VIDEO: Uniklá nahrávka telefonického rozhovoru úplně zdravé Julie Skripal se sestřenicí vnáší...

VIDEO: Uniklá nahrávka telefonického rozhovoru úplně zdravé Julie Skripal se sestřenicí vnáší do kauzy Sergeje Skripala další otazníky. Stopy vedou nově k italské restauraci Zizzi. Je to už v pořadí třetí verze příběhu o tom, kde došlo k otravě Sergeje Skripala a jeho dcery. Pochybnosti o tom, že vůbec nešlo o Novičok, začínají nabírat na síle! [CZ Titulky]

VIDEO: Uniklá nahrávka telefonického rozhovoru úplně zdravé Julie Skripal se sestřenicí vnáší do kauzy Sergeje Skripala další otazníky. Stopy vedou nově k italské restauraci Zizzi. Je to už v pořadí třetí verze příběhu o tom, kde došlo k otravě Sergeje Skripala a jeho dcery. Pochybnosti o tom, že vůbec nešlo o Novičok, začínají nabírat na síle! [CZ Titulky]

Ruská televize včera ráno uveřejnila uniklou telefonickou nahrávku mezi Julií Skripal a její sestřenicí Viktorií. Záznam rozhovoru vyvolal obrovské zděšení především mezi novináři v Německu, protože z uniklého rozhovoru je patrné, že ani Skripalova neteř, ani jeho dcera Julia, nevykazují známky obav nebo strachu o jeho život, ale právě naopak, komunikují po telefonu způsobem, jako kdyby věděly, že nesmí na telefonní lince o některých věcech mluvit.

Viktoria Skripal, sestřenice Julie, která žije v Rusku, se ptala v rozhovoru, jestli je Julie v pořádku. Julia Skripal odpověděla, že se má fajn a její otec je také v pořádku a odpočívá. Jenže v rozhovoru zaznívají i neuvěřitelné souvislosti, které odhalují současné politické napětí mezi Londýnem a Moskvou. Viktoria Skripal mluví o tom, že si zažádá o vízum do Velké Británie, aby mohla oba navštívit. Julia jí ale na to pohotově odpoví, že to je marné, že Britové jí žádné vízum nedají.

Ruská televize uveřejnila nahrávku v pořadu 60 Minut.

Viktoria se potom ptá, kdyby ho přece jen dostala, tak jestli může za nimi přijet a navštívit je, ale Julia na to odpovídá, že ne, protože teď zrovna je taková situace, že to není přijatelné. Chápete to? Pokud by Julia a její otec prošli pokusem o vraždu, tak by se určitě chtěli co nejrychleji všichni setkat se svými příbuznými, ale Julia mluví doslova způsobem, jako kdyby jí u hlavy někdo držel pistoli. Zároveň mluví v telefonu i o nějaké tajemné věci, jakémsi rozhodnutí, které je třeba učinit, ale to nejde rozhodnout po telefonu, to prý až později se uvidí.

Rozhovor probíhá způsobem, který postrádá veškeré emoce, ale obě strany hovoří způsobem, který je plný snah a úsilí neříkat do telefonu některé informace a podrobnosti. Doslova alarmující je pohled Julie na to, že Viktoria nedostane britské vízum. Jak to může vědět? A dotaz na návštěvu je ze strany Julie odpálkován výrokem, že je nevhodná a nedobrá situace pro návštěvu.

Viktoria Skripal potvrdila BBC, že opravdu mluvila s Julií Skripal

Ihned po odvysílání záznamu se vyrojily spekulace o autentičnosti nahrávky, zejména západní mainstreamová média začala nahrávku zpochybňovat, ovšem Viktoria Skripal dnes potvrdila pro britskou BBC, že se opravdu jednalo o Julii, se kterou hovořila po telefonu [1], pouze kvalita telefonického spojení nebyla tak dobrá, a také Viktorii překvapilo, že s jednalo o jiné britské telefonní číslo, než které původně měla na Julii. Veškeré osobní věci Julie Skripal byly údajně kontaminované, a proto nemá u sebe svůj telefon.

Julia Skripal, foto z poslední doby.

Toto mimochodem zavdává další důvod ke spekulacím, protože příběh a historka o chemickém útoku je dobrou záminkou pro důkladnou domovní prohlídku bez souhlasu soudu v domě Skripalových v Salisbury, stejně tak dobrým důvodem k zabavení telefonů a všech počítačů s odkazem na to, že jsou nebezpečně kontaminované. Mezitím však britská MI6 může ze zařízení dolovat a těžit informace, pokud si mysli, že na nich něco může být, co po návratu Julie Skripal z Ruska si v telefonu mohla přivézt, případně v laptopu a tabletu, které jí britská policie kvůli kontaminaci také odebrala.

