VIDEO: Státní hranici Ukrajiny u Lvova překračují dlouhé kolony kamionů, které vezou...

VIDEO: Státní hranici Ukrajiny u Lvova překračují dlouhé kolony kamionů, které vezou zaplachtovanou bojovou techniku z Polska! Ukrajinská armáda na základě dekretu o válečném stavu rekvíruje ukrajinským spedičním firmám kamiony pro převoz zbraní ze zemí NATO na Ukrajinu! Děti ve školách v Mariupolu byly vyhnány ze školních lavic a teď kopou zákopy a chystají se na válku s Ruskem! Savčenková měla pravdu, že po Majdanu vládu nad Ukrajinou uchopili židé, nikoliv Ukrajinci!

VIDEO: Státní hranici Ukrajiny u Lvova překračují dlouhé kolony kamionů, které vezou zaplachtovanou bojovou techniku z Polska! Ukrajinská armáda na základě dekretu o válečném stavu rekvíruje ukrajinským spedičním firmám kamiony pro převoz zbraní ze zemí NATO na Ukrajinu! Děti ve školách v Mariupolu byly vyhnány ze školních lavic a teď kopou zákopy a chystají se na válku s Ruskem! Savčenková měla pravdu, že po Majdanu vládu nad Ukrajinou uchopili židé, nikoliv Ukrajinci!

Pouhý den po vyhlášení stanného práva a válečného stavu na Ukrajině začaly už včera přicházet neuvěřitelné informace a záběry.  Přes polské hranice už od včerejšího rána míří na Ukrajinu po silnicích dlouhé kolony kamionů ukrajinských spedičních firem, které ovšem netáhnou skříňové návěsy se spotřebním zbožím, ale podvalníky, na kterých je zaplachtována vojenská bojová technika. Na jednom z klíčových videí v úvodu článku můžete vidět dlouhou kolonu kamionů jedné z největších ukrajinských spedičních firem Negabarit, které vezou pod plachtami bojové vozy pěchoty BMP-2 z Polska a opouští Lvovskou oblast a míří do vnitrozemí Ukrajiny. Generální štáb ukrajinské armády již v pondělí ve 23 hodin večer poté, co kyjevský parlament schválil Porošenkův dekret o stanném právu, vydal příkazy k rekvírování soukromé transportní a nákladní techniky na Ukrajině.

Kolona kamionů s transportem vojenských vozů BMP-2 na cestě z Polska a Lvovské oblasti do vnitrozemí Ukrajiny.

Rekvírování se zatím týká jen vybraných spedičních firem, které disponují odpovídající technikou, jedná se především o tahače návěsů, velké nákladní vozy s pohonem všech kol, dále stavební pásové stroje jako jsou buldozery, ale také rypadla a bagry, které armáda podle informací již dnes nasazuje v oblasti Mariupolu na budování zákopů a okopů. Nás především zajímají transporty vojenské techniky z Polska, neboť to znamená, že NATO se rozhodlo pro vojenskou intervenci na Ukrajině bez souhlasu občanů a veřejnosti v EU, neboť Ukrajina není členským státem NATO. Na uvedeném videu pod plachtami na kamionech vidíme pásové vozy BMP-2, jenže nejde o polskou techniku, protože Poláci své vlastní BMP-2 transportéry prodali do Angoly již v polovině 90. let. V EU dosud vozy na platformě BMP používají 3 členské státy NATO: Česká republika, Slovensko a Finsko.

Přes hranici s Polskem proudí po vyhlášení válečného stavu na Ukrajině stovky kamionů s vojenskou technikou ze zemí NATO

Transportovaná technika je úmyslně zaplachtovaná a zřejmě dosud obsahuje nátěry a výsostné znaky cizí armády. Není tudíž možné identifikovat,  od koho přesně ukrajinské kamiony tyto transportéry naložily a z jaké země bojová technika pochází. Pouze jedno je jisté, že tyto transporty využívají hraniční přechody s Polskem u Lvova, který leží jen pár kilometrů od polské hranice. Česká republika má celkem 200 vozů BMP-2, které byly v Československu licenčně vyráběné jako BVP-2, Slovensko má 93 těchto vozidel, Finsko jich má 224 a celkem 100 jich chce v blízké době modernizovat [1], protože mají vyšší užitnou hodnotu, než jsou moderní Pandury či podobná moderní vozidla, která v praktickém boji jsou vysoce poruchová kvůli elektronickému boji. Rusové umí na dálku vypnout elektronické systémy nejen v Pandurech, ale i ve vozech Iveco, v amerických transportérech Bradley atd. Finové tudíž chtějí pouze pásové systémy založené na ruské platformě BMP.

