VIDEO: Tvůrce a vynálezce mRNA technologie odvysílal šokující prohlášení, ve kterém varuje...

VIDEO: Tvůrce a vynálezce mRNA technologie odvysílal šokující prohlášení, ve kterém varuje rodiče, co hrozí jejich dětem, pokud je nechají naočkovat genetickým mRNA roztokem! Dětem prý hrozí poškození reprodukčních orgánů, poškození srdce, mozku, nervů, cév a především nezvratné změny imunitního systému, který natrvalo přestane fungovat a jedinec se stane do konce života závislým na antivirotikách a vakcínách! Toto prohlášení tvůrce mRNA technologie rezonuje s prohlášením objevitele viru HIV, že v SARS-Cov-2 objevil sekvence viru HIV!

VIDEO: Tvůrce a vynálezce mRNA technologie odvysílal šokující prohlášení, ve kterém varuje rodiče, co hrozí jejich dětem, pokud je nechají naočkovat genetickým mRNA roztokem! Dětem prý hrozí poškození reprodukčních orgánů, poškození srdce, mozku, nervů, cév a především nezvratné změny imunitního systému, který natrvalo přestane fungovat a jedinec se stane do konce života závislým na antivirotikách a vakcínách! Toto prohlášení tvůrce mRNA technologie rezonuje s prohlášením objevitele viru HIV, že v SARS-Cov-2 objevil sekvence viru HIV!

Tvůrce a konstruktér technologie mRNA, virolog a imunolog Dr. Robert Malone, odvysílal včera večer naprosto explozivní video, ve kterém pronesl projev k americkému lidu a především k americkým rodičům, aby za každou cenu zabránili očkování svých dětí. Dr. Malone ve videu vysvětlil Američanům, jak vakcína mRNA funguje a narovinu varoval, že dětem hrozí poškození reprodukčních orgánů, neplodnost, dále nezvratné poškození srdečního svalu, poškození cév, poškození cerebrálních funkcí v mozku a především nenapravitelné změny v imunitním systému, o čemž jsme na Aeronetu již v minulosti několikrát psali. Vakcíny na bázi mRNA totiž podle všeho disponují schopností, že umí natrvalo zmrzačit lidský imunitní systém, který se už nikdy sám nedokáže opravit a uvést do původního stavu.

Vakcíny totiž vypínají v lidském těle přirozenou imunitu a tělo začne být závislé na komerční imunitě, to znamená na trvalém externím přísunu antivirotik a inokulačních látek. Bez nich lidé budou umírat v masových počtech, hlavně v zimním období, kdy je díky nízké úrovni UV záření ze Slunce ve vzduchu vysoká koncentrace virů a virových náloží v lidských tělech. Dr. Malone ve videu uvedl, že dětská imunita má obrovskou sílu a může zachránit tento svět. Když se totiž dítě nakazí covidem, začne okolo sebe prskat ze svého těla antigeny a protilátky, kterými se ostatní členové rodiny nakazí, prodělají mírnou nemoc a tím získají mohutnou přirozenou imunitu od svého dítěte.

Dětem hrozí po vakcinaci mRNA roztoky nevratné postižení zdraví, varoval objevitel mRNA technologie rodiče

Dítě je tak tím nejsilnějším a nejspolehlivějším očkovacím nástrojem a farmaceutické firmy to vědí, a proto chtějí za každou cenu zlikvidovat a zničit imunitní systém i u dětí. Je to genocida v přímém přenosu. Toto nejsou žádné hoaxy nějakého Franty z Horní Dolní, tohle jsou informace od samotného autora a vynálezce, který vymyslel molekulární technologii vkládání upravených genetických informací do RNA šroubovic virů. A jestliže on varuje před očkováním dětí a bije na poplach, potom takového člověka musí rodiče poslechnout, jinak riskují těžké postižení dítěte, které se nemusí projevit hned, ale klidně až za deset nebo patnáct let. Dr. Malone ve svém projevu doslova uvedl toto:

Než svému dítěti píchnete injekci, což je nevratné rozhodnutí, chtěl jsem vás seznámit s vědeckými fakty o této genetické vakcíně, která je založena na technologii RNA vakcíny, kterou jsem vytvořil. Jsou tři hlavní otázky, kterým musí rodiče porozumět, než přijmou toto nezvratné rozhodnutí. První je, že do mateřských buněk bude vpraven virový gen. Tento gen nutí tělo vašeho dítěte vytvářet toxické spike proteiny. Tyto proteiny často způsobují trvalé poškození kritických orgánů dítěte.

