VIDEO: Tento projev Donalda Trumpa prý je hlavní příčinou a roznětkou, která...

VIDEO: Tento projev Donalda Trumpa prý je hlavní příčinou a roznětkou, která vyprovokovala dav prezidentových příznivců ke vtrhnutí do budovy amerického Kongresu! Už to dál nebudeme snášet, co se děje v této zemi! A po těchto slovech to začalo. V řadách lidového úderu na sídlo Deep State sice bylo několik členů Antify, ale i veteránka z Iráku, která na chodbě Kongresu našla smrt, ochranka ji střelila přímo do krku! První výstřely 2. americké občanské války zazněly právě v Kongresu! Trump ztratil podporu Republikánské strany, ale získal podporu 75-milionové milice Američanů!

VIDEO: Tento projev Donalda Trumpa prý je hlavní příčinou a roznětkou, která vyprovokovala dav prezidentových příznivců ke vtrhnutí do budovy amerického Kongresu! Už to dál nebudeme snášet, co se děje v této zemi! A po těchto slovech to začalo. V řadách lidového úderu na sídlo Deep State sice bylo několik členů Antify, ale i veteránka z Iráku, která na chodbě Kongresu našla smrt, ochranka ji střelila přímo do krku! První výstřely 2. americké občanské války zazněly právě v Kongresu! Trump ztratil podporu Republikánské strany, ale získal podporu 75-milionové milice Američanů!

Pokud po dramatických událostech ze včerejška na dnešek máte pocit, že tím to končí, mám pro vás zásadní zprávu. Nic nekončí, všechno naopak teprve začíná. Výstřely, které včera zazněly v chodbách Kapitolu v hlavním městě Spojených států, tedy v hlavním sídle amerického Deep State, a které ukončily život 35-leté vojenské veteránky Ashli Babbitt, která podle informací sloužila 4 turnusy v rámci amerického letectva v zahraničí a v armádě strávila 14 let, byly ve skutečnosti výstřely 2. americké občanské války.

Donald Trump v noci na dnešek poznal, kdo je jeho spojenec a kdo se jenom tak tváří. Výsledek je brutální. Po obnovení zasedání Kongresu v noci nad ránem se drtivá většina republikánů odkopala a třeba v Senátu při hlasování o námitkách proti hlasům volitelů z Pensylvánie se na stranu Donalda Trumpa postavilo jenom 7 republikánu, 45 jich hlasovalo proti Trumpovi [1]. Ve Sněmovně reprezentantů to bylo o něco lepší, ale ani tam námitky neprošly, a tak Joe Biden byl hladce zvolen vítězem voleb a spolu s ním viceprezidentka Kamala Harris.

VIDEO: Projev, který všechno odstartoval. Už to nebudeme snášet!

Ráno se začaly v USA dít věci. Nejprve začal úřadovat Big Tech a suspendoval Trumpovi jeho účet na Twitteru na 12 hodin. Lhůta už dávno vypršela, ale Trumpův Twitter pořád mlčí, žádný nový tweet, takže se spekuluje, že už nejde o 12-hodinový ban, ale o blokádu účtu až do 20. ledna. Přesně takto se před hodinou zachoval Facebook, protože Mark Zuckerberg oznámil, že Donald Trump představuje hrozbu pro bezpečnost komunitní sítě, že vyvolává svými texty a videi násilí, a proto Facebook zablokoval Trumpův účet až do 20. ledna 2021, tedy do dne inaugurace nového prezidenta. A to není všechno. Společnost Shopify dala na blacklist online obchod s propagačním zbožím kampaně Donalda Trumpa, kde se dali koupit kšiltovky, šály, placky, prostě všechno s motivy MAGA a Donalda Trumpa.

Kam zmizel Trump?

