VIDEO: Téměř 40% Američanů si myslí, že Joe Biden trpí demencí, ten...

VIDEO: Téměř 40% Američanů si myslí, že Joe Biden trpí demencí, ten navíc už dříve šokoval líčením svých zážitků s dětmi, jak mu drbaly chlupy na noze a skákaly mu na klíně, když pracoval jako plavčík! Na dotaz novináře, jestli byl diagnostikován na rozvoj demence, odpověděl slovy, že lékaři ho testují nepřetržitě a novináře nazval ulhaným psím ksichtem! Vážnost situace potvrzují výpadky jeho slov, myšlenek a bizarní podmínky pro účast ve 3 televizních debatách, které mu jeho poradci doporučují raději vynechat, protože v konfrontaci s řečníkem Donaldem Trumpem to může skončit katastrofou!

VIDEO: Téměř 40% Američanů si myslí, že Joe Biden trpí demencí, ten navíc už dříve šokoval líčením svých zážitků s dětmi, jak mu drbaly chlupy na noze a skákaly mu na klíně, když pracoval jako plavčík! Na dotaz novináře, jestli byl diagnostikován na rozvoj demence, odpověděl slovy, že lékaři ho testují nepřetržitě a novináře nazval ulhaným psím ksichtem! Vážnost situace potvrzují výpadky jeho slov, myšlenek a bizarní podmínky pro účast ve 3 televizních debatách, které mu jeho poradci doporučují raději vynechat, protože v konfrontaci s řečníkem Donaldem Trumpem to může skončit katastrofou!

Bývalý americký viceprezident a současný kandidát na prezidenta za Demokratickou stranu v USA se začíná nebezpečně odkopávat a ve vedení Demokratické strany začala propukat panika. Ta vyvrcholila před několika dny, když redaktor New York Times varoval oficiálně Joea Bidena, aby se vůbec neúčastnil celkem 3 plánovaných televizních prezidentských debat na podzim, pokud nebudou splněny dvě podmínky. Židovský novinář listu The New York Time Thomas Friedman otevřeně doporučil [1] volební kampani Joea Bidena, aby souhlasila s účastí Joea Bidena v televizní debatě pouze tehdy, pokud Donald Trump splní dvě podmínky.

Za prvé, Trump předloží americkým novinářům svá veškerá daňová přiznání za posledních přibližně 40 let, a za druhé, Trumpova volební kampaň bude souhlasit s účastí tzv. fact checkerů v debatním sále, které vybere Komise pro prezidentské debaty. Tato komise by se obrátila na americké fact checkery z řad liberálních médií a také ze CNN, MSNBC, ABC, Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítí. Jinými slovy, ti samí cenzoři, kteří Donaldu Trumpovi mažou tweety na Twitteru, by prováděli kontrolu výroků obou prezidentských kandidátů během televizních debat.

Joe Biden na tiskovce ve Wilmingtonu

Dosud není jasné, jak by tento podivný formát debaty vypadal, ale podle všeho by se jednalo o model, kdy prezidentský kandidát by řekl svůj názor, skončil by ve vymezeném čase a fact checkeři by do debaty zasáhli a upozornili by, že třeba tady a támhle právě zazněly nepravdy, dezinformace, hoaxy apod. Takže pozor, už by to nebyli američtí diváci doma u televizorů, kteří by hodnotili vystoupení a výroky obou kandidátů, ale byli by to presstituti a presstitutky z liberálních mainstreamových médií a globalistických sociálních sítí, které jdou po krku Trumpovi jako slepice po flusu. Došlo by k procesu tzv. cemperizace.

Tady malá odbočka. Nemohl jsem najít žádné české slovo, které by vystihovalo proces, kdy někdo certifikuje a vnucuje druhému, co je pravda, a činí si na to nárok z pohledu samozvané certifikační autority pravdy. A protože touto odpornou činností se v ČR nejdéle zabývá Jan Cemper z webu Manipulatori.cz, tak prostě této činnosti vnucování něčí pravdy někomu druhému z titulu samozvané, nikým nevolené a navíc opravdu velmi pochybné autority prostě říkám “cemperizace”. To jenom na vysvětlení. Jestli existuje nějaké jiné a již existující české slovo pro zmíněnou a popisovanou činnost, tak mi dejte vědět. O cenzuru ale nejde, to je něco úplně jiného. Ale zpátky k původnímu tématu.

Tyto dvě podmínky pro účast Joe Bidena v televizních debatách už dopředu mají jednu překážku. Liberálové se totiž chtějí dostat k tzv. affidavitům, tedy k přílohám daňových přiznání, kde jsou jména 3. osob v obchodním styku. Tyto údaje jsou přísně důvěrné a nepodléhají veřejnému publikování, a to ani u politiků. V případě prezidenta Donalda Trumpa o to však Demokratická strana usiluje již od roku 2016.

