VIDEO: Turkmenští povstalci v Sýrii střílí na dva ruské piloty na padácích!...

VIDEO: Turkmenští povstalci v Sýrii střílí na dva ruské piloty na padácích! Sestřel letadla je snahou amerických elit zhatit vytvoření evropsko-ruské koalice v Sýrii!

VIDEO: Turkmenští povstalci v Sýrii střílí na dva ruské piloty na padácích! Sestřel letadla je snahou amerických elit zhatit vytvoření evropsko-ruské koalice v Sýrii!

Sestřelení ruského Su-24 nad syrsko-tureckou hranicí je otevřené vyhlášení války Rusku, které má zvednout rukavici a začít útočit na Turecko, a tím pádem vyvolat konflikt mezi Ruskem a NATO. Vášně budou obrovské, v Rusku se v těchto chvílích uvažuje o odvetě, zazněly dokonce od ruské levice návrhy na bombardování tureckých pozic na hranicích se Sýrií z důvodného podezření, že aktivně podporují teroristické povstalce v Sýrii. Situace je velmi vážná, protože vůbec nejde o Su-24. Video nahoře ilustruje chování tzv. “umírněné opozice”, to jsou ti “hodní povstalci”, které podporuje i česká vláda! Pošlete jim tento článek, ať vidí tu umírněnost na vlastní oči! Povstalci střílí na ruské piloty na padácích hned poté, co se katapultovali ze svého sestřeleného Su-24.

Pamatujete si možná ještě na jeden můj výrok na SVCS, kde jsem uváděl, že západ se bude snažit destabilizovat Rusko zevnitř, protože zvenčí to evidentně nejde, a že mám obavy, že Putin by mohl být odstaven ruskou generalitou od moci, pokud nastane situace, že bude muset začít jednat rázně, tvrdě a jako válečník, a nikoliv jen jako dosud diplomat a stratég. Obávám se, že ta situace právě teď nastala.

zrBctnj.png
Turecká verze události… Su-24 narušilo asi na 1 minutu vzdušný prostor Turecka, Moskva to odmítá a tvrdí, že letadlo v tureckém vzdušném prostoru nikdy nebylo.

Rusko je na nohou. Moskevská ulice žádá vojenskou odvetu proti turecké armádě, ale to by znamenalo otevřený útok proti členovi NATO. Pokud Putin neprovede tvrdý zásah a velkou odvetu, může začít ztrácet gloriolu silného vůdce. Útok proti ruskému Airbusu na Sinaji ukázal, že Putin a Kreml do poslední chvíle nechtěli připustit, že se jednalo o teroristický útok. Zranitelnost ruských civilistů ve vztahu k zahraniční politice Kremlu je velmi divoká karta a Kreml se jí úzkostlivě vyhýbá. Ruský člověk vydrží mnoho. Vydrží strádání, vydrží nepohodlí, ale nevydrží slabého vůdce v Kremlu.

Vladimir Putin jako bývalý operativec KGB není typický voják. Nemá myšlení vojáka, důstojníka, je to pragmatik a diplomat. Tato výhoda pro řízení země v době míru je nepochybná, ale není zcela jasné, jestli by Putin byl schopen učinit taková rozhodnutí, která by znamenala velké oběti. Myšleno nejen lidské a materiální, ale především politické. To znamená ochotu Kremlu dělit se o moc s generály při vedení otevřené války s velkým nepřítelem typu Turecka nebo dokonce NATO. Sestřelení ruského Su-24, které operovalo proti teroristům v Sýrii, je politicky velmi nebezpečně na hranici mezi ještě provokací a už tzv. aktem války. Turecko muselo vědět, že Su-24 ruského letectva nijak neohrožuje turecké území, a že operuje v Sýrii. V Rusku se nyní v podvečer začalo mluvit o novém “Tonkinském zálivu”, provokaci, která ovšem nemá ospravedlnit válku, ale má zatáhnout Rusko do války s Tureckem, a tím pádem s NATO.

[VIDEO] Turkmenští povstalci v Sýrii zastřelili jednoho z ruských pilotů sestřeleného Su-24 ještě předtím, než přistál s padákem na zemi. Osud druhého pilot není znám, ale byl prý ponechán naživu jako pojistka před dalším bombardováním povstaleckých pozic ruským letectvem. Informace o použití přeživšího pilota jako živého štítu povstalců přinesla před chvíli ruská stanice Echo Moskvy, která se odvolává na zdroj z blíže neurčeného islamistického webu.

