VIDEO: Únik Panama Papers zasponzoroval George Soros a neziskovka USAID! Paul Craig...

VIDEO: Únik Panama Papers zasponzoroval George Soros a neziskovka USAID! Paul Craig Roberts varuje před americkými fondy v Evropě! [CZ Titulky]

VIDEO: Únik Panama Papers zasponzoroval George Soros a neziskovka USAID! Paul Craig Roberts varuje před americkými fondy v Evropě! [CZ Titulky]

Wikileaks ostře zkritizoval pozadí celé kauzy Panama Papers. Televize RT uvedla analýzu, ve které rozkrývá pozadí celé kauzy. Ukazuje se, že celý humbuk okolo Panama Papers je účelovou odvetou George Sóroše a jeho msta Vladimiru Putinovi za loňský rok, kdy Rusko zakázalo činnost několika desítkám amerických neziskovek v Rusku, které se podílely na přípravách ruského Majdanu. Ve spolupráci s neziskovkou USAID, což je nechvalně známá humanitární organizace americké vlády, která slouží jako operativní krytí pro americké tajné služby ve světě (má pod svojí kontrolou i českou neziskovku Člověk v tísni), se George Soros rozhodl, že zafinancuje mediální profilaci Panama Papers proti ruskému prezidentovi.

SorosEnemy.jpg
George Soros, architekt barevných revolucí ve světě.

Paul Craig Roberts v rozhovoru pro RT uvedl, že kdykoliv se stane, že Washington sponzoruje ve vaší zemi neziskovku, dobrovolně tím dovolujete USA, aby rozvracely vaší zemi. AE News upozorňuje už dlouho na rozvratnou činnost mnoha desítek českých neziskovek, které jsou zcela prokazatelně financované z amerických zdrojů, jednak skrze americkou ambasádu, a taktéž skrze soukromé fondy, zejména Open Society Fund zmíněného George Sorose, který v ČR sponzoruje ty největší a nejagresivnější neziskovky.

Rozvracení zemí a vlád zevnitř je americkou zahraniční doktrínou brute force, když “domlouvání” politikům v dané zemi selže a “vybombardování si poslušnosti” na vzdorném politikovi a jeho zemi není řešením. Tento mechanismus byl použit i při likvidaci nepohodlného premiéra Nečase, kdy celou operaci zajišťoval Janečkův Nadační fond proti korupci napojený na americkou CIA. Fondy mají pod kontrolou státní zástupce, kteří plní příkazy americké ambasády a soukromých cizích fondů a na jejich příkaz jsou připraveni vyslat “plukovníky” klidně i k zatčení premiéra a jeho svrhnutí. Servilita politiků ČR má svůj důvod. Mají strach. Neziskovky de facto kontrolují mocenské složky státu a vyslanec Vatikánu Halík má de facto vyšší pravomoci, než policejní prezident. Status nedotknutelnosti garantují přímo zahraniční elity.

Capture-OCCR.png
Open Society fond a americký vládní USAID organizují převraty spolu.

Tento politický systém, kdy moc ve státě drží naoko demokratické orgány, ale běh státu řídí síly a prostředky zahraničních fondů mocných miliardářů a tajných služeb, je dlouhodobě neudržitelný. Země, která nedělá politiku ve prospěch vlastního lidu, ale podle notiček, které si loutkoví politici vozí z ciziny, nemá šanci na přežití. Ne ve chvíli, kdy tyto cizí elity plánují islamizaci Evropy a likvidaci těch národů, které skrze neziskovky dnes ovládají. Kauza Panama Papers je opět ukázkou toho, že pro lidi typu Sóroše neexistují hranice. Na tyto sionisty platí pouze tvrdá pěst a odpor lidu. I když od toho, aby odpor lidu nebyl, mají sionisté mainstreamová média, která kontrolují názor veřejnosti a zpravodajství večer zakončují sportem a borcem na konec. Aby lidé otupěli.

Mají dost prostředků na to, aby si koupili i lidi okolo prezidenta. Aby začali mluvit proti Rusku, proti Putinovi. Různí Kotrbové a podobní. Je úplně jedno, jestli dostanou nasypáno od Sóroše, anebo od Číňanů. Cílem je udržení Ruska v obrazu nepřítele za každou cenu. Prostředky špagátové demokracie (loutkové politiky) se nemění. A v Česku už vůbec ne. Když přiletí z Číny zlatý drak do Prahy, nekouká se na jeho tlamu a oheň, ale na to, co z něho vypadne na zem, až se otřese.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
clay
Návštěvník
clay

No evidence given.

konzerva
Návštěvník
Lubos
Návštěvník
Lubos

Podle vas, je odhaleni okradani občanů příslušných zemi politiky, mstou Putinovi? Jen at lidi vidí, co za zloděje maji ve vládách. Jen houst a větší kapky hlava, nehlava.

pavjan
Návštěvník
pavjan

Myslet Luboši, myslet!

