VIDEO: Trumpovi se ztratila letadlová loď, která měla mířit ke KLDR. Rusko...

VIDEO: Trumpovi se ztratila letadlová loď, která měla mířit ke KLDR. Rusko posílá k Aljašce bombardéry a na hranice s KLDR tanky a transportéry. Řinčení zbraní, tasené meče a štíty, válečné bubny, symboly a Peking s Moskvou v nejvyšším stupni pohotovosti. Co se proboha děje? [CZ Titulky]

VIDEO: Trumpovi se ztratila letadlová loď, která měla mířit ke KLDR. Rusko posílá k Aljašce bombardéry a na hranice s KLDR tanky a transportéry. Řinčení zbraní, tasené meče a štíty, válečné bubny, symboly a Peking s Moskvou v nejvyšším stupni pohotovosti. Co se proboha děje? [CZ Titulky]

Na Donalda Trumpa se v poslední době provaluje čím dál tím více informací, které ukazují, že z původních plánů, které měly radikálně změnit americkou zahraniční politiku, nezůstalo zhola nic. Poslední informace ze včerejšího dne odhalila, že celá kauza s vyslanou americkou letadlovou lodí Carl Vinson ke břehům KLDR je vlastně jenom mediální fraška, která neměla za úkol vyděsit Kima, ale zesměšnit Donalda. A vyděsit generály ve světě [1]. Celé divadlo totiž prasklo ve chvíli, kdy australské rybářské lodě potvrdily, že celá bojová skupina letadlové lodě a doprovodných plavidel ve skutečnosti pluje opačným směrem do Indického oceánu. Námořní velení v USA sice vydalo prohlášení, že letadlová loď nejprve chtěla dokončit plánované cvičení s australskými válečnými loděmi, ale podle posledních informací se skupina lodí Carl Vinson nyní vrací do západního Pacifiku, nikoliv do blízkosti KLDR.

Donald Trump nemá americké válečné lodě pod kontrolou, ani ty, o kterých mluví v televizi, že je na svůj rozkaz někam poslal.

K čemu došlo? Tak jednoznačně se ukazuje, že schůzka minulý týden mezi Sergejem Lavrovem a Rexem Tillersonem měla svoji váhu a Pentagon raději zařadil zpátečku ve vztahu ke KLDR. Zdálo by se na první pohled. Ale pozor, to není všechno a nemusí to být tento důvod. Včera se totiž objevily fotografie z ruského dálného východu, kde jsou zachyceny vlaky naložené ruskou vojenskou technikou, která míří na hranici Ruska se Severní Koreou [2]. Už minulý týden rozmístila Čína na hranici s KLDR podle informací 150,000 vojáků a Rusko tak opakuje stejný postup. Stejně tak včera přišla zpráva, že v těsné blízkosti Aljašky musela vzlétnout americká bojová letadla F-22, a to dvakrát po sobě, aby vyprovodila ruské strategické bombardéry [3], které se u hranic Aljašky naposledy objevily koncem 80. let minulého století. Pouhý týden po vrcholné schůzce Lavrova s Tillersonem v Moskvě tak mezinárodní situace eskaluje, Rusko hrozí zbraněmi, nasunuje techniku k hranicím KLDR a Trump neví, kde se mu potuluje útočná skupina lodí v Pacifiku. Jde se do války, zaznívá na americké alternativě. Otázkou je kdy a kde.

Vzkaz do světa, že Trump neovládá americkou armádu

Trump přišel úplně o všechno. Zejména ale o důstojnost. Generálové v Pentagonu a americký vojensko-průmyslový komplex se rozhodli, že si znovu zaválčí, ale Trumpa k tomu nepotřebují. Na celou věc se dá dívat tímto jednoduchým pohledem. Trump oznámí celému světu, že na svůj rozkaz vysílá skupinu lodí ke KLDR, ale o týden a něco později se ukáže, že celá skupina lodí nikdy ke KLDR neplula. Co se stane? Dojde ke dvěma věcem. Na mainstreamu z toho budou mít odpůrci Donalda Trumpa legraci, že prezident neví, kde má lodě a kam mu plují. Ale druhá věc je horší. Generální štáby v Moskvě a v Pekingu dostanou do ruky jednoznačný důkaz, že Donald Trump je loutka a že neovládá americkou armádu! Je to symbol, vzkaz. A co následuje? Zděšení, obavy a protiopatření.

