když si představíte, že v Iráku zemřelo na 1 milion civilistů v důsledku americké invaze od roku 2003, a to na základě vylhaných důkazů o zbraních hromadného ničení, tak někdo by měl za tuto invazi nést trestní odpovědnost. A také hmotnou odpovědnost. Irák je dnes rozvrácená země, došlo ke zničení infrastruktury, došlo k nenávratné ztrátě historických památek a hlavně zemřeli statisíce lidí. USA nikdy dosud nenesly trestní zodpovědnost za své války, které rozpoutaly přímo nebo skrze své prostředníky za posledních 100 let.

Germany-Kerry_Horo.jpg
John Kerry na setkání se syrskými uprchlíky.

V rozhovoru zaznívá také informace o tom, že Turecko a Saúdská Arábie pumpuje do války v Sýrii své peníze. A že Američané si uvědomují, že když by tam poslali více vojáků, Rusko by jich poslalo také více, Írán také, Hizballáh také a stejně tak teroristé. A Kerry si povzdechl, že za takové situace by se tam všichni zničili a pozabíjeli, a že kvůli tomu není pro toto řešení v americké administrativě Baracka Obamy vůle. Ale to nás na alternativě nepřekvapuje. Globalisté nechtějí válku z principu a Obamovo vláda je řízena globalisty. Jak uvedl John Kerry v rozhovoru, v Obamově vládě jsou jenom 3 nebo 4 osoby, které jsou pro silové řešení v Sýrii, a že on je jedním z nich. Neuvedl sice, kdo další je pro silové řešení v Obamově vládě, ale můžeme si domyslet dvě jména, náměstkyni Victorii Nuland z ministerstva zahraničí, která pracuje pro Kerryho a také amerického jestřába a ministra obrany Ashtona Cartera.

Chtěli zabít Asada po vtrhnutí do Sýrie kvůli chemickým zbraním!

John Kerry se v nahrávce dokonce v jedné chvíli aktivistů ze Sýrie ptá, jak si to vlastně představují. Jestli jejich cílem je zabití Bašára Asada? A dostává odpověď, že ano! Že toto je cílem tzv. umírněné syrské opozice. A když se jich zeptá, kdo by to měl udělat a zabít Asada, tak dostává odpověď, že ještě před 3 roky se myslelo, že to bude právě on, kdo nechá Bašára Asada zabít, ale dnes už syrská opozice neví, kdo by to udělal. Situace se radikálně změnila. Vstup Ruska před rokem do konfliktu v Sýrii změnil hrací plochu a syrská vláda je prostě v dnešní situace v pozici, že jí nelze z mírového procesu v Sýrii vylučovat, jako to americká administrativa dělala ještě nedávno, kdy říkala, že klid zbraní a jednání o míru musí probíhat bez účasti Bašára Asada, mimochodem demokraticky zvoleného prezidenta Sýrie.

KerryClinton.jpg
Hillary Clinton bude pokračovat v Kerryho jestřábí politice v Sýrii, pokud bude prezidentkou USA.

Znovu a znovu se ukazuje na všech frontách, že americká světová moc Pax Americana končí na všech frontách, Američané sklízejí jednu porážku za druhou. Tyto procesy byly nastartovány Arabským jarem 2011, kdy začalo docházet k přepisování geopolitických map na Blízkém Východě a na severu Afriky. Destabilizace arabského světa nastartovala migraci, která spustila vnitřní pnutí v Evropě, odchod Velké Británie z EU (amerického spojence č. 1 v Evropě), geopolitické a vojenské posilování Ruska, oslabování NATO, izolaci USA a posilování Číny. Američanům asi nedochází, že se staly obětí plánů globalistů a jako vedlejším produktem plánu NWO bude zánik USA, zatím tedy jenom politické moci ve světě, ale později skutečný zánik a rozpad americké unie.

