VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví de facto potvrdil další konspiraci Aeronetu, Evropská komise...

VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví de facto potvrdil další konspiraci Aeronetu, Evropská komise má zájem o rozbor až 10% vzorků DNA občanů, které zůstaly po antigenních plošných testech! Na šokující zprávu upozornil slovenský server Zem & Vek, my přinášíme video! Vědci ze zahraničí prý mají zájem o sekvencování DNA občanů EU za účelem vědeckého výzkumu! A v České republice je hotovo, školáčkům budou 2x týdně strkat do nosu špejle, rodiče se bouří a mají strach o zdraví dětí! Co se bude dít s odebranými vzorky DNA na špejlích? Kdo komu dává právo bez vašeho souhlasu sekvencovat vaši DNA, anebo dokonce DNA vašich dětí?

VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví de facto potvrdil další konspiraci Aeronetu, Evropská komise má zájem o rozbor až 10% vzorků DNA občanů, které zůstaly po antigenních plošných testech! Na šokující zprávu upozornil slovenský server Zem & Vek, my přinášíme video! Vědci ze zahraničí prý mají zájem o sekvencování DNA občanů EU za účelem vědeckého výzkumu! A v České republice je hotovo, školáčkům budou 2x týdně strkat do nosu špejle, rodiče se bouří a mají strach o zdraví dětí! Co se bude dít s odebranými vzorky DNA na špejlích? Kdo komu dává právo bez vašeho souhlasu sekvencovat vaši DNA, anebo dokonce DNA vašich dětí?

To snad není pravda. Uběhlo 24 hodin a došlo k dalšímu potvrzení další údajné konspirační teorie Aeronetu. Včera došlo k odpálení bomby o výroku Romana Prymuly, že v Evropské unii se diskutuje o tom, jak a kam nahrávat data o očkovaných a testovaných občanech, že to mohou být mobily, papírové průkazy, ale i čipy, o kterých se mluví v souvislosti s plánem na zavedení podkožních čipů, stejně jako u psů a koček.

Již minulý rok v zimě jsme psali o tom, že v rámci procesu covidové hysterie a řízení pohybu obyvatelstva dojde ke snaze vytvořit apartheidový společenský systém, kdy jedna skupina bude očkovaná a bude mít privilegia na svobodu pohybu a vstupu či cestování, a druhá skupina bude mít de facto roli nevolníků a vězňů ve svých domovech a domácnostech. A ke kontrole pohybu lidí budou potřeba nástroje, v první fázi papírové covidové pasy, ve druhé fázi elektronické covidové pasy v mobilech a ve třetí fázi podkožní čipy.

Podkožní RFID čip testovaný ve Švédsku

Roman Prymula v neděli v pořadu Partie na CNN Prima News tuto informaci o čipech odhalil, že Evropská komise o tom diskutuje [1]. Někteří čtenáři podléhající vlivu chorobné cemperizace informačních toků začali křičet, že pan Prymula určitě myslel nějaké jiné čipy, např. USB čipy. A jak asi tak byste chtěli na ulici kontrolovat někoho s USB klíčenkou? Opravdu je někdo tak tupý, že si myslí, že policisté budou chodit s notebooky a budou zasunovat USB klíčenky, kterou si lidé budou nosit na krku na provázku nebo na klíčích?

Ne, čipy, o kterých diskutuje evropská unie, jsou experimentální podkožní čipy, které jsou již v pilotním testování ve Švédsku, kde nastřelování podkožních RFID a NFC čipů pro účely identifikace, odemykání dveří, nebo placení kryptoměnami je módním trendem. Článek již před dlouhými 3 roky přinesl server NPR [2]. A pokud jste si mysleli, že toto je největší dosud potvrzená konspirace, tak se nadechněte, protože mám pro vás daleko větší šok.

VIDEO: Evropská komise vznesla požadavek na evropské země, aby sekvencovaly DNA až 10% svých občanů z odebraných biologických vzorků z testování

Pamatujete si, jak jsem minulý rok psal o tom, že by mě zajímalo, co se děje se špejlemi a odebranými vzorky z celoplošných antigenních testů na Slovensku a jinde? Mluvil jsem o tom několikrát i na rádiu SVCS, že máme velké podezření, že vzorky od občanů nejsou spalovány v pecích pro likvidaci zdravotnického odpadu, ale že odebraný materiál je postupován dále a je s ním pracováno. Až dosud jsme neměli důkaz, přestože do redakce se nám ozývají zdravotníci a lidé, kteří se účastnili celoplošných testů na Slovensku, ale dosud nebylo jasné, co se se vzorky děje a kdo má o vzorky DNA slovenských občanů zájem. A dnes už to víme.

