VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém...

VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém přenosu loděmi do Evropy tisíce migrantů z Afriky, aby mohly čerpat od EU granty na jejich integraci!

VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém přenosu loděmi do Evropy tisíce migrantů z Afriky, aby mohly čerpat od EU granty na jejich integraci!

Naprostý skandál, který nemá obdoby, unikl již před několika týdny na internet, ale na mainstreamu je ticho po pěšině a alternativa v poslední době byla zahlcena americkými volbami prezidenta a posledními událostmi v Evropě, takže tato kauza zanikla a nedostalo se jí tak velké mediální pozornosti. Ovšem po pondělním útoku zatím neurčitého migranta v Berlíně, který kamionem najel do lidí na vánočním trhu, se znovu ukazuje, že natažená ruka občanů, která ukazuje prstem na problém v Berlíně v podobě “říšské” kancléřky, ukazuje naprosto špatným směrem. Problém migrace do Evropy je poháněn a prohlubován někým úplně jiným. Je to neziskový nevládní sektor v EU (NGO), který naprosto neuvěřitelným a skandálním způsobem tuneluje evropské fondy a dotace a tento článek toto chování pouze odhaluje.

Frontex-saves-migrants-at-sea.jpg
Hlídková loď Fronetxu nabírá nedaleko libyjského pobřeží další účastníky jednosměrného zájezdu do EU.

Holandská analytická organizace Gefira [1] uveřejnila počátkem prosince děsivé video (viz. nahoře), které doslova surovým způsobem zachycuje způsob, jakým evropské neziskovky pašují do Evropy běžence z Afriky. Analytici Gefiry použili nástroj pro GPS sledování civilních lodí na serveru marinetraffic.com a několik týdnů sledovali pohyb lodí ve Středozemním moři mezi Libyí, Tuniskem a Maltou a Itálií. Všimli si přitom podivného chování některých lodí, které v pravidelných intervalech pendlují mezi Afrikou a Itálií, ale nikdy v Africe nezakotví. Systém GPS ukazuje, že lodě mají základny na Maltě a na Sicílii a pravidelně jezdí do pobřežních vod Libye, ale do přístavů obvykle nedoplují. Zastavují se zhruba 100 námořních mil od pobřeží v pásmu na rozmezí mezinárodních vod, kde chvíli setrvají a poté se obrátí a plují zpátky. To celé se pořád opakuje. Analytici z Gefiry proto začali pátrat po původu lodí a zjistili, že se jedná o plavidla, která provozují jedny z největších neziskovek v Evropě. Zde je jejich seznam:

MOAS (Migrant Offshore Aid Station)

Tato obrovská neziskovka se sídlem na Maltě [2] byla založena už v roce 2013 a na jejím webu se dočteme, že za dobu její práce zachránila už 12,000 lidí migrantů na moři. Všechny naložila a převezla do Schengenského prostoru s povolením evropské hraniční služby Frontex, který MOAS při těchto operacích asistuje. MOAS disponuje i bezpilotními drony. Podle evropského práva a také podle mezinárodního práva platného pro námořní dopravu platí předpis, že záchrana lidí na moři probíhá tak, že dojde-li k záchraně lidí v teritoriálních vodách státu, zachránění jsou odvezeni na pobřeží tohoto státu. Je-li trosečník nalezen v mezinárodních vodách, je dopraven do nejbližšího přístavu podle rozhodnutí kapitána zachraňující lodi. A jsme doma. Právě z tohoto důvodu lodě neziskovek nemohou vplout do přístavů v Libyi, ale musí čekat na hranicích výsostných vod Libye. Tam migranty už mohou naložit a odvézt do Evropy, protože kapitán lodě pracuje pro MOAS.

f-migrants-a-20161119.jpg
Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Takže pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami.

