VIDEO: Střelci v černých taktických uniformách, neprůstřelných vestách a v přilbách zaútočili...

VIDEO: Střelci v černých taktických uniformách, neprůstřelných vestách a v přilbách zaútočili v Moskvě na sídlo tajné služby FSB, všichni 3 prý už byli zlikvidováni! Tajná služba spustila v centru Moskvy protokol “Pevnost”, důležité opěrné body vlády v centru Moskvy a budovy jsou uzamčeny a nikdo nemůže dovnitř, ani ven! Stanice metra v centru Moskvy v okolí Lubjanky jsou uzavřeny! Útočníci na uniklých záběrech vypadají jako taktické komando, které ovšem vede přestřelku s jinou skupinou osob! Přestože měli útočníci neprůstřelné vesty, už prý byli zastřeleni! Útok proběhl přesně na den 3. výročí zastřelení ruského velvyslance v Turecku a na Den bezpečnostních služeb!

VIDEO: Střelci v černých taktických uniformách, neprůstřelných vestách a v přilbách zaútočili v Moskvě na sídlo tajné služby FSB, všichni 3 prý už byli zlikvidováni! Tajná služba spustila v centru Moskvy protokol “Pevnost”, důležité opěrné body vlády v centru Moskvy a budovy jsou uzamčeny a nikdo nemůže dovnitř, ani ven! Stanice metra v centru Moskvy v okolí Lubjanky jsou uzavřeny! Útočníci na uniklých záběrech vypadají jako taktické komando, které ovšem vede přestřelku s jinou skupinou osob! Přestože měli útočníci neprůstřelné vesty, už prý byli zastřeleni! Útok proběhl přesně na den 3. výročí zastřelení ruského velvyslance v Turecku a na Den bezpečnostních služeb!

Centrum Moskvy se ve čtvrtek večer stalo svědkem dramatické situace. Skupina 3 střelců oblečených do černých taktických uniforem, neprůstřelných vest a v přilbách zahájila palbu a přestřelku s neznámým počtem strážců sídla ruské kontrašpionáže FSB na náměstí Lubjanka [1]. Na veřejnost uniklo několik klíčových videí, přičemž z nich přinášíme sestřih v úvodu tohoto článku. Útočníci podle záběrů použili automatické zbraně Kalašnikov AK 74m, které používají v Rusku zásahové jednotky a oddíly ministerstva vnitra. Ulicemi centra Moskvy se rozléhala střelba a lidé utíkali pryč, někteří však se zájmem pozorovali, co se bude dít dál. Ruské bezpečnostní složky okamžitě aktivovali bezpečnostní protokol Kрепость (Pevnost), což je bezpečnostní protokol uzávěry všech důležitých budov ruské vlády a moci v Moskvě, takže nikdo nemůže z budov dovnitř, ani ven. Není vůbec jasné, jaký měl být motiv, a zřejmě se to ani nikdy nedozvíme.

Jeden ze střelců v taktické uniformě, neprůstřelné vestě a s přilbou.

Ovšem jedna souvislost by nám neměla uniknout. Přesně na den před 3 roky, tedy 19. prosince 2016, byl v Ankaře v Turecku zastřelen ruský velvyslanec Andrej Karlov. Není jasné, jestli dnešní útok v Moskvě je symbolickým odkazem právě na tento atentát v Turecku před 3 roky, protože přesně ve stejný den došlo i k teroristickému útoku v Berlíně, kde arabský útočník v náklaďáku zaútočil na vánoční trh. Hlavní otázkou teď je, jestli se útočníci dostali do budovy FSB a v jakém okamžiku ke střelbě došlo. Podle svědků se totiž 3 muži v černých taktických uniformách a neprůstřelných vestách se kryli na ulici za velkými betonovými květináči se stromky ve směru od Lubjanky, takže to vypadalo, že mají taktický výcvik. Podle posledních informací útočníci zastřelili jednoho důstojníka FSB, ale není jasné, jestli uvnitř budovy FSB, anebo až později při ústupu.

