VIDEO: Toto výbušné video vedlo k zabanování tvůrce mRNA vakcinační technologie na...

VIDEO: Toto výbušné video vedlo k zabanování tvůrce mRNA vakcinační technologie na Twitteru! Robert Malone sdílel video kanadské asociace lékařů, kteří obvinili farmaceutickou společnost Pfizer z podvodu a klamání světové veřejnosti! V krátkém videu usvědčují Pfizer i veškeré lékaře, politiky a epidemiology ze zločinného spiknutí a manipulování s daty a fakty z klinických studií Pfizeru! Studie totiž dokazují, že účastníci klinických zkoušek po vakcinaci více marodili a více umírali než před vakcinací! Absolutní účinnost vakcín je natolik směšně nízká, že očkování naprosto postrádá význam!

VIDEO: Toto výbušné video vedlo k zabanování tvůrce mRNA vakcinační technologie na Twitteru! Robert Malone sdílel video kanadské asociace lékařů, kteří obvinili farmaceutickou společnost Pfizer z podvodu a klamání světové veřejnosti! V krátkém videu usvědčují Pfizer i veškeré lékaře, politiky a epidemiology ze zločinného spiknutí a manipulování s daty a fakty z klinických studií Pfizeru! Studie totiž dokazují, že účastníci klinických zkoušek po vakcinaci více marodili a více umírali než před vakcinací! Absolutní účinnost vakcín je natolik směšně nízká, že očkování naprosto postrádá význam!

Když jsem přemýšlel, jaký poslední článek tohoto roku zařadím do publikačního plánu, tak na poslední chvíli padla volba na to nejmacatější chucpe, které poskakovalo již od rána na americké alternativě a je nezbytné, abyste se s ním seznámili. Určitě jste zaregistrovali, že společnost Twitter zabanovala [1] a smazala účet tvůrci a vynálezci vakcinační technologie mRNA, Dr. Robertu Malonemu, a to kvůli sdílenému videu, které převzal od kanadské aliance lékařů proti Covid-19.

Toto video odpálilo v centrále Twitteru všechny pojistky a zásah přišel údajně po ostrém telefonátu z Pfizeru, který tlačil na vedení Twitteru, že video musí hned odstranit. Ve videu se totiž poměrně jasným způsobem vysvětluje, že společnost Pfizer se dopustila manipulace, dezinterpretace a zkreslování klinických studií před FDA a evropskou EMA, protože ve skutečnosti účinnost vakcín je nejen mizerná, ale dokonce po jejich aplikaci se dobrovolníkům v klinických studiích přitížilo a vzrostl nejen počet nakažených, ale dokonce mrtvých. Vakcíny tak nejen neomezují infekci, ale doslova ji způsobují a navozují, čísla to totiž potvrzují přímo ze studií Pfizeru.

Ano, konspirace Aeronetu o tom, že čím více očkovaných, tím více nakažených, byla kanadskými lékaři právě potvrzena. Video jsem opatřil českými titulky. Toto video by měli dostat všichni politici v ČR a na Slovensku, všichni lékaři, všichni epidemiologové, všichni novináři z mainstreamu, všechny podržtašky na vládě, zkrátka všichni Covidiáni. Ne, že by to něco změnilo na jejich víře ve svátost covidismu, to jistě ne, ale video prostě odhalí jejich falešnou víru a rovněž falešné mesiáše z farmaceutických lobby.

Video totiž vysvětluje rozdíl mezi relativní a absolutní účinností vakcín a ukazuje, že Covid-19 je tak málo smrtelná a málo nebezpečná nemoc, že samotné očkování přivodí lidem více nemocí, než nemoc Covid-19 samotná. A to je hlavní vzkaz ve videu. Vůbec se nedivím, že v centrále Twitteru spadly hodiny ze zdi a odkráčely ze dveří do suterénu, protože takto narovinu a jasně i laikům to dosud nikdo nevysvětlil, minimálně ne Američanům. A tak reakce Twitteru byla jediná, smazání celého účtu Roberta Maloneho.

