VIDEO: Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a...

VIDEO: Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze! Limit byl nastaven na 200,000 hektarů půdy na jednoho kupujícího, velký zájem má Saúdská Arábie, která koupila největší ukrajinskou agro firmu! Mezinárodní měnový fond zatlačil Ukrajinu do kouta, bez prodeje půdy investorům nebude žádná další půjčka Ukrajině! Kolomojský se odkopal a vyzval k prodeji půdy na Ukrajině ruským Židům, stejně prý Západ nikdy Ukrajinu nevezme do NATO a Rusové budou mít tanky ve Varšavě a vojáci NATO budou mít ze strachu posrané kalhoty!

VIDEO: Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze! Limit byl nastaven na 200,000 hektarů půdy na jednoho kupujícího, velký zájem má Saúdská Arábie, která koupila největší ukrajinskou agro firmu! Mezinárodní měnový fond zatlačil Ukrajinu do kouta, bez prodeje půdy investorům nebude žádná další půjčka Ukrajině! Kolomojský se odkopal a vyzval k prodeji půdy na Ukrajině ruským Židům, stejně prý Západ nikdy Ukrajinu nevezme do NATO a Rusové budou mít tanky ve Varšavě a vojáci NATO budou mít ze strachu posrané kalhoty!

Bez zjevného zájmu evropských médií probíhá na Ukrajině monstrózní převrat v celé historii země. Poslanci ukrajinského parlamentu včera, navzdory masivním demonstracím a protestům farmářů v Kyjevě, schválili přelomový zákon [1], který se povoluje privatizace a rozprodej veškeré ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo přinese peníze a položí je na stůl v Kyjevě. Tento zákon byl přijat na nátlak sionistických židů v Mezinárodním měnovém fondu, který položil Ukrajině a novému mladičkému prezidentovi nůž na krk, že když Ukrajina neschválí zákon o prodeji půdy cizím investorům, nedostane Ukrajina od MMF už žádnou další půjčku, ani tu, která je právě rozjednána ve výši 1 miliardy dolarů. Poslanci včera zákon schválili v prvním čtení. Tím je osud Ukrajiny zpečetěn, podobně jako osud Československa po listopadu 1989, kdy ty samé procesy privatizace probíhaly podle stejného scénáře.

Ukrajinský parlament odhlasoval zákon o prodeji půdy cizincům a komukoliv.

Ukrajinský zákon nastavuje limit 200,000 hektarů na jednu osobu, které si může koupit jednotlivec, což je rozloha, které odpovídá 7 ostrovům Malta. Firmy a korporace limit nastavený nemají. Přestože půdu si může koupit kdokoliv, nejen zahraniční investor, ale i Ukrajinec, je naprosto jasné, kdo skoupí všechny pozemky. Ukrajinci nemají peníze na nákup vlastní ukrajinské půdy, všechnu půdu tak skoupí zahraniční investoři. Již dnes na Ukrajině působí zahraniční podniky, ale mají půdu pouze v pronájmu od ukrajinského státu. Prodej půdy do vlastnictví cizích korporací přivede Ukrajinu ke státnímu bankrotu a rozvratu. Země bude roztrhána na kusy finančními žraloky, kteří se o Ukrajinu porvou při nákupech půdy, rozprodej Ukrajiny tak byl včerejším dnem odstartován na plné obrátky. Megaprivatizace byla spuštěna!

Saúdská Arábie začne skupovat půdu na Ukrajině, ale ne kvůli pěstování plodin

Proces povede k tomu, že na zakoupené půdě se bude sice zpočátku něco pěstovat, ale v principu jde o něco jiného. Tato půda bude dříve či později přeregistrována na stavební pozemky a na Ukrajině začnou vyrůstat nová soukromá města a nemusíte hádat, jaká města to budou. Budou to muslimská města, s mešitami. s minarety, s muslimskými komunitami. Jedna z největších saudskoarabských zemědělských firem The Saudi Agricultural and Livestock Investment Company (SALIC) koupila [2] velký vlastnický podíl v největší ukrajinské agro firmě Mrija. K nákupu došlo minulý rok v září a tehdy nikdo netušil, proč Arabové kupují tak velký podíl v ukrajinské agrární firmě, když Saúdská Arábie nikdy nic nepěstovala a má tolik peněz, že si může koupit zemědělskou produkci kdekoliv na světě a od kohokoliv. Ceny potravin a plodin jsou navíc zoufale nízké a jako investice je to velmi nevýdělečný nápad.

Arabská agro firma SALIC.

Jenže, včerejší přijatý zákon na Ukrajině najednou všechno vysvětluje. Součástí zákona je totiž i předkupní právo na půdu pro současné držitele leasingových smluv. Takže je jasné, že Arabové s tímto procesem na Ukrajině počítali dopředu a nyní díky svému vlastnickému podílu v ukrajinské agro firmě budou mít přednostní právo na odkup půdy, kterou má Mrija dosud od ukrajinského státu jenom pronajatou. A sami zkuste hádat, co se s tou půdou bude dít?

