Video: “Tomio Okamura – Šokující zjištění o migrantech v táborech v České...

Video: “Tomio Okamura – Šokující zjištění o migrantech v táborech v České republice!” Plus video: “Pravá tvář islámu”

Tomio Okamura:

Dnes mám pro Vás absolutně šokující informace o ilegálních imigrantech v ČR, které ještě nebyly zveřejněny. Poslechněte si video nebo si přečtěte článek až do konce. A prosím sdílejte všem vašim přátelům nebo zkopírujte do mailu a rozpošlete, ať se všichni dozví, jaká je realita. Tento týden jsem totiž navštívil zařízení pro ilegální imigranty ve Vyšních Lhotách u Frýdku- Místku a vedení tábora mi sdělilo, že jsem prvním politikem, který se odvážil v rámci tábora vstoupit až úplně dovnitř přímo mezi ilegální imigranty, kterých mě na místě přímo obklopilo téměř dvě stě.

Ani nikdo z vlády tam nebyl, ani žádný vládní poslanec. Oddělovalo mne od nich na vzdálenost několik desítek centimetrů pouze několik policistů, za což velmi děkuji, jelikož jsem byl policisty předem upozorněn, že mi hrozí násilí, okradení či nákaza infekční chorobou (ANO, ČTETE DOBŘE!). A že v případě, že by se na mně vrhli, což prý může nastat, tak by mě neměli šanci proti přesile ubránit. Musel jsem dokonce předem podepsat potvrzení, že tam mezi ně jdu jen na vlastní odpovědnost a na vlastní nebezpečí. A já se ptám, tak kde jsou ti mírumilovní imigranti, kterým jde o život, jak nám pořád lže tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL, jak nám lžou média a různí pánové Halíci, Schwarzenbergové či pracovníci různých v uvozovkách neziskových organizací parazitující na penězích z Evropské unie?

A jak se proti imigrantům ubrání obyčejný český občan, když mi policie v praxi říká, že jsou imigranti tak nebezpeční, že mezi ně můžu jít jen na vlastní nebezpečí pod silnou policejní ochranou? A i ta si není jistá. Přiznám ale, že jsem neřešil svoji odvahu, jelikož mne zajímalo jediné – chtěl jsem přímo na vlastní oči vidět, na co všechno konkrétně vynakládá tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL několik miliard korun na podporu imigrantů? Na úkor našich potřebných občanů! A jen zopakuji, že naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje NULOVOU TOLERANCI ILEGALNÍCH IMIGRANTŮ.

Ale zpátky k návštěvě. Bohužel se potvrdily všechny moje nejhorší představy. Této vládě a EU je potřeba říct OKAMŽITĚ DOST! Pozorně čtěte (poslouchejte). Vedením tábora mi bylo řečeno, že je běžné, že mají imigranti infekční choroby a že je možné utrpět nákazu. Také mi potvrdili informaci, že na základě tzv. Dublinského protokolu, který podepsala také Česká republika, bylo jen za poslední tři týdny z tábora propuštěno po uplynutí lhůty 42 dní ZCELA NA SVOBODU volně na naše území již téměř deset ilegálních imigrantů. Kde jsou, nikdo neví. V táboře jsou de facto pouze mladí muži z Afriky a z arabských zemí islámského vyznání. Kde jsou tedy ty křesťanští uprchlíci, o kterých mluví vláda? Nikde.

Ilegální imigranti mají ve své ubytovně na náklady našeho státu satelitní televizi, posilovnu a nově také zájmovou místnost, jakousi dílnu, kde se můžou dle libosti věnovat různým koníčkům. Dle vedení tábora probíhá mezi imigranty vzájemné násilí a roztržky, které musí policie řešit. To, jak obrovské peníze nás tahle politika naší vlády a Evropské unie stojí, si dobře představíte na následujícím údaji. V táboře je nyní 199 ilegálních imigrantů a pracuje tam 146 českých pracovníků. Tedy na jednoho imigranta téměř jeden zaměstnanec. A teď si představte, kolik to bude stát naši státní pokladnu, až tady bude tisíce, desetitisíce imigrantů. A představte si tu obrovskou kriminalitu.

