VIDEO: To je válka! Donald Trump podepsal exekutivní příkaz proti cenzuře na...

VIDEO: To je válka! Donald Trump podepsal exekutivní příkaz proti cenzuře na sociálních sítích, věcí se začne zabývat Federální obchodní komise, která může Facebooku zakázat prodej reklam před volbami a Twitter spustil válku, natvrdo smazal Bílému domu tweet kritizující neschopnost starosty Minneapolis potlačit nepokoje kvůli smrti černocha, kterému policista přišlápl krk! Trump pohrozil, že do města pošle Národní gardu a Twitter označil jeho tweet za závadný, že prý oslavuje násilí! Trump na tuto cenzuru zareagoval už jen jediným slovem: CHINA!

VIDEO: To je válka! Donald Trump podepsal exekutivní příkaz proti cenzuře na sociálních sítích, věcí se začne zabývat Federální obchodní komise, která může Facebooku zakázat prodej reklam před volbami a Twitter spustil válku, natvrdo smazal Bílému domu tweet kritizující neschopnost starosty Minneapolis potlačit nepokoje kvůli smrti černocha, kterému policista přišlápl krk! Trump pohrozil, že do města pošle Národní gardu a Twitter označil jeho tweet za závadný, že prý oslavuje násilí! Trump na tuto cenzuru zareagoval už jen jediným slovem: CHINA!

Situace ve Spojených státech dramaticky znovu eskaluje. Donald Trump včera podepsal exekutivní příkaz na ochranu svobody slova na sociálních sítích, vyzval ke změně legislativy a hlavně, celou věc předal Federální komisi pro obchod. Ta podle všeho začne americké sociální sítě prošetřovat, jestli prodejem reklamy na svých sítích v dobách voleb v USA neporušují americké zákony, protože tato činnost je podle amerických zákonů přesně definovaná a regulovaná pro americké vydavatelské společnosti, média, televize, noviny, deníky, jenže nic z toho sociální sítě v USA nejsou, protože využívají sekce č. 230 zákona o rovném komunikačním přístupu, který sociální sítě zbavuje právní zodpovědnosti za obsah svých sítí.

Donald Trump ukazuje výtisk New York Post se svými tweety.

Podle včerejší diskuse na televizi Fox News můžou mít sociální sítě paradoxně daleko větší obavy z FTC, tedy z federální obchodní komise než z Donalda Trumpa. Pokud FTC dospěje k názoru, že prodej reklamy na sociálních sítích v době voleb ovlivňuje voliče způsobem, aby viděli např. videa s názory opačné strany volebního spektra a daleko méně videa nebo příspěvky ze strany, kterou uživatel sítě preferuje, potom by se jednalo o politickou činnost v zastoupení politické strany, byla by to skrytá kampaň hrozila by za to astronomická pokuta, kde neexistuje horní hranice. Lidé v USA si začali všímat, že jim v seznamech doporučených statusů najednou mizí oblíbené stránky konzervativních osobnosti a objevují se stránky příznivců Joe Bidena. A to i lidem, kteří jsou republikání a nikdy na stránky demokratů nechodí. Tyto podvodné praktiky sociálních sítí má tudíž FTC rovněž prošetřit.

Twitter smazal Trumpovi další příspěvek a média v USA už otevřeně mluví o válce

Tímto krokem se ale probořila veškerá stavidla a v USA vypukla doslova válka. Twitter na prezidentův krok reagoval, že bude nadále všechny statusy uživatelů prověřovat a bude je doplňovat o názory fact checkingových agentur, což jsou americká média jako CNN, The Washington Post, Politico a další. A uběhlo jen pár hodin a Twitter smazal Donaldu Trumpovi další tweet [1], ale po chvíli ho znovu vrátil s komentářem, že tweet byl prezidentovi smazán, protože šířil nenávist a oslavoval násilí, ale Twitter se prý rozhodl, že smazaný tweet učiní viditelným, jako kdyby smazaný nebyl.

