VIDEO: Šok? Víme, co se stalo s Donaldem Trumpem! V Bílém domě...

VIDEO: Šok? Víme, co se stalo s Donaldem Trumpem! V Bílém domě proběhl palácový převrat, místo Trumpa teď všechno řídí Jared Kushner a sionisté Gary Cohn, Lloyd Blankfein a Andrew Quinn z Goldman Sachs! A dokonce i Clintonova rodina! [CZ Titulky]

VIDEO: Šok? Víme, co se stalo s Donaldem Trumpem! V Bílém domě proběhl palácový převrat, místo Trumpa teď všechno řídí Jared Kushner a sionisté Gary Cohn, Lloyd Blankfein a Andrew Quinn z Goldman Sachs! A dokonce i Clintonova rodina! [CZ Titulky]

Americká alternativa postupně odhaluje krok za krokem důvody náhlé změny chování Donalda Trumpa, které najednou zcela pošlapávají jeho předvolební teze, které Trump dodržoval ještě několik týdnů po své inauguraci. Jenže střípky událostí začínají pomalu zapadat do sebe jako skládačka a Donald Trump po svém šíleném rozhodnutí bombardovat Sýrii začal ztrácet stovky a stovky tisíc příznivců v USA. Stejně tak je začal ztrácet ve světě, zejména na alternativě. Mnoho věrných fanoušků Donalda Trumpa stále doufá, že útok raketami s plochou dráhou letu na syrskou leteckou základnu Shayrat byl jenom taktickým plánem na uklidnění domácí situace ve Washingtonu, kde byl Trump označován za proruského prezidenta, ale bohužel musím konstatovat, že toto není ten případ. Souvislosti ukazují, že Donald Trump ztratil kontrolu nad chodem Bílého domu, a to nikoliv z důvodu, že by podlehl útokům zvenčí, ale došlo k tomu kvůli tomu, že sionisté k porážce Donalda Trumpa zneužili jeho vlastní rodinu. Máme podrobnosti a nebude to veselé čtení.

V pozadí za Trumpem je Jared Kushner, manžel Ivanky Trump. Sleduje Trumpa při projevu po volbách. Už tehdy pracoval proti Trumpovi pro zájmy Goldmanu.

Několikrát jsem hovořil na Svobodném rádiu o modelu “fascia”, svazkového řízení moci, což není nic jiného, než známé pravidlo ze Starých pověstí českých o Svatoplukových prutech. Pokud jakýkoliv svazek čehokoliv drží pohromadě (rodina, firma, redakce, sportovní tým, vláda, stát, národ), tak nikdo takový svazek nedokáže porazit. Nepřátelé nemohou zvenčí takový svazek rozbít. Takže na rozbití “fascia” systému se použijí vnitřní rozpory uvnitř svazku a jejich saturace, posílení a umocnění, které vede k rozpadu svazku. Příklady v minulosti máme názorné, předválečná 1. republika ČSR a svazek Čechů a Němců. Do příchodu Adolfa Hitlera k moci nebyly žádné problémy. Když se chtěl Hitler dostat k českým územím, využil k oslabení svazku Konráda Henleina. Jak to dopadlo, víme z historie. Stejně tak bychom mohli hovořit o Jugoslávii a jejím rozbití zevnitř za pomoci neziskovek a nadací, které posilovaly muslimské separační tendence v Kosovu a v Bosně.

Když povolí svazek jednoty, je všemu konec!

Mohli bychom mluvit o tom, jak západ podporoval čečenské muslimy proti vládě v Moskvě, ty samé procesy probíhaly i v Dagestánu, v Ingušsku atd. Donald Trump si vytvořil pevný svazek, který má celkem dva prstence. Vnějším prstencem je Trumpovo hnutí v USA, které ho dostalo do Bílého domu. Vnitřním prstencem je jeho velká rodina. Lidé, kteří věřili, že jako prezident bude dělat tu politiku, jakou sliboval v projevu po svém zvolení, že bude chtít mít přátelské vztahy se všemi zeměmi, které o to budou stát, konec vojenských intervencí, začátek dialogu. Jeho kroky po zvolení k tomu opravdu vedly a po inauguraci se nic nezměnilo, ne v prvních týdnech. Ovšem od začátku narazil na obrovskou hradbu odporu ve Washingtonu. Bažinu, kterou chtěl vysušit, postavil proti sobě, a ta bažina ho podle všeho právě utopila.

