VIDEO: Slovenský místopředseda vlády přiznal v televizi, že nová generace vakcín na...

VIDEO: Slovenský místopředseda vlády přiznal v televizi, že nová generace vakcín na bázi mRNA zasahuje do lidské DNA! V pozadí za vznikem vakcín mRNA stojí převratná a současně děsivá technologie genetických nůžek zvaná CRISPR, která dokáže pomocí naprogramovaných RNA sekvencí zaživa editovat DNA člověka, jako se na počítači stříhá a edituje video! A není k tomu potřeba jehla, injekce, ale stačí naprogramované CRISPR nůžky dostat do těla jakoukoliv cestou! Globalisté nemusí chtít eliminovat populaci, postačí jim sestříhání DNA v celé populaci!

VIDEO: Slovenský místopředseda vlády přiznal v televizi, že nová generace vakcín na bázi mRNA zasahuje do lidské DNA! V pozadí za vznikem vakcín mRNA stojí převratná a současně děsivá technologie genetických nůžek zvaná CRISPR, která dokáže pomocí naprogramovaných RNA sekvencí zaživa editovat DNA člověka, jako se na počítači stříhá a edituje video! A není k tomu potřeba jehla, injekce, ale stačí naprogramované CRISPR nůžky dostat do těla jakoukoliv cestou! Globalisté nemusí chtít eliminovat populaci, postačí jim sestříhání DNA v celé populaci!

Slovenský místopředseda vlády a ministr hospodářství Richard Sulík šokoval minulou neděli na slovenské veřejnoprávní televizi RTVS výrokem [1], že nové vakcíny, tedy vakcíny typu mRNA, zasahují do lidské DNA! Je to první politik v Evropské unii, který veřejně přiznal zásahy nových vakcín do DNA, protože dosud politici ostře a tvrdě odmítali, že by nové vakcíny jakkoliv zasahovaly do lidského genomu. Dosud bylo prohlašováno, že nové vakcíny pouze stimulují imunitní systém na principu množení kopií deaktivovaných maket virů uvnitř buněk, které jsou potom do těla vypuštěny a imunitní systém si má na nich natrénovat odezvu. Jenže až dosud bylo striktně popíráno, že by vakcíny nové generace jakkoliv zasahovaly do lidské DNA. Nové mRNA vakcíny firem Pfizer-BioNTech a Moderna jsou přitom přímo odvozeny z výzkumu CRISPR [2].

Výrok Richarda Sulíka je naprosto přelomový a úplně mění situaci, protože tím pádem došlo k jediné věci, k potvrzení další údajné konspirace Aeronetu. Znovu to vidíte, rozdíl mezi konspirací a realitou je pouhých pár měsíců, maximálně tak jeden rok. Možná vám to nepřijde podstatné, nevidíte v tom význam a rozdíl, přece vakcína jako vakcína, řeknou si mnozí z vás.

Jenže pozor, pokud je to pravda a Richard Sulík říká pravdu a vakcína zasahuje do DNA, potom máme před sebou už nejenom vakcínu nové generace, ale i naprosto převratnou biologickou zbraň hromadného ničení řízení, tedy anglicky nikoliv Weapon of Mass Destruction (WMD), ale Weapon of Mass Control (WMC). Nové vakcíny typu mRNA pracují s modifikovanou RNA, která je odvozena od převratné technologie genetických nůžek CRISPR, na jejichž objevu a vývoji se podílela molekulární bioložka a genetička Jennifer Doudna.

Před 6 lety vznikla technologie na editování a stříhání lidské DNA jako ve video editoru, dnes slovenský místopředseda vlády přiznává, že nové covidové vakcíny zasahují do lidské DNA

Doudna v roce 2015 na platformě TED přednesla legendární projev vyzývající vědeckou obec, aby vyhlásila moratorium na pokusy s technologií CRISPR na lidských embryích a obecně na lidském genomu jako takovém. Autorky technologie CRISPR, Jennifer Doudna a Emmanuelle Charpentier obdržely v roce 2020 Nobelovu cenu za chemii, a to právě za objev a vyrobení genetických nůžek CRISPR, protože se jedná o převratnou technologie a svatý grál genetiky. Jennifer Doudna v projevu na TED již v roce 2015 vše popsala laické veřejnosti a video jejího vystoupení s českými titulky, které si v liště videa musíte ručně zapnout, najdete zde anebo níže v embedu. Video musíte zhlédnout!

