VIDEO: Slovenský premiér šokoval diváky ve dvou televizních relacích a prohlásil, že...

VIDEO: Slovenský premiér šokoval diváky ve dvou televizních relacích a prohlásil, že pandemie se bude na podzim výrazně více šířit v regionech s vyšším počtem zaočkovaných osob! Nejednalo se o přeřeknutí, prohlásil to ve dvou televizních vystoupeních ve dvou dnech po sobě! Krušnohorská autoškola od podzimu zařadí do výcvikových kurzů na získání řidičského oprávnění jen zaočkované uchazeče, ostatní žadatelé si nebudou moci řidičák udělat! Páchání trestných činů apartheidu a segregování skupin obyvatelstva nabírá na obrátkách a podzim přinese první ochutnávku rozdělení společnosti na dvě kasty!

VIDEO: Slovenský premiér šokoval diváky ve dvou televizních relacích a prohlásil, že pandemie se bude na podzim výrazně více šířit v regionech s vyšším počtem zaočkovaných osob! Nejednalo se o přeřeknutí, prohlásil to ve dvou televizních vystoupeních ve dvou dnech po sobě! Krušnohorská autoškola od podzimu zařadí do výcvikových kurzů na získání řidičského oprávnění jen zaočkované uchazeče, ostatní žadatelé si nebudou moci řidičák udělat! Páchání trestných činů apartheidu a segregování skupin obyvatelstva nabírá na obrátkách a podzim přinese první ochutnávku rozdělení společnosti na dvě kasty!

Nestává se často, aby nějaký politik byl k občanům upřímný, a to hned dvakrát po sobě v řadě. Jenže na Slovensku je možné úplně všechno. O neuvěřitelném a bizarním výroku slovenského premiéra Eduarda Hegera nás do redakce včera informoval náš slovenský čtenář, který ve dnech 12. a 13. srpna natočil a nahrál ze dvou slovenských televizních stanic výroky premiéra SR.

Ten prohlásil, že na podzim se dá očekávat, že pandemie se výrazně více bude šířit v regionech s vyššími počty zaočkovaných osob. Nejprve se mohlo zdát, že šlo o přeřeknutí, když premiér Heger toto prohlásil 12. srpna na RTVS v reportáži z Lučence [1] v čase od 12:41 hodin. Jenže totéž a v podobném výroku pronesl o den později 13. srpna na televizi JOJ [2] v čase od 16:58 hodin. Níže ve videu přinášíme za sebou ukázky z obou reportáží.

Kdyby toto pronesl pouze jednou, mohlo by se říct, že šlo o Freudovský syndrom a pronesení pravdivých slov, nevědomě a omylem po ztrátě koncentrace, jenže pokud totéž bylo proneseno i o den později na jiném místě, tak už to nelze přičítat omylu nebo přeřeknutí. Slovenský premiér tak natvrdo potvrdil stanovisko nejen Aeronetu, ale všech alternativních serverů, a to nejen na Slovensku. Ano, šíření pandemie skutečně mají na svědomí očkované osoby v důsledku kokonizace, nového fenoménu objeveného v Japonsku, ale již předtím tušeného a podezřívaného mnoho měsíců na alternativách po celém světě.

Očkované osoby podle prohlášení šéfky CDC nedisponují bezinfekčností. A to znamená, že virus v těle očkované osoby není imunitou neutralizován, ale tělo má pouze rezistenci, takže neonemocní těžkou formou nemoci. Tedy údajně. Ovšem to znamená, že viry se v těle očkované osoby nadále množí a mutují. Dochází proto k tzv. rekombinantnímu jevu. A to si musíme vysvětlit.

Očkované osoby nemají bezinfekčnost a představují v podstatě virové kokony

Rekombinace viru je stav, kdy se nakažená osoba nakazila od více zdrojů s různě zmutovanými viry. V těle se potom tyto viry množí v buňkách a některé viry projdou procesem rekombinace, kdy při přepisu proteinové báze podle RNA viru dojde k převzetí proteinových vazeb ze dvou RNA vzorců, čímž vznikne rekombinantní virus. K tomu dochází sice jen občas, obvykle u buněk s chybnou interpretací RNA, kdy buňka neizoluje pouze jednu RNA viru, ale více než jednu.