Twitter zabanoval Dr. Maloneho kvůli videu, které vysvětluje trik a podvod Pfizeru s účinností jeho vakcíny a dopady na zdraví účastníků klinické studie

Malone měl na Twitteru přes půl milionu fanoušků, ale dosud se zdálo, že Twitter mu toleruje jeho obsah. To se však změnilo poté, co nasdílel výše uvedené video, které přitom svá tvrzení a fakta čerpá z originálních klinických studií Pfizeru a z oficiálních dokumentů FDA. V těchto dokumentech se uvádí, že 3. fáze klinické studie měla končit až v květnu roku 2023, kdy Pfizer měl tuto zaslepenou studii odtajnit a skupině s placebem nabídnout možnost naočkování, pokud by lidé z placebo skupiny chtěli. Jenže, namísto toho Pfizer studii odslepil již po dvou měsících v létě 2020 a většina lidí z placebo skupiny se nechala naočkovat, takže již v lednu 2021 v klinické studii nezůstal prakticky nikdo v kontrolní placebo skupině. Tento podvod je na žalobu a na okamžité zrušení autorizace vakcíny u FDA i EMA v Evropě.

Dr. Robert Malone, autor a vynálezce mRNA vakcinační technologie

Celá 3. fáze byla zakončena podvodem, takže veškerá povolení a schválení vakcíny Pfizer jsou odvozena od této zfalšované 3. klinické fáze. Pfizer může čelit mnoha žalobám ve světě, především od soukromých subjektů a lidskoprávních organizací, včetně profesních lékařských komor, nikoliv ale od vlád a politiků. Ti jsou zkorumpovaní a podle všeho zaplacení farmaceutickými firmami.

Celý ten nesmysl s Omikronem je jenom o tom, jak více terorizovat obyvatelstvo, jak více omezovat jeho lidská práva a svobodu pohybu, ale i svobodu slova, vzdělání a rozhodování. Když se podíváte na JIP oddělení ve Velké Británii [2], drtivá většina pacientů, která tam leží, jsou lidé bez třetí dávky, jak prohlásil Boris Johnson na radu svého poradce. Nechtěl říct, že tam leží více jak 90% očkovaných, aby to neznělo tak tvrdě, a tak prohlásil, že tam leží přes 90% lidí bez boosteru, tedy bez třetí dávky.

Za dva roky se podařilo globalistickému nepříteli pod záminkou viru rozeštvat lidi ve všech zemích a národech proti sobě

Ta se dává jen očkovaným, logicky, protože booster se neočkovaným nepodává, protože nemá co boosterovat, tedy posilovat. A toto pouze dokazuje, že globalistům dochází argumenty, dochází jim alibi, dochází jim výmluvy, a hlavně, dochází jim, že obyčejným lidem už to také dochází, že někde je něco špatně. Slibovali lidem svobodu po dvou tečkách, někteří již mají po třetí tečce a nová ne-česká vláda hochů a dívek z Bakalova Aspenu již oznámila [3], že se od 17. ledna začnou v ČR testovat všichni zaměstnanci, bez ohledu na očkování. Haha! No, to je gól! A kde je ta tečka za covidem? A kde je ta tečka za nepříjemnými špejlemi strkanými až do nosohltanu, až lidé vykašlávají mozek? Ta tečka prostě nepřišla, žádný návrat k normálu se nekoná!

Ani 3. tečka lidem nestačí a svobodu stále nemají

A přitom celou dobu jsme to těm lidem říkali a psali, že se jedná o nosatý podvod! Naočkuješ se, Vašíku, ale svobodu ti nevrátí! Ne ne! Naletěl jsi jim na podvod, na podraz, na hru na blba! Dobře ti tak! Globalistický nepřítel teď spokojeně plánuje Total Control a mne si ruce, jak se mu to všechno daří! Ano, čím více očkovaných, tím více nakažených! A čím více vakcín, tím více Covid! Zapomeňte na více pruhů a Adidas, dnes se jede na více teček, více zdraví. Výsledkem 2 rok podvodů s covidem jsou rozbourané světové a národní trhy a ekonomiky. Zničené přátelské, komunitní a příbuzenské vazby kvůli strachu z viru, jeden z druhého, kvůli zasmrkání v autobusu, kvůli zakašlání ve frontě u kasy v supermarketu, zničené rodinné vazby, kde syn, otec a dcera jsou ve válce kvůli rozdílným názorům na očkování a na boostery.