Otázkou je, jestli izolace USA bude skutečná, anebo jenom půjde o fiat-izolaci navenek, ale skrze skryté procesy bude americká moc posilovat, podobně jako Sovětský svaz, který po II. sv. válce vyměnil svoji izolaci za mohutnou geopolitickou expanzi. USA je země s obrovskými nerostnými zdroji, které ovšem v USA (a zejména na Aljašce) nikdy nebyly těženy a ani o to nikdo neusiloval, protože to nebylo potřeba, díky petrodolaru a dovozu surovin z celého světa. Proto nelze pohlížet na izolaci USA optikou, že USA izolací od globalismu přijdou o zdroje, Právě naopak, USA ty zdroje ještě ani nezačaly využívat a globalisté si to uvědomují, proto natolik útočí proti Trumpovi a naopak mohutně podporují Hillary Clinton. Izolace USA ale krátkodobě přinese mír ve světě a méně válek. Horizont vnitřního klidu a izolace USA ale nepřesáhne více, než nějakých 20 až 30 let, podobně jako kdysi v Sovětském svazu.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tarch
Návštěvník
Tarch
JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Pro slabé vypatlané gojimstvo. Židoidní rozdmýchavači islamofobie pro vás povinné:
https://www.youtube.com/watch?v=52mxbCfHQA4

Amus
Návštěvník
Amus

Islamofóbii nemusí nikdo vyvolávat, muslimové se o to starají sami svým chováním. I na vás dojde.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

jediný kdo se o to opravdu stará jsou chazaři a Vy jste tady za vypatlaného góje nebo obřezaného provokatéra:
comment image

Tarch
Návštěvník
Tarch

Jazz Boo,jste příklad člověka který dění vnímá s klapkami na očích.Víme všichni že za isil stojí žid ze Sionu,stejně jako stál za Adolfem a židovskými řezníky v Rusku 1917.Musíte si uvědomit že terorismus není ideologie ale taktika…..

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Umíte číst? I po sobě?
A psanému textu i rozumíte?
Když všichni tak dobře víte kdo za tím stojí, tak mi laskavě vysvětlete proč pořád řešíte následek a ne příčinu?
Vy příklade člověka.
comment image
S takovým materiálem to mají opravdu snadné.

Tarch
Návštěvník
Tarch

Jste tupý a ještě agresivní,to že někdo intenzivně brojí proti migraci a muslimum nemusí být jevrej nebo ano?Váš omezený pohled na věc a urážky které ze sebe chrlíte poze dokazuje že ten snadno ovladatelný materiál jste právě Vy….

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Pošlete ten link Sobotkovi na Facebook a šiřte to ve všech diskusích s multikurvami a havloidy. Rituální porážky ovcí jsou trénink přesně na tohle. I za c.k. Rakouska-Uherska si velitelé pochvalovali, že nejlepší voják je chasník z vesnice, co neváhá píchnout a podříznout prase, protože se nebojí krve. Oni trénují stále. Mysleme na to a nebuďme změkčilí. Svůj svět si musíme zasloužit.

Ian
Návštěvník
Ian

Patřím ke skupině lidí, kteří používají selský rozum a je mi jasné na čí straně je pravda, a proto nikterak nechci zpochybňovat tyto zprávy, tedy tyto informace, které se podařilo zachytit v OSN, ale promiňte mi jedna věc je zde opravdu, tak trochu zavádějící a to zdůrazňuji, ani ne, tak pro mě, ale právě pro ty notorické pochybovače, kterých je kolem nás zřejmě většina. Takže k věci, to prohlášení jisté dámy ve videu výše o tom, že nám nemohou podat originální záznam z toho rozhovoru. A proto je tato informace Bohu žel bezcenná. Každý pochybovač Vám to rozcupuje na hadry, takže co s tím? O tom, že to tak nějak je nemám důvod pochybovat, ale co ti ostatní. Mám samozřejmě na mysli ty pochybovače a jím podobné. Je mi opravdu moc líto.