 

Genetické nůžky změní osud celé populace na této planetě. Jedná se o nástroj, který umožňuje snadno a rychle stříhat, odstraňovat, vkládat a spojovat části DNA, zkrátka je editovat jako na počítači, když stříháte video v nějakém editačním programu. Nůžky mohou odstranit geny z DNA rakovinových buněk a tím člověka úplně vyléčit, nůžky mohou vložit do DNA člověku geny, které mu naopak chybí od narození, a tyto nůžky umožňují i výměnu genů za jiné, takže část DNA se vyřízne, vznikne mezera, do ní se vloží nová část DNA a celé se to sešije zpátky dohromady.

Technologie genetických nůžek umožní editovat živé i dosud nenarozené lidi k obrazu stvořitele, resp. editora

Samozřejmě mluvíme o biochemickém stříhání, editování a sešívání, v obrazné rovině. Nicméně výsledek je tentýž, technologie CRISPR poskytuje lidstvu něco, co dosud neumělo, tedy pracovat s DNA a měnit živé organismy, editovat je za jejich života, ale i před jejich narozením. Manželský pár si může zvolit, jestli chce mít dívku nebo chlapce, jaké má mít oči, vlasy, barvu, vzrůst, jak silné má mít kosti. A s tím se pojí využití pro vojensko-průmyslový komplex. Je možné upravit DNA, aby člověk měl mohutné a silné kosti a svaly, aby neměl strach, svědomí, empatii, aby měl zpomalený metabolismus, aby byl imunní vůči jedům atd. Jenže, toto vede nejen k etickým otázkám, ale k obrovské hrozbě.

Jennifer Doudna

Technologie nůžek CRISPR spočívá v doručení kompozitu upravené RNA s proteinem Cas9 do kontaktu s cílovou DNA. Protein Cas9 za normálních okolností vyrábějí bakterie a pomocí tohoto proteinu se brání proti virům. V případě genetického inženýrství se Cas9 získává laboratorně. Jakmile útočný virus vstříkne do těla bakterie své RNA, bakterie aktivuje svůj vlastní CRISPR systém, což jsou v podstatě zmíněné proteiny Cas9, které rozstřihnou viry přesně v místě, aby došlo k zahubení viru.

CRISPR ale nestříhá a nelikviduje viry v bakterii náhodně, ale s naprostou a naprogramovanou přesností, přímo v místě helixu, tedy šroubovice DNA, kde je to předem bakterií určeno. Technologie CRISPR převzatá od bakterií je tak základem převratné technologie na editaci lidské DNA, kdy je možné naprogramovat RNA-Cas9, aby editovala přesně určené DNA v přesně určených orgánech, na přesném místě šroubovice DNA.

Oblak “nůžek” vysypaných z letadla přeprogramuje a sestříhá DNA milionů lidí, to není utopie nebo sci-fi, to je po objevu CRISPR reálně možné

CRISPR dokáže nejen šroubovici DNA přeříznout napůl, ale umí provádět tzv. double cut, tedy vyříznutí úseku DNA ve smyslu od – do, a do uvolněného místa umí vložit novou informaci, případně mezeru odstranit a spojit znovu DNA dohromady, čímž se DNA zkrátí. Tato technologie umožňuje neuvěřitelné věci, daleko za hranicí etických mantinelů.

Technologie umožňuje přidávání nebo odebírání chromozomů, vytváření nových živočišných druhů. A to už není nástroj člověka, to je nástroj na úrovni architektů planety. Hrozba této technologie spočívá v její možné weaponizaci, kdy virus vypuštěný do prostoru může úmyslně obsahovat naprogramované CRISPR instrukce, což způsobí změny DNA v milionech lidí vystavených této bojové látce.

Obrazné přirovnání schopnosti CRISPR editovat helix DNA

CRISPR začne geneticky editovat lidi vystavené tomuto viru, začne jim pozměňovat jejich DNA, ale nemusí jít o editace s cílem člověka zabít, ale třeba jen pozměnit jeho chování, myšlení, jednání, uvažování, pozměnit jeho kognitivní vnímání, snížit produkci adrenalinu, dopaminu, zpacifikovat odpor nepřítele. A tím se dostáváme k tomu nejpodstatnějšímu.

