VIDEO: Turecko obvinilo amerického generála a velitele NATO, že rozesílal 2 miliardy...

VIDEO: Turecko obvinilo amerického generála a velitele NATO, že rozesílal 2 miliardy USD tureckým pučistům, aby svrhli Erdogana! Americké jaderné zbraně výhledově v ČR a v Polsku jako reakce Pentagonu na rozpad “amerického” konceptu NATO! [CZ Titulky]

VIDEO: Turecko obvinilo amerického generála a velitele NATO, že rozesílal 2 miliardy USD tureckým pučistům, aby svrhli Erdogana! Americké jaderné zbraně výhledově v ČR a v Polsku jako reakce Pentagonu na rozpad “amerického” konceptu NATO! [CZ Titulky]

Obrovský skandál se začíná rozehrávat v pozadí podivného zpackaného puče v Turecku. Turecký pro-vládní list Yeni Safak s odvoláním na vládní zdroje vyšetřování převratu uvedl, že turecké ministerstvo zahraničí obviňuje penzionovaného amerického generála a bývalého velitele vojsk NATO v Afghánistánu Johna F. Campbella, že distribuoval 2 miliardy amerických dolarů přes nastrčenou nigerijskou banku a přes kontakty CIA pro turecké vojáky a pučisty, kteří se podíleli 15. července na nezdařeném převratu v Turecku. Aby toho nebylo málo, turecký ministr spravedlnosti obvinil přímo Baracka Obamu, že o puči musel vědět dopředu a stejně tak o tom muselo vědět americké ministerstvo zahraničí. Uzavření základny Incirlik a mohutný požár základny NATO v Izmiru potom jsou jasným důkazem, že mezi Tureckem a USA hoří nevyhlášená válka. Turecko je prakticky jednou nohou ven z NATO. A v Bruselu se dějí věci.

Campbell.jpg
Turecký vládní list Yeni Safak uvedl, že US generál John F. Campbell je hlavní postavou za celým pučem proti Erdoganovi.

V reakci na nezdařený puč provede NATO na území České republiky mohutné cvičení Ample Strike v modifikované podobě za použití nadzvukových nosičů jaderných zbraní B1-B [1][2], jehož cílem je cvičení leteckých návodčích pro řízení palby a bombardování z amerických letadel. Jde o ostrý nácvik případného konfliktu s Tureckem? Americké stroje budou nad Českou republikou cvičit shazování kazetových bomb, clusterové munice a bílého fosforu. Tyto zbraně, které jsou zakázány v mnoha zemích jako nelidské a nehumánní, ale jsou Američany pravidelně nasazovány v asymetrických válkách proti civilnímu obyvatelstvu a slabému nepříteli, tak přijdou zřejmě opět ke slovu.

Naposledy byly použity fosforové zbraně na Donbasu ze strany ukrajinských vojsk [3]. Nasazení letounů B1-B v České republice však ukazuje i na možnost použití operačně-taktických nukleárních bomb. K ničemu jinému tyto stroje nejsou v praxi používány, protože provoz stroje je velmi nákladný. Rychlé nadzvukové doručení jaderných zbraní do hlubokého týlu nepřítele je hlavním určením tohoto bombardéru. V Česku bude stroj nasazen na cvičení Ample Strike jako dosud nepoužitý faktor v podobných cvičeních. Že se něco v NATO děje, to je možné vidět i v Německu, kde Bundeswehr má nyní obrovské manévry na silnicích jako za války. A zrovna ve chvíli, kdy v Bavorsku začínají dětem prázdniny, fakt podivné načasování.

20151005234622001_hd.jpg
US Gen. John F. Campbell, bývalý velitel sil NATO v Afghánistánu vysvětloval v minulosti i bombardování nemocnice.

NATO je před kolapsem. Signály přicházejí ze všech stran, z Bruselu, z Ankary, ale i z USA od Donalda Trumpa. O to nebezpečnější budou procesy na posílení generálů v jejich pozicích v zemích, kde podpora NATO je zatím ještě na vysoké úrovni. Co se nezdařilo v Turecku, to se může zdařit v ostatních zemích EU, pokud by některé státy chtěly vystoupit z NATO. Převraty a vojenské puče jsou stále v repertoáru americké administrativy. V České republice se nezdráhaly sestřelit premiéra Nečase jenom kvůli Temelínu. Čeho asi budou schopni, kdyby se jednalo o takovou věc, jakou by bylo vystoupení z NATO. Turecko je na cestě ven z NATO a americká dominance v Evropě se oslabuje. Zapomíná se ale na funkci geneze supersystémů, které mají procesy “samořízení” po určité době a právě v Česku, ale i v Polsku koneckonců, mají Američané klíčové postavení a pokud by hrozil rozpad NATO, tyto země se stanou hostitelskými státy amerických jaderných zbraní. ČR a Polsko! Na toto téma o rozpadu NATO, rozkolu vztahů mezi USA a Tureckem a o americkém hledání “kmenových” spojenců v NATO, budu mj. hovořit dnes večer od 19:00 hodin v pravidelném čase na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Nesestříhaný záznam: zde

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
janosik
Návštěvník
janosik

Každý, kdo do problémů dospělých lumpů zatahuje malé i velké děti a dokonce děti své a svého národa je zkurvenec největší a nezasluhuje si žít …

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Vypadá to, že HITLARY zavřou dřív, nebo hned po volbách…
Vypadá to, že ( mimo jiné…) prodávala číňanům plány nových US zbrojních systémů….
https://www.youtube.com/watch?v=4IJ9sBeR_js

