VIDEO: Šokující záběry z Bratislavy zachytily muže s prostřeleným hrdlem a s...

VIDEO: Šokující záběry z Bratislavy zachytily muže s prostřeleným hrdlem a s uvízlým gumovým projektilem v ráně, ze které se začala hrnout krev! Policista namířil na muže zbraň a chladnokrevně mu zamířil na krk a stiskl spoušť policejní pušky! Muž s policistou pouze diskutoval, ale dočkal se palby do krku, aby už nemohl dál mluvit? Muž ukazoval holé ruce, ne hole v ruce! Byl to úmysl na umlčení jeho argumentů? Když vás střeli do hrdla, diskuse pro vás okamžitě skončila! Nová taktika na umlčení nespokojených Slováků na demonstracích?

VIDEO: Šokující záběry z Bratislavy zachytily muže s prostřeleným hrdlem a s uvízlým gumovým projektilem v ráně, ze které se začala hrnout krev! Policista namířil na muže zbraň a chladnokrevně mu zamířil na krk a stiskl spoušť policejní pušky! Muž s policistou pouze diskutoval, ale dočkal se palby do krku, aby už nemohl dál mluvit? Muž ukazoval holé ruce, ne hole v ruce! Byl to úmysl na umlčení jeho argumentů? Když vás střeli do hrdla, diskuse pro vás okamžitě skončila! Nová taktika na umlčení nespokojených Slováků na demonstracích?

Celým Slovenskem v těchto hodinách otřásají dozvuky středečních demonstrací na Slovensku proti covidové tyranii, kdy největší pozornosti se jednoznačně dostalo šokující a brutální události, ke které došlo v Bratislavě na Hodžově náměstí. Do redakce jsme dostali od jednoho z našich stálých čtenářů ze Slovenska video, které zachycuje děsivý okamžik konce diskuse mezi jedním protestujícím a policisty, kterým evidentně ujely nervy, ale objevují se i názory, že mohlo jít o součást promyšleného plánu na umlčení některých demonstrantů, kteří až příliš těsně a blízko diskutovali s policisty o porušování slovenské Ústavy ze strany současné slovenské vlády. Video zachycuje okamžik, kdy policista z naprosto bezprostřední blízkosti pozvedne pušku proti jednomu muži, namíří mu na krk a zmáčkne spoušť. Gumový projektil z bezprostřední blízkosti zhruba 1 až 2 metrů způsobil muži devastující zranění.

Kamera zachytila obrovskou díru v krku muže s evidentně uvízlým gumovým projektilem pod kůží, přičemž z rány se začala valit krev. Podle našeho kolegy lékaře, který video dnes pro nás analyzoval, vykazoval zraněný muž známky šoku po střelném zranění a byly prý patrné známky jeho dezorientace, což je prý typický projev šoku po střelném zranění. Kinetická energie gumového projektilu z takové blízkosti mířená na ohryzek je v USA považována za pokus o vraždu.

Při zasáhnutí ohryzku hrozí okamžité dušení a smrt, ještě horší je případ, kdy střela zasáhne jazylku mezi bradou a krkem. Po zásahu obvykle nastává nevratné zapadnutí jazyka a smrt udušením. Gumový projektil vypálený z bezprostřední blízkosti má dostatek energie ke zlomení žebra v hrudníku, což dobře dokumentují stovky případů z USA, kde použití gumových projektilů skončilo až u soudů a u organizací pro lidská práva. Pokud policista úmyslně zamíří zbraní na životně důležitý orgán jakým je krk, jedná se vždy o pokus způsobit okamžité dušení demonstranta.

Gumový projektil vystřelený do krku může člověka na místě usmrtit, člověk se udusí

Během výstřelu je klíčové, jak je oběť postavena do dráhy projektilu. Pokud trefí krk z boku, hrozí podle našeho lékaře ještě jeden horší scénář, a to zasažení krční tepny způsobem, že gumový projektil stlačí krční tepnu. V tom okamžiku nastává kolaps oběti obvykle od 5 sekund. Není proto překvapivé, že v USA je střelba na krk u soudů považována za pokus o vraždu, pokud je střelba provedena z bezprostřední blízkosti. Jinak je pohlíženo na zásah krku v případě, kdy dojde k zásahu hrdla nebo obličeje z velké dálky.

