VIDEO: Šokující video z USA o přešitých dětech a transgenderové agendě v...

VIDEO: Šokující video z USA o přešitých dětech a transgenderové agendě v americkém školství! Víte o svých dětech, jestli jsou “cisgender” nebo “Drag Queen” a jestli si náhodou neplánují přešít v budoucnu pohlaví? Za vašimi zády se tyto zrůdnosti nasunují i do základních škol v Evropě, transgenderové procesy vedou děti k odmítání rodičů jako vzdělávacích autorit! Děti v USA chodí během vyučování na osvětové školní akce, kde se setkávají s transvestity! Rodiče o tom obvykle nemají ani tušení, proces této agendy podpořil i nový kandidát na amerického prezidenta!

VIDEO: Šokující video z USA o přešitých dětech a transgenderové agendě v americkém školství! Víte o svých dětech, jestli jsou “cisgender” nebo “Drag Queen” a jestli si náhodou neplánují přešít v budoucnu pohlaví? Za vašimi zády se tyto zrůdnosti nasunují i do základních škol v Evropě, transgenderové procesy vedou děti k odmítání rodičů jako vzdělávacích autorit! Děti v USA chodí během vyučování na osvětové školní akce, kde se setkávají s transvestity! Rodiče o tom obvykle nemají ani tušení, proces této agendy podpořil i nový kandidát na amerického prezidenta!

Určitě v posledních letech vnímáte procesy, jak české think-tanky neustále opakují potřebu upevňovat tzv. transatlantické vztahy s USA, že prý je to garance národní bezpečnosti pro ČR a pro evropské země před zlým Ruskem. My vám dnes přinášíme brutální a šokující video, které vám vyrazí dech, protože uvidíte, proč Rusko tak tvrdě zasáhlo proti mediální propagaci homoagendy. Je to ukázka a úryvek ze tříhodinového dokumentu [1], který opravdu není v mých časových silách otitulkovat, takže níže přinášíme pouze několikaminutovou otitulkovanou ukázku. Americké školství je systematicky infiltrováno neziskovkami a LGBTQ agendou stejně jako v ČR, ovšem jak sami uvidíte, v USA je tento proces o mnoho let dál. Nicméně stejné procesy čekají i evropské země.

11-letý transgender chlapec Desmond, mediální hvězda LGBTQ komunity v USA.

Ruská federace se těmto deviantním procesům likvidace mládeže a budoucích generací úspěšně brání, byly přijaty potřebné anti-LGBT zákony, které zakazují deviantním osobám práci s mládeží a práci ve školství, nicméně tato globalistická agenda dysplazie genomu bílé rasy je v USA opravdu velice daleko, a to do takové míry, že se na tomto procesu podílí samotní heterosexuální rodiče. Informační pole je natolik ovlivněno liberální propagandou, že dokonce některé herečky dokonce zahájily proces transgenderizace svých malých dětí. Celý tříhodinový dokument se nedá sledovat celý, protože už po pár minutách se vám začne dělat špatně.

Lékaři se prý mýlí, když přidělují dětem jenom dvě pohlaví po narození

V amerických televizích jedou programy, které dětem vysvětlují problematiku LGBTQ a dokonce tvrdí o lékařích, že jsou zaostalí a mýlí se, když novorozencům přidělují binární pohlaví, tedy pouze mužské, anebo pouze ženské. Agenda LGBTQ dětem vysvětluje, že se jedná o tzv. přidělená pohlaví, která vám byla proti vůli přidělena při narození. Podle agendy LGBTQ by si každé dítě mělo určit své vlastní pohlaví ve chvíli, kdy k tomu cítí potřebu a podnět, bez ohledu na věk. Rodiče jsou dále podporováni v tom, aby dítě v procesu konfirmace vlastního pohlaví podpořili, takže by chlapci neměli bránit v oblékání do dívčích šatů, nebo obráceně, neměli by dívce bránit v čistě chlapeckých aktivitách.

