VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové...

VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové už chodí i po Ostravě a JXD z Reflexu chce zakázat Aeronet kvůli fotkám dětí přistěhovalců z Teplic!

VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové už chodí i po Ostravě a JXD z Reflexu chce zakázat Aeronet kvůli fotkám dětí přistěhovalců z Teplic!

Neměl jsem v plánu o víkendu věnovat se dalšímu článku na téma islamizace, ale situace si to vyžádala. Blíží se Vánoce, křesťanské svátky a v celé Evropě, namísto propagace vánočních křesťanských motivů, se řeší problematika soužití s Araby a muslimy. V České republice vypukl skandál se školní třídou v Teplicích, kde celá jedna 1. třída školy na Plynárenské ulici je natolik multikulturně “barevná”, že fotografie Teplického Deníku se seznamem jmen vyvolala na českém internetu hotové pozdvižení a nenávistné útoky na adresu dětí. Náš server přinesl o této kauze informace a přinesli jsme i necenzurované fotografie [1], které mezitím ze stránek Teplického Deníku zmizely. Nejprve Deník odstranil seznam jmen dětí multikulturní třídy a na konci týdne dokonce odstranil i samotnou fotografii a na webové stránce tak zůstala jen fotografie se jmény dětí ze sousední školy v Teplicích z Bystřan [2]. Celou kauzu odstartovala facebooková skupina Neklan, která článek z Deníku a fotografie předložila členům facebookové skupiny Neklan k diskusi.

V komentářích se ihned začaly objevovat nenávistné příspěvky, ihned se tím začala zabývat neziskovka Hate Free a také CTHH, které na svém Twitteru o kauze ihned informovalo s tím, že nenávistnou vlnou odstartovanou na facebookové stránce dnes již zablokované skupiny Neklan se bude zabývat policie [3]. Jenže, to není všechno. Včera vyšel v Reflexu od J. X. Doležala komentář s nadpisem: “Zakažte Aeronet, ohrožuje naše děti!” Článek [4], který je na samotné hranici žalovatelnosti za pomluvu (nemáme nic společného s Ruskou federací a žádnou jeho imperiální propagandu nepublikujeme, provozovatelem našeho serveru je americká společnost), napadá dobré jméno našeho serveru, autor nám nadává do ruských švábů a kromě toho informuje, že náš článek, který o kauze jenom informoval a ve kterém jsme se od verbálních útoků na děti ostře distancovali, zaslal na Ministerstvo práce a sociálních věcí, pod které spadá OSPOD (Odbor sociální péče a ochrany dětí) a také na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Bezdětný redaktor Reflexu křičí kvůli fotkám “našich” dětí přistěhovalců… to nevymyslíš!

Jako šéfredaktor se musím pozastavit nad výkřikem Doležalova nadpisu, protože pokud vím, JXD žádné děti nemá, takže nechápu, proč mluví v plurálu o “našich dětech”. Za druhé, my jsme fotografie a jména dětí převzali z veřejně dostupného zdroje Teplického Deníku na internetu, konkrétně z cache úložiště vyhledávače Bing (odkaz zde), který spadá pod Microsoft. Doufám, že JXD si bude stěžovat i na Microsoft. Za třetí, náš server provozuje americká společnost a publikujeme informace na základě ochrany 1. dodatku americké Ústavy, nikoliv na základě českých zákonů a náš server nespadá do jurisdikce českého práva. My necenzurujeme informace, fotografie a ani jména, bez ohledu na to, jestli jde o děti nebo důchodce.

Jediné, co máme společného s ČR, to je česká koncovka naší domény a české vlastenecké kořeny lidí, kteří tvoří obsah tohoto serveru. Je naší povinností informovat čtenáře AE News bez cenzury o tom, co se děje v českém školství a fotografie dětí a jména dětí jsou žurnalistickým důkazem historických demografických změn v českém národě, které se nesmazatelně v budoucnu podepíší na osudu země. My nebudeme deformovat obličeje dětí a učitelek na fotografii, na rozdíl od iDNES [5], a ani nebudeme tajit jejich jména, občané ČR musí mít tyto fotografie před očima a vidět, kam směřuje budoucnost jejich pomalu mizející národní identity. A že toto mizení je tak alarmující, to potvrzují informace od našich čtenářů.