Na Slovensku se situace opravdu vyostřuje, protože nasazování gumových projektilů neprobíhá ani v České republice, ani v jiných středoevropských zemích. Použití gumových projektilů je totiž velice riskantní a lze to přirovnat ke střelbě ostrými náboji do nepohodlných občanů. Slovenská vláda se mohutně fašizuje a začíná nenávidět některé skupiny nevoličů vládní koalice. Podobné procesy vidíme v USA, kde dochází k podobným procesům, kdy voliči demokratů mají jiné zacházení než voliči republikánů.

Muž ukazoval holé ruce. Přesto ho policista střelil do krku

Dovedeme si představit, že gumové projektily by bylo správné použít na chuligány, kteří zapalují ulice, zapalují auta, výkladní skříně, demolují majetek, prostě na každého, kdo se dopouští opravdu velkého násilí. Ale střílet gumové projektily do krku pána, který přišel diskutovat o tom, že mu slovenská vláda bere svobodu, lidská a občanská práva, to je opravdu neuvěřitelné. To si nedovolila ani Veřejná Bezpečnost (VB) před rokem 1989, kdy příslušníci SNB vůbec neměli ve výbavě zbraně na gumové projektily, a to z velkých obav z hněvu pracujícího lidu, kdyby ten najednou spatřil, že příslušnici VB střílí do dělníků. Níže je video zachycující první pomoc zraněnému muži.

Jenže současná slovenská vláda s tím nemá problém, klidně nařídí palbu do vlastních občanů. Pomalu se zdá, jako kdyby to ani nebyla slovenská vláda, ale vláda okupační, protektorátní, chránící cizí zájmy před hněvem vlastních občanů. Opravdu je nutné střílet do krku slovenských občanů, kteří přijdou diskutovat o svých občanských a lidských právech do Bratislavy?

Muž přišel diskutovat, policista muže umlčel výstřelem do krku

Video zachycuje, že muž se nedopouštěl žádné protiprávní činnosti, ani nepáchal žádné násilí. Nikdo by se nezabýval touto kauzou, kdyby se jednalo o výtržníka, který demoluje majetek, anebo mlátí a fyzicky napadá policisty. Každá vláda, která začne lidem odebírat občanská a lidská práva, tak se vydává na výpravu, ze které není cesty zpět. Odebrání jedné svobody vede k nespokojenosti občanů, a tak vládě nezbývá nic jiného, než na svoji obranu, aby se udržela u moci, začít odebírat lidem další lidská a občanská práva. A tím se roztáčí nekonečná spirála. To vyvolá ještě větší nespokojenosti. A vláda opět zareaguje ještě větším odebíráním lidských a občanských práv. A tak pořád dokola.

Díra v krku

V nějaké chvíli už vláda nemá odvahu a ani chuť s občany diskutovat o tom, proč jim odebírá lidská práva, protože vláda ví, že to ani vysvětlit nejde. Takže nezbývá nic jiného, než lidi umlčet a poslat do ulic proti nim policisty s americkými puškami na gumové střelivo a umlčet lidi tak, že jim policisté míří na krky, aby konečně zavřeli huby. Tento názor nám dnes do redakce napsali někteří čtenáři ze Slovenska, že toto video podle nich zachycuje novou doktrínu slovenské vlády, jak umlčet Slováky. Prostě se umlčí tím, že jim budou policisté střílet do krku. A tím prý veškerá diskuse má skončit.

V Americe by byl policista obviněn z pokusu o vraždu a z nedovoleného způsobu použití pořádkového prostředku

Samozřejmě, že takové tvrzení je hodně konspirativní, protože z jednoho videa a jednoho výstřelu do krku nelze dělat systém, ovšem v jedné věci nám opravdu zatrnulo. Když jsme video analyzovali, všimli jsme si, že policista na malou chvíli znejistěl, přemýšlel, a teprve poté zamířil na krk a zmáčkl spoušť. Nebyl to výstřel ve strachu, v panice, v pocitu ohrožení vlastní bezpečnosti, ne. Bylo to promyšlené, policista nad tím zjevně uvažoval, jestli to má nebo nemá udělat. Pozorně se na video podívejte a napište nám do komentářů, jestli máte také ten samý pocit.