Novičok je nacházen po celém Salisbury, ale oběti, které ho prý roznášely, telefonují vesele do Ruska a varují před problematikou získávání víz do Británie. WTF?

Julia Skripal sama zavolala své sestřenici a pouze ji chtěla informovat, že všechno je v pořádku a ona i její otec jsou v pořádku a je jim fajn. Tohle je naprostý šok, protože pokud by opravdu šlo o bojový nervový plyn A-234, a pokud by opravdu byli Sergej Skripal a jeho dcera vystaveni bojovému plynu na tolika místech v Salisbury, kde všude britská protichemická jednotka z Porton Down prý nachází stopy Novičoku A-234, potom by oba dva museli být už ne jednou, ale desetkrát po smrti.

Viktoria Skripal, sestřenice Julie.

A místo toho slyšíme, jak Julia Skripal v pohodě a bez emocí volá sestřenici do Ruska, upozorňuje jí, že Britové jí nedají vízum, ať to ani nezkouší, že doba na návštěvu nenadešla, a to kvůli situaci v Británii okolo celé kauzy, všechno je prý fajn a nikdo na tom není tak špatně, že by byl na umření. Co tohle má proboha znamenat, zeptají se novináři? Schyluje se k velkému skandálu a nedozírné blamáži, až se provalí, že 14 evropských zemí vyhostilo ruské diplomaty na základě zpravodajské hry Londýna proti Rusku.

Novičok už byl nalezen celkem na 3 místech, ale místo mrtvol a pohřbů vidíme a slyšíme telefonické záznamy úplně zdravých lidí, kteří se bojí mluvit po telefonu

Poslední vývoj kauzy v Salisbury totiž opět nabral další směr, tentokrát do italské restaurace Zizzi v Salisbury, kde protichemická jednotka z Porton Down prý také nalezla Novičok, restauraci obehnala plotem, nechala spálit ubrusy ze stolů, oblečení a zástěry zaměstnanců restaurace, prý mohly být kontaminované. V této restauraci totiž Sergej Skripal a jeho dcera Julia jedli, a právě u stolu, kde seděli, byly nalezeny stopy Novičoku. Takže si to shrneme a zopakujeme.

První informace byla o tom, že Julia Skripal se svým otcem zkolabovali na lavičce v parku. Tam prý byly nalezeny stopy Novičoku. Ihned poté pronikla na veřejnost informace, že policista, který vstoupil do domu Skripalových, našel oba v bezvědomí a on sám, poté, co stačil zavolat záchranku, také sám zkolaboval. Třetí verze, která se nyní dostává na světlo, i když první informace o ní přišly už 11. března, je kontaminace italské restaurace, kde Skripalovi jedli. Tyto informace znamenají, že ze Sergeje Srkipala a jeho dcery musel Novičok doslova odkapávat všude tam, kam přišli.

Restaurace Zizzi v Salisbury.

A to logicky znamená, že kdyby opravdu šlo o Novičok v takovém množství, aby Skripalovi všude zanechávali jeho vzorky v takovém rozsahu, že by už oba museli být nejméně desetkrát po smrti. A namísto toho slyšíme, jak Julia Skripal telefonuje do Ruska, její hlas není ani nijak zmatený nebo vyděšený, dokonce upozorňuje sestřenici, že vízum jí Britové nedají, a že není dobrý čas na návštěvu, a kromě toho, některé věci prý vyřeší až později. A teď si sami položte otázku: Opravdu je někdo takový idiot, aby si myslel, že po zásahu bojovým nervovým plynem, který je mnohokrát smrtelnější, než je látka VX, bude v pohodě po 4 týdnech telefonovat do Ruska, říkat, že je v pohodě a bude svým nejbližším říkat, aby nejezdili na návštěvu, že není dobrá situace, a že bude problém s vízem?