K odhalení a doslova k odpálení informační vodikové bomby došlo již 11. února/februára na tiskové konferenci slovenského ministra zdravotnictví Marka Krajčího v Bratislavě, když na konci tiskové konference [3] odpověděl na dotaz novinářky ohledně sekvencování DNA. Slovenský ministr šokovaným divákům televize TA3, která tiskovku přenášela, sdělil informaci, že Evropská komise, v jejímž čele stojí bývalá německá ministryně obrany a gynekoložka Ursula von der Leyen, požádala členské země EU, aby provedly laboratorní rozbor a sekvencování 5 až 10% vzorků DNA odebraným občanům v jednotlivých zemích EU z plošných testováni! O tomto výroku na slovenské alternativě jako první informoval Zem & Vek [4].

Kapacity na Slovensku na sekvencování půl milionu občanů nestačí, ale laboratoře v zahraničí to rády udělají zadarmo

A to není všechno. Slovenský ministr dále uvedl, že Slovensko zahájí sekvencování DNA svých občanů co nejdříve, ale kapacitně na to Slovensko nestačí, a že přichází v úvahu, že část vzorků by se mohlo sekvencovat v cizině, kde v některých případech zahraniční firmy nabízí sekvencování DNA dokonce zadarmo. Ano, to je pravda, tyto laboratoře jsou financované ze zdrojů zahraničních vlád, nadnárodních organizací a rovněž fondů a nadací, které jsou úzce spjaty s farmaceutickým, ale i se zbrojařským průmyslem.

Testované předškolní dítě v USA… dítě, které nemůže onemocnět covidem, ale jeho DNA někdo potřebuje…

Největší zájem o DNA různých etnik a ras spočívá v různých unikátních mutacích, které umožňují potom vyvíjet vakcíny a léky pro specifickou rasu, etnickou skupinu, ale rovněž chemické a biologické zbraně, které mohou zabíjet jen určitou skupinu lidí se specifickými DNA rysy. Díky sponzoringu vojensko-průmyslového komplexu a farmaceutických firem jsou tyto sekvenční práce velmi často zadarmo. Jenže ve skutečnosti, nic v životě není zadarmo, obvykle za to, co je zadarmo, zaplatíte v životě tu nejvyšší cenu. Nejčastěji za léky zdarma zaplatíte svým zdravím a za sociální sítě a emaily zdarma zaplatíte ztrátou svojí svobody a soukromí.

Skandál v právní rovině, občané nedali souhlas k nakládání se svým genetickým DNA materiálem vládě ani třetím stranám

Prohlášení slovenského ministra zdravotnictví je doslova vodíková bomba v informačním prostoru. Náš právník nám okamžitě sumarizoval výčet několika problémů na úrovni až trestných činů, protože nikdo z občanů, kteří se přijdou testovat, nedává explicitní souhlas s využitím svého genetického materiálu pro sekvencování DNA, a už vůbec nedává souhlas, aby jeho genetický materiál cestoval do zahraničí do soukromých sekvenčních laboratoří. Evropská komise tak usiluje de facto o sekvencování desetiny populace v každé zemi, v ČR je to tím pádem 1 milion českých občanů, na Slovensku zhruba půl milionu, v Německu je to 8,3 milionu obyvatel.

Infra průřez nosohltanem dítěte při odebírání DNA vzorku, tedy pardon, při testu na Covid

V Polsku je to 3,8 milionu obyvatel a v úhrnu v celé Evropské unii znamená jedna desetina obyvatelstva skoro 45 milionů obyvatel, jejichž DNA má být podle Evropské komise sekvencována. Dámy a pánové, tohle je naprostý skandál, který nemá obdoby! Pod záminkou mutujících virů covidu, které se neustále mění, tak Evropská unie spustí sekvencování DNA až desetiny populace EU. Jako kdyby něco usilovně hledali. Ano, hledají určité sekvence, určité osoby, s určitou DNA. Hledají kompendium Nephilim, resp. nositele genové linie Amšelach CharedimDesetina populace je tzv. zaměřovací vzorkování. Snaží se zaměřit v populaci místo, kam se potom později soustředí. Pokud jste četli moje knihy a pokud jste viděli film Above Majestic, už víte, proč po tomto kompendiu globalisté (Dům Sion) tak usilovně pátrají.

A co děti a jejich genetický materiál? Proč chtějí školáčkům strkat špejle do nosů? Jde o sběr DNA vzorků už i od dětí?

