VIDEO: Teroristé z Paříže a Bruselu pobírali neuvěřitelné dávky sociální pomoci! Je...

VIDEO: Teroristé z Paříže a Bruselu pobírali neuvěřitelné dávky sociální pomoci! Je to inspirace nejen pro vládu v Česku. Lidé si budou platit vlastní vrahy? [CZ Titulky]

VIDEO: Teroristé z Paříže a Bruselu pobírali neuvěřitelné dávky sociální pomoci! Je to inspirace nejen pro vládu v Česku. Lidé si budou platit vlastní vrahy? [CZ Titulky]

Belgičtí vyšetřovatelé odhalili, že útočníci z loňského 13. listopadu v Paříži a také útočníci z metra a letiště v Bruselu pobírali neuvěřitelné dávky sociální pomoci. V úhrnu až 50,000 EUR putovalo celkem 5 teroristům z kapes francouzských a belgických daňových poplatníků. Tato informace nadzvedne ze židle i ty největší optimisty ohledně multikulti, protože platit si z vlastních kapes vlastní vrahy, to je opravdu síla.

attachment.jpg
Klub Bataclan v Paříži po úderu teroristů vloni v listopadu. Pobírači dávek se opravdu činili…

A bude to jen horší. Také česká vláda chystá import islamistů a potenciálních tetoristů do ČR. Do konce října 80 islamistů ze Sýrie, do konce příštího roku 2.600 dalších migrantů. Nejen o migraci a hrozbách Islámu budu hovořit dnes na Svobodném rádiu od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Nesestříhaný záznam pořadu: zde

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lenka
Návštěvník
Lenka

Musím uvést tímto do pořádku záležitost ohledně příspěvku na AE “Ředitel je vůl, i když se to smaže”. Podle mého názoru bylo vše srozumitelné, ovšem mýlila jsem se. Obávám se, že jak se stává ve světě mnohé více a více povrchní, často čteme povrchně i to, nad čím je dobré se zamyslet.
Věta ze záchodku jedné školy: “Ředitel je ….” byla použita jako připodobnění k lepšímu pochopení myšlenky. Nebo-li i když uklizečka na záchodě nápis umyje, ředitel dané školy zůstane volem. Pan VK mluvil o tom, že antikrist papež ukončí křesťanství a platnost bible. Nebo-li použijeme-li pointu, i když my lidé řekneme, že bible končí svou platnost, bible platná zůstane, ať se nám to líbí nebo ne.
Pan VK se pustil do tématu bible, ačkoliv nedávno řekl, že ji nečetl a moc o ní neví. Dovolila jsem si VK oponovat a vysvětlit věc z mého pohledu a věřím, že i z pohledu řady věřících.
Pan VK má rozhled, o řadě věcí má dobré informace, informace předává srozumitelně, rádi ho posloucháme. V něčem se i pan VK, tak jako každý z nás, může mýlit a o něčem může nevědět, na něco můžeme mít jiný názor. Nepochopením pointy mého příspěvku někteří čtenáři došli k závěru, že podle mě je vůl pan VK.
Doufám, že vše je nyní vysvětleno a pochopeno. Vždyť my všichni jsme chodili do školy nedávno (jakoby to bylo včera) a nejen na školních záchodcích četli literární dílka našich spolužáků. Půjčila jsem si jedno takové dílko s tím, že mu všichni, ale opravdu všichni, rozumíme.
To, že se na vkus mnohých zastávám bible jako božího slova příliš, mě vede fakt, že jsem pochopila srdcem i rozumem, že bible musí být od boha a je to boží slovo. A je psáno “Tvé slovo je pravda”. A toto poznává stále více lidí po celém světě tak, jako nikdy v dějinách. Vždyť i toto bylo prorokováno, že v čase konce se poznání rozhojní. Já se s nikým nechci dohadovat a vnucovat mu můj názor na bibli. Jde o to, že dle mnoha znamení se čas nachyluje ke konci tohoto systému věcí a je životně nezbytné znát pravdu. Je to cesta k záchraně. My jako lidé sami zlo nepřemůžeme, protože za vším stojí mocné duchovní síly. Možná to někteří z vás začínají vnímat. Nejednou se volající ptali, CO ZA TÍM VŠÍM, CO SE TADY DĚJE, STOJÍ? Co je proti tomu možné dělat? Jak to skončí a můžeme z toho vyváznout? Odpovědi na vše jsou v bibli.