Chemický útok v Salisbury začíná nabírat reálné obrysy frašky a Američané už začínají z kauzy pomalu couvat

Všechny tyto informace ukazují, že evropské země, které vyjádřily solidaritu Londýnu a odvolali ruské diplomaty za údajný chemický útok v Salisbury, se zřejmě zúčastnili největší mezinárodní diplomatické a zmanipulované blamáže od dob Dreyfusovy aféry. Útok v Salisbury se z dramatického představení mění na nepovedenou frašku, jejíž herecké obsazení je natolik nedůvěryhodné, že už dokonce i americké ministerstvo zahraničí raději nabídlo Rusku, aby znovu vrátilo do USA svých 60 diplomatů, kteří před několika dny byli z USA vypovězeni. Rusko prý má za ně vyslat náhradu, informaci jsme přinesli zde. Už i americké elity chápou, že blamáž s bojovým plynem v Salisbury se začíná proměňovat v nehoráznou frašku, se kterou nakonec Američané nebudou chtít mít nic společného, a jak je zvykem Američanů, nechají v tom své britské “partnery” vykoupat, aby ten průser padl jenom na jejich hlavu.

Nejen o skandálním vývoji v kauze Skripal budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme poslední vývoj krachu jednání o nové české vládě a zanalyzujeme poslední vývoj v kauze Jevgenije Nikulina. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
julia
Návštěvník
julia
socan
Návštěvník
socan

Myslím si, že Julie a její otec jsou po smrti, uvažujte, ta oznámení o uzdravení jsou jen lži. Notorický lhář je ten, co lže i když nemusí, natož když musí a oni musí.

Goran Slobodanovič
Návštěvník
Goran Slobodanovič

Tohle je typická práce britské rozvědky. Ten útok pod falešnou vlajkou a lhaní nese jejich rukopis. Přestože zde naštěstí nikdo nakonec nezemřel, zavraždit člověka pro “vyšší cíle” nedělalo nikdy Britům žádný problém. Vzpomeňme jen na zavražděnou labouristickou poslankyni Jo Cox s cílem odvrátit brexit. Dnes se o ní už vůbec nepíše! Nenajdete o ní dokonce ani zmínku v článcích o brexitu na wikipedii (aby si to náhodou někdo nespojoval).

Nebo například náš ministr zahraničí Jan Masaryk, který v r.1948 neodstoupil a defakto tím podpořil vládu NF. Britové ho sprostě zavraždili. Dodnes nevyšetřená vražda ke které se připisuje autorství (samozřejmě) Rusům nebo STB, ale i Britům (kupodivu se o nich i oficiálně uvažuje!)

Nedivil bych se, kdyby vražda B.Němcova byla také jejich práce. Bylo to totiš moc okaté, jen aby to ukázalo na Kreml. Takhle profesionálové ale nepracují. Kdyby ho chtěla zabít FSB, udělala by to rozhodně nenápadněji.

Má teorie (nemohu to sice nijak dokázat, ale myšlenkový experiment mi nevychází s žádným jiným výsledkem) je, že i Navalného (který rozhodně není Putinovi ani za mák konkurentem) zavřeli před volbami v Rusku právě proto, že FSB zjistila na něj chystaný atentát ze zahraničí. Vina by se jednoduše hodila na Putina a to by velmi pravděpodobně už stačilo na zapálení majdanu dokonce i v Moskvě.

Jaris
Návštěvník
Jaris
jintrovert
Návštěvník
jintrovert

Tak to je pecka jak z avokáda ☺☺☺ Dcera dvojitýho agenta asi bude vědět co říká že…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Copak to našli syrští vojáci v dumě…. https://twitter.com/AlSuraEnglish/status/982940744729022464/photo/1

na-co
Návštěvník
na-co

Představitelé britského města Salisbury hodlají postavit třímetrovou ohradu kolem míst, spojených s otrávením bývalého plukovníka GRU Sergeje Skripala a jeho dcery Julie. Sděluje to The Mail on Sunday s odkazem na vlastní zdroje.

Jedná se o lokace, kde se nacházeli Skripalovi, než se začali cítit špatně, zřejmě kvůli vlivu látky Novičok („A-234″). Kromě toho, podle zdrojů The Mail on Sunday, dům v Salisbury, ve kterém bydlel Skripal, bude zbourán. Je to snadnější, než vyšetřovat budovu a hledat stopy látky Novičok.

Pravděpodobně bude zbourána také restaurace Zizzi a pivnice The Mill, které Skripalovi navštívili před tím, než upadli do bezvědomí v parku.
https://cz.sputniknews.com/svet/201804087118838-brity-bude-chranit-pred-novickem-trimetrova-zed/

Janaz
Návštěvník
Janaz

Prečo nezbúrajú celé Anglicko?

tomax
Návštěvník
tomax

Ani to není nemožné, “Olé” s ruským jaderným arzenálem. Ale po anihilaci anglie, kam by se poděli všichni ti britové?

tana
Návštěvník
tana

Příklady táhnou – asi se inspirovali našim prasečákem. Jen tak dál – v Londongradu prý sídlí celá Putinova duma. Novičok je lepší, než azbest. Stačí podezření – a stavební parcela je volná.