A bylo jim to málo, poručili dětem, testovat se, jak si přálo Veličenstvo Covid! Ano, přesně tak. Česká vláda totiž schválila návrat dětí do škol, ale za podmínky, že budou dvakrát týdně podstupovat výtěry z nosu antigenními testy [5]. Hádejte, co se stane s odebraným genetickým materiálem vašich dětí? Ano, až jedna desetina genetického materiálu vašich děti skonči v laboratořích, kde budou sekvencovat jejich DNA a část vzorků skončí v zahraničí. Bez vědomí rodičů, bez vašeho souhlasu, aniž by vás někdo jako zákonné zástupce dětí žádal písemně o poskytnutí genetického materiálu DNA vašeho dítěte pro forenzní sekvencování.

Malé vystrašené dítě v USA při výtěru z nosu, tohle čeká i české školáčky na 1. stupni

Pod záminkou hledání lepších vakcín budou farmaceutické firmy mít přístup k DNA vašich dětí, dojde k vytvoření mohutného bazénu DNA pro potřeby budoucího genového inženýrství, klonování, bioniky atd. A to všechno bez vašeho souhlasu, bez finanční kompenzace. Proč chtějí strkat špejle do nosu dětem, pro které Covid-19 nepředstavuje naprosto žádnou hrozbu? Vy snad znáte nějaké děti ve světě, které leží někde na plicních ventilacích? Pokud by nějaké takové případy byly, už by to dávno do světa troubila všechna média.

Pod rouškou virové hrozby tak došlo k mohutnému sběru vzorků DNA v takovém objemu, jaký lidská historie nepamatuje. Ve jménu zdraví se budou sekvencovat desítky a později stovky milionů DNA sekvencí. A všechny DNA půjdou do databáze, do systému, pro potřeby kontroly, pro potřeby nejen farmacie, ale i policie, armády a výzkumných organizací. Vytvoření genetického poolu, který nabídne genovým inženýrům nekonečné pole působnosti pro experimenty a výzkum v oblasti genetiky, eugeniky, bioniky a neurálních strojů vyčtených z kompendia. Stojíme na počátku Brave New World a už nám berou všechno, národy, hranice, děti, svobody a teď už i DNA.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
NETESTUJ SA
Návštěvník
NETESTUJ SA

Medicína v rukách vrahov ❌❌❌❌ https://gloria.tv/post/Joog4btFFU8W2jfoqpRuFfdjv
NETESTUJTE SA, JE TO GENOCÍDA! List od Slovenskej lekárky: Igor Matovič nariadil zmrzačiť národ testami, ktoré obsahujú životu nebezpečné látky. Pracujem v regióne Slovenska, kde sa pravidelne dookola pretestovávajú ľudia antigénovým testom a začalo tu veľa ľudí zomierať. 5 ľudí za deň na našom oddelení. CT snímok sa zmenil, pľúca sú celé biele. Ľudia nemajú krvné zrazeniny ale ich zaleje voda z tela. Chorobnosť sa exponencionálne zvýšila po testovaní. Ľudový snem dával na oficiálny rozbor antigénové testy na Covid-19 a zistil, že antigénové testy sú nasálne vakcíny, ktoré na Slovákoch testujú. Rozbor ukázal, že obsahujú kortizon, ktorý pôsobí na obličky a iné chemikálie, ktoré spôsobujú nádorové bujnenie. Prejaví sa to asi za pol roka. Iné laboratórium objavilo v antigénových testoch hydrogel schopný dávkovať látky do tela. Slovákov očkovanie zmení na geneticky modifikovaných ľudí. Mnoho žien po prijatí vakcíny, požiadalo lekára o zmenu pohlavia.
Eugenici sa vakcínami pokúšajú geneticky vylepšiť ľudí tak, aby boli ekologickejší, menej sa rozmnožovali a boli poslušnejší. Odkaz vojenských vedcov pracujúcich na úprave ľudskej DNA znie:
„Uspešným génovým inžinierstvom a inteligentnou nanotechnológiou v krvi, je možné vylepšiť človeka tak, že jeho vlastná vôľa úpIne zanikne. https://www.geneticka-vakcina.com/o2/#content
https://www.geneticka-vakcina.com/uvod/
Vakcíny z potratených detí – Dr. René Balák https://gloria.tv/post/3ShgRgEyBDtN4HWq3MSHbbG2C
Očkovanie vás zabije – https://gloria.tv/post/rDXcpy3crnwf1YoJ2p8M2qUWG
Som zodpovedný – netestujem sa, neočkujem sa! https://gloria.tv/post/z6jhzfjjmSTW6DT8XXbdbc9DD?fbclid=IwAR3m3n4sOp_f6xWmSGbnleB09YdBq_GdnZWGlAzkUfKx5sU1UoKCvCYD4Q4
Útok satana – https://gloria.tv/post/fJaAVTMPxS9G23iWojT8XYxgB
https://www.youtube.com/watch?v=2yjGo5Lv9qA&feature=emb_title
Lockdown je dielom satana a luxus pre bohatých
https://gloria.tv/post/Hzj8BhxJVP3r4eAtRxugA4SPj
„Média mají touhu strašit a dělat z nás hlupáky. Tlačte na politiky a demonstrujte.“ – Petr Robejšek
https://www.youtube.com/watch?v=gNWIE76iSx8

