VIDEO: “Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” – Nové ruské patriotické video vyvolalo...

VIDEO: “Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” – Nové ruské patriotické video vyvolalo pozdvižení v EU i v USA. Děti z kadetní školy zpívají o tom, že EU nemá vlastní názor, prezident za mořem ztratil svoji moc a Aljaška se vrátí Rusku. V písni je zakryptováno několik vzkazů GP a centrálou SVR v Moskvě otřásla exploze! [CZ Titulky]

VIDEO: “Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” – Nové ruské patriotické video vyvolalo pozdvižení v EU i v USA. Děti z kadetní školy zpívají o tom, že EU nemá vlastní názor, prezident za mořem ztratil svoji moc a Aljaška se vrátí Rusku. V písni je zakryptováno několik vzkazů GP a centrálou SVR v Moskvě otřásla exploze! [CZ Titulky]

Západními médii teď o víkendu otřásá kauza nové ruské patriotické písně, za jejímž vznikem stojí poslankyně strany Jednotné Rusko Anna Kuvyčkovová, stoupenkyně Vladimira Putina [1]. Ta se rozhodla písní podpořit zatím neohlášenou kandidaturu Vladimira Putina na prezidenta i na další volební období, volit se bude již příští rok. Text a hudbu písně “Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” složili Vjačeslav a Nikolaj Antonovovi a píseň spolu s poslankyní nazpívali kadeti 44. Volgogradského vojenského učiliště. Když jsem si skladbu poslechl, rozhodl jsme se video otitulkovat do češtiny a napsat k videu analýzu, protože skladba obsahuje několik zakódovaných vzkazů, kde mám pocit, že ani sama poslankyně neví, jaký zásadní rozměr tato vlastenecká skladba má, a to nejen pro Rusko, ale pro všechny slovanské národy. Je to k nevíře, ale jednotlivá slova písně popisují politické procesy, o kterých mluvíme na alternativě už opravdu dlouho. Přestože západní média skladbu okamžitě onálepkovala jako čirou propagandu, já mám naopak neblahý pocit, že se něco děje, ve skladbě cítím přípravu k obraně Ruska ve válce a popis nebezpečné situace.

Kadeti 44. vojenského učiliště ve Volgogradu s poslankyní Annou Kuvyčkovovou.

V první sloce děti zpívají o tom, že na prahu 21. století má celý svět už po krk všech těch válek a tyranie, kterou způsobuje nejmenovaný hegemon. Evropská unie nemá vlastní názor a je plně ovládána a ve vleku tyrana z USA. Blízký Východ naříká, což je opět odkaz na americké rozbroje v Iráku, v Sýrii a největší pecka následuje na konci první sloky, kde se zpívá, že za oceánem přišel prezident o svoji moc, což je popis situace, ve které se nachází americký prezident Donald Trump, který byl americkými neocony zcela eliminován a zbaven veškerého vlivu na zahraniční politiku, hovořil jsem o tom naposledy teď v pátek na SVCS, záznam zde. V Rusku začalo lidem docházet, že americký prezident byl zbaven moci a Rusko, bohužel, čeká nadcházející válka. První sloka je přímo geopolitickým rozborem odshora dolů a v podání dětského zpěvu popis situace doslova nahání děs. Otec a syn Antonovovi, kteří skladbu složili, dali do textu první sloky v podstatě zhuštěný geopolitický vzorec nepřítele z pohledu GP.

Ve skladbě jsou odkazy boje Ruska proti neoconům

Následuje refrén, kde zaznívá odkaz na ruskou zemi a její národní hranice, ve kterých bude vždy mír, ale pokud hlavní velitel vyzve k boji, kadeti slibují, že budou stát při strýčkovi Vovovi, což je odkaz na Vladimira Putina, familierně oslovovaného mezi přáteli jako Vova, případně Vovka. Refrén obsahuje ideologickou pronárodní linku, která je velmi podobná ruské národní hymně. Vyhraničení prostoru Ruska zaznívá velmi často v ruských národních písních, je v tom cítit obava z neustálého ohrožení celistvosti Ruska, což hrozí zemi s určitými přestávkami v historii prakticky nepřetržitě. Naposledy to bylo na přelomu tisíciletí při válce s islámskými povstalci Šamila Basajeva v Čečensku, kdy Rusku hrozilo odtržení Čečny a Dagestánu, a pokud by k tomu došlo, tak by rozpad Ruska nadále gradoval a pokračoval do dalších oblastí. S tím koneckonců neoconi počítali a silně se v tom angažovala Madeleine Albright, která vyzývala v té době Rusko, aby Moskva uznala nezávislost Čečenska právě pod vedením islámského vůdce Basajeva.

Anna Kuvyčkovová.