Samotný prezident mlčí. Včera večer ve 21 hodin místního času měl vystoupit v televizi, ale podle Alexe Jonese všechny americké televize odmítly přenášet jakýkoliv další Trumpův projev. A podle informací navíc prý bylo vyhrožováno pro-trumpovským stanicím Newsmax a NTD, že přijdou o kabelové licence v USA, které teprve nedávno získaly, pokud odvysílají projev Donalda Trumpa. Alex Jones neuvedl, odkud tuto informaci má, protože to by bylo opravdu vážné, to by znamenalo, že Deep State se snaží Donalda Trumpa mediálně úplně odříznout od komunikace se světem a se svojí členskou základnou. Trump přes Twitter svého poradce údajně uvedl, že provede klidné předání moci 20. ledna 2021, ale že porážku neuzná a boj bude pokračovat. Je to podivné, že toto neuvedl v televizi, v předtočeném záznamu, jakkoliv jinak a důvěryhodně, takže tento tweet [2] může něčím smrdět.

Útok na budovu Kongresu

Místo pobytu Donalda Trumpa je další záhadou. Rozhodně prý není v Bílém domě, potvrdily zdroje americké CNN a později i CBS, na alternativě se objevily neověřené informace, že Donald Trump je na letecké vojenské základně v Texasu, ty jsou ale ve státě celkem 3 a pokud je to pravda, můžeme z toho spekulovat a odvozovat bez nějakých důkazů i ty nejdivočejší teorie, od exilu Donalda Trumpa s pomocí US Air Force do zahraničí, přes ochranu prezidenta a rodiny na základně mezi věrnými a loajálními vojáky, až po tiché zatčení Donalda Trumpa a jeho internaci mimo Washington, D.C. až do 20. ledna tohoto roku. Všechny možnosti jsou na stole. Včerejší události Donalda Trumpa zaskočily, protože ani on nevěřil, že se něco takového stane, jeho video, kde posléze vyzýval lidi, aby šli domů v pokoji, zjevně zachycovalo, že je zaskočený, že s něčím takovým nepočítal, ale v konečném důsledku je to jedno.

Bývalý ministr obrany navrhl pro Trumpa vyhnanství v exilu

Jeho viceprezident Mike Pence ho totiž v noci na dnešek v Senátu podrazil, nevyužil své pravomoci a neodmítl hlasy volitelů ze sporných států, Mike Pence se zachoval zbaběle a podvolil se Deep State. Nemůžete se mu úplně divit, má rodinu a Deep State umí na politiky zatlačit, přes rodiny, přes děti, přes vnoučata, umí vyslat vzkazy, aby politici přišli k rozumu. Donald Trump je jiná liga. Je to kádr Chabad Lubavitch, takže Deep State si nedovolí na Trumpa a jeho rodinu fyzicky sáhnout, i když by velice rádi, ale místo toho mohou Trumpa vyštvat z USA jako psance.

Gen. James Mattis

A s tímto nápadem dnes ráno přišel bývalý ministr obrany a generál James Mattis, který pro média uvedl [3], že za to, co Donald Trump provedl, myšleno ten projev včera před Bílým domem, který máte ve videu nahoře v tomto článku, si prý Trump zaslouží, aby USA už nebyla jeho země. Výrok okamžitě převzala americká média, protože to znělo doslova jako podnět k tomu, aby Donald Trump byl vyhoštěn do exilu. Deep State se chce Trumpa mermomocí zbavit, protože jeho přítomnost v USA vyvolává hrozbu občanské války. A zabít ho nemohou, protože je pod ochranou nejvyšších okultních procesů řízení, pod ochranou Halachy. Jedině, že by smrtí Trumpa bylo sledováno uvržení USA do ještě většího chaosu.

Deep State se pokusí Donalda Trumpa izolovat od jeho voličské základny

Donald Trump je zvoleným 46. prezidentem USA, to je třeba si uvědomit. Deep State to ví moc dobře, že Joe Biden nikdy nebude legitimním prezidentem a budou na něj mířit zbraně a pušky 75-milionové milice amerických občanů, kterým bylo ukradeno vítězství. Takže, plánem Deep State je v první fázi totální izolace Donalda Trumpa od jeho voličské 75-milionové základny, která už není základnou volební, ale je to základna občanské milice. Pokud je pravda, že Donald Trump je v Texasu, potom by opravdu nebylo překvapivé, kdyby tam byl držen v izolaci a bez přístupu k internetu.

