VIDEO: Šokující záběry z Řecka zachycují tisíce migrantů, jak přelézají žiletkový plot...

VIDEO: Šokující záběry z Řecka zachycují tisíce migrantů, jak přelézají žiletkový plot a hrnou se z Turecka do Evropské unie! Řecká policie je bezmocná, jediný řecký policista na videu se marně snaží zastavit skupinu migrantů, kteří vyslyšeli výzvu tureckého prezidenta, aby se vydali na cestu do Evropské unie kvůli válce, která vypukla na severu Sýrie! Erdoganova odplata NATO za rozhodnutí aliance nepomoci turecké armádě v Sýrii v boji proti syrské a de facto i ruské armádě v okolí Idlíbu! Coronavirus dokonale odvádí pozornost od nové migrační vlny, která se nyní počátkem jara rodí na řecko-turecké hranici!

VIDEO: Šokující záběry z Řecka zachycují tisíce migrantů, jak přelézají žiletkový plot a hrnou se z Turecka do Evropské unie! Řecká policie je bezmocná, jediný řecký policista na videu se marně snaží zastavit skupinu migrantů, kteří vyslyšeli výzvu tureckého prezidenta, aby se vydali na cestu do Evropské unie kvůli válce, která vypukla na severu Sýrie! Erdoganova odplata NATO za rozhodnutí aliance nepomoci turecké armádě v Sýrii v boji proti syrské a de facto i ruské armádě v okolí Idlíbu! Coronavirus dokonale odvádí pozornost od nové migrační vlny, která se nyní počátkem jara rodí na řecko-turecké hranici!

V Česku je už pátý případ nákazy Covid-19 [1] a každý den přibývají nové případy i v Německu a v dalších evropských zemích. Všechna média jsou a budou od této chvíle pevně fixována na Coronavirus a nic jiného v podstatě v médiích a v tisku neuvidíte, každý den se bude řešit, kde se objevil nový případ nákazy a krizové štáby jednotlivých krajů a organizací budou zasedat a přijímat opatření. Toto téma prostě nelze zpravodajsky ignorovat, a proto i tady na Aeronetu se mu věnujeme a budeme i nadále věnovat. Jenže, ve stínu nákazy Covid-19 se odehrává na jihu Evropy něco, co v konečném důsledku může být milionkrát větší hrozba, než je celá virová epidemie. Začíná jaro a turecký prezident Tayyip Erdogan otevřel migrantům stavidla na západ před několika dny. Ve stínu Coronaviru však tato událost v EU prakticky nikoho nezajímá. K čemu tedy v Turecku došlo?

Migranti na turecké straně hranice se snaží obejít zabarikádovanou řeckou celnici a překročit hranici o pár stovek metrů vedle.

Jistě jste zaregistrovali, že turecká armáda v syrském Idlíbu na severu země utrpěla mohutnou porážku od syrské armády za vydatné asistence ruského letectva. Ankara ovšem nehodlá ustoupit a do provincie vyslala další tisíce tureckých vojáků. Syrská armáda si mezitím v oblasti vybudovala opěrné body a ruské letectvo poskytuje syrské armádě vzdušnou podporu. Situace je pro tureckého prezidenta neřešitelná.

Před dvěma týdny tak Erdogan vyzval NATO, aby aliance vytvořila nad Idlíbem bezletovou zónu, což je eufemistický výraz pro vzdušnou dominanci NATO, kdy nad oblastí létají stíhačky NATO a sestřelují jiné než spojenecké letouny. Bezletová zóna tak de facto nemá s omezením létání letadel nic společného, je to bezletová zóna pro nepřítele, tak je to myšleno. Jenže, má to jeden zásadní háček.

Tayyip Erdogan otevřel migrantům hranice do Evropy, situace na řecké straně je neudržitelná

Pro vybudování bezletové zóny si musí nejprve NATO vybudovat vzdušnou dominanci nad oblastí, a k tomu je potřeba nepříteli zničit všechny prostředky protivzdušné obrany. Jenže, to jaksi v Sýrii moc nejde, protože veškerou protivzdušnou obranu v oblasti zastřešuje ruská protivzdušná obrana v Latakíji pomocí systému S-400 a ani syrské systémy založené na ruských S-200 a 300 také nejsou žádná ořezávátka. Pokusit se zničit syrskou protivzdušnou obranu v Sýrii by nevyhnutelně vedlo k vojenské konfrontaci s Ruskem. A do toho se členským zemím NATO nechce. Vedení aliance proto počátkem minulého týdne tureckou žádost na bezletovou zónu zamítlo, a to s odůvodněním, že vojenské operace Ankary v Sýrii jsou soukromou aktivitou Turecka bez souhlasu NATO.