Momentka od našeho čtenáře z Ostravy. Muslimská žena s kočárkem a dětmi.

Jeden z nich vyfotil na náměstí v Ostravě idylickou momentku ze svého mobilu. Muslimská žena tlačí sporťák, tedy kočárek a v něm malé dítě a vedle ní jdou 2 odrostlejší děti, viz. foto výše. Kolik českých rodin má 3 děti? A to je pouze začátek, dámy a pánové. Zatímco zraky lidí jsou upřeny směrem na Itálii a Řecko, tak za zády českých občanů každý rok proudí do ČR tisíce arabských migrantů na turistická víza, která se vzápětí mění na přechodné a později trvalé pobyty.

Dostáváme do redakce informace o tom, že lidé spatřují arabské rodiny ve všech městech ČR, je jich stále více a tento proces překresluje charakter českých měst. Fotografie multikulti třídy z Teplic je pouze špička ledovce a tím, že irská centrála evropské divize Facebooku zablokovala facebookovou skupinu Neklan na podnět paní Romancovové z CTHH, tím nedojde k vyřešení problému. Lidi nedokážete umlčet, informace si pokaždé cestu k občanům najdou a my jako AE News se tomuto nezpronevěříme. Přinášíme tvrdé a necenzurované informace, fotografie, dokumenty, souvislosti. My nejsme mainstream, abychom cenzurovali informace, pane Doležale, my jsme alternativa!

TESCO se dočista zbláznilo! V Britanistánu řetězec odstartoval muslimské Vánoce, parkoviště pronajímá muslimským obcím pro modlitby

A jak se mají lidé dívat na změny demografické skladby ČR, když v cizině vidí procesy, které jsou mnohem dál? Britský řetězec TESCO vyvolal v Británii pozdvižení, když před několika hodinami odpálil reklamní vánoční kampaň pro muslimy. Lidé ve Velké Británii se bouří, ale TESCO se nemíní nijak omlouvat. Naopak, chystá sérii celkem 5 reklam multikulti Vánoc. Řetězec TESCO je známý tím, že poskytuje své parkovací plochy pro muslimské modlitby, viz. druhé video níže, a celé jeho reklamní bloky míří přímo na muslimskou klientelu. Není to tak dávno, co pro změnu německý LIDL mazal z obalů svých produktů kříže během tzv. Řeckého týdne, informovali jsme o tom zde, ale také ten samý řetězec tlačil do hlav zákazníků reklamu s černochem [6].

Takže obchodní řetězce se přizpůsobují demografické skladbě obyvatelstva a jakým způsobem přinutit národ, aby se nechal islamizovat? Nechejte stát, aby vám vychoval vaše děti! Stát vám přeprogramuje dítě pro multikulti už v povinném ročníku mateřské školky, kde se vaše české dítě dostane do kontaktu s cikánskými dětmi, arabskými dětmi, s vietnamskými, s ukrajinskými a s dětmi dalších etnik. A vaše dítě pochytí od těchto dětí lecos, ani si netroufejte představit, jaké návyky, móresy, slovník a mluvu.

Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti! Zaútoč a rozbij jeho první kruh, kruh rodiny. Zaútoč na jeho druhý kruh, kruh životního prostoru, kde žije. Zaútoč na jeho třetí kruh, na jeho národ, jeho hranice, kulturu, jazyk a demografické složení. A jak už jsem říkal v pátek na rádiu SVCS (záznam pořadu zde), přesně tohle teď probíhá nejen v celé Evropě, ale stejně tak v České republice.