Mezi tyto orgány patří jejich mozek a nervový systém, srdce a cévy včetně krevních sraženin, jejich reprodukční systém a především tato vakcína může vyvolat zásadní změny v jejich imunitním systému. Nejvíce alarmující na tom je, že jakmile k těmto poškozením dojde, jsou nenapravitelná. Nelze je zvrátit. Poškození v jejich mozku nelze opravit. Nelze napravit zjizvení srdeční tkáně. Nemůžete opravit a geneticky resetovat imunitní systém. A tato vakcína může způsobit reprodukční poškození, které by mohlo ovlivnit budoucí generace vaší rodiny. 

Spike proteiny generované RNA expresí jsou jako ruská ruleta, nikdy nevíte, co z toho vyjde

Toto jsou hrozivá varování přímo od autora technologie mRNA, který důrazně už mnoho měsíců varuje, že technologie mRNA vznikla původně jen jako experiment pro nemocné pacienty s genetickými poruchami, kterým buňky či orgány neprodukují určité látky a genetická modifikace RNA viru může buňku přimět k tomu, aby začala vyrábět konkrétní látku, enzym, protein atd. Použití mRNA technologie jako vakcinačního vektorového dopravníku, který vnese do mateřských buněk orgánů RNA šablonu a návod na výrobu spike proteinů, proti kterým má potom imunitní systém bojovat a naučit se imunizační vzorce, nebylo nikdy otestováno na širší populaci a dosud nejsou známy vedlejší projevy. Hrozba spočívá především v tom, že mRNA vakcíny nejsou mDNA vakcíny.

Savčí buňka a exprese spike proteinů dekódovaných z poskytnuté RNA

To znamená, že šablona mRNA v buňce nemá opravný korekční mechanismus na rozdíl od DNA a exprese genů tak probíhá bez kontrolních součtů. Buňky v těle po vakcinaci tak mohou spustit zběsilou produkci mutantů, pozměněných spike proteinů, které vedou k vytvoření mutací spike proteinů. Tyto mutované spike proteiny se potom nepřichytávají na mateřské buňky plicních orgánů, ale např. na buňky srdečního svalu, ledvin, jater, nebo dokonce na krevní buňky, případně na buňky v cerebrální oblasti, tedy v mozku. Doslova může jít o nekonečné mutace. A voilá, kruh se uzavřel a jsme zpátky u mého oblíbeného hesla: Čím více očkovaných, tím více nakažených! A mutace Omikron je přesně jedna z nich. Omikron vznikl v těle očkované osoby, jejíž buňky provedly chybnou expresi genů v mRNA šabloně a vznikla životaschopná mutace Omicron.

Po očkování začínají lidé pociťovat divné selhávání zdraví, objevují se nemoci, chřipky, záněty, nic velkého, zdánlivě nic hrozivého, ale dříve to neměli… co to je?

Očkování pomocí mRNA technologie je tak de facto hra s granátem na dětském hřišti. Jde pouze o to, aby při házení žádné z dětí nezavadilo o kroužek pojistky. A pokud jde o spike proteiny, které vyrábí buňky po impregnaci mRNA šablonou, tak tam se hraje o to, který spike protein vyrobený buňkou bude mít jako ten granát stejnou velikost, která zapadne na prst srdečních mateřských buněk, nebo jaterních buněk, krevních buněk atd. Každá exprese genu a proteinu z RNA šablony je s chybami, protože RNA šroubovice nemají korekční a opravný mechanismus.

