VIDEO: Švýcarský toxikolog ukázal na mikroskopu, jak se liší krev očkované osoby...

VIDEO: Švýcarský toxikolog ukázal na mikroskopu, jak se liší krev očkované osoby od neočkované a vysvětlil, co se děje po očkování s krví uvnitř lidského těla! Vakcíny proti Covid-19 způsobují po druhé dávce tak obrovskou srážlivost krve, že lékaři mají problém lidem odebrat jehlou krev, protože po napíchnutí prstu žádná krev nevytéká! Krev je tak zahuštěná krevními destičkami, že na mikroskopu tvoří slepence podobné vláčkům, které ovšem nejsou schopny transportovat kyslík! Příčinou jsou aditiva hliníku ve vakcínách a rovněž elektromagnetický smog!

VIDEO: Švýcarský toxikolog ukázal na mikroskopu, jak se liší krev očkované osoby od neočkované a vysvětlil, co se děje po očkování s krví uvnitř lidského těla! Vakcíny proti Covid-19 způsobují po druhé dávce tak obrovskou srážlivost krve, že lékaři mají problém lidem odebrat jehlou krev, protože po napíchnutí prstu žádná krev nevytéká! Krev je tak zahuštěná krevními destičkami, že na mikroskopu tvoří slepence podobné vláčkům, které ovšem nejsou schopny transportovat kyslík! Příčinou jsou aditiva hliníku ve vakcínách a rovněž elektromagnetický smog!

V posledních dnech se na alternativních serverech v USA, v Kanadě, ve Francii a v Německu začalo šířit video švýcarského vědce a toxikologa, který se začal zajímat o fenomén srážení krve u lidí, kteří se nechali očkovat vakcínami Pfizer, Moderna a AstraZeneca. Švýcarský vědec Armin Koroknay je ředitelem výzkumu v Institutu pro molekulární biorezonanci v Zürichu.

Uznávaný vědec a kapacita ve svém oboru, který se zabývá molekulárním výzkumem biologických soustav, se začal zabývat výzkumem vakcín proti Covid-19, a to v důsledku nezvykle vysokých počtů úmrtí mladých lidí ve Švýcarsku po očkování dvěma americkými vakcínami Pfizer, Moderna a britskou AstraZeneca. Koroknaye především zaujalo, že vzorky lidské krve po vystavení účinkům vakcín okamžitě koagulují a krevní systém začne generovat spoustu krevních destiček, které působí jako lepidlo a slepují červené krvinky dohromady, do tzv. trombů, které vypadají jako vláčky nebo těstovinové nudle.

Tyto tromby nedokážou nést kyslík a zpomalují krevní průtok, a to až do takové míry, že když lékaři chtějí očkované osobě odebrat krev kvůli nějakému testu, tak po vpichu jehly do prstu se nic neděje, žádná krev vůbec nezačne z prstu téct. Koagulace krve totiž u očkovaných lidí probíhá přímo uvnitř těla a podle Koroknaye je to důsledek nejen elektro(magnetického) smogu, ale především hliníkem obsaženým ve vakcínách. Zatímco krev neočkované osoby je normální a červené krevní buňky jsou separované, v případě očkované osoby vypadá krev opravdu děsivě.

Takovýto klinický stav způsobuje nejen riziko srdeční zástavy, ale rovněž i mozkové mrtvice, pokud se očkovaná osoba napije většího objemu alkoholu. Ten rozšiřuje cévy, takže tromby v cévách se uvolní, začnou cestovat, až se dostanou do tenkých cév a vlásečnic v mozku, kde už tromby neprojdou, ucpou prokrvování mozkové tkáně a nastává mozková mrtvice.

