Video: Ukrajinská milice oběsila v lese těhotnou ženu a jejího manžela. Prokuratura...

Video: Ukrajinská milice oběsila v lese těhotnou ženu a jejího manžela. Prokuratura Luhanské republiky obvinila ukrajinský prapor Donbas

Úřady Luhanské lidové republiky uveřejnily drastické záběry popravy těhotné ženy a jejího muže v lese [1]. Záběry přinesla televize LifeNews. Video bylo získáno z mobilního telefonu jednoho ze zastřelených ukrajinských vojáků z praporu Donbas, ozbrojeného vojenského křídla a soukromé armády ukrajinského oligarchy Kolomojského. Na videu je možné vidět, jak v lese stojí muž a žena s pytli na hlavách, stojí mezi dvěma stromy, mezi nimiž je ve výšce asi 4 metrů připevněna kláda a přes ní jsou přehozena dvě lana s oprátkami. Lana jsou na druhém konci připevněna k automobilu. Okolo stojí několik zakuklených vojáků praporu Donbas. Auto se po chvíli rozjede a obě osoby vytáhne do vzduchu a oběsí je. Jeden z bojovníků praporu Donbas potom pod jejich oběšenými těly pózuje.

Redakce AE News vyzývá své čtenáře, aby odkaz na tento článek zaslali svým zastupitelům, aby i oni viděli, co je to kyjevská junta, jak vypadá demokracie na Ukrajině v dnešní době a co Česká televize nikdy neukáže. Za upozornění na video děkujeme našemu spolupracovníkovi, panu Cvalínovi.

– VK –

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Roman
Návštěvník
Roman

Jednoznacne Fake… Su na postroji, u zeny nesedi tazisko a ten kaspar co ich drzi dava sakra pozor aby sa neotocili ku kamere chrbtom.

Stanislav
Návštěvník
Stanislav

Naprosto souhlasím. Je to fake jako blázen. Kdyby byli skutečně oběšeni, tak by pozice jejich těl byla úplně jiná a už vůbec ne prohnutá dozadu. To znamená, že jsou pověšeni nikoli za krk, ale v pase. A důvod, proč bylo natočeno je nasnadě. Udělat z proruských separatistů bezcitné krvelačné bestie a z Ukrajinců pak nevinné beránky. Nechci se zastávat separatistů, ale chci upozornit, že Ukrajinci mají hluboce zakořeněný nacionalismus a požadavek Ukrajiny v etnicky čistém území. Takže kdokoli jiný, než Ukrajinec je na Ukrajině vnímán jako člověk nižšího řádu a tak je s ním také nakládáno, zvláště, jde – li o Rusa, popřípadě o etnicky jiného jedince, který měl tu smůlu, že se narodil na východě Ukrajiny a jeho jazykem byla ruština. Odvolávám se na svědectví Čecha, jehož prarodiče se odstěhovali na Ukrajinu a eho rodiče se tam již narodili a on pochopitelně rovněž. I když byl etnický Čech a doma se hovořilo česky, jeho druhým jazykem byla právě ruština. Jeho svědectví se dá určitě dohledat na netu, kde popisuje, jak se po Majdanu stali všichni Rusové občany druhéo řádu a jak byli perzekuováni. Nejen pouličními bojůvkami, ale především státní mocí. Takže, sečteno a podtrženo: Je tam regulérní válka, ale v tomto případě nejsou vyjímečně primárně ti horší Rusové, nýbrž Ukrajinci a Ti udělají všechno pro to, aby Rusy a rusky mluvící obyvatelstvo vykreslili v co nejčernějších barvách. Proto bylo pořízeno toto video.

anna
Návštěvník
anna

Jestli je to pravda tak to jsou horší jak fašisti.

licamann
Návštěvník
licamann

To video mi celý nesedí, zvláště ten voják je moc v klidu když trnou autem to lano a těhotná také… Vetšinou oběšení mají pud sebezáchovy a chvilku sebou mrskají (tady mi to přijde jako aby se neřeklo tak sebou trohu hýbnem) navíc většinou se oběšený pokálí (dejme tomu že se řádně vyprázdnily než e nechali oběsit, obzvlášť ta těhotná), hned jak se udusí. U té těhotné je vidět ak ji voják drží rukou navíc ji i z lehka vyzvedával nahoru když auto táhlo lanem, vcelku ji může nazvedávat… Přijde mi to jako fake, navíc je fakt že SPZtka není čitelná. Většina telefonů co už umí HD video nebo hodně kvalitní, by při této dálce byla SPZtka čitelná. Obzvlášť je divné jak je voják s těhotnou v napnutém stavu, přeci tělo se po smrti uvolní nikoliv napne… Stuhlost těla sice vznikne taky ale po delší době…