Jared Kushner s manželkou, Ivankou Trump. Kushner je žid, Ivanka konvertovala kvůli svatbě.

Proti Trumpovi stojí v USA v jednom šiku mainstreamová média. Žádné mainstreamové noviny nebo televize ho nepodporují. To je v americké historii unikát. Ani G. W. Bush po svém velmi podivném vítězství ve volbách v roce 2000, kde na Floridě po soudních tahanicích zvítězil o pár stovek hlasů, neměl v mainstreamu tolik nepřátel, jako má Donald Trump. Resp. dosud měl, ale k tomu se dostaneme. Proti Trumpovi stojí americké soudy. Ty mu zrušily už dva dekrety namířené proti muslimské migraci. A stojí proti němu Senát i Kongres, kde přitom paradoxně má většinu jeho vlastní strana, Republíkáni. Ti mu před 3 týdny potopili vlajkovou loď v podobě jeho zdravotního zákona, který měl nahradit Obamacare. Trump se z toho psychicky zhroutil, americká alternativa si všimla, že s Trumpem se něco v tu chvíli stalo. Přestal se usmívat od srdce, jeho úsměvy od té doby jsou doslova nucené a kyselé.

Trump přišel o všechnu podporu, zůstal skoro sám proti všem

To ale není všechno. Ten samý Kongres chce zahájit vyšetřování kampaně Donalda Trumpa a lidí okolo této kampaně. Vyšetřován by měl být Michael Flynn, ale i bývalý šéf kampaně Paul Manafort, který odstoupil několik měsíců před volbami a nahradil ho Steve Bannon. A právě Michael Flynn minulý týden oznámil, že je připraven vypovídat před Kongresem o svých vztazích s Ruskem, ale pouze pod podmínkou zaručené imunity. To byl doslova šok, protože to samo o sobě znamená, že Flynn ví, že něco, o čem by hovořil před Kongresem, by mohlo mít trestní následky v souvislosti s jeho kontakty s ruskými diplomaty. Trumpova reakce byla děsivá, minulý týden v pondělí, když měl podepsat jeden ze svých dekretů, nechal místo sebe mluvit před novináři Mikea Pence, svého viceprezidenta, sám potom řekl jen dvě nebo tři věty a bez podpisu odešel zpátky do své pracovny. To bylo právě pouhý den poté, co Flynn oznámil svůj požadavek na imunitu. Trump byl úplně na dně.

Michael Flynn, bývalý šéf Trumpova výboru pro národní bezpečnost. Odešel po skandálu se zatajením schůzky s ruským velvyslancem.

Tento týden došlo k dalšími dramatu. Steve Bannon odešel z výboru pro národní bezpečnost. Mainstream uvedl, že Trump přímo Bannona vyhodil. My víme, že to není pravda, Bannon odešel sám, protože situací ve výboru je podle informací tak otráven, protože výbor se neřídí Trumpovými tezemi z volební kampaně, ale naopak výbor pokračuje v bezpečnostní politice Obamova kabinetu. Steve Bannon podle Infowars byl de facto z výboru vyštípán sionisty z Goldman Sachs, kteří kontrolu nad výborem převzali a Donald Trump proti tomu nic neudělal. Mluví se dokonce o tom, že Trumpa přepadla jistá forma apatie a je mu všechno už jedno. Trump se Bannona nijak nezastal. Ale to všechno pořád není všechno.

Mezi Bannonem a Kushnerem propukla válka o Trumpa

Teprve nyní se ukazuje, k čemu doopravdy v Bílém domě došlo. Mezi Stevem Bannonem a zeťem Donalda Trumpa Jaredem Kushnerem došlo k obrovské roztržce. Steve Bannon chce, aby Trump pokračoval v tezích a slibech, na základě kterých vyhrál volby, i za cenu války s Kongresem, Senátem a vlastní stranou, protože jak Bannon správně Trumpa varuje, do Bílého domu ho nedostala Republikánská strana, ani jejich peníze, dokonce ani jejich podpora (šéf partaje v Kongresu Paul Ryan dokonce vyzval 2 týdny před volbami, aby republikáni pro Trumpa nehlasovali), ale podpora obyčejných Američanů.

Steve Bannon, stále ještě poradce Trumpa pro strategické záležitosti.

