VIDEO: Spojené státy před několika hodinami provedly ve Venezuele pokus o státní...

VIDEO: Spojené státy před několika hodinami provedly ve Venezuele pokus o státní převrat, ten byl potlačen! Americký viceprezident po nezdařeném puči vletěl na Twitter a jménem americké vlády označil za prezidenta americkou loutku ve venezuelském parlamentu! Venezuela v reflexi na nezdařený americký puč zvažuje zpřetrhání diplomatických styků s USA! Spojené státy opět rozvrací další zemi za pomoci “havlistické metody”, která se tak osvědčila v Československu!

VIDEO: Spojené státy před několika hodinami provedly ve Venezuele pokus o státní převrat, ten byl potlačen! Americký viceprezident po nezdařeném puči vletěl na Twitter a jménem americké vlády označil za prezidenta americkou loutku ve venezuelském parlamentu! Venezuela v reflexi na nezdařený americký puč zvažuje zpřetrhání diplomatických styků s USA! Spojené státy opět rozvrací další zemi za pomoci “havlistické metody”, která se tak osvědčila v Československu!

Spojené státy se v noci na dnešek středoevropského času pokusily o státní převrat ve Venezuele, ten byl však vzápětí potlačen [1]. Skupina několika desítek vojáků venezuelské armády provedla vzpouru, ukradli z muničního skladu zbraně, pokusili se vtrhnout do prezidentského paláce a zastřelit nebo zajmout venezuelského prezidenta Nicolase Madura. K paláci se však nedostali. Po zhruba hodinové přestřelce s národní gardou byli vojáci obklíčeni a nakonec se vzdali [2]. Podle předběžných výslechů se přiznali k tomu, že byli naverbování za finanční úplatu, venezuelská televize navíc již uvedla podrobnosti, že peníze pocházely od člověka s diplomatickým krytím a americkým pasem. To, že se nejedná o provokaci, která má za úkol jenom vykreslit Američany ve špatném světle, o tom podal důkaz přímo americký viceprezident Mike Pence. České titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

John Bolton k situaci po nezdařeném puči ve Venezuele.

Po nezdařeném puči ve Venezuele, když do Washingtonu přišly zprávy, že státní převrat se nezdařil, uveřejnil Mike Pence tiskové a televizní prohlášení, ve kterém oznamuje, že americká vláda oficiálně uznává za prezidenta Venezuely vůdce venezuelské parlamentní opoziční většiny Juana Guaida. Před několika hodinami totiž Nejvyšší soud Venezuely označil veškeré kroky a zákony, které parlament přijímá v rozporu s ústavou, za neplatné [3]. Prezidentské volby ve Venezuele vyhrál i podruhé Nicolas Maduro, ale opozice volby označila za zmanipulované, přestože mezinárodní pozorovatelská mise zemí Latinské Ameriky je označila za regulérní a bez vážnějších pochybení. Na tiskovce po Pencovi vystoupil i John Bolton, poradce prezidenta Trumpa pro národní bezpečnost, který odsoudil rozhodnutí venezuelského soudu o neplatnosti protiústavních kroků parlamentu proti prezidentu Madurovi. Je tak naprosto jasné, co se stalo a k čemu došlo.

Venezuela leží na ropě, která není v majetku globalistických sionistických korporací. Důvod ke státnímu převratu za americké peníze

Spojeným státům už nezůstaly  v ruce žádné karty, žádné další možnosti, jak změnit politiku Venezuely. Na řadu tak přišlo silové řešení a vojenský puč s několika desítkami mužů, kteří svrhnou prezidenta a připravená loutka Juan Guaido poté nastartuje ve Venezuele stejné procesy, které pamatujeme v Československu po 1. lednu 1990. Dosazení sionistických a zednářských kádrů pod svatavou do čela privatizace, do mocenských orgánů, privatizace národní infrastruktury do rukou sionistických globalistických firem a především privatizace venezuelské národní banky do rukou světového sionistického bankovního kaganátu, který v dnešní době nekontroluje už jenom 4 národní banky na světě: v Íránu, v KLDR, na Kubě a právě ve Venezuele, která je navíc ropnou velmocí. Kde je ropa, tam teče krev (íránské přísloví).

