VIDEO: Sněmovna smetla ze stolu jakékoliv diskuse o Hamáčkově novele azylového zákona,...

VIDEO: Sněmovna smetla ze stolu jakékoliv diskuse o Hamáčkově novele azylového zákona, kterým se do právního řádu zavede institut strpěných migrantů na území České republiky! Hnutí ANO se komplet zdrželo, ale ČSSD bojuje za novelu jako lev! Migrace bude, ať se nám to líbí nebo ne! Když neprošly kvóty na přerozdělování migrantů, tak se budou místo běženců přijímat strpěnci! Pokrytectví poslanců nezná mezí, o novele zákona se bavit nechtějí, ale určitě ji nakonec schválí!

VIDEO: Sněmovna smetla ze stolu jakékoliv diskuse o Hamáčkově novele azylového zákona, kterým se do právního řádu zavede institut strpěných migrantů na území České republiky! Hnutí ANO se komplet zdrželo, ale ČSSD bojuje za novelu jako lev! Migrace bude, ať se nám to líbí nebo ne! Když neprošly kvóty na přerozdělování migrantů, tak se budou místo běženců přijímat strpěnci! Pokrytectví poslanců nezná mezí, o novele zákona se bavit nechtějí, ale určitě ji nakonec schválí!

Poslanecká sněmovna včera v úterý opět předvedla další epizodu ze série vlastizrádných postojů. Poslankyně za hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková totiž během procedurálního jednání se snažila na pořad projednávání poslanecké sněmovny příští středu zařadit rozpravu a jednání o novele azylového zákona, jehož předkladatelem je ministerstvo vnitra a resortní šéf Jan Hamáček.

Jak už naše redakce dopředu upozornila [1], chystaná novela azylového zákona implementuje do českého právního řádu zcela nový pojem “strpěná osoba” a tento krok je prý reakcí na rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva v Lucemburku, který 14. května 2019 rozhodl svým verdiktem ve věci žalob 3 azylantů z Belgie a České republiky, že uprchlíci ze 3. zemí mají nárok na azyl i v případě, že se v hostitelské zemi dopustí trestných činů. V takovém případě soud doporučuje, aby jednotlivé členské země takové azylanty “strpěly” na svých územích i poté, co podle místních zákonů přijdou o azyl, anebo jim azyl ani není přiznán.

Strpěnci na pobřeží Itálie. Je jim zima, teplota vzduchu 19 stupňů Celsia je moc velká kosa.

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková z Trikolóry proto navrhla procedurální změnu a usnesení, kterým se na příští středu svolá jednání k této předkládané novele a současně vyzvala sněmovnu k usnesení, že poslanecká sněmovna vyzývá vládu, aby předkládanou novelu ministerstvo vnitra stáhlo a vůbec neprojednávalo. A o tomto návrhu se začalo hlasovat. A tak na 35. schůzi PS PČR proběhlo hlasování č. 12 o návrhu usnesené poslankyně z Trikolóry a výsledek hlasování [2] je šokující, protože takový alibismus jste ještě v životě neviděli, dámy a pánové. Tohle je taková facka a porce alibismu, který naprosto nemá obdoby. Návrh samozřejmě nebyl přijat, to už asi tušíte. Pro návrh usnesení hlasovala SPD jednotně a moc díky za to, protože byla jako jediná, pokud nepočítáme právě nezařazené poslance. Jenže, když se podíváme na ostatní partaje, tak je to naprostý šok a alibismus.

Hamáčkova výbušná novela azylového zákona má ve sněmovně stigma a prokletí, nikdo se k ní nechce vyjadřovat

Hnutí ANO se s výjimkou 3 poslanců zdrželo hlasování. Vládní strana prostě odmítla podpořit novelu z dílny svého koaličního partnera, ale nenašla ani odvahu hlasovat proti partnerovi. A tak se celé Hnutí ANO zdrželo, až na ty 3 výjimky. Zdržela se kompletně celá ODS, kromě 2 poslanců.  Zdrželi se Piráti, kromě 4 poslanců. Zdrželi se všichni poslanci za STAN. Nikdo nechce mít nic společného s Hamáčkovou sebevražednou novelou azylového zákona, protože všichni poslanci vědí, že kdokoliv zvedne ruku pro tuto novelu v blízké budoucnosti, ponese si nálepku vlastizrádce a vítače migrantů pod rouškou strpěnců.