Dalibor Kolář
Návštěvník
Dalibor Kolář

Ona se mrská dost, a ten voják má asi zlomený vaz. Jelo to celkem rychle

Marty
Návštěvník
Marty

je to fligna a oni jsou zavěšení na postroji. zase jedno ze stupidních videí, které má očernit Ukrajinu!

realist
Návštěvník
realist

podla komentarov vidim,ze niektori dementi uveria az ked to pocitia na vlastnej kozi

Petr
Návštěvník
Petr

Kde by se vzal smrkový les na východní Ukrajině?

Carda
Návštěvník
Carda

Tohle může udělat pouze bezcitné prase

Analysticic
Návštěvník
Analysticic

Pokud bylo video z mobilního telefonu, nebyla by rozmazaná značka, to v mobilu se těžko zvládne.
Upravované video == pochybné video.
Přece obě strany ví, koho zabili a koho dostali.
To, že po vytažení sebou přestane rychle mrskat, není směrodatné, tam záleží na mnoha faktorech. Koho to zajímá, může srovnat např. s prokazatelnými popravami v Íránu.
Co je ale důležité – např. Osoby na videu po vytažení pohybují hlavou – zvláště ta těhotná ==>> FAKE + další maličkovsti.
Další je otázka, proč by jim hlavy dávali do pytlů, když se s nimi fotí. To např. jednotky SS nikdy nedělaly.
Žijeme v informační válce – buďte při přijímání jakýchkoliv informací nestraní. Teprve pak je možno hovořit o žurnalistice.

kuki
Návštěvník
kuki

Ty si ešte nikdy nepočul pri obesení o zlámanom väze? Vtedy sa už človek nemyká.

Marty
Návštěvník
Marty

vaz se zlomí při shození z výšky. v případě vytažení by došlo ke škrcení a to by se sakra mrskali!

Pepík
Návštěvník
Pepík

Proč mažete komentáře? Pořád zde píšete o svobodě projevu, která vám údajně náš stát upírá… No alespoň ukazujete svoji pravou tvář.

Vincek ze mlejna
Návštěvník
Vincek ze mlejna

Pepíku, ty už troluješ i tady? Na Novinkách tě vyhodili, tak to zkoušíš na aenews?

Petr.F
Návštěvník
Petr.F

no víš, pokud si nedodržel zásadní pokyny pro slušnou konverzaci tak tvůj koment nebyl připuštěn… nebo je taky dosti možné, že nastal problém s internetem a zpráva se ani neodeslala… pokud si ale jistý že obsah tvé zprávy byl v pořádku tak hledej chybu v připojení a ne u cenzora automatického či jiného…

Pepík
Návštěvník
Pepík

Podobné věci se bohužel ve válkách dějí, a to většinou na obou stranách konfliktu. Tady si ale nemohu pomoci, nepřipadá mi to jako autentický záběr. Oba ti lidé se přestanou hýbat asi 10 sekund po tom, co je vytáhnou nahoru.

Tenhle strašlivý způsob smrti ale rozhodně trvá déle. Ostatně každý dokážeme i zadržet dech na delší dobu, než 10 sekund.

Kolem války na Ukrajině probíhá informační válka, a tu Rusové dobře umí. Stačí se podívat na záběry Russia today, které zaníceně mluví o tom, jak Češi protestovali proti US konvoji.

Navíc těhotná žena? Samozřejmě, protože záběr na věšení dvou mužů by zdaleka takové emoce vyvolat nemohl…

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Je rozdíl zadržet dech a zaškrtit krční tepny.

Při zadržení dechu máte v plicích zásobu vzduchu s kyslíkem (a to i při vydechnutí, akorát menší množství), který se váže na krvinky. Krom toho krevní oběh není přerušen, krvinky s navázaným kyslíkem, kterého ubývá postupně, stále proudí do celého těla – tedy i do mozku. Proto vydržíte chvilku nedýchat.

Při zaškrcení krčních tepen je okamžitě zastaven oběh krve v mozku a tím i přívod kyslíku k neuronům, bezvědomí nastává do několika sek.

