VIDEO: Šokující video italské televize zachytilo tajnou noční vykládku migrantů z italského...

VIDEO: Šokující video italské televize zachytilo tajnou noční vykládku migrantů z italského sportovního člunu, ale italská policie je ani nezkontrolovala na přítomnost viru Covid-19 a hned je odvezla do sběrného střediska v Lampeduse! Policisté se migrantů pouze ptají, jak se cítí a jestli je jim dobře. Místní lidé se bojí mluvit, ale skrytou kamerou v tašce se podařilo natočit jejich názory! Italská vláda po vyhazovu Mattea Salviniho obnovila import migrantů, ale přesuny probíhají nově zejména v noci, aby to Italové neviděli! Pokud se virus z Wuhanu dostane do Afriky, je s Itálií konec, obávají se místní lidé!

VIDEO: Šokující video italské televize zachytilo tajnou noční vykládku migrantů z italského sportovního člunu, ale italská policie je ani nezkontrolovala na přítomnost viru Covid-19 a hned je odvezla do sběrného střediska v Lampeduse! Policisté se migrantů pouze ptají, jak se cítí a jestli je jim dobře. Místní lidé se bojí mluvit, ale skrytou kamerou v tašce se podařilo natočit jejich názory! Italská vláda po vyhazovu Mattea Salviniho obnovila import migrantů, ale přesuny probíhají nově zejména v noci, aby to Italové neviděli! Pokud se virus z Wuhanu dostane do Afriky, je s Itálií konec, obávají se místní lidé!

Hlavním tématem evropských médií je v těchto dnech situace v Itálii, kde k dnešnímu dni zemřelo již 11 osob a dalších 322 je infikováno a jsou v péči lékařů [1]. Včera zasedala bezpečnostní rada státu v rámci vlády ČR a Andrej Babiš doporučil občanům, aby do severní Itálie nejezdili [2]. Dnes přišla nová informace z Brazílie, že tam mají prvního infikovaného pacienta, který přiletěl z Itálie [3]. Jak se ukazuje, tak právě Itálie se stává hlavním centrem šíření viru Covid-19 do západního světa. Dalo by se očekávat, že v této kritické situaci bude Itálie konat a jednat nanejvýš zodpovědně a bude důsledně kontrolovat všechny osoby na příjezdu do Itálie. Jenže, o tom si můžete nechat zdát. Realita je natolik děsivá, že se to ani nedá popsat. Kdyby to někdo napsal jako článek, tak by mu nikdo nevěřil. Jenže, italská televize odvysílala tak výbušnou reportáž, že se to ani nedá popsat.

Migranti vystupují z člunu.

Italská televize Rete 4 odvysílala v rámci svého talk-show pořadu Quarta Repubblica (4. Republika) výbušnou reportáž [4] z ostrova Lampedusa. Štáb televize dostal od místních svědků informace, že italská vláda v posledních týdnech začala přivážet ke břehům ostrova migranty z Libye. Na rozdíl od minulých let došlo ke změně taktiky vlády premiéra Conteho.

Dnes již migranti nejsou do přístavů přivážení velkými loděmi neziskovek, které přitahují nežádoucí zájem médií, novinářů a protimigračních aktivistů, ale jsou na moři z lodí evropských neziskovek překládáni do soukromých motorových člunů italských majitelů. Využívá se totiž kličky v italských zákonech, které stanovují, že pobřežní stráž nesmí italským lodím bránit vjezdu do italských přístavů, a to ani při podezření na pašovaný kontraband. Ještě minulý rok, když byl u moci v roli ministra vnitra Itálie Matteo Salvini, tak ten zakázal neziskovým lodím z ciziny vplutí do italských přístavů.

Soukromé italské čluny přiváží v noci na Lampedusu migranty z Libye a nikdo je nekontroluje na nákazu Coronavirem

Tento zákaz doslova zablokoval migrační cestu z Libye do Itálie a v Bruselu začal obrovský řev. Socialista Giuseppe Conte jako italský premiér za Hnutí 5 hvězd nakonec koalici s Ligou Mattea Salviniho rozpustil koncem léta 2019 a vytvořil novou vládu s pro-migrační Demokratickou stranou. Od té doby je Matteo Salvini odstaven, dokonce je trestně stíhán za své rozhodnutí nevpouštět neziskové lodě s uprchlíky do italských přístavů a nová vláda obnovila příjem migrantů z Libye.