Sami snad nejste tak naivní, že byste si mysleli, že firma z ropné Saudské Arábie bude na polích na Ukrajině pěstovat řepku do paliv, hahaha. Stejně tak nebude pěstovat brambory pro chudé Ukrajince, ani obilí na výrobu alkoholu a vodky, která je haram. Tyto pozemky budou za nějaký čas přeměněny na tzv. kombo parcely, tedy kombinované pozemky se stavební a zemědělskou půdou. Na Ukrajině totiž lze z půdního fondu pro stavební účely vyjmout zemědělskou půdu pro stavební účely, pokud část pozemku bude deklarována pro bydlení a druhá část pro obživu.

Převod zemědělské půdy na kombo parcely povede k výstavbě islámských měst a obcí na rozlehlých plochách Ukrajiny

Tyto detaily a nuance ukrajinských zákonů unikají mnoha lidem v Evropě, takže netuší, co se právě na Ukrajině děje v souvislosti s tímto zákonem, jde totiž o cestu, jak zahraničním investorům prodat Ukrajinu, aby na pozemcích mohli budovat nová města pro chystaný exodus Arabů z jihu na sever kvůli klimatickým změnám. Na Ukrajině budou vyrůstat arabská města a obce, ale nejen arabská. Na západě Ukrajiny už projevují zájem o půdu maďarské firmy, čehož se Ukrajinci bojí, protože část západní Ukrajiny dříve patřila Maďarům a rovněž Polákům. Nový prezident je naprostá nula, Volodymyr Zelenský, diletant a naprostý politický nýmand, byl židy z MMF zatlačen do kouta a byl velice překvapen, že ruští a izraelští Židé s velkým Ž mu vůbec proti sionistům z MMF nepomohli. No, to je ale překvapení! Dokonce to vypadá, že Volodymyr Zelensky, ač sám Žid, poprvé na vlastní kůži zažil “kalech” používaný sice hlavně na gojímy, ale rovněž na židy mezi sebou. K čemu došlo a nevíte, o čem je řeč?

Ukrajinští poslanci se dohadují o zákonu.

Tak jenom ve zkratce si to zopakujeme. Volodymyr Zelensky se dostal do funkce prezidenta díky penězům a podpoře oligarchy a izraelského občana Igora Kolomojského. Jakmile se dostal k moci v Kyjevě, tak Mezinárodní měnový fond na Zelenského udeřil, že musí v parlamentu prohlasovat zákon na prodej ukrajinské půdy cizincům a investorům z ciziny. Dosud nikdy v historii Ukrajiny se to nikomu nepovedlo v ukrajinském parlamentu, aby takový zákon prošel. Nikdy. Až teprve včera. A jak k tomu došlo? No přece díky hlavnímu nástroji židovského řízení procesů, tedy pomocí vyvolání krize a rozvratu na Ukrajině.

Igor Kolomojský se odkopal a šokoval americké novináře z The New York Times, plival na NATO, zesměšňoval vojáky NATO a doporučoval, aby Ukrajinu skoupilo Rusko a tudíž ruští židovští oligarchové

Bez rozvratu na Ukrajině, bez války na východě Ukrajiny, bez střelby na Majdanu v roce 2013, by se Ukrajina nikdy nedostala do tak zoufalé situace, že ukrajinští občané, v naprosté beznaději a zoufalství, zvolí do čela Ukrajiny šaška, magora, komika a loutku, kterého si na provázku vodí žid a oligarcha Kolomojský. A protože Ukrajinci byli zoufalí, zvolili do parlamentu Zelenského stranu “Služebník národa” s takovou většinou a podporou, že tato strana díky svému masivnímu zastoupení poprvé v historii prosadila v parlamentu zákon na rozprodej Ukrajiny a její půdy. Nikomu se to předtím nepovedlo, až teprve včera Zelenskému.

Volodymyr Zelenský

A nejlépe si teď vysvětlíme, co je to kalech. Kalech je židovská teze podvodu, podrazu, s cílem zisku a prospěchu s neuvěřitelnou drzostí a využitím něčí naivity nebo důvěry. A právě takový ukázkový kalech včera zažil Zelenský v parlamentu. Poslanci v parlamentu, o kterých je známo, že jsou koňmi Igora Kolomojského, naprosto šokujícím způsobem hlasovali proti Zelenskému a zákonu a nazvali ho rozkrádáním a rozprodejem Ukrajiny. Média si toho všimla, dokonce i ruská televize. Proč k tomu došlo? No, to je právě ten kalech.