Centroeuropan
Návštěvník
Centroeuropan

Kam? No predsa tam, kde mnoho ich predkov – vrahov a hrdlorezov – v minulosti: do najväčšej “demokracie” na svete v zámorí. Tej strašne záleží na životoch civilného obyvateľstva vo všetkých krajinách, kde sa nachádza ropa a ťažia ju domorodci, nie americké koncerny. No fuj, to sa takej demokratickej krajine robí…?

hirameki
Návštěvník
hirameki

no, to by byla přece jen škoda. třeba je to jejich zhloupnutí ještě léčitelné. i když… 🙁

jintrovert
Návštěvník
jintrovert

No jasný ať to tam zbourají všecko ☺ a já se taky asi půjdu zbourat ☺

M.C.
Návštěvník
M.C.

Tím chtějí říct co?
Že jejich experti neumí provést odmoření dvou domů a pár desítek metrů čtverečních terénu?
S tím by si u nás dříve poradila kterákoliv ženijní jednotka. Možná i dnes.

Tím nechci říct, že zbourání restaurace, kde podávají hostům jídla ze zkažených surovin je něco špatného. To by se mohlo zavést i u nás. Na náklady provozovatele.

na-co
Návštěvník
na-co

Viktoria Skripalová v rozhovoru pro noviny The Telegraph oznámila, že její sestřenice Julie, která byla otrávena před měsícem v Salisbury, se zoufale chce vrátit se do Ruska.

„Má tady psa, má tady život, má tady práci a přítele”, uvedla Viktoria.

Také zmínila, že její příbuzná by byla v bezpečí „pouze na Měsíci”.

„V takové situaci, s ohledem na vše, co se děje, ji nikdo nedokáže ochránit. Ani jedna strana nemůže garantovat její bezpečnost,” vysvětlila Viktoria.
Dříve bylo oznámeno, že jí velvyslanectví Británie odmítlo poskytnout vízum. Podle slov Viktorie, velvyslanectví vyjádřilo nejistotu v tom, jestli ji Julie chce vidět. V zamítnutí její žádosti také zmínili, že Viktoria dříve nikdy nejezdívala ke Skripalovým, nemá finanční zdroje, úspory nebo sponzory.
Viktoria dříve vyjádřila svůj názor na to, že její strýc a sestřenice byli otráveni jídlem. Uvedla také, že je připravená vypovídat britské policii.
https://cz.sputniknews.com/svet/201804087118696-viktoria-skripalova-promluvila-o-prani-julie-vratit-se-do-ruska/

flynn
Návštěvník
flynn
Thom
Návštěvník
Thom

Netuším na akej úrovni sa riešia taketo situácie. No ak môže mat taketo ostré vyhlásenie Trump, adekvátne na to musí odpovedať Putin osobne. Jeho váha slova je iste iná, ako vojenského generála, či hovorkyne ZV. Musí sám osobne vyhlásiť, že to bol fake a popisať ako sa veci v skutočnosti maju.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

Trump je ovlivnitelna loutka, ktera nema zakladni zemepisny rozhled a pochybuji, ze by nasel na mape Syrii ?. Assada Trumpeto za vase vylhane chemicke utoky tvrde potrestas asi tezko. Putin vam jasne rekl, ze Assad zustava ?.
Doufam, ze Rusko nad Syrii vyhlasi bezletovou zonu a sestreli kazde americke harampadi, ktere tam bude ve vzduchu vravora

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak nevím, Flynne, ale poslední dobou mám pocit, že Donny pracuje v tandemu s Šachistou proti neoconům i GP…. 😉
A dnes mu “záhadně” ´chytl barák´…
Jestli to náhodou nebude z jeho strany, přes Assada, nahrávka Putinovi na smeč, aby dočistili zbývající krysy v Sýrii 😉

Jaris
Návštěvník
Jaris

Trump neni zvire. To je urazka zvirat. Trump je nadite jelito, byl a bude. Takovy typicky blby a nafoukany amik.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Trump je zvíře – bílý kůň armády a vojenských zpravodajských služeb.
Na bílé koně nikdy nebyly přehnané nároky.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Židovské rituální vraždy – dokumentární film (anglicky a rusky):
https://www.youtube.com/watch?v=itMhRiOal54&t=561s