Vakcinační lobby už nezůstalo nic jiného, než obviňovat neočkované z toho, že ohrožují očkované

Syn je pro zavíraní neočkovaných do lágrů a sám už má 3. dávku a nedočkavě čeká na čtvrtou a v pokoji má obrázek Flégra s vlastnoručním podpisem, otec je naopak odpíračem vaxu a dcera se nechala naočkovat kvůli tomu, aby ji pustili na vysokou školu, ale jinak je spíš po otci. Matka má papír, že překonala nemoc a prarodiče jsou po každém očkování v nemocnici a na umření, ale vakcíně přesto věří. Šílenství s vakcinačními šmejdy je tak umocněno tím, že bez ohledu na to, kolik důkazů Covidiánům předložíte o zbytečnosti vakcín proti covidu, tak o to více dávek budou vyžadovat nejen pro sebe, ale i pro vás, nuceně a povinně, protože mají utkvělou představu, že když se vy jako odpírači nenaočkujete, tak je jako očkované určitě nakazíte.

Očkování seniorů

A když se jich zeptáte, co je to za nesmysl, jak by neočkovaný mohl nakazit očkovaného, tak na vás začnou řvát a ječet jako smyslu zbavení, že jste rebel a provokatér, že jste dezolát, opice, nezodpovědný vyvrhel, který ohrožuje zranitelné! A kdo to jsou ti zranitelní? No, to jsou ti už 3x naočkovaní důchodci, co leží na těch JIPkách a doktoři spolu s politiky za to, že tam leží, obviňují zase ty neočkované. A když se zeptáte politiků, jak mohou neočkovaní nakazit očkované seniory na JIPkách, začnou na vás křičet a řvát, že jste dezolát, opice a nezodpovědný vyvrhel! A tak pořád dokola. Jako u blbjech na dvorku, když startujou motorku.

Jediná věc, které se globalisté bojí a děsí

Rok 2022 bude nejnebezpečnějším rokem této dekády. V okultní rovině je to rok 3 zmijí a teror se začne odhalovat ve své komplexní zrůdnosti. Povinná očkování, vyhazování z práce, ze škol, zákazy vycházení pro neočkované, segregační vyhlášky, apartheidové vzorce uplatňované již veřejně a v praxi. Každý rok bude horší než ten předchozí. Tak jest dáno v této iteraci časoprostoru naší projektované existence, přičemž v této fázi již jde o objektivní proces vycházející z převychované populace. Jménem celé redakce Vám ale přesto přeji veselé prožití Silvestra a Šťastný Nový rok. Děkujeme Vám za podporu, morální i finanční, kterou jste nám projevovali po celý rok 2021 a doufáme, že nám přízeň a podporu zachováte i v nadcházejícím roce.

PF 2022

Toto je poslední článek roku 2021 a s dalšími novinkami přijdeme až v neděli 2. ledna. Odpočiňte si a užijte si poslední den roku a stejně tak Nový rok. A nezapomeňte, že čím více teroru na nás svobodné lidi tito politici a globalisté chystají, tím více nesnáší Krista, liturgie a všechno, co je spojeného se setkáváním tradiční rodiny a přátel během těchto svátků. Bojí se totiž spojení lidí, že by se jednoho dne nemuseli sejít jen k odpalování petard na Silvestra, ale i k něčemu mnohem důležitějšímu, co by přerostlo možnosti jejich politického a silového managementu nad obyvatelstvem. Vadí jim lidé v kostele i v hospodě, u jednoho stolu. Prý kvůli viru… Ne! Nevěřte jim! Ani náhodou to není kvůli viru. A vy víte, kvůli čemu to je. Takže, krásný Nový rok a hodně zdraví, přátelé!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Stačí si vzpomenout na:
Thalidomid je označován jako jedna z nejhorších farmaceutických katastrof v novodobých dějinách. Potlačoval bolesti hlavy, ulevoval při nachlazení a mohly jej užívat i těhotné ženy. Jenže právě kvůli tomu zmrzačil tisíce dětí, které se rodily bez rukou, nohou či uší.

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

PROČ se nenechám naočkovat neověřeným vakcínou : nejsem pokusný králík, morče, kr ysa,potkan ani myš.
Člověk moudrý nebo rozumný je jediným žijícím druhem rodu Homo. Je pro něj charakteristické vertikální držení těla, rozumová inteligence a schopnost mluvit. Člověk je rovněž bytost, která si uvědomuje sama sebe, subjekt socio-historické činnosti a kultury. Stačí si vzpomenout na:
Thalidomid je označován jako jedna z nejhorších farmaceutických katastrof v novodobých dějinách. Potlačoval bolesti hlavy, ulevoval při nachlazení a mohly jej užívat i těhotné ženy. Jenže právě kvůli tomu zmrzačil tisíce dětí, které se rodily bez rukou, nohou či uší.

