VIDEO: Teroristický útok v Nice. Plus video “Likvidace teroristy”

VIDEO: Teroristický útok v Nice. Plus video “Likvidace teroristy”

Nejméně 84 lidí zemřelo při útoku ve francouzském městě Nice, kde nákladní auto vjelo do davu lidí, oslavujících Den pádu Bastily. Po útoku došlo k přestřelce mezi řidičem auta a policií, při níž řidič vozu zahynul. K útoku došlo okolo 22:30 na rušné promenádě ve chvíli, kdy se lidé shromáždili, aby sledovali ohňostroj.

Totožnost pachatele byla  potvrzena otisky prstů poté, co bylo zjištěno, že řidičem auta byl 31-letý obyvatel s dvojím francouzko-marockým (?) občanstvím. Podle kanálu BFM-TV řidič kamionu zanechal v autě řidičský průkaz a bankovní karty. Jméno muže dosud nebylo zveřejněno. V pozornosti tajných služeb nebyl v souvislosti s příklonem k radikálním myšlenkám, ale v evidenci policie již byl pro drobné přestupky (zdroj)

-Pozorovatelka-  15.7.2016

Video “Likvidace teroristy”:

-Pozorovatelka- 15.7., 13:40

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Workoholic
Návštěvník
Workoholic

BFM-TV? Nějak mi to evokuje bafomet tv

Zvědavá
Návštěvník
Zvědavá

ROZPORY Z NICE:
-1. TVRZENÍ: kamion jel bez zastavení 2 km po promenádě, jel rychle, cca 60km/hod, jel 15minut.
ROZPOR: Pokud by toto byla pravda, musel by ujet 15 km (a nikoli 2) a skosit daleko více lidí.
Pokud to nebyla pravda, a jel 15 minut cestu dlouhou 2 km, tak to vychází, že musel jet rychlostí 6km/hod. To je rychlost odpovídající rychlé chůzi. Tzn., každý by měl dostatek času uhnout, a už vůbec by nekosil lidi v délce 2 km.

2. TVRZENÍ MÉDII: Kamion VJEL mezi lidi
ROZPOR: NIKDE, opravdu nikde není snímek, jak kamion KOSÍ lidi. Nejsou uváděny záznamy z průmyslových kamer. Nikde nevidíte, jak kamion jede – ucelený záběr (nikoli pouze konec), jak ten kamion jede. Pokud byly lidé na a v okolí promenády, bylo by nesčetně záběrů… Ty záběry záhadně nejsou. Jsou jenom záběry běžících lidí. A kamion nikde. Nebo kamion, ale pouze, jak pomalu dojíždí na místo, kde ho již čekají policisté (?!).

3. TVRZENÍ MÉDIÍ: Je mnoho očitých svědků, mezi nimi i Češka
ROZPOR: Sama Češka, přizvaná k rozhovoru uvádí, (pro TV NOVA), že NEVIDĚLA kamion.

4. UKÁZKA VIDEÍ: Na videích jsou ležící oběti, někdo je snímá, a snímá i pozadí.
ROZPORY:
POZADÍ: v pozadí těchto obětí jsou ostatní, volně PROCHÁZEJÍCÍ SE, nikoli utíkající lidé, neteční k těm, kteří leží
STOPY na cestě: nikde nejsou vidět SEBEMENŠÍ stopy po pneumatikách, které přejely těla, tudíž musely být od krve (minimálně zadní pneumatiky).
TĚLA OBĚTÍ: jsemz oboru – a přejetí lidé vypadají jinak – jsou špinaví od pneumatik (mějme na paměti, že je muselo přejet několik pneumatik).
OKOLÍ kolem těl: sterilně čisté. Když je tělo rozjeté kamionem, je obvykle rozmašírované, kola, či zástěrky zachytí předměty, a vláčí je třeba i několik metrů. Nebyly by ostrůvky s těly, ale byl by kontinuelní nepořádek ve směru trasy kamionu.
POČET lidí – POZŮSTALÝCH: kde je oněch 30 tisíc lidí? Když se něco takovéhoto stane, tak přece vždy se lidé shlukují a snaží se pomoci. Nebo aspoň stojí opodál. Zde nic takového není. Je podivné, že v pozdají pouze chodí lidé, občas se podívají, ale nevěnují ležícím větší pozornost.
VÝRAZ OBĚTÍ: Výrazy obětí nejsou.
VÝRAZ ZÁCHRANÁŘŮ: Netečný, jako při cvičení.
VÝRAZ POZŮSTALÝCH: Netečný, či nejsou vidět. Obvykle, když padne letadlo, tak se z letištních hal pořizuje zoufalství těch, kteří se dozvěděli, že se nedočkají příletu těch, na které čekají.

JE NUTNÉ MÍT NA PAMĚTI, ŽE TOTO SE STALO V DOBĚ, KDY JE VE FRANCII VÝJIMEČNÝ STAV, v době zvýšené ostrahy pustí kamion, a nejsou policisté…

Napadá mne ještě další množství věcí, stejné, jako VK ve včerejším vysílání.

Něco mi říká, že tady nás někdo chce opít rohlíkem. Lidičky, nedejte se opít rohlíkem. Hraje se tady špinavá hra…

Dana
Návštěvník
Dana

Myslím si,že Nice je spojená s Brexitem.Kdyby to byli islamisté,tak by to udělali na Euru 2016.
Vše souvisí se vším.Ve dvou dních atentát,převrat v Turecku a jednání Kerryho v Rusku.Ideální načasování.NATO je do převratu zapojeno.Erdogan udělal špiňavou práci a už se jim nehodí.
NWO se rozjíždí na plný plyn.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Při převratu je ideální příležitost k přehmatům a mnoho věcí se dá vyřešit snadněji než jindy ……mnohdy elegantně …..

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Nice ,obětí mohlo být méně pokud by lidé na ulicích měli třeba osobní zbraně …
zastavit auto mohli rychleji než se spoléhat na policii že zasáhne !!!
Stačila jediná pistole v rukou poloviny promenádujících tedy mužů a bylo po teroristovi po pár metrech !!! Ale současné vlády se bojí že by mohlo dojít k záměně ,tedy být označeny za teroristy proti národům …….

monsanto
Návštěvník
monsanto

Doufejme v konec Erdogana a jeho islamizace zeme, noveho Ataturka a navrat sekularismu a poradku.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Erdogan v Ankare, kde ozbrojeny prevrat probiha, vubec neni … uziva si dovolene v lazenskem stredisku Bodrum na jihozapadne Turecka!

Zino
Návštěvník
Zino

odkaz na dnešní vysílaní s panem VK.. děkuji.. nemohu ho najít…