Všichni se tak bojí této nálepky, že dokonce i Miroslav Kalousek se zdržel hlasování, stejně tak Helena Langšádlová. Ostatní hlasovali pro návrh, což je překvapivé, ale ne pro mně, protože TOP09 balancuje pod hranicí volitelnosti a nemůže si znepřátelit až tolik voličů. To samé platí pro Lidovce, kteří hlasovali pro návrh. Ani jim nic jiného nezbývá a bojí se být spojováni s Hamáčkovou novelou. Co je však tragédie, tak je KSČM, kde se zdrželo 8 poslanců strany, zatímco pro návrh hlasovalo jen 7 poslanců. A největší pecka je ČSSD. Celkem 6 poslanců proti návrhu, 3 se zdrželi, zbytek pro jistotu se omluvil, anebo se ani nepřihlásili k hlasování. V čele se samotným Janem Hamáčkem.

Česká republika se stane po přijetí novely azylového zákona cílovou migrační zemí, jenom nepůjde o migranty, ale o strpěnce

Sněmovna tak nebude tuto novelo příští středu projednávat a ani nedojde k jejímu stažení, zatím, ale postoj poslanecké sněmovny je naprosto jasný. Všichni vědí, že se jedná o výbušnou novelu, se kterou ČR ztratí suverenitu o rozhodování o cizincích na svém území. Jakmile novela projde, tisíce migrantů začnou žádat v příštích letech o vydání potvrzení o strpění.  Dosud bylo možné migranty blokovat politicky a skrze azylové řízení. Poté, co Angela Merkel počátkem léta pronesla onu větu, že v Praze se snaží vyklouznout ze závazku Globálního paktu přijímáním ukrajinských dělníků, kteří ale nejsou uprchlíci, a to se prý nepočítá,  tak se zdá, že žaloba podaná k soudu v Lucemburku byla možná účelové zorganizovaná.

Každý den loví neziskové lodě ve Středozemním moři stovky nových strpěnců.

Evropský soud tak vynesl judikát a protektorátní Česká republika musí judikát implementovat do svého právního řádu. Všichni vědí, že i když ČR zpřísní novelou azylový režim, tak o to více bude v Česku žádostí o strpění ze strany uprchlíků. Jak už jsme uvedli v našem článku zde,  judikát Evropského soudu de facto znemožnil vyhostit cizince z členských zemí EU, čímž byla narušena ústavní suverenita ČR. Dokonce ani trestný čin cizince už nebude důvodem pro vyhoštění, protože podle Evropského soudu je to proti lidským právům, protože azylant a běženec nepozbývá ochrany uprchlíka ani po spáchání trestného činu nebo zločinu.

ČSSD už nemá se sociální demokracií nic společného, stala ze zní neoliberálně marxistická strana razící pro-migrační agendu

Celou agendu této novely má na starosti ČSSD a ta skupina lidí okolo Jana Hamáčka, Tomáše Petříčka, Jany Maláčové a Miroslava Pocheho, kteří razí v ČSSD tento brutální pro-migrační liberalismus, který je doslova a do písmene okopírovaný od německé soc-dem SPD,  která razí přesně tuto agendu, tzn. přijímání migrantů pod různými názvy a přezdívkami, jednou jsou to běženci, potom migranti, potom azylanti, potom strpěnci, jindy zase lidé v nouzi, lidé prchající před válkou, lidé prchající před klimatickými změnami. Těch důvodů má německá SPD tolik, že už si z toho Němci dělají legraci. Jenže k smíchu to není, protože to samé teď v ČR dělá Hamáček a jeho ČSSD. A oni se diví, proč v průzkumech balancují na hraně volitelnosti do parlamentu. No proboha, kdo by volil stranu s takovou protinárodní agendou? Tak to už rovnou může ČR přistoupit na kvóty a přerozdělování migrantů, ne? V tom přece není rozdíl?