A nelze se divit, že prostě někdo se naočkuje a za dva dny je v nemocnici s akutním infarktem myokardu, anebo s akutním selháním ledvin. Co se stalo? No, prostě došlo v buňce při expresi genů RNA šablony z vakcíny k chybě a spike proteiny zapadly namísto do spárů bílých krvinek a imunitního systému do jednoho z receptorů na povrchu krevních buněk. Krevní buňka tak začne produkovat chybné spike proteiny a člověk najednou leží na JIP s akutním zánětem srdečního svalu. A ti lháři v televizi vám budou ještě sprostě a drze do očí lhát, že tam člověk leží kvůli nezodpovědným neočkovaným lidem. Takové chucpe!

Podle Dr. Maloneho je očkování dětí vakcínou mRNA obrovské riziko

Lidé, kteří se dali očkovat, začnou na sobě brzy pociťovat následující změny: Prvním příznakem budou velmi časté chřipky, virózy, nachlazení, teploty, bolesti hlavy, migrény, vyrážky na těle. Dříve lidé nemoci neměli, jak bylo desetiletí dlouhé, ale po očkování najednou mají tuhle nemoc, sotva ji vyléčí, tak se objeví další nemoc. A pořád dokola. Dříve to lidé neměli. Co to je? To je příznak selhání imunitního systému, který znají pacienti s virem HIV. Lidé po očkování na Covid-19 popisují podobné příznaky.

Stejně jako u viru HIV, tak i vakcíny mRNA dosud ne příliš jasným způsobem mají na svědomí syndrom selhání imunity, kdy lidé potřebují antivirotika a pravidelné přísuny terapeutických látek, aby tělo nepostihla infekce a rozvinutá nemoc. Doslova to vypadá, jako kdyby očkování proti Covid-19 mělo z lidí udělat pacienty se stejnými či podobnými problémy se selhávající imunitou, jako mají pacienti s virem HIV. Tuto myšlenku jsem postřehl už od několika lékařů z USA, kteří vystupují na americké alternativě a když se nad tím zamyslíte, něco na tom může být.

Objevitel viru HIV vloni šokoval, že v koronaviru našel sekvence viru HIV. A teď po roce a půl Dr. Malone varuje, že mRNA vakcíny mohou způsobit syndrom poruchy přirozené imunity… tedy syndrom podobný HIV

Pamatujete, jak vloni objevitel viru HIV a držitel Nobelovy ceny za tento objev, Dr. Luc Montagnier, šokoval média, když uvedl, že ve viru SARS-Cov-2 objevil okopírované a identické sekvence z viru HIV? Přinesli jsme o tom článek zde. Chápete? Co když se globalisté rozhodli, že infikují celou světovou populaci virem HIV, ale zamaskovanou cestou, aby se to nepoznalo, že je to překabátěný virus HIV?

Co když ten virus je o tom, jak pomocí genové manipulace Gain of Function překopírovat část úseku HIV, tedy část lentaviru, do těla koronaviru? Výsledkem potom bude nemoc podobná chřipce, vlastně prakticky identická s chřipkou, ale vedlejším projevem bude hrozivý účinek viru HIV, lidé získají syndrom ztráty přirozené imunity. Nikdo však nebude mít podezření, protože najít ve viru SARS-Cov-2 úsek viru HIV prostě skoro nikdo nedokáže. Nikdo nemá takové znalosti.

Dr. Luc Montagnier, držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV

S výjimkou samotného objevitele viru HIV Luca Montagniera. A když ten se ozval, byl okamžitě nosatými médii umlčen a označen za dezinformátora. Nobelovka, nenobelovka, prostě z něj udělali hoaxera. Jenže… co když právě na to kápl? Zamyslete se. O čem hovoří Dr. Robert Malone? Lidem hrozí po očkování ztráta přirozené imunity. A co se děje lidem, kteří onemocní HIV? Ztratí přirozenou imunitu. Jedna a jedna.

