VIDEO: Tyto záběry pusťte Hamáčkovi, mouřenín v Manchesteru po zadržení policií! Mačetou...

VIDEO: Tyto záběry pusťte Hamáčkovi, mouřenín v Manchesteru po zadržení policií! Mačetou pobodal a pořezal 5 hostů kavárny Starbucks a řval na ně, že všechny rozseká jako nevěřící psy! Český ministr vnitra obvinil Tomia Okamuru ze lži, přitom ale ministr sám lže, až se mu od huby kouří! Novela azylového zákona má nečekanou dohru, její předkladatel tvrdí úplně něco jiného, než se v ní ve skutečnosti nachází a o čem vlastně je! Ještě, že se toho mistr Karel Gott nedožil, protože tohle už překračuje všechny meze!

VIDEO: Tyto záběry pusťte Hamáčkovi, mouřenín v Manchesteru po zadržení policií! Mačetou pobodal a pořezal 5 hostů kavárny Starbucks a řval na ně, že všechny rozseká jako nevěřící psy! Český ministr vnitra obvinil Tomia Okamuru ze lži, přitom ale ministr sám lže, až se mu od huby kouří! Novela azylového zákona má nečekanou dohru, její předkladatel tvrdí úplně něco jiného, než se v ní ve skutečnosti nachází a o čem vlastně je! Ještě, že se toho mistr Karel Gott nedožil, protože tohle už překračuje všechny meze!

V islamizované Velké Británii dnes proběhlo další multikulturní obohacení. Černoch z Afriky vtrhl v Manchesteru v nákupním centru Arndale do místní kavárny Starbucks [1], v ruce držel 30 centimetrů dlouhý nůž podobný malé mačetě a vrhl se na místní hosty a začal je bodat do břicha s výkřiky, že jsou nevěřící psi a pohani, že pohrdají Alláhem, a že skončí všichni v pekle, kam je právě všechny pošle. Těžce zranil 5 lidí, z nichž 4 jsou v ohrožení života. Zbývající hosté restaurace popadli židle a stoličky a útočníkovi se ubránili. Ten ovšem byl neodbytný a chtěl práci dokončit. Díky tomu policie získala čas a zadržela pachatele přímo na místě, odvlekli ho potom ven z podniku a protože se vzpouzel, museli ho navíc zpacifikovat taserem.

Místo činu v restauraci.

Britská levicová média okamžitě začala cenzurovat a rozmazávat na uniklém videu svědka obličej pachatele, ale bulvární The Sun uveřejnil video v necenzurované podobě a na záběrech je jasně vidět v jednom okamžiku, že jde o černocha, takže oblast rovníkové Afriky, možná Zair, Niger, Kongo, Benin a podobná místa původu těchto migrantů. Tyto útoky už ani nelze maskovat oblíbenou výmluvou, že útočník byl duševně nemocný, což v poslední době už veřejnost na západě neakceptuje a nevěří tomu, zejména poté, co těchto útoků přibývá a lidem dochází, že tito migranti představují invazní bojovníky, kteří mají zlikvidovat místní bílé evropské obyvatelstvo. A proč je toto video tak důležité?

Pachatelem je černoch.
Ministr vnitra vydává novelu ze něco, čím vůbec není. Nejde o nějaké zpřísnění azylů, ale o zavedení institutu strpěné osoby

Protože přesně takhle to bude možná vypadat v Praze a v dalších velkých městech, pokud bude schválena novela azylového zákona, kterou do poslanecké sněmovny předkládá ministr vnitra Jan Hamáček. Jak už jsme v našem článku [2] ve středu upozornili, Hamáčkovo vnitro předkládá novelu, která zohledňuje judikát Evropského soudu z Lucemburku ze dne 14. května 2019, kde soud posuzoval celkem 3 žaloby muslimských a arabských migrantů, kteří žalovali v jednom případě Českou republiku a ve dvou případech Belgii kvůli odebrání azylových statusů pro páchání trestné činnosti.