Nechceme migranty, ale do novely azylového zákona zasuneme strpěnce.

Evropská unie řekne, že tady máte 5 000 strpěnců, právě připlavali z Libye po moři. Objeví se na českém letišti, nebo je vysypají z vlaku a je vymalováno. Česká republika není izolovanou zemí a přesunout na české území migranty, to prostě není problém. Turecký prezident Erdogan hrozí, že každou chvíli otevře stavidla migrace a pustí do Evropy miliony migrantů z utečeneckých táborů. Ve chvíli, kdy v ČR bude platit tato novela azylového zákona, tak bude vymalováno.

Evropský soud svým judikátem narušil suverenitu České republiky. Namísto odvety proti EU přichází Hamáček s implementací strpěnců do českého právního řádu

Policie zadrží několik stovek běženců a oni požádají o azyly. Nedostanou je, ale vzápětí požádají o status strpění, ale ten jim odmítnut být nemůže, protože na tento status je podle judikátu Evropského soudu ten nejvyšší nárok, jaký může být, tedy nárok z titulu ochrany lidských práv a práv uprchlíků.

Evropský soud narušil ústavní suverenitu ČR. A česká vláda mlčí a poslušně přijímá institut strpěnců.

Ta novela je vlastizrádný pamflet, kterým bude ukotvena do ČR skrytá a maskovaná migrace. A ministr vnitra Jan Hamáček potom bude říkat, že v ČR je pouze 12 migrantů a nikdo víc. Zato strpěnců budou za pár let mraky. Proto nikdo k té novele nechce dávat své jméno, ale hlasovat proti ní také moci nebudou. Protektorátní realita sezení na dvou židlích, které se pod tou tíhou liberálních zadků rozjíždějí do stran a od sebe. Je jenom otázkou času, kdy ty zadky přijdou o své židle a svá křesla. Jenže, až se tak stane, už může být pro národ pozdě. Ten alibismus sněmovny totiž mluví za vše.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Milda
Návštěvník
Milda

Hamáček je evidentně tak blbej, že nejenom potopí svojis tranu, ale tímhle si definitivně podřezal větev i sám pod sebou…a celý naší vlasti.

SDK
Návštěvník
SDK

Až ten “Evropský soud pro lidská práva” začne odškodňovat otce zavřené “kvůli neplacení výživného”, tak se z toho stát posere a nejspíš zkolabuje. Odškodnění půjdou do bilionů!

Pokud vám někdo sebere děti, dětem všemi prostředky brání v kontaktu s vámi, děti štve (odborně “programuje”) proti otci, …tak ten otec prožívá několik let duševní stavy srovnatelné jen únosem dětí a s vydíráním pomocí dětí!

Odborně se tomu říká “syndrom zavrženého otce” a je to běžný jev. Ale ten otec se o tom nikdy nedozví, nebo až po několika letech, kdy o děti definitivně přišel.

Na rozdíl od všech sociálních “jezyněk”, právníků, soudních znalců, soudců, státních zas-tupců, … Ti se to učí ve školách, píší na to diplomové práce, jezdí na konference, …. Je to pro ně zdroj příjmu. Kdyby se to neřešilo soudním pronásledováním otců, tak by desetitisíce juvenilních zmrdů nemělo práci!

Děti jsou ten ten nejbrutálnější zásah do lidského soukromí!

Jsou to jedny z nejstrašnějších “zločinů proti lidskosti” i proti lidské přirozenosti! Vztah k (vlatním) dětem je v člověku zákodován hormonálně. A když o děti přijdete, tak několik let prožíváte emoce, které vás můžou doslova roztrhat a žijete na hraně zešílení.