Nově však došlo ke změně taktiky, kdy kvůli zmenšení lidového odporu probíhají přísuny migrantů hlavně v nočních hodinách a do přístavů je vozí italské soukromé čluny. Podle italských soudů a podle znalců na italské právo lze totiž na přijímané uprchlíky pohlížet jako na trosečníky pouze tehdy, pokud jsou zachráněni italskou lodí a italským občanem současně. Pokud loď nebo kapitán lodě není Ital nebo nemá italský původ, potom by mohlo dojít ke zpochybnění záchrany migrantů a k označení procesu za pašování lidí do 3. země.

Otec s dítětem.

Nově tedy všechno probíhá tak, že migranti ve svých člunech vyplují od břehů Libye. Na moři je vyzvednou velké lodě neziskovek, ale zhruba 20 km od břehu Itálie se zastaví, připlují k nim soukromé motorové čluny italských podnikatelů, naloží si migranty na své a v Itálii registrované čluny a vplují s nimi do italských přístavů. Nikdo je nesmí zastavit. Migranti potom vystoupí v přístavu ze člunu a majitel plavidla pouze ohlásí, že je zachránil na otevřeném moři. Nic se nevyšetřuje, nezkoumá, je to oficiální formalita, protože všechno je dohodnuté předem mezi italskou vládou, pobřežní stráží, policií a soukromými nasmlouvanými majiteli italských motorových člunů. V reportáži italské televize je úmyslně na boku lodi rozmazané jméno majitele lodi, resp. firmy a registrační číslo. Jenže, to zdaleka není to nejhorší.

Italská vláda stále prý neví, kdo zavlekl virus do Itálie. Reportáž italské televize ale dává nápovědu

Po vystoupení migrantů ze člunu je nikdo nekontroluje pomoci termokamer a teploměrů, jestli nemají horečku, což by ukazovalo na nákazu Coronavirem, policisté se pouze migrantů ptají, jak se cítí. Nikdo z nich logicky neřekne, že je mu špatně. Potom jsou všichni naloženi do dodávek a jsou odvezeni do sběrného centra. Vzhledem k tomu, že italská vláda stále tvrdí, že nemá informace, jakou cestou se Covid-19 do Itálie dostal, tak toto výbušné video ukazuje, jak k tomu s největší pravděpodobností došlo. Ve sběrných centrech pracuje mnoho důchodců, kteří si přivydělávají v táborech ke svým důchodům, obvykle jde o administrativní činnosti, ale i o praní prádla, sociální práce apod.

Italský motorový člun, který přivezl migranty do přístavu.

Jediné, co ze zdrojů italské vlády vypadlo, to je informace o tom, že jako první nakaženou osobou mohla být žena, která je humanitární pracovnicí a přiletěla z Číny a byla hospitalizována v jedné z italských nemocnic. Informace zazněla včera v italských médiích, ale jako nepotvrzená zpráva. Pokud by to byla pravda, potom by se mohlo opravdu jednat o zavlečení viru z Číny, ale rovněž by to mohlo znamenat, že žena po návratu z Číny, jako humanitární pracovnice, navštívila italské sběrné tábory pro uprchlíky, možná v jednom z nich pracuje.

V Itálii už zemřelo 11 starších lidí v rozpětí několika desítek hodin, což je podezřelé vodítko

Otázkou teď je, zda-li to není mlžení italské vlády a ukazování na Čínu, když tato humanitární pracovnice se klidně mohla nakazit až v Itálii od některého z nedávno přijatých migrantů. Co je totiž alarmující, to je informace italských úřadů o tom, že všech 11 obětí, které dosud na virus zemřely, jsou všechno starší lidé. Toto je vzorec, který neodpovídá informacím z Číny. Tam virus napadá mladé i staré lidi, umírají stejně. Jenže v případě Itálie zatím jde pouze o starší lidi a italská vláda vyhlásila informační embargo na informace o jejich původu, odkud pochází, co mají společného, kde se pohybovali apod.

Migranty žádný lékař nekontroluje.

Staří lidé určitě necestovali v poslední době do Číny, takže se museli nakazit doma v Itálii. A vzhledem k tomu, kolik důchodců pracuje v migračních centrech v Itálii, jistě si dokážete představit cestu nákazy. Natočená reportáž ve videu prostě odhaluje, že migranti jsou vyloženi na břehu, nikdo nekontroluje jejich zdravotní stav a rovnou je naloží do dodávek, bez jakýchkoliv ochran a biohazard obleků policistů a vezou je do táborů.