Policista se snaží zadržet ženu.

Před 4 dny navíc syrský vzdušný útok proti tureckým pozicím v Idlíbu vedl k zabití 33 tureckých vojáků a Erdoganovi bouchly saze [2]. Znovu proto vyzval k vytvoření bezletové zóny [3], ale znovu bez úspěchu. Obvinil NATO ze zrady Turecka a spojenectví a nařídil otevřít západní turecké hranice do Řecka, a to kvůli údajné migrační krizi proudících uprchlíků z Idlíbu. Tam se totiž vytváří nová mohutná frontová linie mezi tureckou a syrskou armádou a lidé prchají. Jenže, pro Erdogana nejde o situaci, kterou by neznal. Nejde ani o to, že by v tureckých uprchlických táborech nebylo už místo.

Mezitím žena v červeném oblečení pronikla do Řecka.

Jedná se zkrátka o pomstu NATO a tím pádem Evropské unii za to, že vedení aliance nepomohlo turecké v armádě v Idlíbu s vytvořením bezletové zóny. Jakmile se Erdoganovo oznámení o otevření hranic s Řeckem pro migranty rozneslo do uprchlických táborů v Turecku, tisíce migrantů se vydaly na pochod. Jedná se pouze o první a celkem malou vlnu, protože zatím je pro arabské migranty v Evropě velká zima, je počátek března. Ta hlavní vlna se spustí v dubnu, to už bude i v Evropě přijatelnější teplota a počasí, hlavně v jižní Evropě. Do severní části Evropy potom vlna dorazí počátkem června.

Řecko chrání od migrační vlny žiletkový drát, který lze snadno sešlapat a přejít přes něj

Na internet začala proto z Řecka unikat děsivá videa, která zachycují naprosto zoufalou a beznadějnou situaci pro řecké policisty. Na jednom z videí, které máte v úvodu tohoto článku, je vidět jeden jediný řecký policista, který chrání osamoceně zhruba kilometrovou část řecké hranice, která je chráněna obyčejným žiletkovým drátem. Později mu přichází na pomoc další.

Video zachycuje naprosto marnou snahu, jak se snaží migranty zastavit a ti utíkají přes dráty do vnitrozemí Řecka. Je to z určitého pohledu absurdní situace, protože policista nemůže nic dělat, i když má tonfu v ruce, nemůže s ní migranty mlátit, byl by obviněn okamžitě z rasismu a z xenofobie, liberální média by ho ugrilovala. Takže se snaží migranty jenom zadržovat rukama, ale působí to naprosto trapně a neefektivně, protože každému při pohledu na video dojde, že tahle masa migrantů prostě žiletkovým drátem, za kterým stojí 1 policista, prostě zastavit nejde.

Migranti přelézají žiletkový plot.

A když se na video dívám, začínám si v duchu říkat, co se stane v Evropě, jestli EU se bude více věnovat Covid-19 než otevřeným tureckým hranicím, kterými do Evropy už za pár týdnů, až se oteplí, začnou proudit stovky tisíc migrantů. Celá virová epidemie totiž naprosto dokonale odvádí pozornost od skandálního rozhodnutí tureckého prezidenta porušit smlouvu s EU o zadržování migrantů a pouštět je do Evropy. Dovedu si reálně představit, že mnoha evropským politikům to vyhovuje.

Všimněte si, že z Bruselu se žádný řev neozývá, žádný povyk, žádná mimořádná zasedání krizových výborů v EU, prostě nic, ticho po pěšině. Všichni řeší pouze coronavirus a Řecko zoufale volá o pomoc, že nedokáže migranty z Turecka zastavit a nedokáže se o ně v Řecku ani postarat. Athény už oznámily, že budou migranty odmítat, ale pozor, v migrační hantýrce to neznamená, že je vrátí do Turecka, to totiž ani nejde.

Coronavirus jako dokonalé maskování pro spuštění migrační vlny bez zájmů médií?