Našel jsem v lese chlapa, který se tam pokusil ubodat zavíracím nožem, potom co vrátil dceru mamince, a nemohl to vydržet. Celý den se pak plazil po čtyřech s kudlou v břiše než jsem ho našel.

A v takovém duševním stavu se na vás vrhnou desítky (!) juvenilních hyen a zničí vám život.

V podstatě tady máme statisíce otců, kterým stát (de facto) unesl děti a vydírá a likviduje je pomocí dětí. Znemožní jim normální život, dělá exekuce, zavírá, ponižuje před soudy, zničí pracovní kariéru, … A pak je celý život pronásleduje a mstí se jim za to, že neměli statisíce na právníky, soudní znalce, úplatky soudcům a státním (zas)tupcům….

Dnes si z těch “informačních systémů” zjistí, že nemáte ani právníka, a vytřou si s váma prdel. Často už se ani neobtěžují vás k tomu soudu pozvat!

Pokud vám někdo unese děti a vydírá vás pomocí dětí, tak máte právo na cokoli! I na “Holokaust” těch zmrdů! Sebrali vám budoucnost a smysl života!

A jestli tohle ten “Evropský soud pro lidská práva” nevidí, tak je to jen další zločinecká židácká organizace a zaslouží si “zholokaustovat”!

Židi moc dobře vědí, že ten “Holokaust” teprve bude. Protože děti, domovy, zdraví, … jsou nedotknutelné lidské hodnoty a neobchoduje se s nima.

Nikdy jste nepátrali po tom, proč Němci tak strašně nenáviděli Židy? Proč se o tom nikde nepíše? Proč je tahle otázka velké TABU? I když je naprosto logická a první na co by měli židáci odpovědět!

Kamarád ležel v nemocnici v Německu na pokoji s bývalým vojákem SS. Naverboval ho na ulici jako bezdomovce důstojník SS, potom co ho židi o všechno obrali. Proto ty svině a hyeny Němci dodnes nenávidí.

Všichni známí co dělali v Německu, tak vypráví o tom, že Němci prohlašují, “že to chce zase Hitlera”, případně “Malého Hitlera”!

Docela by mě zajímalo, co o tom ví pan VK. Ale on se asi nepohybuje na stavbách, v montovnách, v hospodách, nejezdí vlakem, ….

Dneska má u nás každá druhá rodina exekuce (rodina v širším smyslu – vy, partner, rodiče, děti, sourozenci s rodinami – všichni kdo vám pomáhají a které to nějak zasáhne, třeba strachem o dědictví, o majetek, o domovy, …)

Ten “Holokaust” teprve bude. Nejsme dobytek, a ONI lidi.

Naopak. My jsme lidi, ONI jsou hyeny, zrůdy, bestie, zmrdi, …

Někde jsem četl citát: “S bezmocností stoupá krutost”!

V okamžiku, kdy nám sáhli na děti, tak to už nebudou jen šibenice a popravčí čety. Ztráta dětí je celoživotní “trauma”!

Sledujte Norsko. Jestli Norové totálně nezdegenerovali, tak to tam vypukne nejdřív.

Jerry
Návštěvník
Jerry

Samozřejmě co si lidé zvolí to mají. Ve skutečnosti zde už probíhá Islamisace poměrně dlouho. Plíživá, kdy vláda, která je zvolená, vydáva povolení k dlouhodobému pobytu bohatším Muslimům. Ti pak skupují pozemky a rozšiřují svůj vliv. Odhadem máme kolem 20-30 tisíc Muslimů a nezapomeňme na Piráty. Je to mezinárodní strana s ředitelstvím v Bruselu, podporovaná Sorošem a vedená Muslimy. Tak si je vlastně i volíme.

Ilegálové přes Bosnu
Návštěvník
Ilegálové přes Bosnu

V roce 2018 našli nelegální migranti novou trasu do Evropské unie – přes Bosnu.