Itálie se pomalu stává virovým uzlem Covid-19 pro celou Evropu

Nikdo se nemůže divit, že takovýto šlendrián vede k tomu, že Itálie se stává hlavním virovým uzlem v Evropě, ze kterého se potom šíří i do zemí Jižní Ameriky, ale i do celé Evropy. Nezodpovědná politika současné promigrační italské vlády tak dost možná stojí právě za vypuknutím virové nákazy v Itálii. Všechny vlády v Evropě začínají mít strach a obavy, protože Itálie zjevně situaci nezvládá a výbušné video italské televize pouze odhaluje neuvěřitelné spiknutí současné italské vlády proti vlastnímu lidu. Conteho vláda se rozhodla přijímat migranty z Afriky proudící přes Libyi za každou cenu, i za cenu zdraví vlastního obyvatelstva.

Přesto ale do dodávek migranti nastupují i bez těch roušek.

Italské úřady oficiálně stále hledají Pacienta 0, který virus do Itálie zavlekl, ale vzhledem k tomu, že umírají zatím jenom staří lidé na tento virus, a to velmi v krátké době několika hodin po sobě, je to sakra velká stopa k identifikování zdroje. Co měli tito lidé společného, tedy kromě toho, že byli v pokročilém věku? Přivydělávali si peníze k důchodu prací pro migrační centra? S kým přicházeli do styku? Tyto stopy musí italské úřady dovést k Pacientovi 0. Čím déle to bude trvat, tím větší podezření bude padat na migrační centra v Itálii.

Zdroj úvodního videa: [5]

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen 46% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
WatchDog
Návštěvník
WatchDog

A je to tady ! Světová zdravotnická organizace nedoporučuje platit hotovými penězi, kvůli přenosu viru.
https://cz.sputniknews.com/svet/2020031711661305-prenasi-se-koronavirus-penezi-odbornik-vysvetlil-ceho-se-za-zadnych-okolnosti-nemame-dotykat-rukou/
Aeronet o tom už psal před několika týdny.

Gov PR
Návštěvník
Gov PR

Proč šíříte paniku? Babiš na tiskovce jasně řekl, že Česká republika má dost zdravotních specialistů a je připravena krizi zvládnout. A v případě potřeby prý rychle vyškolí další koronery …

r.m.
Návštěvník
r.m.

Ó díky CMLidstva
Dlouho hledaný italský pacient nula (nalezen?):Meanwhile, an Israeli returning from Italy, considered the epicenter of the coronavirus in Europe, was confirmed to have contracted the disease and is being quarantined at the dedicated ward in the Sheba Medical center.
https://www.ynetnews.com/article/BJOct11BEI
Kde byl, když ho všichni tak zuřivě hledali? Mossad ho jako první našel nebo vysadil a pak našel?(???)
Dělám si legraci a izraelským soudruhům pžeji dobrý lov

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Prosím tímto p. Admina,
aby uplatnil dodržování předepsaných Pravidel diskuse na AEN v případě nicku “Pavel Slovan”, a to konkrétně tato pravidla:
“Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.”
“Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy…”

Tato osoba již dlouhodobě hrubě a sprostě uráží a dehonestuje nejenom ostatní diskutující, ale uráží vulgárně i náš Národ a naši Vlast.
Děkuji.

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Prosím Admina, aby smazal, šacuju, 60% zdejších nicků, které překypují sprostotou, vulgarismy, stalkováním a pronásledováním názorových oponentů.
Někteří i bezostyšně kradou, przní a plagují i 1/4 století renomované a nesmrtelné nicky – např. ctěného MoUdrostraka a nejspíše i jiné.
A jako první navrhuji k výmazu chronickou provokatérku a Khazary mezi Alternativu nasazenou trollyni par excellence “zvědavou matku”.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

KuDrnatej zinkající gRafomanské pupKaté židocikáne z Bulharska:
– když tak se navážej do brutopýra, ten tě má komplet na háku, ten ti akorát odpoví stylem na hrubý pytel hrubá záplata.

Ale k dámám si zde ty svoje hovadiny nedovoluj, špindíro.

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Bruto, Ty voe, Ty tady vidíš nějakou “Dámu”??? Já tedy až na MoUdrou Jaris a pár dalších nečetných zdejších výjimek, si nejsem jistej.
A spešl u “Matky” se jistě pleteš až to bolí!
A přestože se ke skutečným Dámám chovám po kavalírsku tak si Matka onehdá začala sama. A já opravdu, opravdu, ale opravdu nejsem vychovanej bejt masochistickej úchyl coby odpad feminizovanýho školství. Měl jsem silný otcovský vzor. A nepletu si Dámy s přidrzlýma a přitom jen tupýma ženštinama, co neznají ani základy hygieny rukou či vlastivědy Obecný školy, jako Ty, TyBrutto femino!

