VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví narovinu přiznal, že očkování občanů je politická otázka...

VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví narovinu přiznal, že očkování občanů je politická otázka a farmaceutické firmy prý vládám říkají, kdy a koho mají očkovat! Belgická zbrojovka Fabrique Nationale Herstal potvrdila redakci Aeronetu, že použití pořádkové zbraně slovenským policistou na demonstraci v Bratislavě bylo v rozporu s návodem k bezpečnému použití zbraně! Pneumatická puška FN-303 může člověka usmrtit v oblasti krku, může prorazit spánkovou kost při zásahu lebky z boku, může usmrtit plod v lůně těhotné ženy! Belgická policie smí zbraň používat jen při potlačování vzpour ve věznicích a proti nebezpečným ozbrojeným pachatelům!

VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví narovinu přiznal, že očkování občanů je politická otázka a farmaceutické firmy prý vládám říkají, kdy a koho mají očkovat! Belgická zbrojovka Fabrique Nationale Herstal potvrdila redakci Aeronetu, že použití pořádkové zbraně slovenským policistou na demonstraci v Bratislavě bylo v rozporu s návodem k bezpečnému použití zbraně! Pneumatická puška FN-303 může člověka usmrtit v oblasti krku, může prorazit spánkovou kost při zásahu lebky z boku, může usmrtit plod v lůně těhotné ženy! Belgická policie smí zbraň používat jen při potlačování vzpour ve věznicích a proti nebezpečným ozbrojeným pachatelům!

Slovenský ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský již minulý čtvrtek poskytl rozhovor slovenskému deníku Pravda a v tomto rozhovoru zazněly dvě neuvěřitelné informace, které nyní začaly rezonovat na slovenských alternativních platformách. Ministr totiž moderátorce Márii Hlucháňové narovinu přiznal, že očkování občanů na Slovensku, a v podstatě nejen tam, je politickou otázkou. Nejde tedy o otázku zdravotní péče a ochrany zdraví, ale plošné očkování obyvatelstva je otázkou politickou.

A to nebylo všechno. O pár minut později moderátorce přiznal, že o tom, kdy se bude očkovat, kdo a která skupina obyvatelstva, a kdy k tomu dojde, rozhoduje Pfizer a ostatní farmaceutické společnosti. Nerozhodují o tom tak slovenští odborníci z oboru imunologie, jak by se dalo očekávat, ale rozhodují o tom prostě farma firmy, jaké pošlou instrukce a doporučení. Ukázku videa s oběma výroky máte níže. Celou reportáž a rozhovor s ministrem Lengvarským můžete zhlédnout zde na serveru deníku Pravda.sk.

Zdroj: Pravda.sk

Výrok ministra zdravotnictví je zásadní v tom, že dává možnost nahlédnout do procesu očkování nejen na Slovensku. Očkování obyvatelstva je politickou otázkou a nemá až tak moc společného s otázkou zdravotní péče, protože kdyby se jednalo o zdravotní otázku, potom by lidé stáli na vakcíny fronty jako na zlevněné zboží před zahájením Black Friday. Očkování je čistě politickou otázkou, protože spolu s očkováním je těsně spojený politický proces apartheidu a elektronického dělení obyvatelstva na očkované a ty ostatní.

Kdyby šlo pouze o vakcinaci a zdraví, nebyly by s očkováním spojeny naprosto žádné procesy řízení a kontroly obyvatelstva. Nedocházelo by k zavírání živností malopodnikatelů a k ponechání provozu nadnárodních distribučních řetězců. Nedocházelo by k instalování covidových bran do obchodů, nedocházelo by ke kontrolám dokladů o vakcinaci na hranicích. Celý systém tak není o zdravotní otázce, ale o politické otázce uchopení neomezené moci nad obyvatelstvem a ukotvení tzv. Covidového státu.

