VIDEO: Trump vytváří vysokopříjmová pracovní místa, na rozdíl třeba od Sobotkovy vlády....

VIDEO: Trump vytváří vysokopříjmová pracovní místa, na rozdíl třeba od Sobotkovy vlády. Modely a vzory řízení, Německo s jadernou bombou a tancování ve tmě! [CZ Titulky]

VIDEO: Trump vytváří vysokopříjmová pracovní místa, na rozdíl třeba od Sobotkovy vlády. Modely a vzory řízení, Německo s jadernou bombou a tancování ve tmě! [CZ Titulky]

Před časem jsme na AE News uveřejnili článek o tom, jak americká banka FEDu JPMorgan Chase oznámila, že od dubna tohoto roku přeřadí Českou republiky ze skupiny rozvinutých zemí do skupiny zemí rozvojových. A spolu s tím jsme se pozastavili nad tím, že Bohuslav Sobotka chce v ČR výhledově uvalit vyšší daně na lidi s příjmem nad 40.000,- Kč za měsíc [1]. Důvodem pro pád České republiky mezi rozvojové země jsou podle JPMorgan nízké příjmy českého obyvatelstva a obecně nízká kupní síla. Už od 90. let je pro českou ekonomiku typický fenomén rozvojových zemí, masivní a zběsilá výstavba supermarketů, které jsou ale až po okraj naplněné k prasknutí zbožím ze západních zemí, ne domácí produkcí. A zároveň s tím je spojená i masivní výstavba “fabrik” na zelené louce, které ale s fabrikami nemají mnoho společného. Ano, řeč je o montovnách. To hlavní tajemství montoven, o kterém vám politici neřeknou, je samotná podstata těchto závodů.

Donald Trump promlouvá k občanům přímo přes sociální sítě.

Zboží vyrobené mimo EU a dovážené do EU jako produkt je zatíženo clem. Globalisté tak přišli s vykutáleným nápadem, který je tak děsivý a hrozivý, že dodnes není jasné, jak k tomuto mohli politici dát souhlas. V zahraničí a v Asii se vyrobí produkt a rozebere se na součástky. Ty se dovezou do cílové země X v Evropské unii a s vládou země se uzavře smlouva o investici, kdy asijská firma slíbí postavit “fabriku” (schválně to dávám do uvozovek) a v ní nabídne vytvoření pracovních míst. Vznikne tak montovna, kde místní dělníci poskládají zpátky dohromady výrobek, který byl kompletně vyrobený v Asii. A firma si dokonce ještě u vlády země řekne o investiční pobídku, což je obvykle osvobození od daní montovny na dobu 10 let. Firma tak platí zaměstnance v montovně ne ze svého zisku, ale z odpuštěných daní, které by jinak musela platit státu, buď v podobě daní, anebo v podobě dovozních cel, pokud by se zboží dováželo již smontované z Asie.

Trump vrací do USA fabriky, Sobotka do ČR zve montovny

Hrůzným fenoménem těchto pracovních míst je, že v nich nelze budovat kariéru a budoucnost, natož rostoucí platy. Montovna je z principu substituce původní asijské výrobny a funguje pouze po dobu platnosti pobídek ze strany hostitelského státu. Jakmile pobídka skončí, vedení firmy rozebere továrnu do posledního šroubku a přesune jí do jiné země EU, obvykle dál na východ, kde dostane nové pobídky na dalších 10 let. Kdysi to bylo Rumunsko a Bulharsko, brzy to bude Ukrajina. Tento systém vytváření pracovních míst bez přidané hodnoty je cesta do pekel. Úplně jinou cestou, v rozporu s globalizačními tezemi, jde v USA americký prezident Donald Trump. Včera nahrál na YouTube další ze svých vzkazů americkému lidu, oznámil jim, že americký kolos Exxon Mobil vytvoří na pobřeží Mexického zálivu 45,000 pracovních míst s vysokopříjmovými platy okolo 100,000 USD za rok, platy v petrochemickém průmyslu a rafinériích v USA jsou opravdu vysoké, investice dosáhne 20 miliard USD. Stejně tak se do USA vrací automobilky, vrací se zpátky do zdevastovaného Detroitu v Michiganu, vrací se do Ohia a dalších států. Do USA se vrací skutečné fabriky, které budou vytvářet skutečné hodnoty.