Z těchto rekombinantů poté vznikají virové a odlišné mutace, třeba jako Delta. Rekombinace vznikají v průměru u jedné až pěti osob z jednoho milionu, což se může zdát jako málo, ale stačí to na to, aby vznikla nová pandemie nového kmenu. Dochází k tomu jen díky tomu, že očkovaný člověk po naočkování nezíská bezinfekčnost, jak by správně měl.

Rochelle Walensky, šéfka CDC

Po naočkování by totiž imunitní systém měl zahájit okamžité zabíjení všech virů, na které si podle vakcinační makety vytvořil a vytrénoval reakci. Jenže vakcíny proti Covid-19 podle šéfky CDC bezinfekčnost neposkytují. Její prohlášení s českými titulky najdete zde. A to znamená jediné, že po naočkování imunitní systém v těle vůbec nezačne ostré viry likvidovat. Pouze jim podle všeho zabraňuje v množení a v pronikání do dostatečného počtu buněk.

Z očkovaných lidí se tak logicky stávají super-spreaders, tedy super přenašeči nejen viru původního, ale i zmutovaných forem. A tomu se říká kokonizace. Člověk je kokonem, hostitelem pro virus a jeho mutace. A je dobře, že Eduard Heger šel s pravdou ven. Ano, na podzim se bude pandemie opravdu nejvíce šířit v regionech, kde je více zaočkovaných.

Autoškola oznámila, že k výcviku bude přijímat jen zaočkované uchazeče o řidičský průkaz

Jenže v Česku je proces Total Control už mnohem dál. Autoškola Oslík [3] v Ostrově nad Ohří totiž na svém webu oznámila, že do zářijových kurzů na výcvik nových žadatelů o získání řidičského oprávnění bude přijímat jenom a pouze začkované uchazeče. Pokud nemáte vakcínu a spoléháte se jen na antigenní nebo PCR testy, anebo dokonce spoléháte na protilátky v těle, anebo spoléháte jen na zdravý rozum, tak prostě máte smůlu a v této autoškole si řidičák už zjevně neuděláte. Ano, můžete jít do jiné autoškoly, zatím. Ale dříve či později toto opatření přijmou i další a další autoškoly.

Mobilní verze webu autoškoly

A najednou zjistíte jednoho dne, že není ani jedna autoškola v okolí, která by vás přijala k výcviku pro řízení auta, pokud nebudete mít vakcínu. A to je jenom autoškola, že? Co se stane ve chvíli, kdy toto se objeví u přijímacích zkoušek na střední a vysoké školy? Anebo při hledání práce u nového zaměstnavatele? Najednou zjistíte, že už nemáte k dispozici možnost volby, že prostě půjdete jinam, do jiné autoškoly, na jinou střední nebo vysokou školu, nebo k jinému zaměstnavateli, protože jednoho dne už taková možnost volby nebude, protože nikoho takového nenajdete.

Na podzim do školy jen s očkováním, anebo 3x týdně špejle a trvalé nošení roušek plus segregace na obědech, při svačinách, v šatnách a při tělocviku

Tento systém Total Control je největším ohrožením nejen občanských práv a svobod, ale i ohrožením lidského zdraví. Mnoho lidí tomuto teroru podlehne a naočkují se, a potom někteří jako v loterii zemřou. Třeba ne hned, ale po pár měsících, nebo po 2 až 5 letech. Nebo po 10 nebo 15 letech. Nikdo to potom nebude už dávat za důsledek vakcíny, lidé na to zapomenou. Jenže v tomto systému v nějaké chvíli nebude k hnutí. Prostě se nepohnete z místa.

Začnete zjišťovat, že čím dál tím více míst vyžaduje vakcínu a žádné testy nebo protilátky už nikdo neakceptuje. K tomuto stavu se velice rychle blížíme, mnohem rychleji, než byste si mysleli. Začne to už v září, na to se připravte. Před volbami v ČR to nebude tak tvrdé, ale potom v říjnu přijde masakr. Bude snaha podmiňovat chození na střední a vysoké školy jen očkovaným studentům.