Podle ministra o očkování rozhoduje de facto Pfizer a další farma firmy

Ministr Lengvarský narovinu řekl, že když Pfizer pošle informaci, že je možné očkovat děti 12+ a seniory, tak prostě stát začne očkovat děti nad 12 let a seniory. Když farma firmy řeknou, že se můžou očkovat mladší děti, slovenská vláda začne očkovat mladší děti. Cokoliv tedy řekne Pfizer a potažmo jakákoliv farma firma, tak vláda se tím bude řídit a nikdo toto doporučení nejen nezpochybňuje, ale dokonce ani neprověřuje.

Až dosud si lidé mysleli, že bezpečnost vakcín nejen na Slovensku, ale i v ČR a v jiných zemí, kontrolují a prověřují tzv. Státní ústavy pro kontrolu léčiv. Jenže, jak se ukazuje z výroků ministra zdravotnictví SR, takhle to vůbec nefunguje. O tom, pro koho je bezpečné použít vakcíny, nerozhoduje ani slovenský, ani český SÚKL, ale rozhodují o tom sami výrobci vakcín, a to podle toho, jaké doporučení pošlou vládám. Organizace jako SÚKL do toho paradoxně a překvapivě vůbec nevstupují.

Albert Bourla, ředitel Pfizeru, se před časem na Twitteru nechal slyšet, že se nenechá očkovat, protože nechce předbíhat ve frontě na vakcínu. Hehe… chucpe. A jak macaté!

Když se na trhu objeví nový Aspirin nebo nová verze Ibuprofenu, tak lék prochází dlouhým prověřováním a zkoušením, než získá registraci a SÚKL vyžaduje celé řady dokumentů, než vydá své rozhodnutí. Jenže v případě experimentálních vakcín se žádný SÚKL k ničemu nevyjadřuje. Všechno rozhoduje farma společnost a vláda, případně ministerstvo zdravotnictví. Pfizer pošle papír na ministerstvo, že z dostupných dat mu vychází, že je relativně bezpečné očkovat děti od 12 let, a tak vláda pověří ministerstvo zdravotnictví vydáním vyhlášky, kterou se aktivuje očkování dětí v této věkové kategorii.

Nikdo jiný se k tomu nevyjadřuje. Žádný imunolog k tomu nesmí říct ani popel. Takhle to funguje a ministru Lengvarskému patří poděkování za jeho upřímnost, že to řekl v reportáži takto narovinu. O tom, jestli se budou očkovat děti od 6 let věku, nebo děti od 4 let, o tom rozhoduje správní rada ředitelů Pfizeru při pohledu na tabulky a grafy kvartálních tržeb za vakcíny. A to je všechno. Není proto divu, že i na Slovensku se proti tomuto očkování lidé bouří a odmítají politizaci očkování, která vede k omezování lidských a občanských práv neočkovaných osob.

Belgický výrobce odmítl způsob použití pneumatické pušky způsobem, jakým byla použita na zachyceném videu v Bratislavě

Ve středu proběhly na Slovensku mohutné demonstrace proti covidové totalitě a v Bratislavě na Hodžově náměstí došlo k neuvěřitelnému incidentu, o kterém jsme informovali v článku zde. Policista zasáhl jednoho z účastníků demonstrace do krku a plastový projektil mu zůstal pod kůží v ráně. Muž byl podle našich informací později ošetřen na chirurgickém oddělení jedné z bratislavských nemocnic a chirurg mu vyjmul z rány plastový náboj, tzv. kloboučkový projektil. Podle něho bylo nakonec možné identifikovat i zbraň a výrobce zbraně.

Zbraň použití slovenským policistou. Pneumatická anti-riot puška FN-303 od belgické státní zbrojovky FN Herstal

Policista držel v ruce pneumatickou anti-riot pušku FN-303 od největší belgické zbrojovky Fabrique Nationale Herstal, která tuto zbraň má ve své nabídce [1], včetně kloboučkového střeliva [2], i když jde už o starší model zbraně, která se již neprodává. Obrátili jsme se proto na výrobce s dotazem, jestli na základě video záběrů z Bratislavy bylo použití zbraně v souladu s návodem k použití. A dostali jsme již v pátek odpověď. Zbraň podle výrobce byla zřejmě použita neodpovídajícím způsobem. A to jak ve středu 1. září/septembra 2021 v Bratislavě, tak i minulý rok v listopadu/novembri, kde pneumatická puška zranila plastovým projektilem hlavu 15-letého chlapce, článek a video jsme přinesli zde. Obě dvě videa jsme výrobci přeposlali spolu s našim dotazem. Na produktovém webu zbrojovky se navíc uvádí toto:

Odpalovač FN 303® Less Lethal Launcher je vyroben z odolného lehkého polymeru s pohodlnou ergonomií a snadno ovladatelnou pojistkou. FN 303® Launcher je vybaven jak sklopnými železnými mířidly, tak integrovanou horní montážní lištou MIL-STD-1913 pro optická nebo elektronická mířidla či jiné příslušenství. Lehký polymerový zásobník pojme 15 střel a nabízí průhledný zadní kryt, který umožňuje obsluze okamžitě ověřit typ nálože i počet zbývajících střel.

VAROVÁNÍ: Používejte s maximální opatrností. Není určeno pro rekreační použití. Nesprávné použití může mít za následek zranění nebo smrt. Nemiřte na obličej nebo hlavu. Před použitím si přečtěte návod k obsluze. Před použitím je nutná instruktáž. Všichni operátoři méně smrtících systémů FN 303® (včetně FN 303®-P) musí být před nasazením kteréhokoli z méně smrtících systémů certifikováni výcvikovým týmem FN.

V Belgii se tato pneumatická puška používá jen proti vzpourám ve věznicích a proti nebezpečným ozbrojeným pachatelům

Výrobce zbraně nás odkázal na produktovou stránku výrobku se zdůrazněním, že zbraň nesmí být používána v rozporu s doporučením výrobce, zejména nesmí být mířeno na oblast hlavy, obličeje a krku. Podle výrobce hrozí těžké zranění, jakým je např. ztráta oka při zásahu do oční oblasti, ale stejně tak může hrozit i smrt při zásahu lebky z boku při zasažení spánkové kosti, anebo u těhotných žen hrozí tlakové trauma a usmrcení plodu v děloze. Kinetická energie kloboučku je podle výrobce této méně smrtelné zbraně dostatečná i k průrazu spánkové kosti ze vzdálenosti méně než 10 metrů.

Technické detaily FN-303

Zbraň je možné podle zbrojního výrobce použít k roztříštění oken u aut, patrony mají kalibrovanou razanci k rozbití autoskel. Agentura AFP již v roce 2019 uvedla článek [3] o kontroverzích v používání těchto nebezpečných pořádkových zbraní, ve kterém uvedla, že tato konkrétní zbraň FN-303 je povolena k použití u belgické policie jen pro dvě oblasti zásahů. Jednak proti povstáním trestanců ve věznicích, a ve druhém případě proti nebezpečným osobám ve veřejných prostorách, přičemž tím se myslí osoby ozbrojené zbraněmi, případně vrhající Molotovovy koktejly. Ocitujme si část zprávy AFP:

Použití gumových projektilů bezpečnostními složkami se ve Francii stalo hlavním zdrojem kontroverzí kvůli desítkám zraněných osob při násilných demonstracích protestujících “žlutých vest“. Organizátoři kampaně v pátek prohráli soudní spor o pozastavení jejich používání ve Francii. Jinde v Evropě používá ekvivalent ručního “obranného kulometu“, známého pod francouzskými iniciálami “LBD”, který vystřeluje 40milimetrové gumové projektily, jen několik zemí.

Skandinávské země se rozhodly obejít se bez této zbraně, která je uváděna na trh jako nesmrtící. Bezpečnostní složky v Irsku a Rakousku ji rovněž odmítly zakoupit, stejně jako jejich protějšky v Kosovu, zemi, která má za sebou násilné demonstrace. Gumové projektily jsou tam oficiálně zakázány od roku 2007, poté co zemřeli dva demonstranti spojení s levicovou nacionalistickou opoziční stranou Vetevendosje. Jinde na Balkáně může srbská policie tyto zbraně používat, ale pouze v případech obzvláště násilných demonstrací. V praxi nebyly použity již více než deset let. V Chorvatsku jsou rovněž legální. Podle policejního mluvčího však nebyly použity od získání nezávislosti země v roce 1991.