Poskládat asijský výrobek dohromady, vrchol české zaměstnanosti podle Sobotkovy vlády.

Schválně to porovnejte s politikou Sobotkovy vlády. Na jedné straně před volbami přidává peníze policistům, celníkům, zaměstnancům věznic a byrokratickému aparátu, na straně druhé slibuje danit více lidi, kteří si vydělají na německou minimální mzdu, tj. okolo 40,000 korun. Sobotka neustále opakuje, jak je v ČR nízká nezaměstnanost, ale už nedodává, že je to pouze za cenu politiky vytváření nízkopříjmových pracovních míst, v důsledku čehož v ČR vznikl neuvěřitelný boom trhu s půjčkami (které opět nabízí cizí banky a profit z bank jde opět do zahraničí), stačí si pustit televizi a každý reklamní blok je vyplněný reklamami na půjčky, převody půjček, snížení splátek půjček. Nikde jinde v Evropě na západ od českých hranic tohle v televizi neuvidíte. Dělník pracuje v montovně, je tedy zaměstnaný, stát si napíše čárku a řekne, že má nízkou nezaměstnanost, ale ten samý dělník na konci měsíce si jde půjčit peníze, aby vyšel do další výplaty. Nebo když se rozbije pračka v rodině, musí se vzít půjčka na novou. Nejsou zdroje dokonce ani na Vánoce, kdy Češi si musí půjčovat i na dárky.

Bundeswehr chce jaderné zbraně a znovu tažení na Rusko

Pokud se budeme zajímat o modely a vzory řízení, Česká republika je globalistickou gubernií s charakteristikou německého dominia, resp. protektorátu. Český občan si nesmí vydělávat více, protože by to zdražilo náklady pro německý průmysl, který využívá ČR jako lacinou “asijskou” výrobnu, která ale neleží v Asii, nýbrž za humny a za kopečky. Toto dominium je natolik servilně podřízeno Berlínu, že dokonce ministr obrany na základě papíru, který ani není smlouvou [2], předal německému Bundeswehru velení nad 4. Brigádou rychlého nasazení z Žatce. A jen pár dní poté se objevilo na TV Nova v Televizních novinách, že už příští rok tato brigáda pojede do Lotyšska, kde se právě pod německým velením zúčastní ostré mise. Němci tak budou velet Čechům na ruské hranici. Pokud někomu stále nedochází perspektiva, k čemu se schyluje, tak to pouze zopakuji. Bundeswehr plánuje další ruské tažení, opět se hledí na Moskvu jako na cíl ambicí Německa, protože to poslední tažení dopadlo poněkud neslavně pro předchůdce Bundeswehru. Zatímco Donald Trump se od globalistického řízení odpoutává a vrací USA samostatnost, v Česku probíhají nebezpečné procesy globalizace vedoucí k zániku suverenity země.

Německé tanky na cestě do Pobaltí.