Přestřelka dvou skupin střelců v uniformách a taktické výstroji před budovou FSB

Střelba se totiž podle svědků odehrála hlavně na ulici Bolšaja Lubjanka, což je boční ulice vedle komplexu FSB. První informace hovořily o tom, že se mohlo jednat o útok Čečenců, ale uniklé záběry jasně ukazují, že útočníci v taktických uniformách, přilbách a vestách spíše připomínali členy komanda. Video sestřih zachycuje scénu, kde skupina v černých uniformách před vchodem do budovy FSB vytvoří obranný perimetr a skupina na druhém konci ulice prakticky ve stejných uniformách se je snaží prostřílet. Jeden z mužů je na videu zastřelen přímo na ulici, když se jí snaží přeběhnout.

Policie uzavřela celou oblast.

Tady je důležité si uvědomit, že celá scéna z několika úhlů kamer a amatérských videí zachycuje de facto něco, co připomíná boj mezi dvěma skupinami FSB, protože videa jasně dokazují, že útočníci i obránci mají taktický výcvik, stejné uniformy, neprůstřelné vesty a přilby. Jediné místo, kde neprůstřelná vesta člověka nechrání, je z boku, tedy ze strany. A právě na videu je vidět, jak muž je je zastřelen, když přebíhá ulici na druhou stranu.

Video zachytilo zastřelení jednoho z obránců FSB přímo na ulici

Další video v sestřihu ukazuje, jak skupina mužů, zřejmě obránců FSB, ošetřuje kolegu na zemi, to je zřejmě ten, který přebíhal ulici a nakonec zemřel, tedy důstojník FSB. Uniklá videa v naší sestřihové kompilaci dokazují, že se mohlo jednat o pokus osvobození nějaké osoby, která se nachází v budově FSB a je tam zadržena, anebo šlo o pokus o palácový převrat, který nevyšel. Obránci FSB totiž zjevně vytvořili před vchodem do centrály tajné služby hradbu, ale k tomu musel nejprve přijít nějaký podnět.

Jednotka FSB během přestřelky.

Pokud by někdo chtěl vniknout do budovy FSB, asi by u toho nebylo takové divadlo a nešlo by jenom o 3 útočníky, kteří spustí na ulici přestřelku daleko před vchodem do budovy, kam mají namířeno. Pokud se strhne přestřelka před budovou kontrašpionáže, tak to rozhodně může být nejen útok teroristů, ale může jít o osvobozovací akci cizích tajných služeb, ale i o pokus palácový puč. Pokud by v Rusku skutečně někdo chtěl provést státní převrat, probíhalo by to tak, že nejprve by byla obsazena silová ministerstva a centrály tajných služeb, tedy FSB, SVR a GRU.

Informace se různí a mění, nejprve šlo o 3 útočníky, nyní se hovoří o jednom

Problém je v tom, že oficiální informace se mění každou minutu a poslední zprávy mluví o tom, že útočil pouze jeden jediný muž, který byl zastřelen, což ale je v kontraindikaci s uniklými záběry na internet a se všemi původními informacemi o 3 zastřelených útočnících. Střelba v ulicích byla spuštěna okolo 18. hodiny a trvala velmi dlouho, výstřely zaznívaly skoro dvě minuty a lidé se sbíhali k oknům v okolních domech, aby zjistili, co se vlastně děje. Jednoznačně se nejedná o akci jediného člověka, protože videa jasně dokazují, že se jednalo o obranu “Pevnosti” jednou skupinou před útočníky, kteří tvořili druhou skupinu.

Uzavřené jsou všechny okolní ulice, budova FSB je v pozadí.

Pokud by někdo chtěl např. infiltrovat FSB, získat nějaké dokumenty, udělá se to čistě pomocí agenta, pomocí korupce, na takové věci se nechodí se zbraněmi. Útok taktickými zbraněmi a speciály v černých uniformách ukazuje na něco jiného, na extrakci osoby z budovy FSB, která je tam držena a mohla by začít mluvit. To by potom vysvětlovalo fyzický pokus o prostřílení se do budovy, i když znovu je třeba říct, že v tom případě by zastavili útočníci s autem přímo před vchodem a nepokoušeli by se k budově dostat po zemi za zvuků střelby.