K provedení genetické editace DNA člověka není zapotřebí jehla a vakcína, protože k tomu stačí dostat do lidského těla RNA kompozit CRISPR s proteinem Cas9 jakoukoliv cestou, buď na nějakém nosiči, jako je virus, nebo na povrchu média, třeba nějaké špejle strkané do nosu či do krku. Mnoho lidí se ptá, proč česká a slovenská vláda tak moc usiluje o strkání špejlí do nosu českým a slovenským dětem. Možná teď máte v tomto článku odpověď. Stačí si to poskládat dohromady.

Strkat dětem špejle do nosů, když nepatří mezi ohrožené skupiny, je co? Teror, bizarní zvrácenost, plýtvání prostředky, anebo plán na “editaci” dětí? Nakolik zasahují špejle do lidské DNA?

Místopředseda slovenské vlády odpálí bombu, že nové vakcíny mRNA zasahují do lidské DNA a minulý rok došlo k udělení Nobelovy ceny za technologii genetického editoru CRISPR. A najednou se mají strkat špejle dětem do nosů, přičemž děti nejsou a nikdy nebyly ohroženou skupinou. Malé děti jsou totiž v genetickém vývoji a pokud budou vystaveny působení genetického editoru CRISPR, budou výsledky patrné za pár měsíců. Děti se začnou měnit, jejich chování, myšlení, budeme to samozřejmě pozorovat. Děti politiků v ČR a v SR samozřejmě testovány špejlemi nebudou, ty mají výjimku, ovšem ostatní děti budou čelit teroru a rýpání do nosu 2x týdně. Česká vláda nechce couvnout a chce děti stůj co stůj špejlovat.

Proč chtějí dětem, které virus neohrožuje, strkat špejle do nosu?

To opakování špejlových testů má dost možná za úkol oslabit a poškrábat dětem sliznici v nosu, aby něco mohlo snadněji proniknout skrze sliznici do lidského těla. Virus se neodstává do těla přes kyselý žaludek polknutím, ale difúzí přes sliznici v nosu, nosohltanu, anebo v plicích. Malý virus RNA se specifickým proteinem dokáže editovat lidskou DNA! Tak děsivé zjištění technologie CRISPR má naprosto zásadní dopady na vše, co jsme dosud o viru věděli. Pokud někdo rozpráší z letadel oblak modfikovaných virů nesoucích CRISPR RNA, potom se jedná o válečný akt a opravdu a doslova zbraň hromadného řízení, protože v lidských tělech tyto genetické nůžky provedou editace, sestříhají všechno, co je potřeba a jeden to ani nepozná.

Dívejte se okolo sebe, jak se lidé mění, zejména jejich chování, pohledy na vás a jednání

Člověk to pozná až ve chvíli, když zjistí, že je neschopen odporu, že nebrání rodinu, ani své děti, že se nestaví na odpor, že se něco stalo a nemá sílu a ochotu vstát z gauče, vyjít do ulic, že nemá sílu odporovat svému zotročení. Editace genů produkujících adrenalin, serotonin a dopamin, vypnutí lidí, přeprogramování, a to na plošné úrovni. A když si poslechnete Jennifer Doudna, hovoří o potřebě testů a zkoušek, že je potřeba zajistit, že technologie je bezpečná, že nedojde k tomu, že by genetické nůžky začaly stříhat něco jiného, co nemají, což by mohlo člověka zabít.

Držitelky Nobelovy ceny za chemii 2020, objevitelky CRISPR technologie

A potom vidíte obrázky z Wuhanu, kde lidé padali na zem a byli na místě mrtví. A prý to byl virus z netopýrů. Pokaždé, když dojde k obrovskému objevu oceněném Nobelovou cenou, pokaždé to jako první vyzkouší a použije armáda a rovněž soukromé korporace. Takže, zatímco Sulík odpálil bombu, že vakcíny zasahují do DNA, v Česku se nosí dvoje roušky. Ano, hysterie se musí posilovat, dětem se musí rýpat do nosu a když si dáte vakcínu, tak vám zasáhne DNA, to znamená ovlivní, a to znamená změní DNA. Richardu Sulíkovi je tak potřeba poděkovat za odhalení pravdy. Napište nám do redakce, jestli sledujete změny na lidech ve svém okolí, jak se lidé mění, co je vám na nich najednou divné, co dříve u nich nebylo patrné. Celou věc se pokusíme zmapovat a přinést další informace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, máme nový rok a ten přinese možná ještě větší útrapy něž rok předchozí. Události a dopady na životy obyčejných lidí a logicky i čtenářů se budou prohlubovat. V této situaci více než kdykoliv předtím potřebujeme Vaši podporu a pomoci. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 47% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 5 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
cummi
Návštěvník
cummi