Komentátor na Fox News to vzápětí označil trefným výrokem: “To je válka!” A opravdu je to vystižené trefně, protože samotný Donald Trump, když to zjistil, že mu Twitter smazal tweet o situaci v Minneapolis, tak pouze na Twitter napsal výkřik a jediné slovo: “CHINA!” Tímto prezident přirovnal Twitter k cenzuře v Číně, která na čínském internetu dělá to samé, že buď maže názory čínských uživatelů na sociálních sítích, anebo je doplňuje o oficiální stanoviska a protinázory čínských orgánů a Komunistické strany Číny. Twitter, Facebook a další americká média se tak nechala inspirovat v Číně.

Nepokoje v Minneapolis vedly v noci k zapálení policejní stanice a přilehlých obchodů.

Ve městě Minneapolis ve státě Minnesota už druhý den zuří mohutné nepokoje poté, co čtveřice policistů se podílela na smrti zatčeného černocha, kterému jeden policista klečel na krku a černoch se udusil. Video natočené svědkem se virálně rozšířilo po internetu a v Minneapolis vypukly nepokoje, které vedly k zapálení policejní stanice, starosta města situaci nezvládá a demokratický guvernér Minnesoty Tim Walz situaci nezvládá. Donald Trump označil demonstranty za násilníky a pohrozil starostovi města i guvernérovi, že do města pošle Národní gardu, pokud okamžitě ve městě nenastolí pořádek.

Trumpův smazaný a potom znovu zviditelněný tweet o Minneapolis.

A na tento tweet společnost Twitter zareagovala tím, že jej smazala a jako důvod uvedla “Glorifying Violence”, tedy oslavování násilí. Tím, že prezident USA vyzve, aby starosta Minneapolis a guvernér Minnesoty udělali ve městě pořádek, a že násilné demonstranty, kteří zapálili policejní stanici, nazval prezident násilníky, proti kterým je připraven vyslat Národní gardu, se prý prezident Trump dopustil oslavování násilí, což je prý proti pravidlům Twitteru. Taková blbost, chápete? To je válka!

Novináři CNN byli zatčeni v Minneapolis kvůli podezření ze spoluúčasti na zapálení policejní stanice při nepokojích ve městě

A to není všechno. Přímo v Minnesotě byli zatčeni 3 novináři CNN, které policie identifikovali jako osoby spolupracující s demonstranty na zapalování aut a policejní stanice. Později byli propuštěni. Na místě operuje už i FBI. Starosta Minneapolis Jacob Fray nařídil provést evakuaci 3. policejního okrsku, byl vyslán signál na evakuaci “Broken Shield”, tedy zlomený štít. To je signál k evakuaci policie z oblasti ve chvíli, kdy už není schopna zajistit bezpečnost ani sama sobě, tedy vlastním členům policejního okrsku. K zapálení budovy policie došlo ale podle informací ještě v době, kdy ze zadní strany budovy teprve probíhala evakuace policistů v obrněných transportérech a za pomoci místních hasičů v jejich vozech.

Demonstrant ukazující svaly po zapálení obchodu s autodíly v Minneapolis.

Naprostý chaos ve městě doprovází rabování, distribuce drog, davy zapalují auta a hlavně, demonstranti prý přesto mají roušky, ale není jasné, jestli kvůli kouří a dýmu z hořících aut a obchodů, nebo kvůli corona hoaxu. Pouze se ukazuje, že v USA se opravdu schyluje k občanské válce. Nikdy v minulosti by nedošlo k tomu, že by nějaké americké společnosti šly do války s americkým prezidentem, že by někdo cenzuroval prezidenta, že by mu mazaly nebo jinak upravovaly tiskově jeho názory. Jenže, v současné době to možné je, protože procesy řízení v USA se brutálně posunuly do stavu polarizace společnosti na dva nesmiřitelné tábory liberálů a konzervativců, které proti sobě nestojí jako dva názorové proudy jednoho národa, ale jako dva nesmiřitelně nepřátelské kohorty dvou a naprosto odlišných světonázorů.

Válka mezi liberály a konzervativci v USA nabírá reálné obrysy otevřeného střetnutí

Proto dnes už nemá smysl mluvit o Demokratech a Republikánech, ale pouze o liberálech a konzervativcích. Liberálové razí neomarxismus hlásající genderovou a sociální rovnost, zatímco konzervativci chtějí původní obrysy kapitalismu, minimální úlohy státu, svobody jedince a minimálního přerozdělování zdrojů ve společnosti. Ve skutečnosti tak v USA dochází s obrovským zpožděním zhruba 100 let k projevům třídního boje.