Ukrajinský prezident zažil při hlasování o zákonu drastický kalech a podraz od Kolomojského

Kolomojský jako Žid využil Zelenského k tomu, aby prosadil vlastizrádný zákon, který vstoupí do historie Ukrajiny jako zrada národa a v budoucnu dost možná za tento čin bude Zelenský i viset. Zelenský bude ten zlý s nasazenou psí hlavou od této chvíle, jako největší prase a svině Ukrajiny. Igor Kolomojský je ale rázem zapomenut, je čistý jako lilie, a aby si potvrdil alibi, poskytl americkému listu The New York Times výbušný rozhovor [3], který Američanům vyrazil dech i s plícemi. Kolomojský v rozhovoru řekl, že je proti volnému rozprodeji půdy na Ukrajině, a že půdu by měli koupit Rusové, tedy ruští oligarchové, což jsou Chasidé, tedy Židé. V té chvíli by se krve v amerických novinářích NYT nikdo nedořezal.

Igor Kolomojský

A oligarcha Kolomojský pokračoval. Američané prý nikdy Ukrajinu do NATO nevezmou a USA prý Ukrajinu jenom využívají k agresi proti Rusku a chtějí vést s Ruskem válku až do posledního Ukrajince. Americkému novináři, který rozhovor prováděl, doslova ztuhl úsměv. A celé to Kolomojský v brilantním chucpe podání završil tím, že novinářovi řekl, že pro Ukrajinu je lepší být v přátelství s Ruskem, protože jednoho dne budou ruské tanky stát nedaleko Varšavy a Krakowa a vojáci NATO budou mít posrané kalhoty a budou kupovat Pampersky, protože se z ruské armády podělají strachy. Rozhovor Kolomojského je vrcholem kalech operace Židů na Ukrajině. Pozemky na Ukrajině skoupí židé a Židé. Protože i ta saudskoarabská agro firma je pod kontrolou židovských investorů z Haify v Izraeli, takže dokonalé maskování na Ukrajině pro sionisty?

Nikomu se nepovedlo prosadit v ukrajinském parlamentu protiukrajinský a vlastizrádný zákon o rozprodeji ukrajinské půdy cizincům, až teprve komediant v roli prezidenta uspěl

Asi moc ne, ale na to se už nehraje. Kalech jako nehorázný podvod je dokončen, nastrčený prezident a loutka přivedl Ukrajinu k rozvratu a masivnímu prodeji půdy, tedy k procesu, který paradoxně nedokázal prosadit předtím ani gauner Petro Porošenko, a to se hodně snažil, ani mafián Arsenij Jaceňuk, ani fúrie Julie Tymošenková, ani naivka Viktor Juščenko po Oranžové revoluci v roce 2004. Povedlo se to až diletantovi, komikovi, politické nule, kterou k moci, a to je to nejhorší, prosadili sami Ukrajinci v demokratických volbách. Zoufalství voličů pěstované od konce roku 2013 na Ukrajině je dovedlo k zoufalému kroku, k volbě kandidáta, který není politik, ale jenom herec a komik, a co hlavně, marioneta. Mysleli si, že když bude u moci ne-politik, povede se Ukrajině lépe. Ukrajinci teď vidí, co je to kalech.

Sluha národa má v parlament drtivou většinu, díky zoufalým ukrajinským voličům, kteří v zoufalství volili komedianta. Zákon prošel hladce.

Kolomojského peníze z Ukrajiny byly poskytnuty Zelenskému ve volbách s cílem nikoliv pomoci Ukrajině, nebo pomoci Zelenskému k záchraně Ukrajiny, ale cílem bylo dostat k moci slabého prezidenta, tvrdě ho přitlačit do kouta, jako malého Vašíka Flašků, tvrdě na něj udeřit, aby prosadil zákony o rozprodeji Ukrajiny. Myslel si, že když mu Kolomojský posílal peníze, že je jeho přítel, ochránce, spojenec. Trouba! Když ale bylo jasné, že zákon v parlamentu projde, protože Služebník lidu má dost hlasů, Kolomojský zavelel k obratu a jeho poslanci, jejichž hlasy už nebyly potřeba, hlasovali proti Zelenskému a proti zákonu o půdě.

Židé a židé si rozparcelují a odkoupí celou Ukrajinu, proto Kolomojský už může odhalit barvu a říkat, že Ukrajině je lépe v přátelství s Ruskem… tedy s Chasidskou Rusí, lépe dodat

A sám Kolomojský, aby měl historické a věčné alibi, poskytl americkým novinám NYT právě zmíněný rozhovor, kde kroky Zelenského poplival, odsoudil a pošlapal tak všechno, co do té doby sám Zelenskému říkal. Pošlapal spojenectví Ukrajiny s NATO, popřel vstup Ukrajiny do NATO, zesměšnil vojáky NATO a vyzval k přátelství s Ruskem a k prodeji půdy “nepříteli”, tzn. Rusku a jeho židovským oligarchům. Kruh se uzavřel, grandiozní kalech a podvod na Zelenského a celý ukrajinský národ je dokonán. Židé a židé si budou porcovat Ukrajinu, protože ukrajinští gójové u demo-voleb prostě rozhodli a ze zoufalství, do kterého byla Majdanem v roce 2013 úmyslně ponořena celá Ukrajina, zvolili do funkce prezidenta diletanta a od včerejška už i kata a popravčího ukrajinského národa na šňůrkách oligarchy.