Na dnešní den připadá výročí nejen zastřelení ruského velvyslance v Turecku, ale Rusko dnes slaví i Den bezpečnostních služeb

Rusko právě dnes slaví Den bezpečnostních služeb a ruský prezident Vladimir Putin v Kremlu právě ukončil každoroční tiskovou konferenci k tomuto svátku. Jestliže právě na tento den proběhne střelba před centrálou FSB, může jít o provokaci, která je namířena přímo proti Kremlu. Bude zajímavé sledovat další vývoj v této kauze, protože z celého incidentu díky záběrům na videích je vidět, že akce neměla charakter teroristického aktu, ale všude na záběrech jsou pouze muži v černých uniformách, na jedné i na druhé straně přestřelky. Proto je velmi pravděpodobné, že incident se může týkat operací FSB a dnešní den byl vybrán jako příhodný okamžik, jak upoutat na FSB pozornost z Kremlu.

Mapa centra Moskvy, centrála FSB.

Střelba se totiž bude vyšetřovat a zjevně by mohlo jít i o mocenský konflikt uvnitř ruské kontrašpionáže. Ne všichni samozřejmě v ruských tajných službách souhlasí se současnou politikou Kremlu a nelze vyloučit, že střelba měla pouze za úkol rozpoutat v ulicích Moskvy chaos a strach, nic jiného. Celá scéna útoku totiž nedává příliš smysl, že by se jednalo o pokus vniknout do sídla FSB takto hlučně a tímto způsobem. Účelem střelby tak mohla být jen střelba samotná, vnesení paniky a chaosu do ulic Moskvy v Den bezpečnostních služeb. V tom případě by šlo o provokaci s velmi drsným průběhem.

Vánoce a konec roku na Aeronetu

Vážení a milí čtenáři Aeronetu, jsme rádi, že nás čtete a že jste se stali členy naší velké alternativní zpravodajské platformy. Sami vidíte, jak jsme znovu trnem v oku už i europoslancům a poslancům Pirátů, jak by nás nejraději umlčeli. Po celý rok jsme Vám přinášeli zásadní informace, mnohé z nich v předstihu a nabízeli jsme poznatky a analýzy událostí z domova i ze světa. Vzhledem k tomu, že závěr roku má plno volných a nepracovních dnů a je vyplněn dovolenými a prázdninami, dovolujeme si Vás v tomto čase v závěru roku požádat v předstihu o zvážení příspěvku na provoz našeho portálu. Do konce tohoto měsíce zbývá 11 dní a zatím jsme vybrali jen 53% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.

Blíží se Vánoce a chápeme, že toho máte moc na starosti, ale… pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás po celý rok děláme, pokud se vám líbí naše články a i pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím i v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro Vás a jen s Vaší podporou tu budeme i příští rok. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme a přejeme krásné prožití Vánoc!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anan
Návštěvník
Anan

nové informace:
Řízení ICC proti vůdcům sionistů signalizují zkázu chazarské mafie. Byl vykonán neúspěšný pokus zabít Putin
Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 23.12.2019

Zatčení 334 gangsterů mafie Ndrangheta založené v Kalábrii a řízení Mezinárodního trestního tribunálu (ICC) proti Izraeli znamená, že síť kolem chazarské mafie se stahuje.

„Kola spravedlnosti se točí pomalu. Po pěti letech vyšetřování ICC ve věci izraelských válečných zločinů v Palestině může vést k zatýkání i v oblasti dalších válečných zločinů v Sýrii a Iráku, protože Izrael podporuje tzv. islámský stát a krade syrskou a iráckou ropu,“ tvrdí zdroje Pentagonu. Zvláštní síly Spojených států budou brzy lovit sionistické válečné zločince, ať se pokusí skrýt kdekoliv na této planetě, slibují zdroje.

Zatčení v Itálii jsou podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů přímou ranou pro italsko-švýcarskou frakci, která provedla masový vražedný útok na Fukušimu a proti Japonsku. To znamená, že podvodně zvolený zločinný režim premiéra Shinzo Abeho v Japonsku bude konečně čelit spravedlnosti, tvrdí zdroje.

Budeme informovat o obou těchto událostech, ale nejprve se podívejme na další velké události, které se dějí po celém světě.

Největší pozornost, jako obvykle, mají probíhající jednání o bankrotu americké vlády Korporace USA. „Korporátní americká vláda živoří z ruky do huby, týden po týdnu, měsíc po měsíci.“ To není dlouhodobě udržitelné a v určitém bodě přijde reset,“ sdělily britské zpravodajské zdroje.

