VIDEO: Tiskový mluvčí ministerstva zahraničí USA zaútočil na reportérku RT kvůli jejímu...

VIDEO: Tiskový mluvčí ministerstva zahraničí USA zaútočil na reportérku RT kvůli jejímu dotazu ohledně turecké armády v Iráku! [CZ Titulky]

VIDEO: Tiskový mluvčí ministerstva zahraničí USA zaútočil na reportérku RT kvůli jejímu dotazu ohledně turecké armády v Iráku! [CZ Titulky]

Gayane Chichakyan je proslulá reportérka stanice RT, která je v USA noční můrou tiskových mluvčích amerických ministerstev. Její dotazy rozpalují tiskové mluvčí do běla a čas od času některému z nich povolí nervy a přímo před televizními obrazovkami si postěžuje, jak těžké a nepříjemné otázky Gayane pokládá. Přesně k tomuto došlo minulý týden na tiskové konferenci amerického ministerstva zahraničí. Gayane se ptala Johna Kirbyho, tiskového mluvčího, jaký je postoj USA k intervenci tureckých jednotek do Iráku. Připomněla, že turecká vojska se do severního Iráku jaksi pozvala sama, bez souhlasu Bagdádu a ihned tam začala bombardovat kurdské jednotky místo ISIL.

No_Place_to_Hide_NSA_altered_web_routers_to_spy_on_intl_users_Gayane_Chichakyan__RT__175478.jpg
Reportérka RT Gayane Chichakyan

Irácká vláda se v zoufalství obrátila na velení NATO v Bruselu a žádala o intervenci, aby NATO zatlačilo na Turky, aby své jednotky ze severu Iráku stáhli. Irácká vláda dokonce zvažuje vypovězení bezpečnostní smlouvy s USA, pokud USA nezatlačí na Ankaru a ta nestáhne svá vojska z Iráku.

Jenže odpověď tiskového mluvčího nabrala nečekaný směr, kdy místo odpovědi zaútočil na reportérku, že pokládá trapné dotazy a na závěr si postěžoval, že televize RT tak “těžké otázky” nepokládá ani své vlastní ruské vládě. Tím se pan Kirby jako tiskový mluvčí totálně odkopal. Jakápak těžká otázka, ne? Celou dobu reportérce tvrdil, že všechno je křišťálově snadné a lehce vysvětlitelné.

Opět se ukazuje, jak je americká administrativa krátká proti novinářům, kteří dělají svoji práci poctivě a natvrdo. Gayane Chichakyan má za sebou už několik zářezů, kdy vytočila některé tiskové mluvčí, ovšem tento “úlovek” je opravdu síla, John Kirby se úplně odkopal.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nojs
Návštěvník
nojs

vygooglete “kirby” a nechte odplavat znechucení…

opus
Návštěvník
opus

Pana VK moc nemusím, příliš se propadl do esoterismu a konspirací, ale ta každodenní překládaná krátká zpravodajství jsou dobrý počin.

Jinak, nerozumím, že pokaždé co zadám captch kód, tak nikdy mi to nevezme napoprvé, i když jsem si 100% jist, že jsem to opsal správně.

Administrator
Admin

Ta captcha je způsobena ukládáním našeho webu do cache na Cloudflare. Před použitím Captchi musíte kliknout na kolečko se šipkama vedle Captchi pro refresh Captchi a načtení korektního kódu. Ten obrázek Captchi, co se načte spolu se stránkou, je kešovaný obrázek stejný pro všechny uživatele, proto nefunguje.

kruton
Návštěvník
kruton

Trochu off-topic, ale k teme blizkeho vychodu:
Netanjahu si predstavuje 3 dalsie Izraely na BV a v Severnej Afrike

Netanyahu envisions ‘three more Israels’ in Mideast, N. Africa?
http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/203220#.Vm9qSb86FBv

A fascinujuci clanok o Katare: http://thesaker.is/qatar-unplugged/

Termit
Návštěvník
Termit

Našel jsem trefný komentář na zerohedge, cituji: “US hypocrisy has become so prevalent it is impossible to put a spin on it anymore. Not only is the emperor naked, he’s walking around with shit hanging out of his ass. Embarrassing does not even begin to describe the US.”
česky:
Přetvářka SS se stala již tak všudypřítomná, že již nelze vytáčet. Nejenže je císař nahý, ale hovno mu visí z řiti kudy chodí. Trapnost se ani nepřiblíží popisu spojených států.