Diskuse skončila gumovým projektilem v krku

Gumový projektil má dostatečnou kinetickou energii na zastavení útočníka, bez ohledu na to, jestli dojde k výstřelu na hrudník, do ruky, do břicha, nebo do nohy. Ale úmyslné zamíření na krk je opravdu možná kvalifikovat jako velice nebezpečný čin, který mohl muže ohrozit na životě. Ani v USA si policisté netroufají mířit na krk, to spíš míří na hlavu, ale mířit na nejcitlivější lidský orgán, kterým je oblast krku, kde může dojit k zapadnutí ohryzku, ke zlomení jazylky, nebo k přimáčknutí krční tepny, je opravdu na hranici kvalifikace možného trestného činu pokusu vraždy.

Šmitec po demokracii a umlčená hrdla gumovými projektily

Takto se k občanům Slovenska nechovala žádná předchozí slovenská vláda, aby střílela do vlastních občanů, byť to jsou “jen” gumové projektily. Ve světě se používají pouze výjimečně proti nejagresivnějším demonstrantům, kteří páchají násilí a ničí veřejný majetek. Ovšem vytáhnout pušky a střílet gumové projektily do slovenských občanů, kteří přišli protestovat proti porušování lidských a občanských práv v době covidové tyranie, to je opravdu příliš. Když vláda nechce diskutovat s občany o tom, proč jim odebírá občanská práva, nastupuje mezi vládu a občany policie s puškami na gumové projektily. A tomu se říká šmitec po demokracii. Už nezůstalo nic, co by spojovalo vládu a lid.

Policista s puškou na gumové projektily

Už zůstaly jen policejní kordony mezi občany a vládou a výsledkem dialogu jsou občané s prostřeleným krkem, aby už nemohli mluvit. Lidé už dnes litují odchodu Roberta Fica, začíná jim docházet, že v konceptuálních procesech globalizace “nové vedení” neznamená “lepší“, ale obvykle “ještě mnohem horší“. Pamatujte, že Novus Ordo Seclorum to “nové” má přímo v názvu. A tento “nový” světový pořádek bude tím nejhorším v historii. Živí budou závidět mrtvým, protože ač živí, života cítit nebudou, jen útlaku a teroru se zákazem mluvení a odporování.

Fotografie zachycuje chirurgicky vyjmutý projektil z hrdla zraněného muže z Bratislavy

Bude to jako ve filmu Matrix: “Pane Andersone, řekněte mi, k čemu je vám telefon, když nebudete moci mluvit?” V Matrixu vám zašili, resp. zalepili ústa, na Slovensku vás střelí gumovým nábojem do krku. Různé metody, ale stejný výsledek k umlčení odporu. A pokud si myslíte, že zranění gumovým projektilem na demonstraci v Bratislavě je ojedinělým incidentem, tak jste na omylu. Aeronet minulý rok v listopadu/novembri přinesl článek a video o střelném zranění chlapce, který byl v Bratislavě na demonstraci proti covidovým opatřením zasažen gumovým projektilem přímo do temene hlavy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
karpi
Návštěvník
karpi

Tak asi pořád trochu lepší, než ten krk mít prokosnutej od policejního pitbula.