Německo už ví, že USA se stahují politicky i vojensky z Evropy, zatím to není vidět a neokonzervativci v USA a tamní jestřábi stále dokola opakují mantru o pevném svazku USA s NATO, ale Trump jasně mluví o tom, že NATO je zbytnělé uskupení, které je přežitkem své doby, a že pokud má pokračovat, země NATO musí vynakládat 2% HDP na obranu a musí USA splatit všechno, co do té doby za ně USA platily. Německo už tak tuší, že i když za několik let by mohlo na 2% dosáhnout [3], ostatní země NATO to zkrátka “nedají”, nezvládnou a NATO dříve či později skončí. Proto Německo začalo dokonce uvažovat o vývoji vlastních jaderných zbraní, a to hlavně prý proti Rusku [4]. Drang nach Osten je tak v německé politice stále hluboko uložený. Navzdory přání globalistů, kteří by dočasně rádi spojili Berlín a Moskvu proti USA. Jenže německý duch minulé doby je stále v Německu zažraný jako špína, se kterou si ani Ariel neporadí. Je to takové doslova tancování ve tmě, kdy někdo hraje do rytmu tak zběsile, že tanečníci v podobě západních zemí se točí jako na obrtlíku, ale nikdo netuší, jak to skončí a které země se v tomto tempu udrží (Das neue Europa) a které odpadnou (exity z EU, druhorychlostní země EU). Nervozita se potom přenáší z Bruselu i do Prahy.

Vláda globalistických oligarchů v ČR na dohled?

Andrej Babiš už tuší, že české politické strany se po volbách spojí proti němu a usilovně proto hledá spojence. I když se nabízí spolupráce s KSČM, na ovládnutí sněmovny to stačit nebude. Proto bylo rozhodnuto o účelovém vzniku nové strany “Realisté”, za kterou stojí pan Dospiva z investiční skupiny Penta [5]. Samotná Penta tvrdí, že jde o soukromý projekt pana Dospivy a firma nemá s politickou aktivitou ve vztahu k Realistům nic společného, ale vrabci na střeše si štěbetají, že Agrofert a Penta jsou pouze dvě strany téže mince. Andrej Babiš potřebuje k vládnutí koaličního partnera, a protože podle jeho slov “všichni politici kradnou”, tak jediným logickým koaličním partnerem je zase jenom ne-politický subjekt, který bude ovládat jiný oligarcha. Hnutí ANO a “strana” Realisté tak mají vytvořit koaliční potenciál, buď společně, anebo ve spolupráci s KSČM. Globalisté nepotřebují vlastence nebo krále, potřebují bezduché manažery, kterým je osud národa pod jejich správou lhostejný anebo dokonce na něm profitují. Viz. Angela Merkel, Martin Schulz, Barack Obama nebo viz. právě Andrej Babiš.

Globalizace je temnou záležitostí

Často se mluví o tmě v tunelu a o světle na jeho konci. Já raději používám protestantský model pastýře s lucernou, který vyvádí zatracené z podsvětí na světlo, protože v dnešní době se nachází západní civilizace na cestě do temnot, která je reprezentována falešným oslepujícím světlem Lucifera a pochodněmi globalizace podél této zničující cesty, která byla vybudována “nelidmi” a kteří nepochází z tohoto světa. Boj proti tezím GP je bojem proti silám útisku a je úlohou “světlonošů” vyvádět podvedené národy z podzemí a tenat globalizace. Systém králů a národů je jediným archetypem státnosti a zachování kultury. Jsou síly, které se snaží zničit archetyp rodiny a svazku mezi mužem a ženou, ty samé síly se snaží o “normalizaci” sodomických vztahů a dokonce pedofilie, tytéž síly usilují o zhloupnutí národů a degeneraci školství. No, a stejné síly chtějí člověka zbavit hotových peněz, nahradit je elektronickými (sledovatelnými) platbami, za pomoci sledování lidí a jejich pohybu (GPS, mobily), je usilováno o zničení hranic národů pod rouškou jakéhosi sjednocení.

Úlohou alternativy je boj proti globalizačním procesům. Je to vnášení světla do temnoty globalizačního podsvětí.