V době boje proti terorismu, ve chvíli, kdy Elisejský palác požádal Kreml o pomoc v Sýrii, tak Turecko vrazilo klín mezi Rusko a evropské země NATO. Někdo se snaží v samotném počátku rozložit tvořící se koalici mezi zeměmi EU v NATO a Ruskem v boji proti Islámskému státu. Jak bude vypadat spolupráce nyní, kdy členská země NATO sestřelila ruský stíhací bombardér a zavinila smrt jednoho a zajetí druhého ruského pilota? Asi nebude nijak žhavá. Je teď důležité, aby Vladimir Putin ustál svoji pozici, protože právě teď se může rozhodovat o jeho křesle. Putin se opírá o důvěru generálů, ale už od krize na Majdanu zaznívají z okruhu ruské generality poznámky, že Putin nejedná tvrdě a mnohem důrazněji. To se zatím ukazovalo jako moudré, ale pokud členská země NATO sestřelí ruské letadlo, které operovalo proti teroristům v jiné zemi a způsobí smrt pilota nebo pilotů, tak to prostě už není jen provokace, ale otevřený akt války.

Turkey%206_0_0.jpg
Letadlo dopadlo v Sýrii na území ovládané turkmenskými povstalci

Situace může eskalovat každým okamžikem a pokud by Rusko neuneslo svůj vztek a oprávněné rozhořčení a uchýlilo by se k odvetě proti Turecku vojenskou cestou, potom by to znamenalo vypuknutí III. sv. války. Pokud ovšem Putin neudělá nic, může být výsledek stejný, v Rusku může dojít k destabilizaci vnitřní moci a zemi mohou začít řídit generálové.

Turecko bez jakýchkoliv pochybností sestřelilo ruský Su-24 v souladu s notičkami, které má od amerických elit, záměrně neříkám od americké vlády, protože Obamova vláda představuje jiné mocenské křídlo v USA, než to, které vyzbrojuje, financuje a pomáhá IS v Sýrii skrze Saúdskou Arábii a Turecko. Tyto elity se snaží Rusko izolovat a přeorientovat EU na spolupráci s USA, jak politicky, tak především ekonomicky. Islámský stát má klíčový úkol, znehodnocovat cenu ropy díky mohutnému dumpingu její ceny, za kterou IS prodává do světa hluboko pod tržní cenou, čímž decimuje ruský vývoz této suroviny a ruský rubl. Situace USA vyhovuje, proto celý rok byla americká bombardování IS tak neúčinná a záměrně jalová. Rusko toto změnilo, začalo likvidovat distribuci ropy z Islámského státu do světa, a to bude znamenat dříve či později zvýšení cen ropy, což pomůže hlavně Rusku a jeho ekonomice. Islámský stát je pro USA perfektní řešení a americké elity by dokonce byly rády za jeho zachování a dokonce mezinárodní uznání.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 6 dnů a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 45% potřebné částky. Pokud se Vám články na AE News líbí, přispějte prosím jakoukoliv částkou (zde) na zachování našeho provozu, moc děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaris
Návštěvník
Jaris

Blbost! Zapadni staty i stredni Evropy nemaji naprosty zajem vytvorit jakoukoliv koalici s Ruskem. To je absolutne vylouceno. Nikdy nespolupracovali, nespolupracujou a nebudou spolupracovat. Jevrejskemu unionu vladnou chore slepici mozky, ktere radeji zvoli sebevrazdu nez aby spolupracovali s Ruskem. Kam se jen podel zdravy rozum!

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Nevím, jestli to sem už někdo nedával. Pokud ano, omlouvám se. Nečtu celou diskusi.

Američani vydali prohlášení, že střelba do pilota na padáku byla sebeobranou!!!! Jj, on takový pilot letadla, který nepočítal se sestřelením, visí bezbranně na padáku a doufá, že rozumně přistane, je tuze nebezpečná věc! A proto je třeba ho všemi prostředky dostat ještě dřív, než se dostane na zem, že?… no comment.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7004

Tom1
Návštěvník
Tom1

Hitler byl největší gauner na světě ale ani nemci nestříleli na parašutisty př seskoku.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

1) Třeba takový Mao měl na svědomí daleko víc lidí…
2) Na parašutisty se střílelo běžně (viz operace Overlord, Market Garden,…), piloty bombardérů Volksturm napichoval na vidle.
To jen tak pro upřesnění, ne že bych apriori nesouhlasil.

Prezident
Návštěvník
Prezident

Střelba na výsadkáře na padáku zakázaná není, tam se to toleruje. Něco jiného je ale posádka zachraňující se seskokem. Proto mají bílé padáky. No a na ty se tak běžně nestřílí. Není parašutista jako parašutista.