Vladimir Prudyczkij
Návštěvník
Vladimir Prudyczkij

I tak doporučuji návštěvu u specialisty neodkládat.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Ředitel je vůl, i když se to smaže

Na Svobodném rádiu v pořadu s VK 29.7. 1:53-1:55 odpovídal VK volajícímu a dotkl se tématu bible. Pan VK smíchal fakta o papežovi a nepravdy o bibli, kterou, jak sám nedávno řekl, nečetl a nestudoval. Fakt je, jak říkal p. VK, že současný papež je nazývám antikristem, neboť demontuje katolickou církev zevnitř a cílem má být zrušení křesťanských církví. V čem se však VK mýlí, je, že bible je plán elit k převzetí moci nad lidstvem nastolením NWO, což nazývá apokalypsou. Další velký omyl VK je ten, že se zrušením církví bude ukončena platnost bible.

Na jisté škole na záchodě byl nápis „Ředitel je vůl, i když se to smaže“. Nebo-li člověk může říci, že ukončuje platnost bible, že ji „smaže“, avšak bible je a bude platná, i když se to smaže. Bible je kniha boha a od boha. Je trvalá a platná. Jediný, kdo může zrušit bibli, je bůh. Buďme si ale jisti, že to neudělá.

Pánové na svobodném rádiu velmi neradi slyší o bibli, dokonce mi bylo řečeno, že mohu volat, nikoliv na téma bible (tj. Svobodné rádio v křesťanské zemi!). Sami toto pravidlo ale nedodržují. Nejen, že někdy záměrně citují bibli, když se to hodí, ale také o obsahu bible mluví velmi často, aniž by si to uvědomovali. A dělají to i mnozí volající. Nechápete kdy? Když popisují to, co se dnes kolem nás odehrává. Jakoby četli z bible, potvrzovali biblická proroctví posledních dnů tohoto světového uspořádání probíhajícími událostmi. Je to tak přesné, že to nejen p. VK svedlo k myšlence, že bible je plánem NWO, podle kterého elity „jedou“ a NWO nazývá chybně apokalypsou. Zde se potvrzuje, že p. VK mluvil pravdu, když říkal, že bibli nečetl a nestudoval. V opačném případě, když by znal bibli jako celek a souvislosti v ní, tak by toto nemohl říci.

V článku „Donald Trump vs. Hillary Clinton je ve skutečnosti boj komplementářů na ose Nacionalismus vs. Globalismus. Proč nemá smysl čekat na výsledek americké prezidentské volby? Třetí skupina světové moci mění plány globalistů i elit?“ jak sám název napovídá, VK dochází k závěru, že světové dění už neřídí globalisté ani nacionalisté, ale jakási třetí skupina snad napojená na mimozemskou civilizaci. Bravo p. VK! To, kam a jak svět směřuje, skutečně neřídí jedni ani druzí, ale někdo nad nimi, kdo nepochází z toho hmotného světa. Tyto mocné lidi využívá ke svým záměrům, pokud se nechají. Do zelených pidimužíčků a anténkami má ale satan s démony daleko. Satan je duchovní bytost a je velmi mocný a inteligentní, který tahá za nitky, kde chce a může. Někdy pochopitelně hned nechápeme, co se jak odehrává a proč.

Je to až neuvěřitelné. Celou pravdu mají lidé popsanou v jedné knize, aby pochopili vše, co pochopit potřebují. Ale oni vymýšlí teorie, diskutují o nesmyslech, jen aby neuznali autoritu boha a jeho pravdivé slovo. Nakonec prohlédnou, ale pro mnohé bude pozdě. Nepromrhejme čas nesmyslnými lidskými teoriemi, i když je to v dnešním světě nepopulární a mnozí to nechtějí slyšet.

Vladimir Prudyczkij
Návštěvník
Vladimir Prudyczkij

Doporučuji hned zítra navštívit specialistu.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Jistě. Ale všechny termíny jsou již obsazené nějakým vážným případem, nějaký Vladimír Prudyckij.