Systém 3 kruhů obrany národa

Kdo útočí na první kruh a tradiční rodinu? Média a neziskovky. Podpora a propagace LGBT, rozbíjení tradiční rodiny, papež líbá nohy migrantům, rozbití křesťanství jeho zesměšněním skrze znesvěcení, viz. muslimské Vánoce v TESCO. A kdo garantoval dlouhá staletí tradiční svazek muže a ženy? Křesťanství a katolická církev. Papež dnes rozbíjí katolickou církev a v roli Antikrista ničí svatou trojici. Norsko krade děti [7], nahrazuje rodičovskou péči opatrovnictvím v dikci státu. Homosexuálové pochodují v průvodech během Gay Pride demonstrací. Všude vidíte mohutný útok na první kruh, na kruh tradiční rodiny.

Na druhý kruh útočí školní inkluze. Napojení neziskovek na systém školního vzdělávání. Dále to jsou dotační programy a fondy, Norské fondy v českém školství. Školní inkluze, která už od školky reprogramuje vaše dítě proti vám, proti rodičům, proti tradiční rodině. A dítě potom vyroste, jde poprvé k volbám a koho dospělé díte volí? Pirátskou stranu! Tu stranu, která vítá migranty. Protože děti jsou indoktrinovány školstvím a když vyjdou ze škol, budou volit tak, jak je školství naprogramovalo. Takové dítě neuvidí v Arabech nebo Cikánech hrozbu, však s nimi dítě chodilo 13 let do škol. Právě kvůli tomu globalisté zavedli inkluzi do škol, aby přeprogramovali naše děti, aby ty děti v dospělosti neměly pud sebezáchovy a chovaly se jako voliči v západní Evropě, kde lidé vítají migraci, kde volí promigrační strany, kde migrace nikomu nepřipadá nebezpečná, kde muslimové a Arabové nikomu nepřipadají jako invazní etnikum, které křesťanům obsazuje jejich životní prostor a podřezává jim krky, obrazně i doslova.

Muslimky z vánoční reklamy TESCO.

A třetí kruh, tzn. kruh národa, ten je likvidován globalistickými prvky řízení, které známe pod názvem evropská integrace. Jednotlivé národy se dobrovolně za Jidášův groš v podobě dotací z fondů EU zbavují své nezávislosti, převádějí pravomoci státu do Bruselu, zbavují se práva na rozhodování o své zemi, zbavují se vlastní měny, zbavují se vlastních armád a obrany svých zemí a zbavují se ochrany hranic. A najednou národ zjišťuje, že o kvótách na migranty bude rozhodovat Brusel a bude rozdělovat migranty proti vůli jednotlivých zemí.

Postavte se na odpor islamizaci a nebuďte lhostejní!

Třetí kruh je zcela zničen, národ už prakticky neexistuje po podpisu Lisabonu. Ale první a druhý kruh stále ještě nebyly úplně prolomeny. A když lidé vidí v Teplicích třídu plnou z jedné poloviny Arabů a z druhé poloviny Cikánů, tak najednou se probudí. Jenže to už je pozdě, když ty děti už tam jsou a útočit na děti je ubohost a nesmysl. Kde byli lidé, když Arabové přijížděli do Teplic před 15 lety? Kde byly protesty? Nikde. A když přinesou média informace a fotografie o tom, jak vypadá jedna taková škola v Teplicích, tak najednou se vyrojí různí Doležalové a chtějí zavírat zpravodajské portály a CTHH blokuje skupiny na Facebooku. Jenže to už jsou pouhé reakce a důsledky toho, jaké procesy probíhají v ČR bez povšimnutí občanů už skoro 30 let.

Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích, ať co nejvíce lidí spatří, jaké islamizační procesy probíhají ve Velké Británii, ale i v České republice. A nebuďte lhostejní ke svému okolí. Foťte migranty a muslimy, kdekoliv je uvidíte a zašlete nám je přes kontaktní formulář do redakce. Pokusíme se zmapovat ohniska islamizačních zón, kde mohou v blízké době vznikat muslimské obce stejně, jako vznikly v Teplicích, v Praze nebo v Brně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Zdá se, že u videa TESCO s muslimskými Vánocemi (? raději) nezveřejnují počítadla Líbí se / nelíbí se…

https://www.youtube.com/watch?v=ydmSjJLQtSE

senil
Návštěvník
senil

I u nás se tlak neomarxistů se stupňuje na všech frontách. Inkluze ce škosltví, tlak na masovou migraci, tlak korporací jako facebook a google na cenzuru, vnucování multikulti a lgbt supermarkety… Musíme se bránit, jinak je snámi konec.
http://www.epshark.cz/clanek/232/tlak-progesivisticke-levice-graduje

Mulen
Návštěvník
Mulen

Jen doufám se už se X blb vyléčil ze svá drogové závislosti pokud ne jsou to jenom výplody feťáka
a nestojí za nic.

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

Doba složitá, plná novostí a zvratů. Politici, představitelé státní, moci konečně stávají před soudy za zlodějny kterých se ve své neneažranosti dopustili. Vedle toho Havlovi pohrobci (měli zhebnout s ním) pomáhají devastovat evropskou kulturu importem zejména muslimského odpadu. USA jako strůjce světového zla zastaví co??? A jak z tohoto marastu ven? – Islámec musí každým vdechnutím cítit že tady není a nikdy nebude jeho domov! Islámec je využitelný pro evropskou společnost zcela výjimečně. Nic neumí! Tedy použitelného v našich podmínkách. Proto si musí všechno kupovat od křesťanů. Jinak by do dnešního dne jezdil na velbloudu a živil se datlemi.
Ale i oni jsou často obětí svých politiků a kléru. Znal jsme mnoho muslimů, kteří byli mými přáteli. Ale tam u nich doma – v Syrii – dokud jim to tam prostřednictvím jiných USA neroze…lo.

Lucas
Návštěvník
Lucas

Dakujem za vyborny clanok. Tu v zahranici nase deti tiez poriadne dokomolila skola. Ze my rodicia sme rasisti, ked si chranime svoje. Mozno im ani nebude vadit ked budu za par rokov zit pod saria pravo. Krestania, prosim konecne sa zobudte! Papez je satanisticky podvodnik ktory tuto invaziu podporuje.

Woody
Návštěvník
Woody

Nesouhlasim s tim, ze z deti vyroustou liberalove ovlivneni skolou. Pokud rodice nezanedbavaji vychovu a venuji se detem, skola je nedokaze ovlivnit.

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

A ještě jedna věc, kterou chci dát na vědomí. TN.CZ v rámci “svobody, demokracie, pravdoláskařství a vlastního poskoctví” zrušilo veškeré diskuse pod články. Dost tam lidi psali, co si myslí a jak říká staré dobré české přísloví, “pro pravdu se lotr nejvíc čertí”. Takže vyplněno do posledního písmene. Nezapracoval pan JXD i tam?? To je opravdu zářný příklad hnusného a odporného tvora.

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

“A vaše dítě pochytí od těchto dětí lecos, ani si netroufejte představit, jaké návyky, móresy, slovník a mluvu!. Přesně!!!!! Jako kluk jsem část dětství prožíval na Kubě a rodiče setsakra dbali, abych se pohyboval jen v české komunitě, abych od černoušků nepochytil jejich zvrhlé móresy. A zřejmě dobře činili!!! Nebyly tam výjimkou homosexuální praktiky mezi dětmi a jiné perverze….

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

I mne multikulti fotka pobouřila. Jsme země s nějakými tradicemi a do těch tradic rozhodně nepatří roztahování se kdejakého tmavodržkatce. Ukazujte naše děti a ne kdejaké přivandrovalce a pijavice, co ještě k tomu, aby bylo zvládnuto 20 takových, musí k tomu být učitelka s dvěma asistentkami. To asi musí být výkvět malých grázlíků. Co z takových vyroste se ani nemusím domnívat. To vím. Teroristé, parazité a naši nepřátelé. A dvojnásob, když jim arabský fotr zaplatí vzdělání. To pak budou infiltrovat kdekam a množit se až nás zahubí. Asi tak!!