A co vidíte okolo sebe teď? Lidé bez 3. dávek leží na JIP. Jinde v Izraeli už se plánuje 4. dávka. A potom 5. a 6. dávka s rozestupy 6 až 9 měsíců. A léčba HIV? Pacienti s HIV berou terapeutické látky, antivirotika a jednotlivé dávky se opakují v horizontu 4 až 6 měsíců. Takže, co to znamená? Shoda čistě náhodná? Tak to záleží na tom, jestli věříte na náhody. Protože nic jako náhoda v konceptuálních procesech řízení neexistuje. Někdo chce lidstvo zbavit přirozené imunity. Zločin, který nemá v lidské historii obdoby.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Toncek
Návštěvník
Toncek

Proto nahonem nová vakcína bez mRNA ?

Ivka
Návštěvník
Ivka

Ze života..mohu potvrdit…po druhé dávce partner naprosto zbaven imunity,nemocen od druhé dávky už měsíc..vždy naprosto zdravý jedinec,sportovec.. nyní prvně chřipka a teď zápal plic, únava,bolesti v krku…a jinak změna myšlení.. těší se na třetí dávku a je rád,že má teď mírné průběhy všech nemocí,.. úplně se zbláznil,nechce nic si přečíst,sleduje jen ČT 1…sleduje počty nakažených každé ráno na seznamu..a nedá se vůbec nic dělat..kdo prostě nechce,tak nevidí…je mi to líto…a nemůžu vůbec nic!

Mamune sui generis
Návštěvník
Mamune sui generis

Omikron vyvinuli lékaři větové zdravotnické organizace, aby zahubil předchozí variantu viru cov-19…. snad to vyjde, když to očkování poněkud selhává, podobně jako očkování proti chřipce, které se ve světe uskutečňuje už 90 let a chřipce to příliš neublížilo…

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Viděli jste někdy většího dalšího blbce?:
“Studie Imperial Collage naznačuje, že varianta Omikron může způsobovat podobně těžký průběh, jako varianta Delta. Ochrana proti symptomatické infekci variantou Omikron po dvou dávkách vakcíny je odhadována na 0 % až 20 %, po posilující dávce 55 % až 80 %”
https://twitter.com/helzdenek?lang=cs
= ze 17.12. Očkujte se. Funguje to. Na 0 % určitě 😀
A ty komenty dole, no tvl debilismus…:
“Víme něco o tom, jak je to s posilující dávkou – zda je lepší zůstat u Pfizeru nebo míchat s Modernou?”
To by mě taky zajímalo. Před omicronem sem měl docela jasno a po 2x pfizer jsem chtěl mod. Ale teď…
“Dobrý večer. Při druhé dávce v červenci a lehkém průběhu v listopadu je nutné pspíchat s třetí dávkou?”

To nevymyslíte. A přesně kůli takovým se vše pořád dnes a denně děje. Protože:
“Čím více očkovaných, tím více nakažených!”

Dan2
Návštěvník
Dan2

O ucincich vakcin od dalsiho vedce:
https://nastub.cz/w/onwSaWuMAgox5LfaaovuLJ?title=0&warningTitle=0&start=0s
Otresne je vedet, ze si ockovani asi zkratili sami zivot na par let.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Otřesné? Pro mě nikoli…pokud jsem své rodině, přátel atd. nestál za to, že jsem jim chtěl vždy pomoci, tak jsou mi už ukradení….

“…většina očkovaných bude mít štěstí, pokud vydrží pět let. A to vše v důsledku injekce, která nedělá to, co si většina lidí myslí, že dělá…”

Jiri
Návštěvník
Jiri

No, článek jsem četl a jednu otázku bych měl. Jestliže člověk prodělá těžký Covid, nepřijde o imunitu také? Vždyť jestli má být příčinou její ztráty ten vir, tak si říkám, že je jedno, jestli si ho do sebe nechám pomyslně do sebe vpravit dobrovolně nebo se mi do těla nastěhuje nastěhuje sám. No je pravda,že nechat si ho úmyslně vyrábět buňkou je divný.

yoshi
Návštěvník
yoshi

Neviem, ale ja nechápem potom na ktorú s prepáčením piču niekto vôbec vymyslel mra vakcíny keď tento človek tvrdí že je to pre deti také nebezpečné…

gabik
Návštěvník
gabik

v clanku pisali, ze povodne mRNA vakciny boli vyrobene ako experiment pre ludi trpiacich genetickymi chorobami….