MOAS ovšem operuje i přímo na pobřeží Libye, už několikrát vyzvedával lidi z lodiček jen pár stovek metrů od libyjských pláží. Některé fotografie jsou potom v médiích úmyslně deklarovány jako nafocené u pobřeží Sicílie nebo Malty, ale ve skutečnosti jde o záběry z oblasti nedaleko pobřeží Sýrie. Nejde tedy o záchrany trosečníků, ale o pašování lidí do EU. Neziskovky totiž uvádí, že lidi našly na otevřeném moři, ale ve skutečnosti je vyzvedávají na smluvených místech nedaleko pobřeží Libye.

Medicins Sans Frontieres

Další lodě jsou registrovány pro neziskovku Lékaři bez hranic byli založeni v Paříži, ale dnes tato neziskovka operuje ze švýcarské Ženevy [3]. Při pohledu na jejich web je zcela jasné, proč se účastní pašování lidí z Afriky do Evropy, protože v Evropě prý dostanou africké děti lepší zdravotní péči. Sluníčková autogenocida Evropy v tom nejhrubším pojetí. Dovoz migrantů do EU umožňuje neziskovce čerpat peníze z evropského strukturálního fondu na pomoc obětem, neboť migranti vylovení z moře mají status “trosečníků”, takže se na ně vztahují jiná dotační pravidla, mnohem štědřejší. Zároveň se na trosečníky nevztahují migrační kvóty, ovšem trosečník může požádat o azyl v EU úplně stejně jako migrant, který přišel do Schengenu pěšky.

f-trafficker-b-20150516.jpg
Migranti v podpalubí rybářské lodi neziskovky.
Jugend Rettet

Berlínská sluníčková organizace [4], která je pobočkou a odnoží největší německé neziskovky Mensch, Mensch, Mensch. Vybírá od dárců peníze na nákupy lodí, kterými poté ve Středozemním moři zachraňuje z lodiček migranty a vozí je do Evropy, nejčastěji na Sicílii. V této chvíli jim na webu běží kampaň na nákup větší lodi. Zatím provozují původem rybářskou loď z Holandska, kterou vozí uprchlíky z Libye, ale také z Tuniska. Tam ovšem loď kotví přímo v přístavu a podle všeho nabírá “trosečníky” přímo z nástupního mola. Na tohle prostě musí být žaludek, ale proč by ne? Když za to dostanou od Evropské komise dotace a granty?

Save the Children

Tato britská neziskovka z Londýna [5], která se mimochodem aktivně angažovala v kampani proti Brexitu s poukazem na to, že Británie odchodem z EU se vzdává zodpovědnosti za osud dětí v rozvojových zemí, provozuje ve Středozemním moři jednu loď. Přestože jde původem o britskou nevládku, dnes má centrálu v Kalifornii a čerpá příspěvky přímo od amerického kongresu. Zaměřuje se na pomoc dětem migrantů, v USA prosazuje spolu s ACLU občanství pro rodiče dětí narozených v USA. Pokud se nelegálnímu migrantovi narodí v USA dítě, měli by jeho rodiče dostat automaticky povolení k pobytu. Ačkoliv se jedná o NGO s cílem pomoci dětem, její agenda reprezentuje nejtvrdší model globalizace, multikulturní invazi.

%C2%A9JasonFlorio-MOAS.eu_1602.jpeg
Neziskovka MOAS disponuje i dronem pro vyhledáváni lodiček migrantů na moři.
Proactiva Open Arms

Španělská neziskovka se sídlem v Barceloně. Jejich web vypovídá za vše [6]. Tato NGO provozuje celkem 6 lodí ve Středozemním moři a má po MOAS druhý největší podíl v importu “lodičkářů” do EU. Proactiva Open Arms byla první v minulém roce, která skrze lobbisty v EU prosazovala pravidelné migrační linky loděmi z Libye do EU. Tento návrh rada ministrů EU zamítla, protože v EU se zvedl proti migraci obrovský odpor. Ovšem neziskovka získala minulý rok peníze z jiných zdrojů (od vysokého komisaře OSN pro uprchlíky) a migranty vozí do EU vlastními loděmi. EU neziskovce poskytuje granty na jejich “záchranu na moři” a poté na integraci v EU. Vyjde to nastejno, pouze politici v Bruselu si umyli ruce, aby je voliči neobvinili, že to jsou oni, kdo vozí migranty do EU.

