VIDEO: Svědek promluvil! Turecko provozuje na svém území výcvikové tábory Islámského státu!...

VIDEO: Svědek promluvil! Turecko provozuje na svém území výcvikové tábory Islámského státu! [CZ Titulky]

VIDEO: Svědek promluvil! Turecko provozuje na svém území výcvikové tábory Islámského státu! [CZ Titulky]

Turecku padá na hlavu jeden skandál za druhým. Co se stalo teď, to nemá opravdu obdoby. Kurdské jednotky zajaly v Sýrii bojovníka ISIL a ten začal mluvit. Odhalil celý systém výcvikových táborů ISIL v Turecku, spolupráci s tureckou armádou a vojenskými poradci z Ankary, o verbování rekrutů ze Sýrie a jejich výcviku v tureckých táborech ISILu, kde výcvik mají na starosti vojáci turecké armády.

Ankara si hraje na blázny, protože tvrdí, že v táborech vycvičuje umírněnou syrskou opozici. Ale výpověď zajatého bojovníka ISIL odhaluje něco úplně jiného. Po skončení výcviku jsou rekruti z Turecka převáženi přes turecko-syrskou hranici přímo do hlavního města Islámského státu v Sýrii, do města Rakká. Odtamtud Islámský stát distribuuje nové rekruty do zbytku Sýrie.

syria_isil_3078764b.jpg
Podle Reuters bojovníci FSA… ovšem před rekrutačním střediskem ISILu…

A mainstreamová média mlčí, NATO je zticha, ticho po pěšině. Zato se ale křičí na Zemana, že si dovolil nazvat invazi migrantů invazí. No to je potom snadné, když člen NATO provozuje na svém území výcvikové kempy teroristické organizace. Když projde tohle, projdou určitě i větší svinstva, třeba půlmilionová kvóta na uprchlíky pro ČR do roku 2018, o které se mluvilo před Vánoci v Evropské komisi. Do Evropy se na jaře chystá přes 8 milionů běženců z 11 arabských zemí. Sýrie hraje v těchto počtech významně malé počty. Zato Turecko se stane hlavním trychtýřem a násypkou těchto migrantů do Evropy. Erdogan bude vydírat a pouštět migranty přes své území do Evropy tak dlouho, dokud si nevydupe na EU přijetí Turecka za členskou zemi. A teroristé mu k tomu dobře poslouží.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
paradisex
Návštěvník
paradisex

A co jste čekali?

Frank
Návštěvník
Frank

Turci byli, jsou a budou vždy svině.

bantustan
Návštěvník
bantustan

Milý předseda zahrádkářu,nějaký vyzáblý Posselt se ani omylem neomarxisticky nekroutil svrchovaným pocitem viny nad nějakým výcvikovým táborem SS na sedlčansku a benešovsku,že milí čeští starousedlíci byli vyhnáni jako dobytek,jedno kam..Pak si soudruzi pěstovali výcvik ruzných majitelu ručníku,holt je to byznys,jako každý jiný,tady prachy nesmrdí.

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

A tohle je taky rozhodně zajímavá informace:

Íránská média: USA evakuují pohlaváry Daiš z Iráku

Velitel dobrovolnických ozbrojených sil (iráckých) Šiitů Al-Hashd Al-Shaabi prohlásil, že USA evakuují vůdce teroristické skupiny Islámský stát (arabsky Daiš organizace zakázaná v Rusku) z Iráku na dobu pořádání vojenské operace, oznámila íránská agentura Fars.

Vůdce dobrovolnických sil prohlásil, že průtahy se zahájením speciální vojenské operace ve městech Ramádí a Fallúdža v provincii Anbar byly spojeny s vměšováním sil Spojených států amerických.

„Vypadá to tak, že USA hodlají evakuovat pohlaváry IS vrtulníky a odvézt je neznámo kam”, řekl velitel praporu Haidar Al Husaini al-Ardaví.
…..

http://cz.sputniknews.com/svet/20151227/2026469/usa-pohlavari-dais-irak.html

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

No, o Američanech se sice v tomto příspěvku nemluví, ale pokud je mi známo, Američani přece taky oznámili, že se jim podařilo vycvičit 60 bojovníků “syrské opozice”..

Spojené státy zatím vycvičily jen asi 60 bojovníků syrské opozice, kteří v zemi bojují proti radikálům z Islámského státu (IS).
….
Výcvikový program určený pro syrskou opozici byl zahájen v květnu v Jordánsku a později v Turecku a jeho cílem má být vycvičit až 5400 bojovníků za rok.
….
http://www.denik.cz/ze_sveta/spojene-staty-zatim-vycvicili-jen-60-bojovniku-syrske-opozice-20150707.html

Nevěřím tomu, že by o tom Američani nevěděli a Turci tam tvořili něco na vlastní pěst. Mají přece dlouhodobě společný cíl – odstranit Assada..

pavjan
Návštěvník
pavjan

Turci se bez amerikánů ani neuprdnou. To jest: všechno tam řídí pindosové, včetně kšeftů s kradenou ropou. Až Turka nebudou potřebovat, klidně ho odhodí, jak použitej hajzlpapír.

Pedros
Návštěvník
Pedros

Na konci každého problému najdeš zakukleného žida!

xerox
Návštěvník
xerox

i ta poslední jihojihovýchodní verbež nechce do vzkvétajícího východního evropského dema , takže s jarní inženýrskou odyseou a doktory z hor si teta makrela halt bude mušet poradit sama …