Trumpův zeť Jared Kushner je ale členem Trumpovy rodiny a má na Trumpa větší vliv, než jaký má Bannon, přesně podle hesla o bližší košili, než je kabát. Sami to zkuste na sobě doma, na čí radu dáte více? Na radu skvělého kamaráda anebo na radu otce, matky, zetě nebo někoho uvnitř v rodině? Je to jasné, rodina vždycky má navrch. A právě Jared Kushner, manžel Ivanky Trump, prosazuje do hlavy Trumpovi, aby nedělal politiku na základě slibů, které dal voličům, ale na základě pragmatičnosti, tedy na základě toho, čemu se v Německu říká ustáleným termínem “Realpolitk”. Takže mu radí, aby netrval na principech, ale aby dělal ústupky všude tam, kde to pomůže něčemu nebo někomu. Radí mu zkrátka politické kupčení, které je základem zkorumpované politiky establishmentu, je symbolem a základem oné washingtonské bažiny.

Kushnera ovládá klika sionistických židů z Goldman Sachs, až z toho mrazí

A právě americká alternativa a výše uvedené video s titulky nyní odhaluje, kdo stojí za Jaredem Kushnerem. Po jeho schůzce ve Washingtonu s Lloydem Blankfeinem z Goldman Sachs totiž pár týdnů poté došlo k nasunutí lidí do poradního sboru prezidenta Trumpa, kteří pochází z Goldman Sachs a naopak došlo k odchodu Bannona. Ale nejenom to. Goldman Sachs do Trumpovy přízně nasunul i Andrew Quinna, hlavního vyjednavače smlouvy TPP a také člověka, který vedl delegaci Goldman Sachs k vyjednání řešení řeckého státního dluhu. Jenže šoky zdaleka nekončí. V Trumpově blízkosti nově působí i Gary Cohn z Goldman Saschs, který má napojení na Dinu Habib Powell, manželku Richarda Powella, která dělá nově Trumpovi poradkyni a pracovala také pro Goldman. Richrad Powell je přitom prezidentem investiční společnosti Teneo, která je skrze vlastnické vztahy přímo ovládána rodinou Clintonových, konkrétně přímo Billem Clintonem.

Lloyd Blankfein, Goldman Sachs.

A tato společnost najala pro práci ve firmě i nechvalně proslulou spolupracovnici Johna Podesty Humu Abedin z kauzy Pizza Gate, ale i z kauzy organizování zpřátelených novin a serverů, aby psaly během kampaně kladně a pozitivně o Hillary Clinton a byla to právě Huma Abedin, která zorganizovala předání otázek dopředu Hillary Clinton ze strany organizátorů, tedy seznamu otázek, které zazní při první televizní debatě prezidentských kandidátů. Jared Kushner přitom vůbec není Republikán. Dokonce finančně sponzoroval Hillary Clinton a její nadaci The Clinton Foundation.

Sionisté jsou v Bílém domě najednou všude, kam se podíváš

Není vůbec jasné, jestli Trump o tom ví. Když nastal průser v Kongresu, kde republikáni potopili Trumpovi jeho zdravotní reformu, Kushner se preventivně ukryl do zimního střediska do Aspenu v Coloradu, kde vyčkal na konec hlasování, aby byl za větrem. Kushner totiž měl v Kongresu vyjednat spolu s Paulem Ryanem podporu Trumpově zdravotní reformě. Když zákon spadl pod stůl, Jared Kushner začal alibisticky za selhání obviňovat právě tvrdé “trumpovce” v Trumpově kabinetu.

Dinah Habib Powell, Goldman Sachs.

Kushner začal Trumpovi šeptat do ucha, že za selháním stojí politika konfliktů a odporu, kterou prosazuje Steve Bannon, Reince Priebus a předtím Michael Flynn, a že oni můžou za Trumpovy neúspěchy v Kongresu. Kushner výbuch v Kongresu zdůvodnil Trumpovi tím, že zákon o zdravotní reformě neměl podporu Demokratů, a proto neprošel. To je tak stupidní argument, že ho může vymyslet opravdu jenom sionista. Kushner by měl řešit něco jiného, proč republikánští poslanci, kteří mají v kongresu zcela  pohodlnou většinu, Trumpa zradili a ne proč demokraté nehlasovali pro Trumpův zákon, ne? Alternativě v USA už dochází, proč a hlavně kdo rozhodl o útoku raketami na Sýrii.

Huma Abedin (vlevo) jako asistentka Hillary Clinton. Pracovala na ministerstvu zahraničí jako asistentka Clintonové, ale pracovala i pro firmu Teneo Billa Clintona.