Uvnitř Kapitolu byli identifikováni dva radikálové z Antify z Philadelphie
Donald Trump jako nepřítel Deep State č. 1 v této chvíli

Jenže, tento krok by byl velice nebezpečný. Pokud by se jeho voličská základna dozvěděla, že Trump byl unesen, došlo by k propuknutí nekontrolované občanské války a k tažení stovek tisíc Američanů na vojenskou základnu. Proto se spíše přikláním k názoru, že pokud Trump je na letecké základně, je tam mezi svými loajalisty a zvažuje další kroky, buď vojenskou intervenci v hlavním městě v D.C., anebo exil do zahraniční, který není hned, musí se vyjednat, trvá to nějaký čas a mezitím musí být Donald Trump v bezpečí. Včerejší vtrhnutí několika stovek lidí do Kongresu bylo akci, na které se podílelo několik osob, které byly identifikovány na internetu jako členové Antify [4], ovšem Ashli Babbitt rozhodně v Antifě nebyla a do budovy vtrhla rovněž.

Ochranka v Kongresu brání zabarikádované dveře

Můžeme teoretizovat, jestli členové Antify prolomení policejního kordonu iniciovali, ale pravdou je, že jakmile došlo k prolomení kordonu, tisíce a tisíce příznivců Donalda Trumpa se valily na Kapitol a dovnitř. V téhle situaci je to tak, že pokud by nedošlo k útoku na Kapitol včera večer, došlo by k němu nad ránem poté, co zrádce Mike Pence podrazil Donalda Trumpa, a poté, co ho podrazili republikánští senátoři a jeho nejbližší v obou komorách kongresu. Ten vztek a zrada by skončila stejnou reakcí davu, útokem na Kapitol, to prostě by nedopadlo jinak.

Spoléhání se na institucionální orgány Deep State nemohlo skončit jinak, Trumpovi zůstala ale nejsilnější armáda v dějinách, která byla okradena o volby a ještě navíc o spravedlnost u soudů

Donald Trump se pořád tvářil a věřil, že když půjde cestou práva a pořádku, že se dočká spravedlnosti. Nedočkal se jí ale ani u státních soudů, ani u federálních soudů, ani u Nejvyššího soudu, ani v Senátu a ani ve Sněmovně reprezentantů. Všechny tyto instituce a orgány totiž ovládá Deep State, to jsou životně klíčové orgány Deep State a bylo by naivní si myslet, že orgány Deep State vyhoví Trumpovým žalobám a volání po spravedlnosti. Výstřely v Kongresu mají ale jeden výsledek, je to zahájení 2. občanské války v USA, protože 75 milionům Američanů nejen, že byly ukradeny volby, ale bylo jim zabráněno dovolání a spravedlnosti u všech soudů.

VIDEO: Zastřelení Ashli Babbitt

 

A to je daleko horší, než samotné zmanipulování voleb. 75 milionů Američanů teď nevěří už americkému právu a soudům, nevěří spravedlnosti, nevěří pilíři demokracie. Joe Biden se tak stane hrobařem americké republiky. A Donald Trump přesto bude prezidentem v roce 2021. Jenom nebude prezidentem pro všechny Američany, ale jen pro jejich větší polovinu. Větší proto, že velká část těch 80 milionů hlasů pro Bidena je vyrobena v počítačích, anebo jde o mrtvé duše ze hřbitovů, které volily staříka z Delaware. Deep State včera zboural poslední zbytky fasády a přetvářky o americké demokracii. Už žádná nezbyla, celý svět byl toho svědkem, jak ta slavná a zářná americká demokracie dohnala Američany nakonec až k násilnému vtrhnutí do hnízda Deep State.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