Proto se prezident USA Donald Trump zúčastní každoročního shromáždění světové elity v Davosu 21. ledna 2020, aby se pokusil vyjednat financování a jeho režim fungoval i po konečném termínu 31. ledna 2020, tvrdí zdroje z královské rodiny. Vzpomeňte si, že začátkem tohoto roku Trump jednání v Davosu vynechal, a ustoupil a najal neokonzervativce sionisty po 35denním částečném odstavení vlády. Podívejme se, co se elita Davosu snaží vynutit na Trumpovi výměnou za ještě větší dluh.

S tím souvisí i jednání bankrotující OSN, říkají evropské zdroje královské rodiny. „OSN je soukromá společnost založená v Kalifornii a vlastněná rodinou Rothschildů prostřednictvím společnosti Lucis Trust,“ tvrdí zdroje.

Rothschildové dělají vše, co je v jejich silách, aby udrželi celou svou vratkou strukturu OSN / USA / MMF / Světové banky / BIS pohromadě. „Kvantitativní uvolňování“ monopolu soukromého centrálního bankovnictví, ve vlastnictví Rothschildů, je jinak řečeno „zpětný odkup,“ který uměle udržuje kolabující trh,“ vysvětlují zdroje. Neudržitelným stavem je skutečnost, že banky účtují jednotlivcům stále vyšší úrokové sazby, i když FED poskytuje bankám stále levnější peníze.

I přes propagandu sionistických médií se však reálná ekonomika zhoršuje, takže další ty drahé půjčky skutečným lidem budou též horší. Možná to je důvod, proč dceřinná společnost Rothchildovi Světové banky 19. prosince varovala před „nejhorší dluhovou krizí za 50 let.“

Jejich Korporace USA byla mezitím usvědčena ze lži o zlatých rezervách, zatímco jejich vlajková loď Glencore Commodities Corporation čelí mnoha vyšetřováním trestních činů a soudním sporům.

S tím vším souvisí střelba před ústředím FSB (bývalá KGB) minulý týden, kdy dva agenti FSB zůstali mrtví. Oficiální ruské zprávy tvrdí, že útok provedl jednotlivec. Naše ruské zdroje však tvrdí, že skutečným cílem byl Vladimir Putin a útok provedlo „devět ukrajinských pravicových militantů.“ Tři z nich byli zabiti, tři byli uvězněni a třem se podařilo uprchnout. „K útoku došlo, když byl Putin poblíž na oslavě dne FSB. Toto je válka uvnitř FSB,“ dodal zdroj. Jinými slovy, sionistická frakce Rothschildů vykonala neúspěšný pokus zabít Putina.

Otázkou nyní je, zda se Trump připojí k Putinovi, když se vzbouří proti svému páníčkovi z domu Rothschild.
atd. víc se sem nevešlo

Lochness
Návštěvník
Lochness

Naozaj si myslite ze to bol pokus o atentat na Putina?9 ozbrojencov priamo v centre Moskvy?To hadam nie!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Těch ukrajinských střelců mělo být 9.. 3 jsou mrtví , 3 zajatí a 3 utekli… měl to být prý atentát na putina. Ten den se slaví výročí FSB a měl se ho účastnit i putin a měli to platit soudruzi od rotchillda.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zastřelený terorista…comment image

...
Návštěvník
...

Tady je video které tu není publikováno, má být údajný střelec(možná jich bylo více)
https://t.me/bazabazon/2684

hirameki
Návštěvník
hirameki

no, to je jasná britská královna Elžbjéta v její pravé podobě. ona se takhle baví ve volnym čase poté, co se naupířila krví z dětských obětí. bezprostředně po tom naupíření totiž vypadá takhle.

igor
Návštěvník
igor

dostal to z lava do prava ani mu to nesfuklo okuliare

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Славянский союз и Моравия в России!
Stále aktuální je myšlenka založení Slovanské unie a připojení Moravy k Rusku.