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví ČR a člen Aspen Institutu

Máme v redakci už desítky zpráv z okruhů škol, kde se o tom teď právě jedná ve spolupráci se škomini. Představa je taková, že neočkované osoby by se v první fázi školního roku musely testovat 3x týdně (Pondělí, Středa a Pátek) a trvale by musely nosit roušky. Očkované osoby by ale musely také nosit roušky, a to do doby, dokud ve škole budou neočkované osoby.

Tím se má vytvořit tlak na segregaci a vyloučení neočkovaných studentů ze studia a jejich trvalé přesunutí k dálkovému studiu. Informace je zatím podle informací v režimu utajení a před volbami je zákaz toto publikovat a jakkoliv se o tom zmiňovat v médiích. Ano, systém apartheidu na podzim se přihlásí v ČR ke slovu spolu s tím, jak porostou čísla pozitivních testů. Čím více očkovaných osob, tím více mutací. A čím více mutací, tím větší šíření pandemie, přesně jak o tom hovořil slovenský premiér.

Uměle vyvolaná automobilová krize jede přesně podle vize Klause Schwaba o tom, že člověk není tvor stvořený k cestování dále, než kam ho donesou jeho vlastní nohy. Asi do 15 km od bydliště

Nelze očekávat, že některá z politických stran v parlamentu půjde proti apartheidu. Po volbách si politici přestanou brát servítky a dojde na povinné očkování vybraných skupin obyvatelstva, jako v Moskvě. To znamená zaměstnanci všech služeb, plus učitelé, plus zdravotníci, vojáci, policisté a všichni státní úředníci. A jakmile toto bude realizované, bude snadné přitlačit ten zbytek neočkované populace ke zdi. K tomu dojde počátkem léta příštího roku, kdy vstup do vybraných resortů, obchodů a dopravních prostředků bude možný jen s vakcínou. Nebude už stačit test, ani protilátky, ani potvrzení o prodělání nemoci. Ne, bude požadována jehla a roztok neznámého obsahu pod kůží. Procesy se maximálně urychlují a všimněte si, že uměle vyvolaný nedostatek čipů zastavuje v továrnách výrobu nových aut.

Klaus Schwab, prezident Světového ekonomického fóra se svojí knihou 4. průmyslová revoluce

Je to uměle vyvolaná krize podle návodu Klause Schwaba, který ve své knize 4. průmyslová revoluce už před lety napsal, že člověk nebude mít potřebu a důvod cestovat nikam dále, než kam dojde pěšky nebo dojede na kole hnaném lidskou silou, tedy v okruhu do 15 kilometrů od bydliště. A k tomu je potřeba vytvořit krizi automobilismu, suspendovat výrobu, učinit auta nedostupnými a/nebo ekonomicky nerentabilními. Nepohybující a necestující člověk bude pod trvalou kontrolou v místě bydliště, od narození do smrti. A cestování za hranice sektoru bude možné jen za odměnu, jako privilegium. Ano, jako jsme viděli v programovací sérii The Hunger Games. Rozdělení na sektory, mezi kterými se nelze přemisťovat po vlastní ose, ani individuálně, ale pouze vlakem pod trvalým kamerovým dozorem. Přesně k tomuto směřují všechny procesy. Total Control nad celou populací.

Nejen o těchto tématech budeme hovořit dnes od 19:30 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme i další témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 70% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Už to tam není na webu té autoškoly, ale měli, naštěstí existuje https://archive.org/
tam se to dá dohledat, osttaně jako vše i deset let zpět či starší ..

Slava
Návštěvník
Slava

Každopádně i tak je to ten nejhnusnější web, co jsem kdy viděl. Ten kdo ten paskvil stvořil musel být dement.
To je ukázka toho jak by web stránky neměly nikdy vypadat.