V této zoufalé situaci nelze mluvit pouze o tunelu a světlu na konci, toto už má rozměr “podsvětí na Zemi”, obrovské temné kaverny, kde národy uctívají falešnou hvězdu globalizace, klaní se jí, podřizují ji své životy, své rodiny a své vlastní děti, odevzdávají ji oběti, platí ji daně a mnozí z lidí se snaží na obranu této falešné hvězdy uhasínat světla luceren těch, kteří chtějí národy z této globalizační jeskyně vyvést ven. Alternativa představuje model luceren, které vyvádí jednotlivce a skupiny ven ze zajetí globalizačního podsvětí, které se snaží ovládnout tuto planetu, zbavit národy zbraní, aby se lidstvo nedokázalo těmto silám bránit. Nehraje se totiž o války mezi králi, ale o válku králů lidstva proti silám, kterým je těžké porozumět. Proto tyto temné globalistické síly se snaží poštvat krále národů na Zemi proti sobě, aby se mezi sebou navzájem zničili, protože tyto síly samy na to nemají zbraně. Vrátit národům rodinu, vlastní obranu, vlastní kulturu, vlastní chléb ve zdejší a vlastní potomky a posílit spolupráci králů, to jsou jediné způsoby, jak boj proti těmto silám zvrátit.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Pravda jde ven Šelmy jednají!!!!!
D.Tramp Prohlášení o Cirkvich
https://youtu.be/rmKJpZxrECk

Antonín Baudyš
Návštěvník
Antonín Baudyš

Tak to je. Václave, díky. Co mne v tom celém dává naději, to je skutečnost, že vše se děje uvnitř Boha. Je to jeho proces. Aby se jedna část boha zlobila na jeho část jinou … není nutné. Vypadá to nahnutě, ale světlo je atraktivnější a pro lidského ducha nepostradatelné.

.lak
Návštěvník
.lak

Euálizacecomment image

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Máte moc práce, nevíte kam dřív skočit?
Margot Vám multikulti poradí….
https://youtu.be/a-KdEw8vhUU?list=PLWgo0CUKNuvLTEmDPyP9MUD4OHYt2_vy_

.lak
Návštěvník
.lak
zarathustra
Návštěvník
zarathustra

Znicujici cesta ktera byla vybudovana nelidmi kteri nepochazi z tohoto sveta? Pan VK ma spojeni na mimozemstany? To at se radeji poradi s pani pozorovatelkou ona je taky sarlatan. To jsem se zas dneska pobavil dekuji

albatros
Návštěvník
albatros

Finger pay – technologie, která znamená konec platebních karet!

Skener otisků prstů není ničím novým. Technologie, která dnes slouží k odemykání telefonů, nebo bezpečnostních dveří, proniká nově do platebních systémů.
Jedná se o nejnovější technologii na poli biometrických plateb, která jde ruku v ruce s aktuálním trendem, zbavit nás hotovosti, platebních karet a dokonce i peněženky. Všechny tyto věci, které lidstvo po desetiletí používá k placení, budou možná brzy minulostí a k provedení platby, nám postačí pouze náš vlastní prst.

„V následujících deseti letech, možná o trochu déle, bude bankovnictví k nepoznání od podoby, ve které ho známe dnes,“ uvedl šéf Britské asociace bankéřů, Anthony Browne.
http://technika.denikplus.cz/elektronika/551-finger-pay-technologie-ktera-znamena-konec-platebnich-karet.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Forever
Návštěvník
Forever

Marine Le Pen – vlastenecký projev
https://youtu.be/jheWLedhmQA

Mainstreamová média nás krmí neustále lží o tom, jak Donalda Trumpa podporovali a podporují “bílí rasisté a xenofobové”, ale to není pravda. Řada lidí, hispánské, černošské aj. nebělošské komunity volilo a podporuje Trumpa. Někteří i nahráli pro levičácké pseudohumanisty vzkaz. Viz níže:

Vzkaz Trumpova příznivce globalistům
https://youtu.be/OhoRdsvhDi4

Mladý Asiat neomarxistům: pokud dojde na násilí, prohrajete!
https://youtu.be/NxbH76q97_o