Jojojo
Návštěvník
Jojojo

Dnes jde především o zidomíšence, kterým jde o krk, jejich vůdcové ve vládě je znovu úspěšně podvádějí a obelhávají. Jako tomu bylo při transportech do pracovních táborů, tenkrát se taky poslušně houfovaly a nalezly do vagonů na smrt. Dnes dělají to stejné, poslušně usmrcují sebe a své děti rouškami testy a vakcínami sami doma. Opět podvedení vlastními vůdci v politice i vládách po celém světě.

trtal
Návštěvník
trtal

ale zasadni rozdil je ten, ze tenkrat nemeli mobily a internet…
dnesni tupci ve fronte na popravu jsou zhovadilci dobrovolne…

Adam
Návštěvník
Adam

To potřebují další materiál na výrobu dalších pandemií,aby to bylo pořádně zacílené,jo s jídlem roste chuť…

Martin
Návštěvník
Martin

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-ockovani-vakcina-portal-prukaz-ocko.A210217_201741_domaci_mama?zdroj=otvirak

😂😂😂😂. A je to tady, ti nestoudni bastardi se ani nestydí, ale hlavně že konspirace, ti už ani nelzou, to je čista patologie

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

Dobře, dobře, tak jsem hledala a našla starší článek z AE, kde se bod 2) vysvětluje. Ale díky němu mám další dotazy:
Píše se tam, že pokud má někdo krevní skupinu 0 Rh mínus, tak určitě pochází z Nephilim a nemá se ho týkat ten autoregulus. A co pak děti takového člověka, kteří jsou třeba A Rh+ (nejčastější skupina u nás)? A jak si to vysvětlit tam, kde se dvěma rodičům Rh+ narodí dítě 0 Rh-? To jsou oba rodiče také z Nephilim linie? Nebo jsou třeba směska a dítě zrovna podědí tu Nephilim část? A jak moc je Rh faktor mínus zárukou, že nebude jedinec mít ten autoregulus (pokud přistoupím na tezi o jeho existenci) – jsou nějak v genové vazbě, na stjeném chromozomu? Nebo jak a kde se tam ten autoregulus má nacházet, jak si to představit?

Doufám, že autor ocení můj zájem a nebude mě ignorovat stejně jako v dalších komentářích. DĚKUJI!

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

A proč po tomto kompendiu globalisté (Dům Sion) tedy tak usilovně pátrají? Chtějí se těchto lidí zbavit nebo je k něčemu využít?
Souvisí s touhle linií Nephilim i třeba Rusíni (RaSyn – syn Boha)?

Hmm
Návštěvník
Hmm

Potrebují prý z genomu vyčís kód pro otevření Mahrálu pod prahou, by mohly projít do jiné reality a obsadit. Tady život končí.

Dnes jde především o zidomíšence, kterým jde o krk, jejich vůdcové ve vládě je znovu úspěšně podvádějí a obelhávají. Jako tomu bylo při transportech do pracovních táborů, tenkrát se taky poslušně houfovaly a nalezly do vagonů na smrt. Dnes dělají to stejné, poslušně usmrcují sebe a své děti rouškami testy a vakcínami sami doma. Opět podvedení vlastními vůdci v politice i vládách po celém světě.

Amarant
Návštěvník
Amarant

Ty informace pana Vedoucího, ačkoliv jsou zajímavé, je nutno brát s rezervou. V článku, kde pan VK Autoregulus popisuje je argumentováno pokusem s chovem myší, což sice nejsou úplně hloupí tvorové, ale stále to jsou zvířata, která se řídí jen a pouze instinkty, kdežto člověk má obecně k dispozici daleko vyšší inteligenci, schopnost abstraktního myšlení a uvažování do budoucna, a především – svobodnou vůli.