V Německu nejsou gumové projektily povoleny na většině území země. Podle parlamentního dokumentu, který citoval Sebastian Roche, kriminolog z francouzského Národního centra pro vědecký výzkum, pouze jedna ze 16 spolkových zemí povoluje jejich použití při operacích orgánů činných v trestním řízení. Po konfliktu v Severním Irsku se používání gumových projektilů policejními složkami stalo ve Spojeném království tabu. Tehdy používané střely, které měly jinou ráži, než je v současnosti povoleno v jiných evropských zemích, byly obviňovány ze smrti několika lidí, než byly nahrazeny bezpečnější zbraní.

Po nepokojích v několika velkých britských městech v roce 2011 policie opět získala právo používat v případě občanských nepokojů gumové projektily, známé jako střely s tlumící energií (AEP), a také obrněná vozidla. Jejich použití, stejně jako použití slzného plynu, je však ve Spojeném království nadále vzácné a je povoleno pouze v případě, že policie čelí ozbrojeným osobám. V Belgii federální policie zbraň jako LBD nemá. “Nepředpokládáme, že bychom se tímto způsobem vybavili,” uvedl mluvčí. Některé místní policie je však mají k dispozici.

Například belgickým odpalovacím zařízením FN303 je vybavena policie ve městě Mons. Parametry použití jsou úzké: zásah ve věznicích nebo neodkladné zneškodnění nebezpečné osoby na veřejném místě. V Portugalsku se policie může uchýlit k použití obranných kulových granátometů. Ve Španělsku je pořádková policie oprávněna používat gumové projektily, ale jejich použití je kontroverzním tématem. Jeden z protestujících přišel 1. října 2017 o oko při střetech s policií v době zákazu referenda o sebeurčení v Katalánsku.

Regionální policie v Katalánsku a Baskicku se vzdala používání gumových projektilů po dvou incidentech v roce 2012: ztrátě oka demonstranta v Barceloně a po smrti příznivce fotbalového klubu Athletic Bilbao (pozn. projektil muži prorazil spánkovou kost). V listopadu 2018 byl baskický policista odsouzen soudem v Bilbau za to, že nařídil útok, při němž byl fanoušek smrtelně zraněn. Policista byl shledán nezpůsobilým a útok neoprávněným. Podle katalánské organizace “Stop Bales de Goma” (Stop gumovým projektilům), která vede kampaň za jejich zákaz, vedly gumové projektily od roku 1976 k nejméně devíti úmrtím.

Střelba do vlastních občanů z jakékoliv palné zbraně je vždy známkou nenávisti a pohrdáním vlastními občany ze strany režimu

Z těchto informací vyplývá, že je naprosto neuvěřitelné, že slovenská policie používá takto nebezpečné zbraně proti 15-letým chlapcům, anebo proti neozbrojeným mužům s holýma rukama, kteří nevykazují ani žádné známky agresivity. Pneumatické pušky se zdají jako neškodné vzduchovky na paintball, jenže ve skutečnosti mají mnohem větší razanci, jejímž úkolem je zastavit útočníka, jehož hmotnost je v průměru okolo 85 kg v průměru a tato energie je soustředěna do kloboučku o průměru přibližně 18 mm. Přestože tyto zbraně mají limit energie střely okolo 30 Joulů při výstupní rychlosti projektilu 85 m/s, je to dostatečná energie k proražení autoskla, spánkové kosti, ke zlomení jazylky pod krkem, k zapadnutí ohryzku nebo k devastaci oka.