https://odysee.com/@Nightflight:7/newcastle-attack-dog-vs.-protester:4

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tak hned po ránu koukám na zprávy a vidím, že jedna demonstrace, pár zraněných psychicky narušenými policajty a vzápětí ráno článek, jak se na Slovensku zvyšují počty nakažených covidem.
Na fotce nakažený cigoš, tak ještě rozhodit společnost, a tvrdit, že to roznášejí Romové a pak pár blbečků na ně vyjedou, a už se soudí a zavírá za nenávist. Doufám, že Slováci nejsou tak blbý, jak si jejich vláda myslí a k atakům na Romy nedojde.
Kokám na tu fotku, a nestačím se divit, u nás se špejluje do nosu, ale na fotce špejlování do krku. Tak ještě lépe, když vám nějaký diletant utrhne příštítná tělíska, tak je vymalováno a máte nadosmrti problém.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-covid-svet-epidemie.A210904_094800_zahranicni_kha

anonymka
Návštěvník
anonymka

Slovinci by si nejraději zavřeli televizi do skleněné koule, problémem, že prý je, že stojí budova na veřejném pozemku. Opozici tam vede vysloužilec z války o osvobození, takže časem, pokud vláda bude s lidmi moc zametat, by tam mohlo být i husto.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovinsko-popiraci-covidu-vrthli-do-vysilani-televize.A210904_162052_zahranicni_kha
ještě tohle: článek je o ho.nu, ale zajímavá je tam ta tabulka. Lidi už asi dostávají rozum.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ockovaci-centrum-bez-registrace-zajemci.A210823_095438_domaci_misl

Nertl
Návštěvník
Nertl

Sarah Goldsteinová-anonymko, kde Žid skáče, národ pláče!
comment image

Junoslav
Návštěvník
Junoslav

Italie skanduje no green pass https://www.youtube.com/watch?v=gOqa3Hl5jA4

anonymka
Návštěvník
anonymka

junoslav
Francouzi též protestují proti covidovým pasům, protest je již osmý v řadě, ale jak s zdá vláda si z toho dělá jen prdelky.
Pokud si obrázky zvětšíte, všimnete si, že sem tam sporadicky demonstrují i nějací černoši, ale Arab ani jeden.
jak jsem viděla ty první dvě demonstrace tak ty byly naprosto spontánní, různé nápisy na kartonech z krabic, vše namalováno ručně. zde je již vidět, že to někdo organizuje, cedule s nápisy jsou stejné a tištěné, mnoho vlajek. Ručně psané nápisy jen sporadicky.
podle mě se jen čeká, až se policajti utrhnou a začnou do davu střílet, nebo aspoň použijí slzák, aby mohla z toho byl mazec a zakázali se i ty demonstrace. Nějaký počet lidí to dřív nebo později odnese.
Francouzi jsou jiní než my, nechodí jen demonstrovat, ve Francii hoří covidvá očkovací centra, na počátku těch demonstrací o tom psali, nyní už je ticho po pěšině, aby to náhodu nenapadlo lidi i v dalších státech. Arabové se očkovat nemusí, tak to jde kolem nich, netuším, jestli covidové pasy musí mít též, když jsou z očkování uvolněni, ale na demonstraci žádné nevidím.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/protesty-proti-koronavirovym-opatrenim.A210904_214904_zahranicni_wass

Sivul
Návštěvník
Sivul

proc se lide nenavidi sami mezi sebou ?! 🙁 I ti policiste preci maji rodiny-dohledat je lehci nez vzit malemu diteti lizatko, takze karma je zdarma. Slovenska republika a Ceska republika by mela byt znovu spojeny, jako kdyz byla nezakone rozdeleny. Jsme sousede, a ti si musi pomahat. Slovakum nezavidim, kdyz maji ve vedeni ringle. U nas to neni taky zadne exotika. Radi bychom vam pomohli, reknete jak 🙁 Najmout si snipery nebo ukecat policisty ?! Tohle by se nemelo stavat, ze lide jsou tercem ozbrojenych slozek. V dalsim zivote chci byt sniper. One shoot, one hit. Slovaci drzte se… 🙁 Nemam rad agresivni reseni, ale pokud jde do tvrdeho…nastava ALE. Muzou za to ti nahore. Co se povazuji za bohy a elity. Nemaji ani tuseni jakou maji zodpovnednost, meli si predem precist ty male pismenka kdyz podepisovali smlouvu. Dole to byva vetsinou napsane, dodatky s hvezdickou a malym textem. Pouzit to co sami vytvorili. Proti nim.