Mike Tyson volí Trumpa
https://youtu.be/4tWPn-USNSQ

Diskuze studentů během protestů na kalifornské univerzitě (pozn.: diskuze hispánců-Mexičanů, podporujících Donalda Trumpa, se sluníčkářem)
https://youtu.be/3bosQrPzF-U

xmarek
Návštěvník
xmarek

Proč to tak je je prosté. Sobotka, Zeman, Babiš, Chovanec a mnoho dalších neumí nic víc než žvanit. Jejich pracovní návyky jsou naprosto nulové. Myslíte si, že by vymysleli např. toto: https://youtu.be/hyMkEJ9FVA8 komunikovali s mnoha lidmi různých oborů, pracovali v automatizaci, prošli si reálně výrobou, napsali svou BULA-u: https://goo.gl/CDEHll dokument Peníze a MY: https://goo.gl/iKiiV3 a mnoho dalších věcí?
Houby. Oni na vše potřebují tunu poradců sobě podobných. A takoví jsou opět NETÁHLA. A to co tu prezentují ohledně Trumpa je sice hezké, ale Amerika má tuším více než 500 miliónů lidí a přece jen větší potenciál.
Tím, ale nemám na mysli chytrých lidí. Těch je tu dost. Problém je, že jsou vidět jen lidé jako je Zubatá pleš, ten vožrala, kašpar co udělal Bc za měsíc a další. Třeba Středula, který O5t jen žvaní.
“Za tvůrcem musí někdo stát – nejlépe on sám.” Stanisław Jerzy Lec
“Když ti někdo stojí v cestě, kopni ho třeba do koulí když nechce uhnout” Marek Xara

Espera
Návštěvník
Espera

Podle jednoho prororoctvi se má západní Europa spojit s Ruskem možná i s Čínou Jak se na to díváte?

pzv
Návštěvník
pzv

Najnovší škandál po tom, čo Wikileaks zverejnila dokumenty o špehovacích praktikách CIA voči celému svetu…

————————
Preklad zo sumarizačného textu na twitteri:

– CIA mala špionážnu divíziu ešte mocnejšiu než NSA, bez faktúr a účtovníctva

– Tajná hackovacia divízia CIA vyprodukovala obrovské množstvo vojenského malware schopného infikovať iPhony a androidové telefóny — a stratila nad nimi kontrolu

– Nedbanlivosť CIA podľa všetkého viedla k úplnej strate kontroly nad ich cybernetickým vojenským arzenálom (sú vážne obavy ohľadom šírenia týchto nástrojov)

– Obamova CIA vybudovala najsilnejší kybernetický útočný arzenál na svete, čo stálo amerických daňovníkov viac než 100 miliárd dolárov. Prišla o VŠETKO v prospech nepriateľa, zadarmo.

– CIA chorobne hromadila “Zero day” diery v systémoch, čo vystavilo rizikám priemysel aj vládu

– Obamov administrátor používal svoj pokročilý kybernetický útočný arzenál proti súkromným osobám.

– Wikileak naznačuje, že Trump bol špehovaný pomocou týchto nástrojov.

– CIA hackeri oslavovali Obamovu finančnú štedrosť

– Obama poskytol neobmedzenú moc pre CIA, aby získal ich priazeť a neskončil ako JFK

– CIA umiestnila svojich CIA programátorov do veľkých amerických technologických spoločností, aby priamo u nich implementovali do programov backdoory.

– CIA premieňa Smart Televízory, iPhony, herné konzoly a mnohé iné domáce zariadenia na odpočúvacie mikrofóny

– CIA vás môže špehovať prostredníctvom vašej Smart TV

– CIA premenila všetku užívateľskú elektroniku pripojenú k internetu na odpočúvacie zariadenia

– CIA premenila každý jeden počítač na svete s Microsoft Windows na spyware, môže aktivovať na požiadanie backdoory, vrátane využitia Windows Update

– Hlasová konverzácia cez Skype je konvertovaná na text a ukladaná v CIA cloude.