Video: Tomio Okamura - Šokující zjištění o migrantech v táborech v České republice!

Vyšní Lhoty – čtyřlůžkové pokoje a výběr ze tří různých jídel

Velice mě také překvapilo, že si tito ilegální imigranti můžou na snídani, na oběd i na večeři vybírat ze tří jídel! A je běžné jídlo, B je muslimské a C je vegetariánské. Hádejte, co si vybírají. Všichni až na jednoho jí B, tedy muslimské. A pouze jeden z nich C, tedy vegetariánské. Je tedy nad slunce jasné, že jsme svědky totální invaze muslimů a vyznavačů islámu do Evropy, tedy nezvaných vetřelců z nepřátelské kultury, jejíž cílem je zlikvidovat naše demokratické zřízení a naši svobodu.

V baráku, kde imigranti bydlí a který jsem tedy přímo osobně navštívil, si neuklízí oni sami, ale státem placené uklízečky. A když jsem se ptal, co říkají na hygienické návyky imigrantů, odpověď bylo jedno slovo: “Strašné!“

Řešením současné krize je okamžité ukončení štědrého sociálního systému zemí EU vůči ilegálním imigrantům. Kde není nabídka, není poptávka. Jako v Austrálii nebo v Japonsku. A také tlak na USA, aby skončily se svojí agresivní imperiální válečnou politikou v severní Africe a na Blízkém východě, jejíž trpké plody nyní sklízíme. Ani jedno ovšem naše neschopná vláda nedělá. Závěrem bych chtěl poděkovat vedení tábora, panu vedoucímu i panu nadporučíkovi policie, kteří jsou v této obtížné situaci skuteční profesionálové, a za to jim patří dík a držím jim palce, i v našem zájmu. A také děkuji kolegům poslancům SPD Radimovi Fialovi a Jardovi Holíkovi, že mne doprovodili. Jsme dobrý tým.

Odkaz na video poskytl zdejší čtenář. Vkládám jej m.j. obzvláště kvůli mnou zdůrazněné části textu “infekční choroby a nákaza” – jak toto vláda řeší?

Jiný čtenář vložil odkaz na toto související video:

Při veškerém pochopení obzvláště pro lidi ze Sýrie, tohle nemůže dopadnout pro Evropu dobře. A tento způsob realizace “globálního chudnutí”, které považuji za nezbytné, je pro Evropu nešťastný. Ale může si za to sama…

Vložila: -Pozorovatelka-   30.8.2014

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
alf
Návštěvník

SMS z Bavorska
…uz s nimi musi chodit policajti se psy, navic maji aids, syfilis, otevrenou tbc a spoustu exotickych nemoci, co v Evrope nejsou ani zname..
http://pent.wep.sk/

Radek šuranský
Návštěvník
Radek šuranský

Tohle je opravdu začátek konce evropské civilizace. Každý politik, který migraci schvaluje by měl být souzený za vlastizradu a měl by mu být zabavený veškerý majetek a z částky pak uhradit náklady na imigranty. Mezi těmito tzv. uprchlíky je minimálně 5 % teroristů z IS. Jen se v evropských zemích rozkoukají a poté nastane v celé Evropě peklo. budou vyhazovat do povětří strategické místa jako nádraží, úřady, náměstí a pod. člověk nebude nikde v bezpečí. Za pár desítek let bude patřit Evropa muslimům a to co se jim nepovedlo za celou existenci, myslím tím dobytí Evropy, tak to se jim díky Merkelové a spol povedlo bez jediného výstřelu. Je potřeba je pochytat a dopravit tam odkud přitáhli!!!