Logo ukrajinské spediční firmy, která převáží vozy BMP-2 z Polska.

Některá z těchto 3 zemí tedy poskytla Ukrajině své bojové vozy BMP-2 (resp. BVP-2) a video de facto pouze potvrzuje, že vyhlášení válečného stavu na Ukrajině mělo a má za cíl mobilizovat transportní techniku v zemi a nasunout na Ukrajinu ze západu potřebné a provozuschopné zbraňové systémy. Za normálních okolností urkajinská armáda pro přesuny své techniky používá železniční dopravu, protože je velmi laciná a má mnohem větší nosnost.

Přeprava po silnici na komerčních kamionech by vyšla na strašné peníze, které kyjevská vláda nemá, a tak bylo potřeba vyhlásit válečný stav na Ukrajině, aby ukrajinská armáda mohla rekvírovat kamiony zadarmo pro přesun vojenské techniky. Dekret o válečném stavu totiž umožňuje vynucení spolupráce se všemi osobami a firmami, které musí v době válečného stavu poskytnout zdarma a bez odkladů zdroje, stroje, nástroje, hospodářské zvířectvo a techniku, pokud o to armáda požádá. Odmítnutí poskytnutí součinnosti s armádou v době stanného práva by znamenalo válečný tribunál a zastřelení za vlastizradu.

Ivan, 12-letý chlapec a jeden z budovatelů okopů u Mariupolu.
Děti v Mariupolu byly vyhnány ze škol, ukrajinská armáda je poslala kopat zákopy

Spolu s tím souvisí i další neuvěřitelná zpráva z Ukrajiny, konkrétně z Mariupolu. Po vyhlášení válečného stavu totiž už včera nařídila ukrajinská armáda v Mariupolu, aby děti ze základních škol šly kopat zákopy na obranu země před hrozící ruskou invazí. Uveřejněné video ukazuje, jak děti ve věku od 12 let pomáhají budovat okopy, některé děti pracují s lopatami, jiné pomáhají trhat trávu okolo okopů, všechno za dozoru vojáků ukrajinské armády. Děti na dotaz reportérky odpovídají, že přišly budovat zákopy na obranu země před okupanty, myšleno Rusy.

12-letý ukrajinský chlapec kope zákop u Mariupolu.

Dosud se mělo zato, že Petro Porošenko pouze fabuluje a chce si zlepšit vyhlídky na znovuzvolení ve volbách na jaře, jenže tomu odporují procesy, které vidíme na Ukrajině na polských hranicích. Ta bojová vozidla pěchoty pod plachtami na kamionech jedoucích z Polska nejsou žádná fabulace a ani to není nějaký přelud nebo iluze, ty transportéry jsou reálné, válečný stav je reálný a rekvírování kamionů armádou je také reálné.

Pokud totiž nějaká země X poskytla Ukrajině obrněná vozidla pěchoty, potom z logiky věci vyplývá, že to mohly být jen 3 země v EU, které dosud vozy platformy BMP disponují, a to je ČR, Slovensko a Finsko. Otázka pro blbé: Nechybí náhodou AČR nějaké vozy BVP-2 v této chvíli? Nevydaly se náhodou na výlet na Ukrajinu přes Polsko, kam jako prý předtím odjely na cvičení NATO? Chápete ty souvislosti?

Generál Petr Pavel, který se po návratu z Bruselu stal spolupracovníkem mnoha neziskovek a think-tanků v ČR, o tom určitě bude vědět víc, protože přes ČR a Slovensko už proudí dlouhou dobu stovky nočních vlaků, které vozí na Ukrajinu americkou těžkou vojenskou techniku a lidé si toho začínají všímat. Takže nově se zřejmě zvažuje jiná taktika, vyslat jako české, slovenské a možná i jiné zbraňové systémy na cvičení do Pobaltí přes Polsko, jenže do Pobaltí se ta technika nikdy ve skutečnosti nedostane, změní směr a přesedlá z vlaků Českých drah v Polsku na přistavené ukrajinské kamiony, které předtím zrekvírovala Porošenkova vláda po vyhlášení válečného stavu na Ukrajině. Všechno to do sebe najednou dokonale zapadá. A občan je za idiota. Už zase. Pokolikáté už?