Vakcíny způsobují houstnutí a vyšší viskozitu krve, takže teče v žilách pomaleji a za jednotku času přepraví méně kyslíku

Očkované osoby by tak měly brát navíc léky proti srážení krve, což ale lékaři obvykle vůbec neví, protože nejsou farmaceutickými společnostmi proškoleni. Pokud se takto zahuštěná krev nachází v těle těhotné ženy, dojde k tragédii. Krev matky ucpe krevní vyživování placenty a plodu, takže dojde k potratu. V České republice je ministerstvem zdravotnictví vydán přísný zákaz na uveřejňování počtu potracených plodů v důsledku vakcínace, farmaceutické firmy důsledně požadují, aby tyto informace ministerstva zdravotnictví jednotlivých zemí nikdy nezveřejňovala.

Krevní koagulace očkovaných osob se projevuje pásovými opary, bolestmi hlavy, migrénami, což je způsobeno sraženou krví, která nafukuje cévy v mozku, což se projevuje jako migréna, bolesti kloubů jsou způsobeny trombózou v kloubových oblastech, podkožní výsevy modrých fleků jsou krevní sraženiny z protržených vlásečnic, které vyživují podkožní epidermis.

Porovnání normální krve a krve očkované osoby

Nikdo z českých politiků podle všeho nebyl vakcinován hliníkovými roztoky, dostali pouze vitamíny, případně fyziologický roztok. Poznáte to podle toho, že politici neustále nosí roušky a respirátory jako největší strašpytlové a plačky. Naprosto nevěří vakcínám a jen hltají každý den články na Aeronetu, potají, aby se to nikdo nedozvěděl, protože to by pro politika byla konečná. Politikům se nelze divit.

Logicky by nikdy nepřistoupili na riziko, že dostanou mozkovou mrtvici, nebo jim ochrnou ústa a obličej, což by rovněž byla konečná v politice. Vakcíny se vpichují pouze obyčejnému obyvatelstvu, s výjimkou migrantů a muslimů. Teď si ale představte, co takové vakcíny udělají s dětským organismem. Ten snese opravdu hodně, ale při zhlédnutí videa Dr. Koroknaye z toho jde opravdu mráz po zádech. Globalisté tak moc usilují o očkování malých dětí, že i tupým lidem musí dojít, že něco za tím musí být, ale péče o zdraví dětí to rozhodně není.

Děti potřebuji kvůli rozvoji mozku až 3x vyšší objemy kyslíku za jednotku času. Co se stane, když krev jim po očkování začne obíhat pomaleji?

Dětský mozek je totiž ve vývinu a potřebuje až 3x větší objem kyslíku než potřebuje dospělá osoba. Před několika dny zazněl v telefonickém dotazu v pořadu Alexe Jonese velice děsivý názor od člověka, který se představil jako lékař, který se raději nebude představovat, aby nepřišel o práci, ale vysvětlil snahu o očkování dětí tím, že v důsledku srážlivosti krve po vakcinaci může dojít k pomalejšímu a obtížnějšímu okysličování mozku dítěte.

Navenek se to nijak neprojeví, dítě nemá žádné příznaky, ale do jeho mozku se dostane jen malé množství kyslíku. Dětský mozek ve vývinu tak nedostane to, co potřebuje nejvíc a přejde do nouzového režimu, tedy ke zpomalení cerebrálního rozvoje mozku. Děti jinými slovy zhloupnou, zdegenerují, ale ne tak, aby se to dalo poznat. Pouze jim trvale klesne IQ o zhruba 25 až 35 bodů, což stačí k tomu, že za 20 let vyroste hloupější generace, lépe manipulovatelná a ovladatelná.

Politici chtějí mermomocí očkovat děti, děti, děti a zase hlavně děti

Tohle konstatování mně opravdu vyděsilo, a proto jsem se obrátil na našeho kolegu lékaře, jestli opravdu vakcíny mohou toto u dětí způsobovat. Bohužel, prý na to neexistují žádné dostupné studie, které by tento jev zkoumaly, ale podle lékaře to teoreticky nelze vyloučit. Pokud vakcína provádí koagulaci, zpomaluje krevní oběh, tak dítěti se logicky za jednotku času dostane do mozku méně kyslíku.