Peter Dulek
Návštěvník
Peter Dulek

Použitá zbraň: FN303 Launcher. The parameters for use are narrow: intervention in prisons or the urgent neutralisation of a dangerous person in a public place. “Misuse may result in injury or death. Avoid aiming at face or head”.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Áno, máte pravdu, je to winčestrovka opakovačka. Ako od Karla Maya …
Hádam ale nechcete po tej fízlovskej opici, aby ovládala angličtinu, či?

“The FN 303® projectile delivers a sufficiently dissuasive level of pain within the impact zone to disable targets temporarily. The energy is sufficient for other effects such as breaking car windows.”

Lynn
Návštěvník
Lynn

Přesto je třeba se bránit. Demonstrace nejsou jediným prostředkem obrany. Výborné je sjednotit se, pomáhat si, mít vlastní kulturu, dopravu, zásobování, samozřejmě tajné. Bylo by vynikající, kdyby většina lidí v celé zemi najednou přestala dodržovat nesmyslná vládní opatření. To by hodně vládě zkomplikovalo život. Je však nutná ještě jedna podmínka, ta platí i sama o sobě. Nesmíme však v tom být sami. I malý pasáček David, který měl jen hůl, prak a pár oblázků, zabil svalnatého, po zuby ozbrojeného a skvěle vycvičeného obra Goliáše. David přitom neutrpěl žádná zranění. David však nebyl sám. Měl plnou podporu a ochranu Boha. Bůh je všemocný a dokáže každého ochránit a zajistit mu nejen vše potřebné, ale i důstojné živobytí i uprostřed pozemského pekla. Je však nutné se k Němu obrátit, navázat či upevnit s Ním osobní vztah, poslouchat Ho a plně Mu důvěřovat. Je třeba zapomenout na přirozený průběh věcí a věřit na zázraky. Není to dětinské, je to víra ve všemohoucího Boha, který vládne neomezenou mocí a který je také nekonečně dobrý a záleží Mu na každém z nás. Co On nedovolí, to se nám nemůže stát. Jiná možnost není.

Fede8199
Návštěvník
Fede8199

V této souvislosti doporučuji všem shlédnout skvělý snímek Brazil od režiséra T.Gilliana (mmj. 12 opic..). Byly tam.obdobné souboje s Goliášem. Ale… bohužel,.žádný happy ending. Je to, tuším, 1995 a je to dystopická jízda. I výtvarná, dialogová, herecká. Jinak moc dík AE týmu za vsechnu tu práci a odvahu, jakožto i vám všem, zde, v diskusi,.kdož sledují stejný cíl. Znovuobnovení svobody.

angel
Návštěvník
angel

proč ON dovoluje zlo aby se dělo zcela objektivně dobrým lidem kteří nikdy nikomu neublížili ?

OS KOS
Návštěvník
OS KOS

On/Ona není původcem zla a negativního stavu a s ním spojeným utrpením, pouze takový stav po nějakou dobu toleruje. Zlo a utrpení je výsledkem jistého experimentu jistých relativních bytostí. A bytost, která se tohoto experimentu účastní, tak činí dobrovolně po dohodě s Ním/Ní, třebaže si nyní na tuto dohodu nevzpomíná. A nic se neděje náhodně (to dobré i to zlé) a je v souladu s tím, co bylo dohodnuto před příchodem do tohoto života. Dokonce údajně i okamžik a způsob naší smrti (resp. našeho odvolání z této planety) je již předem dohodnut, akorát nám o tom byly vzpomínky vymazány, s čímž jsme též souhlasili. Každý předem ví, do čeho jde, vše je v souladu se svobodnou volbou a vůlí každé bytosti. Více na http://svetelneinfo.cz/proc-museji-bozi-predstavitele-nest-tak-tezky-kriz/