Sea-Watch.org

Berlínská neziskovka koupila starou rybářskou loď na tresky a s ní jezdí do pobřežních vod Libye a nabírá z lodiček běžence. Na webu uvádí, že za rok 2015 zachránili 5000 migrantů [7]. Vozí je na Maltu, protože loď dále nedopluje, má menší dojezd. Berlín je prolezlý neziskovými barony podobně jako Praha a zatímco politici se vám šklebí do tváře, že oni nic, oni muzikanti, migraci nechtějí, tak ti samí politici štědře sypou do těchto neziskovek státní příspěvky skrze různá ministerstva.

moas3.jpg
Neziskovka zachraňuje… své granty a dotace.
Sea-Eye

Neziskovka z německého Řezna [8]. Na webu se chlubí, že zachránili (rozuměj dovezli do EU) 5568 lidí. Zachraňování musí sypat velké peníze, když to uživí tolik lidí, kolik jich tato neziskovka zaměstnává. Mají dokonce i mutaci webu v českém jazyce.

Pod dohledem Frontexu a ozbrojené ostrahy Schengenu tak probíhá každý den import běženců do EU skrze lodě neziskovek ve Středozemním moři. Jak je možné, že proti těmto neziskovkám není zakročeno a nejsou obviněny z pašování lidí? Jak je možné, že Evropská komise nadále uděluje dotační programy a finance těmto neziskovkám? Neziskovky si zcela zjevně a dobrovolně vozí do EU migranty, které účelově nabírají u pobřežních vod Libye a v některých případech v Tunisku přímo v přístavech? Tohle není možné tolerovat.

Kontaktujte své europoslance, aby v Bruselu otevřeli a iniciovali zahájení vyšetřování tohoto skandálu, protože důkazy jasně odhalují, že neziskový sektor si udělal z migrantů natolik výhodný business, že se jim už dokonce i vyplatí nakupovat námořní lodě a teď jezdí “lovit” své “klienty v nouzi” přímo k pobřeží Afriky. A tito migranti nás potom “obohacují”, např. na Silvestra osaháváním žen, znásilňováním dětí na bazénech, anebo nás před Vánoci převálcují na tržnici kamionem, a to tak šikovně a důsledně, že po sobě zanechají i cestovní pas v kabině vozu, aby policisté věděli, koho mají hledat. Teroristé po sobě zanechávají pasy? A není to podezřelé? Není to spíš cesta k odvedení pozornosti k někomu jinému nebo od něčeho jiného? False flag stejného typu, jako řízené záchrany “trosečníků” na cestě do EU? Vozíme si do EU naše vlastní katy a popravčí. Podívejte se na video nahoře, jak k nám vesele neziskovky vozí tyto dárečky. Tam a zpátky. Tam a zpátky. Pravidelný import dalších tisíců a tisíců migrantů probíhá právě teď.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hanick
Návštěvník
Hanick

Co neziskovka – to problém. Z r u š i t !!!!

babi.hora
Návštěvník
babi.hora

Pokud toto nebude zodpovědně vyřešeno a bude to smeteno ze stolu, je to jako oficiální přiznání všech čelních představitelů EU a jednotlivých vlád, že je to organizováno s jejich vědomím,……

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

To vite, offshore (oil and gas) skomira, zakazky nejsou, netezi se tak cely podpurny sektor jako jsou tahle plavidla najdou uplatneni – i pro takoveto nechutnosti.
BTW – Majuro – registracni zeme – je US teritorium slouzici jakon “lacina vlajka” hlavne us firmam.