Vracení migrantů znamená, že Athény nebudou udělovat migrantům azyly a budou je vracet do dikce Evropské unie, tedy do rozhodovací pravomoci Bruselu. A v praxi to znamená jediná, že Řecko nebude migrantům z Turecka bránit v odchodu z Řecka dále do Evropy. Nákaza Covid-19 se tak stává dokonalým vrtícím psem na odvedení pozornosti médií a evropské veřejnosti od prolomených migračních stavidel na řecko-turecké hranici.

Tayyip Erdogan nechá hranice otevřené tak dlouho, dokud mu NATO nepomůže v severní Sýrii, a to se dá jen těžko předpokládat. Proto opravdu hrozí, že nás za měsíc a něco čeká nová migrační vlna valící se do Evropy pod maskovacími křídly virové nákazy, pod kterou ty hordy migrantů nebudou mediálně vidět, přinejmenším v médiích mainstreamu. Turecký prezident 29. února zopakoval, že hranice Turecka zůstanou otevřené pro všechny uprchlíky, kteří chtějí a míří do Evropy. Brusel mlčí a stejně tak většina evropských vlád.

A potom prchají do Řecka. Policie je bezmocná…

Tayyip Erdogan není hlupák a musí vědět, že otevřením stavidel migrace do Evropy si vytvoření bezletové zóny na Idlíbem od NATO nevynutí, a právě proto je zde podezření, že vlastně vůbec nejde o souvislost s operacemi turecké armády v Sýrii, ale je to součást plánu na islamizaci Evropy. Situace v Idlíbu by klidně mohla být pro Erdogana vítaná záminka k otevření stavidel migrace do Evropy. Nikdo mu to nebude moci vyčítat, v Idlíbu se bojuje a lidé prokazatelně odtamtud prchají do Turecka.

Takže v mnoha ohledech je toto pro Turecko dokonalá situace a omluva pro otevření hranic a puštění migrantů do Evropy. Takže se obávám, že zatímco evropská média se budou každá den dopočítávat nových případů nákazy Covid-19, tak do Evropy poputuje migrační vlna, která s sebou přinese nejen další nakažené Covid-19, což je prakticky jistotou, ale v jejich řadách přijdou do Evropy tisíce bývalých členů dnes již poraženého a rozbitého Islámského státu. A to je mnohem větší hrozba než celý Coronavirus. Vypadá to, že současná situace s virem někomu opravdu vyhovuje pro odvedení pozornosti od otevření tureckých hranic pro migranty.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
khrsc
Návštěvník
khrsc
jool
Návštěvník
jool

těch pár policajtů to přeci nemůže zastavit 🙁

lochotron
Návštěvník
lochotron

Koronavirus samozřejmě žádnou pozornost od této migrační vlny neodvádí, takové tvrzení je holý nesmysl. Média jak naše, tak zahraniční, věnují tomuto problému poměrně velkou pozornost. Stejně tak média informují o dnešní schůzce Erdogana a Putina. Nechápu, co tím sledujete, že píšete tak nesmyslně exaltované články.

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

JO a kde tomu média věnují pozornost? Já že nic nikde neviděl, krom nepatrných zmínek. Stejně budou z EU odstraněni do jednoho. Snaží se marně.

Joe
Návštěvník
Joe

Proc ,dodavaj do takych zemi zbrane,ty staty co tam zbrane dodavaj,nesou vynu ,na Tom ,ze se tam bojuje.Kdyby nemely zbrane,tak by se tam mohly jen pomlatit klackama a kamenama a nnykto by nemusel utykat do EU.Proto ty staty co tam zbrane dodavaj ,maj ted tu povynost se o ty migranty postarat,sak na Tom prodeji dost vydelaly.