Detail FN-303 se zásobníkem a kloboučky

Je neuvěřitelné, že takovéto zbraně jsou používány proti občanům způsobem, že policisté v rozporu s varováním výrobce míří na hlavu a krk občanů. Výrobce přitom jasně uvádí, že zbraň lze používat jen po zaškolení školícím týmem zbrojovky. A nechce se věřit, že by výrobce učil policisty střílet do hlav a do krků. Takovouto nenávist proti vlastním občanům mají jen okupační vlády, protektorátní vlády, oddíly okupačních vojsk a okupační správy. Žádná vláda svého lidu nikdy nedovolí ani náznak střelby do vlastních občanů. A pokud si to dovolí, tak poznáte nepřítele lidu! Skrze nasazení pneumatických pušek poznáte jej! Ne podle ovoce, ale podle modřin a průstřelů od (zatím jen) plastových projektilů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Forester_3000
Návštěvník
Forester_3000

Pred cca. dvomi týždňami som sem dal príspevok o iniciatíve HOVORME SOPOLU, a hľa kam to dospelo:

https://www.hlavnespravy.sk/rtvs-chce-zorganizovat-diskusie-s-roznymi-nazormi-na-temu-covid-19-mainstreamovi-odbornici-sabaka-a-brazinova-sa-zrejme-boja-svojich-oponentov-a-diskusiu-s-nimi-odmietaju/2669728

Na prví pohľad je to jedna z mnohých “bezzubých” iniciatív, ale intuícia mi hovorila niečo iné. Viete si predstaviť, aký vplyv by to malo, ak sa im to podarí dotiahnuť do konca? Na RTVS by v hlavnom vysielacom čase rozprával Weis, Pirošíková, Bukovský… Sám viem, čo to obnáša, keď sa snažím varovať a informovať príbuzných, a oni majú v jednej izbe pustenú TV a v druhej rádio, kde hovoria presný opak.

Nechajte sa išpirovať aj v ČR a skúste zatlčiť na ČT podobným spôsobom.

Pedro
Návštěvník
Pedro

Po dlhom premyslani mi napadol jeden dovod, ktory sa skoro vobec nerozobera. Je to dlhe aj na cely clanok, ale informacie su verejne dostupne, takze v prispevku nacrtnem len koncept.
Do inf.pola bola pred 2 danami pustena sprava. Bezos, Yuri Milner,Google investuju do Altos Labs. Zvysok nebudem rozpisovat je to vsade v masmediach. Altos labs bude zamestnavat najvacsie hviezdy, laureatov Nobelovych cien, spicku v oblasti genoveho inzinierstva a programovania buniek, zvratenia starnutia (napr Yamanaka)

Problematiku tiez nejdem siahodlho rozpisovat, ale v podstate problemom nesmrtelnosti je ..ze bunky nezomieraju 🙂 a dalej sa mnozia co znamena.. ano spravne, nadorovy rast -rakovinu. Yamanakovi a kol. sa uspesne podarilo navratit lab.mysi o roky spat. Ale. Vsetky do jednej boli
prerastene nadormi.Teda podanie latky na zvratenie starnutia (neskor nesmrtelnost) bude trik
na ktory ma dany clovek jeden pokus.A teraz naspat na zaciatok.Jediny dovod preco je plebs este uzitocny. Uloha laboratornych mysi. Ak ma liek naozaj zabrat, musi byt studovana populacia co najblizsie cielovej populacii.
A geneticky to je?
Europa, Izrael, Britania. Tvrdo idu aj sukromne klanove staty ako Gibraltar, Bahrajn, Emiraty, Malta, Monako, Norsko.
Odmena za studiu je ucast na spolocnosti, ktoru oni vlastnia. A ide sa tvrdo, ide o vsetko, o nesmrtelnost. Koniec kecov o politike, volbach atd. Nechces elite pomoct zit vecne, bude tvrde a nekompromisne trestanie. Budu ta z hlbky nenavidiet, ako nepriatela. Osobne si myslim,ze neockovani nebudu mat casom narok ani na zakladne potraviny.

4admin
Návštěvník
4admin

Info pro admina

Tlačítko dole “Načíst více komentářů”, zafunguje na této stránce jen třikrát, a po čtvrté se už další komentáře nenačtou. Takhle to zlobí dnes celý den. Jen si myslím, že ráno to zlobilo už po jednom nebo dvou načteních. U jiných článků je to v pořádku.

Jako poslední se zobrazí příspěvek autora “hledac pravdy” a tento obrázekcomment image

Je to vaše závada nebo pokus o vtip od uchylů co to tady šmírujou a nahrávaj nám na disky spyware sračky?