Sám jsem si to kdysi ve škole nechtěně vyzkoušel na sobě. Sedíc a nudíc se ve školní lavici, lokty o ni opřeny, jsem si při hodině němčiny nahmatal palci krční tepny. Nenapadlo mě nic pitomějšího, než si je zkusit zmáčknout – do 1s, max 2s, se mi zatmělo před očima a téměř jsem ztratil vědomí. Rychle jsem tepny pustil, ale i tak jsem se několik minut nemohl hnout, jen tak tak jsem držel balanc – kdyby do mě někdo prstem strčil, spadl bych pod lavici :0D

To vykonalo zaškrcení krčních tepen na 1-2s.

(Kdo nevěří, může vyzkoušet na sobě ;0) (doporučuju měkkou podložku;0))

Pepík
Návštěvník
Pepík

Jarku, díky za vysvětlení – přiznám se, že tohle mě nenapadlo (až se za to docela stydím 🙂

Ověřoval jsem si to z různých zdrojů (zkoušet se mi to vážně nechtělo 🙂 a máte pravdu – při oběšení skutečně dochází k velice rychlé ztrátě vědomí (v řádech sekund).

Tím pádem už nejsem pevně přesvědčený o tom, že je video podfuk.

Nemesis
Návštěvník
Nemesis

Chlácholit se tím můžete, že je to podvrh, ale podvrh to neni. Stopněte si video, kdy jde žena nahoru (0:22), to je o něco později, než na kratším laně vytáhli o vteřinu dříve muže. Potom si ho zastavte podruhé, když se přestane hýbat a tělo se v křeči vyšponuje. Časově to odpovídá nejen upadení do bevědomí, ale i následné několikavteřinové neovladatelné křeči už v bezvědomí. To by tak nezahrála ani školená herečka z Hollywoodu! Jsou to BESTIE!!! Nezapomínejte taky na to, že svou roli v pohybu těla u ženy o pár vteřin má na svědomí i plod, který v tomto stádiu má plně funkční srdce a do bezvědomí hned po pověšení neupadl!

Petr.F
Návštěvník
Petr.F

stou autentičností bych byl na pozoru… rozhodně mi to nepříde jako podvrh, ale pokud to je opravdu sehrané tak na výbornou… víte chápu, že dnes ve světě technologií které máme nevěříme ničemu a nikomu.. ale mávnout nad tím rukou se slovy ” zase nějaká ruská propaganda kde chtějí obvinit ukrajince ze zvěrstev” to není pěkné… je to hnus ať už to dělá kdokoliv… bohužel kdo tohle bude řešit ? NIKDO… všichni se zmůžou maximálně na dodávky zbraní, výcvik dalších podobných vrahů a především financování nenasytných kapes ¨těch prasat v žitě… odpočívejte v pokoji.. věřím, že už jste někde na lepším místě než je dnešní fašistická ukrajina…

Ruda
Návštěvník
Ruda

Samozřejmě každý má právo na svůj názor.Je ale hloupé,když tvrdíte ,že tato zvěrstva dělají obě strany.Je to lež jako kdyby to hlásily v ČT.Lidem na jihovýchodě Ukrajiny jde pouze o záchranu životů svých rodin před hroznou genocidou kyjevské Chunty ,kterou řídí USA za účelem rozpoutat otevřenou jadernou válku proti Rusku.Všichni ví,že USA se snaží držet u života jenom přepadáváním bohatých států a jejich následným vyloupením.Vždy jsou při tom představitelé napadeného státu povražděny i když byly před tím přátelé USA.Rusko je nejbohatší stát a proto USA se netají tím,že je nutné donutit Rusko se dělit.Dokonce bylo z vlády USA oznámeno ,že nutné Putina zlikvidovat.Je také známé,že na Ukrajině od počátků
krvavých nepokojů ,operují bandy čečenských,albánských,saudských,afgánských vrahů spolu se zahraničními žoldáky,které mají ve velké oblibě řezání hlav zajatých vlastenců a taky civilistů.Získali praxi v Iráku,Sýrii a Afganistánu.Těch vražd tam spáchali obrovské množství.USA potřebují hlavně vyvolat strach.Vidíme tyto vrahy děnně páchat hromadné vraždění v Sýrii .Velice jim v tom pomáhají USA,Anglie a ostatní státy NATO ,kteří tyto vrahy cvičí,vyzbrojují a jejich akce přímo řídí.

Jan Hus
Návštěvník
Jan Hus

At je to podvrh nebo není vězte že se tam podobný věci dějí bohužel ale pro nacisty byly lidi na které se zaměřily vždy méněcení. A bohužel mnoho mladých ukrajinců je jak zfetováno nenávistí ke všemu ruskému 🙁 jsou tak naučeni bohužel.