– CIA = Microsoft Apple Cisco Google

– CIA má nástroje na diaľkové ovládanie čipov v autách, nákladiakoch, lietadlách, lekárskych zariadeniach a nemocničnej technike s možnosťou úkladnej vraždy

– Hackerské nástroje CIA predstavujú hrozbu pre novinárov: infikované iPhony a Androidy dokážu obchádzať šifrovanie

– Americké veľvyslanectvo vo Frankfurte je utajovaná hackerská základňa CIA

– CIA úmyselne napodobňuje hackerské protokoly Ruska s cieľom zamaskovať svoje vlastné hacky.

zdroj:comment image:large

Celý Wikileaks press release:
https://wikileaks.org/ciav7p1/

Zverejnené dokumenty:
https://wikileaks.org/ciav7p1/cms/index.html

Twitterové vlákno s analýzami dokumentov:
https://twitter.com/search?q=%23Vault7

Nobody
Návštěvník
Nobody

Poznámka pro autora – Hezký článek, plně potvrzující ten “bordel”, který v našem Kocourkově existuje. Pouze mám jednu technickou poznámku k odstavečku – cituji – V zahraničí a v Asii se vyrobí produkt a rozebere se na součástky. Ty se dovezou do cílové země X v Evropské unii a s vládou země se uzavře smlouva o investici, kdy asijská firma slíbí postavit „fabriku“ (schválně to dávám do uvozovek) a v ní nabídne vytvoření pracovních míst. Vznikne tak montovna, kde místní dělníci poskládají zpátky dohromady výrobek, který byl kompletně vyrobený v Asii. -konec citátu.

Beru, že autor zřejmě není technik, protože to je hloupost. Největší montovny u nás jsou automobilky. Aby někde v Koreji, vyrobili automobil, včetně montáže a pak ho demontovali, aby mhli do ČR vozit jednotlivé díly, to nemá logiku. Jednak nevidím proto žádný důvod, protože ty díly mohou sem vozit k montáži ihned po jejich výrobě, druhak, jako technik si nedovedu představit, jak by šlo technicky demontovat vyrobené auto, aniž by došlo k trvalému poškození, zejména svařovaných dílů. Chtělo by to ten odstaveček v tomto smyslu opravit. Ty závěry k tomuto odstavci jsou samozřejmě pravdivé a platné. Je to svinstvo a bohužel v dohledné době nevidím z toho žádné východisko. Chybí nám zde někdo jako Putin, nebo možná Trump (tam píši možná, protože upřimně řečeno, nemám ho přečteného a moc mu nevěřím). Nepamatuji v historii případ, aby se nějaký miliardář zajímal o to jak žije “chudina” a přijímal adekvátní opatření ke zvýšení životní úrovně těch úplně na konci řady (dělníků drobných zemědělců, malých živnostníků apod.). Že by zrovna americký prezident byl historickou výjimkou? Počkám si na to.

petut
Návštěvník
petut

Naprosto přesně – “sytý hladovému nevěří” samozřejmě s nadsázkou, to platí po tísíciletí a nikdy tomu nebude jinak. Lidé se nepoučí !
Neosvědčil se ani socialismus ani kapitalismus, je třeba hledat stření cestu ! Ta ovšem není v zájmu mocných a nikdy nebude.
Slyšel někdo a netuším, zda je to pravda, že Babiš mimo jiné svinstvo rozjíždí síť pojízdných prodejen po Horníchdolních ?