Al
Návštěvník
Al

Vysvětlete mi prosím jedno!
Jak je možné že pokud nahraju něco na juťub nebo jinde kde je třeba nějaká scéna řekněme jen podbarvena nějakým úryvkem hudby tak se to okamžitě maže protože porušování autorských práv atd. a přitom tihle hajzlové mají bezpočetné množství účtů které běží dlouhodobě a nikdo je nemaže. Tohle je oukej?
Takže kopírovat hudbu je horší zločin než propagace IS?

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Zdravím Vás. Máte v podstatě dvě možnosti. Tvořit svou vlastní hudbu a tu dávat do svých videí. A nebo máte k dispozici stránky http://freemusicarchive.org/, kde hudebníci dávají své výtvory zdarma a ty můžete použít bez obav, že by vám Youtube něco vyčetl ohledně autorských práv. Někdy se však stane, že robot Youtube skladbu ve videu špatně rozpozná a ohlásí porušení autorských práv. Stalo se mi to např. zde https://www.youtube.com/watch?v=Y7B-SK7zVE8 kdy jsem si hrál se syntezátorem Yamaha. Nicméně pro tyto případy máte možnost odvolání, kdy člověk (ne program) osobně zhodnotí, zdali vaše námitka je oprávněná. Ještě existuje jedna možnost a to používat hudbu Severokorejského armádního sboru. Tu ještě imperialistické nahrávací společnosti neprivatizovali a tak patří všemu lidu a její použití Youtube nepostihuje. 🙂 Např zde jsem s ní efektně podkreslil likvidaci ISIS ve hře Command And Conquer 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=NLsuJzy0D1Q

Přeji hodně úspěchu! 🙂

Administrator
Admin

To je způsobené tím, že ti lidé, kterým to YouTube nemaže, tam mají nahranou hudbu s upravenou zvukovou obálkou. YouTube používá ACR systém (Audio Content Recognition), který umí podle digitálního tvaru zvukové obálky z konkrétního úseku skladby určit, jaká skladba se hraje. Existují programy, které upravují zvukovou obálku v neslyšitelném spektru zvuku tak, že člověk to nepozná, ale obejde se tím ACR ochrana automatického rozeznávání hudby na YouTube. Potom lze hudbu na YouTube nahrát a systém kontroly, který je plně automatizovaný, nedokáže podle zvukové obálky píseň identifikovat a nesmaže jí tudíž kvůli copyrightu. Jedině, že by někdo ručně upozornil na support YouTube, že máte kanál plný nelegální uploadnuté hudby.

Alkid
Návštěvník
Alkid

Dobrý den, omlouvám se, že se do toho pletu. Máte samozřejmě pravdu a kolega “Al” toto ani nerozporuje a je to správné pokud jsou chráněni hlavně autoři nebo interpreti této hudby. Dle mého jde o to, že majitelé youtube a také dohližitelé nad dodržováním zákonů se zajímají více o zisk nahrávacích společností než o základní lidská práva. V jím popisovaném případě těmto majitelům a dohližitelům nevadí vulgární, kruté a proti základním lidským právům zaměřené příspěvky obhajující takto zaměřené náboženství, ale s maximální možnou vervou potírají nelegální hudbu.
Jde tedy majitelům sociálních sítí a podobných serverů, spolu s represivními složkami “demokratických” států o zisky korporací více než o lidské životy jiných s jejich názorem nesouhlasících a jestli je toto ta “západní hodnota”, která se má tak vehementně hájit?! Dodávám.
Jestli propagace nenávistných náboženství a ideologií je v očích západu jako nositeli těch nejvyšších nejhumánnějších hodnot (pokud toto vyhovuje záměrům “elit”) menší zločin než nelegální šíření hudby?

dudi
Návštěvník
dudi

Sestřelit letadlo, tak jo. Ale střílet na pilota, který přistává s padákem, je neskutečný hnus.

styx
Návštěvník
styx

poslite tureckych kozojebov k Allahovi a to vstkych do jedneho

mrk80
Návštěvník
mrk80

paci sa mi ako autor bez mihnutia oka vie, ze lietadlo neporusilo vzdusny priestor suverennej krajiny. Ruske lietadla nie prvy krat arogantne porusuju predpisy.