Rokan
Návštěvník
Rokan

Tak jsem se znovu podival, na stránky Oslík
http://www.autoskolaoslik.cz/ a už tam tu podmínku o očkování nemá (včera tam ještě byla), ale i tak v těch prehistorických stránkách je spousta perel. Je tam i jeho fotka..

Zuz
Návštěvník
Zuz

Propaganda sa zase vysmieva sama sebe.

“Som doma s covidom. Ja som očkovaná a dostala som koronu. Ale už sa cítim dobre.” Povedala výherkyňa na RTVS v žrebovacej lotérii keď vyhrala 100 000 EUR ako odmenu, že sa dala očkovať proti korone. Super marketing😂😂
https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/posts/376863927260664

lakmuson
Návštěvník
lakmuson

K zamyšlení:

Prezidenti, kteří odmítli nabídky nákupů vakcín od korporací zemřeli na srdeční zástavy a byli okamžitě nahraženi osobami vstřícnými k zaváděním masivních vakcinačních programů. Byla dokonce snaha to uvádět do souvislosti s onemocněním na Covid, což se později ukázalo jako fabulace.

https://www-globalresearch-ca.translate.goog/several-anti-covid-19-vaccine-presidents-assassinated-mainstream-media-silent-covid-19-jabs-coincidentally-rolled-out-just-days-later/5754040?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=ajax,elem

4fun
Návštěvník
4fun

Kozel z Ministerstva zahradnictví …
… si učůrnul na Twítseru 🙂

comment image
https://twitter.com/adamvojtechano/status/1431726704238764034

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

To je ale ubožák.

Junoslav
Návštěvník
Junoslav
Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Tak pokud jim nikdo neuseka hlavy, tak ano. Klidně i na příštích 200 let.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Třetí fackcína se bude aplikovat opět jako ty předešlé v období začínajícího zvýšeného výskytu chřipky ,náhody neexistují jenom téměř dokonalé plánování bestií jenž chtějí nevratně ovládnout a depopulizivovat svět.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Já jsem taky v šoku, ale z tohoto článku čt24 z roku 2017: USA umožní vědcům práci se smrtícími viry SARS, MERS a chřipky 21. 12. 2017
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2339347-usa-umozni-vedcum-praci-se-smrticimi-viry-sars-mers-a-chripky
Americké laboratoře nyní budou moci pracovat s chřipkovými viry a koronaviry SARS a MERS, které způsobují závažná respirační onemocnění.
Zákaz byl původně na takové výzkumy uvalen kvůli bezpečnostním pochybením, která se týkala například sněti slezinné či virů ptačí chřipky. Zastánci programu jsou naopak přesvědčeni, že výzkum bude mít neocenitelný přínos pro boj s virovými pandemiemi.

Kdo měl pravdu se ukázalo po pouhých dvou letech. Výzkum přinesl opravdu neocenitelné výsledky. 🙁

4fun
Návštěvník
4fun

Military Doctor: ‘COVID Vaccine Program Killed More Young Active Duty People Than COVID’
Vojenský lékař: „Program očkování proti COVID zabil více mladých aktivních lidí než COVID“
https://humansarefree.com/2021/08/military-doctor-covid-vaccine-program-killed-more-young-active-duty-people-than-covid.html
August 29, 2021

Dr. Merritt nedávno promluvil k American Frontline Doctors a diskutoval o tom, jak za celý rok 2020 bylo mezi zaměstnanci armády jen 20 úmrtí souvisejících s COVIDem.

Nyní však existuje mnoho zpráv o nádorech …
… a více než 80 případů myokarditidy (zánětu srdce), …
… která má 5letou úmrtnost kolem 66%, …
… následkem COVID-19 vakcinace v armádě.

No …
… i v armádě je 10x víc “zbytečných jedlíků” 🙂

Kdy to dojde těm naším “zelenejm mozkům”? 😐

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Až díky nákladům na léčbu nebudou mít na splátku hypotéky a požádají ve sbírce lid o pomoc? Plná lednice odpadního žrádla, co dávají v zahraničí prasatum, do toho splacení hypotéky, nehnete s Čechackem ani atomovým výbuchem.

4fun
Návštěvník