VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové...

VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové už chodí i po Ostravě a JXD z Reflexu chce zakázat Aeronet kvůli fotkám dětí přistěhovalců z Teplic!

VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové už chodí i po Ostravě a JXD z Reflexu chce zakázat Aeronet kvůli fotkám dětí přistěhovalců z Teplic!

Neměl jsem v plánu o víkendu věnovat se dalšímu článku na téma islamizace, ale situace si to vyžádala. Blíží se Vánoce, křesťanské svátky a v celé Evropě, namísto propagace vánočních křesťanských motivů, se řeší problematika soužití s Araby a muslimy. V České republice vypukl skandál se školní třídou v Teplicích, kde celá jedna 1. třída školy na Plynárenské ulici je natolik multikulturně “barevná”, že fotografie Teplického Deníku se seznamem jmen vyvolala na českém internetu hotové pozdvižení a nenávistné útoky na adresu dětí. Náš server přinesl o této kauze informace a přinesli jsme i necenzurované fotografie [1], které mezitím ze stránek Teplického Deníku zmizely. Nejprve Deník odstranil seznam jmen dětí multikulturní třídy a na konci týdne dokonce odstranil i samotnou fotografii a na webové stránce tak zůstala jen fotografie se jmény dětí ze sousední školy v Teplicích z Bystřan [2]. Celou kauzu odstartovala facebooková skupina Neklan, která článek z Deníku a fotografie předložila členům facebookové skupiny Neklan k diskusi.

V komentářích se ihned začaly objevovat nenávistné příspěvky, ihned se tím začala zabývat neziskovka Hate Free a také CTHH, které na svém Twitteru o kauze ihned informovalo s tím, že nenávistnou vlnou odstartovanou na facebookové stránce dnes již zablokované skupiny Neklan se bude zabývat policie [3]. Jenže, to není všechno. Včera vyšel v Reflexu od J. X. Doležala komentář s nadpisem: “Zakažte Aeronet, ohrožuje naše děti!” Článek [4], který je na samotné hranici žalovatelnosti za pomluvu (nemáme nic společného s Ruskou federací a žádnou jeho imperiální propagandu nepublikujeme, provozovatelem našeho serveru je americká společnost), napadá dobré jméno našeho serveru, autor nám nadává do ruských švábů a kromě toho informuje, že náš článek, který o kauze jenom informoval a ve kterém jsme se od verbálních útoků na děti ostře distancovali, zaslal na Ministerstvo práce a sociálních věcí, pod které spadá OSPOD (Odbor sociální péče a ochrany dětí) a také na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Bezdětný redaktor Reflexu křičí kvůli fotkám “našich” dětí přistěhovalců… to nevymyslíš!

Jako šéfredaktor se musím pozastavit nad výkřikem Doležalova nadpisu, protože pokud vím, JXD žádné děti nemá, takže nechápu, proč mluví v plurálu o “našich dětech”. Za druhé, my jsme fotografie a jména dětí převzali z veřejně dostupného zdroje Teplického Deníku na internetu, konkrétně z cache úložiště vyhledávače Bing (odkaz zde), který spadá pod Microsoft. Doufám, že JXD si bude stěžovat i na Microsoft. Za třetí, náš server provozuje americká společnost a publikujeme informace na základě ochrany 1. dodatku americké Ústavy, nikoliv na základě českých zákonů a náš server nespadá do jurisdikce českého práva. My necenzurujeme informace, fotografie a ani jména, bez ohledu na to, jestli jde o děti nebo důchodce.

Jediné, co máme společného s ČR, to je česká koncovka naší domény a české vlastenecké kořeny lidí, kteří tvoří obsah tohoto serveru. Je naší povinností informovat čtenáře AE News bez cenzury o tom, co se děje v českém školství a fotografie dětí a jména dětí jsou žurnalistickým důkazem historických demografických změn v českém národě, které se nesmazatelně v budoucnu podepíší na osudu země. My nebudeme deformovat obličeje dětí a učitelek na fotografii, na rozdíl od iDNES [5], a ani nebudeme tajit jejich jména, občané ČR musí mít tyto fotografie před očima a vidět, kam směřuje budoucnost jejich pomalu mizející národní identity. A že toto mizení je tak alarmující, to potvrzují informace od našich čtenářů.