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

REŽIM VRAŽDĚNÍ DĚTÍ: Přehled poškození způsobených očkováním COVID odhalil, že 82 % těhotných žen očkovaných v prvním nebo druhém trimestru podstoupilo spontánní potraty:
https://www.naturalnews.com/2021-12-17-82-percent-women-suffer-abortion-covid-jab.html

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Doporučuji pelyněk čaj, pak čaj z borovice s kombinací s badyánem = prevence a léčba proti tzv. shedding, kdy očkovanci, zvlášť ti “čerství” vylučují toxické sračky kolem sebe. Osobně vyzkoušeno. Pelyněk je na trávení a vše kolem toho, je to hlavně antiparazitikum – viz např.: výzkumy poukázaly na to, že bylina bojuje proti bakteriím, plísním a parazitům – Salmonella, E. coli, tetanus atd,. a využívá se při zánětech, chřipce a prochladnutí. Za mě jeden z top čajů, ale nesmí se víc jak 3x denně po dobu 14ti dní. A borovice a badyán – teď to teprve přijde, umí totiž toto:

Co mají společného? Tedy borový čaj a z badyánu? Oba obsahují kyselinu šikimovou, která inhibuje koagulační kaskádu, čili zamezuje vzniku krevních sraženin; dále ovlivňuje metabolismus cukru – pomáhá při léčbě cukrovky; působí protizánětlivě, protinádorově; a upravuje funkci mozku !!

Obsahuje důležité látky: velké množství vit C (asi. 4x více než pomeranč), silice ( v ní terpeny pinen, felandren, limonen, cadinen, myrcen, sylvestren, caren, cymen, bornylacetát aj), dále pryskyřici, třísloviny, hořčiny, aromatické kyseliny, kyselina šikimová a suramin.

A hlavně, Co je pro nás aktuálně důležité:

brání modifikaci a replikaci DNA a RNA
díky suraminu a kyselině šikimové inhibuje koagulační kaskádu, která vyvolává vznik krevních sraženin, mikrosraženin, mrtvice, neobvykle silné menstruace, atd.; díky těmto dvěma tedy zabraňuje shlukování krevních destiček
díky suraminu má antiparazitární účinky – což nás zajímá v dnešní době kvůli působení tzv. spike proteinů, které ve velkém množství šíří očkovaní; odvar z borovice tedy doporučuji pro běžné pití; více o suraminu níže
má baktericidní účinky – čili pomáhá v boji proti bakteriálním zánětů
má protizánětlivé účinky – čili pomáhá v případě zánětlivých onemocnění
působí vodopudně – čili pomáhá např. během detoxikace těla
snižuje přetlaky – např. tlak v hlavě, což je v dnešní době časté (nejen vlivem chemie, ale také v důsledku napojování se na vyšší energie)
ulevuje a léčí revmatoidní klouby

Je toho hodně, stačí se dovzdělat a porazíte nejen ko*kovid, ale budete nesmrtelní se svou vlastní imunitou, nebudete potřebovat žádné fuckcíny atd.

A ještě, Suramin snižuje aktivitu enzymů, zapojených do syntézy DNA a RNA: DNA polymeráz, RNA polymeráz, reverzní transkriptázy, telomerázy, a dále enzymů zapojených do vinutí/rozvíjení DNA…Tím brání nepřiměřené replikaci a modifikaci RNA a DNA. Je znám svými inhibičními účinky na látky, jež se podílejí na koagulační kaskádě.

