VIDEO: Ukrajina kompletně zbankrotovala, hrozí jí default! MMF spaluje na Ukrajině peníze...

VIDEO: Ukrajina kompletně zbankrotovala, hrozí jí default! MMF spaluje na Ukrajině peníze na nátlak Berlína a Washingtonu! [CZ Titulky]

VIDEO: Ukrajina kompletně zbankrotovala, hrozí jí default! MMF spaluje na Ukrajině peníze na nátlak Berlína a Washingtonu! [CZ Titulky]

Ukrajina fakticky zbankrotovala. Země nemá na provoz svého vlastního aparátu, výpadky ve výplatách důchodů se prohlubují, armáda přestala používat vozidla s výjimkou východu Ukrajiny, kde je frontová linie s povstaleckými územími, protože nejsou peníze na naftu. Kritická situace vyvrcholila v závěru minulého týdne, kdy jeden z poslanců Porošenkovy strany napadl v ukrajinském parlamentu premiére Arsenije Jaceňuka. Poté se strhla rvačka, zatímco před parlamentem se shromáždila demonstrace, která pálila figuríny premiéra a požadovala demisi vlády.

ukraine-A-deputy-f_3524081b.jpg
Rvačka v ukrajinském parlamentu, zatímco země je v bankrotu…

Odborník na mezinárodní vztahy, ukrajinský politolog Michael Opperskovski, poskytl televizi RT analýzu ohledně situace. Podle něho MMF změnil svá vlastní přísná pravidla na půjčování peněz a poskytuje překvapivě teď Ukrajině peníze, i když ta neplatí své dluhy a závazky, což by normálně každou jinou zemi diskvalifikovalo pro finanční pomoc od MMF. Vzpomeňte na Řecko, jak se dokola pořád opakovalo, že bez splácení nebudou žádné další úvěry. Ale v případě Ukrajiny je jaksi všechno jinak. Peníze mizí v Kyjevě neznámo kde. Mezi dluhy Kyjeva jsou i 3 miliardy dolarů, které Ukrajina dluží Rusku a Kyjev odmítá peníze splácet, přesto však MMF dál poskytuje Kyjevu půjčky. Ty však nejdou na záchranu ekonomiky, nejdou ani obyčejným lidem, ale Kyjev je používá pro financování války na východě země a pro potřeby oligarchů, kteří si peníze mezi sebou rozdělí.

Situace je taková, že Brusel očekává migrační vlnu z Ukrajiny ve chvíli, kdy vládě v Kyjevě dojdou peníze na výplaty sociálních dávek. Kyjev má finanční rezervy do konce prosince a země je na pokraji vyhlášení defaultu. Brusel očekává až 5 milionů ekonomických uprchlíků z Ukrajiny příští rok. Spolu s arabskými migranty tak může dojít ke kolapsu sociálních systémů i ve členských státech EU.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Srandovní bylo, jak ho chytil za koule….kdoví, jestli tam vůbec něco našel 🙂

styx
Návštěvník
styx

co si zvolili to maju. Nech pokapu hladom fasisiti

vivic
Návštěvník
vivic

Pane VK prosím co přesně v této souvislosti znamená “default” pro nastavení ekonomiky zbankrotovaného státu? Dost často se mluvilo o bankrotu Islandu, Řecka atd. ale co konkrétně to znamená za opatření pro řízení státu?

xzden
Návštěvník
xzden

Zavést bezvízový styk EU s UA je geniální tah jak Ukrajinu vylidnit, protože jde pouze o tamní přírodní zdroje a obyvatelstvo je nežádoucí. Když se obyvatele nepodařilo zlikvidovat občanskou válkou, zlikvidují celou zemi ekonomicky (tj zruší veškerý sociální systém) a naplno otevřou hranice do EU.

Takže z jihu záplava hrdlořezů z ISIS, a z východu vrahounů se “zkušenostmi” z ATO, protože všichni normální lidé se budou snažit dostat do Ruska (a Rusové dobře ví koho nevpustit).

K tématu 30min film “Obětování Ukrajiny”:
https://www.youtube.com/watch?v=a-D-gmyMM8k