Juan Guaido, vůdce parlamentu proti Madurovi.

Nicolas Maduro po potlačení puče nařídil ministrovi zahraničí, aby zahájil kroky k přehodnocení diplomatických vztahů se Spojenými státy a je pravděpodobné, že Venezuela úplně přeruší veškeré diplomatické styky s USA a navíc, dá se očekávat, že v odvetě Madurova vláda znárodní některé americké assety ve Venezuele, které zatím neprošly procesem znárodňování, týká se to především menších citrusových plantáží s rozlohou menší než 10 hektarů, dále se jedná o nemovitosti amerických občanů s více jak 4 bytovými jednotkami na nemovitost anebo s větší obytnou plochou nemovitosti než je 300 metrů čtverečních a některé další výjimky ze zákonů, která Nicolas Maduro zavedl poté, co USA uvalily na Venezuelu sankce a embargo na nákup venezuelské ropy.

Již druhý americký zpackaný puč za poslední 3 roky

Reakce Mikea Pence v televizi a také na Twitteru ukazuje, že pokus o státní převrat ve Venezuele byl doopravdy prací americké vlády, na to by ukazovaly i ta svědectví zatčených vojáků, že dostali zaplaceno od člověka s diplomatickým pasem USA. Podle venezuelských informací by se mělo jednat o osobu, která přijela do Venezuely po silnici až z Peru přes Ekvádor a sousední Kolumbii, tedy nikoliv letadlem, ale autem. Zdržela se jeden den a opět opustila zemi. S největší pravděpodobností šlo o operátora CIA, který vytipovaným vojákům venezuelské armády předal hotové peníze.

Dobře si všimněte, že tento nezdařený pokus o puč má nachlup stejný rukopis jako pokus o státní převrat v Turecku v létě 2016, kdy také malá skupina vojáků se pokusila obsadit vládní palác, ale celé to bylo zpackané, protože Tayyip Erdogan v Ankaře vůbec nebyl, nacházel se v Izmiru. Erdogan je známý tím, že je paranoidní, a proto zásadně neinformuje o svých cestách a plánech dopředu. Z minuty na minutu se rozhodne, že někam odjede a neinformuje o tom nikoho v armádě, ani ve vládě, vědí o tom jenom členové jeho ochranky.

Nicolas Maduro hrozí USA odvetou a přerušením diplomatických vztahů.

Právě toto byl zřejmě důvod, proč vojenský puč v Turecku v roce 2016 selhal, protože když se ukázalo, že Erdogan v paláci není, nastal mezi pučisty chaos, protože bylo jasné, že puč se nezdaří a Erdogan bude řídit operaci proti pučistům z neznámého místa. Američané znovu zopakovali stejnou chybu. Oni si neuvědomují, že Nicolas Maduro má podporu venezuelského lidu, že tam nestojí o import sionismu, dluhového zotročení, vyvádění majetků a surovin národa do ciziny, nestojí o neoliberalismus, ale chtějí pronárodní zemi vlasteneckého ukotvení. Americké sankce a embargo následně způsobily, že venezuelská ropa musí najít nová odbytiště, namísto USA je to tak nově Čína. Cesta do Číny tankery je ale zdlouhavá a dnešní nízké ceny ropy vyžadují diverzifikaci státních příjmů, protože jenom z ropy nelze chod státu udržet.

Venezuela sionistům kazí jejich celosvětový plán energetické Superkrize

Někdo by si pomyslel, že Venezuela je zbídačelá země, ale to byste byli na krutém omylu. Je to země, která leží na černém zlatě, na ropě, a jak sami vidíte, Američanům to právě stálo za to, aby se v této zemi pokusili o státní převrat, aby se k moci mohla dostat Američany dosazená loutková pro-americká a sionisticky vychovaná a nakoupená vláda, která by ve Venezuele zprivatizovala i vodu v řekách. Ropa je nástrojem moci. Dokud bude Venezuela kontrolovat cenu ropy v Jižní Americe, do té doby bude mít Venezuela v Latinské Americe tak silné slovo a takovou moc.