Jiri Hanousek
Návštěvník
Jiri Hanousek

Operace kolem Idlíbu je jen dosti mala cast cele Syrie, kde se jeste valci. Ostatni uzemi Syrie, je reneme bez valky. Naskyta se tedy moznost, aby uprchlici z mista konfliktu misto do Turecka neutikali na druhou stranu tedy do syrskeho uzemi kde se nevalci. Nato jsem jeste nikde neslysel odpoved. Mozna odpoved bude, ze v okoli Idlíbu se nachazeji predevsim prislusnici IS. Proto radeji k Turkum nez k Syrii. V Evrope se mame tedy na co tesit.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Nemyslím, že koronavirus odvádí pozornost, neboť globalisté vždy pracují z několika kartami zároveň ve svém pokeru s našimi životy. Není kouře bez ohně, podívejme se na souvislosti.
Včera vystoupil Erdogan v Ankaře, kdy ve svém projevu přednesl báseň, která popisuje tureckou armádu jako poslední armádu, která by zemřela pro Alláha, takže je to jasný signál pro islamisty, aby prováděli džihád. Zde je odkaz na Twitter, kde je video: https://voiceofeurope.com/2020/03/video-erdogan-framed-turkish-military-offensive-as-religious-war/
A už to nese “ovoce”, kdy na Lesbu byl zničen řecký pravoslavný chrám organizovaným davem z řad “uprchlíků”. V pondělí se seskupilo více než 500 krimigrantů, aby z tábora Moria vyrazili k přístavu Mytilini. Kdy se jim i přes odpor MAT (taktická policie) podařilo kompletně zničit vnitřek kostela.
https://greekcitytimes.com/2020/03/02/geek-orthodox-church-in-lesvos-vandalised-by-refugees/
Proto je snaha kriminalizovat řeckou stranu Zlatý úsvit (velice podobná slovenské straně LSNS), která se staví na odpor proti islamizaci Řecka. Hlavně od roku 2012, kdy mluvčí Zlatého úsvitu a člen řeckého parlamentu Ilias Kasidiaris citoval Protokoly starších Sionů v projevu v parlamentu 23.října 2012. A to nosatí neodpouští. V tomto videu mluví jeden člen Zlatého úsvitu o zlu mamonu “Co může dělat jiného člověk, který uctívá peníze jako svého jediného Boha, v okamžiku, když o peníze přijde než, že spáchá sebevraždu. Peníze nejsou naším ideálem, my máme naši národní vlajku, máme naše revoluční zástavy a budeme bojovat až do konce!
https://youtu.be/OUdbdtbVAfY
Řecko: Zlatý úsvit https://youtu.be/EYECOCLWKzg
Video, které zdílel Kasidiaris jak se připravuje speciální jednotka, ve které dříve sloužil:
https://youtu.be/9msuM7s3Ufo
Tak aby jsme nedopadli jako Řekové a volali S. O. S.
https://youtu.be/FkGVmnkkw-s

Paw
Návštěvník
Paw

Takove veci jiste nedelaji uprchlici, kteri potrebuji jidlo, osaceni a zdravotni osetreni , atd… Ani nikdy nedelali.
Jde nepochybne o zfanatizovany dav a dalsi utok silenych islamistu za ucelem zmasakrovani vsech evropanu. Zniceni a konec Evropy, je jejich jediny cil.
Odzbrojeni a zakaz vsem organizovat obranu a domobranu, otevrit hranice pro silene besy , je zase cil EU a temer vsech vlad v EU..

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jsem zvědav, jestli nám naše “pravdomluvná” a “objektivně” informující CT nezapomene sdělit, jak se ruská ponorka vynořila poblíž sochy svobdy u USA a dokonce ukořistila “neomylné “sledovací zařízení USarmy, které o ní nějak nevědělo a nepodalo zprávu. Židofašisté v USA už jsou opravdu pro srandu králíkům , ale pořád se tváří jako mistr světa a ze svých občanů dělají blbce.

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Моравия любит Россию. Моравия в России!

Novgorodské Pěrunovo světliště
http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2013040002

Kloktačka
Návštěvník
Kloktačka

Morava je součástí České republiky, stejně jako Čechy a kousek Slezska. Kdo se snaží republiku rozbít, je pro mě vlastizrádce. Rusko můžeme milovat a být nadále bratrský národ, ale připojení k Rusku, nikoliv.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kloktačka
nikdo přece nechce připojení k rusku. Ale udržování dobrých vztahů a obchodní spolupráce s ruskem a východem vůbec je mnohem spolehlivější a bez jakýchkoliv nebezpečí, na rozdíl od západu který nás vždy zradil a prodal. Ostatně ví to dnes i západní evropa a proto se pomalu rozchází s USA. Protože surovinově bohatý východ je budoucnost a ne katastrofálně zadlužené USA přežívajíci na ukradeném území, které v životě nedodrželi žádnou dohodu. Už jen to jech jejich
blbé heslo “amerika first” by mělo každého varovat jaký je to asi partner.