To není paranoia, poslední asi měsíc mi padá prohlížeč, a to i desetkrát za den, kvůli “nedostatku paměti”, ale podle Task manageru má systém ještě 400MB volných! 🙂

A před tím cca měsícem průzkumník nezkolaboval, jen při obsazení veškeré paměti nekonečně dlouho “swapoval” mezi pamětí a diskem.

Administrator
Admin

Díky za upozornění. Už je to opravené.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sorry, nez zecnete delat chytrolina, chtelo by to pouzit rozlisovaci schopnosti a to, zda obr. je od ceskeho zprostredkovatele nebo z ciziny, kde lze vice predpokladat jakesi problemy.
mimo jine, vami avizovany/”problemovy” obr. je z webu policie cr (…:))))…).
dale, admin tez odstranil obr. z usarenske kuchyne, na ktery jsem reagoval prispevkem nize – hledac pravdy – veru vystizny i velmi povedeny obrazek…
jen bych to malinko inovoval pro eurosajuz (vymena bileho domu/fedu za bruselske hnizdo/eubanku) a jako letacek rozdaval u vchodu do prazskeho metra. – Zář 6, 2021 12:25, a ktery admin odstranil, cimz muj komentar pozbyl vyznamu…

Karl Marx
Návštěvník
Karl Marx

Co to meleš, SUKL něco kontroluje? Proč pořádně nečteš články p.VK? Např. v tom dnešním slovenský zdramini Lengvarský přiznal, že SUKL s tím nemá nic společného. Fajzr všechno řídí přímo přes vakcinology!!!

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tak mi to tak připadá, že v redakci AE mají křišťálovou kouli a věští tak jeden a ž tři měsíce dopředu.
Nyní budeme nosit náhubky do nekonečna k vůli očkovaným dvěma dávkami. Měli by ty debily, co to do sebe nechali narvat, vyřadit z provozu a dát jim atom oblečky, aby neinfikovali ostatní zdravou populaci bez vakcín a nosit povinně 24 hodin denně i doma, aby z nich viry nelezly lidem do bytu větracími šachtami.

Právě jeho výsledky, které získala redakce The New York Times, nevyznívají dobře ani pro ty, kteří jsou plně očkovaní. Data ukazují, že očkovaní lidé nakažení variantou delta nesou obrovské množství viru v nose a krku.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/adam-vojtech-ministr-zdravotnictvi-rousky-proockovanost-prenaseci.A210906_104000_domaci_imat

Díky farmaceutickým společnostem máme v ČR zhruba 60% očkovaných, to je potenciálně nebezpečných vironosičů. To už je na žalobu, zdraví, neočkovaní by měli podat hromadnou žalobu na farmaceutické společnosti pro ohrožení zdraví a újmu. Věřím, že by se toho i nějaký iniciativní právník ujmul.

Anonym
Návštěvník
Anonym

Tak to je tedy CHUCPE ! A pořádně macaté !

konzerva
Návštěvník
konzerva

A k tomu trestaný prokurátor?comment image

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Rok 2008, schôdza NRSR:
“Máte predkov s menom Lipstein?“ spýtal sa Daniela Lipšica počas rozpravy predseda HZDS Vladimír Mečiar (plukovník niekdajšej ŠTB s krycím menom Doktor) …

tomax
Návštěvník
tomax

Ten vyzerá ako Frankeštain čo sa urobil do zkumavky a teraz čaká , čo z toho vylezie…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Nahrávka o celoplošném testování na Slovensku? https://www.youtube.com/watch?v=ZBNqYywXaag

Barel
Návštěvník
Barel

Základy globalistického řízení, kapitola 1: Rozděl a panuj.
Ověřeno nesčíselněkrát v praxi, naposledy v době kovidu v řadě zemí.
Skvěle přizpůsobitelné pro řadu variant dalšího vývoje společnosti.comment image

Ijs
Návštěvník
Ijs

“Efektuvita” testivani skolsku -pocatkem zari.
Testocano cca 1,4-mil.zaku.
Cena testu min. 100+Kc za kus.
Naklady cca 1,4 x 100 = cca 140-mil.Kc.
Nalezeno nakazench cca 111 zaku.
.. Takze naklady na jednoho zjisteneho nakazeneho cca 1+milionu KC…
.Komu to prospiva kdo na tom vydelava..??.!!