Je velmi pravděpodobné, že čínské a ruské vojenské kruhy věděly už minulý týden, že americká letadlovka nepluje tam, kam by měla a že Donald Trump nekontroluje americké ozbrojené svazy. Najednou to do sebe celé zapadá jako skládačka. Proto Čína nasunula na hranici KLDR přes 150 tisíc vojáků, proto teď Rusko nasunuje zbraně na tu samou hranici, proto dal Kreml příkaz k hlídkovým letům k Aljašce, protože generálové v Rusku a Číně už ví, že Pentagon se Trumpovi utrhl ze řetězu. Naprosto neuvěřitelné a tajné jednání minulý týden mezi Tillersonem a Putinem v Moskvě bylo podle všeho jenom o oťukávání a zjišťování odhodlání jedné a druhé strany. Ovšem odhalení faktu, že útočná skupina lodí Carl Vinson operuje podle zcela jiných příkazů a hlavně rozkazů, než o kterých mluví americký prezident na veřejnosti jako vrchní velitel amerických ozbrojených sil v televizi, vzbuzuje v nejvyšší generalitě ruské a čínské armády doslova zděšení. Armáda USA prostě neposlouchá rozkazy vrchního velitele Trumpa.

Kdo vlastně řídí americkou armádu?

Jde totiž o klasická herní pravidla. Pokud ruská generalita neví, jestli Trump kontroluje americké ozbrojené síly, tak logicky přijde druhá otázka, kdo je kontroluje místo Trumpa? A v nejasné struktuře neconů a jestřábů ve Washingtonu to není jasné ani čínským generálům. My na alternativě víme, že v Trumpově administrativě je hlavním zástupcem jestřábů z Pentagonu Trumpův bezpečnostní poradce Herbert R. McMaster. Ovšem on nebude a rozhodně není jediný, kdo by řídil americké ozbrojené síly.  Jak velká je skupina generálů v Pentagonu, kteří už od dob Baracka Obamy nepodléhají příkazům prezidenta,  to je otázka, která děsí nejenom ruské a čínské generály. Ty největší obavy mají totiž alianční partneři v NATO. Tady se musíme podívat na souvislosti a symboly, o kterých pojednává i video na začátku tohoto článku.

Mike Pence vykreslil Trumpa jako rytíře na bílém koni s mečem.

Americký viceprezident Mike Pence totiž použil příměr, že pod vedením Donalda Trumpa mají USA štíty ve střehu a vytasené meče spravedlnosti a Trumpa přirovnal k rytíři na bílém koni, který přináší rozhodující boj se silami temnot. Je to právě Pence, který představuje v Trumpově vládě zástupce amerického zbrojního komplexu, ale úloha Herberta R. McMastera se zdá duplicitní k Pencovi, ale není tomu tak. Úloha Mikea Pence je zajišťovat v Trumpově vládě protiruskou politiku, kterou prosazují neocons ve Washingtonu a s čímž souvisí i podpora americké armádě. Logicky. Jenže Herbert R. McMaster zastupuje přímo generály Pentagonu a to je vyšší level, vyšší liga. Pence je jako staniční sestra, zatímco McMaster je primář oddělení, obrazně řečeno. Je to on, kdo dává rozkazy a může je kdykoliv změnit, aniž by Trumpa informoval.

Všechny armády jsou v pohotovosti, svět je na pokraji III. sv. války?