Toto je největší hrozba pro sionisty ve FEDu a v americké vládě i v kongresu. Pokud některá země kontroluje své zdroje ve prospěch národa a ne ve prospěch divných schránkových společností v Karibiku, jako např. tomu bylo v případě cínoveckého lithia, které se v tichosti nadále chystá k vyvedení z ČR skrze australské vazby a majitele podílů australského těžaře kdesi na Britských panenských ostrovech, tak takové národní rozložení zisků ohrožuje sionisty a jejich plán na světovou vládu.

Juan Guaido na demonstraci proti Madurovi.

Světová vláda sionistů spočívá v mistrovském plánu, který pracovně nazývám Superkrize. Je to plán, kdy celý svět bude čelit obrovské krizi. Nebude dostatek elektřiny, pro elektrická auta, pro domácnosti, pro všechno. Bude nedostatek pitné vody, vysychání zdrojů, nedostatek dešťových srážek. Bude nedostatek nově narozených dětí v bílé společnosti. Krize. Bude nedostatek peněz u většiny bílého obyvatelstva, které si bude muset půjčovat i na to, na co si dříve nikdo nepůjčoval. Krize. Bude nedostatek bezpečí, na ulici před útoky, ale i ve stáří, nebudou důchody a peníze na důchody, krize. Sionisté tímto vytváří ďábelský plán světové Superkrize, která vypukne v obrovskou válku o zbývající zdroje a o přežití.

Nedostatek světových energetických zdrojů povede k celosvětové krizi a přetahování o to, co zbude. Sionisté v této válce budou určovat ceny, budou regulovat kohoutky ropo/plyno/vodo/penězovodů a celý svět jim bude ležet u nohou

Ropné kohouty se zavřou a lidem se řekne lež, že ropa došla. Bude to lež. Budou se povinně muset vyrábět elektrická auta a ta spalovací se budou povinně muset zakazovat. Tím vznikne uměle krize. A najednou nebude dostatek elektřiny, ale nové zdroje elektřiny sionisté stavět nedovolí! Cena elektřiny musí zůstat enormně vysoká a lidé se musí rvát a válčit mezi sebou o kilowatthodiny. Čím více se gójové mezi sebou budou řezat o elektřinu a ropu, tím lépe pro sionisty. Sonisté vykreslí Rusko jako hrozbu, uvalí na Rusko sankce. Rusko uvalí proti-sankce. Evropa tím přijde o lacinou ropu, ale hlavně o laciný plyn. A Polsko už tak začalo nakupovat americkými sionisty těžený břidlicový plyn, který je 3x dražší, než ten ruský zemní. A Poláci řvou a pláčou, že vláda zdražuje plyn a bude to dražší a dražší. Plynová krize. O to více sionisté straší Poláky Ruskem, aby o to více zbraní proti Rusku nakupovali. Krize.

Malá země, a přitom tak bohatá a nebezpečná pro plán sionistů.

Plán Superkrize jako konceptuálního nástroje řízení podrobněji vysvětlují ve své nové chystané knize, až vyjde, tam se dozvíte více, ale pokus o státní převrat ve Venezuele odhaluje, jak moc je tento plán pro sionisty důležitý. Superkrize nemůže fungovat, pokud ji bude nějaká Venezuela sabotovat tím, že bude na světových trzích beztrestně a svévolně nabízet ultra lacinou ropu, když přitom sionističtí globalčiky se snaží bílého góje navlíknout do ženských šatů, přešít mu jeho pohlaví, místo zbraně mu dát do ruky chytrý telefon, zdebilizovat a transgenderovat jeho děti a donutit ho, aby kupoval drahé zboží, drahou elektřinu, drahou vodu, ale protože na to nebude mít peníze, aby si na to celý život půjčoval u nosatých bankéřů, sionistů, A kdo dluží, ten musí poslouchat. Ten není svobodný. Superkrize je tak plánem satanské synagogy na zotročení celého světa, primárně však bílého muže. Když sionista neví už kudy kam, vezme měšec a předá ho hrdlořezovi, aby odstranil nepohodlného pána, co mu kazí nejen v Jižní Americe, ale celosvětově, celý koncept Superkrize.