 

Jednou z největších hvězd LGBTQ komunity je Desmond, 11-letý chlapec, který se převléká za dívku a je hlavní tváří americké LGBTQ mládežnické scény. Ten proslul svým výrokem, že děti by si měly dělat, co chtějí a pokud rodiče nesouhlasí s tím, že dítě je transvestita, mělo by dítě své rodiče vyměnit za jiné ve spolupráci se sociálními úřady a soudy, které dítě odeberou z rodiny kvůli homofobii, stejně jako se to děje již v Norsku. Právě norský systém je velkým vzorem pro americkou LGBTQ komunitu. Další americkou hvězdou je Jazz Jennings, která od svých 10 let měla na americké televizi TLC show, ve které byl sledován její proces proměny v ženu završený operací odstranění penisu a jeho transformací do vagíny.

Rusko přijalo tvrdé zákony na potlačení procesů propagace deviantních procesů ve společnosti

Pokud na tyto informace koukáte s otevřenými ústy, je to jenom špička ledovce. Nikdo na mainstreamu vám neřekne pravdu, proč je Ruská federace takovým nepřítelem západu a proč sionisté tak moc usilují o izolaci Ruska ve vztahu k tzv. západní genové laboratoři. Rusko si nehodlá nechat zničit svůj genofond systémově implantovanou degenerací skrze preferenci deviantních genetických kmenů ve společnosti, a to je právě jeden z důvodů, proč řídící procesy na západě chtějí naprosto přetrhat veškeré vztahy a kontakty s Ruskem.

Ruská federace je jedinou zemí v Evropě, která přijala zákony na ochranu genetického zdraví populace před vlivy deviantních procesů, a to nejen ve školství, ale i v médiích, ve zpravodajství, na internetu, v tisku. Rusko si uvědomuje, jaký proces probíhá na západě na 1. a 5. prioritě, tzn. v procesech školství a na úrovni medicíny, chemie, vody a potravin.

Drag Queen “Isabella” a Desmond.

Všimněte si, že i mnoho českých influencerů na YouTube vykazuje trans-genderové znaky a někteří se dokonce už i hlásí k homosexualitě. Jenže pozor, homosexualita je pouze první fáze. Druhou fází je transgenderismus a veřejná propagace LGBTQ agendy a práva dítěte na vlastní volbu pohlaví. Chemická a indukovaná destrukce genomu bílé rasy jede na plné obrátky.

Všimněte si, kolik chemických látek je napícháno do potravin a nápojů. Všude vám tlačí umělá sladidla a lžou vám, že prý do potravin a nápojů nedávají pravý cukr kvůli tomu, že se po něm tloustne. Tato lež je velmi oblíbená, ovšem pravda je taková, že právě nedostatek přirozeného cukru oslabuje imunitu a vede k pomalé a plíživé destrukci genomu.

Genetická likvidace genomu bílé rasy na 5. prioritě, jedy na poškozování DNA si vkládáte do úst i během čištění zubů

Cukr totiž v těle funguje jako palivo pro buněčnou a látkovou výměnu. Pokud přestanete přijímat cukr, zničíte své genetické dispozice ochrany buněčné DNA. To samé platí o přijímání živočišných bílkovin a jejich nahrazování sojou. Soja má katastrofální vliv na produkci mužského pohlavního hormonu testosteronu, protože sója působí v organismu muže jako inhibitor produkce testosteronu. Aby likvidace mužské plodnosti v bílé rase byla maximální, přidává se sója a extrakty ze sojových semen nejen do potravin, ale dokonce i do zubních past, protože soja se nejlépe do krve dostává difúzí skrze dásně.

Desmond na festivalu LGBT.

Další nebezpečnou látkou je lauryl-sulfát sodný (SLS), což je organické činidlo a pěnidlo v zubních pastách a také v mýdlech a šamponech. Vedlejší účinky jsou hrozivé, látka sice likviduje bakterie, ale současně rozevírá kožní póry, kterými se lauryl-sulfát dostává do krve pomocí difúze skrze kožní tkáň. Je to sice zanedbatelné množství, ovšem tato látka narušuje vazby a struktury buněčné DNA. Více informací o SLS v angličtině zde.