To je jedno
Návštěvník
To je jedno

To je součást dávné tajné války proti Slovanům. Ukrajina (tedy Černá Rus, Červená Rus, Lemská Rus, Podkarpatská Rus, Novorusko, Kyjevská Rus atd.) je v jádru světa Slovanů. Rozvrat Ukrajiny je první stupeň. Pak se do oblasti začnou hoodně angažovat nic nechápající Polsko se svou vizí zřízení Primorie, a to nakonec povede k naprostému rozhašení celého Slovanského světa, neb víme, jak se mají rádi Banderovci s Polákama, a Rusové se na to taky nebudou chtít dívat bokem… Bělorusko se v té věci taky rozpoltí, Slovensko se bude dívat nerado na Velkopolské ambice, Česko bude chtít zavléct Německo do svého vlivu, jak to bylo za Svaté říše Římské Německého národa – což znamená i konflikt se Sudetskými Němci… A konflikt Slovenska s Maďary! Podobně se v té věci začnou objevovat konflikty mezi jižními Slovany… Konflikty v celém Slovanském světě povedou k ekonomicko-zdrojovému vyčerpání, a Slované budou nakonec eliminování populačně. Bohužel pro nás Ukrajina, když kdysi byla rodištěm nás Slovanů (jak nejistě tvrdí historici), bude nakonec i naším hrobem! Jediní, kdo to můžou zastavit, jsou Ukrajinci sami – musí se probrat ze svého banderismu a raději se vrátit do vlivu panslovansky smýšlejícího Ruska… Sice to nebude asi žádná výhra (pokud si připustíme, že Ukrajinství se svou max 150 let starou historii má nějakou hodnotu), ale je lépe takto přežít a zachovat si hlavně Slovanství, než úplně bídně zhynout.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ukrajina je rizena zidovskou vladou a take to podle toho vypada. Samy chaos. Obycejni Ukrajinci podporovali zmenu k “lepsimu”, zacali chorobne nenavidet azabijet rusky mluvici obyvatelstvo a nicit jejich infrastrukturu. Misto , aby rozpoznali zidovske nebezpeci, vylevali si vztek na Rusech, pitomci. Na Ukrajine se odehrava cisty hnus v rezii zidovske zparchantele vlady. Ukrajinci ted maji, co si nadrobili. a nevychazi z uzasu. Preji jim, aby ten bakrot vlastni zeme zazili, alespon by se jim rozsvitilo v makovicich, kdo vlastne je jejich nepritelem. K bankrotu vsak nedojde, jelikoz nosati pribuzni opet financne pomohou vykradat a nicit Ukrajinu dal. Jedine, ze by se stal zazrak a Ukrajinci by hnali nelegitimni vladu svinskym krokem a rozvesili jeji cleny na lampach.

Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

Taky si myslím…

LCZ
Návštěvník
LCZ

To bylo jasný už před pár měsíci, kdy MMF “půjčil” UK pěknej balík doláčů/euráčů pod podmínkou “privatizace” VŠECH (35?) uhelných dolů….
Předpokládám, že balík už je zpět ve Švýcarsku u nějaké Private Bank na účtech těchto soudruhů…ale možná tam i zůstanou, protože si zřejmě neuvědomují, jak říká pan Pjakin, že ” podpindosníci už posloužili a už nebudou potřeba”.
Není také těžké si domyslet, kdože to “zprivatizoval” ty doly…..
( u nás máme taky jednoho emerického uhlobarona..)
A po odklonění plánovaného Southstreamu mimo UK z důvodu sankcí, a UK nezaplacení plynu předem ( odvetná podmínka z důvodu sankcí), myslím, že u nás bude ještě veselo….
Bude toho vesela víc než 5M.

Pomsta
Návštěvník
Pomsta

Nič ine si ti sprosti ukrajinci nezaslužia,aby si,keď budu skapiňať od hladu uvedomili koho si vybrali na MAJDANE.

albatros
Návštěvník
albatros

Ukrajina je zbankrotovaná asi 25 let. Proto tu ukrajinci makaj za desítku a když pošlou půlku domů, tak rodinka si myslí jak je na tom západě dobře 😀
Nevim, je to tragédie a jsou tam oblasti, kde lidi fakt chcípaj hlady. Rusko nechalo otevřený hranice, takže spousta úkáček maká tam.

ukrop
Návštěvník
ukrop

blbost pišete

albatros
Návštěvník
albatros

zrcátko blbe

opus
Návštěvník
opus

Já bych ten MMF tak přísně nehodnotil. Situace je mimořádně výbušná a na Ukrajině to skuečně hrozí totálním kolapsem. Lidé musí vzít situaci do svých rukou a vypráskat ty likvidátory národa jako je Porošenko nebo Jaceňuk, kteří jsou však jen špičkou ledovce.

Totální kolaps ničemu nepomůže a jen situaci učiní ještě výbušnější. EU musí donutit vedení Ukrajiny k plnění Minských dohod, následně obnovení státnosti Ukrajiny na formátu DNR a LNR, kdy tyto dva útvary mají jako jediné legitimní právo nástupnictví po vládě Janukoviče, kdy ještě platila ukrajinská státnost a kdy ještě nevládl ten kyjevský ozbrojený “zbrod”.

pedros
Návštěvník
pedros

Zbožná přání!Nic takového se nestane.Je zcela jedno jestli dojde k ukrajinskému kolapsu nebo nějakému jinému psu.Cílem chazarů je zlomit Ruskou federaci,za jakoukoliv cenu!Životy gójů pro ty bestie jsou míň než nic!Kdy tohle všem konečně dojde,že probíha globální válka proti Rusku,zatim,pouze zatim,nelítají jaderné rakety.Ale nezbude než je použít,nebo Rusko padne,když se jěště dřív rosSionistům nepodaří zabít Putina.

curila plenkovic
Návštěvník
curila plenkovic

Zrejme ne nahodou chce Brusel zrusit Ukrajincum od poloviny pristiho roku viza. Vlastne to je velmi dobre naplanovane: az budou na Ukrajine uplne na dne a bude se blizit tentokrat jiz rozhodujici zima 2016/17, ulevi pretopenemu kotli a smerem na zapad poslou par milionu tech nejvetsich chudaku. Joj, to bude mit multikulti zne! Uz se tesim na zavadeni majdanutych zvyklosti tady u nas!
http://de.reuters.com/article/worldNews/idDEKBN0O70Z320150522