Mám důvod se obávat, že provalení informace o tom, že Trump neví, kde má lodě, bylo přímo účelově zinscenované Pentagonem, protože to pomůže vyvolat pohyby vojenských těles nepřítele, Ruska a Číny. Generálové vědí, co se stane, když do médií unikne zpráva, že americký prezident neovládá armádu, když mluvil o směru plavby letadlové lodi ke KLDR, které dal podle svých slov rozkaz, ale ta loď nikdy svůj směr přitom nezměnila. Chaos a zděšení, jaké to vyvolá v generálních štábech armád NATO, tedy nejen v ruském nebo čínském, je naprosto předvídatelné. Kalkulus tohoto kroku vede k nervozitě a Pentagon ví, že Rusko začne mobilizovat zdroje, začne posílat vojska na hranice KLDR, začne vysílat strategické bombardéry k hlídkování ke břehům USA a to přesně generálové v Pentagonu potřebují, protože v kongresu potom řeknou, že USA jsou v ohrožení a je potřeba zbrojit, zbrojit, zbrojit a zbrojit, protože Rusové už jdou! A Číňané za nimi.

F-22 Raptor eskortuje ruský bombardér TU-95 z prostoru v blízkosti Aljašky.

Jestli něco v USA spolehlivě děsí běžné Američany podobně, jako je ruská invaze do USA, tak jsou to Číňané a vize jejich invaze do země, především přes Aljašku. Obrovským zděšením je potom i taková drobnost, kdy Trump několik hodin po vystřelení 59 raket na Sýrii řekne v živém vystoupení na americké televizi, že právě nařídil vystřelit 59 raket na… Irák. Moderátorka ho opraví a Trump se následně také opraví a řekne, že rakety míří do Sýrie. Někomu to může připadat jako přeřeknutí, ale pokud jste prezident USA a nepamatujete si informaci starou pár hodin, kam jste dal rozkazem poslat rakety, potom to vyšle do světa takový děsivý vzkaz a signál, že to doslova nemá obdoby. Mnoha lidem vyvstane vzpomínka na G. W. Bushe, který zeměpisnými chybami byl doslova proslulý, ale v případě Trumpa, který je velmi světově zcestovalý, je to něco úděsného.

Trumpa už nikdo z jeho voličů v podstatě nepoznává

Host televize RT ve videu dobře poznamenává, že to úplně vypadá, jako kdyby Donald Trump byl herec a četl špatně scénář, který navíc ještě vůbec není jeho. Americký vojensko-průmyslový komplex tak má v Donaldu Trumpovi doslova loutku, která sama ale neovládá vůbec nic. A americké ozbrojené síly už vůbec ne. Tahle signalizace z Bílého domu sama o sobě je velmi nebezpečná. Ale reakce Moskvy je o to děsivější. Rusko neví, kdo teď Pentagon ovládá. Barack Obama to nebyl v době své vlády. Donald Trump to také teď není. Rusko nemá na výběr, musí počítat se vším, i s invazí amerických vojsk do KLDR z jihu, kam se přesouvají američtí vojáci ze základen z USA. Prý jenom posilují připravenost Jižní Koreje a amerických vojsk v zemi před případnou agresí ze severu.

Rex Tillerson naproti Sergeji Lavrovovi v Moskvě. Nic dobrého z výrazu amerického ministra zahraničí vyčíst nelze.

Rusko tak reaguje posíláním tanků a vojáků na hranice s KLDR, vyslání strategických bombardérů do těsné blízkosti amerického vzdušného prostoru Aljašky, to všechno ukazuje na mohutné napínání svalů ruské armády, která tímto vysílá vzkaz, ale ne Trumpovi, nýbrž americkým generálům. Bohužel, bohužel a znovu bohužel, potvrzuje se, před čím jsem varoval vloni na podzim. Pokud nedojde k normalizaci vztahů mezi USA a Ruskem skrze spolupráci Donalda Trumpa a Vladimira Putina, povede to k válce. Trump není tím, kým měl být. Dohoda a přátelství s Ruskem, normalizace vztahů, spolupráce, to všechno vydrželo Trumpovi jen cca. 80 dnů po inauguraci. S příchodem Jareda Kushnera a své dcery Ivanky do Bílého domu došlo ke zlomu. Trump se změnil, znemožnil, zpronevěřil a v případě zmizelé a jinam plující letadlové lodě se i znemožnil.