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Generál, rektorka i zlodějka rohlíku,komediant. Tisíce uchazečů, kteří chtějí na Hrad a udělat z ČESKA
UKRAJINU!

CZkotas
Návštěvník
CZkotas
Dan2
Návštěvník
Dan2

Dr. Malony je vynalezcem mRNA, kteremu tento vynalez mezitim upreli a vyhodili ho z Wikipedie i Twitteru.
Zde je jeho stanovisko:
https://nastub.cz/w/wbqKVxNdbBozrQ43N3dHy1?title=0&warningTitle=0&start=0s

Dan2
Návštěvník
Dan2

Pratele zamyslete se nad temito otazkmi. Lepe si uvedomite zrudnost chovani politiku, medii i zdravotniku.

Jak je mozne zakazovat nam koupi ci uzivani medikamentu jako Hydroxychlorochin a Ivermektin, ktere prokazatelne pomahaji pri profylakci a leceni?
Jak je mozne vyzadovat povinne ockovani experimentalni genovou terapii mRNA (Pfizer, Moderna), kdyz je tato jeste ve stadiu testu na lidech namisto kraliku do konce r. 2022?
Jak je mozne tuto experimentalni genovou terapii mRNA bez ruceni vyrobce a docasne povolenou nazyvat vakcinou?
Jak je mozne, ze verejnost neni informovana o skodach, zpusobenych vakcinaci? (Umrti, poskozeni organismu).
Jak je mozne, ze verejnost neni na zaklade vakcinace obyvatel informovana o ucinnosti vakcin? Vzdyt 90 % i vice hospitalizovanych ma dve i vice davek!
Jak je mozne, ze Pfizer dostal povoleni k aplikaci mRNA na zaklade klamani verejnosti o ucinnosti vakciny ? 95% neznamena, ze vas z 95 % ochrani, jak se vetsina lidi domniva! Viz video v clanku:
https://rumble.com/vro3mr-vbun-video-o-podvodu-pfizeru-kvli-ktermu-twitter-zabanoval-roberta-maloneho.html
Jak je mozne nas strasit virem, covid-19, ktery dosud nikdo neizoloval jen na zaklade pocitacovych modelu?
Jak je mozne uzivat jako stanard pro sireni nakazy PCR testy, ktere jsou poctem cyklu manipulovatelne, aby vetsina testu byly pozitivni a na zaklade toho vlady vyhlasuji lockdowny, stanne pravo, noseni rousek, povinne ockovani i deti? Autor PCR testu Mullis ho nedoporucoval pro diagnozu – neni vhodny!
Jak je mozne narizovat slozkam bezpecnosti, zdravotnikum, atd. povinnou vakcinaci, ktera neni vyzkousena ani ucinna za techto vyse napsanych faktu, a lidi naopak poskozuje a zabiji?

Zblaznili se uz uplne vsichni? Nebo jsme opravdu nemyslici stado?

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Normalizační mrtvoly obsadily ČT. Šarapatka v boji za její nezávislost kapituloval ……..I když nemužu ani cítit
“SEREpatku ” v tomto sním souhlasím na 1000%

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

“..Byla to řada prozření, díky nimž jsem si uvědomil, že být jen opatrný a snažit se být v tomto prostředí hodným chlapem nemá žádnou výhodu,” řekl Malone. “Jde o plnohodnotnou mediální válku, informační válku, politickou válku 21. století, jakou jsme nikdy předtím neviděli, a to koordinovanou na celém světě…”
https://www.naturalnews.com/2022-01-04-robert-malone-redpilled-covid-great-reset-censorship.html

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

POKLONA ZA TENTO PŘÍSPĚVEK PANU Dr.Z.ZBOŘILOVI:
Přeji, aby vaši čtenáři četli, psali, dávali si pozor na český pravopis, diskutovali a nechovali se k sobě vulgárně. Od toho máme filmové režiséry, herce a herečky, výtvarníky a všechny, kteří si říkají nezávislí novináři, publicisté a ‚umělci‘. Děkuji všem, kteří mne čtou, a někdy i pochválí. Dobrých slov bylo zejména v poslední době málo a mnoho z nás už jim přestává rozumět,“ zahajuje Rozjezdy roku 2022 politolog Zdeněk Zbořil

Tmasarik
Návštěvník
Tmasarik

Vys* ali jsme se na Východ a ho*na přicházejí neustále ze Západu‘