.lak
Návštěvník
.lak

Nevím, není bruselský satanát organizace pro semity a negry, no.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Nahánet strach národum o bazpeči a životy a pak je nechat otročit a hlidat na každem kroku pomoci RFID terorismus ve světě je planovan USA,Emiraty,Pakistanem,Turkama ohlidejme si zemi sami vlada nás chce otročit aby nastolila NWO řad vše je to podvod
ČT Svět Manipulace lži a propagandy teroristu
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet
CNN je teroristicka medialni organizace
Teroristé v Sýrii připravit další falešné video zobrazit na CNN a Aljazeera.
https://www.youtube.com/watch?v=YrPdL63g1f8
Představený vůz bombardování / nálety na civilisty v Iráku, Červeného půlměsíce? (New unikly video!)
https://www.youtube.com/watch?v=YmMOz66biwo
Fake videos about Syria (CNN,Al Jazeera,BBC)
https://www.youtube.com/watch?v=l46dbY3dGic

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

ČT hnuj vlastně Sorose
Kmoníček: Boj s terorismem nás nutí ke spojencům, které bychom si normálně nevybrali
Před 4 hodinami
Německo ve spolupráci s dalšími zeměmi hledalo několik dní pachatele pondělního útoku v Berlíně. Spolková prokuratura vycházela z toho, že Tunisan Anis Amri seděl za volantem kamionu, který najel do lidí na vánočním trhu v centru německé metropole. Policie provedla razie na několika místech, Anis Amri jí však do pátku unikal. Podle Hynka Kmoníčka, ředitele zahraničního odboru Hradu a hosta pořadu Události, komentáře, za útok částečně může i přetížený bezpečnostní systém Německa.http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1991596-kmonicek-boj-s-terorismem-nas-nuti-ke-spojencum-ktere-bychom-si-normalne-nevybrali

Pet11
Návštěvník
Pet11

Škoda, že se nenajde nikdo kdo by ty lodě potopil.

Marten264
Návštěvník
Marten264

Pokud se hrdě hlásíte k Evropskému křesťanství a rádi by jste měli Evropu takovou jako byla – na věky věkův Amen. Tak bych vám rád připomněl na jakých základech jste si ji Vy hrdí Evropané vybudovali. To, že celý Biblický – katolický projekt na zotročení lidstva je podvod, o tom dnes již není velkých pochyb. Avšak zajímavé je se podívat co s tím vše souvisí. Vaše minulost.

Německo
http://www.dejepis.com/ucebnice/mezinarodni-situace-na-prelomu-19-a-20-stoleti/
Británie
https://cs.wikipedia.org/wiki/Britsk%C3%A9_imp%C3%A9rium
Francie
https://cs.wikipedia.org/wiki/Francouzsk%C3%A9_kolonie

Během minulých 200 let se z vás milý Evropané stali zloději, agresoři, vykořisťovaleté podle vašich duchovních vůdců jste páchali dobro na slabších národech (většinou vojensky) a teď z toho chcete jen tak odejít ? Utéct ? Zkuste to jako tenhle posera co utíká ze Země a přitom uvažuje o “dobytí” jiných, dosud čistých planet.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8860-stephen-hawking-utek-zeme

Už se poznáváte ?

Jajka
Návštěvník
Jajka

Koloniální Čechy potažmo Československo? Neznám. A těch peněz /mj. známky solidarity ROH/ a vývoz výrobků /těžký průmysl/ za hubičku, co byly za lidové vlády nacpány do rozvojových zemí, tak ty už se nám asi nevrátí. Républika Čeka nelítostný uzurpátor, jo ale silvestr ještě není.