Suramin se přirozeným způsobem získává z éterického oleje obsaženého v jehličí borovic. Celistvý bylinný zdroj navíc vyniká nad izolovanou látkou tím, že doplňuje i další prospěšné látky se širokou paletou příznivých účinků, které laboratorně vytvořený extrakt nemá!

A badyán je skvělý lék i pro děti po očkování – děti jsou naočkováni ve chvíli, kdy na to nemají, kdy to ještě nemohou unést (ale rodiče jsou přesvědčení o tom, že to je správné a dochází ke kolizi potřeb dítěte x rodiče) – blížící se očkování dětí je brutální zásah do imunity, kdy na to nejsou připravení ani dospělí, natož děti, díky kyselině šikimové inhibuje koagulační kaskádu, která vyvolává vznik krevních sraženin, mikrosraženin, mrtvice, neobvykle silné menstruace, atd.; zabraňuje tedy shlukování krevních destiček

Co léčí? = díky anetolu, linaloolu, oseltamiviru, a kys. šikimové má silné antibakteriální účinky – čili pomáhá v boji proti bakteriálním zánětů, má antivirotické účinky – čili pomáhá likvidovat nežádoucí viry v těle….

Enni
Návštěvník
Enni

Nežádoucí viry snad ano, ale očkování je umělá IT a na to bylinky nepomohou. Má to něco jako malé drápky, které se pevně drží v krevním řečišti. Navíc vytváří postupnou řetězovou reakci.
Já jen, aby si Váš článek někdo špatně nepřeložil. Stylem nechám se naočkovat, budu mít klid a vypláchnu to bylinkami……
Navíc, pelyněk pokud není ve vyvážené směsi může vyvolat spíš více potíží, než účinku. Většina bylinek ve směsích má daleko lepší a silnější účinek, než podávaná samostatně. Málo která bylinka se může podávat samostatně, pokud má pomoci a ne uškodit. V těle máme i jiné neduhy, které mohou vyvolat silnou reakci na některé složky bylin. Raději si virovou směs nechejte namíchat od zkušeného bylinkáře.

mlb
Návštěvník
mlb

Dobrý je aj PROPOLIS- tinktúra. Je to antivirotikum, antibiotikum a je proti parazitom. Ale asi nie proti vakcíne.

Lujza
Návštěvník
Lujza

Nerozumiem, preco Dr. Malone hovori len o detoch.. dospeli si mozu zmasakrovat imunitu? A hned v uvode sa odprezentoval ako zastanca vakcin a sam ockovany…

zklamaná
Návštěvník
zklamaná

Také jsem tomu nerozumněla, známá mi psal, že ….Malone se nechal naockovat jeste pred tim, nez se zjistilo, ze spike protein je cytotoxicka prozanetliva bilkovina s charakteristikami prionu. Jak se na to přislo, tak pred tim zacal varovat. Může to tak být ? Ví někdo, prosím?

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

takto: je „opíchanej“, Modernou (mRNA) a lituje, protože má vedlejší účinky, tremor v noze, vysoký tlak a další symptomy, viz kde to sám prohlásil: https://www.youtube.com/watch?v=nYkUePQMfkE&t=6404s

rozvádí, jaké měl nežádoucí účinky:
…um it’s concerning uh frightening i took
moderna
uh twice i probably shouldn’t have i did
have
adverse events from that on top of my
long coven
uh i i developed grade three
hypertension restless leg syndrome and
other symptoms
that i hadn’t had before uh…