Momentka od našeho čtenáře z Ostravy. Muslimská žena s kočárkem a dětmi.

Jeden z nich vyfotil na náměstí v Ostravě idylickou momentku ze svého mobilu. Muslimská žena tlačí sporťák, tedy kočárek a v něm malé dítě a vedle ní jdou 2 odrostlejší děti, viz. foto výše. Kolik českých rodin má 3 děti? A to je pouze začátek, dámy a pánové. Zatímco zraky lidí jsou upřeny směrem na Itálii a Řecko, tak za zády českých občanů každý rok proudí do ČR tisíce arabských migrantů na turistická víza, která se vzápětí mění na přechodné a později trvalé pobyty.

Dostáváme do redakce informace o tom, že lidé spatřují arabské rodiny ve všech městech ČR, je jich stále více a tento proces překresluje charakter českých měst. Fotografie multikulti třídy z Teplic je pouze špička ledovce a tím, že irská centrála evropské divize Facebooku zablokovala facebookovou skupinu Neklan na podnět paní Romancovové z CTHH, tím nedojde k vyřešení problému. Lidi nedokážete umlčet, informace si pokaždé cestu k občanům najdou a my jako AE News se tomuto nezpronevěříme. Přinášíme tvrdé a necenzurované informace, fotografie, dokumenty, souvislosti. My nejsme mainstream, abychom cenzurovali informace, pane Doležale, my jsme alternativa!

TESCO se dočista zbláznilo! V Britanistánu řetězec odstartoval muslimské Vánoce, parkoviště pronajímá muslimským obcím pro modlitby

A jak se mají lidé dívat na změny demografické skladby ČR, když v cizině vidí procesy, které jsou mnohem dál? Britský řetězec TESCO vyvolal v Británii pozdvižení, když před několika hodinami odpálil reklamní vánoční kampaň pro muslimy. Lidé ve Velké Británii se bouří, ale TESCO se nemíní nijak omlouvat. Naopak, chystá sérii celkem 5 reklam multikulti Vánoc. Řetězec TESCO je známý tím, že poskytuje své parkovací plochy pro muslimské modlitby, viz. druhé video níže, a celé jeho reklamní bloky míří přímo na muslimskou klientelu. Není to tak dávno, co pro změnu německý LIDL mazal z obalů svých produktů kříže během tzv. Řeckého týdne, informovali jsme o tom zde, ale také ten samý řetězec tlačil do hlav zákazníků reklamu s černochem [6].

Takže obchodní řetězce se přizpůsobují demografické skladbě obyvatelstva a jakým způsobem přinutit národ, aby se nechal islamizovat? Nechejte stát, aby vám vychoval vaše děti! Stát vám přeprogramuje dítě pro multikulti už v povinném ročníku mateřské školky, kde se vaše české dítě dostane do kontaktu s cikánskými dětmi, arabskými dětmi, s vietnamskými, s ukrajinskými a s dětmi dalších etnik. A vaše dítě pochytí od těchto dětí lecos, ani si netroufejte představit, jaké návyky, móresy, slovník a mluvu.

Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti! Zaútoč a rozbij jeho první kruh, kruh rodiny. Zaútoč na jeho druhý kruh, kruh životního prostoru, kde žije. Zaútoč na jeho třetí kruh, na jeho národ, jeho hranice, kulturu, jazyk a demografické složení. A jak už jsem říkal v pátek na rádiu SVCS (záznam pořadu zde), přesně tohle teď probíhá nejen v celé Evropě, ale stejně tak v České republice.