O kolik méně, to nechce náš kolega spekulovat, ale pokud by se očkování u dětí opakovalo, třeba dvakrát do roka, tak za pár let by účinky vakcíny na mozek šly kvantifikovat třeba IQ testy u dětí a potom by se porovnaly s výsledky testů dětí před začátkem koronavirové krize. Podle lékaře nejde o to, že by se dětem ucpaly cévy v mozku, to by byl extrém, ale samotné zpomalení dodávek kyslíku do mozku v důsledku pomalejšího toku krve kvůli hustotě krevních destiček může způsobit nedostatečné zásobování dětského mozku kyslíkem.

Testy IQ školáků ze Sheffieldu z poloviny 80. let dávají odpověď

Ten je u dětí zhruba do 15 let věku naprosto nezbytný pro utváření neuronových spojů a vazeb v mozku. Čím více kyslíku, tím ochotněji podle lékaře cerebrální kmen utváří nové neuronové spoje a dítě získává větší objem neuronové sítě, tedy větší inteligenci, silnější emoce, dokonalejší kognitivní stimuly a empatii. Něco podobného bylo zaregistrováno v 80. letech v britském Sheffieldu, v průmyslovém, uhelném a nejvíce znečištěném městě ve Velké Británii.

Krevní vzorek očkované osoby

Když tam v první polovině 80. let dělali dětem ve školách IQ testy, Sheffield byl na tom o poznání daleko hůře než školy v ostatních britských městech. Přestože důvody byly kladeny sociálním podmínkám v Sheffieldu, ekonomická situace v jiných britských městech byla mnohde daleko horší, třeba v Leedsu anebo v Manchesteru, kde byla nezaměstnanost skoro dvakrát větší než v Sheffieldu. Jedna z teorií zmiňovala právě dopady nedostatku čerstvého vzduchu na rozvoj mozku dětí v zaprášeném Sheffieldu.

Děsivé prozření, najednou to do sebe zapadá, proč globalisté chtějí mermomocí očkovat malé děti od 5 let věku

Když se dnes zamyslíte nad tím, že po vakcinaci se zahušťuje krev a zpomaluje se její průtok, tedy snižuje se objem přeneseného kyslíku do mozku za jednotku času, a dáte si to do souvislosti s tím, jak politici v ČR, na Slovensku, ale i v USA chtějí mermomocí píchat a píchat vakcíny i maličkým dětem od 5 let, aniž by děti patřily mezi ohrožené skupiny, tak najednou se zhrozíte, protože vám to docvakne jako skládačka do sebe. Vždyť proboha, to je genocida našich dětí. Je to výroba zdegenerovaných dětí, aby se jim nerozvíjel mozek, aby dětem krev obíhala pomaleji v těle a hlavně v mozku, aby krev dodávala do dětského mozku méně kyslíku za jednotku času, aby se dětem méně rozvíjela neuronová síť, aby z dětí vyrostli méně inteligentní, ale o to lépe manipulovatelní voliči.

Dr. Armin Koroknay ukazuje sražené červené krevní buňky

Naprosto ďábelský a dokonalý plán globalistů na 5. prioritě. Zpomalí rozvoj dětských mozků kyslíkovou deficiencí, kterou zajistí hustší krev způsobená vakcínami. Naprosto dokonalý zločin proti lidstvu, proti národům! A vy, rodiče, máte tu sílu a moc do tohoto soukolí globalizace vhodit vidle. Ochránit své dítě před jehlou znamená ochránit národ před autogenocidou! Najednou to máte před sebou na talíři. Stačí zahustit krev, aby pomaleji tekla, pomaleji obíhala. A dítěti se nerozvine mozek a neurální síť do normální úrovně. Hotovo, vymalováno! Chápete, rodičové, nebo nechápete? Máte v rukách osud národa skrze své děti.