Rozhodli o tom sionističtí globalisté v poradním sboru Donalda Trumpa, rozhodli o tom lidé napojení na Goldman Sachs: Gary Cohn, Lloyd Blankfein, Andrew Quinn, Dinah Powell. Pro tyto lidi dělá Trumpův zeť Jared Kushner de facto mopslíka, který tlačí izolovanému Trumpovi, který nemá v Bílém domě už žádné přátele, myšlenky a teze do hlavy, které mu přes Kushnera tlumočí sionističtí židé z Goldmanu. A ti usilují o zničení židovského a ohraničeného Izraele tím, že ho zatáhnou do války s Íránem a s Ruskem. Izrael má zaniknout, židé mají být z velké části pobiti a jejich majetky získány sionisty. Destabilizace Blízkého východu totiž nezpůsobuje jen destabilizaci Evropy (to je sekundární jev), ale způsobuje hlavně destabilizaci Izraele.

Gary Cohn, Goldman Sachs.
Kontrolu nad Bílým domem převzali sionisté s pomocí Trumpova zetě

Právě proto sionistka Nikki Haley v OSN prosazuje tvrdá slova a výroky na adresu Ruska, Íránu, Sýrie, Severní Koreje. Pokud se sionistům podaří skrze nyní slabého a ovladatelného Trumpa rozpoutat válku USA s Íránem, nebo dokonce s Ruskem na území Sýrie, povede to k totálnímu zničení Izraele, o což světoví sionisté tak dlouho usilují. Goldman Sachs usiluje o udržení a posílení globalistické nadvlády světového sionismu a našel si cestu k ovládnutí Trumpa skrze jeho rodinu. Podařilo se jim rozbít rodinný svazek. A svazek s voliči bude rozbitý co nevidět. Skrze Jareda Kushnera a zřejmě i skrze jeho ženu, Trumpovu dceru Ivanku. Ta konvertovala k judaismu, což při sňatku s židem je tradicionálně vyžadováno a teď bude tátovi, jako už oficiální poradkyně v Bílém domě, našeptávat nápady svého manžela, které ale nejsou jeho, nýbrž jsou notičkami od nosatých pánů a slečen z Goldmanu. Právě ale přes její vliv na otce ovlivňuje Kushner rozhodnutí a kroky vlády. Svatoplukovy pruty Trumpovy rodiny jsou rozpleteny a sionisté si teď budou Trumpa ohýbat.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Video courtesy of Infowars.com

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr
Návštěvník
Petr

“Pro tyto lidi dělá Trumpův zeť Jared Kushner de facto mopslíka, který tlačí izolovanému Trumpovi, který nemá v Bílém domě už žádné přátele, myšlenky a teze do hlavy, které mu přes Kushnera tlumočí sionističtí židé z Goldmanu. A ti usilují o zničení židovského a ohraničeného Izraele tím, že ho zatáhnou do války s Íránem a s Ruskem. Izrael má zaniknout, židé mají být z velké části pobiti a jejich majetky získány sionisty. Destabilizace Blízkého východu totiž nezpůsobuje jen destabilizaci Evropy (to je sekundární jev), ale způsobuje hlavně destabilizaci Izraele.” ?????
Autor, pozri, čo je sionizmus. https://cs.wikipedia.org/wiki/Sionismus

.B.
Návštěvník
.B.

BREAKING NEWS
Americká armáda proniká s těžkou technikou a speciálními jednotkami do jižní Sýrie!
https://deutsch.rt.com/der-nahe-osten/49004-rt-exklusiv-usa-rucken-jordanien-spezialeinheiten–syrien-irak-albukemal-rebellen/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Dnes si volal Putin s Íránským vedoucím, a shodli se na závěru, že pokud ještě jednou NĚKDO napadne Sýrii ( a napadení může být i pozemní invaze …), Rusko a Írán, jako spojenci Sýrie, ODPOVÍ VELMI RAZANTNĚ…