O riziku vypuknutí III. sv. války, o mohutných manévrech dvou největších světových armád v reakci na ztrátu vojenské kontroly ze strany amerického prezidenta, o pohybech vojenských těles na Dálném východě, o souvislostech symbolů a vzkazů, o naprostém zvratu v chování Donalda Trumpa, o loutkovém postavení Obamovy a současné Trumpovy vlády a o dalších aktuálních tématech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky v úvodním videu na začátku článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nexen
Návštěvník
nexen

Panu VK bych nedoporučoval změnu partnerského rádia,
a to z důvodu že on trvá na zachování své anonymity. Čím více lidí je zasvěceno do nějaké spolupráce, tím větší je riziko, že dojde k selhání některého článku a vynesení informací. Dokonce byla indicie, že jisté alternativní rádio je přímo infiltrováno nepřítelem. Pan Kapal se doposud v tomto ohledu naopak osvědčil. Mou úctu si získal mimo jiné tím, jak komentoval případ bývalého spolupracovníka z Ostravska, kterého stihlo neštěstí, protože si pustil přes práh bytu novináře z mainstreamu. Taková chyba se prostě vlastenci nesmí stát.
To, že pan Kapal někdy dost značně zápasí s technikou a že by se i ledacos jiného dalo zlepšit, samozřejmě vím, ale pokládám ty nedostatky za snesitelné až malicherné ve srovnání s tím, o co tady jde. Naopak se lze na věc dívat tak že je to jistý kolorit autentizující skutečnou alternativu budovanou zdola. Je v tom jistá podobnost s českým národním obrozením: V Boudě na Koňském trhu se také nehrálo tak dokonale jako ve vídeňském Burgtheatru. A pokud ty nedostatky někomu opravdu způsobují duševní utrpení, může si na tom alespoň cvičit schopnost sebeovládání. Ve střetu civilizací to bude potřebná dovednost.
Chtěl jsem tento komentář umístit pod komentář Administrátora, ale vyšla by z toho úzká dlouhá nudle; proto ho dávám sem nahoru a omlouvám se za to.

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

1+

4321
Návštěvník
4321

Průchodem této dlouhé diskuze docházím k názoru, že se prostě někdo snaží vrazit klín mezi AE NEWS a Svobodné rádio, aby pan V.K. ztratil platformu na které by mohl vystupovat.

Vůbec spojování alternativních projektů dohromady musí být noční můrou pro mainstream a jeho zakladatele. Cítí se býti jasně ohroženi.

Aneb již avizovaná nová Severní Korea v nové západní Evropě
http://www.hlavnespravy.sk/pahreba-mainstream-slnieckari-liberali-spol-zacinaju-stredoveky-hon-na-bosorky-zavadzaju-cenzuru-tresty-za-sirenie-pravdy/977458

J.V.
Návštěvník
J.V.

Úplně přesně! To je i můj názor.