Aktualizace z Venezuely

Podle německého serveru Focus už Venezuela s USA diplomatické styky přerušila, američtí diplomaté musí Venezuelu opustit do 72 hodin [4]. Situace tak podle všeho eskaluje a v zemi se schyluje k dalším nepokojům, které mohou přerůst v občanskou válku, kde jednu ze stran konfliktu budou dozajista a určitě financovat Spojené státy.

Spolu s vámi to zvládneme

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám zjevně zachováváte i v novém roce. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 7 dní a zatím jsme vybrali cca. 70% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami, včetně cenzury a zahazováním emailů. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Neznama
Návštěvník
Neznama

POZOR : PISTE PREZIDENTOVI A POLITIKUM AT KOPAJI ZA SAMKOVOU KLARU, KTERA BUDE PROTIPOLEM ŠATKOVE ŠABATKY ☝️☝️☝️
Jinak se tam dostane soudkyne a zastankyne imigrantu Wagnerova ktera pohrda Slusnymi lidmi z Brna a podporuje Zelene:
v dohledné době se bude vybírat nový zástupce či zástupkyně ombudsmanky Anny Šabatové. Stanislavu Křečkovi totiž letos končí funkční období. Kandidáty na post zástupce navrhují prezident a Senát. Senátor Tomáš Jirsa navrhl na post zástupkyně Šabatové advokátku Kláru Samkovou. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klaru-Samkovou-navrhl-senator-ODS-na-zastupkyni-Sabatove-Rektor-senator-Bek-kontroval-kolegyni-Wagnerovou-567669

Budro
Návštěvník
Budro

To nepude dámo. Samková se vyjádřila o AE, že je to obskurní dezinformační web. Pokud chce někdo podporu zdejšího osazenstva, neměl by nám nadávat, OK?
Tedy , nikdy více Samkové. Sorry jako.

Administrator
Admin

Paní Samková o naši podporu nestojí. Zde je její vyjádření ze středy: https://youtu.be/HZmEdGVb7K8?t=1286

Jana
Návštěvník
Jana

“vysokoškolské diplomy získal v USA na univerzitě George Washingtona a na venezuelské soukromé obchodní škole Instituto de Estudios Superiores de Administración.

Už jako student protestoval proti Chávezově snaze kontrolovat média, v té době šlo konkrétně o neudělení licence televizní síti Radio Caracas Televisión (RCTV).

Muž, který si troufl na Madura. Opozici sjednotil mladý inženýr Guaidó, jenž přežil venezuelskou katastrofu

„Inflace za poslední rok dosahuje milionu sedm set tisíc procent. Takže si jdete koupit rohlík a za 14 dnů ten rohlík, který stál deset korun, stojí třeba 100 tisíc. Je to něco nepředstavitelného a spousta lidí ani nemá možnost něco nakupovat, protože hospodářství je naprosto v rozkladu,“

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2715191-muz-ktery-si-troufl-na-madura-opozici-sjednotil-mlady-inzenyr-guaido-jenz-prezil

Neznama
Návštěvník
Neznama

Inflace – sice je to hrozne ale je to opravdu jen vina Madury? Na Kube Fidela?