Do USA tento proces z počátku 20. století nikdy nedorazil, až teprve teď v roce 2020. A tento třídní boj přivede USA do stejného rozvratu, do jakého se dostal Sovětský svaz po roce 1989. Liberálové v USA ovšem nikdy nebudou mít takovou snadnou cestu jako v Evropě. Konzervativci v USA mají zbraně, stovky milionů zbraní. A tak ve chvíli, kdy tyto dvě kohorty půjdou v USA proti sobě, začne střelba a vypukne občanská válka. Nedojde k tomu do té chvíle, dokud u moci bude Donald Trump.

Ráno po skončení nočních protestů v Minneapolis, před nákupní centrem.

Jakmile se ale do funkce prezidenta dostane liberál, jeho prvním krokem bude konfiskace zbraní Američanů a postavení držení zbraní mimo zákon. Dříve tyto snahy liberálům neprošly, jenže dříve nebyly USA v situaci, kdy veškeré mediální procesy ovládá Dům Sion, který do čel všech procesů nasunuje genderové aktivisty, feministky, transsexuály a jiné kandidáty, kteří dříve byli na okraji společnosti, protože dnes je jejich úkolem zlikvidovat americkou republiku a nemít s ní naprosto žádný soucit.

Proto největším zlem v USA je dnes posun celé americké společnosti od onoho původního kapitalismu k dnešnímu liberalismu, který je nasáklý tak obrovskou mírou levičáctví, kterou USA nikdy předtím nezažily. A právě proto Donald Trump, jako zástupce Chabad Lubavitch, je největším terčem. Dům Sion odstavuje USA od globální moci a když Donald Trump podepisuje dekrety za svobodu slova, podepisuje je proti Domu Sion. Je to přesně tak, jak bylo řečeno: To je válka!

Nejen o situaci v USA budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v našem pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 59% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Americký jestřáb
Návštěvník
Americký jestřáb

Neuropatolog František Koukolík: Úspěšní psychopati dnes mají příliš velké pole působnosti

mama
Návštěvník
mama

Treba jeste Trump pozada o pomoc Putina 😀 Je to asi blbost ale predstava je to zajimava.

jalovec
Návštěvník
jalovec

jen poznamka k mizeni prispevku konzervativnich lidi na facebooku. aktualne resim pripad, kdy sleduju na fb osobu (ne fb stranku) a poslednich 14 dni mi z feedu uplne zmizela, pritom za normalnich okolnosti jsem prispevky dane osoby mel na feedu jako prvni zobrazene, protoze s nema nejcasteji interaguji, navic v pozitivnim duchu. bohuzel, fb se rozhodl, ze tuto osobu ja sledovat asi nesmim a tak poslednich 14 dni, kdy si rikam, ze je neco spatne, ze mi na fb neco chybi, mi to vzdy po chvilce dojde a musim zabrowsit na profil toho cloveka, abych si mohl precist neco zajimaveho. ted jsem teda nasel na fb featuru, ktera ma prioritizovat prispevky dane osoby tak, aby se vzdy zobrazily jako prvni, tak jsem zvedavy, jestli to bude fungovat. mimochodem toto je uz podruhe, co mi to fb udelal. posledne to trvalo nejakych 14 dni a pak se mi normalne prispevky zase zobrazovaly.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Dobře, a kontext, kontext!

Neoliberální kapitalisté v USA nasekali gigantické dluhy, státní i firemní, ale nechtějí platit ani dluhy, ani daně a rozhodli se vše vyřešit občanskou válkou.

Proto štvou lidičky proti sobě – bělochy proti černochům a černochy proti bělochům, ženy proti mužům (feminismus) a muže proti ženám (obžaloby z harašení, znásilnění a zvrhlého chování – novodobé nařknutí z čarodějnictví), propagují LGBT+, legalizují výrobu marihuany, do USA cpou hispánce, do jídla cpou pesticidy, Hollywood je ztrátový, protože točí filmy jak z archivů psychiatrické kliniky.