Systém 3 kruhů obrany národa

Kdo útočí na první kruh a tradiční rodinu? Média a neziskovky. Podpora a propagace LGBT, rozbíjení tradiční rodiny, papež líbá nohy migrantům, rozbití křesťanství jeho zesměšněním skrze znesvěcení, viz. muslimské Vánoce v TESCO. A kdo garantoval dlouhá staletí tradiční svazek muže a ženy? Křesťanství a katolická církev. Papež dnes rozbíjí katolickou církev a v roli Antikrista ničí svatou trojici. Norsko krade děti [7], nahrazuje rodičovskou péči opatrovnictvím v dikci státu. Homosexuálové pochodují v průvodech během Gay Pride demonstrací. Všude vidíte mohutný útok na první kruh, na kruh tradiční rodiny.

Na druhý kruh útočí školní inkluze. Napojení neziskovek na systém školního vzdělávání. Dále to jsou dotační programy a fondy, Norské fondy v českém školství. Školní inkluze, která už od školky reprogramuje vaše dítě proti vám, proti rodičům, proti tradiční rodině. A dítě potom vyroste, jde poprvé k volbám a koho dospělé díte volí? Pirátskou stranu! Tu stranu, která vítá migranty. Protože děti jsou indoktrinovány školstvím a když vyjdou ze škol, budou volit tak, jak je školství naprogramovalo. Takové dítě neuvidí v Arabech nebo Cikánech hrozbu, však s nimi dítě chodilo 13 let do škol. Právě kvůli tomu globalisté zavedli inkluzi do škol, aby přeprogramovali naše děti, aby ty děti v dospělosti neměly pud sebezáchovy a chovaly se jako voliči v západní Evropě, kde lidé vítají migraci, kde volí promigrační strany, kde migrace nikomu nepřipadá nebezpečná, kde muslimové a Arabové nikomu nepřipadají jako invazní etnikum, které křesťanům obsazuje jejich životní prostor a podřezává jim krky, obrazně i doslova.

Muslimky z vánoční reklamy TESCO.

A třetí kruh, tzn. kruh národa, ten je likvidován globalistickými prvky řízení, které známe pod názvem evropská integrace. Jednotlivé národy se dobrovolně za Jidášův groš v podobě dotací z fondů EU zbavují své nezávislosti, převádějí pravomoci státu do Bruselu, zbavují se práva na rozhodování o své zemi, zbavují se vlastní měny, zbavují se vlastních armád a obrany svých zemí a zbavují se ochrany hranic. A najednou národ zjišťuje, že o kvótách na migranty bude rozhodovat Brusel a bude rozdělovat migranty proti vůli jednotlivých zemí.

Postavte se na odpor islamizaci a nebuďte lhostejní!

Třetí kruh je zcela zničen, národ už prakticky neexistuje po podpisu Lisabonu. Ale první a druhý kruh stále ještě nebyly úplně prolomeny. A když lidé vidí v Teplicích třídu plnou z jedné poloviny Arabů a z druhé poloviny Cikánů, tak najednou se probudí. Jenže to už je pozdě, když ty děti už tam jsou a útočit na děti je ubohost a nesmysl. Kde byli lidé, když Arabové přijížděli do Teplic před 15 lety? Kde byly protesty? Nikde. A když přinesou média informace a fotografie o tom, jak vypadá jedna taková škola v Teplicích, tak najednou se vyrojí různí Doležalové a chtějí zavírat zpravodajské portály a CTHH blokuje skupiny na Facebooku. Jenže to už jsou pouhé reakce a důsledky toho, jaké procesy probíhají v ČR bez povšimnutí občanů už skoro 30 let.

Sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích, ať co nejvíce lidí spatří, jaké islamizační procesy probíhají ve Velké Británii, ale i v České republice. A nebuďte lhostejní ke svému okolí. Foťte migranty a muslimy, kdekoliv je uvidíte a zašlete nám je přes kontaktní formulář do redakce. Pokusíme se zmapovat ohniska islamizačních zón, kde mohou v blízké době vznikat muslimské obce stejně, jako vznikly v Teplicích, v Praze nebo v Brně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

149 Komentářů o "VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové už chodí i po Ostravě a JXD z Reflexu chce zakázat Aeronet kvůli fotkám dětí přistěhovalců z Teplic!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
wlado101
Návštěvník