348
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
sooroos
Návštěvník
Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

K čemu jsou komentáře, když se nezobrazují? Oč jste lepší, než Big Tech s touhle “moderací”?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ondřej Dvořák
už dvakrát jsem na to také upozorňoval a jsem rád,že si všimli i další. I včera jsem napsal
příspěvek, který na to upozorňoval a samozřejmě nebyl zveřejněn. Je to pěkná zubabělost
admina. Jsem zvědav , zda se dokáže postavit těmto připomínkám a kritice. Velká část komentářů vůbec není zobrazena a přitom v ničem neporušují pravidla servru. Příspěvky jsou zvěřejňovány s mnohahodinovým zpořděním, kdy už nejsou aktuální, či ztratili souvislost s těmi , ke kterým byly směrováno. Administrace servru je velmi špatná a lze se jen divit, že “VK” nezajistí k administraci někoho , kdo má skutečně zájem to dělat, nebude to flákat a uplatňovat “vlastní cenzuru”, která ten servr zcela diskredituje a trácí smysl.

Zelenáč
Návštěvník
Zelenáč

Jaryn: naprosto souhlasím, moje komentáře se vždy zobrazují s velkým zpožděním a tak každý čtvrtý se nezobrazí vůbec. Bez odůvodnění.

Rostislav
Návštěvník
Rostislav

Tady to není jeden komentář / jedna schvalovací komise v rámci zaměstnání jako na msm.
Chce to trpělivost.

Zelenáč
Návštěvník
Zelenáč

To přece není ani pravda, ani omluva.

Na msm je cenzura mnohem nižší, mazány jsou příspěvky hlavně sprosté nebo vysloveně nelegální. Kontroverzní, nesouhlasné, neslušné nebo vysloveně buranské tam můžete číst každý den.

Největší rozdíl já ale v tom, že tam se příspěvky mažou zpětně. Tady jsou mazány předem, bez důvodu a bez jakékoli indikace, že tu dochází k cenzuře.

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Big Tech zahájil velkou antiopoziční čistku. Trump, Flynn, Powellová … zablokováni na Twitteru, Bannon´s WarRoom Pandemic smazána z YouTube.
https://www.youtube.com/channel/UCWVvSbEw0imVIT8hiDcNgcQ

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

comment image

Bora
Návštěvník
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

OK…
tak si s pytlem plneho humoru jako bejkajici a kyvaciji vovce dojit pro smrtici injekci billika gates a prymuly, pekne bejknutim podekovat a s legraci, jenz polehta nase kosichy, jiz prodane/zasmelene/zadluzene vladou, poslanci, senatory, prezidentem republiky a trockistou rychetskym, zalehnout na plesninovou slamu nosatych globalek a vyckat sveho konce.
sorry, jestli smrt, tak pouze v pripade, ze jsem alespon nekoho nabral na rohy, paznehty nakopal do rite a kdy se dotycny bude velmi dlouho lecit z mych kousancu.
nez oddana apatie a smireni s osudem, radeji vzrusujici akce!
bohuzel, jiz stale ocekavany godot prichazi, nebude to ani trosku vesele a to s genocidnim resenim, a proto se amoralni zruda prymulak vrhnula i na pohrebnictvi.

anaja
Návštěvník
anaja

Pane VK, admine,
D.T. už je na twitteru, dal před 2 – 3 hodinama 2 opravdu velmi zajímavé zprávy, rychle kopíruji:

To all of those who have asked, I will not be going to the Inauguration on January 20th.
4:44 odp. · 8. 1. 2021·Twitter for iPhone
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1347569870578266115

The 75,000,000 great American Patriots who voted for me, AMERICA FIRST, and MAKE AMERICA GREAT AGAIN, will have a GIANT VOICE long into the future. They will not be disrespected or treated unfairly in any way, shape or form!!!
3:46 odp. · 8. 1. 2021·Twitter for iPhone
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1347555316863553542

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček
Kalislav Mirousek
Návštěvník