12-letý budovatel okopů Michail.
Ukrajinská vláda nemá peníze ani na uhlí do škol, válečný stav byl vyhlášen proto, aby vláda mohla zadarmo zrekvírovat soukromá nákladní auta pro transport bojové techniky ze zemí NATO na Ukrajinu

Mezitím děti jsou vyhnány v Mariupolu ze škol a budují okopy. A to všechno kvůli tomu, že ruská pobřežní stráž před několika dny drcla a šťouchla v Kerčské úžině do ukrajinského vojenského remorkéru, který vezl zbraně a dokonce důstojníky ukrajinské tajné služby SBU. Rusové lodě i posádky zadrželi, zcela logicky, ale Kyjev nemeškal a Porošenko hned vyhlásil válečný stav na Ukrajině. Prostě potřeboval záminku pro jeho vyhlášení, aby kyjevská vláda, která je bez peněz, mohla zrekvírovat soukromé zdroje a především techniku pro nasunutí zbraní ze zemí NATO na Ukrajinu po silnici, na kamionech, které by jinak vláda nebyla schopná zaplatit za komerční ceny.

Vždyť na Ukrajině nemají školáci ani teplo ve třídách, školy nedostaly peníze na nákupy uhlí před zimou. Nosatá junta v Kyjevě kašle na obyčejné Ukrajince. Přesně, jak to říkala Naďa Savčenko, po Majdanu veškerou moc na Ukrajině převzali “židáci”, jak tvrdě uvedla v televizi v rozhovoru, který šokoval sluníčková média, článek o této kauze jsme přinesli zde. A jak je známo, nosatí nemají s gojímy žádné slitování. Budou mrznout v zimě na Ukrajině, pošlou děti gojímů kopat okopy, budou zase umírat v další válce, kterou nevyvolali Ukrajinci, ale židé, o kterých mluvila Naďa Savčenko. Petro Porošenko je také jedním z nich, původně se totiž jmenoval Valtzman. To je ta největší tragédie Ukrajiny. Lidé na Ukrajině jsou pod jařmem krutého chazariátu, který dosud v Evropě nemá obdoby. Dej Bůh, aby se něco takového jednou neokopírovalo do dalších zemí Evropy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Karol
Návštěvník
Karol

Žiju v Polsku, jsem polský a zdá se mi, že tento materiál je blaf. Řízím pneumatiku po celé zemi a nevidím žádnou takovou dopravu, ať už je to železnice nebo auto. Omlouvám se za chyby

volfik
Návštěvník
volfik

Skandál: Ukrajinské kamiony zachyceny slovenskou televizí, jak převáží z Česka neoznačené transportéry BVP-2 na Ukrajinu! Jedná se o podvod Porošenkovy junty s dotacemi z EU, Severoatlantické aliance a od partnerů z USA? Nakupuje Kyjev své vlastní transportery?

http://pravdive.eu/news/80073/skandal-ukrajinske-kamiony-zachyceny-slovenskou-televizi-jak-prevazi-z-ceska-neoznacene-transportery-bvp-2-na-ukrajinu-jedna-se-o-podvod-porosenkovy-junty-s-dotacemi-z-eu-severoatlanticke-aliance-a-od-partneru-z-usa-nakupuje-kyjev-sve-vlastni-transpo

korbutan
Návštěvník
korbutan

Imperialisté s vedoucí silou USA si nikdy pokoj nedají.Také jsem už procitl po převratu na Uk,vše bylo dopředu schváleno a naplánováno.

ITal
Návštěvník
ITal

Aktuální počty BVP-2 je možné zkontrolovat dronem v Rancířově u Jihlavy. Původní počet ze staršího družicového snímku je zase množné spočítat na Google Erth.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Mrtví Ukrajinci topení nepotřebují.
Okamžitě jim můžeme poslat na pomoc 100 000 ukrajinských občanů a v záloze máme ještě dalších 100 000 ukrajinských “turistů”. Kanonenfutru je dostatek a nesmrtelná “Nebeská setnina” dokázala, že hlasité volání Slava Ukrajině je lepší než neprůstřelná vesta. Nebo tak nějak…
Bude mi sice líto, že zde působící podniky a koncerny budou muset zvýšit mzdy, ale co se dá dělat. Zadržování Ruska se bez gójimských mrtvol neobejde.