jan2
Návštěvník
jan2

Obávám se, že neodpoví. Angložidák stupňuje tlak na RF, viz peroxidový šmejd boris z Londýna. Možná jste už zaslechla o zatčení ruského programátora v Německu! Prý mají důkazy, že se podílel na falšování amerických voleb. Co myslíte, kde tohle skončí?
Angložidák neustane dokud Rusko nepoloží na lopatky. Nic, než úplná kapitulace se nepřipouští! Postupně budou ořezávat kontakty RF s vnějším světem, až do stadia, že i pouhý telefonát do Ruska bude trestním činem!
Žídák má strach jenom a pouze z ruských jaderných zbraní. Všechno jeho úsilí směřuje k eliminaci tohoto pro něho jediného nebezpečí jakýmikoliv prostředky. Ideálně státním převratem.
A Irán? Ten kdykoli prodá Rusko nejvyšší nabídce. Momentální “spojenectví” s Putinem je čistě pragmatické-padne-li Sýrie na řadě bude Irán.
Kdyby arabáči nebyli tupou zkorumpovanou masou, tak dávno zahnali izraelce do moře a byl by tam navěky klid. Jak prosperující zemí byla Sýrie, než ji žídák zničil. Ten nesnese vedle sebe něco čemu se daří-viz taky Libanon.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Jan2: Verim tomu, ze kdyz Putin rekl:
” Kdyz je bitva nevyhnutelna, je treba dat prvni ranu!”, ze to myslel vazne.
A bitva/valka neni dnes uz jenom vojenska…
V nezbytny okamzik by se mohly napriklad dostat na povrch informace, ktere byly dlouho a dukladne zahrabane…;-)

M.C.
Návštěvník
M.C.

Plácáte blbosti, běžte se přebalit.

jan2
Návštěvník
jan2

http://eretz.cz/2017/04/ministr-obrany-avigdor-lieberman-rozkazy-pro-masakr-v-syrii-dal-assad/ Už víme odkud vítr fouká! To roztomilé ořezané prasátko to ucítilo na 100% až v knesétu! Prasátka mají dobrý čich díky dlouhým rypákům!

albatros
Návštěvník
albatros

Měli byste vypnout ty plusy a mínusy. Vypadá to, že vám tady řádí hlasující trollové, anebo čtenáři AE mají najednou IQ lejna. Někdo sem hodil text z překladače a když ho na to admin upozornil, tak dostal 12 mínusů a jiné hlasování mi přijde taky divné. Radim vypnout, dá se to až moc snadno manipulovat.

4321
Návštěvník
4321

Byl to text bez diaktriky. Mně to přišlo spíš, jako by to dotyčný psal z nějakého nového typu mobilu na který nebyl zvyklý a prostě narychlo. Jak to tam hazí prostě samo do vět ruzný slova, když se trochu překlepnete a když nedávate pozor, divíte se, co jste pak napsali. Ale mohu se i klidně mýlit.

Multinick
Návštěvník
Multinick

Přesně tak, taky radím okamžitě vypnout. Sám dokážu, pokud mám náladu a čas nasázet velice amatérským způsobem 20 + nebo – dle potřeby během 30 min., akorát dýl už mě to nebaví. Třeba Pozorovatelka se podle množství + u svých komentů řídí, že je jako žádáná. Checheche. Asi by se divila, kolik + ji v poslední době nasází židovský rozesírací troll robot z CTHH nebo neziskovky, když reálně má v diskuzi asi tak cca 10 skalních fanoušků. Rozděl redakci Aeronetu a panuj dál blbým ovcím, to je to o co tady kráčí. Okamžitě vypnout. Jo a teď mi ještě nezapomeň dát mínus židovský kryple z CTHH, dokud to jde. Až jednou budeme stát naproti sobě face to face, smích tě přejde..

albatros
Návštěvník
albatros

Přesně tak, hnát lidi proti sobě a rozeštvat. Admin už to potvrdil, lajkovali roboti.

Multinick
Návštěvník
Multinick

Taky hodně komentů a + pod nimi neustále volající po Pozorovatelce ať píše atd. je falešných. To je jasná práce trollů z neziskovek. Jako má tady určitě svoje skalní fanatické fanoušky, ale to co je tady šasto napsáno v poslední době je opravdu moc. Ať buď píše dál, ale diskutuje i pod svými články velice sporadicky jako VK a nenapadá ho, nebo ať se definitívně vypaří z AE, nebo AE ztratí sledovanost a špinavý ruský žid z CTHH se bude smát a plácat do kolen.

Multinick
Návštěvník
Multinick

Bylo to myšleno přesně takto: ať Pozorovatelka klidně píše dál svoje články, ale nechá lidi udělat si vlastní kritický názor na celou situlaci a nenapadá jiné názory pana VK v diskuzích jako malé ublížené děcko. V opačném případě ať raději jde jinam a přestane se do toho tady montovat.

mantid
Návštěvník
mantid

@Multinick:

Vidím, že jste se už asi vykecal.
Ok, nic proti tomu, právo na osobní názor nikomu neberu.
Jen malá technická – když chcete druhé poučovat o sporadických vstupech a (ne)napadání, měl byste jít příkladem.
Jinak Vám velice děkuji, že jste ve svém duchaplném monologu povolil, aby Pozorovatelka klidně psala články dál. Fakt díky moc, jste kádr.