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Prostě to tam musíš o tom Bohu nacpat Lynne že? Nacpat tam tu VÍRU, prostě cpát to tam hlava nehlava, do těch hlav to cpát a cpát, tak jak Vás učili někde v Církvi či knížečkach. To je prostě obsese. Fanatismus, tmarstvi. Jsou lidé, co v životě nikomu necpou Boha a žijí v Bohu, a jsou lidé co mají pořád plnou hubu Boha a jsou totálně duchovně v ha*zlu. Pak se nedivim, že se pořád ohání Bohem, kde není poznání je víra.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Narvi si víru v boha do řiti i do 3,14če a neotravuje druhé lidi, co jsou normální a vidí na vlastní oči, že žádný bůh nikdy nikoho nezachraňoval! Jdi už, sakra, do řiti s agitacemi k bohu, kdybych měl možnost, tak dostaneš nakladačku, aby ses probrala do reality, kdo je to vlastně mocný.

f.g.
Návštěvník
f.g.

PaVo
A ty jdi do řiti s tou tvojí slabomyslnou makovicí. Chudáčku. Nakládačku potřebuješ ty, a to pořádnou! Zblblo.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Se podívej, kolik zoufalců s Lynn souhlasí! To ona je slabomyslná a vnucuje to druhým!
Agituje k sebevraždě stejně jako jiní blbci k fuckcínám, ve výsledku není rozdíl.

Ona tady burcuje blázny, co ze sebe budou dělat vymyšleného Davida a půjdou proti zbraním s holýma rukama, a když někomu nepomůže domluva, aby neškodil druhým, tak se mu musí zavřít huba i násilím, to si uvědom.

Střílení projektily je smrtelné, a ten člověk měl štěstí, že to přežil. Tak si to laskavě přeber v hlavě, čeho či koho se vlastně zastáváš, ty neslabomyslný, f.g.

TREX
Návštěvník
TREX

Však ty mas zbroják, nebo ne Ne? Rambo’
Když jsem četl tvoje příspěvky lidem, kteří mají, odpověděli mi hned – jsi virtuální

astra1
Návštěvník
astra1

je to magor

TREX
Návštěvník
TREX

Nemůže:-))
On je klávesnicová Květová:-)))
doporučuji všem: nazývat ho jak se cítí:
RAMBO

TREX
Návštěvník
TREX

Ty taky, za nás ateisty- ty špíno nelidské, ostudo všech normálních lidí.. lidí..lidí!!!
Ty jsi stejný , akorát na druhé straně pólo, jako Květová..
Nikde! Nikde! Není stejný MAGOR – jako TY

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Do píči to je síla, toto je fakt vojna

anonymka
Návštěvník
anonymka

Zdravý rozum
Kdepak, vojna ještě nezačala, ostrý teprve přijdou na řadu. Jen doufám, že ne u nás.

Pavel
Návštěvník
Pavel

anonymka
Sára, ani o šábesu si nedáš pokoj?? Ano, válka ještě nezačala, zatím, než jí rozpoutá nosatý vládnoucí odpad!

PaVo
Návštěvník
PaVo

anonymka

Kdepak, nesouhlasím s tebou, válka jede už násilným pícháním lidem jed, a mezi projektilem a ostrými není rozdílu, pochop to.

Zdravý rozum to vnímá správně.

Lilek
Návštěvník
Lilek

Já tam třeba vůbec nevidím že by spolu policista a muž diskutovali

Metatron
Návštěvník
Metatron

…aha..tak právě kvůli tomu co se děje dnes už před třiceti lety přes havla, klause a mečiara rozbili těžkoslovensko…pracují opravdu s předstihem….ti démoni, zlí duchové v lidských tělech i bez nich, co řídí globalizačně tento nebohý svět a celý svět vychylují záměrně z rovnováhy…

angel
Návštěvník
angel

proč užíváte ten hanlivý název ,, těžkoslovensko ,, když , jak tu předstíráte , rozumíte té ,, rovnováze světa ,, … ?

karpi
Návštěvník
karpi

Použil to poprvé Karel Kryl a není to hanlivé

angel
Návštěvník
angel

a máme se z něj posadit na zadek ? on v tom měl taky hodně dlouho pěknej guláš , s tím svým Bratříčkem a vrátky …

pro mě to hanlivé je … a nejen pro mně …