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Špindíra seš, kuDrnáču pejZaté.

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Brutto, hňupe, podle Tebe soudíš mě? Nevíš, hovado tupé, že hygiena přišla do JEWropy z Balkánu s Turky???
Jel jsi někdy v Havlující Gottlině sockou? A v Orientu nebo aspoň na Balkáně???
Nikde není tolik smradu nejen v létě, jako právě v dnešní Havlující Gottlině!
Přečti si, Ty tupý, xenofobní, šovinistický hňupo, co je to HAMMAM!

https://www.svetzeny.cz/zdrava-a-krasna/kondice/hammam-tradicni-turecke-lazne

http://www.wellnessnoviny.cz/clanek/hammam/

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kdybys byl stručnější, ty grafomanskej zinkající židozikáne, třeba by to i někdo celé po tobě přečetl, špindíro.

Krřkowitz fonMilowit
Návštěvník
Krřkowitz fonMilowit

Děláme co můžeme aby sme už za 3-4 mněsíce začali rejžovat na strachu GOIM
„Ve světě je velká poptávka po vývoji vakcíny proti koronaviru takže pracujeme na tom, abychom uspíšili proces vývoje a dostali se k vakcíně proti viru vyvolávajícím Covid-19 během 8 až 10 týdnů přešli k testování na lidech“ řekl na tiskové konferenci výkonný ředitel Výzkumného ústavu Galilela David Zigdon.Experti z Výzkumného ústavu Galilea v Izraeli pracují už čtyři roky na vakcíně aby zabírala i na vir SARS-CoV-2, jež vyvolává onemocnění Covid-19, které způsobilo současnou epidemii.Izraelští badatelé finišují s vývojem očkovací vakcíny proti novému koronaviru. Vakcínu původně určenou pro drůbež jsou během ani ne tří měsíců připraveni začít testovat na lidech.
Ve čtvrtek o tom informoval Generální ředitel společnosti Migal David Zigdon na tiskové konferenci https://www.ynetnews.com/article/BJOct11BEI

r.m.
Návštěvník
r.m.

Vakcína zobací na kousací se neupravuje tři měsíce. Paní Ka musí trochu vyrůst aby se vysypaly šekely vyšších hodnot.

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

OMLUVA ZA GRAMATIKU A PISMENKA NEJAK UZ jsem se politicky bruselsky receno nasral

Lynn
Návštěvník
Lynn

Je to drsné, ale nebýt koronaviru, tak by si italská televize nedovolila odvysílat takovou reportáž. Brzy se přijde na zdroj, který je z Afriky. A bude konec migrace. Italové si díky reportáži uvědomí, odkud ten koronavirus k nim přišel, ne z Číny, ale z Afriky a bude řev, A konce migrace. Konečně budou mít lidé strach o svůj krk a vědět, že i ten jim jde, sice se budou bát koronaviru, ale důležité je, že za jeho zdroj budou považovat africké migrnaty, To je jediná pozitivní věc, Samozřejmě, že Italům nepřeji onemocnění koronavirem. Ale afričtí migranti dokážou napáchat více škody než koronavirus. A také se někdo chytne toho tématu a bude požadovat okamžité uzavření hranic. Na Seznam.cz vyšel článek, ve kterém jsou vyjádřeny obavy, že se toho někdo chytne a že je mezi lidmi panika ohledně koronaviru. Je velmi pravděpodobné že u nás a v dalších zemích (nemyslím Německo, to už je ztracené, to by musel být zázrak) se kvůli panice z koronaviru rozhodnou zavřít hranice a bude konec migrace a islamizace.

CML
Návštěvník
CML

Rádi vám prodáme naše vakcíny… https://www.ynetnews.com/article/BJOct11BEI
comment image

weissbach
Návštěvník
weissbach

Už to měli nachystané prý pro drůbež….
Něco jako přiznání?

CML
Návštěvník
CML

Nemáš obřezaného pindíka, jseš automaticky na úrovni hovada v chlívě, možná ani to ne, jednoduše untermensch

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Ještě to můžeš dohnat

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
Migal CEO David Zigdon announces the breakthrough at a press conference (Photo: Avihu Shapira)
Nemusí. Pro běžný den stačí tupý povýšený výraz

Plné odhalení
Návštěvník
Plné odhalení

Kdy se plánuje omluvit pan VK ? Myslím, že pan Hynek Blaško si to zaslouží

Desportal
Návštěvník
Desportal

Plné odhalení
neprovokuj, ksindle!

Radek
Návštěvník
Radek

Můžete prosím plně odhalit za co by se měl pán VK omluvit?