Nejen o tomto dramatickém vývoji na Ukrajině budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny události z domova i ze světa za poslední týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Radek
Návštěvník
Radek

Tak nám konečně končí Týden Sionu alias Oslava 30let svobody! Slib “svobody” používejte jestliže je třeba odebrat moc starému řádu, jako je monarchie, církev či armáda a pro její předání do našich rukou. (protokoly sionských mudrců)
Soros píše:”Po sametové revoluci v Praze se v plné zbroji jako Pallas Athéna vrhla do práce Nadace Charty 77,kterou jsem podporoval od roku 1981.František Janouch, její zakladatel a předseda, odletěl do Prahy a o týden později, 13.prosince,jsem k němu připojil i já. Zřídili jsme výbory v Praze, Brně a Bratislavě a já jsem jim dal k dispozici milion dolarů. “(vybráno z knihy G. Sorose Směnka na demokracii z roku 1991,stránka 49)
Zde velice podrobnější o stavu českého gojimstva a šábesgójů po 2.sv.válce k převratu a po převratu Blbci největší VH a NWO https://youtu.be/zRDdP9X73Ds
I na Slovensku vzpomínali https://youtu.be/bXqKR3e2zRU a https://youtu.be/JOaA5FqQCS8

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Finanční prostředky pro činnost Charty 77 a pro soukromou potřebu Charty 77, zejména jejich vůdců, shromažďoval v Nadaci Charty 77 ve Stockholmu zeť akademika Arnošta Kolmanna, František Janouch. Finanční prostředky pocházely především od židovských mecenášů z mezinárodního PEN-klubu, Rotary-klubu, Jewish Agency, Guggenheimovy nadace v USA, B’nai B’rith, Masarykovy nadace při Masarykově muzeu v Izraeli, židovských odborových svazů zejména v USA, Švédsku, atd. Nadace Charty 77 založila 6 vlastních literárních nadací (Cena J. Seiferta, Jiřího Lederera, Fr. Kriegla, atd.), jejich prostřednictvím udělovala ceny za literaturu vybraným členům Charty za účelem jejich popularizace a propagace. Ze stejných zdrojů byla vyplácena tzv. stipendia. Nadace Charty měla prostřednictvím zednářských lóží v Evropě i USA vliv i na některé tradiční literární nadace, jejich prostřednictvím pak dosahovala udělování mezinárodních cen těm signatářům Charty 77, kteří byli predestinováni pro budoucnost k politickým funkcím (Havel, Dienstbier, Battěk, Němcová, Palouš, Uhl, Šabata, atd.)

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Na demonstraci k výročí “sametové” je nejzábavnější, jak ve skutečnosti všichni kopou za Írán/za islám – mainstream je proti Zemanovi, který je na straně Izraele a alternativa je proti židům/Izraeli. Mainstream i alternativa tak dělají totéž přesně ve stylu “Nejlepší opozice je naše opozice”. Íránská média samozřejmě pražskou demonstraci velmi sledují – konec proizraelského Zemana by se Íránu velmi hodil a íránský prezident už by nemusel volat: “Evropo, pouč se”
https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/143915-my-prijali-3-miliony-uprchliku-a-nestezujeme-si-evropo-pouc-se-vzkazuje-iransky-prezident/
a spokojeni by byli všichni: sluníčkáři, Soros i alternativa, stojící po vzoru Bruselu a OSN na straně Palestiny/Íránu. A Mogheriniové by se ulevilo:comment image
https://aeronet.cz/news/mogherini-v-iranu-eu-da-dalsi-penize-na-uprchliky-a-spolecne-s-iranem-bude-tlacit-na-usa-a-erdogan-se-setkal-s-rouhanim/

A Írán už se nemůže dočkat – viz Íránský prezident se omlouvá, že to s tím Izraelem až tak nemyslel:
https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/likvidace-izraele-chamenei-kroti-sve-vyjadreni-pry-to-myslel-jinak.799c51c5/

zatímco česká alternativa do Izraele kope, byť Izrael Sorose, který rovněž nedělá nic jiného, než že prosazuje Írán/islám, už dávno tomu vyhnal
https://www.casopis-sifra.cz/i-izrael-je-proti-nemu-george-soros-pro-nas-predstavuje-nebezpeci-tvrdi-zidovsky-stat-jeho-predstavitele-tez-vzkazuji-do-madarska-pozor-na-sorose-podporujte-orbana/

Politika Globalistů funguje beze změny – světu se předhodí dvě lži (alternativě pak obzvláště “náhodou” odhalené slavné Protokoly sionských mudrců), jen aby nerozpoznal pravdu…

PS: Vůbec bych se nedivila, kdyby za demonstracemi skutečně stála Albánie
https://outsidermedia.cz/albanska-stopa-za-milionem-chvilek-pro-demokracii/

Milada
Návštěvník
Milada

No tak Albanie se srala do Ceskoslovenske republiky uz pred hadrakem. Vysilala denne, jako Svobodna evropa, Vola Tirana, vola Tirana.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Milada
Albánie před několika lety a trvá stále spustila u nás tvrdou reklamní kampaň na turistiku pro důchodce a střední třídu, aby jsme viděli, jak si v Evropě dobře žije muslimský stát a jak se tam lidi mají skvěle. Prý se muslimů bát nemusíme, doma jsou mírní jak beránci.