Pokud se začne měnit DNA,tento styl může padnout do rukou extrémistů a může dojít ke vzniku úděsným tipům lidí.Jsem proti………

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Jaris, vím, že si to přečtěte, tak jako já, jsem tady furt. Zdravím Vás tradičně do Tassie. Četl jsem Vaše reakce na mě a děkuji. Otázka: Zač je toho loket, dostat se tam k vám? Už mám tady té hrůzovlády císaře Nera a národa sráčů, plný zuby! Dědovi sebrali pole, statek. Ale nechali ho tu bydlet. Já jsem to vlastníma rukama zrekonstruktoval, ale zas mě režim vyžene i z toho bydlení tady v tom kokotstanu, kde právo neplatí. Platí jen to, co vyhlásí císař Nero. Kdyby ne, tak po něm policie půjde. A co dělá policie? To, co vyhlásí císař Nero! Každý den, omezení, co nestačí.Omezení, stíhá omezení, ani nečekají na začátek prvního omezení! Už je mi z toho zle! Dělají si absolutně, co je zamane, navzdory zákonům, listině základních práv a svobod člověka, Norimberský kodex…A právníci se jen krmí a hloupě čumí, kdo je osloví, aby se mohli na něm napakovat!! Ale je pozdě, volečkové! Teď, se můžete těmi svými zasranými právy ohánět, jak chcete. Nikoho to už nezajímá, jak vidíte. Studovali jste úplný hovna, vy kravaťáci. Protože právo, neplatí. Ani výrok Ústavniho soudu o neplatnosti nouzoveho stavu, už císaře Nera nezastaví.Když je pozdě, tak je pozdě, čumilové v prázdných kancelářích! Teď si svý rozbory práva, viz. Hamplová, strčte do prdele! Je pozdě! Semele vás to na smrdutou kaši, jak doktory!!! Styďte se, spolu s se zkorumpovanyma doktorama! Hamba vám, těm, co jste to mohli zastavit a neudělali jste to!!Styďte se a jděte do prdele, kravaťáci!! Vaše diplomy do skartovačky!!! Svině, hajzli, zradci národa!! Hamba vám!!

Jarka
Návštěvník
Jarka

O očkování a důsledcích najdete (jiným popisem) v Bibli. Z textů se dá usoudit, že vakcina pravděpodobně může narušit funkčnost mytochondrií, resp. buněčných telomerů (v makrobiologii existuje výraz “mytochondriální Eva”). Telomery jsou takové jakoby lidské buněčné palivové tyčinky, které se během buněčného dělení zkracují až dojde k odumření buněk ve stáří a k přirozené smrti. To by napovídalo, že tyto telomery mohou být RNa proteinem blokovány. V proroctví se doslova píše, že lidé nebudou moci zemřít (přirozeně)(cit. “lidé si budou přát zemřít, ale smrt nebude přicházet”). Ten virus je ještě relativně OK, přestože mnozí lidé s ním mají kvůli dalším zdravotním problémům potíže. Léky však existují, pouze nám je odpírají. Ale ta vakcinace se zdá být docela průser. To vše proto, že lidé nedbají na své zdraví a jaksi přirozená smrt je v dnešní společnosti pokládána za něco nepřístojného a nemoc za nepohodlí, které je potřeba rychle a bez úsilí odstranit. Ale co je smrt a co život? Lidé mají hodnoty převrácené a to, v čem dnes žijeme, je válka o duchovní podstatu člověka a důsledky vakcinace někteří pocítí ihned vlivem svého zdravotního stavu a ti zdraví až za roky a desítky let. Takže je třeba se zamyslet, proč takový nátlak, vyhrožování, restrikce a stresování lidí jen proto, aby si to nechali píchnout. A nemyslete si, že vývoj vakcíny byl narychlo “spíchnutý”. Osobně se nestačím divit, jak v některých západních zemích očkují na ulicích, v autech, na stadionech, v metru, v nákupních centrech, ty tyjátry v TV a potlesky nově očkovaným…… nikde sterilita, nikde po ruce zdravotní karta člověka, píchni kde píchni, hlavně ať to má co největší počet ze stáda. Děkuji VK za jeho práci.