Každý Američan vám řekne, že cca do roku 2000 byla americká společnost kamarádštější, pospolitější, i lidé vypadali líp, zdravěji, šťastněji, veseleji.

Tohle svinstvo začalo od 90. let s Clintonem, Clintonovou, Alanem Greenspanem (předseda FEDu 11.8.1987-31.1.2006), nízkými úrokovými mírami a levnými penězi…

konzerva
Návštěvník
konzerva

A je to tady za demonstrace v USA může Rusko a Putin potvrdila to CNN a prý to už potvrzuje soroš Prima CNN ha ha? A donald to označil za fake news?
https://t.me/casusbellilive/8628 donald na twitteru?

konzerva
Návštěvník
konzerva

CNN o Rusku, že za to mmůžou- demonstrace Michal a petr 455 díl.. https://youtu.be/CmhItvn4BII

Avari
Návštěvník
Avari

A proč si myslíte, že Čína nebo Rusko v tom taky nemá prsty a minimálně ta první země to finančně nepodporuje? To si myslíte, že rozvraty a špínu ve světě provádí jen USA a Izrael. Nebuďte naivní.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Avari
a jsem myslel že vypatlaní troubové jsou jenom v CNN a ono je Vás víc?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Avari
Americani s v tomto klidne vystaci sami – 2 strany konfliktu uz maji, a treti ani nepotrebuji…
NeoMarxisti vs. Vlastenci (= “Demokrati” vs. Republikáni) 😉

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
no v legraci by to napadlo kdekoho, ale myslet to vážtně to může jen hodně velkej blb.

Radek
Návštěvník
Radek

konzerva

Taky Rusko, respektivě Gennadij Zjuganov může za konspirační řeči o Billu Gatesovi jak nám oznámilo Ministerstvo Pravdy v podobě BBC:
https://www.bbc.com/news/amp/52847648

Radek
Návštěvník
Radek
Radek
Návštěvník
Radek
Návštěvník
Radek

Největší halachista ve Spojených státech zatroubil k dalšímu útoku proti sionistickému řízení NWO!comment image
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/usa-konci-vztahy-se-svetovou-zdravotnickou-organizaci-oznami/r~9cdc9036a1e111ea842f0cc47ab5f122/

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

A pak se tvrdi, ze Trump nevi ktera bije! Twitter a WHO jsou predehra k veliké ofenzive proti Deep State. WHO a Cina jsou Trumpem oznaceni za uzce spolupracujici komplice, tedy za hlavni viniky soucasné globalni hysterie kolem Covid-19. Jenom na dokresleni, financovani provozu zlocinecké WHO ze strany Ciny je 11x nizsi, nez ze strany USA!

hirameki
Návštěvník
hirameki

rozdivočelé opice a liberal assholes s vymytými mozky rozvrací Ameriku v jeden rozklížený papundeklový bordel!

Chýra z Mekky
Návštěvník
Chýra z Mekky

a navíc toto vše se pomalu přenáší i do Ruska. Tamní mejnstrímy se předhánějí v počtech nakažených, viz model sorošiny v evropě!

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

No toto…

EUkalyptus
Návštěvník
EUkalyptus

Taky si ulevím..Mně se líbí ty tendenční globalistické nadpisy americkejch medií v Těžku, kde se pisálci nezmohou ani na vlastní názor. Prostě je “úplně jasné”, že za “oprávněné” nepokoje, rabování, vypalování a vešekerej bordel může jeden prototyp zlého, toxického, bílého muže, který z důvodu zastaralé, rasistické, přežité a konvenční stereotypní úvahy nedopatřením dostal policejní pravomoc, kdy stereotypně a zákonitě selhal. A to by se již do budoucna nemělo opakovat že, takže zbraň a hlídání pořádku dostane na starost už jenom jedinej správce a jeho poslušní, prokádrovaní votroci. Protože ti rabující jsou přesně ti, které NWO pořádek potřebuje. Tupá a snadno manipulovatelná masa, které stačí jeden obrázek v TV a jdou dělat přesně to, co se po nich chce. A roušky? Ty vůbec nemají kvůli anonymitě a identifikaci při páchání spravedlnosti, ale kvůli zodpovědnému přístupu v době pandemie..