Tyto masy přichází z Bosny na chorvatské hranice, Bihać (Bosna), 18. října 2019
Chorvatsko je členem EU, Bosna a Hercegovina není členem EU.
Policie Bosny a Hercegoviny doprovází tisíce migrantů, jen mužů, na chorvatské hranice
comment image
Invaze s cílem zaplavit evropské národy cizími etniky a zničit je, v tichosti pokračuje. Před pár dny se objevily záběry, kde policie Bosny a Hercegoviny doprovází tisíce migrantů, jen mužů, na chorvatské hranice. Kam budou směřovat dále, se z mainstreamu nedozvíme. Budeme si tak muset počkat, dokud se neobjeví videa z dalších oblastí, kam doputují. Na jednom z videí z města Bihač tato pochodující masa sborově vykřikuje “Alláh Akbar”. Mainstreamová média a někteří politici jako Andrej Kiska a Zuzana Čaputová varují, že téma migrace je nafukováno a zneužíváno extremisty na strašení lidí.
https://www.hlavnespravy.sk/toto-prichadza-bosny-chorvatske-hranice/1924220#
Skupina tisíců migrantů směřuje do utečeneckého tábora Vučjak v severozápadní Bosně, blízko hranic s Chorvatskem
https://www.youtube.com/watch?v=S8uvVjDRqx8
Noví migranti Bihać 15/10/2019
https://www.youtube.com/watch?v=eQlYxCO2sTU

V táboře Vučjak je nyní 2 000 migrantů, většinou z Pákistánu a Afghánistánu, žádné sprchy, žádná elektřina, málo jídla od Červeného kříže, jen dvakrát denně polévka a chleba, stěžují si. Migranti požadují i jakési peníze od IOM Mezinárodní organizace pro migraci.
“IOM Where is the money?” “IOM Kde jsou ty peníze?”
comment image
https://www.dw.com/en/inhumane-conditions-at-bosnian-refugee-camp-in-vucjak/g-49384074

17/10/2019 Komisařka Rady Evropy pro lidská práva Dunja Mijatović vyzývá k urgentní relokaci migrantů z tábora Vučjak v Bosně. Dunja Mijatović pochází z Bosny a Herzegoviny (jaká náhoda?), byla zvolena novou komisařkou Rady Evropy pro lidská práva 1. dubna 2018.

16/10/2019 Bosenské úřady odvedly migranty do stanového tábora Vučjak, který se nachází na bývalé skládce odpadu blízko oblasti poseté nevybuchlými minami z války v letech 1992 – 1995. Starosta Bihaće Suhret Fazlič tento týden varoval, že se město už nedokáže vypořádat s 8 tisíci lidí, kteří v Bihaći zůstávají v naději, že přejdou do západní Evropy.
https://svet.sme.sk/c/22237928/bosnianske-urady-odviedli-stovky-migrantov-do-tabora-na-byvalej-skladke-odpadu.html

„Jsme proti stavění zdí, Evropa nikdy nebude pevností,“ řekl evropský komisař pro migraci, vnitřní záležitosti a občanství Dimitris Avramopulos (z konzervativní strany Nová demokracie, Řecko).

Vyp
Návštěvník
Vyp

Zřejmě se rozjíždí další “agenda” či “Overtonovo okno”

Hotovost nebereme, jenom karty. Obchodníci chtějí jasnější zákon
https://www.penize.cz/debetni-karty/409973-hotovost-nebereme-jenom-karty-obchodnici-chteji-jasnejsi-zakon

800 000 lidí v tomhle Judostánu má exekuce a nesmí mít účet v bance, a tím ani platební kartu!

Co dělat?
– Učit se bartovat?
– Zakládat lokální alternativní měny?
– Učit se jazyky a budovat si existenci mimo EU?
– Ozbrojovat se a připravovat na občanskou válku?

Oni už popírají i základní právo na život a právo nějak se uživit!
Jediné řešení bude zase buď válka nebo emigrace.

Už i bezdomovec, který se živí prodejem hub musí mít EET?
A když má mobil s radiem, tak musí platit koncesionářské poplatky?
Jinak se dopouští trestného činu?
Nejsou ty zmrdi, kurvy a židáci padlí na hlavu?