Nejen o tomto tématu budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu. Probereme i aktuální události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavel
Návštěvník
Pavel

Pěkný svinstvo.

BL007
Návštěvník
BL007

Po pár dnech se vracím k tématu. Vidím to trochu jinak, než že se krvinky slepují hliníkem a jinými aditivy .. pravděpodobně to bude o něco prozaičtější. Vzhledem k tomu, že místo vpichu je dle dostupných dat magnetické (sestaví se zde magneticky aktivní struktura z grafenoxidu) a srdíčko do tohoto místa neúnavně pumpuje krev a během relativně krátké doby zde projde veškerá krev z oběhu, tak … bingo! Červené krvinky obsahují hemoglobin a ten obsahuje co? železo a železo je co? Magneticky měkký materiál a ten se ochotně polarizuje jako na magnetofonové pásce a tím se začínají i krvinky shlukovat do polarizovaných vláčků, respektive korálků. Asi by se to dalo pořešit nějakým zařízením (náramkem) se střídavým elmag. polem vyšší frekvence, který by opět polarizované krvinky demagnetizoval a rozhodil tu jejich orientaci. Ale je to jen nápad k zamyšlení. Pěkný večer všem.

santusof
Návštěvník
santusof

zde si možna plete vk hliník s grafenem

net
Návštěvník
net

Dobrý článek.

franta
Návštěvník
franta

Jsem diabetik 2x očkovaný krev si odebírám asi 3x týdně krev mi teče naprosto normálně. Odběry ze žíly bez potíží.

Josef
Návštěvník
Josef

Hrozné.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Radek
Návštěvník
Radek

Mark Zuckerberg a Priscilla Chanová věnovali 1,3 milionu dolarů židovským skupinám
Z darů je patrné, že se zaměřují na rodiny, děti a boj proti antisemitismucomment image
Mark Zuckerberg a Priscilla Chanová věnují 1,3 milionu dolarů 11 židovským organizacím, což je důkazem jejich prohlubujícího se vztahu k židovské komunitě, jak se exkluzivně dozvěděl portál eJewishPhilanthropy.
Manželé se také setkávají s rabíny, historiky a vědci, aby se dozvěděli více o judaismu a židovské komunitě, uvedl pro eJP mluvčí rodinné kanceláře Chan-Zuckerberg.
“Mark a Priscilla již v minulosti učinili některé osobní závazky, ale tyto nové granty posilují jejich zájem o vzdělávání a prohlubování vazeb s komunitou,” uvedl mluvčí.
Jedenáct organizací, z nichž většina slouží rodinám a mladým lidem v oblasti Sanfranciského zálivu, získalo finanční prostředky, které nepocházejí z nadace manželů Chan Zuckerberg Initiative (CZI), ale z jejich rodinné kanceláře. Patří mezi ně tři školy: Contra Costa Jewish Day School v Lafayette, Gideon Hausner Jewish Day School v Palo Alto a Jewish Community High School of the Bay, jakož i tři kalifornské letní tábory: URJ Camp Newman, Camp Ramah v Kalifornii a Camp Tawonga.
Kromě Oshman Jewish Community Center v Palo Altu získaly podporu také místní organizace Jewish Family and Children’s Services a Jewish Community Relations Council a dvě národní organizace – OneTable, která pomáhá mladým Židům pořádat šabatové večeře, a PJ Library, která poskytuje rodinám zdarma židovské knihy.
“Mark a Priscilla jsou hrdí na to, že mohou podporovat důležitou práci, kterou každá z těchto organizací dělá v oblasti budování komunit, vzdělávání, oslavování tradic a víry a dávání lidem hlasu – zejména v boji proti antisemitismu,” uvedl mluvčí.
Zuckerberg využívá svou osobní stránku na Facebooku k vyjádření svého vztahu k židovské komunitě. V první den svátku Roš hašana napsal “Šana tova všem, kteří slaví”, a uvedl, že jeho vlastní nový rok začal dobře, protože Prisiclla připravila teiglach – tradiční aškenázskou pochoutku sestávající z malých kuliček těsta vařených v sirupu.comment image
Také jste z toho tak dojatí jak židovští soukmenovci? V diskusi pod tímto článkem jsem našel jen jediný komentář a to nějaké ho Stephana Cottono a ten rozhodně nesdílí nadšení z tohoto židovského podvodníčka. Cituji: “Samozřejmě, že filantropie je dobrá věc, ale když je jejím zdrojem otravování naší demokracie a myslí mladých lidí, možná bychom měli říct ne. Jiní s tím mohou nesouhlasit, ale já si nemyslím, že by měli být v našich institucích vítáni, dokud budou upřednostňovat svou osobní chamtivost před budoucností našeho národa.”
https://ejewishphilanthropy.com/mark-zuckerberg-and-priscilla-chan-donate-1-3-million-to-jewish-groups/?utm_source=Iterable&utm_medium=email&utm_campaign=campaign_2892948comment image
Neplatit daně umí Zuckerberg přímo mistrovsky a charita je také dobrou možností jak se vyhnout placení daní, když jiní filantropové jako Soros charitativně sponzorují Facebook přes svoji “neziskovou” Open Societ Foundation.