Bohdan Tarecký
Návštěvník
Bohdan Tarecký

ředitel není vůl …. vůl jsi ty i ten tvůj bůh a kniha

paja
Návštěvník
paja

… “Bible je kniha boha a od boha. Je trvalá a platná. Jediný, kdo může zrušit bibli, je bůh. Buďme si ale jisti, že to neudělá.” …
Tady bych si nebyl tak jistej. Co vy víte o autorech jednotlivých částí bible, co víte o manipulacích s texty Bible? Být na vašem místě, tak bych radši trochu vychladnul.

historik
Návštěvník
historik

Bible je více méně tradice, není zákonem, byla v dějinách lidstva několikráte editovaná, a tradice není a nemůže nikdy být považována za skutečné slovo Boží. Ostatně precizní důkaz existence Boha též nikdy nebyl nikým podán. Podobně je tak tomu i se zázraky a co jich v dějinách bylo. Krátce řečeno – tento příspěvek není hereze a nemůže být tudíž chápán jako útok na víru mnohých lidí této planety. Nechť si věří třeba na co chtějí třeba na zlatou postavu či něco jiného, kdo a kdy a kde přednesl existenční důkaz otce a syna a ducha svatého? Finis coronat opus! Amen.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Belgie propustila z vezeni po 4 mesicich clenku Islamskeho statu odsouzenou k 15 letum.
Fatima Aberkan, vedouci teroristicke bunky IS v Belgii byla letos v dubnu odsouzena k 15 letum vezeni. Kvuli soudnim prutahum ale byla nyni propustena.

https://www.rt.com/news/354857-isis-jihadist-released-belgium/
http://cz.sputniknews.com/svet/20160806/3672599/belgie-teroristka-is-svoboda-soud.html

Nedavno pritom Belgie vyplatila teroristovi Al-Kajdy pres 2 miliony korun (78 tisic Euro) za moralni ujmu pri 10 letem pobytu ve vezeni.
https://www.rt.com/news/342976-terrorist-gets-compensation-belgium/

Takze usvedceni vrazi Evropanu zacinaji byt uplne beztrestni, bud nejsou zavreni vubec nebo jsou po par dnech propousteni z vezeni a nebo se jim vyplaceji velke sumy penez. Ty pak mohou byt pouzity na nakup zbrani na cernem trhu, napr. tech, co se nedavno ztratily z americke vojenske zakladny u Stuttgatu v Nemecku.

Ted uz opravdu zbyva jenom sebrat par poslednich pistoli a nozu poslusnym euroovcanum a masova jatka Alahu Akbar muzou zacit.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Hehe, Dukát tu má nový najck “paa tal czechia” – po “pedrosu” a předtím “mladíku statný imigrant ti natrhne řiť” :-DDDD

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

aaabbb,sdělím to ccc…do zzz…. bantustan.czechia,pak paa tal czechia…ASI uderně sibolet..Doba dospěla a každý se poučí POZDĚ,co sibolet ZNAMENÁ..

pedros
Návštěvník
pedros

Na “jungmanovce”skončila celozávodní dovolená?Bertránddebourn povýšil do centrály,že už tady netrousí?

kari
Návštěvník
kari

Ja myslim, ze elity ridici toto svinstvo ( uprchlickou krizi) jeste nemaj vyhrano. Jeste muze byt vse odhaleno a stale jeste mohou byt zniceni. Muselo by se ale stat jedno – vitr od zdola boure lidi, ale to by muselo byt takove tornado a zemetreseni, jake Merkelova a spol nezazili. Kazdy tlak na spolecnost vytvari reakce a protitlak. Lide by se ale museli vzchopit! Vyjit do ulic v obrovskych protestech a smest sve zkazene vlady do smetiste. Evropa by se musela ” trast v zakladech” , stale se jeste muze zachranit, stale by to slo, kdyby lide povstali proti zlovuli. Kdyby nebyli ovcema, nechaj se radej vrazdit, znasilnovat, co delaj muzi v tech zapadnich zemich? Jdou na pivo a na fotbal? Buh ocranuj Evropu

Dodo
Návštěvník
Dodo

Toto je pravdepodobne jediná cesta. Osobne úplne súhlasím.

pedros
Návštěvník
pedros

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/08/6983-v-prazdnych-slovech-z-rise-vlaji-falesne-vlajky.htm
saker jako vždy,stručně a jasně!Závěr je nejlepší,nelze nesouhlasit!