Liberálové se chtějí dostat k přílohám daňových přiznání Donalda Trumpa za posledních 40 let a doufají, že tam najdou ruskou nebo sovětskou stopu

V těchto daňových přílohách by bylo možné najít kompletní seznam naprosto všech obchodních partnerů všech obchodních společností Donalda Trumpa, a to zpětně až o 40 let zpátky. Bylo by tam možné vyčíst, jestli obchodoval s někým, kdo byl napojený na Rusko, nebo ještě předtím na Sovětský svaz, jestli obchodoval s československými komunisty, jestli měl kontakty s ruskými oligarchy atd. Nejvyšší soud před několika dny rozhodl [2], že státní zástupce státu New York smí do těchto daňových přiznání nahlédnout, ale Kongres nemá autoritu předvolat prezidenta ke slyšení do Kongresu. Tuto autoritu Nejvyšší soud kongresmanům nepřímo odepřel, že by se jednalo o ohrožení dělby moci ve státě.

Donald Trump

Celá věc s Trumpovými daněmi tak skončí u nižších soudů a celé se to povleče. Pravděpodobnost, že by Trump zveřejnil své daňové affidavity dobrovolně, a to nejpozději do 1. televizní debaty, je nepravděpodobné. A pokud jde o fact checkery z řad liberálních presstitutek, to by musel být Trump naprostý blázen. Na “cemperizaci” televizní debaty pod dohledem politruků z řad liberálních štětek by totiž Trump okamžitě dojel. A proč mají Demokraté takový strach z televizních debat? Je to kvůli tomu, že Joe Biden začíná mluvit z cesty a projevují se u něho první příznaky stařecké demence.

Děti mu v mládí drbaly chlupy na noze a skákaly na klíně, vylíčil již před 3 lety vyděšeným školákům, kteří na něho zírali, co to mele

Celé to začalo už v roce 2017 v červnu, když Joe Biden zavítal do státu Delaware a navštívil ve Wilmingtonu místní základní školu. Během projevu před školou byl obklopen řadou dětí před školním bazénem a hovořil o Hermanu Hollowayovi, prvním černošském senátorovi za stát Delaware. Jenže, během tohoto projevu začal vzpomínat i na své mládí strávené v Delawaru a z Bidena se začala sypat historka [3], která doslova vyděsila rodiče dětí způsobem, že se to ani nedá slovy popsat. Joe Biden totiž začal vzpomínat a vyprávět, jak pracoval jako plavčík na bazénu a malé děti za ním chodily a drbaly mu chlupy na nohách.

Joe Biden začal školákům popisovat, jak mu děti drbaly nohy a chlupy, a že mu skákaly na klíně. A skákání dětí na klíně prý miluje. Jenže, to nebylo všechno. Děti označil za šváby a prý se dozvěděl o dětech, které mu potom skákaly na klíně. V rodičích malých dětí by se v té chvíli nikdo krve nedořezal. Tento Bidenův lapsus z roku 2017 odstartoval de facto jeho postupné odhalování jako muže, u kterého se výrazně rozvíjí demence.

Joe Biden vypráví dětem o chlupatých nohách a o skákání dětí na jeho klíně

Joe Biden začíná od roku 2017 mluvit nesouvisle, vypadávají mu slova z vět, nedokončuje věty, do vět se mu dostávají divná slova, jeho projev začíná připomínat generátor náhodných slov, legendárním se stal jeho poslední výrok: “Jsem manželem Joea Bidena” [4] a pozornosti neunikla ani jeho vulgarita. Začal totiž některé lidi označovat jako “ulhané psí ksichty” za to, že mu položili nepříjemnou otázku. Letos v únoru na volebním mítinku nazval studentku za ulhaného vojáčka se psím ksichtem [5].

A před několika dny toto znovu zopakoval. Během tiskové konference se ho 65-letý novinář Fox News zeptal na to, jestli netrpí kognitivním poklesem. To je odborné a korektní označení pro demenci, protože demence je právě projevem snížení kognitivních schopností člověka. Pokud tedy někoho nechcete urazit, ale chcete se ho zeptat, jestli není dementní, použije se dotaz na kognitivní pokles, resp. pokles kognitivních schopností. A na tento dotaz Joe Biden před několika dny zareagoval znovu podrážděně.