Tetrew
Návštěvník
Tetrew

tak to uz chapem vyber tem na vzdelavacom projekte “Jeden svět na školách”, ked ho spravuje spolocnost “Člověk v tísni”

.B.
Návštěvník
.B.
pedros
Návštěvník
pedros

No,myslím,že daleko více lidiček by se poblilo,a mnohem kvalitněji,kdyby se tak přepečlivě zdokumentovaly zločiny us prezidentů,stačilo by od konce 2.sv.,aby nebyl poblitý i měsíc!
Bašár je superchlap na svém a správném místě.Bůh mu dej dlouhý život a pevné zdraví,a dalších 100 let v čele Sýrie!

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Vaše argumentace, milý Pedrosi, mi připomíná ten známý vtip o průměrném platu kvalifikovaného dělníka v SSSR.

Lubos
Návštěvník
Lubos

Uvedomujete si, ze Asad je normální diktátor a půlka Sýrie ho nemusí?

Administrator
Admin

A uvědomuješ si, že ta druhá půlka jsou teroristé, islámisté a žoldáci sponzorovaní USA a Saudskou Arábií, kteří Asada nemusí proto, že nechce ze země udělat druhou Libyi a právě kvůli nim teď Evropa čelí milionům uprchlíků? Nebo nám tady chceš tvrdit, že utíkají před Asadem a nikoliv před IS nebo Al-Nusrou? Čím vysvětlíš, že na územích pod kontrolou syrských vojsk teď probíhají demokratické volby, zatímco na těch ostatních američtí poradci cvičí a trénují nové bojovníky FSA anebo v nich operují islamisté? A poznámka závěrem: Asad byl demokraticky zvolen ve volbách jako prezident, není žádný diktátor. To, že ho povstalci neuznávají, to nemá právní váhu. To je stejné, jako když někdo neuznává Zemana prezidentem, tak to nic nemění na to, že je to prezident celého národa. Stejně jako Asad je prezidentem celé Sýrie. Nebo snad teroristé, žoldáci a povstalci by měli mít právo rozhodovat o svržení demokraticky zvoleného prezidenta? No, ale to už není demokracie. To je státní převrat. A jestli někdo z politiků západu a USA preferuje raději převraty v dalekých zemích, než demokratické volby, tak to se potom nesmíme divit těm důsledkům: Migrační krizi v EU, explozím bomb na letištích a hudebních klubech a multikulti přeměně celé evropské civilizace. A bumerang by se mohl i jednou evropským politikům vrátit, že někdo bude chtít stejnou politiku razit i v EU, raději převraty, než demokratické volby.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Nutno podotknout že větší část takzvaných umírněných rebelů vůbec nepochází ze sýrie. jak říkají místní obyvatele, my ty vojáky neznáme prostě jednoho dne přišli a začali bojovat s vládními vojsky. nevíme odkud jsou. Vzpomeňte na Jugoslávii kdy nonstop pendlovala letadla a vozila do země bojovníky z muslimských zemí aby bojovali proti srbům. vše pod dohledem OSN. Dneska je jasné proč bylo nutno srby dostat na kolena pod nějakou záminku. Nejhrdější národ evropy který vždy bojoval s turkem a nezlomil se. tak ho bylo nutno zlomit jinak.

rakos
Návštěvník
rakos

Jsou to obycejni zoldaci ze vsech koutu sveta (spousta z Evropy), kteri si prisli za prachy zavalcit. Plati a dodava jim zbrane, vystroj aj. predevsim USA, Turecko a Saudska Arabie.

rakos
Návštěvník
rakos

Nerikate pravdu.
Posledni volby byly v roce 2014. Ba’ath Party ziskala 88.7%, NIACS 4.3%, volebni ucast 73.42%.

Mirpro
Návštěvník
Mirpro

… Asad je normální diktátor … to byl Kadáfí a Husajn taky. A po jejich odstranění to na nás dopadá jak ? Líbí se vám výsledky odstranění Husajna a Kadáfího ? Horké muslimské hlavy udrží v relativním klidu jenom diktátor !!