Al
Návštěvník
Al

Arogantně?
Ty i___e (jinak tě nazvat nemohu), arogantnost je když nějaký stát naruší za rok suverenitu souseda 2244x jako to udělalo Turecko v minulém roce v řeckém vzdušném prostoru!
A je už nadmíru jasné že turecký vzdušný prostor narušen nebyl (i když Turecko žvaní o 17-ti sekundách počas kterých prý rusy 10x varoval !!! ) Tohle byla jasná a plánovaná provokace.
Arogantní je leda tvůj příspěvek!

Montisan
Návštěvník
Montisan

Rusko musí buď odtamtud vypadnout, nebo ukázat sílu – že na to má. Je otázka jestli opravdu na to má! O žádný “narušení vzdušnýho prostoru” samozřejmě nešlo. To jenom o síle. Turci tam Rusy nechtěj, IS je jejich dítě, protože jde to jediná legitimní síla v oblasti. Totiž jde o původní Arabský chalífát tak jak ho židozednářští podvodníci a Rothschildovi pochopové Syckes a Picot slibovali ustavit po porážce Osmanů! A přitom se titíž lumeni nestyděli tajně upýct dohodu o tom, že Arabům naser** … a místo jejich království jim daj jen poušť (tehdy ještě nebyly objeveny ropné pole v tzv. Saúdské Arábii) a o úrodnou a bohatou Levantu se šábnou! Rakka jasně žádá zrušení Syckes-Picotova paktu a všech konstruktů a koloniálních pašalíků na jeho základě upatlaných. Tedy té tzv. Sýrioe, Libanonu, Iráku, Zajordánska či jak se tomu nově nadává “Jordánska”, ropných monarchií v zálivu včetně té “Saúdské” a samozřejmě Izraele! Toho především, páč kvůli jeho vytvoření se toto vše dělo a děje.
Putin tu hraje starou ruskou hru, která měla ambici na ovládnutí Východní Levanty a společnou správu Svaté země (kvůli tomu byla v roce 1917 vyvolána ta “revoluce” v Petrohradě s předáním moci zednářský sektě kolem Lvova, Miljukova, Černova a Kerenského). I dnes je pro stejné síly proto ruská přítomnost tam nepřijatelná. V čele těchto sil stojí dnes neotomanské Turecko, jehož cílem je obnovení chalífátu pod tureckou kontrolou, když už ne přímo na čele s tureckým sultánem jako tomu bylo do roku 1923.

Montisan
Návštěvník
Montisan

Rusko musí buď odtamtud vypadnout, nebo ukázat sílu – že na to má. Je otázka jestli opravdu na to má! O žádný „narušení vzdušnýho prostoru“ samozřejmě nešlo. To jenom o síle. Turci tam Rusy nechtěj, IS je jejich dítě, protože je to jediná legitimní síla v této oblasti. Totiž jde o jádro původního Arabského chalífátu v té podobně v jaké ho židozednářští podvodníci a Rothschildovi pochopové Sykes a Picot slibovali ustavit po porážce Osmanů! A přitom se titíž lumeni nestyděli tajně upýct mezi sebou (tehdy ještě i za ruské účasti) dohodu o tom, že Arabům místo jejich království jim daj jen poušť (tehdy ještě nebyly objeveny ropné pole v tzv. Saúdské Arábii) a o úrodnou a bohatou Levantu se šábnou ! Rakka jasně žádá zrušení Sykes-Picotova paktu a všech konstruktů a koloniálních pašalíků na jeho základě upatlaných. Tedy té tzv. Sýrie, Libanonu, Iráku, Zajordánska či jak se tomu nově nadává „Jordánska“, ropných monarchií v zálivu včetně té „Saúdské“ a samozřejmě Izraele! Toho především, neboť kvůli jeho vytvoření se toto vše dělo a děje.
Putin tu hraje starou ruskou hru, která měla ambici na ovládnutí Východní Levanty a společnou správu Svaté země (kvůli tomu byla v roce 1917 vyvolána ta „revoluce“ v Petrohradě s předáním moci zednářský sektě kolem Lvova, Miljukova, Černova a Kerenského). I dnes je pro stejné síly proto ruská přítomnost tam nepřijatelná. V čele těchto sil stojí dnes neotomanské Turecko, jehož cílem je obnovení chalífátu pod tureckou kontrolou, když už ne přímo na čele s tureckým sultánem jako tomu bylo do roku 1923.