Desportal
Návštěvník
Desportal

Ano, ano. Politika sionistických Globalistů je jedna velká lež! Včetně podvodu islámu, který používají jako svého nástroje k zničení evropských národů! A finálním cílem sionistického Židovstva (Globalistů) je jedna univerzální vláda! Islám jako nástroj:
Johannes Rothkranz; Kdo skutečně řídí islám?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

Desportal
Návštěvník
Desportal

Povrchní nebo nekomplexní posuzování znepokojivého vzrůstu a šíření islámu v křesťanské Evropě i v Severní Americe na sklonku našeho století může snadno svést k závěru, že největší nebezpečí pro křesťanský svět a křesťanskou kulturu obecně tudíž vychází z islámského nároku na světovládu. To by ovšem byl zavádějící a hluboký omyl. Určité křesťanské kruhy šíření tohoto omylu vědomě napomáhají, protože nemají dostatek odvahy nazvat pravým jménem mocnost, která má v současnosti skutečně již na dosah ruky uskutečnění svých vlastních a prastarých snah o světovládu. Touto mocností je talmudsko-kabbalistické, sionistické Židovstvo a jeho nespočetné frontové organizace, z nichž nejznámější a současně nejvlivnější je mezinárodní zednářstvo.
V plánech globalistického sionismu hraje islám bezesporu velice důležitou roli, ale právě z toho důvodu (ať už o tom jeho mnohdy stejně fanatičtí jako nevzdělaní a politicky nemyslící vyznavači vědí nebo ne) se v zásadě už dávno stal povolným nástrojem v rukou skrytých sionistických kruhů, které si jej podrobily personální infiltrací i ideologickým podstavením.
(Johannes Rothkranz)

Josef
Návštěvník
Josef

Pozorovatelka
prožidovská chudinko, vy jste doposud nepochopila, že vaše prožidovské fabulace, lži, překrucování, útoky proti panu VK jsou na tomto webu úplně zbytečná?! Tady každý ví, kdo jsou to Globalisté. Tudiž vaše překrucování a fanatická prožidovská aktivita jde do prázdna. I kdyby jste se uvztekala k smrti.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Vážený Josefe, víte houby o tom, kdo jsou ve skutečnosti ti “globalisté”, víte jen, kdo jsou židi a kdo jsou sionisti a kdo pracuje PRO globalizaci. A tak, jako vy, uvažuje 98% lidí. A z toho těží všechna ta odporná lůza, ať ten skutečný vrchol pyramidy, reptilové a jiná svinstva.

Josef
Návštěvník
Josef

IvaS.
pohádky a pitomosti o reptiliánech znám na zpaměť, ale mě zajímají prokázaná fakta. A prokázaným faktem je, že od 90. let se nazývají sionističtí Židé – Globalisté. Protože usilují o globální světovou vládu! Sjednotit kontinenty, zničit národní státy a ustavit jednu světovou vládu nad lidstvem. To je neoddiskutovatelný fakt. Před tím, v 80. letech pojem Globalisté neexistoval. A jestli si ten pojem někdo vztáhnul na mimozemštany, reptiliány, a jiné zhovadilosti, toho můžu jenom politovat. Je to účelové odvádění pozornosti od skutečné moci. Slovy:

VK
Globalizace je objektivní proces světového sionismu a veškeré procesy v jednotlivých zemích jsou tomuto židovskému procesu podřízeny.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Ivo, to je zábavné. Píšete o reptilech, o kterých víte houby Vy sama a někomu to vyčítáte.

Lidi co žerou pohádky od Plkina si myslí, že lze vládnout bez prostředků či struktur. NELZE.
Když budete tím tzv. vrcholem pyramidy, pořád musíte někomu dávat instrukce o tom, co chcete a ten někdo ví, kdo jste. Naco si to pořád hrajete? Na tajemno, které pomáhá odtahovat pozornost od megazlodějů a jelikož byl vnucen lidem systém ovládání přes peníze, je snadno odvoditelné, kdo je na špičcce globalizační chátry. Dále pak vojensko-průmyslové aglomerace není tak snadné ovládat, protože si mohou dovolit neposlušnost. Ve všech těchto špičkách jsou narvaní židé a přitom nám tady někdo vnucuje, jaké jsou to chudinky zneužité a na vyřazení. Haha.