Administrator
Admin

Asi něco podobného jako “uniklé” Panama Papers. Američanům teče do bot, blíží se další fiskální strop a Číně začíná docházet trpělivost s dolarem, takže Ami potřebují opět odvést pozornost do Sýrie a Asad je vhodný terč.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Další monitoring – horší jak za bolševika..píše o tom p.Olšar na pařátu..https://pravdalaska.wordpress.com/monitoring/

vivic
Návštěvník
vivic

Admin: mimo téma ale při otevření většiny dnešních článků se mi objevuje “checking your browser before accesing aeronet” a pod tím něco o DDOS a CloudFlare. Mám se něčeho bát?

Administrator
Admin

To je v pořádku. To je Anti-DDoS ochrana Cloudflare. Večer začal útok od nějaké neziskovky proti našemu portálu po uveřejnění článku o Sórošovi, takže jsem musel zapnout tuto ochranu.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Docela by mě zajímalo, co asi Soros udělá teď, když mu i tohle vyfoukli…

pedros
Návštěvník
pedros

Kotrbovy články na BL byly docela “čtivé”.To byly časy kdy se tam “oplatilo”chodit!Po odchodu Kotrby šly BL do ha….!No tím svým posledním výlevem mne docela ohromil-buď byl pod vlyvem nějaké návykové látky,nebo mu někdo nabídl pomoc s hypotékou.
Ono se dost těžko soupeří s někým,kdo má doma tiskárničku na penízky a nakupuje si beglajtry za cenu barvy a papíru.

.B.
Návštěvník
.B.

já si spíš myslím, že se Zeman urazil kvůli…no, netuším, kvůli čemu a jeho psík Kotrba se už předhání v odsudku. Takovej papežštější papež. Nebo Smithers pana Burnse.

.B.
Návštěvník
.B.

Nenene, únik Panama Papers zorganizoval Putin, aby poškodil Západ!
http://www.novarepublika.cz/2016/04/expert-brookingskeho-institutu-panamsky.html

Už to napadlo – a to mne poněkud překvapilo, i vydavatele Literárních novin.

http://literarky.cz/komentare/miroslav-pavel/21865-trocha-ideologicke-diverze

Zkrátka: fabulace nevyšla, tak alespoň zafabulujeme, že Rusko tak rozkládá Západ a důvěru v jeho představitele!

Administrator
Admin

Brookings institut? Tam pozvali i jednoho experta z ČR na přednášku nedávno. Prý tam hovořil o jaderné bezpečnosti…comment image

Více o jeho tripu zde: http://goo.gl/eYT9wi a také zde: http://goo.gl/sC6YHT

🙂

.B.
Návštěvník
.B.

Jé, Sláveček Sobotků aleas robot na fráze! Jaký mu tam asi naprogramovali? Třeba….”je třeba se bavit o řešeních” “uvědomujeme si závažnost dané problematiky”?

Pozorovatelka
Autor

To není celé – holandské referendum k Ukrajině je teprve tou pravou ukázkou ruské propagandy, no, co ten Putin všechno nedokáže….
comment image
https://www.washingtonpost.com/opinions/russias-influence-in-western-elections/2016/04/08/b427602a-fcf1-11e5-886f-a037dba38301_story.html

.B.
Návštěvník
.B.

Je to démon. Holanďani řeknou ne? Putin. Lid nevěří euroelitám? Putin. Nechtějí uprchlíky? Putin, který je sem navíc posílá. Vypukla někde válka? Putin. Zemětřesení? Putin. Ekonomické problémy eurozóny či USA? Putin.
Mě se dnes udělalo špatně a ulehl jsem. Nepochybuji, že za to může Putin.

P.S. připusťme cvičně – cvičně! , že Brookings institut má pravdu. Bylo by to naprosto geniální, mistrovský kousek. média se zdiskreditují, USA, NGO´s se zdiskreditují…. Želbohu (Bohudík!!) je to pouze fušeřina Sorose a spol.

pedros
Návštěvník
pedros

Ze by fakt séreš?Proč?To se mi zdá býti nad jeho síly.Jaksi mi to neštimuje!Možná jen někdo chce aby to tak vypadalo.Craig občas až příliš okatě straní RF.

b.k
Návštěvník
b.k

A ne a ne se dobrat konce … 🙂
Už taky říkám vždy když se něco nedaří,že za to může Putin… 🙂
http://www.zvedavec.org/naokraj/2016/02/6781-jak-mi-putin-zkazil-suk.htm

tana
Návštěvník
tana

Že by se Putinovi podařilo z Čech vypudit i pracně získané Syřany?
Naschvál neziskovce? To je tedy frajeřina.

pedros
Návštěvník
pedros

Nepodceňuj Putina.Cameron mu tak dlouho házel klacky pod nohy, až se panama utrhla!Tak nějak se to říká,že jo,milej Bé.