Čim dřív tenhle Judo-Exekustán zkrachuje, tím líp!

jara
Návštěvník
jara

Eman hledá následníka (měl se narodit o 400 let dřív a uvrbit si potomka???), teď se spolčil s odpadem společnosti od hradního ansáblu Mynáře s Ovčáčkem počínaje, přes židáky Středuly, Dlouhého, po estébáka čobola Bureše konče… No a Trumpetovy “dětské” potyčky v Sýrii které jim “umožnil”. Tak to je realita dneška… A včera šaman křivá huba v ČT s Jílkovou… Optimismus, co???

Dáša
Návštěvník
Dáša

Člověk jen musí žasnout, jak při současném dění v Sýrii, kde se nezdráhají Turci zavraždit obzvlášť ohavně a surově ženu-političku a provádět další bestiality, jsou naše jemné poslankyně schopny strčit hlavu do písku a hlasovat proti návrhu, kterým je i do velké míry i zdržení se či nepřihlášení k hlasování o zákonu, který by byl pojistkou, aby se jim někdy v nepříliš vzdálené budoucnosti nestalo něco podobného, jako té nebohé kurdské političce.
Takový přístup k hlasování, které navrhla hrdá poslankyně Zahradníková a které má zabránit středověkému barbarství na našem území, můžeme nazvat jen nepochopitelným ignorantstvím, to v lepším případě. Jinak je to jen důkaz, že ve skutečnosti sedí v parlamentu jen poslankyně bez hlavy už teď.
Já se tedy za ně stydím a ke všemu se otřásám hnusem, ač jsem ke shlédnutí všech videí u článku ze včerejška o Trumpově podlosti nenašla odvahu. Kdyby tam seděly slepice, asi by to hlasování dopadlo lépe. Ty totiž vědí, jaké je to v drůbežárně bez hlavy.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dasa
Ja to tvrdim porad, ze baby do politiky nepatri, jelikoz delaji chronicky spatna rozhodnuti. Chlapi take nejsou zadny zazrak, ale presto jsou lepsi nez ty politicke budizknicemu nany. Zda se, ze se zajimaji pouze o to, co dnes budou podavat v jidelne na ukor pracujicich lidi. Sedi tam jak husy na krmniku. Za chvili jim nebude ani nejvetsi cislo damske konfekce. Takova Benesova ma urcite size XXXXXXL Nejak nam ty baby v politice vykynuly a pohled na ne je ODPORNY a jejich kecy a vysplechty k tomu jsou trapne.

Lidožrout
Návštěvník
Lidožrout

Baby do poslanecké sněmovny patří. Někdo tam musí přece uklízet a nebo vařit, ne?:-)

Dáša
Návštěvník
Dáša

Avšak patří do poslanecké sněmovny Libožrout?

Hanibal
Návštěvník
Hanibal

No moje životní postřehy jsou:

Ženské jsou velmi efektivní v řešení problémů. Vždycky rychle najdou nějakého chlapa, který to rychle a levně vymyslí a udělá. Za to že se nechají opíchat. Jsou prostě rychlejší a efektivnější. Využívají konkurence. 🙂

Je-li v týmu chlapů pěkná ženská, tak to funguje jako spermie a zralé vajíčko. Všichni se předbíhají, kdo ji oplodní svoji geniální myšlenkou, nápadem, řešením, …

Ale v okamžiku, kdy začne mít druhou bradu a kozy jak kokršpaněl uši, tak ji musíte vyměnit.

Na nějakou důstojnou pozici, odpovídají tomu, s kým v životě píchala a jaké sexuální uchylárny o kom ví 🙂

A politika a správná rady jsou ta správná skladiště, kde nemusí nic umět, a kde mají dostatečný příjem na ukojení sexuální frustrace značkovými hadříky, kosmetikou, kabelkami, šperky, cateringovými lahůdkami … Důstojný důchod za celoživotní sexuální služby pro stát a business.