To nema cenu.Češi budou nadávat u piva nebo na webu,ve volbách měli šanci a co?
Jak to dopadlo.
Když na důvěřivé lidi nastoupil provident a následně exekutorska mafie,kdo se proti tomu postavil? Téměř každý psal zato si můžou lidi sami,a teď když už 1/4 národa v exekuci se to začíná řešit.
S muslimy to bude stejné,dokud tu nezačnou dělat bordel tak to obyčejný čech ignoruje,a podnikatelé v tom vidí prachy.

hirameki
Návštěvník

no nevím, cikáni u nás už dělají bordel dlouho a stále větší, a také jsou stále agresivnější a neděje se nic, jenom se zamlčuje etnický původ pachatelů početných, i těch nejbrutálnějších trestných činů. s muslimy to bude podobné resp ještě horší, neboť drží pospolu víc než cikáni a jsou stmeleni koránskými přikázáními, na která reagují stejně jako kůň na výkřik “hyjé!”

Jaris
Návštěvník

Problem nevidim pouze v muslimech, ale v neziskovkach a politickych zradcich, kteri je do Evropy/ Cech pousteji za jidasskych tricet stribrnych. Napriklad ten starosta Teplic si muslimy nesmirne pochvaluje, ze se mu sypou do kasy penize cizaku. Tomu rikam podrezavat si vetev sam pod sebou. Vlada je take vinna, ze prijima nezvane muslimske navstevniky na ‘vecne casy’. Nesmi se hlavne zapominat, ze jde o zidovsky program pocinaje OSN agendou 2030 a konce drzymi vysplechty chazarky Barbary Spectre. Tohle uz se neda zastavit zadnymi zakony ci vyjednavanim. Tento problem muze vyresit pouze valecny konflikt.

Mino
Návštěvník

Na starostu Teplic si treba posvietiť, kto mu financoval volenú kampaň a podobne. Píšem len o tom, že viem aké tlaky sú napríklad v Piešťanoch, kde je situácia podobná a moslimovia už teraz rok pred komunálnymi voľbami hľadajú domáceho zapredanca na post primátora mesta, a sú ochotní do neho vraziť veľké peniaze pre prospech svojej komunity.

Nvrátil
Návštěvník

Jaris.
Když se odíváte na Kuberu,jakoby byl stříknutí muslimem.
Právě,vláda,MV je vino,přece musí vědět o vstupu každého takového občana.Pak ještě primátoři,starostové,by měli také vědět,kdo se ubytuje v jejich správních celcích.

Nvrátil
Návštěvník

Jaris.
Omluva,vypadla mně slabika,p,Ne odíváte,ale podíváte,Děkuji.

Janka
Návštěvník

Můžeme si za to sami? Myslela jsem, že Češi jsou jiné nátury, než např. Němci, Francouzi, ale to je zřejmě omyl. Jen tupě přihlížíme jak se islamizace dere i k nám. Jeďte se podívat do Polska, tam to ještě funguje. Silně věřící Poláci si roztahovačnost muslimů nenechávají líbit. Zkuste se jako muslim spolu se zahaleným pytlem projít Varšavou. Neprojdete se, neboť dostanete přes držku…….
Díky redakci za článek. Jako vždy na jedničku, rozesílám!

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Většina populace NEmyslí, ale vykonává program. VK to nedávno trefil. Program, co mají nahraný v palici, školou, společností, sračkomédii, protože jejich vlastní intelekt je příliš slabý aby tomu odolal a byl samostatný. Oni si jen myslí, že myslí, ale ve skutečnosti jejich proces myšlení připomíná snahu o lepení myšlenkových a hodnotových prefabrikátů, co k somě nepasují. Nejsou schopní je napřed rozložit a tak se jich zbavit. Pak jim lezou z palic absurdní iracionální nesmysly a podle nich se i rozhodují.
Nevím jaký lidi máte v rodině vy ostatní, ale u mě je to katastrofa. Házení perel sviním. Pouze žrádlo, pi*ovský filmy a seriály, žrádlo, primitivní zábava a klepy druhých, žrádlo, tahání prachů z jiných. Nějaká budoucnost jejich nebo jejich země je nezajímá. Je to mentálně hospodářský dobytek, co mu stačí jen žrádlo.