Kreuzer
Návštěvník
Kreuzer

Dyť to je Bilouš Gatesák jako by mu z oka vypadl.

vladimir81
Návštěvník
vladimir81

COVID znamená zkraceně Certificate of Vaccination ID.
Takže co teď stím.

JE to vlastně vše podvod od začátku a záleží na tom jak velký odpor lidé dokáží udělat a jak se dokáží domluvit a semknout proti této farmaceutické MEGA VELKE CELOSVETOVE MAFII .

Zvítězí lidé a vyvinou odpor a zhodí to ze stolu nebo zvítězí SATAN a jeho ID znamení šelmy ?

Je to o tom jak jsou lidé vyvinutí. Inteligentní bytosti by na sebe nenechali šáhnout a dukladně by si prostudovali problematiku. A vyvinuli by extrémní odpor v součinnosti ostatních lidí. Jako to dokážou některé zvířata.

Dle mého je to TEST populace jak obstojí od těch nahoře co si s námi hrají jak s mraveništěm.

CITUJI:

NEW CERTIFICATES FOR CITIZENS OF THE CZECH REPUBLIC FROM June 1st.
Any type of the certificate is available at ocko.uzis.cz. Thanks to the connection to the ISIN, it will appear there automatically as soon as one of the certificates becomes relevant to you. You can log in to the vaccination portal (ocko.uzis.cz):

1. by entering the ID card number and birth number. (A text message is sent to you with a code, which you will need to access the portal) and then you can download your certificate. The condition is to state your mobile phone number in the request or just before getting vaccinated. If you do not receive a one-time code or need to change your registered phone number or e-mail, you can contact the toll-free line 1221. This is only a temporary option, available till the end of the year. From January 1st, 2022, onwards, logging in will become available only via an eIdentita (e-Identity) solution (in Czech only). Therefore, please create your user profile at the eIdentita solution of your choice in time.

2. via an e-Identity solution (in Czech only) (eg NIA, MojeID, BankID, OP with a chip, etc.), verification via bank identity is possible only for persons who are verified via the population register (ROB),

3. You can apply for a certificate directly at the vaccination point (on request only). This is the best option for children and foreigners not possessing a Czech ID card. Please pay attention when entering your data – it is important to enter the same ones upon each appointment.