( Mimo jiné = sex, drogy a vraždy – viz např. Youtube:
Hillary Clinton – A TRUE STORY OF SEX, DRUGS & MURDER,
A tady zase třeba seznam záhadně mrtvých přátel těch “milých Clintonových” :
https://www.youtube.com/watch?v=Ho1aqqiGReg – čas 3:33 a dále…)

Rolf
Návštěvník
Rolf
Ignác
Návštěvník
Ignác

Informace z jiného zdroje:
http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

“….Jiné zdroje nám také přišli říci, že Rothshildovi usilují o své oddělení od Rockefellerů / Bushů / Clintonů a nemělo by se jim důvěřovat, že dodrží jakoukoli dohodu, protože to udělají jen v případě, že nemají jinou možnost.
Kromě toho, zástupci Společnosti Bílého Draka se setkali s několika asijskými frakcemi, aby diskutovali o odměně 1 tuny ve zlatě, kterou vypsala (a ohlásila jako odměnu) Společnost Bílého Draka za hlavy členů Chazarské mafie. Zástupci SBD řekli, že Západ byl jako krásná žena infikované syfilisem, a že Asiaté se ujistí, že bere antibiotika, než se stanou příliš přátelskými. Asiaté souhlasili a potvrdili zpřístupnit své zlato a agenty. Pentagon a zdroje z agentur požadovali, aby bylo dáno na seznam více jmen, které by měly být přidány do odměn. Takže na žádost Pentagonu a agentur zde bude zde odměna jedné tuny zlata, který je vypsána na uvedené osoby:

Jacob Rothschild, Evelyn de Rothschild, Jay Rockefeller, George Soros, Dick Cheney, Paul Kagan, Henry Kissinger, Angela Merkel, Neil Bush, Jeb Bush, Marvin Bush, Michael Mukasey, Scooter Libby, soudce ze dne 11.-S Alvin Hellerstein, Paul Wolfowitz, Richard Perle, Dov Zakheim, Michael Chertoff, Frank Lowy, Larry Silverstein, Rudolf Giuliani, Michael Bloomberg, Paul Singer, Mark Zuckerberg, Michail Chodorkovskij, Tony Blair, Haim Saban, Sheldon Adelson, Arnon Milchan, Hank Paulson, Bob Rubin Sandy Weill (Citigroup) Lloyd Blank-Fein (Goldman Sachs), Jamie Dimon (JP Morgan) a Stanley Fischer.

Zničený klan Clinton / Bush / Rockefeller je nyní v takovém nebezpečí , že se zdá, že i Bůh je proti nim. Podle CNBC, Bill Clinton, George Bush Jr. a Tony Blair byli vyhnáni ze setkání v Arkansasu tornádem, což je jistě druh incidentu známý jako “zásah vyšší moci”…”

piskoř
Návštěvník
piskoř

zatim nas likviduji prvnimy peti prioritamy ted se stratili zbrane z americke zakladny tak bude i sesta ale ne zeby nas uz nezabijeli fyzycky to uz se take deje ..na druhe strane kdyz se o vikendu zabije na silnici 10 lidi nevenujeme tomu pozornost ..proces genocidy bezi a to nemluvim o poctu rocnim umrti v praci posledni hrebicek do rakve je istambulska umluva
https://www.novinky.cz/domaci/410674-hiv-infekce-v-cesku-neoslabuje-prave-naopak.html

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Průměr porodnosti
Návštěvník
Průměr porodnosti

Průměr porodnosti ve světě…!!!najdi evropské státy!!!…..zatímco ze 2 lidí v evropě budou za 100 let  pořád 2 lidé u afrikánů počítej.. 2 lidi=7 dětí po 20 letech 7x7x7x7x7=16 807  …jestli se nezastaví úmyslná migrace tzn(pověsit všechny bolševický vlády!!!) ..tak……no Evropa se má na co těšit…..!!!!! http://www.celysvet.cz/poradi-statu-celkova-mira-porodnosti

lubajs
Návštěvník
lubajs

Je to sice kruté, ale stačilo by jen aby se různí humanisté ze západních zemí necpali pomáhat do Afriky s výdobytky moderního lékařství a potravinovou pomocí a příroda by si už s přelidněním Afriky poradila sama.

!!!Syřan varuje Evropu před migranty!!!
Návštěvník
!!!Syřan varuje Evropu před migranty!!!
tana
Návštěvník
tana

Zajímavý je poslední Pjakin, rozebíral nepřítomnost Rusů na Olympiádě skoro ze všech stran, jen na jednu zapomněl. Díky absenci ruských sportovců nepřijedou ani ruští fanoušci – do Ruska se nedostane zika.
Může mi někdo vysvětlit, jakým jiným způsobem by se mohli Rusové zice vyhnout?
Dost mi to připomíná poslední Závod míru, kdy pořadatelé neodvolali závod v Kijevě, a sportovci měli potom zdravotní problémy.
Myslím, že Rusové, až se uklidní vášně, budou ještě MOV děkovat. Doufám, že doma zůstane i Sáblíková.

piskoř
Návštěvník
piskoř

to si nemyslim musel by se zrusit cestovni ruch,navic se nekde hovorilo o podezdrele laboratori pobliz hranic u ruska podivejte se na symboliku svitici lampicky mezi ol. kruhy na economist 2016 nic dobreho si otom nemyslim

tana
Návštěvník
tana

Ach jo, Hitlerova zbraň = dovolená = cestovní ruch zabíjí i po 70-ti letech.
KDF účinnější, než atomovka nad Hirišimou? Co nám to ten Áda zase dělá?

marmaris
Návštěvník
marmaris

Ty kurvy vysral satan o Valpuržině noci. Fuj tajbl!!!