maori
Návštěvník

Do každé české rodiny, vz. 58 a ne jedinný.
Levná výroba, ještě by se našly přípravky popř kalibrační předměty. Kdysi jich bylo pro každého chlapa do 60-ti let. Dle ústavy máme snad právo na obranu. Ne? Obrana přece nepodráží, ale naopak posiluje demokracii, o kterou díky soudruhům Jičínskému a Rychetskému jde ( u prvního již jne šlo) především!

gabreta
Návštěvník

Eichmann by toto nazval Konečné řešení chazarské otázky https://www.youtube.com/watch?v=KOvXXEaaCh0 a závěrečná rubanice ve 4cenové skupině https://www.youtube.com/watch?v=9rkifw_oi_U

blondyna z Londyna
Návštěvník

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/bylo-by-prinosne-mit-rusko-za-pritele-rekl-trump-a-neprimo-p/r~2d98ed80c77011e7b6830cc47ab5f122/
zdanlive mimo.tema. Trump rekl, ze by bylo.prinosne mit Rusko za pritele. Chacha, to verim. Ale pro Rusko by uz bylo mene prinosne, mit za pritele USA. Byt pritelem USA je temer rozsudek smrti. Viz Irak, Libyje, islamizovana zapadni Evropa…To vse byli spojenci USA.
Apropo. V Neworku uz v metru nebudou oslovovat cestujici damy a panove, aby stat neurazil homosexualy 😀. A tohle by chtelo ridit svet 😕

gabreta
Návštěvník
hirameki
Návštěvník

vymaštěný hulič trávy, potetovaný kašpar JXD, který vždy psal extremistické nesmysly, je již tak zmatený, že si plete psy s dětmi.

Ride on the backs of the Neocons
Návštěvník
Ride on the backs of the Neocons

Všimli jste si také před volbami Bělobrádka s rozbitým ciferníkem? Jedno, jak k němu přišel. Říkejme tomu třeba karma, která se ale ne vždy naplní sama od sebe. Jsou-li k Vám humanisti nehumální, musíte být nehumální také, jinak Vás časem všechny postupně eliminují. Tito vlastizrádci si to zasluhují. Poškozujte je všemi možnými způsoby. Poškozujte je a jejich všechny věci okolo nich. Udělejte to, jako s otravným novým zaměstnancem, kterého ve svém kolektivu nechcete. Spojujte se dohromady, stěžujte mu život, otravte ho, vyštvěte ho. Vyštvěte je všechny. Máme nad nimi obrovskou početní převahu. Využijme ji.

brutopýr
Návštěvník

Fuj, to zavání něčím jako “nekupujte u židů”.

Jaris
Návštěvník

Davam sem antisemitskou otazku. Chce to seznam, Brute, nezidovskych obchodu. Hahaha! Existuje vubec neco takoveho?

AlexZZ
Návštěvník

Dolezal je bezdetny fetak, psychopat a deprivant, ktereho pouzivaji coby klauna, ktery ma pritahnout ctenare. No a k islamizaci? Obavam se, ze tech par normalnich lidi asi nic proti zbyvajicimu davu hlupaku nezmuze. Jeste, ze to nevidi moji pribuzni (plukovnik, letec v Anglii, dalsi bojoval v zahranicni armade, za to byli clenove nasi rodiny vezneni..) kteri za valky za tuto zemi a tyto lidi polozili zivot a odmenou jsou jim hroby ve svete. Bojovali asi proto, aby mohla nasi zem tato zachranena chatra predat muslimum. To neni dobre.

hirameki
Návštěvník

no, v té kdysi hrdé Anglii, v jejíž RAF za WW II bojovala řada Čechů i Slováků, již předání země muslimům v podstatě proběhlo!

brutopýr
Návštěvník

Inu, vysmažený feťák Jew Xindel Doležal je obdobná zdegenerovaná zrůda jako Džákop Džejnda. Havlistické sereblity….

wpDiscuz