kacíř
Návštěvník
kacíř

Nad sionisty jsou ještě jezuité.

net.
Návštěvník
net.

kacíř
no, tuto hloupou krávovinu se zeptela asi před rokem posluchačka pana VK na Svobodném vysílači. Jestli prý jsou výše jezuité nebo sionisté. Na což jí samozřejmě VK odpověděl, že globalizaci řídí sionisté, nikoli jezuité! Přesně tyto pitomosti se ptají lidé nesoudní, kteří mají v této problematice naprostý chaos.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Doufám, že toto neopakujete po Pjakinovi. kněžstvo či žreci nebo jak se jim říká, nemají páky a nevidím důvod, proč by ti, co se o světovládu perou měli pak utřít a předat ji někomu, kdo sedí na řiti.

Často se mi vybavuje video, kde starý Bush říká, že světovláda bude a je jenom otázkou jestli po dobrém a nebo po zlém. Takový malinký Ikarus ..

Globalizační boj je mezi židovskými klany a je jich hned několik, takže žádná jejich světovláda nebude.
Docela by mne zajímalo, který klan či skupina se snaží useknout druhé zisky z ropy a převést lidi pouze na elektřinu. O nějakou záchranu planety nejde nikomu.

net.
Návštěvník
net.

Jak hluboko chcete Židům vlézt do zádele???

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Pozorovatelka:
“Na demonstraci k výročí “sametové” je nejzábavnější, jak ve skutečnosti všichni kopou za Írán/za islám – mainstream je proti Zemanovi, který je na straně Izraele a alternativa je proti židům/Izraeli…”

Paní, kdy už se naučíte psát konkrétně? Čím podložíte kopání za Irán či islám?

Nechci odkazy na vyčteninky, fabulace jiných, ale Vaše vlastní a konkrétní slova. Troufnete si?

Já Vám za to něco nabídnu. Svůj postup zjišťování situace v cizích zemích. Mainstream, alternativa a porovnání diskuzí pod články zdrojů. Pak se mám o co opřít. V dalším příspěvku si počtěte informace získané takto a vyjádřete se k tomu.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Pozorovatelko: Víte, že
1. Irán nemá zájem o vládu v Evropě? A víte proč, protože tam nejsou lidi hloupí a vědí, že jde pouze o použití jeho jako nástroje.
2. Irán nemá zájem na likvidaci lidí v Izraeli, pouze na zrušení toho státu! Zrušením státu dojde k zrušení armády a nebude pokračovat drancování okolních zemí Sionisty. Nezaměňujte a nepřekrucujte slova politiků, jde jim o vymazání z geografické mapy.
Důkazem Vám budiž, že Irán nabízí židům ( pozor, nikoliv sionistům) dokonce oblasti k osídlení. V Iránu žijí židovské komunity a mají zastoupení v parlamentu.
Pro zajímavost: V Iránu se přísně rozděluje žid a žid sionista a není dovoleno je házet do jednoho pytle. Když někam napíšete příspěvek, kde budete nadávat na židy bez označení sionisty, tak Vám ho s omluvou vrátí, že je to nutnost. Pjakin by si měl doplnit svá znanija a Vy taky, namísto kopírování jeho zkostnatělých výroků.

Dále pak se trochu zajímejte, co se děje uvnitř Izraele. Tam je rozklad společnosti zevnitř, Irán jen čeká na jeho sebedestrukci a generálové o tom hovoří veřejně, že neobětují sionistům ani jednoho vojáka, had si sežere ocas.

Proč myslíte, že se Netanyahu tak doprošoval v USA, aby Irán napadly a šaškové jako Obama či Trump si kasali před světem rukávy jak je toto řešení na stole. Hehe. Netroufnou si páč Irán se umí ubránit a bez atomovek. Jejich použití je mimochodem zakázáno zákonem. Irán má laserové zbraně a moc dobře víte, jak se hlupka Clinton vztekala a dožadovala vrácení amerického letadla, které Iránci stáhli jako hračku, když zalétlo provokativně do iránského hraničního prostoru. Navíc Netanyahu dostal jasný vzkaz, že když by ho napadlo vystřelit atomovku na Irán, tak buď mu neodletí a nebo mu ji přesměrují na Evropu a bude mít průser.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

A ještě pro zajímavost, jak se Iránci vyjadřují o Evropanech. Evropa nepřijímá lidi zmrzačené či zubožené válkou, ale sionisty vytvořené teroristiké skupiny a nechápou, jak můžeme být tak slepí a nevidět to. To nejsou věřící, to je kriminální lůza, která se za muslimy vydává a stavění mešit není důkazem náklonnosti k Islámu, ale jsou to uložiště zbraní.
Dále Turecko. Mají srandu z toho, že lidem nedochází vyfabrikované nepřátelství Ruska a USA, když člen NATO si může dovolit nakupovat zbraně od Ruska a Trump drží hubu.