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Je smutné to sledovat, ale taky to tak vidím.

mantid
Návštěvník
mantid

@4321:

S tím nesouhlasím. Z diskuze je patrné, že naopak spolupráci AE News a Svobodného rádia mnoho lidí vítá. S čím bývá problém, je jaksi neomalené vyjadřování pana Dukáta (s ohledem na fakt, že je to logicky automaticky bráno tak, že svými vstupy reprezentuje celou firmu – někdy až bohužel ostudně). Také to občas zavání jakýmsi přivlastňováním si – bráno tak, že se často poukazuje na to, že Aeronet by měl být někomu za něco vděčný. Možná měl, ale každá mince má dvě strany. Stejně tak Svobodné rádio by mělo být vděčno panu Vedoucímu kolotoče za pořad, který by bez jeho existence logicky ani neexistoval, a který by si logicky posluchači Svobodného rádia nikdy neposlechli. Ten obrovský nárust posluchačů konkrétně tohoto pořadu je především dílem právě pana Vedoucího kolotoče. Takto bychom mohli pokračovat donekonečna, ale je to zbytečné. Podstatné je, že v nedávném pořadu se pan VK s panem Kapalem dohodli, že se mainstreamem ani ničím jiným rozkolit nenechají a to bych bral jako konečnou informaci k této záležitosti.

Ačkoliv ani mě vstupy pana Dukáta zde nejsou zrovna při chuti (dle mého se pan Dukát jen přiživuje na úspěchu zmiňovaného pořadu a spolupráce pana VK s panem VK), řízení diskuze a celého serveru je skutečně především v režimu pana Vedoucího kolotoče a Admina, a nutno uznat, je to jejich právo, jakým směrem se vše bude ubírat. Já kdybych vedl firmu, asi bych to také dělal především tak, jak by to vyhovovalo především mně.
Ale pravdou je, že (obvykle zbytečné) vstupy pana Dukáta zde často působí natolik arogantně a hloupě, že se vstřícnosti redakce AE News trochu divím.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Rozhodně by pořadu pana VK prospělo, kdyby měl posluchač možnost porovnání. Například, kdyby se alespoň střídal moderátor, nebo kdyby se pořad občas vysílal na jiném rádiu. Když už ne na SV pana Hlávky, tak třeba na slovenském SV z Banské Bystrice u šéfredaktora pana Koróniho. Když tam má pravidelnou rubriku jistá etnita z Plzně, zvaná “VLK” (hodina VLKA), nebo pořad o české politické scéně “Dualog” (P. Žantovský vs. Vlk), či vysílání České konference, anebo pořad s vojenským analytikem Martinem Kollerem (Causus Belli), proč by tam občas nemohl mít i pan V.K. svoje vysílání?! Navíc, většina VK probírané tématiky se vztahuje právě tak na Slovensko, jako na ČR. Český posluchač si pořad jistě najde a udělá si srovnání. Ihned se projeví, kde je “zakopán pes”.

mantid
Návštěvník
mantid

@wiKing:

Jo, tak určitě, pokud ty možnosti jsou. To já opravdu nevím, jak je to kde mezi Vedoucím kolotoče a ostatními rádii. Pokud by měl vícero nabídek ke spolupráci, mohl by si i on sám zvolit, co a kde mu vyhovuje nejvíce. Pak by se zde mohl nechávat i nějaký odkaz, kde a v kolik co bude. A zdravá konkurence by byl určitě dobrý způsob k neustálému zlepšování – a ne, že tady bude nějaký blázen neustále vykřikovat, že teď mu Aeronet patří a že si může dělat co chce.

Díky i za ostatní, že jste ty možnosti nadhodil.

uchvat
Návštěvník
uchvat

Máte všech 5 pohromadě, nebo v čím zájmu vystupujete Vy ? Pro vás je svobodnou alternativou která by měla být ku prospěchu svobodné budoucnosti ve SVOBODNÉ ZEMI něco jako je Kapal – jediná možná PRAVDA je ta JEHO a chraň každého, kdo by si dovolil mít jiný názor ? Potom opravdu nevím, jakou představu máte o SVOBODĚ ?
Vždyť on se chová přesně jako ti, za které kopal už v 89 tém.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

4321 je Dukát.

gabreta
Návštěvník
gabreta

Francie vystupuje z NATO ,, 1967 https://www.youtube.com/watch?v=j19sBtUs7ls

Jaris
Návštěvník
Jaris

No vida! Asi si ten vystup Francouzi rozmysleli. Kdepak! Co peklo zchvati, nikdy nenavrati!