Vlad
Návštěvník
Vlad

Ja som sa na to video pozrel niekoľko krát a ma jeden problém že ta kolóna ide opačne do Poľska podla toho videa. Pozrite si google street view, je to priamo na hranici. A čo ten chlap hovorí. Že dva dni je stanne pravo a technika odchádza a z čím budeme bojovať z palicami? Nehovorím že článok klame ale ani to veľmi dobre nepotvrdzuje.

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
Na prvním videu je vpravo lev ala gyps a nad ním az-bukvickými písmenky napsáno Lvovská oblast. Co popisuješ je dost pravděpodobné. Možná ale, že je to důmyslná Waltzmanova past na ruské špijóny a maďarské rozvraceče vlády lidu chazarského.

mira
Návštěvník
mira

!!! Souhlasím !!!
Nezdálo se mi, že by si to autor neověřil, tak jsem také hledal. Je to natočené na přechodu Korczowa – Krakovets. Na straně Ukrajiny je před hranicemi kruhový objezd. Kamiony jedou z Ukrajiny v protisměrné části a najíždějí na kruhový objezd a dále pak pravděpodobné do Polska (zpět na Ukrajinu asi těžko).
Prosím Autora, aby to ještě jednou shlédl a informace upravil. Je to dost podstatný rozdíl. To ovšem nevyvrací, že Ukrajina a hlavně Porošenko s jeho režimem jsou pod US nadvládou a pracují na vyprovokování konfliktu s Ruskem.

hoveho
Návštěvník
hoveho

moj ukrajinsky kolega to tiez potvrdil. texnika odxadza Z ukrajiny. ako to, ze v clanku sa tvrdi opak?

Korina
Návštěvník
Korina

Takže Ukrajina z pod nadvlády sionistů může být pod nadvládou chazarů. Jedni židi nahradí jiní židé a já jsem myslela, že Ukrajinci jsou Slované. Pokud by si vládli Ukrajinci, tak k žádné válce s Ruskem nedojde.

kminiak
Návštěvník
kminiak

tiež som toho nazoru a želám si ukončenie sporov

petr
Návštěvník
petr

Z toho všeho jde fakt mráz po zádech.
Většina lidí se vůbec nezajímá co se zde a všude jinde děje. Příšerná naivita a lhostejnost ! Veřejné sdělovací prostředky záměrně lidem lžou a dělají jakoby nic. A pokud informují, tak o naprostých blbostech, naprosto nedůležitých pro současný,nebezpečný svět. Lidi začnou řvát, až jim bude hořet vlastní prdel !
Na to by normální, myslící člověk řekl,” jen houšť a větší kapky “! Hloupí, tupí “lidičkové” si nic jiné nezaslouží než, aby jim ta prdel shořela !

Jenda
Návštěvník
Jenda

Jestli mají BVP 2 nevím, ale jedničky mají nebo měli ještě nedávno. Myslím že naše aktivní zálohy cvičili v Polsku a dostali tam polské BVP1.

Karel
Návštěvník
Karel

Každý kdo to kdy v historii na Rusko zkusil silou,tak dostal co mu patří,atˇto byli Mongolové,Napoleon,Hitler…..,a ten kdo to zkusí znovu,narazí a to dost tvrdě.

Anonymous
Návštěvník
Anonymous

Účelem toho všeho je izolovat Rusko dalším kouskem. To je asi jasné nám všem. Vytvořila se umělá provokace, aby bylo možné navézt techniku a poradce pro uměle vyvolanou “obranu” Ukrajiny. Pokud by došlo k boji, tak ho (zatím) udržet na Ukrajině. No, a později (přípravu na) válku zrušit za účelem uklidnění situace, ALE … techniku a poradce “zapomenout” odvézt. Tím se NATO plíživě usadí hned vedle Ruska a navíc se souhlasem vlády Ukrajiny. Bude to mít několik výhod. Spousta firem a hlav, kteří to organizují se napakují (logistika, zásobování, výcvik, média …). NATO buď přímo, nebo nepřímo na Ukrajině zůstane, protože za normálních okolností by to bylo okaté či nepřípustné”. Možnost vydírání a izolace Ruska tímto opět vzrostou. Oligarchové spolu se CIA se uspokojí a zajistí, že Porošenko buď zůstane, nebo po něm přijde podobný slouha. A penězozdroj pojede dál…. Nic dalšího bych v tom nehledal. Jo, dnes už se v klidu bohatnout asi nedá. Kapitalistické podnikání se v histerické touze za stále vyššími zbytky dostalo do situace, kdy normální cestou už nelze zisky navýšit….