4fun
Návštěvník
4fun

Nejodvážněji se k problému postavilo Ministerstvo životního prostředí

Nepůvodní a invazní druhy
https://www.mzp.cz/cz/nepuvodni_a_invazni_druhy

Za nepůvodní druhy rostlin a živočichů jsou označovány (viz např. § 5 odst. 4 zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny) druhy, které nejsou součástí přirozených společenstev určitého regionu – tedy Evropy či ČR, ale v některých případech se také může jednat o druhy nepůvodní pouze v určité části našeho území (např. druhy hercynských pohoří, Šumavy aj. mohou být nepůvodní v Karpatech).

Rozšiřování nepůvodních druhů představuje riziko z hlediska zachování biologické rozmanitosti jak na úrovni druhů (nebezpečí křížení a ztráty genetické variability, konkurence), tak na úrovni celých společenstev, a to zejména v případech, kdy má nepůvodní druh schopnosti, které jej z různých důvodů zvýhodňují oproti druhům původním a začne se intenzivně rozšiřovat – takový druh pak bývá označován jako invazní.

Invazní druh je tedy druh na daném území nepůvodní, člověkem zavlečený, který se zde nekontrolovaně šíří, přičemž agresivně vytlačuje původní druhy.

U obzvlášť nebezpečných invazí může dojít k tomu, že se daný druh začne šířit natolik nekontrolovaně, že rozvrací celá společenstva či ekosystémy, což vede k rozsáhlým ekologickým škodám a potlačení či likvidaci mnoha původních druhů, ne jen těch s podobnou nikou.

Šíření invazních druhů může mít rovněž ekonomické, sociální nebo zdravotní dopady – omezení možnosti obhospodařování pozemků nebo zvýšení nákladů, znehodnocení rekreačního potenciálu území nebo šíření alergenů.

Mezi invazní druhy je možno počítat také mikroorganismy způsobující choroby, nicméně tato oblast se často vyděluje jako speciální samostatný problém.

Řešení problematiky invazních druhů je v posledních letech věnována zvýšená pozornost i na úrovni Evropské unie, podrobné informace lze nalézt na stránkách Evropské komise.

K 1. lednu 2015 vstoupilo v účinnost Nařízení EP a Rady č. 1143/2014 o prevenci a regulaci zavlékání či vysazování a šíření invazních nepůvodních druhů, které stanovuje základní pravidla k nejvíce problematickým invazním druhům z hlediska EU.

Nařízení zavádí mimo jiné kritéria hodnocení rizik, stanovení seznamu invazních druhů, omezení a režim případných výjimek, povinnost sledování, eradikace či regulace atp.


Ministerstvo zemědělství právě rozjelo pilotní projekt pod krycím názvem Trávení přemnožených hrabošů.
http://eagri.cz/public/web/ukzuz/portal/skodlive-organismy/hrabos-polni-otazky-a-odpovedi.html#f=hpblok

Bude tato strategie účinná i na ostatní invazivní druhy?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

4fun
Díky za upřesnění. 😉
Velmi zajímavé materiály jak MŽP, tak i EP. Nařízení EP je přímo účinné a vykonatelné v každém členském Státě – tedy bez dalšího schvalování národním/státním Parlamentem přímo zavedeno do Státního/národního Právního Řádu …

Takže – je třeba okamžitě aplikovat Zákon z r. 2014 ( Nařízení EP a Rady č. 1143/2014 o prevenci a regulaci zavlékání či vysazování a šíření invazních nepůvodních druhů ),
a donutit NAŠI Vládu a MŽP, aby ve smyslu tohoto NAŘÍZENÍ okamžitě konala ve věci ochrany NAŠEHO REGIONU – ÚZEMÍ ČR před druhy, které nejsou součástí přirozených společenstev NAŠEHO regionu, protože rozšiřování nepůvodních druhů představuje riziko z hlediska zachování biologické rozmanitosti jak na úrovni druhů (nebezpečí křížení a ztráty genetické variability, konkurence), tak na úrovni celých společenstev, a invazní druh je tedy druh na daném území nepůvodní, člověkem zavlečený, který se zde nekontrolovaně šíří, přičemž agresivně vytlačuje původní druhy a hrozí vážné nebezpečí, že se daný druh začne šířit natolik nekontrolovaně, že rozvrátí celé NAŠE PŮVODNÍ KULTURNÍ SPOLEČENSTVÍ a ekosystém.
Jasným závěrem tedy je:
Homo sapiens (??), který má svů přirozený původ v Africe či Asii – Arab, černoch, či Judejec, nemají na NAŠÍ Vysočině či v Pohansku co dělat!
A to je nařízení EU!