Piplos
Návštěvník
Piplos

Dobrý den,
Nemyslím si, že je potřeba po vzoru Infowars v každém článku strašit, že III. světová je za dveřmi. Ikdyž svou logiku to má a je pozorovatelná. Od té doby co chodím na alternativu a pročítám si všechny ty “jisté” začátky války, tak jsem se úplně zklidnil a vnímám i svět kolem sebe (ten reálný každodenní) mnohem klidněji a jinou optikou. Při obyčejných činnostech je pak patrné, že vše to špatné co je nám tlačeno do hlav v nás paradoxně probouzí lepší vlastnosti. Zkuste si sami za sebe říct, jestli třeba na cestách potkáváte více slušných řidičů, kteří vás pustí z beznadějné vedlejší (samozřejmě občasné hovado tento pohled na chvíli převrátí), nebo v obchodě a v restauraci, jestli vám někdo častěji než dříve přidrží dveře. Já si myslím, že se do společnosti znovu vrací ohleduplnost a je to právě následkem všeho špatného ze světa. Prostě se musí vytvořit protipól. Je to jen na nás všech a vždy bylo, kam se bude celé lidstvo ubírat.

Přeji všem krásný den.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pane Admine, nemuzete, prosim, udelat neco s temi vykriky po kazdem patku, ktere jsou MIMO TEMA, a pouze zneprehlednuji vecnou diskusi mnoha, kteri venuji svuj cas i dohledavani informaci K TEMATU, nebo k aktualni SITUACI ?
Nemuzete pro ne zalozit treba slozku off topic? Za sebe bych Vam byla vdecna – ty vykriky do tmy otravuji – je to ztrata linky diskuse a casu diskutujicich….
Dekuji.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Americký prezident Donald Trump podstatně zvýšil pravděpodobnost rozsáhlého vojenského konfliktu s účastí supervelmocí na Blízkém východě a nyní činí totéž ve východní Asii. Proč ho vlastně Severní Korea tak dráždí, že riskuje další válku, jaká pustošila tuto část světa před pětašedesáti lety?
Pokud by byl důvodem tamní jaderný program, musel by Trump ihned po svém nástupu do funkce zaútočit na Izrael. Američané však Izraeli kvůli jeho jadernému arzenálu nejenže nevyhrožují, ale zarytě o něm mlčí.

Na rozdíl od Spojených států Severní Korea neokupuje jiné země, nezpůsobuje smrt statisíců jejich obyvatel, neútočí na žádné státy pod lživými záminkami, nestřílí municí z ochuzeného uranu a nepoužila proti nepříteli atomovou zbraň. KLDR svůj jaderný program zdůvodňuje nutností obrany proti mohutné americké síle na jihu korejského poloostrova.

Předmětem tohoto příspěvku ale není obhajoba severokorejského jaderného programu – jenž je stejně nebezpečný jako kterýkoliv jiný –, ani hodnocení politického a společenského systému v Severní Koreji; KLDR je plnoprávnou členskou zemí Organizace spojených národů a je záležitostí každého svrchovaného státu, zdali praktikuje expanzivní plutokracii nebo čučche a songun.

Nicméně právě vývoj, kterým Severní Korea v posledních letech prochází, musí být Trumpovi a lidem v jeho okolí trnem v oku. Proto hovoří v souvislosti s „řešením“ severokorejského jaderného programu o „ekonomické karanténě“, včetně toho, že se zasadí o ropné embargo, nechá napsat na černou listinu severokorejské aerolinky, bude zadržovat nákladní lodě KLDR či potrestá čínské banky za obchodování s Pchjongjangem.