Multinick
Návštěvník
Multinick

Tak, za necelé dvě hodiny jsem asi od zpřátelených trollů dostal 21 lajků a kdybych si přidal těch svých 20-30, mám do půlnoci klidně 50. Kdo z vás to má? To je víc, než v poslední době obvykle dostává Pozorovatelka pod všechny svoje komenty. Lajkování příspěvků okamžitě zrušit, protože ruští židi z CTHH se i takto snaží manipulovat.

Multinick
Návštěvník
Multinick

Škoda, končil jsem na 55 lajcích.

Multinick
Návštěvník
Multinick

Oprava, dokonce na 60 lajků! Poprvé v životě mám rovnou tři komenty v trendech v pravém sloupku. A je konec, zrovna když mě to začlo bavit. Do rána bych měl ještě minimálně dalších 200 lajků, rozbil bank a bral jackpot.

cacas
Návštěvník
cacas

Palce nahoru / palce dolů = zvyk římských císařů rozhodující o životě a smrti v gladiátorských arénách. Něco takovýho do civilizovaný společnosti vůbec nepatří, je to hnus hodnej tak římskýho klubu a podobnejch uctívačů diktatury. Nikdy jsem to neměl rád a na alternativních médiích mě to přímo udivuje.

.B.
Návštěvník
.B.

POZOR! Toto může být vážné.

Západ totiž našel viníka! Je to syrský generál – a přišli na to tak, že nějaký poslanec dal na twitter snímek, jak onen generál vyznamenává pilota “za zničení skladu zbarní Al Kajdy v Idlíbu”.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/434733-velitel-gratuloval-pilotovi-syrsky-poslanec-odhalil-vojaka-z-naletu-na-chan-sajchun.html

Jistě, ale kolik skladů zbraní tam Al Kajda má? A to bude Západ trestat nálety na Al Kajdu?

Obávám se, že “nalezení viníka” může být spouštěčem něčeho velkého.

Marcel
Návštěvník
Marcel

Predtim nezli za meme kritizovat jakoukoliv zemi si predevsim my obcane republiky musime udelat poradek sami doma. Takze, do Prahy a votevrit ty vokna dokoran!

Avari
Návštěvník
Avari

Tenhle článek je hrozný sra… Vy už nevíte, jak toho Trumpa obhájit. A koukám, že stejné noty přišly i do redakce parlamentních listů. Stále jen nevím, zda to VK dělá záměrně nebo jen v USA skočil na lep Alexovi a vůbec netuší, která bije. A taková perla. Trump je prý akcionářem Raytheonu, jehož akcie po útoku vzrostly.

https://www.scribd.com/document/315632622/Donald-Trump-form-278e-disclosure-2016

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bordel-v-Bilem-dome-Nenavist-a-zle-vztahy-kolem-Donalda-J-Trumpa-Blizi-se-exploze-483108

http://www.zemavek.sk/articles/view/pojde-trumpetista-proti-orchestru

Forever
Návštěvník
Forever

Je zajímavé, že když jde o lidi jako Donald Trump, tak vysoce hodnotíte jeho vazby.
Ale v případě, že jde o Putinovy dávné či dnešní vazby, tak je to v hodnocení Putinovy osoby zcela out. Kdybych přistoupil na vaši logiku, tj. na posuzování lidí čistě podle jejich vazeb, tak Putin by musel být židovský agent na entou.

Už si představuji, kdyby Trump přihodil židovským oligarchům nějaké státní dotace, to by byl hned z něj největší zloduch světa. Ale toto dělá Putin – a hle, ono je to najednou v pořádku, Putin není židovský agent – protože jej lidé hodnotí na základě jeho činů. Ale to v případě Trumpa jaksi neplatí.
Jak se ale říká, politik se má nejlépe hodnotit podle svých činů.

Tak nějaké ty příklady by to chtělo vidět.
Ukažte nějaký velký příklad toho, jak Donald Trump ublížil nějak zásadně americkému lidu. Nějaký příklad.