Tím netvrdím, že proces Autoregulus neexistuje, protože některé jeho projevy se dají pozorovat i v lidské společnosti, což ale platí obecně od bakterií po lidstvo -> kde je prostor pro expanzi, tam nastává rozvoj, soutěž a dynamika, a kde prostor pro expanzi není nebo je omezen, tam nastává pasivita, stagnace a úpadek.

Lidstvo má ale narozdíl od všech ostatních známých organismů k dispozici právě tu vyšší inteligenci a svobodnou vůli, které mohou za určitých okolností fugovat jako korekční mechanismy, které mohou degradaci výrazně brzdit, a nebo dokonce na dlouhou dobu zvrátit. Záleží na tom, jak lidstvo s onou vyšší inteligencí a svobodnou vůlí naloží.

Takže ano – Autoregulus existuje, lze ho pozorovat i v lidské společnosti, ale v žádném případě to není něco pevně danného a neměnného.

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

Mě by zajímaly odpovědi autora na moje otázky. S jeho vysvětlením pomocí Calhounova pokusu nemůžu zcela souhlasit, a to ze dvou důvodů:
1) Tato degenerace se velmi výrazně vyskytuje už delší dobu v Japonsku, což není bílá rasa.
2) Samotný Calhoun ten pokus několikrát zopakoval, pokaždé se stejným výsledkem. Ale stačilo nastavit podmínky tak, že si myši musely pomáhat, aby se mohly napít, a k degeneraci nedošlo. Takže já osobně to považuji za prostředím vyvolané.
Nicméně myšlenka autoregulu je zajímavá, a proto mě od autora zajímá víc.

alena
Návštěvník
alena

plácáte játra

Ohniváč
Návštěvník
Ohniváč

Takové inteligentní flotek to asi jednou byl, tehdá… co ještě nebyl v politice.
Nyní nám doslova kurvínaše školství kam oko dohlédne. Na takovéto funkce jsou dosazování uplní nýmandi.
comment image

alena
Návštěvník
alena

44 – symbol smrti

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

Mám dva dotazy:
1) na autora: Odkud máte pojem sekvencování, psáno s “c”? Nehledejte v tom nic špatného, jen moje zvědavost. Češtinsky je to správně, ale většina lidí z oboru používá anglikanismus “sekvenování”, protože to s “c” zní blbě a nejsou na to zvyklí.
2) Jestli mi někdo hodný zde ve zkratce řekne, co jsou kompendium Nephilim, resp. nositelé genové linie Amšelach Charedim?

hhhkkk
Návštěvník
hhhkkk

Keď to ten sprostý Slovenský Mengelev spraví podávam žalobu

Dáša
Návštěvník
Dáša

to už jste měl udělat dávno

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Ten osobne je podpísaný výhradne pod tzv. uzneseniami vlády. Ak vám to teda niečo hovorí … Alebo jak pravil klasik: “Nejsu blbý, nic jsem nepodepsal.”

Tonda
Návštěvník
Tonda

Umi nekdo zalozit petici? Navrhuji udelat petici na to aby se 2x tydne kazdy tyden testovali VSICHNI politici, tj. ministri, premier, senat, parlament, president, proste VSICHNI. A to tim testem do nosu! Je to jiste ten nejlepsi zpusob jak nam maji jit prikladem, takze jim to jiste nebude vadit, a primo to uvitaji, prece by nas nenutili do neceho co sami nejsou ochotni delat. Vite nekdo jak se zaklada petice?

PaVo
Návštěvník
PaVo

Oni ti to divadlo s testováním klidně sehrají, jako to dokázali s falešným očkováním, jsou to rodilí komedianti.

Petice jsou o ničem, nastal čas na úplně jiné akce.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tonda
Na odkaz Petice, zveřejnění petice atd, najdete tisíce odkazů. Jestli chcete zakládat petici, pořiďte si datovou schránku, je to zdarma a nahrazuje elektronický podpis.

https://frankbold.org/poradna/spolky-a-zapojeni-verejnosti/petice-a-shromazdeni/petice/rada/jak-podat-petici-ve-3-krocich

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tonda

Já bych přidala i povinné testy na alkohol a drogy před vstupem do sněmovního sálu. 😉

karpi
Návštěvník
karpi

Zásah policie na Vaňkově kopci a pravní obrana

https://www.youtube.com/watch?v=sHwBwq0XAww&feature=emb_logo

“kdo řekne: Jménem zákona!, tak kluci, do toho”

Ohniváč
Návštěvník
Ohniváč

Dobře to s mnohocystama skoulel ten statečný pán.
Tato paní nám ničí naše životy i životy našich dětí svými debilnímínařízeními a ještě se usmívá jak z Neumětel. Fuj.
comment image