Evropský soud v květnu vynesl přelomový rozsudek, ve kterém konstatuje, že ani pachatel trestného činu nepozbývá nároku na azyl a ochranu. Soud v judikátu doslova uvádí, že členská země EU se nemůže vyvázat z úmluvy o ochraně uprchlíků, a že pokud členská země EU z jakéhokoliv důvodu odejme azylantovi status, potom je tato země i poté následně povinna takovou osobu ochraňovat, nevracet ji do země původu a “strpět” ji na svém území.

Policista střeží před nákupním centrem místo činu.

V reflexi na tento judikát tak musí Česká republika změnit azylový zákon a začlenit do něj institut tzv. Strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. Informaci o tom přinesl jako první server Česká justice a informace vyvolala poprask zejména v SPD, kde Tomio Okamura toto na svém Facebooku odsoudil a napsal k tomu dlouhý text. Jenže, znáte to o té potrefené huse. Okamžitě se totiž ozval Jan Hamáček a začal nejen mlžit a vyvracet, ale de facto vyloženě lhát, protože jeho reakce na Okamurův komentář na Facebooku je naprosto nebetyčná drzost. Ministr Jan Hamáček totiž poslal Tomiovi dopis [3], ve kterém se mu snaží vysvětlit, že navrhovaná novela azylového zákona je ve skutečnosti zpřísněným opatřením proti migrantům a uvádí k tomu doslova příklad:

Pokud by v Česku žádal o azyl cizinec, který spáchal loupež, a přesto by měl jinak nárok na azyl, nově by mu nebyl udělen,“ píše v dopisu a dodává, že se vždy domníval, že poslanci SPD nesouhlasí s tím, aby zločinci dostávali azyl.

Takto ministr vnitra Jan Hamáček brání svoji předkládanou novelu zákona. Reakce Tomia Okamury je naprosto negativní a předseda SPD nehodlá ze svých výroků ustupovat, naopak obviňuje ministra Hamáčka, že se z celé novely chce vykroutit a zbavit viny. Česká republika prohrála v Lucemburku u soudu, protože byla jednou z žalovaných stran, jak už jsme podrobněji informovali ve středu. České vládě tak nezbylo nic jiného, než judikát Evropského soudu zapracovat do novely azylového zákona. Problém je v tom, že ministr vnitra Jan Hamáček neumí na rovinu občanům říct, že se jedná o vynucenou novelu po porážce u soudu v Lucemburku, protože je to trapné a nikdo se k tomu nechce hlásit. A tak ministr vnitra vydává novelu za něco, čím vůbec není. Takže si to znovu zopakujeme.

Pan ministr vnitra Jan Hamáček se chce vyvinit z toho, že ministerstvo vnitra připravilo a prosazuje zákon, který…

Geplaatst door Tomio Okamura – SPD op Donderdag 10 oktober 2019

 

Novela azylového zákona sice zpřísňuje v některých ohledech podmínky pro přiznání plnohodnotného azylu, pokud to takto lze nazvat, ale současně novela implementuje do českého právního řádu nový pojem a institut tzv. strpění, a to právě na základě judikátu Evropského soudu. Tento institut strpění bude fungovat tak, že pokud žadatel o azyl neuspěje s žádostí, anebo naopak o azyl přijde, např. po spáchání trestného činu, tak už nebude možné takového migranta deportovat do země původu, protože migrant bude mít právo požádat o nový registrovaný status na území ČR, konkrétně o status strpěné osoby, resp. strpěnce. Podle judikátu Evropského soudu totiž Ženevské konvence neumožňují deportovat uprchlíka do země původu, kde mu hrozí mučení, trýznění, zranění nebo smrt, a to ani v případě, že se uprchlík v hostitelské zemi dopustí vážných zločinů.