Jak ochránit děti a sami sebe?

Proto je nanejvýš nebezpečné čistit malým dětem zuby dnešními zubními pastami, které mají SLS. Daleko lepší je čistit zuby pouze zubním kartáčkem a obyčejnou vodou. Zubní pasta je k čištění zubů naprosto zbytečná, zbytky jídla neodstraňuje pěna, ale kartáček. Je to podobné jako s holícími pastami a pěnami. Není to pěna, která holí, ale čepel žiletky. Jediným důvodem pro použití past je komfort. S pěnou v ústech nebo na tváří je to příjemnější. Likvidace genomu bílé rasy na 5. prioritě je naprosto brutální. Píšu o tom proto, abyste pochopili, že tyto změny v bílé populaci vedou k postupné dysplazii bílého genomu.

V roce 2016 teprve 9-letý transgender chlapec Avery Jackson na titulní stránce National Geographic [2].

Genom prostě degeneruje, protože ztrácí schopnost reprodukce, viz. Calhounův experiment na bílých myších, který můžete spatřit ve videu zde. Myslíte si, že propagace různých nejmenovaných českých homosexuálních YouTuberů v ČR v poslední době je náhoda? Ne, je to mediální indoktrinace jako v USA. Jediný rozdíl je v tom, že v USA jsou s tvrdostí tohoto procesu mnohem dál, ale je pouze otázkou času, kdy toto přijde i do ČR. Děti se rodí s výrobními defekty od rodičů.

Proces likvidace genomu bílé rasy jede na plné obrátky, stačí se jenom dobře dívat okolo sebe

Chlapci mají kvůli genetické dysplazii poškozený genetický materiál, identifikace pohlaví není jednoznačné,  protože i když pohlaví potomka je mužské, rysy ve tváři a konstrukce kostry odpovídá dívce. Anebo přesně obráceně, v případě narozené dívky s chlapeckými rysy a muskulaturou. Chemicko-biologická 5. priorita zde pro globalisty odvádí brutální práci se šokující efektivitou. A mediální propagace je silným nástrojem tohoto procesu.

YouTubeři z ciziny. Dříve dívky, dnes chlapci.

Co je hrozivé v USA, to je nejvyšší politická podpora globalistických kádrů v USA. Bývalý americký viceprezident Joe Biden z doby prezidentování Baracka Obamy oznámil, že v případě zvolení prezidentem chce práva aktivistů z LGBTQ komunity zakotvit do americké legislativy [3] podobně, jako to probíhá v Norsku. Ovšem v USA by tento proces zašel mnohem dál, de facto na úroveň antidiskriminačních zákonů z doby, kdy se ukotvovala práva černochů v USA.

Tento proces by se nově aplikoval na příslušníky LGBTQ komunity, tedy proces pozitivní diskriminace, kvóty v médiích, ve firmách, v úřadech, kolik LGBTQ lidí musí být přednostně přijato do pracovních pozic atd. Cílem je dosazení těchto osob na základě protekce do řídících procesů v USA. Na konci tohoto procesu bude rozpad a rozklad americké moci a celé společnosti, což je přesně ten proces, o který globalisté usilují v zájmu vytvoření své jediné světové vlády.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Slava
Návštěvník
Slava

Já už si jenom představuju, jak nás tito LGBTQ s tou namalovanou pusou budou ve zbrani chránit před nájezdy okupantů. Mezi Íránem a USA to už pomalu jiskří a někdy stačí jenom jeden výstřel a je to tady a celosvětově. (Už jsme to zažili).
A odpovídaly by tomu i všechny makroekonomický ukazatele.
Jenomže naše mládež řeší brčka, uchošťoury a ošklivého Zemana.

