VIDEO: Turecko rozpoutalo genocidu Kurdů! Televize RT uveřejnila šokující záběry z tureckého...

VIDEO: Turecko rozpoutalo genocidu Kurdů! Televize RT uveřejnila šokující záběry z tureckého města, které vypadá jako Aleppo v Sýrii! A tohle chce do EU? [CZ Titulky]

VIDEO: Turecko rozpoutalo genocidu Kurdů! Televize RT uveřejnila šokující záběry z tureckého města, které vypadá jako Aleppo v Sýrii! A tohle chce do EU? [CZ Titulky]

Televize RT odpálila mediální bombu. Přinesla záběry z tureckého města Džizra, kde turecká armáda už přes půl roku provádí genocidu kurdského obyvatelstva. Upalování lidí v bytových komplexech,  dělostřelecké útoky na bytovky s lidmi, bílý fosfor, kazetová munice. Džizra vypadá jako město duchů, doslova byste si ho spletli se syrským Aleppem. Ovšem tady jde o město v Turecku. V zemi, která je členskou zemí NATO a v zemi, která chce vstoupit do EU. Opravdu chceme do EU zemi, která po genocidě Arménů teď rozjíždí i genocidu Kurdů? A co na to evropské a západní lidskoprávní organizace? Zaujmou ostrý postoj proti Turecku? Budou požadovat sankce proti Ankaře? Skončí Erdogan před soudem v Haagu jako jistý Slobodan Miloševič?

genocide-kurds-655x350.jpg
Turecký masový vrah, který si potřásá rukou s politky EU…

Turecko by nejen nemělo být za současné Erdoganovy diktatury přijato za člena EU, ale mělo by být i vyloučeno z NATO. Země, které destabilizuje blízkovýchodní region a která provádí ve své historii už druhou genocidu jiného národa, to je opravdu moc. Na Turecko musí být uvaleny sankce a evropští politici musí uvalit sankce i na vrcholné představitele Turecka. Konec vyjednávání s Ankarou o uprchlících, uzavření hranic s Tureckem. Bylo by dobré i vyvolat demonstrace před tureckým velvyslanectvím a začít bojkotovat turecké provozovny a restaurace.

Kurdové jsou největší národ na světě, proti kterému jiná země vede permanentní genocidu. Turecko představuje bezpečnostní hrozbu pro celou evropskou kulturu a každý občan ČR může pomoci. Nekupujte zájezdy a dovolené do Turecka. Když evropští politici nic nedělají a podávají si ruce s tureckým masovým vrahem, musí občané začít jednat sami. Turecko, které provádí genocidu pod praporem NATO na svém vlastním území, nemá v EU co pohledávat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Frank
Návštěvník
Frank

Takže Karadžič dostal 40 let a masoví vrazi Bush, Obama, Blair, erdogan a další se poplácavají po zádech.

pavelb
Návštěvník
pavelb

právě teď informace z ČT1 – poslanecká sněmovna zamítla zavedení bezvízového styku s Tureckem. Tak to si dovolili hodně.

kody
Návštěvník
kody

neboj, budú hlasovať znova, dovtedy pokiaľ nebude kladná odpoveď. inak sa slávek za komisára nedostane, keď ho z Čiech vykopnete.

Ščors
Návštěvník
Ščors

Dnes platí – čím větší terorista a fašista, tím je perspektivnější. Je dobrým spojencem USA, a tím je dáno vše, i perspektivnost pro také zločineckou EU.

Otir
Návštěvník
Otir

Všechno je špatně, zpátky na stromy!

inkvizitor
Návštěvník
inkvizitor

Právě jsem doposlouchal pořad ČR Radiožurnálu, kde pisálek Onřej Kundra propagoval svou knihu “Putinovi agenti” a zároveň zmiňoval štvavý server aeronet, v čase 10.40h. Dokonce pátral, kdo za ním stojí, tj. po identitě VK, Pozorovatelky a jiných přispěvatelích a sliboval, že Vás jednou odhalí, zřejmě také jako Putinovy agenty :o). Stojí za poslech….