Evropský soud svým judikátem sebral evropským zemím zákonný rámec na deportace migrantů, bez ohledu na to, jak brutální trestné činy v hostitelských zemích spáchají

Evropský soud neupírá členským státům právo na odebrání nebo nepřiznání azylu problémovým migrantům, ale zakazuje jim tyto migranty deportovat a vyhošťovat ze svých území per se, tedy bez ohledu na místo, kam by mohli být vyhoštěni, jestli do sousední země EU, nebo do země původu někde v Africe. Je to de facto judikát na způsob Chytré horákyně, státům EU zůstává právo na rozhodování o azylech, ale už nemají právo deportovat osoby, které se na území těchto států nachází a nějakým způsobem se tam dostali. Takže ve výsledku se jedná o pěkné chucpe, protože na jedné straně politici budou tvrdit, že azylové podmínky se zpřísňují v ČR, což je pravda, ale na straně druhé budou politici mlčet o tom, že když ten migrant na ten zpřísněný azyl nedosáhne, nebo o něj přijde, tak že zůstane na území ČR jako “strpěná osoba” a pokud vás zajímá, v čem se ten status bude lišit od plnohodnotného azylu, tak to vám řeknu ze zkušeností tady z Německa.

Místo je uzavřené policií ze všech stran.

Institut strpění platí v Německu už od ledna 2016 a je udělován migrantům, u kterých se nepodařilo zjistit zemi původu, anebo identitu migranta. Oba dva údaje jsou přitom nezbytné pro udělení a posouzení azylů. Jenže, migrantů bez známého původu je tady tolik, že politicky nebylo průchodné je deportovat, takže byl vymyšlen status strpění. Ten funguje tak, že se liší v jiné rezidenční kartě. Strpěnec má stejná práva jako azylant, je na něho dokonce pohlíženo jako na osobu více ohroženou, protože osoba přišla o všechno, nemá doklady, nemá příbuzné, je tedy považována za osobu, které nelze azyl přiznat z formálních důvodů, a proto status strpění je v některých případech žetonem pro vyšší příspěvky sociální pomoci, a to zejména ve chvíli, kdy migrant uvede, že utíkal z válečné zóny a ztratil kontakt s rodinou. Německá vláda potom může přiznat zvláštní příspěvek hmotné nouze na přiznání vyšších příspěvků pro strpěnce a neziskovou organizaci, která strpěnce obvykle zastupuje.

“Strpěnec” je nový krycí název pro “azylanta bez azylu”

Je naprosto nepochybné, že status strpěnce bude pro migranty mnohem dostupnějším řešením než azyl, protože na rozdíl od azylu je právo na strpění nyní chráněno judikátem Evropského soudu pro lidská práva. A to je velký kalibr a instrument, o který se mohou migranti nově opírat a argumentovat jím. Bez ohledu na to, co černý Afričan provede, jestli mačetou poseká hosty v kavárně jako dnes v Manchesteru, tak podle květnového judikátu Evropského soudu nemůže být tento útočník deportován do země původu, protože soud v Lucemburku to jednou provždy zakázal a potvrdil, že uprchlík neztrácí nárok na ochranu a azyl ani po spáchání trestného činu. Takže, výsledkem je proces, který v mé nové knize nazývám jako “Behaviorální genocida vlastního druhu”.

Záchranáři v nákupním centru.

V překladu to znamená, že jde o genocidu, kdy naše vlastní rasa svým chováním si navozuje a způsobuje svoji vlastní genocidu, svými vlastními zákony, svými vlastními judikáty, svými vlastními politiky. Lucemburský soud není složen z Arabů, ani z černochů, jsou to evropští a bílí soudci. Proč přijímají judikáty proti bílé civilizaci? Protože tito soudci byli dosazeni do svých pozic Domem Sion. Genocida bílého muže a jeho civilizace je sionistickým procesem globalizace a hlavním modelem a vzorem je model Panevropy podle vize Richarda Coudenhove Kalergiho. Ukažte proto panu ministrovi video v tomto článku, ať se na toho mouřenína na zemi dobře podívá. Jednoho dno totiž někdo takový jako on může bodat nožem do břicha i lidi blízké panu ministrovi. Jenže, to už bude pozdě, až afričtí “strpěnci” budou řádit v českých a moravských kavárnách.