Montisan
Návštěvník
Montisan

Ten prvně uveřejněný komentář smažte!! Já totiž chtěl provýst gramatický opravy včetně jména páně Sykese, ovšem následná potřeba “schvalovat komentář” mě to neumožnila a proto jsem byl nucen text opravit v bločku a znovu vložit a odeslat … co to tu je teď za zvyky? Strach po obvinění Konvičky:)

Montisan
Návštěvník
Montisan

Jen doplním, (když tak dodejte do příspěvku níže) – takto si to ti lumeni namalovali! Drze a suše! (modrý Frantíci, rsudí Angláni a zelení Taliáni) – https://it.wikipedia.org/wiki/Accordo_Sykes-Picot#/media/File:Sykes-Picot.svg

Dumdom
Návštěvník
Dumdom

Ruské zveřejnění trasy letu a ruská odpověď.
https://www.youtube.com/watch?v=KGlJFoIBKQw

Turecko teď musí vysvětlit, co dělala její F-16, která sestřelila ruský letoun, v syrském území a že odpálila raketu na syrském území.

_user
Návštěvník
_user

Ciste teoreticky mozu mat pravdu oba narody. Je to GPS vs GLONASS a to vsetci vieme kolko staci na to aby GPS bolo nepresne.

xzden
Návštěvník
xzden

Turecko ve velkém kupuje od ISIS naftu – černé čáry na tomto leteckém snímku jsou mnohakilometrové kolony cisternových vozů směřující od ropných polí ISIS k turecké hranici:
comment image
Putin na tento fakt nedávno upozorňoval, což bylo zčásti ignorováno a zčásti Erdoganem “svedeno na Asada”. Když pak tento víkend začlo ruské letectvo systematicky ve velkém ničit tyto cisternové kolony a když totožnost tureckých cisternových vozů potvrdil i nález na dobyté základně 121 v Hasace (https://cs.wikipedia.org/wiki/Hasaka) reagovalli Tureci tímto sestřelem Su-24, který mimochodem prokazatelně NENARUŠIL turecký vzdušný prostor. Ovšem právě Su-24ky zmíněné kolony bombardovaly. Tj shrnuto jde o stržení masky hlavního podporovatele ISIS, kterým je Erdoganovo Turecko.
comment image
comment image

mike
Návštěvník
mike

To video, což je uvedeno – pokud tedy zatím dobře vidím – jest natočeno za krásného, jasného bezmráčkovitého dne……a navíc, padáky těch dvou hrdinů jsou bílé……..
https://www.youtube.com/watch?v=pXuit22v9e0
*****
A co Tady ? Kde jsou padáky již růžové, a den se nám změnil na hodně mračný, ba co víc i škaredý…..
https://www.facebook.com/radimfiala.cz/videos/1075012822517524/
Tak, nějak mi to neštimuje…..hmmmmmm

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

mike – Dobrý postřeh.

e-die
Návštěvník
e-die

Každý si udělá názor sám, nemusí souhlasit, ale aspoň nesedí jen u komplu doma:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1606251-propaganda-v-uniforme-ceskoslovensti-vojaci-s-ruskem-proti-zapadu-a-uprchlikum
PS: a to se v dnešní době hodně počítá;)

albatros
Návštěvník
albatros

Tyhle vojáci v záloze už od tý doby kdy vznikli, tak nabízejí státu svoje služby jako dobrovolné zálohy a pomoc při výcviku a vedení domobran, které jediné jsou schopny v dnešní době řešit imigranty v případě, že západ si udělá svůj mini šengen jak naznačovali a zavře hranice. A místo toho aby vláda děkovala lidem, že jsou ochotni aktivně bránit republiku, tak z nich dělají teroristy. Je to absurdní, neskutečné a smutné.
AČR absolutně není schopna sama nebo i s oficiálníma záložákama řešit situaci, že se tu začnou srocovat desítky tisíc imigrantů.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Neodpustím si jednu perlu z vloženého odkazu:

Také politolog Miroslav Mareš upozorňuje na skutečnost, že aktivity Československých vojáků v záloze může ruská propaganda snadno využít. „Ruská média teď mohou šířit informace třeba v tomhle smyslu – Podívejte se! Bývalí českoslovenští vojáci jsou nespokojení s NATO. Zakládají proto ozbrojené jednotky a chtějí bránit svou vlast proti Západu a uprchlíkům,“ míní Mareš.

To by bylo ale sakra využití propagandou, když by napsali pravdu!

Smutné je, že z lidí, kterým ještě zůstal rozum v hlavě, dělají nebezpečné extrémisty. Zajímal by mě sociologický průzkum mezi všemi těmihle sluníčkovými vlastizrádci, kolik z nich:
– ví, že dělá špatnou věc, ale proč by to za peníze neudělali
– ví, že dělá špatnou věc, ale bojí z toho odejít, že by se neuživili
– neví, že dělá špatnou věc (opravdu tomu věří)