“Ulhaný psí ksicht” se zeptal Joea Bidena, jestli byl testován na demenci. Kandidát na prezidenta přiznal, že ho na to testují nepřetržitě

Během tiskové konference, opět ve Wilmingtonu v Delaware, nejprve nazval [6] novináře Fox News za ulhaný psí ksicht, ale potom se přiznal, že opravdu byl testován na kognitivní pokles a podle jeho vlastních slov je testován na kognitivní pokles konstantně, tedy nepřetržitě. Novináře však ujistil, že v televizních debatách porovná své kognitivní schopnosti s těmi Trumpovými. A ihned poté Joe Biden z tiskovky odešel. A spekulace o Bidenově rozvíjející se demenci potvrzuje i poslední průzkum agentury Rasmussen.  Podle průzkumu 38% voličů je přesvědčeno [7], že Joe Biden trpí demencí a celých 61% voličů je přesvědčeno, že by se k této otázce měl otevřeně vyjádřit. A přesně na to se ho ptal novinář Fox News.

Joe Biden své veškeré projevy absolvuje se sluchátkem v uchu, čehož si všimli i jeho podporovatelé. Všechny projevy se sluchátkem má Joe Biden celkem v pořádku, ale pokud mluví bez sluchátka, z hlavy, začínají z něho padat nadávky, začíná vypouštět bizarní příběhy z mládí, do vět se mu vkrádají nesmysly, generuje nesouvislé věty a velmi často, ale opravdu často zadrhává a opakuje jedno slovo pořád dokola, než najde správné další slovo.  Jindy se úplně uprostřed věty odmlčí a dlouhé sekundy přemýšlí a hledá slovo, na které si nemůže vzpomenout.

Joe Biden je doslova časovaná bomba, demence 77-letého politika se už nedá skrývat

Přesně toto jsou typické příznaky stařecké demence, která u Joea Bidena by nikoho nepřekvapila, je mu 77 let a jeho výroky už od roku 2017 naznačují, že něco s jeho hlavou není v pořádku. Joe Biden je jedním z vysoce postavených kádrů amerického Deep State a jeho záliba v dětech je ve Washingtonu veřejným tajemstvím. Ovšem jeho nechutný a obscénní výstup v roce 2017 před školáky ve Wilmingtonu, kde jim popisoval své velice podivné, až skoro pedofilní zážitky s dětmi, které mu honily chlupy na noze a skákaly mu po klíně, vyvolává další otazníky nad propojením Joe Bidena na Jeffreyho Epsteina a také na kauzu okolo Pizza Gate. A obavy Bidenovy kampaně vyplývají hlavně z toho, že při televizní debatě by se Joe Biden mohl opět rozsypat a začít vyprávět své příběhy a vzpomínky.

Tiskovka se odehrála v tělocvičně místní školy

Kdykoliv je totiž Joe Biden bez sluchátka a bez dozoru, hrozí to skandálem. Joe Biden měl svoji první konferenci až po 3 měsících, teprve 30. června tohoto roku [8], a to právě ve zmíněném Wilmingtonu. Čtvrt roku ho jeho poradci nechtěli pustit k samostatnému vystoupení před novináři. A dopadlo to tak, že Joe Biden se přiznal, že je nepřetržitě testován na demenci a novináře nazval ulhaným psím ksichtem za to, že se ho na to zeptal. Takže, jak vidíte, Joe Biden nemá šanci porazit Donalda Trumpa, pokud někdo pustí Bidena k mikrofonu. Takže bylo co potřeba udělat? Zapálit americké ulice a rozpoutat virovou hysterii v USA. To má totiž daleko větší šance k oslabení Donalda Trumpa než projevy, výroky a tiskovky Joe Bidena. A jeho loutkáři to vědí moc dobře.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor

Dementni americky president? Nevadi ani trochu, alespon si bude dobre rozumet s dementni Merklovou a Lejnovou. Ty vochechule jsou jiz davno dementni a nic se nedeje. Dalsi dement to uz nevytrhne.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Teodor
nerozuměli by si. On je dementní na stará kolena a jako pedofil není na staré diskotéky.aA ty dvě slípky jsou hloupé od přírody celej život a mají syndrom falešného pocitu moci. Jsou to rozdílná postižení.

Dáša
Návštěvník
Dáša
Venda
Návštěvník
Venda

Soroš se napakoval na popové hvězdě Taylor Swift. Ta se ozvala a židi spustili kvikot o bílé nacistické princezně!

https://www.timesofisrael.com/taylor-swift-calls-out-soros-familys-shameless-greed-in-beef-with-record-co

JúEsEj
Návštěvník
JúEsEj

Mezi mládeží do 16 let jsou teď v USA bílí menšinou, zjišťuje statistický úřad USA
https://www.euportal.cz/Articles/42856-mezi-mladezi-do-16-let-jsou-ted-v-usa-bili-mensinou-zjistuje-statisticky-urad-usa.aspx

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

no joooo, ale sami cernosi, asiati a hispanci nestoji o sorosuv i DS white-black bordel….