Tedy stejně jako v případě vojenského zásahu ublíží tamním lidem, kterým se podle všeho daří i v podmínkách krutého ekonomického embarga nejen nehladovět jako v 90. letech po kolapsu SSSR, ale s maximálním využitím vlastních zdrojů budovat nové elektrárny, vypouštět satelity na oběžnou dráhu, stavět moderní kliniky, čtvrtě pro tisíce lidí či vědecko-výzkumná centra (to není vizualizace, ale reálná fotografie).

Západní oligarchy musí dráždit neochota Severokorejců podřídit se ani přes mnohaletá embarga. Současně je KLDR velmi lákavým soustem: pětadvacetimilionová země nabízí kromě poměrně rozvinuté infrastruktury také mimořádně disciplinovanou, produktivní a nenáročnou asijskou pracovní sílu s velmi nízkým průměrným věkem 34 let (v Japonsku je to 47 let).

Jestli někdo vidí tendenční KLDR coby pustou, do mlhy věčně zahalenou zemi s prázdnými silnicemi a podvyživenými lidmi, kteří musí v osm večer sfouknout svíčky, nechť se podívá na následující fotografie.

http://annotar.livejournal.com/101072.html

uchvat
Návštěvník
uchvat

Třeba je to vstupní brána pro spojence SSa Japonce na Rusko a kdo ví, třeba psychopati chtějí uchvátit i Čínu, když nebude skákat jak pískají.
Jak říká pan Pjakin, Korea je “laboratoř” globalistů, šlápnou do vosího hnízda pokud překročí červenou linii.

4321
Návštěvník
4321

Nejste-li globalista a chcete mít centrum své dominantní světové moci i nadále v USA, tak co musíte udělat?

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Velmi hezké fotky, to se skutečně nemůže hybatelům líbit. Soběstačnost vede k suverenitě, suverenita k nezávislosti. Když jim tam zavedou demokracii, co bude první, co budou muset udělat? Restituovat pozemky a rozbít místní kolchozy. Stačí si vzpomenout jak to bylo u nás.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

V podstate si myslim, ze jde stale o to samé, o co slo americkym sionistum v Evrope pred rokem 89 pri rozsirovani sféry vlivu v ramci globalni dominace modelu Pax Americana. Severni Korea je jim trnem v oku, nebot se nejedna o jejich projekt, ale jde o pokusny projekt euro-asijskych globalistu, kteri jsou v primé opozici globalizacnimu modelu Pax Americana.

Vase srovnavani S. Koreje s USA nema opodstatneni, nebot Severni Korea je pouze casti domina euro-asijskych globalistu. S. Korea nema ambice stat se svetovym hegemonem. Jeji role je stat se modelem ridicich procesu, které se zavedou v ramci planované euro-asijské globalizace. I kdyz v omezenejsi mire, ty samé procesy probihaly i u nas pred rokem 89.

Z vaseho prizpevku je citit urcita nostalgie. Asi vam chybi marxisticka totalita, uhledné spartakiady, prvomajové pruvody, udernicka hnuti, vojenské prehlidky na Letné, vsudepritomna kontrola jednotného mysleni, krutost vuci opozicnim myslenkam, poloprazdné obchody, lidska ubohost v honbe za “prepychem”, ktery je v dnesnim pohledu na vec pouze zivotnim minimem.

V zadném pripade nechci rict, ze dnes je vse lepsi. Neni, nebot jeden extrém byl okamzite nahrazen druhym. Ideal je neco, co se nachazi mezi. Extrémismus je touha smrti!

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Zareagují dotazem. Považoval byste Vy osobně potencionální zisk nad rámec 35% získaných hlasů pro prezidentského kandidáta Mélenchona v prvním kole za Extrem!smus?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Odpovim jednoduse …ano. Extrémistum rostou kridla s moralnim a socialnim upadkem spolecnosti. Stat, ktery neplni kontrakt na ochranu svych obcanu se musi drive, nebo pozdeji zhroutit. Pri soucasném nastaveni EU je rozklad narodnich statu naplanovan tak, ze se zhrouti do tzv. Evropské Federace.