Nejen o skandálním judikátu a ještě skandálnější novele azylového zákona budeme hovořit dnes na Svobodném vysílači CS od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu. Probereme všechna aktuální témata za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Vašek Flaška
Návštěvník
Vašek Flaška

Cesi, diky svym vladam, jsou odsouzeni se opet a znovu
hrbit s cepici v ruce. A pani Jourova se desi, jak vysvetli v Bruselu nase
“buranske chovani”. Snad by mela zacit sebereflexi u sebe, jak neco udelat
pro narod za svuj kralovsky plat 400 000 Kc za mesic. A takovych “parazitu”
jsou tam tisice. Jako obycejne, My Cesi si musíme uvedomit ,že jsme
byli a budeme slované.A slované nikdy nepatřili k západu. Uměle vytvořena EU

Vašek Flaška
Návštěvník
Vašek Flaška

politiky které jsme si zvolily” vždy pujdou proti nám” viz ČSSD

Alex
Návštěvník
Alex

černoch na fotce má bílou nohu! 🙂

Pavel
Návštěvník
Pavel

Všimly jste si, že na fotce kde policista klečí na pachateli je něco divného? Pachatel je v obličeji evidentně černoch ale má také vyhrnuté kalhoty na levé noze a ta je kompletně bílá a nezdá se mi, že by to byly punčochy. Zvláštní.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Nezbývá než odejít z EU, přece se nenecháme od těch muslimáckých šmejdů zabít. Z článku je vidět, že i dokonce v Západní Evropě místní pochopili, že je muslimové chtějí zničit. U nás v Česku to chápeme také a nehodláme žít ve strachu a nechat se zabít jako tupý dobytek. Jde nám doslova o krku a když nás EU nutí, abychom se nechali zabít jako tupý dobytek, tak nás tím donutí odejít z EU, Jen blázen se nechá bez odporu zabít bolestivou smrtí.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Bordel v ČT? Je jasno. Nahrávka, na kterou se čekalo. „Lidé ČT věří a mají ji rádi,“ padlo na ní

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bordel-v-CT-Je-jasno-Nahravka-na-kterou-se-cekalo-Lide-CT-veri-a-maji-ji-radi-padlo-na-ni-599434

Mohli se zeptat i mimo Havloidy. Nebo dělají průzkumy v Milionu chvilek pro demokracii za PR, které jim zdarma poskytují? 98 procent populace jim nevěří ani nos mezi očima. Národ už netrpělivě čeká, až ta sebranka půjde do tepláků.

A co další kauzy?
https://www.youtube.com/watch?v=o2N76MCiKsk
Michal a Petr 69 Česká televize prala peníze politikovi TOP-09 a Hnutí STAN!

Alanis
Návštěvník
Alanis
Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Hamáčku.. ty kundo.. po volbách pápá.. šáteček a tepláčky.. řikam to už pul roku a pomalu se naplňuje.. konec čssd.. (vyjebancu) konec hrobnika hnusáčka.. a konec techle píčovin pak doufam konečně spravedlnost.. bye bye..

t1t
Návštěvník
t1t

okamžitě vystoupit z EU, a opět vyjednávat

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Dnes jsem nesl svíčku Karlu Gottovi na pietní místo u nás v Brně. Stav počtu svíček je 3000 až 3500. (počítáno stylem A x B)

Alanis
Návštěvník
Alanis

Začíná festival židovské nenávisti pod hlacičkou výběrových lidských práv a demokratůry FORUM2000.

Řečníci (fšici)
https://www.forum2000.cz/konference-forum-2000-2019-recnici-recovering-the-promise-of-1989

A kteří velikáni světa budou řečnit za ČR? Mimo jiné:

https://www.forum2000.cz/lide/zdenek-hrib

https://www.forum2000.cz/lide/mikulas-minar

https://www.forum2000.cz/lide/michael-zantovsky

Čaputová odstoupila, asi z toho dostala migrénu.
Prostě plná prdel Havloidní demokracie.

Milada
Návštěvník
Milada

Kdyz tam vidim krvavou Madlu, tak je mi jasne, co je to za forum.

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Ta děvka měla viset za valečny zločiny asi tribunál řídila dcera hitlera Merkel??

malostranska
Návštěvník
malostranska

Já Havla lituji. Oni zprivatizovali jeho jméno jako před tím mnoho podniků. Nelituji ale Dášu a další příbuzné, kteří to doposud nepochopili a žíjí z toho.