gabby
Návštěvník
gabby

Románek Prymulů: Maminko, mohl bych dneska jít s kamarády ven?
Maminka: Romane, nedávno jsi oslavil 57 let, ty by ses hlavně neměl už vracet.

nnn
Návštěvník
nnn

Nasypať čokoľvek zvrchu na nás je veľmi ľahké, už sypú dlho
Bývalý ředitel CIA přiznal existenci geoinženýrství a používání chemtrails v atmosféře! [CZ Titulky] https://vimeo.com/336383100

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Je tam dobré skôr to video od Blahu o Izraelitoch a Šípkovej Ruženke https://vimeo.com/336383100. Najmä takto s odstupom času je to krásne celé vidno. Nuž ale ovciam, keď im niet rady, niet im ani pomoci. Ale je tiež pravda, že Eset výsledok patrične vždy upraví na ten požadovaný. Pritom to bol hneď po revolúcii Trnkov naozaj poctivý StartUp s tou Nemocnicou na okraji disku. Aj ked sa tomu v tých časoch ešte tak nehovorilo. Museli byť tiež zaujímavé tie okolnosti, za ktorých to celé zase nie tak dávno yankeeom predal. Ako maskovanie fasa nápad. A to, že práve oni spracúvajú výsledky, ktože by už riešil, veď niekto to predsa robiť musí, či? :o) Už teraz sú jasné aj pripravované online hlasovania v NRSR. To je ono, to je ono! Vašek na hrad! Keby vtedy nebolo “Máme holé ruce”, ale skôr “Máme hole v ruce”, bolo by sa to uberalo trochu inak. Len tak nezáväzne žartujem :o) Hm, ťažko povedať, prečo má náš hebrejský brat vo viere, pán Blaha, taký naozaj bohumilý vzťah k pravde. Niektorí Izraeliti sú skutočne záhadou.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Mimo téma: šéf řádí, hubohadry fakuji
Mám to vydržet 8 týdnů, než se šéf podruhé opíchá?

5. Tento bod nesouvisí s očkováním, ale s COVIDEM ano. Zřejmě se začne rozvolňovat výuka. A v tomto ohledu vzhledem k současné situaci vyhlašuji, že teď už striktně trvám na nošení roušek či ochranných pomůcek jak u pedagogů, tak u všech dětí ve výuce i ve společných prostorech na chodbách!!! Situace už zašla dál, než na konci loňského roku. Měli jsme tu v našem blízkém okolí nákazu dítěte mladšího školního věku a to hned dvakrát po sobě. Takže tvrzení, že děti nejsou přenašeči odpadá a to, že dítě nemůže dostat Covid podruhé je tím pádem také kravina! Umírají jinak zdraví blízcí středního věku v našem nejbližším okolí. Netruchlí anonymní lidé na obrazovce ve zprávách, ale my a naši kolegové. U zaměstnanců budu brát nedodržování tohoto bezpečnostního opatření jako neuposlechnutí příkazu ředitele školy, který postupuje dle nařízení vlády o ochraně veřejného zdraví, u dětí budeme kontaktovat zákonné zástupce. Trpí holky v nemocnicích, trpí hasiči, trápí se prodavačky hodiny v kuse za pokladnami v obchodech, my budeme prostě taky. Všichni, včetně provozních zaměstnanců!!! Pokud by to někdo nemohl přenést přes srdce, stavte se u mě raději ihned, domluvíme se na vhodném způsobu rozvázání další spolupráce v souladu s občanským zákoníkem a zákoníkem práce.

Pevné nervy, respirátorům a štítům zdar!
Mgr. XXX XXX – ředitel školy

PaVo
Návštěvník
PaVo

Lubomíre, moje řeč k tomu řediteli by byla tato: Jméno toho dítěte a těch blízkých, co zemřeli. Pokud mi je nedáte, budu to považovat za účelovou lež. Co se týká opatření, žádný prostředek na ochranu zdraví ho nesmí ničit, a trvalé nošení roušek toto činí, dále si přečti Deklaraci lidských práv, se kterou žádný, opakuji žádný zákon nesmí být v rozporu, jinak je neplatný a jestli chceš mít prázdnou školu a zůstat jako generál bez vojska, pokračuj v terorizování učitelů, rodičů a dětí, ale počítej s následky. Konec.
A každý normální učitel může vyučovat děti doma, po domluvě s rodiči a dementi ať si dementní školství narvou do zádele.