V Turecku již zkoší systémy S400 proti emerickým F16 :-)))
„Jako holými patami na nálož.” Proč výsledky testování S-400 v Turecku způsobily rozhořčení v USA?
https://cz.sputniknews.com/svet/2019122011133529-jako-holymi-patami-na-naloz-proc-vysledky-testovani-s-400-v-turecku-zpusobily-rozhorceni-v-usa/

4 divize S400 vyjdou přibližně 2,5 miliardy dolarů kde jen ty prachy vezmeme, S500 bude ještě dražší.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

babajasvaga

Vy si vážně myslíte, že sjednotíte Slovany na základě Unie a na základě lidského zákona a kousku papíru? Tak jednoduché to rozhodně není.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Forever
Mate pravdu. Neznam rozhadanejsi skupinu lidi nez jsou Slovani. Bohuzel je to smutna pravda.
Polaci versus Rusko, Ukrajina, versus Rusko, Slovensko versus Cesko. Vsude je to rozhadane o suche z nosu. Ani ta V4 se jaksi nedari.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jaris

Právě. A proto Slovany nemůže sjednotit pouhý list papíru. To dokáže pouze láska – ta pravá vnitřní božská láska. To nikdo jiný nedokáže. A k tomu je ještě dlouhá cesta.
Bez vnitřní lásky nemůže existovat a vydržet žádné slovanské bratrství. Žádná slovanská jednota.

Leoš
Návštěvník
Leoš

Srbsko versus Chorvatsko.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

mimo tema – Ostrava
Tuhle jsem uvedl myšlenku že útok v ostravské nemocnici byl “někým naplánován na zakázku”.
Škoda že tato myšlenka v diskuzi nebyla jinými dále rozvinuta protože to by mohlo být právě to “gró” případu a mohli bychom pokračovat v pátrání dál. Místo toho někdo psal ať nevymýšlím konspirace. Uvědomte si že každý co vymýšlí konspirace je obvykle nazýván buď totální blázen, anebo je genius každopádně má vnímání reality posunuté tak aby viděl mezi řádky.

Pepa Nos to tedy řekl přímo za nás v článku na sputniku, odkaz hodím následně do vlákna.
„Mě osobně napadá, že to je v koordinaci s tím milionem exkrementů, milionem fekálií, který se snaží opravdu antidemokraticky o něco v téhle zemi, a to dokonce s vůdcem v nacistické uniformě,“ řekl Nos a na otázku, zda naráží na Milion chvilek, sdělil, že nepotřebuje říkat konkrétní jméno.”
zdroj
sputnik

To by mě zajímalo zda s panem Minářem z milionu není čirou nááááhodičkou skrytě propojeno i vnitro čr, zejména arabokuřka hamáček a další zmr.di, omlouvám se že trochu konspiruji.
Anebo to pán Séreš rozjel na “více frontách” zaráz, aby si pojistil úspěch.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga
Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Bežné,neočakávané cvičenie FSB…

.B.
Návštěvník
.B.

Já nevím, ale nejsou ti ozbrojenci na videu speciální jednotky, který povolali po střelbě??

Faker
Návštěvník
Faker

18. 12. 2019 Protesty v Barceloně
youtube.com/watch?v=0ZJLFDpaWLM
Brutální policejní masakr.

Bylo to ve zprávách na ČT (Česká Totalvize), ČRo (Česká Rozeštvávací) ?
Informuje o tom Židovská mediální žumpa?
Protestuje Pravda a Láska s.r.o. , Pražská kavárenská a.s. … ?

Asi to bude “fake news” 🙂

Protože všichni občané svoji EUforii milují 😐

Ještě že ti naši Chvilkaři mají jako svůj vzor Mirka Dušína 🙂

volal som sa jopp
Návštěvník
volal som sa jopp

môže v tom útoku byť nejaká súvislosť s impičmentom Trumpa? Môže to nejako Trumpovi pomôcť na odvedenie pozornosti, alebo naopak uškodiť? Alebo odkaz Rusom, aby sa neplietli do impičmentu od nejakého uSSáckeho elitného blázna, ktorý nenávidí Rusov a poslal im odkaz?
Ja verím, že toto je jasný politický odkaz, len neviem kto odkazuje a komu odkazuje

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

To naši pitomci z generálního štábu naší žoldácké expediční roty na krytí zadků US teroristům, dislokovaného na pražském “kulaťáku” se opět vyznamenali. Nakupují “modernizované Pandury” /to jsou obrňáky z překližky co jich několik zničila ta nepozorná řidička svojí starou škodovkou/ ,do kterých se nevejdou vojáci. Asi budou muset přikoupit ještě deálkové ovladače na dětská autíčka. Takže už se vyzbrojili lodními vrtulníky co nesmějí lítat tam kde se práší a teď přidali překližkové
obrňáky do kterých se voják který má vojenskou míru nevleze. Viděl už někdo pohromadě takovou partu ofrčkovaných blbů?