Kratos
Návštěvník
Kratos

Soroš tvrdí muziku! Na zintenzivnění teroru zdivočelých negrů z BLM a podlomení pozice Trumpa pošle dalších 220 milionů dolarů. Soroš cítí krev a pokud se mu povede převrat v USA, bude to koruna na jeho celoživotním díle zkázy!

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Soros-posila-220-milionu-dolaru-do-cernosskych-organizaci-Cesky-politik-tusi-co-za-tim-je-630606
comment image

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

V pondělí na SR přímý přenos z putiky (Valenčík) a dnes příšerný řev z kojeňáku (Kobza). Copak bude zítra? Je Foldyna … možná tůrování motorky.

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

Že je Biden postižen stařeckou demencí, to není až zas taková novinka. Stačí když se na něj člověk podívá, na pohledu je to zcela zřejmé. on nějakou tu psychickou úchylku měl zřejmě od mládí, no a v tomto věku, to už je zbytečné komentovat.
Tak já jen abych do té všeobecné paranoii přidal taky trochu do společné nádoby:
koronavirus se nám celosvětově šíří po jatkách. Nu což, krávy prděj metan, virus se šíří, tak to nejspíše dojde v brzku k vegetariánské stravě. Sojová mládež se osvědčila, tak nyní ještě sojový pracujíc a sojový důchodci. Biftek přes celý talíř to už asi další generace znát nebude. On i ten gulášek dneska vyjde dosti draho.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/casta-ohniska-na-jatkach-v-brazilii-se-ukazuje-ze-nejde-o-nahodu-112595#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=R0GJASkVUVn-202007151817&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Dáša
Návštěvník
Dáša

Co gulášek…obyčejný špekáček stojí víc, než líčka nebo kližka na guláš. Taková sklenice utopenců doma naložených stojí 350 kč jen za ty buřtíky.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
a to co dnes stojí kilo červených paprik, za komunistů stála 2 kila pravé svíčkové. A ta dnes ani většinou není k sehnání. A ty papriky jsou bůhví odkud a navoskované, aby vydržely to cestování po světě.

Trumprupt
Návštěvník
Trumprupt

V Americe vlna bankrotů 100 velkých firem

RT Americe: Guess who else just declared bankruptcy?
https://www.youtube.com/watch?v=PLVRJGADczM

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Trumprupt
tak to už tam zůstanou jen ty čínské a ty zbankrotované číňané převezmou za to co jim USA
dluží také. A navíc za babku. Amerika se probouzí z té lži kterému říkali “americký sen” do
tvrdé reality. Ne machrovat , ale prosit o pomoc budou kolonisté.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Z toho jasne vyplyva, ze 60% je dementnich!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jochen
40% si myslí,že Biden dementní a těch 60% to ví určitě.

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

Pokud se jim podaří udržet epidemii korony v usa, tak budou tlačit na elektronické volby a tam si zařídí vítězství pro svého bidena. A bude posekáno. Válka v evropě proti rusku mohou clintonoidi začít. Pro nás děsná představa.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Už začnou. Vakciny z české továrny na výrobu amerických vakcin jsou určeny pro Německo, řekla prý mula. Ale možná se dostane i něco do Čech.
Ale americké volby jsou stejně divné.
To spíše u nás bude chtít červený svetr volit počítačem z domu. hezky si zdokladuje, jak kdo smýšlí, konec anonymitě. A jak bude někdo volit špatně, tak mu to osolí.
Ale volby je potřeba ignorovat. Když tam posadí nějaká vemena, je větší šance, že lidé zvednou zadky a vezmou ty pověstné vidle.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kolemjdoucí
v zásadě máš pravdu , jenže tu válku z evropy jen začnou, v naivní představě , že jim se vyhne. Jenže rusko jasně řeklo, že pokud židofašisté válku začnou odkukoliv , budou okamžitě s tím místem zničena města v USA a místa , odkud to chtějí “řídit”. A Šojgu dodal , že během 5-ti minut můžou USA zničit jen raketami z ponorek a třeba desetkrát. Takže amík pokud něco začne, ani nestihne oddrmolit své “bůh pomáhej americe”. A pozemní dobyvačnou předpotopní válku rusko ani čína nepřipustí. A s jejich raketami to
bude válka velmi krátká a od židofašisty z USA navždy pokoj. A že na to rusko ,čína a další země co ten US teroristický stát moc nemilují sakra má , to ví každý. Dokonce i ti židy postrkovaní přiblblí US “jestřábi”.