ctenar
Návštěvník
ctenar

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pravdolaskari-torpeduji-spolecnost-Jsou-arogantni-mysli-si-ze-jim-to-lidi-budou-zrat-Zkuseny-znalec-medii-rozebral-jak-se-v-nich-dnes-diskutuje-427268
Na půdě sněmovny se nedávno konal seminář o tom, jak bojovat proti kremelské propagandě. Zněla doporučení, jak pečlivě sledovat média „podezřelá“ ze šíření ruské propagandy nebo návrhy jak weby i mazat a nevést diskusi s trolly nebo agenty. Jsme v Česku skutečně tak „prolezlí“ Kremlem? A kdo by měl ten „dohled“, je-li vůbec třeba, vykonávat?
Principiálně nepochybuji o tom, že u nás působí agenti jak Kremlu, tak jiných mocností. Nedělám si ale iluze, že jsme tak důležitá ekonomika, aby si u nás podávali dveře. Je to výkřik do tmy ze strany opozičních stran, které se chtějí zviditelnit, ale myslím si, že šláply na tenký led. Bylo vytipováno asi 40 serverů a já se divím šéfredaktorům, že nepodávají žaloby.
Jedna věc je dát nálepku a druhá prokázat něco u soudu. Snad se budou někteří dožadovat omluvy a satisfakce.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

hrrruza,to mi připomíná balonovou akci,kdy jsem v Berounce lovil letáky RFE..Svobodné Evropy…A po přečtení byl rozkaz to spálit…RECTUM se klepalo strachy…Chtěl jsem napsat ROZKAS…Ale POSSELT by si to bral moc OSOBNĚ…

Pozorovatelka
Autor

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/host/_zprava/1595740
A to včerejší pátrání Filipa Machaly zde asi mělo za úkol přinést do vysílání nějakou informaci.

Pozorovatelka
Autor

http://zpravy.idnes.cz/vybuch-na-letisti-brusel-0xn-/zahranicni.aspx?c=A160322_082851_zahranicni_neh
Ale Česko nemá větší problém, než řešit proruské (a antiuprchlické) weby….. !

Pozorovatelka
Autor
bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
Pozorovatelka
Autor

Ač všechno z orgonet nemusím, tak v této souvislosti docela souhlasím – zrovna včera jsem si říkala: bude 22., co se asi přihodí? A bum ho, takže rozhodně to stojí za pozornost.

duorealista
Návštěvník
duorealista

Naopak. Turecko jedná v souladu s politikou NATO. A to vyhovuje. Myslet si, že genocida Kurdů (kohokoli) by mohla být důvodem k vyloučení Turecka z NATO je značně naivní.
J.Žák

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Zjistil jsem,že TOMÁM MARNÝ,nebot tady tloustne GLOBÁLNÍ PREDIKTOR https://www.youtube.com/watch?v=21-tivfVbNQ

tana
Návštěvník
tana

Že nás Angl-Američané chtějí zničit je už přes 100 let jasné, proto zničili Rakousko-Uhersko a Německo, snaží se zdevastovat všechny nástupnické státy……
Už se začínáme probouzet, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Česká republika, pomaličku i Bavorsko a Sasko….., to nezmění ani obtloustlý šašek zalezlý ve sklepě.

rafael
Návštěvník
rafael

A to delaji muslimum. Tak si predstavte, co by delali krestanum, kdyby meli tu moc. Vlastne se divim, ze neco jako vstup do krestanske EU obycejnej turek schvaluje a neprotestuji proti tomu

vivic
Návštěvník
vivic

Naopak, jeden z důvodů (asi zástupných, podpůrných) pro genocidu je to, že Kurdové nejsou muslimové, ale Jezídové. To jejich nemuslimství do jisté míry slouží pro vojáky jako útěcha, aby neměli až takový morální dilema je likvidovat.

Giomek
Návštěvník
Giomek

No jiste ze si nekoupim zajezd do Turecka, stejne tak mi nesmi do baraku zadna sracka typu BMwergl, Dylina , Dementcedes a Krakswagen, jsou totiz jina lepsi. A i kdyby to byly posledni sunty na zemekouli tak jako vlastenec nebudu podporovat okupanty, ale kouknete kolem sebe na ten powl, co by zaprodal i vlastni rodice za kus zvance. Tenhle sockoidni sajrajt eliminuje jen blizici se valka. Protoze i plebs ma bohuzel volebni pravo.

rafael
Návštěvník
rafael

a co si koupis? Ladu ? Nebo japonce, nebo korejce? Ti se s tim v historii taky nesrali

rakos
Návštěvník
rakos

Tak samozdrejme, ze se zase nic nestane, dvoji metr se pouziva vsude. A cesti “novinari, analytici a experti” typu Lubose Palaty, Vladimira Votapka, Anny Barochove, Oldricha Manerta, Martina Fendrycha… budou psat “komentare a analyzy”, kde budou mlzit, prekrucovat a odvadet pozornost k zastupnym tematum. A psat clanky a skryvat se pod nicnerikajici znacky lziDnes, CTK, Aktuanalne atd.