Noname
Návštěvník
Noname

PaVo
Nejzvrácenější zákon, který znemožní dát data, a za který se schovávají všichni zločinci je zákon o ochraně osobních údajů – za ten se schová i ředitel. Žel. A nic nesdělí…

Kdo jen můžete, učte děti doma – spojte se s učitelkou v důchodu (upravenou, čistotnou, důstojnou od pohledu, vyznávající řád, kázeň a pořádek), dejte ji slušnou mzdu – a spojte se také s dětmi z několika rodin (s kterými se na tuto učitelku poskládáte)! Tímto dáte dětem to nejlepší, co jim můžete dát.
Malotrídky mají své kouzlo – a soukromé nejvíc!

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Zmar! Zmar!

Jozef Lamer
Návštěvník
Jozef Lamer

Pre teba ty hovado, treba urobit operacny sakrok sekerou! Dufam ze jeden z rodicouv co mu vrazdis alebo si uz savrazdil dieta si ta zoberia ako pacienta na uvedenu liecbu.

pzv
Návštěvník
pzv

Na okraj témy…

—-
Baránek po rozhovoroch s lekármi o podvodoch na mŕtvych, či o tom, ako pokútne musia zháňať lieky: „Sme svedkami najväčšieho zločinu na občanoch tejto krajiny od 2. svetovej vojny“

Politológ Ján Baránek na sociálnej sieti pripomína, že keď na jeseň minulého roka brojil proti celoplošnému testovaniu, mnohí ho hejtovali a teraz sa ukazuje, že mal zrejme pravdu. Chmelár tvrdí to, že prístup vlády ku pandémii je zločinom, aký si slovenská história nepamätá už takmer 80 rokov.

Baránek na sociálnej sieti ozrejmil, že sa nedávno rozprával s primárkou na dialýze,, ktorej údajne umrelo až 30% dialyzovaných pacientov. „Opisovala mi, ako sa zúfalo a bezútešne pokúšala zohnať Ivermectin. Podľa jej tvrdení, keby ho mala k dispozícii, všetci by určite neumreli. Rozprával som sa so súdnym patológom. Hovoril mi, ako ho nútili napísať 30-ročnému zosnulému, ktorý umrel na cirhózu a vnútorné krvácanie, ako príčinu smrti Covid.“

„Rozprával som sa s lekármi, ktorí si Ivermectin zháňajú na vlastnú päsť a de facto non lege artis ho aplikujú pacientom. Úspešne. Písala mi manželka pacienta, chorého na Covid, ktorej som pomáhal zohnať Ivermectin, ako po prvej dávke sa jej manžel konečne po niekoľkých dňoch vyspal a podľa jej odhadu, na druhý deň mu bolo o tri štvrtiny lepšie. Teda o 75%.“

„Rozprával som sa s lekárkou, ktorá mi tvrdila, že Ivermectin zháňala u Jarčušku v úrade a zamestnankyňa ju arogantne odbila, nech je dá pokoj s Ivermectinom. Rozprával som sa lekárom, ktorý mi tvrdil, že ich nútia diagnostikovať Covid, aj keď ho pacient nemá. Nemocnice totiž dostávajú za Covidových pacientov viac peňazí ako za ne-Covidových.“

„Rozprával som sa lekármi, ktorí mi tvrdili, že cit.: „serieme na Jarčuškov Remdesivir. Zháňame Ivermectin, alebo Kolchicín.“ Rozprával som sa primárom, ktorý mi opisoval, ako zúfalo pozeral na pacienta, ktorý mu umieral pred očami. Chcel mu zohnať Ivermectin, nepodarilo sa. Rozprával som sa s lekárom, ktorý mi tvrdil, že intravenózne podávanie vysokých dávok C vitamínu a Ivermectin zabezpečilo, že má 93% úspešnosť pri liečbe Covidu. Rozprával som sa s košickými lekármi, ktorí mi tvrdili, že Jarčuška je vyslovene proti Ivermectinu. Rozprával som sa s pozostalými, ktorí sa ma pýtali, ako je možné, že štát zadržiava lieky, ktoré ich zosnulým možno mohli zachrániť život. Pýtali sa ma, ako je to možné? Kde sme sa ocitli? Toto ani komunisti nerobili…. nevedel som, čo povedať,“ napísal na úvod Baránek.