max
Návštěvník
max

Lide osidlili zemi po vitezstvi nad temnymi silami ale neprisli nicit ani kolonisovat. Prastare kultury se zakladaly na zpusobu zivota souzitim s prirodou a to bylo napric kontinenty . dokud zde nebyl ucinen geneticky projekt vytvoreni “zidovskeho” naroda bez duse,ducha a svedomi ktery ma za ucel znicit vse genocidou lidi .pedofilii a kaniblismu na nas i planete,vsem zivem zijicim ve svetle. Jezis sam prisel za zidy jako jejich chybejicii cast – duse ,duch a svedomi a co s nim sioniste udelalI? vyrobily krestanstvi , v nasich zemich od anglie po sibir vyhladily falesni krestane sta miliony lidi a to i napric kontinenty.po te z toho vznikla dalis varianta islam jez je jen odrazem judaismu a krestanstvi jeste v hruznejsi podobe. tyto 3 nabozenstvi mely samozrejme v jistych casech i podobu miroveho a lasky konajiciho uceni ale sioniste toto potlacily a udelaly z nich nacisticke ideologie bojujici mezi sebou a proti vsem ostatnim.
zanikly puvodni obyvatele autralie,ameriky a ted je rada na nas,po te cina a na konec afrika .
zide – lidkse klony jsou jen hrickou jejich temnych stvoritelu . dukazy o tomto genovem inzenyrstvi a pritomnosti reptilianu na zemi jsou od afriky az po ameriku i asii.bohuzel nase minulost je ta nejvice zmanipulovana protze mir ,lasku ,vedomi a svedomi,cest a svoboda se otrokum temnoty zijicich z energie ziskane z valek ,utrpeni ,pedofiliie a krve nehodi.energie svetla ,zivota a vedomi je neomezena pokud se rozsiruje v uvedomeni lidi kteri se chteji stat lepsimi a pri rodu coz je pri nasem rodu ocharanovat.
To ze sioniste odtrhli ukrajinu od rusi, infiltrovali se do italie,anglie a nemecka,francie a vubec diky urokum a bankam, korporacim nemajic zodpovednost za sve ciny jen zotrocuji a “vlastni” “materialni uroven byti . A ted ve jmenu bilych kolonizatoru,zradcu ,zaprodancu ,poskoku zidu cili zapadu spini jmeno velke rase . sam rasismus je jen snaha zidu vytvorit svet jim podobnym. namixovanym degeneratum kde je normalni myt ve spolecnosti 50% incestnich snatku ,pedofilii ,vrazdy ,teror nadvladu elity na ne- tvory otroky ci nastroji k praci. Chteji vytvorit narod bez ducha ,duse,svedomi ,kultury a znalosti svych korenu tak aby mohli vse zmanipulo at,lidskou rasu geneticky pretvorit,stejne i rostliny i zvirata, planetu udusit v plynech z tovaren a lidi bombardovat lacinym materialnim brakem kteryodvadi pozornost od nas samych a duchovniho vyvoje.
Co dodat … je tu spousta nevedomych lidi co si mysli ze po par videech a prectenych clancich muzou ten svuj jed sirit mezi ldii ….. ale ne kazdy je tak povrchni a kratkozraky …
takze marten at si co si nebo kdo si neztracej cas tu cas a spis se zacni zajimat o pravdu ….
veskere nacisticke ,marxisticke a dalsi pedo lesbian gay , temne pop free atd ideologie pochazi z nelidske kultury ..

Elm
Návštěvník
Elm

Seznam vám dá více… Mainstream
iDNES jsem zablokován za své názory.Když jsem dával v diskusi lajk + – započítá se to jen vyvoleným.Nejde o + nebo – v komentech zde jde o to vymazat rebely co přinášejí lepší a nekorektní zprávy než přináší a zamlčují česká média.To samé dělají NOVINKY.CZ
Nebudu posílát link na pravdu,je to jen o vás kde hledáte pravdu.
KOREKTNOST to slovo budete všichni nenávidět. + –

Obatala
Návštěvník
Obatala

To jsme tak nejak vytusili selskym rozumem. Bylo tak nejak jasne, ze Frontex je zlocinecka organizace. Je podivuhodne, ze to trvalo dva roky, nez to nekdo takto pekne sepsal. Diky.

Sims.
Návštěvník
Sims.

Když je to organizace EU nemůže být jiná než zločinná. Byla ustavena pro zachraňování pasažérů z lodiček a k převážení na evropský kontinent, aby jich mohlo připlout co největší množství. Nestačím se divit, jak jsou ti lidičky hloupatí, copak nevidí, že je to taky spláchne? peníze zas tuto činnost jim nebudou nic platné, skončí jako všichni evropští občané.