Historie Kuby nam jasne predklada fakta – zeme čelí 50-60 let ekonomickym sankcim ze strany USA a zapadnich zemi. Nesmi v zahranici prodavat ceho ma nadbytek a nakupovat to co neumi vyrobit. Zeme z Jizni Ameriky zase maji strach z USA s nema obchodovat.
Dokud jsme my jako RVHP s nema obchodovali, sla tam ekonomika nahoru. Sice pomalu, ale sla. Na vine je i mentalita zaostalych obcanu Jizni Ameriky a Afriky – jen by tancovali a slavili kdejake nabozenske svatky a karnevaly ( treba i cely tyden). Jen na svatbu a pohrby zvou i cele vesnice i 500-1000 lidi. A slavi zase tyden.
Ani pocasi je nenuti pracovat vice a shromazdovat a skladovat potraviny na delsi dobu jako Evropany, kvuli zime. Proto se stovky let nerozvijeli. Oni proste kazdy den jdou do prirody bud neco ulovit, nebo vyhrabat hlizy a korinky. Nikdy nevymysleli jak z reky odvest vodu do 100-500 metru vzdalene vesnice. Radeji ji denne nosi i 4km v kanystru na hlave. I zakladani poli a sadu je naucili bili osadnici. A dali jim poradne kopacky a sekery i pily a dnes i stroje, kombajny . Nejake pamatky a hlavne pisemnosti v Africe za poslednich 100 let moc nenajdete. Natoz vynalezy jako auto, motocykl, kolo take ne. Vedce a vynálezce take ne. To vse jim dodali bili vzdelani lide. Ani majitele Nobelove ceny za vynalezy, vyzkumy tam nenajdete. Pritom tolik inzenyru a jad.fyziku tam pry v bušich a preriich maji.
Angola- dokud tam byli nasi architekti, stavari a strojni inzenyri, tak Angola se rozvijela. Po prevratu museli cizinci odjed a ikdyz zamestnavali roky mistni obcany a vyucili jsme je na svarece, zamecniky i na inzenyry, nedokazali udrzet v provozu nami postavene elektrarny, cukrovary.. Proste nevzdelani lide je zacali rozebirat nebo z lenosti se vykaslali na opravy a udrzbu stroju.. a jak tovarna prestala pracovat, zamestnanci rozebrali jeste stroje z elektrarny a vzali si co se jim hodilo a sli do sve chýše bez elektriny.

Syrie je dalsi priklad- zeme suzovana valkou ze strany USA celi uz 7roku sankcim ze strany USA a valky chtive Evropy.EU zase prodlouzila a mozna i zavedla nove sankce na tuto valkou rozbitou zem. Koho tim tresta?No prece ty nejzranitelnejsi obcany co prisli ve valce o sve domovy, rodiny, taty a praci. Cele mesta, ktere byly pod terorem ISSIL bez jidla,deti meli nafoukle bricha a umirali hlady,tak ted nemaji zase co zasit a jak vybudovat a opravit domovy.A misto jim tam pomoct zaset hned obili a postavit tovarny a skoly, tak uvalime na ne dalsi sankce.A ted dokonce jim EU bere vzdelane elity, ktere by mely obnovit stat a prumysl. Tim je predurcuji k dalsimu ekonomickemu upadku.
Bohate a vladu Syrie zas tak moc sankce nepotrestaji!! Uvedomte si to az budete slyset kecy o evrop. hodnotach Junckera a Merkliny ?. Bohati si nakoupi luxus a elektroniku sami v zahranici a privezou letadly domu a Asadovi to sice ztizi obnovu zeme,ale trpelive hleda klicky v mezinar.zakonech a spojence kteri mu pomuzou dovest potraviny, stav.material a stroje na obnovu prumyslu a zemedelsti. A nastesti nachazi nove statečné spojence. K nasemu nestesti.
A diky tomu ted dochazi k vymeme rasy- nadlide a elita potrebuji tu mit hlupaky (asi jako v Africe v buši) a nevzdelane lidi, jen na praci, kteri nebudou umet vymyslet a prosadit zakony na zlepseni zivotnich podminek pro ne, obycejne lidi- obcansky zakon, pracovni zakon na ochranu zamestnance… po vymene lidi se vse zrusi: jako povinne prestavky na jidlo, prace jen 8h, povinne dovolene, pravo na nemocenskou, duchod, zdrav. peci.. to vse pry nadnarodnim firmam v Evrope vadi a chteji to zrusit.
Jaky upadek nas v EU ceka vidime v Syrii, Lybii, v Angole a na Kube. Kdo bude chtit praci, bude ji hledat tam kde se stehuje ekonomika a bude z Ciny, Indie, Indonesie, Maroka, Makedonie.. posilat vydelek rodinam do ČR. Sve deti dejte ucit jazyky z tech zemi ktere se maji stat tahouny ekonomiky,aby mohli pak odejit za praci na vychod.