Druhá sloka je potom orientována na všechny 3 kruhy obrany národa, na rodinu, na životní prostor a národ. Děti zpívají, co se stane s jejich generací, když budou slabé? Ztratí celou svoji zemi. Toto je obrovsky silný apel v písni, který je aktuálně platný i pro český národ a naše slovanské děti. Slabost dětí, zrušená vojenská služba, z chlapců nevyrůstají chlapi, LGBT, zrušené vojenské kadetní školy, česká brigáda pod německým velením. A podívejte se na ty ruské děti. To je budoucnost a garance ruského národa. A kde je garance toho českého? Chápete, kam slovanské národy ve Střední Evropě, izolované od Ruska, budou mířit? Kadeti dále zpívají, že věrnými přáteli národa jsou námořnictvo a armáda spolu s odkazem předků, jejich dědy, který získal rudou hvězdu ve II. sv. válce za hrdinství. A jaké přátele má český národ? Zdegenerovaný expediční sbor? Nebo snad NATO? Tohle je vzkaz a odkaz na nebezpečí dlouhodobých procesů, tzv. generačních procesů. Staré generace umírají a vnuci zapomínají, co to byla válka, jak vznikla a co k ní vedlo, protože o těch událostech už nemá kdo vyprávět. Když nezůstane nikdo, kdo by vyprávěl dětem a vnoučatům o válce, národy zapomenou a budou odsouzeny k tomu, aby se minulost opakovala.

Píseň je apelem k budoucí mladé generaci

Po opakování refrénu zaznívá třetí sloka. Kadeti odkazují na Kurilské ostrovy, že přes tzv. hřeben, který Kurilské ostrovy tvoří, neprojde žádný japonský Samuraj. Japonsko si dlouhodobě nárokuje Kurily, které Sovětský svaz obsadil těsně na konci II. sv. války. Vzápětí zaznívá vzkaz, že kadeti budou hrdě bránit hlavní město jantaru, což je přezdívka pro Kaliningrad, hlavní město Kaliningradské oblasti (dřívější Královec). Závěrem zaznívá, že kadeti uchrání Sevastopol a Krym a nakonec největší pecka, kterou na západě asi nikdo nerozdýchá, když píseň končí slovy o tom, že kadeti jednoho dne přivedou Aljašku zpátky domů, zpátky ho připojí k Rusku. Jakkoliv absurdní se to může stát, nemusí být toto tvrzení daleko od reality. Pokud vypukne válka mezi Ruskem a NATO (protože USA nepůjdou do války s Ruskem samy za sebe), potom po jaderné výměně se opravdu může stát, že ruské jednotky budou okupovat Aljašku. A závěr videa končí záběrem na tři kopule kostela s pravoslavnými kříži.

Anna Kuvyčkovová při tiskové konferenci strany Jednotné Rusko.

Tahle píseň je opravdu hezká, chytlavá, ale nahání mi trochu děs, protože popisuje geopolitické procesy natolik přesně, že skladatelé museli text písně psát s určitými znalostmi a po jistých konzultacích ohledně geopolitické situace. Americký prezident je odstaven od zahraniční politiky a celé USA a ozbrojené síly teď řídí neoconi a váleční jestřábi. A ti nikdy nepřestali usilovat o dobytí a ubití Ruska. Všechno co vidíme, je cestou k zatlačení Ruska do kouta, aby bylo donuceno se ohnat tlapou a začít se bránit. Vyhánění ruských diplomatů z USA, což nebylo ani za dob Studené války. Kradení a konfiskace budov ruských ambasád v USA, ani to se nedělo v dobách Studené války. Bránění ruským novinářům v přístupu na tiskové konference amerických ministerstev a použití zákona z roku 1938, původně určeného proti nacistům, na ruskou televizi RT. Za Studené války to bylo nemyslitelné. Americké útoky v Sýrii na ruské a syrské jednotky. A tristní pohled na amerického prezidenta Trumpa v Dan Nangu ve Vietnamu, kde se bál posedět s Vladimirem Putinem, aby ho doma v USA neoconi nesežrali zaživa, že si dovolil jednat s Putinem bez jejich svolení.

Exploze v centrále tajné služby SVR v Moskvě

O to více je podivná událost, ke které došlo už 8. listopadu v Moskvě. V centrále ruské zahraniční rozvědky SVR (nástupkyně KGB) došlo v podzemních prostorách k explozi a k mohutnému požáru, který si vyžádal 3 lidské životy [2]. Oficiálně došlo v bunkrech pod budovou SVR k závadě na elektrickém rozvodu a k následnému požáru. Očití svědci však informovali na VKontakte, že slyšeli otřes a explozi. Požár zachvátil prostor technického zázemí komplexu SvR a na místo vyrazilo 15 hasičských vozů, ale nedostali přístup na místo incidentu ihned, protože neměli povolení pro vstup do přísně střeženého objektu. Místo, kde se v té době nacházel Vladimir Putin, není jasné. Podle informací nebyl v Kremlu, ale na své dače v Lužnikách, ovšem lidé chtěli vidět, že Vladimir Putin je v pořádku, protože je známý tím, že o víkendech pořádá nehlášené přepadové kontroly vojenských útvarů, ministerstev a organizačních složek států, takže doufejme, že incident v sídle SVR neměl nic společného s jeho očekávanou kandidaturou na prezidenta. Poslední události z USA a tristní pohled na Donalda Trumpa v Dan Nangu ve mně vyvolávají obavy.