Metatron
Návštěvník
Metatron

…takže další logický krok těchto aktikristů bude nedostupnost Aspyrínu a všech jeho variant krev ředících…bude asi tak nedostupný a utajeně těmito zednářskými satanisty zakázaný tak jako dnes je Ivermectin….nevíte náhodou někdo, proč mě už několikátá lekárnice v podstatě komplikovala a ztěžovala nákup Acylpirínu v lekárně..?

angel
Návštěvník
angel

jen tak jsem to zkusila , zapátrat … tak si to kupte ,, z pohodlí domova ,, …

https://www.drmax.cz/acylpyrin

a jaký uvedly důvod ? že to vůbec neprodají nebo jen omezené množství ?

to je důležité … aby to zase nebylo osobní selhání , jako to nenamarkování zboží nezahadrovanému, … že si nějaká kretura hraje na Boha a bude lidem dávkovat léčiva …

Zuz
Návštěvník
Zuz

Dajte si chilli papricky. Kapsaicin takisto riedi krv + ma ine pozitivne ucinky. Vsetko sa da nahradit prirodnymi latkami (resp. prirodzene je to naopak, tie synteticke su nahrada).
Inak, anopyrin je takisto kys. acetylsalicilova.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Tak jsem se díval dole na ty fotky těch dvou retardů – Novotného a mladého Babiše, a jediné co mne v té souvislosti napadlo, tak něco o Božích mlýnech na starého Babiše, pro kterého je ten nepodařený synek skutečnou NEMESIS.

Odkaz pro ty, co neví kdo byla bájná postava NEMESIS, a co bylo jejím posláním.

https://www.youtube.com/watch?v=_umMMJsgzvU

Starosta Novotný, je zase nejhorším nepovedeným vtipem starého Novotného.

Uďo
Návštěvník
Uďo

no jasný, a nemesis je co? Je to boží dárek 🙂
no a pirátí jsou nemesis na pražáky, nyní, a na vás všechny pozdějc.
Easy.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Každý správný Pirát má viset.
To je prověřená praxe už po celá staletí, protože piráti nepřinesou společnosti nikdy nic dobrého, včetně těch, kdo je financují a podporují.

Uďo
Návštěvník
Uďo

ale jó, na to dojde. Nejdřív ale musejió vykonat dílo zkázy.
Není tu nikdo jiný , kdo by to vykonal.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Uďo
nesmysl, většina pirátů šla na ráhno, jen co jako piráti projevili.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Arthur Frein ZARDOZ
ostaně piráti už se dnes nevěší. Třeba Somálští, ti se potápí i s lodidičkami. Velmi šikovní
jsou na to zejména rusové, ti se stím nematlou. Rás dívám na ta videa , jak jim “vysvětlují”
že pitátství je svinstvo. Ti naši feťáci vydržovaní šmejdem Sorosem , by to taky potřebovali jak koza drbání.

Metatron
Návštěvník
Metatron

ještě existuje na toto další pořekadlo a to zní: za géniem vždy následuje nula…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Artur Frein ZARDOS
no nejsem příznivcem Babiše st.protože v poslední době funguje jen jako poslušný slouha svých židofašistických páníčků. Až je to trapné. A jedinné co mu zůstalo, tak vychcanost, protože do těch nezákonných kroků montuje ty své Pepky Vaskoč ministry, protože ví,že to bude muset někdo odskákat a on to být být nechce. A ti hlupáci to panu premiérovi žerou i snavijákem a ještě se u toho klaní jak lokajové. To máme pane vládu. Ale s tou hrou kterou na Babiše vytáhlo pár špinavců mezi kterými je i tibetský nalejláma Kalous a debil z Řeporyj , s jeho mentálně postiženým synem , si akorát naběhnou. S nějakým posudkem Džamily Stehlíkové která už v minulosti opakovaně prokázala, že s její svéprávností by v případě prokazování také mohl být problém, si právníci Babiše snadno poradí. Ostaně žádný normálně myslící člověk nemůže brát vážně “uzdravovací” posudek od Džamily , po letech léčení u odborníků ve švajcu. A to že se kolem toho ometají kreatury jako Kalous a to otylé hovado z Řeporyjského obecáku , celé
věci kterou vymysleli jen škodí. Ti jsou oba důvěryhodní jak oslazenej vitriol.