Andy
Návštěvník
Andy

Andy
dáma hovorí, že teraz nemôžu podať záznam… možno, keď bude správna chvíla???

konzerva
Návštěvník
konzerva

Skutečné allepo….novinářka vypráví…http://www.niejetotak.sk/propaganda-a-lzi-o-syrskom-aleppe/

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

https://www.youtube.com/watch?v=947fP6QTmBo

Wikileaks “October surprise” prave ted zive. Za chvili bude mluvit Assange

občan zbalkanizované republiky
Návštěvník
občan zbalkanizované republiky
kari
Návštěvník
kari

Dobre!

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

To je dost malo, ti co se o to pricinili – Rumsfeld, D.Cheney (ten obzvlast!!!),Tony Blair, “nase” Madla alias Krvava Korbelova – Bushovce nevyjimaje – by meli VISET !

monsanto
Návštěvník
monsanto

40 milionu Rusu se zucastni cviceni civilni obrany proti nuklearnimu utoku, pouhych nekolik dni pote, co USA verejne vojensky vyhrozovaly Rusku.

V dusledku eskalace valky v Syrii v poslednich dnech se vztahy mezi USA a Ruskem prudce zhorsily a napeti kulminovalo vcera Putinovym narizenim pozastavit dohodu s USA o likvidaci plutonia a prohlasenim USA o ukonceni vojenske koooperace v Syrii. Ruske ministerstvo obrany reagovalo okamzite a naprosto bezprecedentne a dnes zahajuje obrovske 4 denni cviceni civilni obrany pro 40 milionu obcanu, 200 000 specialistu zachranaru a 50 000 kusu techniky. Cviceni bude mit 3 faze a bude zahrnovat nacvik radiacni, chemicke a biologicke ochrany obyvatelstva, uvedeni do stavu pohotovosti monitorovacich, laboratornich a odmorovacich stanovist a center.

Tady uz konci jakakoliv sranda. Takove mega cviceni bude stat obrovske penize a je zcela zrejme, ze pro nic za nic a v takovem spechu by tohle Rusove neporadali.

http://en.mchs.ru/mass_media/news/item/32915549/
http://www.zerohedge.com/news/2016-10-03/40-million-russians-take-part-radiation-disaster-drill-days-after-us-general-warns-w

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Milí pracovnící DUHOVÝCH Českých drah,máte nějaké info o šíbování maskovaných raket do ruzných zaprdlých míst? Jinak tisíce nadšených ignorantu derby Sparta-Slavia.Duhových pochodu.obdivovatelu Dnu Nato,kyrysníci z historických napoleonských boju,adrenalinoví borci skákání mezi vagony Metra,BUDETE mít PROBLÉM https://www.youtube.com/watch?v=Yw8fkW47KVc

.B.
Návštěvník
.B.

Taky by mne zajímalo, co u nás inkognito je. Protože pokud ano, přikláním se k řešení čtenáře Kandelábra.

Ezop
Návštěvník
Ezop

To zase bude v krytech nablito:)

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

V kterých? My ještě nějaké máme? Vlastně pro Sobotku,Kalouska a spol.se určitě nějaké najdou. Nejmenují se náhodou Kryty Václava Havla či Veškrnky?

styx
Návštěvník
styx

na co do krytu? sadnem si na balkon, otvorim si whisky a budem sa divat na ohnostroj. Radsej zomriet hned ked padaju atomovky ako zit ako potkan v kryte a dozivat v nuklearnej zime.

kari
Návštěvník
kari

A co Cesi, jak ti jsou pripraveni na pripadny podobny utok? Aha, ja zapomela, nas prece ochrani NATO ?

Občan
Návštěvník
Občan

Nad náma právě už půl hodiny něco rychlýho hromadně přelítává.Brno.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Nad námi zase od začátku války na Ukrajině kolem druhé v noci létají těžká vrtulová, nejspíš Herculy. Neni to pravidelné, ale někdy to bylo i víc nocí po sobě. Ten zvuk byl na naše poměry nezvyklý, i čas.