michal
Návštěvník
michal

chce se mi zvracet

Nick
Návštěvník
Nick

A tady je reportáž jak to vypadá v Německu. Zvláštní že to tu nikde nedávají. https://www.youtube.com/watch?v=zRvzlHqeEa4

pravda
Návštěvník
pravda

Vše je tak jednoduché.Práce u nás není pro vlastní lidi, a když, tak za almužnu. Jak by se tedy mohla najít práce pro ticíce migrantů? Navíc jsou to lidi, kteří povětčinou o práci ani nestojí. Víte, ať se koukám z jakékoliv strany, tak zjišťuji, že lidi tmavší pleti jsou po celém světě z větčiny procen problémoví. U nás cikání, v Americe černoši…..a ty ostatní po desetiletí bojující státy? Opět snědí lidé….

Liba Jilkova
Návštěvník
Liba Jilkova

Poznala jsem jednoho uprchlika z Iranu, ktery zije 15 let zdarma v Nemecku, nehodla uz nikdy pracovat. Nemecko ceka pekne prekvapeni, doufam, ze se ostatni staty pouci

Jan
Návštěvník
Jan

Pozor lidi, na takové Okamury. Sám syn cizince brojí proti cizincům. Jeho projevy lze lehce srovávat jejich naléhavostí s Hitlerem.

včela
Návštěvník
včela

Stačí si otevřít na internetu korán a jeho výklad – i blbec pochopí o co jim jde – což prozatím vládám vůbec nevadí, ale připravují peklo celou Evropu a my občané jsme jim ukradení – potká to i jejich potomky

Mgr. Lusine Galstjanová
Návštěvník
Mgr. Lusine Galstjanová

Doufám , že nevěřte takovým blabolům co říká pan Okamura:-)))))))))))))))))))))))))))))))
jsem několik let tlumočila v táborech a ten tábor existoval přes deset let, a je to zavřený tábor všude jsou kamery a hlídá je policie.
Ohledně toho, že pan hrdina tam byl na vlastní nebezpečí je nesmysl ….já si myslím , že on když chodí po pražských ulicích je to pro něho opravdové nebezpečí, poněvadž lidi mají po krk ty jeho blbe kecy, a možná fakt něco s ním udělají….je to kontroverzní politik, spíše ne politik a obchodník, potřebuje získat hlasy
od lidi…..před par lety hájil Romy, pak uprchlíky a teď na jednou proti uprchlíkům………….ano uprchlici mají v táboře knihovnu, dílnu, studovnu, tělocvičnu,tři druhy jídla a co je v tom špatného. Je to normální. Navíc peníze ČR dostává z EU. Tábor má kapacitu 500 lidi , ale v současnosti tam jsou 200. A proč se diví pan Okamura , že pracuji tam 140lidi, aspoň máji lidi kde pracovat:-))))))))))))))))))))))))))))))
Chce se mi smát, když slyším lež a znám pravdu, necháme ať pan Okamura se snaží………………………………

truhlář
Návštěvník
truhlář

myslím si, že žvanění na internetu by nám šlo, ale jak jsem četl rozhovor s velitelkou ženského oddílu kurdských milicí, tak je nejvyšší čas se připravit na boj. Zařekl jsem se bojovat za tuto zemi a její vlády, ale za sebe bych šel. Naše vlády v mžiku utečou, když půjde o život. To už jsme v minulosti zažili mnohokrát. Nesmí se zapomínat, že útočník s ideologií je ten nejhorší a náboženství je takovou ideologií. Demonstrace, házení kamenů, vykřikování, demolování ubytoven je k ničemu. Je potřeba mít organizovaný odpor. A co se týká “uprchlíků” , oni “utíkají” z oblastí, které rozvrtaly USA, takže žádné kvóty, naložit a vyložit na druhé straně Atlantiku. Jsou to jejich uprchlíci. Nenechme se zničit, ať se zničí sami. Zejména těch 5 rodin co ovládá tento svět.