Martin
Návštěvník
Martin

Tupé americké hovado, to je celé. Kroutí se na židli jak had z toho jak lže. Jsou to všechno cíleně dosazení sociopaté,asociálové,sociálně úspěšní psychopaté,aby hráli tuhle jejich zvrácenou hru.

xerox
Návštěvník
xerox

v tzv. demo zemích nejsou vládnoucí chunty obstát před logickými jednoduchými otázkami , údajný pilíř dema – nezávislý a nestranný tisk už nefunguje , např. aféra watergate a podle ní natočený film – všichni prezidentovi muži s redfordem a hoffmanem by měl být přesunut z kategorie politické drama a literatura faktu do kategorie scifi nejenom na čsfd ale i v knihovnách …

VM64
Návštěvník
VM64

Úplně z něho čišelo, že by ji nejraději demokraticky po americku umlčel, nejlépe zabil lopatou.
Pro nás je to šik holka, když dává takové otázky, ale jak dlouho to ještě CIA bude snášet ?

pepe
Návštěvník
pepe

Z jakeho dôvodu musí AEnews fičať ako islamský štát cez cloudflare.

Administrator
Admin

Kvůli vysoké zátěži, kterou náš server nedokáže obsloužit. Máme už moc vysokou návštěvnost jako zpravodajský server, máme mnoho grafiky a obrázků na webu, které generují obrovské datové přenosy, takže utilizujeme CDN řešení od Cloudflare.

TSq
Návštěvník
TSq

“Máme už moc vysokou návštěvnost jako zpravodajský server”, doufám, že si nestěžujete 😉
Děláte zatraceně dobrou práci, samozřejmě, dají se najít chybičky, na malichernosti mne neužije. Držím Vám palce, samozřejmě i nějaký peníz kráčí, anonymně. Něco jsem zpunktoval, snad se Vám ozve, uvidíme.

Administrator
Admin

Tak to moc děkujeme. Děláme tento server pro lidi, aby si mohli přečíst zajímavé informace, aby mohli zhlédnout zajímavá videa a aby si lidé mohli bezpečně zadiskutovat bez obav z pomahačů a chráničů, kteří mají v poslední době vyšlápnuto na servery alternativy. My jsme imunní a informace nikomu neposkytneme, protože nemusíme jako holandský mediální subjekt. Ovšem to samo o sobě nás staví do pozic nepřátel státu, a to, že už jsme se poněkolikáté objevili ve zprávách BIS a MV, ukazuje na skutečnost, že nás někdo považuje za hrozbu. Za hrozbu kvůli tomu, že přinášíme informace z Ruska, z USA, z EU, a bez obalu. Takže se stoupající návštěvností stoupá i riziko dalších útoků proti nám. Za podporu lidí, morální i finanční, opravdu velmi děkujeme.

TSq
Návštěvník
TSq

Tak ještě jednou, děláte sakra dobrou práci a mojí povinností je pomáhat, detaily vypustím, tím bych se odhalil, “jenom” jsem viděl legální právní popravu kamaráda, a hlavně co z něj zbylo ..troska.
Jak jste to psal “to samo o sobě nás staví do pozic nepřátel státu”, tento člověk se státu postavil, dožadoval se svých zákonných práv a dnes vede žebrácký život, dostali ho, dostává pár zlaťáku (mosazných) na den na potřeby, jídlo, léky ..požitky ..komedie, ale v tom chlapovi je něco strašnýho, nezlomnost, hrdost. Když to vezmu kolakol, tak každý člověk s jiným názorem je nepřítel státu ..i já, proto jsem zpunktoval něco, abyste měli finance, protože Vaše práce je fakt zatraceně dobrá, někde jsem četl, zvedáte kámen, pouštíte slunce a větráte zatuchlé prostory ..to na Vás sedí jako hrneček na sedínku 🙂
..a Vy se divíte, že jste v hledáčku BIS ?
Krásně jim šlapete do báboviček batolat.
Co dodat, ukecal jsem jednoho kluka, jestli by nechtěl víc ..uvidíme, jak to dopadne, leží na zlaté žíle a neví co s ní, Vy budete chytřejší.
Radši tento koment po přečtení vymažte