Globalisti si mohou dělat plány jaké chtějí, ale globalizaci nikdy nedokončí páč jsou to dementi žijící mimo realitu.

anonymka
Návštěvník
anonymka

pvodatvp9h
Jasně a ty vaše zdroje jsou vždy zaručeně objektivní. Diskuse u těchto zdrojů jsou samozřejmě též vysoce kritické a objektivní. Co člověk na téhle planetě, to názor. Těch protižidovských zas až tak moc není, ale hodně jsou slyšet. Samá objektivita lemplů, co by nejraději zrušili peníze, neb je sami neumějí vydělávat, jen řvát, to dokážou.

Libor
Návštěvník
Libor

anonymka
Židovko, a co by si chtěla gójům pověsit na rypák?!

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

anonymko, čtěte pozorně. Já čtu nikoliv podle zdrojů, ale cokoliv na dané téma. Různé názory jsou pro mne samozřejmostí.
Pokud tvrdíte, že protižidovských je málo, tak jste vedle, já vidím opak. Zadejte si do vyhledávače třeba nemovitosti a dále kterýkoliv stát třeba v Jižní Americe, a budete hned ve vobraze.

Dovolím si tvrdit, že žid vydělává peníze zlodějinou všude a nikdy jsem při cestování neviděl makat žida na poli. Ani v Izraeli. Na práci tam mají jiné a ani Palestinci jim nevadí, když za ně dřou.

Radek
Návštěvník
Radek

Česneková bába opět opruzuje…

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Uvítal bych, kdyby diskutovala a argumentovala. Tomu se ale vyhýbá. Přišla sem vyučovat.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion
Milada
Návštěvník
Milada
Alanis
Návštěvník
Alanis

Miroslava Němcová (ODS) si od demonstrantů vyslechla “Mirka na Hrad”.

A sakra. Netušil jsem, že na Hradě vybudovali už i kravín.

https://www.novinky.cz/historie/17-listopad/clanek/cesko-slavi-30-let-svobody-a-demokracie-40303866?dop-ab-variant=100&seq-no=2&source=hp

Co to v té Praze furt hulí? To je lepší než svého času dikobraz.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Koukám, že demonstranti mají skutečně totálně vymeteno – oni uctívají i Kalouska a další slizáky, 100x provařené a zcela nedůvěryhodné.
No a Němcovou na hrad – zlodějskou knihovnici, blbou jak punštok, si na hrad přeje snad jen masochista nebo zmanipulovaný dement.

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

To se nám to rozprodává, když to není naše a chchtáky potečou i k nám. Známe to. A těch líbívých keců kolem toho. Budu tu jenom na jedno období, říkají o mně, že mám různé výslužky ze Západu, nebudu si nárokovat…..a podobné laskavé řeči, přímo od ČS Satana č. 1.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

K 17.11…. ten marxisticko-komunistickej ksindl RYCHETSKY opet promarnil prilezitost MLCET!
Asi si soudruh Predseda Ustavniho Soudu, ktery se podilel na tomto marastu CR KOLONIE zavedenim jeho Clanku c. 10 do NASI Ustavy ignoruje, ze SOUDCE MUSI BYT NESTRANNY A APOLITICKY!
Toto plati pro Predsedu Ustavniho Soudu IN PRIMIS!

Zadam proto timto Ministryni Spravedlnosti o OKAMZITE ODVOLANI soudce RYCHETSKEHO z teto nejvyznamnejsi funkce Soudniho Systemu CR, protoze tento nesplnuje a vedome porusuje zakladni predpoklady k vykonu tak zodpovedne a vyznamne funkce v NASEM State!
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Hodte-na-nej-sit-Rychetsky-rozpoutal-hnev-politiku-Jde-o-slova-o-Cesich-kvuli-migraci-603402

Lidožrout
Návštěvník
Lidožrout

Rychetský není nepolitický a nestranný již od samotného počátku své kariéry, coby generálního prokurátora Husákova režimu.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Ten arogantní Chazar patří mezi největší škůdce národa Českého a Moravského. Většina výstupů a “nálezů” z ÚS to dokládá. Ne nadarmo je znám pod přezdívkou Bobblig z Edelstadtu (film Kladivo na čarodejnice a podoba Rychetského s postavou inkvizitora).
Bohužel, Rychetský patří mezi tzv. nedotknutelné (něco jako byl Havel). Tudíž ze své funkce bude odvolán až Spravedlností nejvyšší, tedy až bude z toho brněnského baráku vynesen nohama napřed…

Alanis
Návštěvník
Alanis

Dnes Rychetskému patřila Partie na Primě. Musel jsem to přepnout, na to fakt nemám žaludek.