Nemo
Návštěvník
Nemo

Bílá kůže je výsledek nižší funkce melanocytů. Je úplně jedno, jestli má člověk kůži bílou nebo tmavě hnědou, není tedy třeba bílou rasu nijak “likvidovat”. Pokud se chcete bavit o kultuře, to je něco jiného, ale barva kůže s tím souvisí jen hodně nepřímo. Mimo to, kdyby někdo chtěl fakt bílou populaci záměrně zlikvidovat, tak proč se teda vráží tolik peněz do asistované reprodukce?

Noro
Návštěvník
Noro

Tu nejde o likvidaciu bielej rasy, ale o likvidaciu vztahov v spolocnosti. Najsilnesi vztah je rodina. A toto je velmi ucinny nastroj ako tento vztah rozbit. Pre system je najlepsi ked vsetci citia a jednaju ako samostatny jedinci. To zabezpecuje ochranu systemu pred spolcovanim proti nemu. Pak je tu zabavny priemysel ktory sa postara o odvratenie pozornosti od klucovych udalosti. VSETKY talkshow, sutaze, serialy, hry, nezmyselna hudba, ukazovanie slavnych ludi (umelo preslavenych) aby doslo k zavisti a napodobovaniu – idolizmus = iditotizmus.
Tazko o tom ale presviedcat niekoho.
Ak clovek chce, tak si tie zdroj najde aby videl ako kazdy kusok pomaly vo vsetkych odvetviach sluzi jednemu cielu. Ti co kricia ze su to konspiracie su proste len malo vnimavy, lenivy a blby.
Treba si par publikacii precitat, nie je to pohodlne ako show jana krausa, alebo superstar, ale na oplatku rozvija intelekt, informovanost a vedomosti.
Umele oplodnenie je uplne ina tema, kde treba sledovat kto je cim oplodnovany. Su to nahradne matky ktore vynosia dieta homosexualnemu paru. Deti sa bezne kradnu a predavaju a pedoflnych a LGBT aukciach. Nedavno sa konala jedna v bruseli, kde vyvolavacia cena bola od 120 000 Eur. A ked tomu neverite, Vasa vec,, nechajte si tie oci zavrete, lebo prvorady je prsitup, ak ten je nespravny, kaslite na to a zerte chemka, sulozte so zvieratami, a dajte to na youtube,,,dostanete par like-ov a budete sa citit IN. Tym ale budete len zbytocny spotrebovac kysliku.

Slava
Návštěvník
Slava

V podstatě máte asi pravdu. Zapadá to do sebe. Jen si říkám, že výsledek snah globalistů nemusí být zaručen. Nám taky tloukli ve školách do hlavy, že se Sovětským svazem na věčné časy a komunistická strana v čele vlády a celého lidu a jak dopadli?
Ovšem Na druhou stranu byla tady rodina, která byla většinou v opozicí. No třeba proto je teď rodina tak nežádoucí (?)

Jochen
Návštěvník
Jochen

Bez starosti panove a damy. Pulka a mozna vic si to stejne jednou hodej a to je dobre!

Mirek
Návštěvník
Mirek

Chemicke produkty na holeni jsou opravdu spatne. Ja pouzivam podomacku delane mydlo s kozim mlekem a pracuje to uzasne. Zadna vyraska a kuze mi nevysycha. Prisel cas vyrabet si sam domaci potreby a pestovat sve jidlo. Maso z obchodu krmene sojou taky neni dobre. Lepe koupit maso od zemedelce nekde na cerno.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Prosim, daj receptva postup prace pri vyrobe takeho mydla:-)