Shimi
Návštěvník
Shimi

Já už se podobným zprávám musím jenom smát. Přátelé, kdyby opravdu došlo k nukleárnímu útoku, tak věřte tomu, že vám nějaké předchozí cvičení bude platné asi tak jako mrtvému zimník. A ani by se nemuselo jednat o útok mezi USA a Ruskem, což by byla samozřejmě ta nejhorší varianta. Takže z hrušky důle a nezbývá než doufat, že ten červený knoflík nikdo nezmačkne. Protože kdyby jo, tak jsme všichni, opakuju všichni (i ti, co si naivně myslí, že přežijí někde v krytu, páč něco jako nukleární zima jim asi nic neříká), v prdeli.

Pozorovatelka
Autor

Na hranici války je nově vztah mezi dvěma jadernými mocnostmi, mezi Indií a Pákistánem
http://www.vestifinance.ru/articles/75621

Když tomu tak bylo naposledy, situaci zachránil Putin:
červen 2002:
“Ruský prezident se vložil do napjatého sporu mezi Indií a Pákistánem. Na asijském summitu v Kazachstánu Vladimír Putin pozval pákistánského vůdce Parvíze Mušarafa na jednání do Moskvy. Ten nabídku přijal. Putin chtěl na schůzku přizvat i indického prezidenta Atala Bihárího Vádžpejího. Summitem dominovalo napětí mezi oběma jadernými soupeři. Ke vzájemnému setkání se je však přimět nepodařilo.Putin se odděleně setkal s oběma státníky.”
http://zpravy.idnes.cz/musaraf-a-vadzpeji-si-ruku-nepodali-d6g-/zahranicni.aspx?c=A020603_132359_zahranicni_kot

V některé části situaci popisoval Pjakin s tím, že tehdy se všichni Putinovi smáli, jak běhá mezi oběma stranami, ale byl to jedině on, kdo situaci uklidnil.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

..tedyse smějte ,…
ale jde o to že ukazuje postoj ,vůli a schopnost takové
cvičení promptně udělat -to je ukázka logistiky …
o takové ukázce se může ušákům jen zdát … ani takovou bezvýznamnou
věc nedokáží …

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Co má ten Kohn-Kerry s ksichtem? Není to taky klonovanej mutant jako Hitlary?

tomax
Návštěvník
tomax
JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Nelze to vyloučit:
comment image

albatros
Návštěvník
albatros

Zájimavá věc je ten únik informací přes New jew times. Tipuju, že jde o globalistické médium a taky, že chtěj amíky konečně ve spolupráci s Rusy vykopat ze Sýrie.
Nicméně nejnovější zpráva je tato: “USA přerušily veškerou spolupráci s Ruskem na příměří v Sýrii” https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/416409-usa-prerusily-veskerou-spolupraci-s-ruskem-na-primeri-v-syrii.html

Asi nás čeká ještě horký říjen a listopad a po volbách bych to viděl v SSa na občanskou válku.

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Kerry aka Kohn z Bruntálu je 100% adept na provaz za válečné zločiny. A není sám.

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Nikoliv, z Horniho Benesova, konkretne mistni zidovske komunity.

pak tak czechia
Návštěvník
pak tak czechia

To je norma, Miloš Jakeš je rodák z Brlohu

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ze kterého, já jsem našel čtyři?

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Máte pravdu, ale Horní Benešov je od Bruntálu co by kamenem dohodil.

.B.
Návštěvník
.B.

USA eskalují: už nebudou s Ruskem spolupracovat a navíc ho obviňují z porušování dohod!

http://zpravy.idnes.cz/rusko-usa-konec-spoluprace-syrie-dqz-/zahranicni.aspx?c=A161003_194104_zahranicni_mlb