Vabio
Návštěvník
Vabio

Sytý hladovému nevěří —> ale proč, protože je omezen svými vnitřními problémy a nebo
… pokud je sytý protože má rozhled / nadhled / přehled a pochopení (v tomto stavu to ani jinak být nemůže než, že je sytý), tak pak může i efektivně (smysluplně, dostatečně, vhodně, atd.) pomáhat těm, co dosud hladový …. ALE

veliké ALE …. spočívá v tom, že pokud ten hladový je natolik omezen (opět jen svými vnitřními bloky/úhly pohledu … které způsobily a trvale dále způsobují, že je hladový), že nedokáže pochopit, že nabízená pomoc je mu ku prospěchu (že je to pomoc) …. tak ji stejně odmítne / zamítne a bude vyřvávat / stavět se proti tomu, kdo mu pomoc nabízí, bude i klidně kout proti němu pikle (závist, nenávist, atd.) a …. tak hladový bude nadále ….

A v tomto stavu to není o “sytý hladovému nevěří”, ale o tom, že ten “hladový ještě nepochopil proč je hladový” a protože nepochopil, tak holt nezbývá než čekat, až pochopí …. protože dříve s ním nebude rozumná řeč, resp. ona s ním nebude ani možná nějaká řeč … a buď umře dříve než pochopí a nebo pochopí dříve než umře, jiná varianta či možnost není …

Když to pochopí, tak pak má šanci. Zatím pouze šanci, protože pochopit a být schopen to pochopení i zrealizovat jsou dvě velmi rozdílné věci.

Micanut
Návštěvník
Micanut

Trickle down ekonomie.
Samozrejme existuje mnohem vetsi proven to podnikatelu, kteri zbohatli na okradani svych zamestnancu. Ovsem existuje I celkem slusne proven to lidi, kterym je proti srsti bohatnout takovym zpusobem.
CO vim ja, Trump byl jako zamestnavatel svymi lidmi obliben a respektovan casteji nez nebyl.
Zajidaji SE mi tvrzeni typu “Trumpa nemusim”, ” nemam ho precteneho”, jako byste byli ti, kteri ho osobne znaji. Takove svetacke fraze jen skodi Vasim prispevkum.
Trump je predevsim velky vlastenec, a rozhovory s nim uz pred 20 i 30 lety byly plne temat o Tom, jak zeme jde dolu, coz se jen potvrdilo.
Vsechna jeho kroky zatim smeruji k jedinemu cili: zvysit zivotni uroven vsech, presnejsi receno umoznit nebo vytvorit zpet podminky, za kterych je mozne nejenom pracovatv, ale i moznost si ponechat ovoce sve prace, aniz by hladovym federalni stat spolecne s individualnimi staty vse nezabraly v podobe dani. Je to v podstate jednoduchosti koncept, ktery je obsazen v ustave, ovsem tam narazi na silny odpor obou strange, kterym nejde o NIC jineho nez status quo.
Jednim z dulezitych dekretu, ktere Trump podepsan, je dekret o lobbying, a tam one vladnouci fakce besni. Zarazil jim totiz moznost obrovskych prijmu po opusteni jejich vladnimu postu. Temer vsechny kroky, ktere provadi Trump, benefituji zemi, a NE jeji tzv. elity.
To je hlavni duvod, proc je proti nemu vedena kampan stylu, jakeho jsme svedky. A je to delano samozrejme pomoci vytvareni umelych pseudoskandalu, a s pomoci ultralevicackych entit, at uz ve statnich organech, ci proxies jako je dnesnimu mlada, totalne mentalne zdegenerovana generate, ktera si zvykla MIT vse zadarmo, bez obeti, a relative lehce.
Obozo SE na SSA podepsal tak, ze Trump si uvedomujeme urgenci rychleho konani. Ma na to Jen nekolika let. System SE bori daleko snadneji, nez trva jeho oprava, tak jako dum je zdemolovan za par dni, ale jeho rekonstrukce trva mnohem, mnohem dele, a za mnohem vetsich nakladu a obeti.
Jako kazdy jiny, I Trump SE teprve uci chodit v Tom, CO jeho urad obnasi.
Snahou jeho protivniku je ho znicit drive, nez SE zacne perfektne v systemu orientovat.

Omlouvam SE za typo, muj novy Android mi dava zabrat….