Reznik
Návštěvník
Reznik

Depopulace vlivem “neplodnosti” nejde tak rychle jak je třeba, víme že neplodnost se dotýká jak můžu a žen bez ohledu na rasu, no jo, ale to platí jen v civilizovaném světě, mimo něj nikdo neplodný není a když tak vyjímečně, co se to tedy děje a co jsou doopravdy “civilizační choroby” … Záměr ? No jistě, že ano a teď už si prý ani neumíme identifikovat pohlaví… Nebo vlastně umíme !? Europoidní rasa je na odchodu. Epitaf ? Pseudohumanisti.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Užiteční idiot sionistických chazarů satanových zaplnili Václavák .Už se chystaj na Letnou podle slov jednoho z účinkujicich ,,umělců,, pohrobků V. Hejvla. Je to hnus velebnosti , to jsou demagogkrati.

zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

Deti sú indoktrinované, tradičné rodiny sú systematicky rozkladané. Necháme si vtlačiť tento spôsob života?

video k clanku: https://youtu.be/i7pKA-tK084

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Satanova Synagoga jede na plny koule! Bud, a nebo. Mlati z kozliku ritici se kone, bud a nebo !!

Jezis Kristus nas, ci spise nase predky pred cca 2000 lety varoval velmi jasne v poslednim odkazu na Satanovu Synagogu, ci Z/zidy, coz je stejne, co natom zalezi, v Zjeveni Svateho Jana, 2:9.
A aby i tem natvrdlym to doslo, coz jak je zrejme to nepomaha, hned to same vzapeti v Zjeveni 3:9:

“A ti co budou o sobe rikat ze jsou Zide (tj. Dum Judah, ten pravy a puvodni se skladal ze dvou kmenu, kmen Judah + kmen Benjamin; Kristus na strane otcima Josefa byl Judah, na strane matky z Judah + Levi; Sv. Pavel tez z Domu Judah – kmen Benjamin; posledni 2 z Bible, kteri jsou dokumentovani byti Semity, tj, potomci Shema. Ze dnesni yido-chazari jsou Semity? A ti co jim odporuji jsou anti-Semity? Ha-ha-ha-ha!!!! Dnesni zide jsou nejvetsimi anti-Semity, neb nenavidi k smrti Semity Krista a Sv. Pavla! 10 kmenu, ktere se nikdy nenavratili ze zajeti v Assyrii v cca 720 B.C., jsou “gentiles”. Pred nimi se strachuje, ze Kristus je zpet privede na uzemi, i strujce Kristovy vrazdy Kafias. Viz Jan 11:49-53) jimi NEJSOU, LZOU, a jsou SATANOVA SYNAGOGA.

Jednoducha otazka: Kdo dnes o sobe tvrdi ze jsou Z/zide? Jednoducha odpoved: Nikdo jiny, nez ti co to svetu lzemi zpitych gojimu (Gentiles = tj. ti co nejsou z Domu Judah, ale zrejme jsou potomky tzv. “10 ztracenych kmenu ISRAELE”) to tvrdi. Satanova Synagoga.
Manual Satanovy Synagog, Babylonsky Talmud, je naplnen sexualnimi perverzemi, pedofilii, a hnusem. To co se dnes deje, je plneni osnov dabelskeho Babylonskeho Talmudu.

Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku. Amen.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Vše tomu nasvědčuje a proroctví se naplňují.

babuskajaguska
Návštěvník
babuskajaguska

Odpoved pro Jaryna, je videt Jaryne, ze se vyznate jak ve zbranich tak v tom jake druhy zbrani vyuzivaji tajne sluzby potazmo ochranka vlady.
Dokonce bych vas typoval v tom pripade na pachatele vystrelu v Babisove letadle, uroven je odpovidajici.
Revolver je pro tento druh sluzby naprosto nevhodna zbran, duvody si dohledejte nekde na internetu.
Preji pekny den.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

babuskajaguska,
máš postřeh, ve zbraních se vyznám. Ty “Gloky” by rozebrat šly, ale ty “buldočky” v pouzdře na noze už těžko. A pamatuj, pistole může selhat, revolver nikdy.
A nech si poznámky o úrovni , tvoje příspěvky tě k tomu moc neopravňují.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Podívejte se na transgendera
Andreje Pejiče. . tady musím uznat,že
se bytost zdařila..je krásný/á
až mrazí ..