pedros
Návštěvník
pedros

Dostanu od frantíků stejnou kupu jur,když budu utíkat z čr před burešem?Uprchlík jako uprchlík,ni?

taktak
Návštěvník
taktak

fuuu, tak ja nemám na dovolenku, a oni si pendlujú hore dole

na slovensku by dostali sociálku 90e mesačne, chudáci naši bezdomovci, ktorí nedostanú nič

utekajú pred vojnou?? toto má len jedno pomenovanie – dezercia. v prípade že by u nás nastal vojnový stav, vyhlási sa mobilizácia a kto nenarukuje putuje do basy. toto nie sú utečenci, sú to dezertéri, (opomenuc teroristi), ktorí by mali dať do poriadku veci u seba doma. takže prečo nebojujú doma? pretože nie sú utečenci

heron
Návštěvník
heron

ted se mi objevil avatar nad mym jmenem. Doufam, ze je to normalni. Prispevek byl processing- pouzil jsem slovo hova… Avatar byl nejaka smejici se tlama. Pred tim se mi nic takoveho nestalo
Jinak uz ani nevnimam, ze musim kod psat vzdy 2x- poprve jakobych ho napsal spatne a napodruhe uz se prispevek odesle. No je to otravny jako svitiplyn.

Administrator
Admin

Používáte fejkový email, který se shodou okolností shoduje s uživatelským emailem zaregistrovaným někým jiným na serveru Gravatar, jehož avatary náš diskusní modul používá. Změňte si email a avatar s “xichtem” vám zmizí.

Dvojí psaní Captchi je způsobené kešovaním webu na Cloudflare. Je třeba kliknout na Refresh kolečko na Captche pro načtení korektní signatury, která není “cached”.

xzden
Návštěvník
xzden

Proč nezřídíte tento WEB rovnou v sítí TOR ? Tj “no javascript” , přípona .onion. Můžete to mirrorovat do normálního internetu, ale účastníci diskuse nebudou muset mít obavy z případné policejní šikany (která se v českých reáliích snadno a rychle zvrhává do totální existenční likvidace).
Na zvedavec.org nedávno proběhla na podobné téma celkem výživná diskuse :
http://zvedavec.org/naokraj2016/07/6969-o-strachu.htm
http://zvedavec.org/komentare2016/07/6970-neskryvana-identita-statecnost-ci-strategicka-naivita.htm
ČR je země, kde je normální dostat doživotí za nic, a za páchání zločinnosti nejhrubšího zrna naopak vesele vegetovat (nanejvýš po pár měsících podmínky nebo pár letech “v chládku” ) – nikdo tady nikomu a ničemu nevěří, takže i když už někdo riskne se přihlásit “do neznáma” s nekrytou ip-adresou a vyjádřit svůj názor “silně nekompatibilní se systémem”, tak samozřejmě, že všichni fejkují..

Administrator
Admin

Aeronet není provozován v ČR a náš server používá právních ochran holandského mediálního zákona. Nemáme s Českou republikou nic společného v tomto ohledu, takže neposkytujeme ani žádné informace českým orgánům nebo policii. Jak to má nebo nemá pan Stwora na Zvědavci, to já nevím. Náš server nedělá nic nelegálního, není důvod přesouvat AE News na Darknet (zatím). Mnoho lidí ani neví, co to je TOR Browser nebo Bitcoin, takže tímto směrem se rozhodně vydat nechceme, pouze bychom ztratili čtenáře, protože by nás nedohledali na “cibulových okruzích”. Našim cílem je publicita, ne utajení. Pokud někdo chce “zmizet” z veřejného internetu a přejít na ukrytý Darknet, tak prosím. Ale tím ztratí jeho projekt veřejný význam. Alternativa se musí k lidem dostat blíž, ne se od lidí vzdalovat tím, že se web ukryje na TOR network. To jde úplně proti smyslu alternativy. Kdo chce ukrýt svojí identitu, nechť si pořídí VPN. Je jich dnes tolik v nabídce na netu za pár šupů, že ani nemá smysl tady něco řešit.

Fejkování emailů neřešíme, ale nikdo se potom nemůže divit, že se někomu začnou objevovat u komentářů cizí avatary, protože náš web používá Gravatar architekturu a když se fejk trefí do emailu, který na Gravataru někdo opravdu má zaregistrovaný, tak prostě to není náš problém.

heron
Návštěvník
heron

aha, me to prave polekalo. To jsou furt nejaky haluze. Tak dik

heron
Návštěvník
heron

jak to ze mam jako jediny zde jakehosi avatara?