Jo, nechapu proc nesmime vedet, ze nektere staty v Africe, v Asii jsou ekonom. rozvinute, maji obrovske moderni mesta a dokonce jsou dale nez EU- V soku a vykulenyma ocima jsem ted zirala na Babise v Maroku, jak ukazovali mrakodrapy a 4-6 proudove ulice a kecali o rychlovlacich… a pochopila jsem, ze my mame dotovat negramotne vesnice a osady i kdyz ty staty jsou ekonomicky bohate a prumyslově dal nez “ zakrnela a 20-30 let nerozvijejici se Evropa urcena k upadku a likvidaci.”
Proc nam porad TV a noviny zvani ze Afrika je zaostala vsude a ze tam neni uplatneni pro lidi a proto musime jim posilat stovky milionu Eur??? Naopak zaostala je EU, vesnice vymiraji a lide nemaji tam praci, ani obchody, postu, lekare..
Pritom v Maroku pracuje plno cizincu ( hlavne pry ze Spanelska, Portugalska, ale i Rakusaci a Cesi) protoze nemaji vzdelane lidi. Na ty stredoveke valecniky tamni vlady dotace nedaji. Takze vzdelani lide z EU jdou za praci do vyspelejsiho a rozvinutejsiho Maroka!!! Anegramotny do EU!

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Dobře se to čte, když ty kluky pod hvězdnou vlajkou, taková malá země vykouří , jak malé caparty. Vím, že tam je ochrana z druhé strany, ale přece se to dobře čte.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

USA rozvracej Venezuelu už dlouho, jenom se o tom nikde umyslne nepsalo. Ropa a nerostne bohatstvi…

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Opravdu nepsalo ? tak odkud to vím snad 20 let ?

kozí brada
Návštěvník
kozí brada

Je to podobná situace jako ta která proběhla před časem v Turecku. Když byl Erdogan upozorněn že Deep states USA chystají převrat a jeho svržení, provedl falešný převrat sám se svými věrnými za pomoci dalších nadnárodních sil. To mu rozvázalo ruce a legitimně se vypořádal se svými odpůrci. Žádný skutečně plánovaný převrat s již nekonal , protože byl tímto oficiálně odhalen a znemožněn. Krásná a účinná hra.

Patricia
Návštěvník
Patricia

Právě teď – odpolední zprávy TV Nova, Drahoš přemýšlí o kandidatuře na prezidenta, za jeho předchozí neúspěch prý mohou alternativní weby, jmenovitě Sputnik a Aeronet.
Beru jako velkou pochvalu pro Aeronet, odvádíte skvělou práci!
Mimochodem pořád ty stejné, falešné brýle.

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Prej Sputnik 😀 tak to je bizár…objektivně největší vliv měly asi Parlamentní listy a Aeronet…ale samozřejmě také spousta dalších webů.
Jinak znova mu velkou šanci nedávám, neměl by už takovou mediální podporu…je legrační, že evidentně nechápe, že jeho role byla porazit Zemana…v tom selhal a příště si havloidi vyberou už pravděpodobně jiného koně, Drahoš sám o sobě nikoho nezajímá.

Iva
Návštěvník
Iva

Jeho ego není schopno toto pochopit. On se cítí být “povolán”. Je to hnusák.