Radek
Návštěvník
Radek

Tak zase Aeronet kopnul do vosího hnízda, kdy jako první před týdnem uveřejnil informace co zase Hamás-cek splácal. Dlouho byl na mainstreamu klid, ale informace byli sdíleny na sociálních sítích a tak se dezinformační vysíláčka iRozhlas rozhodla jednat a spustila damage control https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/migrace-azyl-ministerstvo-vnitra-evropsky-soud-institut-strpeni-uprchlici-novela_1910121523_kno , protože vědí, že české ovce na mainstreamu se shodnou jenom na jedné věci a to je odpor k migraci, stačí se podívat na diskuse na mainstreamu a je to asi 98%,kazí to tam jen slunka jako Vaněk(iDNES.cz), Haraším(lidovky.cz) nebo Tondach(eurozpravy.cz). Podobně se zachovala Černochová (ODS) https://eurozpravy.cz/domaci/politika/valka-mezi-klausem-ml-a-ods-geniove-z-to-je-prasarna-zuri-cernochova.9239dd45/ zřejmě se inspirovala jinou lhářkou Roithovou https://youtu.be/6dp6MkO5IIc . Jeden takový strpěnec bývalý pražský imám Sámer Shehadeh tady provozoval zbírky pro své soukmenovce z Džabhat Fatah aš-Šám, ale prý není čeho se bát (být xenofobní) neboť to byl osamělý vlček jak nás uklidňuje Hassan Alrawi, a o toho dalšího strpěnce Abdallaha Dialla, který znásilnil 16 letou holku u Terezína by se mohl postarat třeba Klus s manželkou (česká umělecká fronta first). Jinak mimo článek dnes na mainstreamu, že Gretina sestra Beata čelí šikaně a posměchu ve Švédsku, kvůli jejímu klimatickému boji, trochu mi to smrdí předsudečnou nenávisti neboť šikana ve Švédsku, to se mi nechce věřit, Švédsko nejkorektnější země v Evropě. Ale z dalšího povídání jsem se dozvěděl, že největší problém s ochranou klimatu je Trump (na Putina zapomněla), neboť kdyby volby vyhrála hodná Hillary, hned by koncentrace CO2 poklesly.

Administrator
Admin

Jojo, kopli jsme a už jsme zase na přetřesu spolu se Sputnikem. Hámáčkův damage control, ale dost jalový, protože na iRozhlasu ten text potvrzuje náš článek, i článek České justice. Pokud kriminálník v roli migranta nezíská azyl, nebo o něj přijde, může si po odpykání trestu požádat o status strpěnce. Takže, v čem ten náš článek je dezinformační? Mně se zdá, že asi v Českém rozhlasu kouří nějaký materiál, který způsobuje halucinace, protože tam píšou to samé, co píšeme my.

Citace z iRozhlasu:

Takzvaný institut strpění je součástí novely azylového zákona, kterou chce ministerstvo vnitra zpřísnit udělování azylu. Resort pod vedením Jana Hamáčka (ČSSD) navrhuje dva nové důvody, proč mezinárodní ochranu neudělit. Prvním je spáchání zvlášť závažného trestného činu, druhým pak ohrožení bezpečnosti státu. Pokud cizinci u nás z těchto důvodů nedostanou azyl, ale nemohou se zároveň vrátit kvůli ohrožení domů, budou moci využít právě možnosti takzvaného strpění.

Tohle prostě je jako z nějaké komedie, jak se dva hádají, že sníh v teple roztaje a druhý na něj křičí, že to není pravda, že sníh se v teple rozteče na vodu…

Milada
Návštěvník
Milada

M.T.
Tak 120 hodin – tedy 5 dnu, budou mit ameriacani na odvezeni kurdu se severu Syrie. Kam s nimi?, ze by je exportovali na GOLANY?? Bibimu a nebo si je vzali sebou na Floridu?? Co na to Assad, ani zminka ve zpravach. A co tam bude delat Turek? Erdo??

esprit
Návštěvník
esprit