Marcel
Návštěvník
Marcel

Trump je posera a nebo je idiot. Utocit na autonomni zemi je nezakonne a jeste k tomu si CIA vymyslela smrtici plyn. Ty si myslis ze to tak neni?
Kdy jsou ty zbrane hromadneho niceni co pry ma Sadam v Iraku? Zadne se nenasly! Kurva co ted? Jeden velky ojeb na lidstvo. Zadna vlada nema zajem o budoucnost sveho naroda. Sobotka a spol. Kurvy tak jako ten zbytek.

Janaz
Návštěvník
Janaz

VK obhajuje Trumpa? Prečítaj si článok ešte raz, ak vôbec vieš čítať. Alebo chápať.

.B.
Návštěvník
.B.

Útočily i americké stíhačky natřené do ruských barev?

https://deutsch.rt.com/nordamerika/41814-false-flag-in-syrien-bilder/

.B.
Návštěvník
.B.

Pardon…budou útočit? False flag nezměrných rozměrů?

DžeiDžei
Návštěvník
DžeiDžei

Každá taková zpráva říká, že SS Air force pořádá cvičení zaměřené proti letectvu RF. Přitom se označí banditi vlajkou nepřítele.
Nikdo na zemi není schopen říct jakou samolepku mělo letadlo, které ho bombardovalo. Zpráva s označením false flag s fotkami SS letadel s ruskou nebo íránskou samolepkou je nesmysl.

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

„Evropští lídři byli nuceni vzít na vědomí svoji vlastní bezvýznamnost a proto se omezili na potlesk, aniž by uskutečnili minimální společnou diskusi o možných následcích těchto událostí,“ napsal známý politik v úvodníku nedělního vydání římských novin Il Messaggero.

Podle Prodiho, „americká reakce na krutou syrskou chemickou válku radikálně změnila politickou hru na planetě“, a to i přesto, že tato vojenská operace neměla velké měřítko. Expremiér poukázal v této souvislosti, že hlavním politickým aspektem této akce je americké varování Rusku.

Svatá pravda! Eurolejna umí pořádně smrdět, ale to je tak všechno! Viz jakýsi zaorálek-musíme mít kšeft z obnovy Sýrie…takhle uvažují eurolejna čekající za bukem. Fakt se divím rusům, že už nepoužili jadrové náboje. Třeba takový idlíb-kde jsou pouze pindosoisiláci s rodinama. Jedna rána a bylo by hotovo. Čistě, hygienicky, beze naprosto zbytečných ztrát kvůli tomu “správnému vedení války” dle různých nesmyslných konvencí, nebo jak se těm hovadinám říká! Mrtvým to je šumafuk. Jestli je rozseká tomahawk, hloupá nebo chytrá bomba, nebo plyn nebo jadrová rána. Když tu isiloamerickou armádu rusi roztrhají tisíckama “obyčejných “bomb, nebo jednou pořádnou, tak jaký je tam rozdíl?

Forever
Návštěvník
Forever

Jaris, nevím, zda ta fotka je fake, ale nejsou fake následující fotky.
comment image
Putin u Zdi nářků s členy židovského náboženského hnutí Chabad Lubavič

Nechápu, proč Zarathustra dostal tolik mínusů. Když někdo upozorňuje na Židy kolem Trumpa, je to dobře a když někdo upozorňuje na Židy kolem Putina, je to špatně? Je snad Putin svatý či “nedoktnutelný”?

albatros
Návštěvník
albatros

No výběrová slepota a jednoduché myšlení. Trump je ten zlej, Putin ten hodnej. Fanklub pozorovatelky a spol.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

forever-ja to chapu a nevadi me to. Lidi me nemaji radi protoze jsem atheista a bojuji proti jejich bohu. Taky jim beru veskere pekne iluze o svete. No a on inemaji silu o tom psat tak minusujou. Ja jsem naopak rad ze minusujou alespon vidim kolik je tady zoufalcu. pekny den ti preji forever

Luba
Návštěvník
Luba

Pokud jsi ateista, tak logicky nemůžeš bojovat proti bohu, který není. To jen tak na odlehčení :-). Jinak ovšem s tebou souhlasím, často sem zavítá lůza.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

luba- jasne ,boj se musi vest proti lidske zoufalosti ktera stale potrebuje boha.Samozrejme ze nebojuji proti bohu jako takovemu co neni a nema ani zacatek ani konec a je kruh.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Zúfalec si akurát tak ty, chudáčik. Nemáš nič, tak bojuješ proti tomu, čo máme my. Tomu sa hovorí závisť.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

janaz-panacek je cernoprdelnik? uz jsi dal do kasicky na spasu svoji duse?