Sinaj
Návštěvník
Sinaj

Při vší úctě k Aeronetu, Drahoše snad nemohl volit ani ten, kdo ho nečetl.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Presto dostal hodne hlasu, az to nahanelo strach. Jsou ti lidi fakt tak blbi?? …a hlavne, nekteri psali ze maji pocit ze se to da ovlivnit …. ke konci pribyvaly hlasy jen Drahusovi … a jak hlasil nejaky ambasador ze z jeho ambasady zapocitali nejak moc hlasu nez kolik tam prislo volicu a nikdo z politiku se k tomu nechtel vyjadrit. Proc asi??
Jeste nikdy jsem nebyla tak vystrasena z vysledku, protoze prece jen ted jde o hodne.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Ale houby ani ParlListy a Aeronet …. nejvetsi vliv na tom mel ON SAM ?
Zas tak dobrej v tomhle Aeronet neni. …
Z Drahosoveho chovani mi bylo divně a nekdy i blivno. Nekdy jsem nevericne kroutila hlavou a ptala se zda je to opravdu VS vzdelany clovek.
Choval se detinsky, lhal, klidne by ohrozil bezpecnost statu a obcanu kdyz zval cizince jen aby nekomu vlezl do zadele a dostal drbani… a jako “ ŠMEJD “ OBJIZDEL DOMOVY DUCHODCU PRED DRUHYM KOLEM A PRODAVAL JIM, SICE NE DEKY A HRNCE ALE SVOU KAMDIDATURU. DUCHODCUM VYHROZOVAL ZE POKUD BUDE ZEMAN BUDOU SE MIT SPATNE A PRY NEBUDE NA DUCHODY . A JEN POMLOUVAL VSUDE ZEMANA. Jak decko.
A ty kecy jak se ma otevrit Hrad verejnosti – sidlo Českych kralu od 14.stoleti …. to rekne jen hl..ak nebo neinformovany trosecnik na ostrove. Chytry clovek vidi jaka je bezpecnostni hrozba a ze se musi chovat zodpovedne a on se chova presne opacne. (On at otevre klidne svoji chalupu a loznici verejnosti, protoze je to jeho. Hrad patri narodu a ne prezidentovi) … mozna ani tu VŠ neudelal, protoze to neni mozne to chovani… a prej stahovani kraliku je prednost pro funkci prezidenta… a ten tanecek jak dement ? + napovidani Witovske, kdyz si ani nezapamotoval predem domluvene otazky a odpovedi. A divim se ze to mnoho lidi nepostrehlo, ze mu napovida odpoved a tedy to maji domluvene predem. A ze otazky se opakuji stejne jako v prvnim duelu. Jen odpovedi uz mel lepsi, protoze mu je nekdo pripravil. Nebo ty kecy at Zeman stoji na nohou v TV celou dobu duelu to povi jen povl.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A navíc se bál přijít jinam, než do ČT. Dílo dokonala jeho žena Božena.
Jaký je ryzí charakter, to ukázal jeho konečný výkřik při poslední předvolební debatě.
Tím se odepsal u slušných lidí úplně, i když volit M.Z. původně nezamýšleli.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Skvělá pochvala Aeronetu. Tak ještě jednou zopakovat Drahošův krach.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Drahoš = žádný “profesor”, ale blbý a zákeřný parchant.

Ing. Jan Čermák, DrSc. byl v letech 1980 až 1991 úspěšný ředitel Ústavu teoretických základů chemické techniky Československé akademie věd (ÚTZCHT ČSAV). Doktor Čermák byl špičkový a velmi invenční vědec, “motor ústavu” se 330 zaměstnanci, měl spoustu nápadů a vedl svůj ústav v kamarádském duchu – celý svůj tým psal jako spoluautory patentů, včetně pomocného vědce Drahoše. Ředitel Čermák kladl důraz na aplikovaný výzkum, i na ekonomický přínos patentů (pro socialistické Československo) a na prezentaci vědy doma i v zahraničí.