Profesor
Návštěvník
Profesor

Dobrý den,
pane Babiši dle mého by jste taky mměl zvážit zdali podporovat a sponzorovat různé koncerty či herce ,anebo raději přidat svým zaměstnancům na výplatních páskách ,dále by jste měl zvážit podporu státu do neziskového sektoru. Jak jste vstupoval do politiky všichni věděli ,že máte peníze a co jste vlastně zač a mohli si Vás různí ti Sobotkové proklepnout u BIS. Taky pamatuji jak jste plamenně hovořil co vše chcete změnit,vrtaťte se zase na tuto cestu a začněte opravdu s těmito škůdci něco podnikat. Dotáhněte Bakalu před soud rovněž Koženého i kdyby je měli dotáhnout lovci lebek.Začněte podávat trestní oznámení na různé ty Kalousky ,přece není možné aby tato zrůda chodila beztrestně po světě.
Pěkný den všem co mají hlavu na krčním obratli.
PS: Už tomu rozumím proč v některých zemích došlo ke změně hlavního města na jiné.
Pěkný den.

Profesor
Návštěvník
Profesor

Jen jsem jen dodat zdali si uvědomují účastníci na Letné a hlavně herci,kejklíři a komedianti ,že vlastně tímto svým postojem podporují jími samotnými kritizovaný Únor 48,který to velice připomíná.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Profesor
To jste na spatne adrese! Babis, mafianu kmotr, je jeden z grazlu, ktere jste jmenoval. Zadat po nem, bay dotahl sve kolegy pred soud k potrestani je nemyslitelne. Sam by se vystavil nebezpeci, ze ty mafianske a nepoctive machinace na nej prasknout.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Mimo téma
K včerejší demonstraci. Těch opovrhovaných 200 000 venkovanů, co byli v červnu a včera na Letné, může být docela nebezpečných. Velmi dobře to popsal minoltista ve svém komentu ve 23.13hodin. Na majdanu v Kyjevě nebylo ani 200 000 Ukrajinců a krvavou revoluci provedli. Jen byli trpěliví a na hlavním kyjevském náměstí bivakovali několik měsíců. Mediální žid dokáže udělat reklamu každému, kdo chce podpořit systém, ze kterého žid profituje a naopak. Takže i z těch tupých hlav, co tam včera demonstrovali, udělají židomédia slavné a chrabré revolucionáře. K tomu stačí pár zaplacených organizátorů a podpora 5. kolony v podobě “herců” a různých podřadných “umělců”. Ty v pohodě dodá pražská kavárna. A všechno zaplatí Soros a další americké rozvratné organizace.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Bola to jedna z prilezitosti, kedy narod “vyvoleny” mohol stadu vysvetlit, preco je uzakonena zidovska obriezka, a preco ludi nutia zit pod ich okultizmom. Zial nikto im tuto otazku nepolozil.

Česko má talent
Návštěvník
Česko má talent

Jasně, potřebují cíle pro ostřelovače 😐

Jenže tady jim nikdo nesežere, že do nich Zeman, Babiš nebo Hamáček nechali střílet 🙁

Leda že by … “antiemitismus”, “náckové”, Kuciak, …

Celkově to spíš dělá dojem, že trénují nové řečníky, manipulátory s davem, … mladé, odvážné, ambiciózní, … aktivní blby, užitečné idioty, perspektivní zmrdíky, …

Takové politické “Czechia got talent” 🙂

Protože Chartisti už odchází do zaslouženého Chartistického důchodu 😀

Sem zvědavej kdy se na to objeví parodie jako třeba na Gretenismus
Greta Thunberg – ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2019
http://www.youtube.com/watch?v=qSKaV8zWpTw

Alanis
Návštěvník
Alanis

Moskva: Největší česká organizace Člověk v tísni připravovala v Rusku státní převrat. Verbovala a školila mladé lidi k podvratné činnosti. To vše pod zástěrkou údajné charity. Miliardy do ní proudí z USA

https://www.hoppner.cz/to-snad-ne-moskva-nejvetsi-ceska-organizace-clovek-v-tisni-pripravovala-v-rusku-statni-prevrat-verbovala-s-skolila-mlade-lidi-k-podvratne-cinnosti-to-vse-pod-zasterkou-udajne-charity-miliardy-do/

Moskva zveřejnila podrobnosti ohledně zákazu české struktury Člověk v tísni. Jde o obrovský skandál mezinárodního dosahu, protože tato česká organizace, mimo jiné podporovaná i českou vládou, vyvíjela podle Moskvy podvratnou činnost nejen v Rusku, ale i na Ukrajině v době Majdanu a působí i v jiných zemích bývalého Sovětského svazu.
„Organizace Člověk v tísni je virtuální základna pro školení agentů, kteří se pak stanou předáky a koordinátory protestních nálad,” říká Šchagošev.

A pozor – ČvT si ukrajuje peníze z koncesionářských poplatků, spoluzakladatelem je i ČT. Naše “nezávislá” ČT spolupořádá barevné revoluce? A nejenom na Letné? Spolupracuje nakonec Minář s Pánkem? Demokracie po židovsku. Chce se mi opět zvracet.