Z komplexu SVR v Moskvě stoupal dým, hasiči bojovali uvnitř komplexu v podzemí s požárem.

Pokud děti zpívají ruské vlastenecké písně, je to v pořádku a není důvod se tím zabývat. Ale pokud vyjedou skladbu, která popisuje geopolitické reálie v tak dokonalém popisu a informačním přesahu v rámci 3 kruhů národa, a pokud se ptají, co se stane s jejich generací, zatímco video ukazuje záběry na mohylu ve Volgogradu a na pravoslavné kříže na kopuli kostela, potom člověk, který sleduje takovéto programovací video, musí pochopit velmi zásadní vzkaz, který zdaleka není směřován jenom do Ruska, ale je to apel na záchranu slovanské křesťanské rodiny.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kajman
Návštěvník
Kajman

Závidím

Robo 232
Návštěvník
Robo 232

Zidovska oligarchia v Rusku vychovava svojich janiciarov.

Robo 232
Návštěvník
Robo 232

Zidovska oligarchia v Rusku vychovava svojich janiciarov.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Výborná lekce pro blbce.

Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

Pěkná písnička, moc hezké děti… A s jakým gustem zpívají…. SUPER!

Jana
Návštěvník
Jana

Myslím, že je dobře, že se o tom klipu mluví, protože se víc lidé zamyslí nad situací ve světě… někteří si myslí, že se Putin vyjádřil kriticky, ale že se mu klip pravděpodobně líbí. Jsem zvědavá na další vývoj kolem něj. Tady se k jeho kritikům vyjadřuje ta poslankyně, natočili ho prý na obyčejnou videokameru a stál jen 10 000 rublů. A nejdříve byl prý vládní TV kanál s nimi v pohodě – věděli co připravují.

За что подвергли травле патриотический клип? (в студии Анна Кувычко)

https://www.youtube.com/watch?v=ljeFc7Jfk4g

Jinak jsem si při té písničce – když jsem jí poprvé viděla a slyšela – vzpomněla i na ty 12leté Hitlerovy vojáčky… nelíbilo se mi to – ty děti tam… vím co se u nás učí ve vojenských školách… a k tomu ta Aljaška… tak jasná provokace…

Ale dnes i děti z církevních škol ujíždí na počítačových střílečkách…

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Zajímavé přečíst si hodnocení písně a její okomentování panem VK a ke stejnému tématu si poslechnout Pjakina.

https://www.youtube.com/watch?v=8VbxZUNPbPs

Který z nich to vidí z toho správného úhlu pohledu?

M.C.
Návštěvník
M.C.

Najděte si radši písničku Žanny Bičevské Russkije idut.

Millhaus von Banhof
Návštěvník
Millhaus von Banhof

cituji “Vyhraničení prostoru Ruska zaznívá velmi často v ruských národních písních, je v tom cítit obava z neustálého ohrožení celistvosti Ruska, což hrozí zemi s určitými přestávkami v historii prakticky nepřetržitě.”
—vzpomněl jsem si na :
https://www.youtube.com/watch?v=uHsjrcOoHkM

a tady jedna o sankcich 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=eSLGBK19geI

konzerva
Návštěvník
konzerva

A je tu opět Pjakin z dneška zatím v ruštině…a píseň tvrdě odsoudil..zatím jsem stihl půlku záznamu…podpindosnici útočí…píseň, záznam na netu evakuace isil–odvolán generál atd…prostě nepodporuje militarizaci..a do toho ještě vystoupení dětských podpidnosníků v bundestágu…hájíci wehrmacht….

Pozorovatelka
Autor

K písni – “Dětí je mi velmi líto a píseň ukazuje, že válka proti Rusku nikdy neskončila”, je to hned v úvodu s tím, že jde o součást předvolební kampaně a dále že děti jsou zatahovány do politiky
https://www.youtube.com/watch?v=LA4rWWKtbNw
A já jsem si pořád říkala, že mi na té písni něco vadí (sice to nejvíce byla ta Aljaška), ale později jsem také podlehla tomu, že jde o projev vlastenectví. Zatím jsem si ale poslechla jen úplný začátek.