Po sametové revoluci se ukázalo, kdo je kdo… Nestraník, podprůměrný vědec Drahoš byl jmenován zástupcem ředitele (!) a v roce 1995 ředitelem (!). Drahoš dal 27. 1. 1992 doktoru Čermákovi výpověď pro nadbytečnost…

Z dopisu doktora Čermáka:

“Za tuto aktivitu (aplikovaný výzkum – pozn.) jsem byl po listopadu 1989 opakovaně kritizován. V Akademii i v ústavu byla prosazena důsledná orientace výlučně na základní výzkum.
Po odchodu z funkce ředitele do výzkumné skupiny J. Červenky v lednu 1992 jsme sice chtěli v tomto směru pokračovat, ale vedení ústavu rozhodlo o zrušení skupiny a 27. 1. mi předala personální referentka „Výpověď z pracovního poměru“ s tím, že „jste se stal nadbytečným, a proto ústav nemá možnost Vás dále zaměstnávat“. Nepřipouštím si ještě další důvody.
Je proto mou satisfakcí, že se, byť retardovaně po čtvrtstoletí, v nesrovnatelných podmínkách, při nesrovnatelných možnostech, v nesrovnatelném měřítku a s nesrovnatelně vyššími cíli tento přístup uplatňuje i ve strategii AV 21, o které hovoříte.
Končím svůj „flashback“ s tím, že život není to, co chceme, ale to, co máme. „The rest is silence.“ Vracím se od minulosti do přítomnosti, od Vědy života k Umění žít
L.B.S.
Ing. Jan Čermák, DrSc., člen kor. ČSAV 1989-92
Praha 18.4.2017

Více na
Pane profesore Drahoši, nedostal jsem od Vás odpověď. Bývalý nadřízený kandidáta promluvil
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Pane-profesore-Drahosi-nedostal-jsem-od-Vas-odpoved-Byvaly-nadrizeny-kandidata-promluvil-521637

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Len tak pre zaujímavosť. Na Slovensku sa chystá do prezidentských volieb klon Hrahosa ,pán Mistrik. Už teraz ho naše médiá ospevujú ako najlepšiu voľbu.
Mistrika financne podporuje firma ESET, ktorá otvorene financuje Sorosovu nadáciu otvorenej spoločnosti.
Keďže tento pseudoliberalizmus onedlho skončí na smetisku dejín nepredpokladám, že by mal vyhrať aj keď mu dávajú najväčšie šance.
Globálne politické procesy neúprosne bežia…
Slovensko sa pripojí k Maďarsku v dvojrychlostnej EU.
Ja stále neviem čo je horšie, jadro alebo byť súčasťou protiruskeho koridora.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Brutopíre,
nějaký pingl z restaurace , kde dělají zavrženíhodné a nezákonné “zabíjačky” slušný lidi nezajímá,zvláště když zjevně nemá “košer” ani mozek ale jen trošku záhnědy.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Celosvětové snížení ceny ropy byla před časem práce USA. Vzpomínám si, jak arabové řvali ale museli se podrobit. Důvod byl ten aby bylo poškozeno hospodářství Ruska a Venezuely, která s ropou stojí a padá. USA byly tehdy největší odběratel od Venezuely. Venezuela chtěla najít náhradní odbytiště, jednala s Ćínou ale problém byla velká vzdálenost a tím i vysoké přepravní náklady.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva

Banderovec pochvapetřík od socanu letí na ukrajinu…podpořit soukmenovce/příkaz ukr. velvyslance v práglu/….kudy chodil tudy krad… https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petricek-leti-na-Ukrajinu-Setka-se-s-Porosenkem-i-Tatary-z-Krymu-567966

Iva
Návštěvník
Iva

Tak zas má ČR z ostudy kabát, když náš ministr (tedy atrapa ministra) jede na návštěvu k nelegální neregulérní vládě, vzniklé protiústavním pučem … a ten megaidiot se jim tam jede klanět a bratříčkovat se. Všichni slušní lidé z něho musí zvracet a naší zemi to dělá tedy velice špatnou reklamu. Být prezident, odvolám ho. Babiš kašle na všechno … je to celé na pytel.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Rusové to dobře tušili. Proto tam byla taky před několika na návštěvě TU-160 s doprovodem.