celý článok je tu https://www.hlavnespravy.sk/baranek-po-rozhovoroch-s-lekarmi-o-podvodoch-na-mrtvych-ci-o-tom-ako-pokutne-musia-zhanat-lieky-sme-svedkami-najvacsieho-zlocinu-na-obcanoch-tejto-krajiny-od-2-sv-vojny/2445632 , ale vyššie citovaná časť je to najzaujímavejšie z neho:

4info
Návštěvník
4info

https://t.me/casusbellilive/19125

Casus Belli Live
‼️‼️Rusko má v úmysle prevziať protivzdušnú obranu Sýrie v nasledujúcich mesiacoch.‼️‼️

Dva clanky od dvoch uplne vzdialenych zdrojov trvdia velmi vaznu vec a to, ze v Syrii Rusko prevezme vsetku PVO co ma Syria pod svoje velenie a dosadi svojich ludi rusov za PVO systemy a nech Izrael skusi bombardovat nieco. Pri vraj Rusom uz presla trplzlivost. Tak si pockam ci Putin uz so zidmi konence zatoci alebo len bude hrat zidovsku strunu.

https://www.veteranstoday.com/2021/02/21/breaking-netanyahu-pushing-for-shooting-war-between-us-and-russia-over-syria-to-save-himself/

https://topcor.ru/18752-smi-rossija-namerena-vzjat-na-sebja-pvo-sirii-v-blizhajshie-mesjacy.html?utm_source=warfiles.ru

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Nezatočí.

Július
Návštěvník
Július

Pandemický zákon –
https://www.youtube.com/watch?v=SMKNEpkXGv8

Kdo jak hlasoval o ukončení nouzového stavu a následně o zavedení pandemického zákona

https://www.kuryr.in/index.php/zpravy/kdo-jak-hlasoval-o-ukonceni-nouzoveho-stavu-a-nasledne-o-zavedeni-pandemickeho-zakona/

Hejtmani, není vám stydno?

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Hejtmani nemají co hlasovat!
Nejsou z Ústavy zákonodárci a tím, že vláda nějak obhájila další prodloužení nouzového stavu, porušila Ústavu a okamžitě měla podat demisi, nebo mělo být hlasování o nedůvěře vládě.

Jenže debil-blok ví moc dobře, že Babiš tahá za delší konec provazu, protože předčasné volby by mohly zamíchat se schvalováním změny volebního zákona v jejich neprospěch, tak raději byli potichu a nechali ten podvod projít, čímž se stali spolupachateli na stejném podvodu porušení Ústavy….

Milan
Návštěvník
Milan

Proč nás všechny rovnou nepozabíjejí? Přoč nás chtějí upravovat? Potřebují nás tedy na živu k něčemu?

Noname
Návštěvník
Noname

Jde o energí našich duší – která je ve skutečnosti kvantovým polem obsahující energii větší, než má atomovka – je to perpetum mobile (pro toho, kdo s touto energií umí zacházet).
Temní z ní čerpají, žijí… Oni potřebují hodně energie… Parazitují na duších, z kterých tuto energii sosají…

Proto chtějí “uvěznit” duše v materiálnu (peníze, jídlo, sex, alkohol, či další závislosti), nebo ve virtualitě (závislosti na hrách, sociálních sítích).

A pak si s tou duší – s její energií budou dělat co potřebují… Vysají člověka, že z něho zůstane troska, zombie. A vototadyde…

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Ide o duše, áno, ale máte v ich spojení s energiou v tom dosť zmätok.

JARO
Návštěvník
JARO

No potrebujú nás živých na jeden moment . Musí biť značný a presvedčiť musia celí zvyšok ktorý nejde snímky aby uverili v diabla . A hneď potom keď sa nám okolo veľké noci premietne nás už nebude potrebovať ..potrebuje nás naraz odvybrovat. Uverít ,naše srdcia musia biť všetky jedno .. ale osud nezmení .. žiaľ biblia o tom píše dosť ale už to majú potvrdené, kde a koľko z toho pomenili.. napríklad Ján 5:4 vymazané ..je toho viac ..toto sú len pôrodné bolesti na to čo nám patrí ..nebojte sa ..otec času vie čo róby. ..aj achildeus.