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

janaz- ty jsi se urcite modlil za cirkevni restituce ze ? a ako je u vas na slovensku? Modlite se modlite? dobre delate alespon se vam ulevi. AT ZIJE JANOSIK toho ja mam rad.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

comment image
bratre slovaku janaz-namaloval jsem Tatry s Janosikem vysi to ve slovenske hospode

Jaris
Návštěvník
Jaris

Si to moc beres, Zarathustro. Jsi mi sympaticky i jako ateista. Jsou proste lidi, kteri v Boha veri a k tem se pocitam i ja, a ti kteri ne. Prece se kvuli tomu nebudeme hadat, ne? Presto, ze svet je momentalne v marastu, snazim se ho vnimat pozitivne. Je stale spousta bozske krasy kolem nas od prirody az treba po umeni vytvorene lidskou rukou. Ty hezky malujes(sice toho aboriginala bych nechtela, aby mi nakouknul vecer oknem, ale obraz je dobry). Ja zase pestuju bonsaje(jeden z mych konicku) a na nich se ucim trpelivosti, ktera mi i v mem podzimnim veku schazi. Vetsina lidi maji jednoho spolecneho jmenovatele, a tim je touha po spravedlnosti a pravde. K tem patri i ti, kteri Ti davaji minusy. Vidi svet jen z jineho uhlu. Samozrejme, ze se zde obcas najde par odpadliku, ale tech je opravdu malo. 🙂

Korina
Návštěvník
Korina

Sionisté a židé to je setsakra rozdíl ! Zatím !

Jaris
Návštěvník
Jaris

Naprosto neni! Odjakziva je to paraziticka skupina. Zidi se dokazi rvat mezi sebou jak psi, ale beda tomu pokud sahne na jednoho z nich. Ihned se spoji do jednoho siku a jako hejno srsnu jsou dotycneho schopni znicit. Pak se zase klidne hadaji dal, jak kdyz se nechumeli.
Delat rozdil mezi sionisty a “normalnimi” zidy je to same jako rozlisovat radikalni a umirnene teroristy. Kontrolni otazka pro zida je, zda souhlasi s politikou krvaveho rozpinaveho Izraele. 98% odpovi, ze ano. Terminy ruznych druhu zidovstvi nam zidi vnutili, aby nas zmatli. Je to jen dalsi z jejich proverenych triku. Zid- sionista-chazar, stejna to sebranka podvodniku a lichvaru.

jara
Návštěvník
jara

žid je jednou žid a konec. Jaris má 100 procent pravdu.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jde tady o to, Zarathustro, ze Trump je nadseny vlezprdelka zidu. On je skutecne ma rad, aniz si uvedomil, ze na nej hraji celou dobu habaduru. Putin takovy neni. Jeho diplomaticke (povinne) jednani s zidakama neni vrele a jeho “body language” je odmereny a naznacuje odstup.. Je znamo, ze kazdy politik MUSI byt zidum naklonen. Putin do nich vidi jak do hubene kozy a dava si pozor. I ty dve fotky Putina s bilym sabesdeklem nejak nehraji. V mnoha pripadech se Putin na setkani s tim klubkem zmiji objevuje bez sabesdeklu. Asi tak.

CML
Návštěvník
CML

Pro příznivce Zemana (kteří si ještě neudělali jasno), (Rusnok je jeden ze Zemanových poskoků) http://archiv.ihned.cz/c1-65691310-rusnok-pustme-do-ceska-cizince toto dnes bylo v HN na titulní stránce:

albatros
Návštěvník
albatros

Takže co jako. Volit Drahoše z římského klubu? Ne nechte mě hádat, nevolit nikoho. A pak nadávat na ty co zvolili Drahoše 😀 Není nad to být “konstruktivní”.

Korina
Návštěvník
Korina

Rusnok na upozornění Zemana zrušil umělou devalvaci koruny. To je dobře!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Jde o to KDY ji žid nechal zrušit, proč až TEĎ, jaké NYNÍ budou dopady. Moše Zeman o ničem nerozhodl. A Rusnok je zaměstnanec Rotšilda stejně jako všichni židi, co byli po hadráku 89 instalováni jako tzv. guvernéři tzv. ČNB.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Spravne Brutopyre! Neustale se musi ukazovat prstem na ty v zakulisi.