Zuz
Návštěvník
Zuz

Pride mi prinajmensom paradoxne, ze vedec jeho formatu nedokazal predvidat mozne nasledky. Taky zvlastny, rozporuplny pocit z toho, z neho mam… V dosledku prenosu spike-proteinu by teda mal minimalizovat stretavanie so svojimi vnucatami, hovori o tom niekde?
Malinke ulomky spicky ladovca sa zacinaju vynarat, cas ukaze ovela viac a bude to bolavy cas.
https://cz24.news/tv-slovan-neockovane-deti-su-v-pritomnosti-ockovanych-osob-vo-velkom-nebezpecenstve-mudr-jancova-a-mudr-janco-prinasaju-mimoriadne-zavazne-vedecke-zistenia-alarm-a-budicek-pre-vsetkych-rodicov/
Da sa najst mnozstvo info o mechanizme prenosu – spike protein shedding / transmission”, sprevadzane fact-checkerskym popieranim reality, co je len potvrdenim toho, ze ide o dolezity fakt.
Pracuje niekto na tom, ako “vycistit” tela oklamanych “ockovanych”? Optimisticky verim, ze budu taki, ktori precitnu a budu hladat riesenie, kvoli sbee i svojmu okoliu. V tejto chvili je to gordicky uzol, ktory moze rozotnut len Bozi mec…

Emílie
Návštěvník
Emílie

Níže vám to admistrátor vysvětluje, že toho Malone lituje a je tam odkaz na rozhovor Malone, kde o tom mluví, dala jsem si čs překlad, důležitý někde od 1,44 hod až do konce. Zkusím přeposlat administratora:
Administrátor Aktualizace: Tak je prý očkovaný Modernou (mRNA) a hořce toho lituje, protože má vedlejší účinky, tremor v noze, vysoký tlak a další symptomy:

https://youtu.be/nYkUePQMfkE?t=6404

Zuz
Návštěvník
Zuz

Ano, toto som citala, ale to nevysvetluje naivitu (?) pred prijatim mrna. Jednoducho mi to nesedi.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Tady mate jineho vedce o ucinku vakcin, tech co do lidi pichaji za kazdou cenu:
https://nastub.cz/w/onwSaWuMAgox5LfaaovuLJ?title=0&warningTitle=0&start=0s

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

“…Pfizer je samozřejmě židovská organizace, to je židovská farmaceutická společnost, vlastněná tedy židovskými podnikateli. Židovskou rodinou řízená. A to samé Moderna, to samé Johnson jsou všechno v rukách těchto rodin. Všechny banky, které je financují jsou v rukách židovských rodin.”
-VK- (Svobodný vysílač, 23. 7. 2021)

“Rusové se očkují vakcínou společnosti, které šéfuje původem německý Žid. Ten jim slibuje svobodu, pokud se naočkují … Konceptuální gramotnost je odporná v tom, že když se v ní orientujete, pokaždé skončí u židovských rodin, židovských jmen, židovských ředitelů, židovských majitelů, židovských bankéřů, židovských finančníků, židovských mecenášů a filantropů, židovských obchodníků. … Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky… a nikomu, až na výjimky, to nepřijde ani na malý okamžik podivné … Rusové jsou vystaveni Total Control řízení a židovský šéf ruské Big Pharma vyrábějící Sputnik informuje Rusy, že když budou hodní a budou poslouchat a očkovat se roztokem, tím ruským, ne tím americkým od židovských kolegů z Ameru, ne ne, ten je fuj, fuj, zato náš Sputnik je bezpečný. A když se jich naočkuje 80% a více, tak QR kódy a Total Control skončí. Haha, taková lež! Utáhnout Rusy na mokrou fusekli a falešný slib se zřejmě povede, protože to zatím funguje všude na světě.”
-VK-

Stručně řečeno: celý covidový a vakcinační teror je velezločin organizovaného mocenského Židovstva a jím řízeného zednářstva proti lidstvu!

VYBERTE SI SVŮJ JED!
comment image
Židovští šéfové farmaceutických firem.
comment image
comment image
Sefardský Žid Albert Bourla, šéf farmaceutické společnosti Pfizer.
comment image
Žid Alexander Gintsburg, šéf farmaceutické společnosti Gamaleya, která vyrábí Sputnik.
comment image
VAKCINAČNÍ HOLOCAUST
comment image
ŽIDOVSKÝ PLÁN DEPOPULACE
comment image
Na zastávkách městských autobusů v Białystoku (Polsko) byly vylepeny plakáty: Vakcína zabíjí !!! Pandemie je židovský podvod !!!

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

ŽIDÉ JSOU NAŠE NEŠTĚSTÍ!