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Ale to je problém už loveckého zákona ješ sice má výslovně druhy škodná ale státem chráněné a za ty většinou (až na ROMAromanum) hradí spůsobené škody a pak ty nechráněné kde by automaticky mněly být i všechny ty výslovně nepuvodni_a_invazni_druhy včetně těch věčně stěhovavých jak tažné ptactvo (žijící cikánským spůsobem života) kde panská správa na svěřených pozemcích staletí lovila loveckými psi dnes stát lovcům a ostrostřelcum lov i odstřel výslovně zakazuje ale škody neplatí.
Hejtman Čunek jde ještě dál, nepuvodnimu_a_invaznimu_druhy věčně stěhovavýmu jak tažné ptactvo dál kontejnery a medvědu ješ ze zákona výslovně chráněný j!!!, misto požadovaného kontejneru chtěl dát kulku z vrtulníku a ještě se jak jelito divil kdyš mu to voliči logicky vyčetli

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Nic proti těm paragrafům,
ovšem trávení hrabošů zabilo statisíce jiných živočichů,hmyzu,ptáků, a to dokonce a hlavně těch ,co chtěli hraboše pěkně k jídlu.Mrtví čápi,mrtvé sovy,mrtvé včely jděte do háje!To se mně ochránci a milovníku zvířat vůbec
nelíbí a hraboší neplecha pro jednu sezonu je mi šumafuk!Kdyby se hloubkově oralo a nebyl bordel a neznalost v hospodaření,tak by žádný přemnožení nebylo.To jo vylévat vaničku i s dítětem,to je opravdu dobrá rada!!!

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

Jenom nejvetsi trolt a imbecil muze chtit vsechno otravit a mekotat ze tak je to jedine mozne. a) travi to vsechna zvirata jak pisete a b) proboha podivejte se kolik je dnes mezi lidmi rakoviny. Z ceho myslite ze to je? Kurva presne z toho ze je vsecko otravene ruznyma chemikaliema! Super Eco prakticke Reseni na mysi bylo vynalezeno uz davno, a praktikuje ho i ministersky predseda GB v Downing street 10 – KOCKA. Obycejna kocka. Kdyz jsem byl maly, byvala normalni kocka v kazdem dome na venkove. Ty se o mysi postaraly. Nevim kde jsou, kocek je malo a kastrovanim z nich lidi udelali pomale a letargicke polodementni tvory.

weissbach
Návštěvník
weissbach

Jenže tisíce tupounů, kteří si říkají myslivci, když vidí kočku nebo lišku /užitečné živočichy/ tak prásk… Debilismus je bohužel prožraný do všech součástí života. Napřed se otráví dravci, postřílí kočky a pak se ještě otráví hraboši, kteří se přemnožili díky lidské blbosti.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pražská vlaštovka
“ochránci přírody” jsou jen umanutí vypatlaní blbečci , kteří si prostě potřebují na něco hrát. O přírodu jim v podstatě nejde, potřebují jen ten ten pocit důležitosti,že k vůli jejich blbým nápadům a špatným zákonům zdržují i životně důležité projekty , které většinou na ochranu přírody pamatují víc, než blbé nápady těchto “aktivistických”povalečů. To jsou také výplody dnešního školství. Nic pořádného mladé nenaučí , jen blbě kecat a hlavně do všeho. Mladí kteří nemají pořádnou výchovu a vedení z rodiny jsou tak potom úplně k ničemu. Sdružují se do debilních spolků a čekají na podporu od všelijakých parchantů a nepřátel státu a hlavní je nějak ,se vyhnout pořádné práci. Jsou věci věci které by měly být jednoznačně v gesci volených zástupců lidu a nějaké kecání do všeho nekompetentních blbečků vůbec nepřipustit.

Luboš
Návštěvník
Luboš

Včera volal ke Kapalovi s panem Valenčíkem nějaký Kapalovský slinták a slintal do rádia, jak číst článku na Aeronetu, jak jsou hrozné. Tak se ptám. Proč ty články vůbec čte, když je to tak hrozné!? Líbila se mně odpověď a asi “milosrdná lež” pana Valenčíka, který řekl, že nemůže hodnotit, protože ty články nezná.