Ijs
Návštěvník
Ijs

A tyto testy se ve skolach budou provadet minimalne 3x… Tsk to bude cca 500-milionuKC… Spi vic…

Armica
Návštěvník
Armica

Tady jde s velkou pravděpodobností o zisky s návratnem cca 10 let. Kdy bude lidí v důchodovém věku ,díky řízení států farma gangstery, o více než polovinu (můj skromný odhad) a takto bude důchodová reforma vyřešená. Investují nyní milióny, ale při snížení populace důchodového věku (ti kteří přežijí) jim v kapsách zůstanou miliardy a miliardy.
Mimo jiné, dala jsem si trochu práci a zjistila jsem, že postavené koncentráky pro ty nakažené tím cotem mají (zatím říkají) např. turistům příchozícím do země, zajistit tímto komfortem v kurnících na 14 dní tu karanténu, v případě Australského koncentráku si budou účtovat za tento komfort na osobu 2 500 USD. Pokud to bude rodina, tak s malou slevou se počítá. Dokonce bude možné na chodníčku navštívit manžela a mít s ním procházku. A to se, panečku, vyplatí ! Zaplnit koncentráky turisty, falešně označené za pozitivní hned po příletu a šup s nimi povinně do koncentráku s přísným dozorem . A plať, človíčku covidový ! Stálý byznys nového covidového státu , zvaný karanténa, zajištěn.

El Justicio
Návštěvník
El Justicio

Nutno upřesnit, že těmi “nakaženými” jsou ti, kterým do nosu strčili nejspíš nakažené špejle.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Odešel Velký herec a osobnost. Odešla jedna epocha lidstva……
comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Aldo
jeden z největších herců a osobností pro několik generací a neskutečný sympaťák.

defector
Návštěvník
defector

a říkej mi taťko…:-) Šašku

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Ach Bože,Bože to je mi to líto! že si pánbůh raději nevezme nějakou tu mizenou politickou zaprodanou svini!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pražská vlastoštovka
jednu tu svini? Všechny za takového frajera!

angel
Návštěvník
angel

poslední dobou si Nejvyší Šéf bere ty nesprávné … nebo v tom mám asi nějakej bordel …

tak pro vzpomínku na doby našeho dětství , mládí , … mého určitě, filmy s Jean Paulem… co jsem se na ně nachodila za školu ,když mě to v ní nebavilo … jo , to byly časy …

skvělý, jedinečný film, s průvodcem jeho synem , po stopách let minulých o francouzské národní ikoně, hrdinovi :

film Belmondo !!!

https://www.youtube.com/watch?v=yVtXkx84R7g

Skepse
Návštěvník
Skepse

Taky jsem jej měla moc ráda, ale měl 88 let a prožil krásný a dlouhý život, myslím, že je to přirozený běh věcí

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

To máš pravdu,to je jasný ..

Vaska
Návštěvník
Vaska

pánbůh mizerné zaprodané svine nebere – od toho je ta druhá parta

Uzávěr
Návštěvník
Uzávěr

To byl ještě svět v pořádku, když mistr točil…

Armica
Návštěvník
Armica

Je to smutná zpráva. Byl to opravdu Pan herec francouzské kinematografie.

Jirka V.
Návštěvník
Jirka V.

Pro mě nejlepší ve filmu Lovec hlav. Konec filmu a bitka v letadle. A citát na závěr filmu.

Fénix
Návštěvník
Fénix

Hodný lidi má pán Bůh rád, ty si bere k sobě. Jen ty svině tady nechává!

tomax
Návštěvník
tomax

Jeden z hrdinů mého dětství, sbohem kámo.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Ano. Člověk věděl, co může očekávat. Stejně, jako u filmů s Belmondem.