Administrator
Admin

Každý komentář, který jste napsal s fejkovým emailem, co jste měl předtím, zobrazuje avatar, protože ten falešný email, co jste uvedl, má někdo už zaregistrovaný na Gravataru. Nepoužívejte fejkové emaily a nebudete mít tyto problémy.

heron
Návštěvník
heron

zajimavy je, ze ho pouzivam celkem dlouho- i prave ted. A uz tam obrazek nebude- naposled zase cistej avatar. Pouzivat fejkovy maily budu vzdycky. Tento pisu proto, ze vas system ma rad aby se psal porad stejnej- jakoby clovek nemohl pokazde napsat jinej, kdyz by jich mel 20. A to i kdyz soukromi realisticky moc neresim. Jet nekde z toru, mit VPN a kde co- az se budu bat, tak uz to tu stejne bude horet a nebude cas pindat nekde na netu. Do te doby mi staci tato relativni anonymita, na ktere je internet postaven- totoznost zna jen ten, kdo po ni vylozene dychti. Nic taky spatnyho nedelam. Ale to neznamena, ze krmim vsechny diskuzni stranky svym emailem. To je jasny. Zvlast, kdyz to funguje i s blakugdf zavinac…. Ale porad nechapu, proc musim kontrolni kod psat 2x.
Mit email, co clovek nepouziva je fajn vec, ale taky nevim proc bych ho mel vypisovat vsude kde se ocitnu. To pak neni rozdil mezi fejkovym a tim, kde vam chodi kde co. Mam mailu jak maku, ale kazdej je pro neco a vsude mi pak chodi spam. Proste je to zbytecny. Hlavne, ze nemusime na obrazcich klikat na ctverce s cislama a podobny nefunkcni silenosti. To je mor.

Administrator
Admin

Pokud budete často měnit email nebo nickname (nebo obojí), Vanguard vás vloží na blacklist a začne automaticky flagovat vaše komentáře jako “troll activity”. Vyberte si jeden nick, jeden email (i když to bude fejk) a s ním fungujte. Nic jiného vám poradit nemohu.

heron
Návštěvník
heron

Sleduju kapala. Co ten zas dnes vyvadi s telefonem….To si neumi dat telefon bez vyzvaneni. To je takovy… Prej to neni jen u nich- jenze jinde to maji docela zvladle a vedi jak v radiu pracovat s telefonem- pousti se do vysilani hlas, az ten u mixu chce a ne, ze slysime uz i vyzvaneni!!!
Dneska prej: Mam akademicky vzdelani- a ten ton reci…

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Z důvodu “profesionálního” Kapalova nadbytečného planého žvanění a všelijakého hnusení do mikrofonu jsem si poslech VK musel odpustit, to Kapalovo neustálé mlaskání, chrchlání a funění prostě do sluchátek nedám, nende to. Je to posedlý starý blázen – od komunistů ho vyhnali, od havlistú ho vyhnali a tak teď má “přední české alternativní rádio”, o kterém vyhlašuje, že je “centrum českého odboje”. Dělají tihle kladenští “profesionálové” české věci víc škody než užitku.
Jinak, Kapal je otčím Dukáta, Zikmundová je matka Dukáta – ale tahle famílie tají před posluchači, že jde o rodinný podnik.

heron
Návštěvník
heron

dobry vedet. Vypecena rodinka

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

heron a aaabbb: V čem jsme vypečená rodinka? Že pro Vás tady děláme da facto zdarma pořad se šéfredaktorem Aeronetu? Že tady nechceme islamizaci? Že bojujeme za svobodu našeho národa? Apropo všechny peníze (těch pár korun které nám lidé pošlou) jsou řádně zdaněny… Takže ještě přispíváme do systému…. Jestli je tohle pro Vás dva sluničkáře a vlastizrádce (heron a aaabbb) vypečená rodinka tak je to pro nás pochvala….

Jste jenom flákači, kteří se nic nedělají… a ještě se svým chováním stavíte proti vlastnímu národu… Jak nízké pomlouvat ty kteří něco dělají, když samy neděláte nic… jen škodíte, spodino trollská :-)))