Pokud se pozorne prihlédne k volebnimu profilu vsech 11-ti kamdidatu prezidentské volby ve Francii, tak ani jeden kandidat se nemuze oznacit ze neextrémistu. Vsichni maji v programu radikalizaci rizeni statu a je jedno, jestli na jedné strane Melenchon a Le Pen prosazuji odchod z EU a vystup z NATO, nebo na druhé strane Fillon, Hamon a Macron chteji vice “evropy”, nebo prodlouzeni stavu agonie pod patronaci svetového sionismu.

4321
Návštěvník
4321

Severní Korea již brzy s centrem v Berlíně?
Nová Evropa bude brzy takovou západní Severní Koreou
comment image
http://www.hlavnespravy.sk/pahreba-mainstream-slnieckari-liberali-spol-zacinaju-stredoveky-hon-na-bosorky-zavadzaju-cenzuru-tresty-za-sirenie-pravdy/977458

gabreta
Návštěvník
gabreta
Hroznovka
Návštěvník
Hroznovka

Myslím že Trump není žádný hlupák. Tím “jakože”neví kde má letadlové lodě chce asi upzornit že se ocitl jako loutka v rukou GP. (Je to úmyslné “přeřeknutí”). Pro ty kdo umí číst mezi řádky.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Problém americké psychiky je v tom, že jejich vzdělávací systém stál vždy za ho… . To, že některé školy byly kvalitní, navštěvovalo je jen pár vyvolených. Přesto propaganda jela sto let, na 100%, že jedině ti s americkým pasem jsou nejlepší ve všem. Myslím si, že Doník nebyl připraven na to, že bude muset být až takovou loutkou, jakou z něj udělali. Určitě věděl, že poslouchat se musí, ale doposud mu bylo umožněno velet a to svým způsobem. Jsem dost starý na to, abych si myslel, že bohatství kterého dosáhl, bylo získáno jen jeho pílí. Je to vždy o hře bratrstev kočičí pracky, které hrají na sebe. Pokud někdo dosáhne určitého bohatství, musí se k tomuto bratrstvu připojit. Teď šlapou po jeho egu a je to na jeho projevu viditelné. Měl tušit kam leze.
Něco o řízení světa najdete zde:
http://www.nejvic-info.cz/jsou-loga-znacky-cestou-k-odhaleni-nam-tady-vladne/

Karlik
Návštěvník
Karlik

Haha jo je mi lito chudaku,kteri mysleli ze Trump neni loutka. ?

Luba
Návštěvník
Luba

Admine, můžeš mi prosím říct, proč mi neustále mažeš komenty?

Karol
Návštěvník
Karol

Kde berete jistotu, že právě admin vám něco maže?

albatros
Návštěvník
albatros

Týpek pracuje na indonéský ambasádě v Severní Koreji a točí turistický videjka. Stojí za podívání.
https://www.youtube.com/channel/UCzvCf_q10UZkUJE0lOav0ag

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To mi neco pripomina, jen …ta energeticka setrnost bije primo do oci. Stoji za povsimnuti, jak ve “vytapenych” obchodech jsou vsichni prodavaci navleceni do zimniho obleceni a pracuji i v rukavicich. Neni pochyb, ze Severni Korea je pokusna laborator globalistu, ve které si testuji, do jaké miry lze z cloveka udelat obycejnou vec k jednomu pouziti.

4321
Návštěvník
4321

Jasná architektonika globalistů.
comment image
Pokud to Trump vybombarduje, tak jsem si jist, že není rozhodně globalistou a pan Pjakin vyvalí oči z důlků.
https://www.youtube.com/watch?v=WeBtSnFeA18#t=213.262375

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Pan Pjakin se musi brat s rezervou. Jeho analyzy jsou dulezity zdroj informaci, ale nesmi se vsemu verit.

.B.
Návštěvník
.B.